Versace, Bright Crystal EDT

Średnia ocena: 4.60/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowość znanej marki Versace. Są różowe. Mają przepiękny, prosty flakon, lecz zakrętka przypomina duży kryształ. Zapach jest kwiatowy i lekki ze słodką nutą, idealny na każdą okazję. Zapach ten polubią zarówno panie, które wolą zdecydowane i mocne zapachy, jak i te, które lubią delikatne i świeże. Utrzymuje się przez cały dzień. To dobre rozwiązanie dla osób szukających perfum zarówno na dzień jak i na wieczór. Dostępny jest również balsam w tej tonacji zapachowej.

Nuty zapachowe: piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo, ambra.

wody toaletowe
owocowe, kwiatowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

10% jesień/zima 90% wiosna/lato

Lekko mi..

Drugich tak lekkich, kwiatowych, zwiewnych, a przy tym z na prawdę dobrą trwałością wody toaletowej jeszcze nie znalazłam.
Uwielbiam je wiosną, kiedy wszystko kwitnie i latem gdy jest upał. Czuję wodnego, mokrego od kropel wody Lotusa. Czuję jak zimna woda ze strumyka dotyka mojego ciała, delikatne krople przepełnione aromatem kwiatów otaczają zmysły.
Pojawia się cierpki, soczysty owoc granatu, oraz słodki owoc yuzu. To połączenie jest wyjątkowo intrygujące i pobudzające. Delikatną, budzącą się do życia po długiej przerwie, lepką magnolie. Wesołą, majową, różową piwonie.
Perfumy są kobiece i przepełnione szczęściem. Zamknięte w przecudownym kryształowym flakonie, udekorowanym masywnym korkiem przypominającym diament, wykończony charakterystyczną dla marki meduzą.

Trwałość: bardzo dobra
Projekcja: dobra

Nie da się nie kochać

Perfumy od Versace to jedne z moich ulubionych od lat! Nie da się ich nie kochać! Mają lekko słodki, kwiatowy zapach, są kobiece i uwodzicielskie. Idealne na wiosnę, lato. Mają piękny flakonik co od razu przyciąga uwagę. Wyglądają na drogie i ekskluzywne. Kocham je za wszystko!

Kupiony w: Inna perfumeria

Różowy pieprz i kwiaty

Wiem, że ten zapach ma wiele zwolenniczek. Czy się temu dziwię? Nie. Co nie zmienia faktu, że do mnie nie przemawia. Nie jestem fanką pieprzu w perfumach, a tutaj on jest i moim zdaniem dominuje. Ponadto w bukiecie znajduje się piwonia, kwiat lotosu, magnolia, jabłko, piżmo i ambra. Piwonię i piżmo czuję najmocniej (i jest to bardzo przemyślany i dobry akord), w drugiej kolejności: magnolię, w kwiat lotosu po prostu wierzę. Jabłka w tym nie czuję i żadna nuta mi się z nim nie kojarzy. Mam wrażenie, że po długim dniu noszenia, pieprzność lekko zanika, ale ponieważ jest nachalna, to nie daje za wygraną. Zapach z pewnością niebrzydki, ale ja się w nim nie odnajduję. Projekcję określiłabym jako średnią - Jasny Kryształ nie jest bliskoskórny, ale trzeba podejść do nosicielki, żeby poczuć zapach. Raczej krótki ogon, jednak zauważalny. Rozwój jest powolny, ale nie są to jednostajne perfumy i potrafią lekko zaskoczyć znienacka. Trwałość oceniam jako bardzo dobrą (ale nie tak dobra jak w Ciemnym Krysztale). Jeżeli chodzi o półkę Versace to są to "tanie" perfumy - cena bardzo przyjazna kieszeni i zachęca do kupna. Flakonikowi chyba niczego nie można zarzucić - to prawdziwe dzieło sztuki i jedna z najpiękniejszych perfumiarskich butelczek, jakie w życiu widziałam (szkło, kształt, kolor - wszystko się zgadza i niebywale cieszy oczy).

Proszę nie sugerować się moją opinią w ocenie zapachu, bo są to moje subiektywne odczucia. W zasadzie jestem jedyną osobą, którą znam, której te perfumy nie podeszły... niemniej cenię ich kunszt.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Piękny kobiecy zapach

Piękny kobiecy zapach. Bardzo długo się utrzymuje. Polecał, kupiłam już 4 razy. Warto. Kwiatowy, piżmowy. Dla kobiety eleganckiej szukającej swojego zapachu bardzo polecam.

Kupiony w: Inna perfumeria

Zapach kobiecości.

Cudowny, owocowo-kwiatowy( z wyczuwalną nutą cytrusową) to bardzo delikatny i kobiecy zapach. Nie jest mdły. Jest to mój ukochany perfum, niezmiennie od lat, a jego trwałość i przepiękny flakon z zamknięciem w kształcie diamentu to wisienka na torcie.

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 4

Świeże, kwiatowe perfumy o nie najgorszej trwałości.

Perfumy są zamknięte w eleganckim flakonie.

Ich korek o wyglądzie kryształu, jest dość duży w stosunku do pojemności flakonu.

Mają one różowe kobiece zabarwienie.

Ich won jest kwiatowa. Zdecydowanie kobieca, nie unisex. O ile ich początek, ich pierwsze nuty (magnolia, piwonia) podobają mi się, tak później trochę coś w ich dla mnie nie do końca pasuje (może ze względu na piżmo, które raz kocham, innym razem wręcz przeciwnie), stąd 4 zamiast 5 gwiazdek w ocenie. Ich początek jest świeży, później są bardziej stonowane.

Na mojej skórze są całkiem trwale. Przez pewien czas mają nie najgorszą projekcję, potem są bliskoskórne, lecz wciąż wyczuwalne. Oczywiście na ubraniach zapach utrzymuje się dłużej.

Wg mnie są odpowiednie na każdą porę roku. Sprawdzą się na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. Nie powinny drażnić otoczenia.

• Flakon: 4

Słodki, ulubiony lecz nietrwały

Perfum Versace dostałam w prezencie i od tego momentu jestem w nim zakochana. Zapach jest cudowny - delikatny, świeży i słodki. Przywiązałam się do niego i jest stałym bywalcem mojej kosmetyczki. Niestety według mnie perfumy posiadają jedną dużą wadę i jest to trwałość. Za tak wysoką cenę powinien zdecydowanie dłużej utrzymywać się na ciele bądź ubraniach.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

kobiecy zapaxh

Perfumy Versace Bright Crystal EDT są absolutnie oszałamiające! Ich zapach to prawdziwy majstersztyk, który odzwierciedla kwiatowo-owocową elegancję. To wyjątkowy i kobiecy aromat, który zaskoczył mnie swoją trwałością.

Nuty kwiatowe, takie jak magnolia, piwonia i lotos, łączą się z delikatnymi owocowymi akcentami granatu i cytrusów, tworząc subtelne i zarazem uwodzicielskie wrażenie. Bright Crystal EDT sprawia, że czuję się pewnie i wyjątkowo przez cały dzień.

Te perfumy z pewnością będą moim stałym towarzyszem na wiele okazji, od codziennych spotkań po wyjątkowe wydarzenia. Versace Bright Crystal EDT to doskonały wybór dla każdej kobiety, która pragnie emanować urokiem i elegancją. Jestem zachwycona tym zapachem i gorąco go polecam!

Polecam ☺️

Perfumy Versace Bright Crystal są lekkie, zapach jest śliczny, kwiatowy, kobiecy doskonale się utrzymuje. Na początku pachnie świeżo, a następnie rozwija swoje kwiatowe nuty. Idealny na codzień.
Sam flakon jest bardzo ładny, elegancki.

• Flakon: 5

Idealne na każdą porę roku

Moje ulubione i jedyne perfumy. Używając tych perfum nie jestem w stanie używać innych, bo ich zapach jest tak piękny, że ciężko się od niego oderwać. Pachną pięknie, kwiatowo, dziewczęco, lekko, są idealne na lato, ale w zasadzie ja używam ich cały rok.
Wiele osób pyta mnie czym pachnę, kiedy mam je na sobie.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Piękny i trwały zapach.

Kobieca i słodka kwiatowa nuta, a ja najbardziej lubię zapachy kwiatowe I owocowe.
Kocham różowe flakony perfum. Ten akurat jest jakby zbudowany z szkła, diamentów. Flakon pięknie wygląda na mojej toaletce. Pokochałam subtelny, kwiatowy zapach Bright Crystal. Wiele osób z mojego otoczenia uważa że ten zapach jest piękny i pyta co to za zapach. Z tego fantastycznego flakonu wydobywany się ładny, subtelny, lekki, owowcowo-kwiatowy zapach. Używam go na dzień, ale często też mam go na sobie przy specjalnych rodzinnych uroczystościach.
Zapach jest naprawde trwały, czuję go nawet po całym dniu pracy. Minusem jest wysoka cena.

Versace Bright Crystal - jedne z ulubionych perfum

Od początku te perfumy zrobiły na mnie ogromne wrażanie. Uwielbiam ich delikatny, kwiatowo-owocowy zapach, który doskonałe sprawdza się na dzień i na wieczór. Piękne uniwersalne perfumy, mają coś w sobie co przyciąga i poprawia nastrój. Mają przepiękne opakowanie w kształcie przypominające diament. Mimo upływu lat uwielbiam do nich wracać i nigdy mi się nie znudzą.