Matrix, Biolage Fortetherapie, Fortifying Shampoo (Szampon wzmacniający)

Powiększ Matrix, Biolage Fortetherapie, Fortifying Shampoo (Szampon wzmacniający)

Zgłaszająca osoba: Rayne

Szampon wzmacniający Biolage posiada formułę opartą na ceramidach, która delikatnie myje i odbudowuje włosy. Wzbogacony o wyciąg z trawy cytrynowej i hibiskusa wzmacnia włosy, aby stały się silne i łatwiejsze do układania.
Gama Fortetherapie Biolage z opatentowaną Technologią Cerafusion wzmacnia i odbudowuje osłabione włosy. Redukuje ubytki we włosach aż do 90% w porównaniu z włosami niepielęgnowanymi gamą. Ubytki naturalnych ceramidów spowodowane usługami chemicznymi, stylingiem czy szczotkowaniem włosów zostają wypełnione.

Skład: Aqua/Water, TEA-Lauryl Sulfate, Cocamide MIPA, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Citric Acid, Sodium Methylparaben, Glycol Distearate, Salicylic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Polyquaternium-10, Polysorbate 20, Cocamide MEA, Hexyl Cinnamal, Laureth-10, Coumarin, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Cymbopogon Schoenanthus/Cymbopogon Schoenanthus Extract, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Macrocystis Pyrifera/Macrocystis Pyrifera Extract, Hydroxycitronellal, Hibiscus Saboariffa/Hibiscus Saboariffa Flower Extract, Amyl Cinnamal, CI 42090/Blue 1, Methyl-2-Octynoate.

Cena: ok. 25-30zł / 250ml; ok. 48-55zł / 1000ml

• Gdzie to wzmocnienie??? Uciekło....
  • Szampon bez szału. Oczywiście że nie wzmacnia, i w zasadzie nie łudziłam sie nawet że to zrobi. Miałam nadzieję, że dzięki ceramidom odrobinę "pogrubi" mi włosy...ale tak się nie stało. Nie były bardziej nawilzone, ani bardziej gładkie. W zasadzie dostałby 4, ale podczs mycia nie pozstawiał "skrzypiących" włosów, a tego nie lubię, czuję jakby były niedomyte. Nie robił w zasadzie nic nadzwyczajnego, jak szampon za kilka złotych

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

Chcesz pochwalić Seniorita220586 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • Lubię szapony Matrix Biolage ale ten nie bardzo przypadł mi do gustu. Chyba jednak kremowa konsystencja jest nie dla mnie. Włosy szybciej mi się przetłuszczają. Nie zauważyłam też by włosy po szamponie były wzmocnione czy w lepszej kondycji. Dla mnie jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić miszona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon.
  • Szampon jak szampon, ale dobry szampon. Tak w zasadzie można by go spokojnie podsumować. Nie zachwyca niczym, nie szkodzi niczym, ale sprawdza się doskonale w codziennej pielęgnacji.

Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy, nie podrażnia skóry, nie wysusza włosów. Ładnie się po nim układają, są lekkie, gładkie i lśniące. Nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się po nim szybko.
    O właściwości wzmacniające można go w umiarkowanym stopniu posądzić - moje włosy nie wypadają już tak jak wcześniej, nie są już tak słabe, mimo że to w większym stopniu zasługa innych specyfików, to na pewno ten szmapon w niczym nie zaszkodził.

Kupiłam litrową butlę, więc starczy mi pewnie jeszcze na długo (do takiej pojemności polecam dokupić pompkę), nie wiem czy kupiłabym ponownie - owszem jest dobry ale jakoś szczególnie w pamięć raczej mi nie zapadnie.

Używam tego produktu od: lutego 2012
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie opakowania 1l

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być, ale...
  • Mam cieńkie włosy, falujące i puszące się. Szampon faktycznie dobrze nawilża i troszkę tak jakby zwiększa objętość włosa. Niestety obciążył mi włosy, co mi się wydaję w moim przypadku nie jest takie łatwe. Może dam mu kiedyś drugą szansę...

Ilość zużytych opakowań: 1 małe (200 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajriss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniale odżywia i pogrubia cienkie włosy
  • Nigdy wcześniej po użyciu żadnego szamponu nie miałam tak pięknych włosów.

Mam włosy lekko zniszczone, które kiedyś rozjaśniałam, obecnie wracam do naturalnego koloru. Dodam jeszcze, ze są "genetycznie" bardzo cienkie i delikatne.
    Po użyciu tego szamponu byłam zachwycona! Włosy są odżywione na całej długości, sprężyste, gładkie i błyszczące.
    Do tego wszystkiego szampon pogrubia moje cienkie włosy, o czym nie śmiałam marzyć (nawet po zapewnieniach producenta, które jak się okazuje naprawdę spełnia). Jest najlepszym szamponem jakiego do tej pory używałam i narazie nie zamierzam szukac nowego.

Szampon jest gęsty, ma kremową, perłową konsystencję i przepięknie pachnie, co sprawia, że sięgam po niego bardzo chętnie. Pieni się \'średnio\' dobrze, ale nie jest to dla mnie istotne, dzieje sie tak zapewne ze wzgledu na dobry skład. Nawet bez odżywki nie mam problemu z rozczesaniem.

Nie mogę niestety wypowiedzieć się co do wydajności, gdyż użyłam go zaledwie kilka razy. Ale nawet mała wydajnosć nie zniecheci mnie do ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1, 250 ml

Chcesz pochwalić Naschkatze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być!!
  • Zakupiłam ten szampon wraz z odżywką z tej samej serii. Szampon dosyć dobry, nawet bym powiedziała, że lepszy od odżywki. I na pewno lepszy od sklepowych szamponów. Dobrze myje, jak większość profesjonalnych produktów mało się pieni. Dosyć wydajny. Ogólnie ok, ale nie kupię go ponownie, bo poszukuję coś lepszego.Używam tego produktu od: 4 miesiące

Chcesz pochwalić Motylek1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych szamponów
  • Używam tego szamponu na zmianę z Color Smart Matrixa i jestem zadowolona. Przez kilka lat regularnie rozjaśniałam włosy, obecnie zdecydowałam się powrócić do naturalnego koloru(brązu) więc można sobie wyobrazić w jakiej kondycji jest moja czupryna Szampon umiarkowanie wypłukuje farbę a w połączeniu z odżywka z tej samej linii faktycznie pogrubia włosy i je wzmacnia. Do tego pięknie i bardzo intensywnie pachnie (tak intensywnie że nawet po umyciu włosów zapach jest długo wyczuwalny) Dość wydajny

Minusem jest cena, dlatego rozsądniej kupić butelkę o dużej pojemności(1000ml), jest chyba tylko o połowę droższa od małej(250ml) Ja osobiście kupuje na allegro ze względu na o wiele niższe ceny niż gdziekolwiek indziej i wtedy nie wychodzi tak drogo, polecam

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w połowie 1 butelki

Chcesz pochwalić MARVELLOUS20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale mało wydajny
  • Używałam tego szamponu wraz z odżywką z tej samej serii (opakowania po 1000 ml). Sam kosmetyk jest bardzo dobry, choć nierewelacyjny, ale ogólnie myślę, że mogłabym go kupić po raz kolejny. Włosy są po nim błyszczące i dobrze nawilżone, jednak jak dla mnie jest mało wydajny. Kupowałam go w tym samym czasie, co odżywkę i szampon zużył się w niecałe 2 miesiące (odżywkę mam do dziś dnia, czyli prawie 4 miesiące i nawet połowa nie jest zużyta). Myślę, że minusem może tutaj być brak pomki, bo takie spore butelki są ciężkie i po przechyleniu szamponu może nałożyć się za dużo. W oczy szczypie niemiłosiernie, więc należy ostrożnie się z nim obchodzić. Bardzo ładnie utrzymuje świeżość koloru włosów farbowanych (używam farb Matrix Socolor i z tym szamponem współgrają idealnie, kolor nawet po miesiącu jest bardzo ładny).
    Ogólnie polecam, choć moim zdaniem najlepiej przelać szampon do butelki z pompką, a przed nałożeniem trochę go rozcieńczać wodą, bo zużywa się go dość dużo przy każdym myciu włosów.
    Używam tego produktu od: 04.2007

Chcesz pochwalić Lovisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • Stosowałam wraz z odżywką Fortetherapie. Według mnie seria nie zasługuje jednak na więcej niż 3 gwiazdki. Fakt stan włosów uległ poprawie, jednak efekt jest raczej średni. Szampon dobrze się pieni, doskonale oczyszcza włosy,które stają się po nim jednak szorstkie i nie ma możliwości rozczesania włosów bez odżywki. Nie wzmaga przetłuszczania się włosów,ani ich nie obciąża,ma jednak jedną wadę, która uniemożliwia mi stosowania go, bardzo podrażnia skórę głowy, która swędzi i stan ten pojawia się za każdym razem gdy użyje szamponu.Także zmuszona byłam zaprzestać stosowania.
    Natomiast jeżeli chodzi o odżywkę, to ciężko wchłania się i trzeba użyć znaczą ilość, by pokryć wszystkie włosy. Przy czym włosy po niej są dość sztywne, także ich nie zmiękcza. Stosowanie obu produktów wpłynęło z pewnością na włosy korzystnie, wzmocniły się, wyglądają zdrowiej, znam jednak inne kosmetyki, które dają lepsze rezultaty.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:0,5 l

Chcesz pochwalić larela za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY
  • Po zastosowaniu tego szamponu moje włosy znacznie się poprawiły. Już po pierwszym umyciu włosy były odżywione i swietnei się układały.
    Zniszczone farbowaniem i prostowaniem odzyskały blask i nawilzenie.
    Używałam go razem z tonikiem i odzywka z tej samej serii.
    Szampon bardzo wydajny. Starcza na długo.
    Fajny zapach i konststencja.

P O L E C A M

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić SNURKA za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij