Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Głęboka Regeneracja, Maseczka regeneracyjna do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: Rayne

Głęboko regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych. Scan Repair Komplex nie tylko regeneruje powierzchnię włosów, lecz także wnika głęboko w ich strukturę. Odbudowuje suche i zniszczone włosy, nadając im większą wytrzymałość. Włosy wyjątkowo łatwo się rozczesują i zyskują większą elastyczność.
Bardzo intensywna pielęgnacja.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Quaternium-87, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Isopropyl Myristate, Pantolactone, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Lecithin, Glycine Soya Oil, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Palmitate, Dimethiconol, Amodimethicone, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Polyquaternium-37, PPG-1 Trideceth-6, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Propylene Glycol, Citric Acid, Parfum, Methylparaben, Phenoxyethanol.

Cena: ok. 20zł/ 200ml

• Cudeńko
  • wspaniale odżywia włosy!! gdy ją spłukuję czuję niezwykłą gładkość, włosy są po niej jedwabiste, wspaniale się rozczesują. naprawde jest ekspresowa.. wystarczy minuta żeby włosy nabrały sił!

Używam tego produktu od: jakiegoś roku?

Chcesz pochwalić Paulinek666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Kupiłąm ją w rossmanie za 7.99 bo miała pęknięte opakowanie bardzo lubię gliss kur, szczególnie szampon i odżywkę do blond włosów i szampon i odżywkę wygładzającą kosmetyki pięknie pachną - nie inaczej jest z tą maską. Faktycznie - po pierwszym użyciu odczułam efekty tzn włosy wygładziły się i przestały mi się rozdwajać końcówki ! ( a przynajmniej rozdwajają się rzadziej Kosmetyk jest naprawdę fajny, wydajny i w sumie ma atrakcyjną cenę w stosunku do jakości. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo jednak za bardzo obciążyła mi włosy Może to być jednak wina tego,że stosowałam ją po każdym myciu czyli co drugi dzień, jak normalną odżywkę, ale dla gęstych i mocnych włosów myślę, że będzie w sam raz

Używam tego produktu od:już nie mam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić doris_stokrotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra.....
  • Kupiłam tą maseczkę z 3 powodów:
    -moja czupryna po wakacjach była w opłekanym stanie
    -maseczka była w promocji
    -koleżanka była nią zachwycona
    Nie żałuje zakupu ale spodziewałam się lepszych efektów.
    moje włosy stały się gładsze,bardziej lśniące ale stan końcówek się nie poprawił i włosy się szybko przetłuszczały.Polecam raczej kobietom które nie mają tendencji do przetłuszczania.

Używam tego produktu od:miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aniia89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bdb
  • Zgłosiłam i od razu ocenię, bo stosuję już od jakiegoś czasu, a w pudełeczku zostało mi jeszcze na jakieś jedno, góra dwa użycia.
    Dostałam tę maseczkę w promocji (kup 2 produkty, a maseczka będzie gratis) i cóż - jest bardzo dobra. Dość gęsta, nie spływa z włosów, ma niezły zapach (choć jest w nim taka dziwna nutka, która jednak znika z momentem nałożenia maski na włosy). Ładnie nawilża i trochę regeneruje włosy, choć ja nie mam zniszczonych (nie używam suszarki, nie farbuję, nie używam środków do stylingu), a tylko trochę suche. Muszę jednak powiedzieć, że na początku nieszczególnie mi się podobała, bo miałam po niej obciążone włosy, ale wraz ze zmianą szamponu na Biolage wiele się zmieniło - na plus Używam jej co tydzień ; jest dość wydajna - mam włosy do pasa, a starczyła mi na jakieś 2 miesiące i jeszcze jej trochę mam. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektu, jaki dzięki tej masce uzyskuję.
    Zaznaczyłam, że nie wiem, czy jeszcze ją kupię, bo mam na oku co najmniej 3 inne maski, które chcę wypróbować - ale pewnie kiedyś jeszcze do niej wrócę - jest tego warta

Aha, w zgłoszeniu umieściłam zdjęcie niemieckiej wersji tej maseczki - u nas występuje ona w okrągłym pudełku, takim jak maseczki z serii perłowej (Pearl Repair).

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rayne za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij