Ewopharma, Revalid, Szampon

Powiększ Ewopharma, Revalid, Szampon

Zgłaszająca osoba: leeloo

Szampon do codziennej pielęgnacji, przeznaczony szczególnie do włosów suchych i zniszczonych. Specjalnie dobrany kompleks składników odżywia i w delikatny sposób oczyszcza powierzchnię włosa. Dzięki naturalnym proteinom włosy nabierają zdrowego i naturalnego wyglądu, są bardziej miękkie i podatne na układanie.

Cena: 19zł/ 250ml

• Polubiliśmy się
  • podeszłam do niego z dużym dystansem, jako że moje włosy naprawdę ciężko okiełznać, do tego wypadają i po myciu ciężko je rozczesać bez odżywki, a czasem po prostu już nie chce mi się jej używać, a on sobie poradził niemal idealnie.
    Plusy:
    + Gęsta konsystencja.

+ Zahamował w połączeniu z kapsułkami tej samej firmy wypadanie włosów.

+ Ułatwił mi rozczesywanie, z tym że nie spłukiwałam go od razu jak zaleca producent, tylko przytrzymywałam na głowie kilka minut by substancje odżywcze miały szanse wniknąć wgłąb włosa.

+ Niesamowicie wydajny, przy codziennym myciu włosów wystarczył na ponad dwa miesiące.

+ Przyjemny, niedrażniący zapach.

+ Cena, jak na produkt apteczny nie jest wygórowana, ja płaciłam 27 zł.

Minusów nie zauważyłam, dla mnie to dobry szampon i chętnie będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3

Chcesz pochwalić Aaniol_apokalipsy za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry dla włosów przetłuszczających się
  • Szampon jest bardzo dobry, ale trzeba wiedzieć do jakiego typu włosów go stosować. Moim zdaniem jest rewelacyjny dla włosów przetłuszczających się, które wypadają pod wpływem nadmiernego wydzielania sebum na skórze głowy. Szampon dokładnie czyści włosy i skórę głowy, również je trochę podsusza, tak by włosy trzymały dłużej świeżość, dlatego nie będzie dobry dla włosów suchych.

Przepisała mi go dermatolog (mam wypadające włosy przez przetłuszczającą skórę głowy) i bardzo jestem zadowolona.

Natomiast dużo lepsze od szamponu są tabletki, moim zdaniem KWC na wypadające i rozdwajające się włosy, ale trzeba pamiętać, że poprawiają kondycje włosów nie tylko na głowie

Chcesz pochwalić katarzynka4510 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza.
  • Kupiłam szampon zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat, jednak w moim przypadku się nie sprawdził.Owszem, ma dość estetyczne opakowanie,ładny zapach, oczyszcza włosy jednak spowodował u mnie przesuszenie włosów i skóry głowy a co za tym idzie swędzenie i lekki łupież.Z pewnością nie do wrażliwej skóry głowy.Moja koleżanka natomiast jest zachwycona.

Używam tego produktu od: nie uzywam

Chcesz pochwalić Matylda118 za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie zagościł na stałe
  • Mam długie włosy i odkąd go używam razem z odżywką są lśniące, gładkie i nie wypadają garściami. Jak użyję innego szamponu od razu widzę różnice - włosy się puszą i są szorstkie. Także będę zachwalać ten szampon - zapach mi odpowiada, trochę mało wydajny, aczkolwiek myje włosy co 3-4 dni więc i tak wystarcza na długo.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić ellika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Bardzo dobry szampon do moich bardzo długich, wymagających włosów. Używam razem z odżywką. Dobrze myje, ładnie pachnie, włosy po nim łatwo się rozczesują, są błyszczące, nawilżone, lejące i mniej wypadają. Nie odczułam po nim żadnego swędzenia skóry głowy itp. Gdy pierwszy raz go użyłam moje koleżanki od razy zauważyły poprawę kondycji włosów Nie daję mu maxa ponieważ zauważyłam, że przy codziennym stosowaniu szampon nie daje takich efektów jak używany od czasu do czasu. Cena jest za wysoka w stosunku do wydajności produktu (u mnie wystarcza na krótko).

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić zoch za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • nie
  • Szampon miał być delikatny, do włosów suchych i zniszczonych. Delikatny na pewno nie jest - już po pierwszym myciu czułam swędzenie skóry głowy. Także wrażliwcy lepiej niech go unikają.
    Do tego wysuszył mi włosy, zamiast poprawić ich kondycję. Rozczesanie ich to był prawdziwy koszmar.
    W połowie opakowania skapitulowałam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Ami za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic takiego
  • Jeden z tych szamponów aptecznych którymi próbowałam zastąpić szampony fryzjerskie, bez powodzenia zresztą.

Wygląd ( choć ostatnio zmienili butelkę), zapach, rodem z odległych czasów, ale zazwyczaj nie czepiam się takiego czegoś, bo samo w sobie efektów nie przynosi.

Ale innych efektów też raczej nie ma, wydaje mi się , że przesusza włosy, raczej nie pielęgnuje, nie sprawia by były mocniejsze, słowem nic pozytywnego a do tego czasem podrażnia.
    nic specjalnego. Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pogrubia włosy?
  • Przyznam szczerze że zdziwiły mnie aż tak negatywne komentarze na temat tego szamponu. Kupiłam go bo gdzieś wyczytałam że dobrze działa na wypadające włosy. Stosuję już od chyba 3 tygodni przy każdym myciu czyli codziennie lub raz na 2 dni, i stan włosów ogólnie się poprawił, ale niestety wypadania włosów nie powstrzymał. Nie mam do niego o to pretensji bo na opakowaniu nie ma ani słowa o tym że szampon ma działanie przeciw wypadaniu włosów. Szampon dobry, już przy spłukiwaniu czuję jak gładkie są włosy, rozczesywanie jak przy każdym innym szamponie jeśli nie używam odżywki. Spełnia swoje zadanie.

EDIT:
    Po użyciu włosy są gładsze, mięsiste i takie lejące. I przede wszystkim jakby grubsze. Zauważyłam to dopiero jak chwilowo z niego zrezygnowałam dla Dermeny.
    Używam tego produktu od: czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Dottie_1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taki showman jak Dermena
  • Jak w podsumowaniu recenzji- działa nie tak spektakularnie, jak Dermena, ale również okazał się dla mnie bardzo bardzo dobry. Już po 2 tygodniach powstrzymał wypadanie włosów, przy myciu średnio co drugi dzień. Tyle o cebulkach Same włosy są w nienajgorszej kondycji, już nie łamią się tak przy czesaniu, mniej się plączą Mają naturalny połysk, nie są sztywne ani szorstkie... Być może skuszę się na inne kosmetyki z serii.
    Zapach w sumie ok, choć jest w nim ta sama specyficzna nutka, co i w Dermenie (może to właśnie to "coś", co hamuje wypadanie ).
    Aha, jest niesamowicie wydajny- mam długie włosy i szampony zwykle schodzą szybko, a ten jest minimum 2x lepszy pod tym względem
    4,5*Używam tego produktu od:

Chcesz pochwalić Lazy_Morning za czytelną i pomocną recenzję?
  • awersja do kosmet. aptecznych!
  • Produkt zakupiony 1,5 m-ca temu, po wcześniejszym rozeznaniu w Internecie. Po intensywnej ekspozycji moich włosów, w dodatku farbowanych na jasny blond, na plaży, na słońcu, stały się one nieznośne. W trakcie mycia się potwornie zaczęły plątać (chociaż są/a raczej już były krótkie), przy czesaniu także. Niestety z racji tego, że szybko przetłuszcza mi się skalp i muszę włosy myć codziennie, czynność ta stała się mało przyjemna i siłą rzeczy przy każdym myciu wyrywałem sobie pełno włosów. Myślalem, że jakoś się da to "naprawić", bo bardzo zależało mi na zapuszczeniu włosów za ucho. Znalazłem więc w necie stronę producenta Revalidu, poczytałem o nim, zawierzyłem mu i szamponik zakupiłem. Z początku byłem nawet z niego zadowolony. Zapach miał dziwny, kojarzył mi się z zapachem Maści z witaminą A. Ale konsystencja mi odpowiadała i ułatwiała rozprowadzanie produktu na skołtunionych włosach. Po umyciu cudów nie było - włosy były sztywne, nie dało rady ich rozczesać na mokro, nawet na wilgotno. Jedyny fajny efekt to było wyczuwalne "pogrubienie" włosów. Ale co z tego, skoro codzienna aplikacja szamponu przez miesiąc nie przyniosła żadnych pozytywnych efektów. Włosy nie zregenerowały się w ani jednym procencie, mimo stosowania dodatkowo maski z tej samej serii. Nasiliło się wypadanie włosów już nie tylko w trakcie mycia, ale nawet po wyschnięciu włosów.Praktycznie każde "przeczesanie" palcami fryzury kończyło się utratą kilku, kilkunastu wlosów! Wcześniej faktu tego nie skojarzyłem z działaniem Revalidu, ale teraz po jego odstawieniu (około 5 dni) włosy przestały wypadać ponad normę !!! Poza tym Revalid chyba uwrażliwił skórę mojej głowy, gdyż od czasu jego używania swędzi mnie łeb A czegoś podobnego wcześniej w życiu mnie nie spotkało.
    A więc podsumowanie:

1) na plus:
    + dobra konsystencja i rozprowadzanie na włosach
    + duża wydajność
    + nie przyspiesza przetłuszczania się skóry głowy
    + pogrubia włosy

2) minusy:
    - brak działania regenerującego !!!
    - włosów za Chiny Ludowe nie da się rozczesać po myciu bez zastosowania odżywki
    - chemiczny zapach (przy tym gorzki smak - jęzorkiem sprawdzałem, bleeee ;-D)
    - pH w granicach 7, a mogłoby być lekko zakwaszające, bo zdrowsze dla włosów i skóry głowy
    - wzmaga utratę włosów
    - powoduje świąd skóry głowy

Niestety, od produktu aptecznego, leczniczego, za nie tak małą cenę oczekiwałem działania zgodnego z zapewnieniami producenta... Pocieszam się tym, że nie pierwszy raz już naciąłem się na produkty apteczne ;-)Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić ^FrOzEn^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • wzmacnia
  • Negatywne receznje karzą mi się przyjrzeć bliżej działaniu tego produktu - szczerze przyznam iż jestem zaskoczona! Od aptecznego szamponu nie oczekuje jakiś super efektów, zresztą nie mam zniszczonych włosów. Tradycyjnie jak inne lecznicze szampony robi sianko które musze ratować extra nawilżającymi maskami (wg. mnie działanie tego kosmetyku jeśli chodzi o włosy jest głównie silnie oczyszczające) Natomiast duet szmpon plus krem szybko i skutecznie "przykleiły" mi z powrotem do głowy wypadające jesiennie włosy - nie wiem czego to była wieksza zasługa (podejrzewam że kremu) ale zamierzam wracać do zestawu i fundować jako krótkotrwałą kurację - przeboleje nawet większe puszenie włosów Zresztą uważam że raz na jakiś czas należy dać włosy na odwyk jeśli chodzi o pielegnację profesjonalną i linia Revalid się tu dobrze sprawdza
    Dodam że poleciłam szamponik znajomej która ma podobne spotrzeżenia - mniejsze wypadanie już po pierwszym użyciu.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić leeloo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno
  • Niestety muszę dołączyc się do negatywnych opinii na temat tego szamponu. W moim przypadku włosy dobrze się rozczesują i są lśniące,ale odżywkę stosowałam tylko raz w tygodniu, ponieważ o ile włosy są po niej ładne, to głowa swędzi mnie okropnie.Ponadto, to co odkryłam jest niewybaczalne dla szamponu tak dobrej marki.
    Po kilku użyciach zauwazyłam,że zaczęły wypadac mi włosy. Nie wierzyłam, że to może byc winą szamponu i go odstawiłam. W tym czasie stosowałam inny szampon i wypadanie ustało po ok. dwóch myciach.
    Postanowiłam jednak dac mu kolejną szansę i dokończyc opakowanie Revalidu po jamiś czasie.
    Efekty są podobne jak poprzednio: swędzenie skóry, pojawienie się łupieżu,wypadanie garściami włosów i nadmierne przetłuszczanie u nasady.
    Dodam,że nigdy nie miałam uczulenia na nawet najgorsze i najbardziej naładowane chemią szampony.
    Dlatego radzę trzymac się od niego z daleka, tak na wszelki wypadek. Nie wiadomo jakiego swiństwa tam dolewają. Gdyby nie pani farmaceutka, to nigdy nie skusiłabym się na niego.

Używam tego produktu od:wiosny

Chcesz pochwalić MISIACZKOWA za czytelną i pomocną recenzję?
  • 2 gwiazdki
  • Kupiłam za radą mgr z apteki i niestety zawiodłam się. Po umyciu włosy są nie dorozczesania, zbite w jeden kłęb, po zastosowaniu balsamu z tej serii sa niewiele lepsze. Po wysuszeniu włosy są mocno spuszone, nie dają się układać. Jeden plus to że zestaw lekko zwieksza objętość włosów, pewnie dlatego że sterczą na wszystkie strony nieujarzmione.Używam tego produktu od:3 tydzień
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MONIKA.KASIAP za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Kupiłam ten szampon i dodatkowo balsam z nadzieja ze wlosy sie troche odzywią..niestety z moimi wlosami ten szampon nic nie robił. Wlosy trudno się rozczesywały nie bylo po nim żadnej poprawy, bark jakiejkolwiek regeneracji..szkoda wydanych 20 zł

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić czeko za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry szampon
  • bardzo lubię ten szampon, uzywam go co 3 dzien przez dwa tygodnie i taką kurację powtarzam co jakis czas kiedy widzę ,że moje włosy potrzebują wzmocniena fajnie sie pieni, jak na szampon apteczny ładnie pachnie, po nim moje włosy dobrze rozczesują się są miękkie i lśniące szampon i balsam z tej serii to naprawde fajny zestawik

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 go

Chcesz pochwalić Nogala1 za czytelną i pomocną recenzję?