Nuxe, Nirvanesque, Serum Contour des Yeux (Serum do pielęgnacji okolic oczu)

Nuxe, Nirvanesque, Serum Contour des Yeux (Serum do pielęgnacji okolic oczu)

Ta pielęgnacja z wyciągiem z ziaren niebieskiego lotosu zmniejsza pierwsze objawy starzenia oraz zmarszczki mimiczne konturu oka. Składniki serum pomagają zredukować mikronaprężenia skóry, wywołując efekt wygładzenia i odprężenia. Szarłat wzmacnia działanie wygładzające. Koktajl wyciągów roślinnych (melon, algi, akacja) utrzymuje skórę nawilżoną, wypełnia drobne linie, dzięki czemu kontur oka jest wypoczęty i wygładzony. Preparat jest nieperfumowany, polecany osobom skłonnym do alergii oraz noszącym szkła kontaktowe.

REWELACJA!

Super sprawa!
Naprawde dziwie sie ze moje kolezanki-wizazystki sa innego zdania hmm..jednak nie wszystkim pasuje jak widac
Aleee dla mnie super! stosuje serum od 2 tygodni (efekt fantastyczny byl juz po 3 dniach!!)
Wczesniej próbowalam go kilkakrotnie u mojej kolezanki i dalam sie skusic-przede wszystkim po tym jak zobaczylam jej twarz po stosowaniu miesiecznym-szok!!
Odmładza, odżywia, redukuje zmarszczki-czyli robi to co obiecuje producent-ni mniej ni wiecej :) zaraz po posmarowaniu czuje sie jak skora wokol oka wyraznie napina sie.
Mnie pasuje i polecam wszystkim paniom.

Używam tego produktu od:2-3 tyg

taki sobie

Szczerze przyznam, że spodziewałam się czegoś lepszego. Zachęcona opisem kosmetyku nie mogłam doczekać się kiedy go zacznę używać no i doczekałam się. A tu żadnych rewelacji. Ani w działaniu, ani w używaniu ani w wyglądzie kosmetyku. Jest wydajny, dobrze się wchłania, nie uczulił mnie. Możliwe, że działa ale ja nie zauważyłam spektakularnych zmian wyglądzie skóry pod oczami. Myślę, że jest dobry dla kogoś bez głębokich zmarszczek dla utrzymania efektu młodej skóry a nie dla wygładzenia

przeciętny, nic szczególnego

zwyczajny żel nawilżający pod oczy, nie dający żadnych szczególnych rezultatów. Zużyłam jedno opakowanie i nie zauważyłam żadnych zmian, zmarszczki na tym samym poziomie, cienie też. Nie zaszkodził mi i nie pomógł. Moim zdaniem za taką cenę można znaleźć dużo lepsze kremy pod oczy.Używam tego produktu od: 2 miesiące

taki sobie

Ciągle szukam mojego idealnego kremu pod oczy.. jeszcze nie znalazłam.
A ten żel mnie rozczarował bo kremy tej firmy są doskonałe.
Wprawdzie opakowanie higieniczne, wygodne, ładne, żel w miarę dobry, nie podrażnia.. nawet nawilża.. ale nic poza tym . Ot taki sobie. Najlepszy dla dziewczyn 20 letnich jako pierwszy specyfik pod oczy.
Mnie nie zachwycił. A szkoda

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i nie będzie więcej.

zawiodłam się

Działanie:
Lekkie nawilżenie skóry widoczne zaraz po nałożeniu i zaraz po wchłonięciu się serum. Z czasem taki lekko tłustawy film w posmarowanym miejscu i koniec efektu nawilżenia a przez to i widoczność mimicznych zmarszczek jeszcze większa. Nie zauważyłam żadnego rozjaśnienia ani wygładzenia. W wypełnienie i zlikwidowanie cienkich lini nie wierzyłam kupując serum ale miałam nadzieję, płonną niestety. Nie odczułam żadnego odprężenia podczas stosowania serum a raczej sztuczne napięcie skóry wokoł oka, no i to lepienie się powiek - żenada.

Konstystencja:
- ani to żel ani serum, taka gęstsza woda

- bardzo higieczne, natomiast nie wiem czy tylko mi akurat trafił się fatalny atomizer, który albo za dużo nalał serum albo za mało, albo tak prysnął, że nieraz miałam je na ubraniu lub podłodze zamiast na palcu. Bardzo musiałam kontrolować siłę nacisku żeby nie było jakiejś niespodzianki, mimo to się zdarzały.

- bardzo duża

Serum używałam regularnie przez miesiąc. Potem się zniechęciłam i przestałam na jakiś czas. Wróciłam do niego po jakimś czasie by używac go jakieś 2 tygodnie i znowu odstawiłam. Resztę, która została oddam siostrze, "może jej wpadnie w oko".
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

kleik

Dostałam na Gwiazdę, zużyłam i teraz oceniam ;]
Za tę cenę spodziewałam się powalającego serum, które wygładzi delikatne jeszcze zmarszczki mimiczne, nie wspominając o czczych obietnicach producenta o "napięciu konturu oka" itp.
Pierwsze wrażenie po nałożeniu na czystą skórę - klei się! W efekcie podczas wchłaniania powieki sklejają się kiedy mrugamy,mimo, że znika po kilku minutach to zdecydowanie nie jest to komfortowe odczucie. Zaznaczam, że takie samo miała moja koleżanka.
Po 3 miesiącach stosowania rano i wieczorem nie widzę absolutnie żadnej różnicy.Ten sam poziom nawilżenia możemy osiągnąć znacznie tańszymi kremami, a inne obietnicy producenta można wsadzić między bajki.
Cytując pewną reklamę "Skoro nie widać różnicy więc po co przepłacać?"

Używam tego produktu od:żużyłam przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

ulubiony

Z gory zaznacze ,ze recenzja bedzie moze troche z sympatii bo bardzo lubie tam marke:)

Idealnie sie wchlania,nie pozostawia absolutnie zadnej warstewki.
Doskonale wygladza, koi.Pieknie rozjasnia :)
serum jest raczej wodniste, nie natluszcza, wiec pani z sucha skora moga nrzekac, ale dla mnie jest idealne.

Używam tego produktu od:pol roku