Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: princess_m

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.

Składnik aktywny : Titanium Dioxide 7,3%
Skład: aqua((water)eau), cyclomet hicone, trimethylsiloxysil icate, butylene glycol, boron nitride, dimethicone, alcohol denat., peg/ppg-18/18 dimethicone, nylon-12,tribehenin, isododecane, polyisobutene, sodium chloride, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, bisabolol, serica((silk powder) poudre de soie), tocopheryl acetate,retinyl palmitate, malwa sylvestris(mallow)extract, lilium candidum (lily)bulb extract, lactobacillus/eriodictyon californicum ferment extract, cymbidium grandflorum flower extract, serica((silk)soie), alumina,polydimethylsil oxane/polymethylsilesquioxane copolymer, ethylene brassylate, methicone, trisiloxane, sorbitan sesquioleate, tetrasodium edta, methylparaben, propylparaben.
[+-]:mica,(ci 77019), titanium dioxide(ci 77891), iron oxides(ci 77491,ci 77492,ci 77499)

• Mój hit
  • Mój KWC. Używam, go na bazę matująco -wygładzającą i wykańczam Facefinity, to jest najlepsze połączenie dla mojej problematycznej mieszanej cery ( jeśli mamy skórę mieszaną/tłustą raczej nie oczekujmy, że sam fluid wystarczy do tego, żeby makijaż utrzymał się cały dzień w nienaruszonym stanie ). Jest to płynny podkład, który dość szybko po nałożeniu zastyga na skórze, przez co nie rozmazuje się jak inne podkłady, nie ściera się, świetnie kryje, matuje, utrzymuje się na skórze od rana do wieczora. Testowałam wiele różnych podkładów, ten jest dla mnie nr1. Cena na Allegro ok 33zł, w drogerii ok 70zł. Niestety w najnowszej wersji wprowadzenie przez producenta wyższego filtru SPF 15, spowodowało, że fluid stał się bardzo gęsty, ciężko wydobyć go ze słoiczka, trzeba stawiać go na nakrętce. Kolory w najnowszej wersji są troszkę ciemniejsze, przynajmniej 330 natural tan oraz 320 true beige i odnoszę wrażenie, że stał się mniej wydajny, mimo to nadal jest moim faworytem.

Używam tego produktu od: 9-10 lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić ReadyElisaReady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba trwałość
  • Podkład się dobrze nakłada, ma ładne krycie, dość dużo kolorów do wyboru, ale nie zbyt długo zostaje matowy i jego trwałość nie powała na kolana bo po 7 godzinach w pracy bez względu pogodę ( gry było bardzo gorąco to jeszcze szybciej) jak patrzyłam w lustro, po prostu już w 90 % na twarzy go nie było. A są takie podkłady które bez poprawek wytrzymują nawet 10 godzin ( wiem bo mam taki teraz).
    I to opakowanie bez pompki mało praktyczne.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Niestety nie dla mnie ;/ początkowo myślałam, że znalazłam podkład idealny, ale strasznie wysuszył moją twarz (mimo kremów nawilżających i zabiegów u kosmetyczki). Lepiej sprawdza się zimą, jest dosyć ciężki.

plusy:
    dobre krycie
    mat
    wydajność
    nie zapycha

minusy:
    wysusza
    podkreśla suche skórki
    roluje się
    skóra nie oddycha

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mcsuzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny...
  • Kupując ten podkład miałam dość wygórowane oczekiwania bo nie oszukujmy się, miał swoje 5 albo i więcej minut na youtube. Mam cerę mieszaną, strefa T zawsze mi się swieci. Podkłady aplikuję zazwyczaj palcami, ten też tak na początku nakładałam ale niestety nie wyglądał dobrze, były widoczne smugi. Kiedy zaczełam go nakładać mokrą gąbką dopiero odkryłam że jest całkiem fajny. Nieźle kryje, kolor też był dobrze dopasowany. Generalnie nie lubiłam tylko butelki bez pompki ale czasem za nim tęsknię i mam ochotę zakupić ponownie. Oczywiście cera po jakimś czasie zaczynała się swięcic ale mi to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: skończyłam opakowanie 2 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić ulapi za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie rozczarowanie
  • Oceniam kolor Ivory.

Jeden z niewielu podkładów, który przypasował mi kolorystycznie.

Moim głównym problemem do maskowania są naczynka i w miarę dawał radę żeby je schować. Matowienie pozostawia wiele do życzenia.

Minusy? Alkoholowy zapach i brak pompki. Szybko zasycha co też bywało problematyczne.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić itai za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Najlepszy podkład kryjąco-matujący jaki miałam.
    Idealnie dobrałam odcień (180), ponieważ dostępna jest szeroka gama kolorystyczna. Mam podkład do cery tłustej i mieszanej. Podkład świetnie dopasowuje się do cery, utrzymuje się na twarzy cały dzień. Ładnie zakrywa cienie pod oczami i ukrywa moje rumieńce gdy "spale buraka". Świetnie radzi sobie latem, ładnie utrzymuje się na twarzy. Natomiast ja latem rozcieńczam go z lżejszym podkładem, lub stosuje inny. Wiosną, jesienią i zimą - niezastąpiony!!

Plusy:
    + bardzo dobrze kryje
    + matuje
    + nie zatyka porów
    + dostępny w dużej gamie kolorystycznej
    + fajna, lekka konsystencja
    + trwały, bardzo długo utrzymuje się na twarzy, nie ściera się
    + nie podkreśla suchych skórek
    + nie ciemnieje na twarzy
    + nie brudzi ubrań
    + nie tworzy efektu maski (przy nałożeniu normalnej-rozsądnej ilości)
    + wydajny, starcza na ok pół roku

Minusy:
    - ciężko dostępny (w moim przypadku tylko internet)
    - brak pompki (można przełożyć pompkę od serum do włosów z avonu)

POLECAM !!

Używam tego produktu od: około 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić kropellka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Nie dla skóry skłonnej do zapychania
  • Zacznę od tego, że mam wrażliwą skórę ze skłonnością do wysuszania i zatykania porów, tworzenia się zaskórników.

Kiedy kupiłam ten podkład byłam pewna, że znalazłam podkład idealny... Niestety to co zrobił z moją cerą to jest absolutny dramat. Miałam po 20 zaskórników WIELKICH na jednym policzku, do tego rano kiedy nakładałam krem skóra wygladała świezo, jednak wystarczało może pol h z tym pokdladem i wyglądałam jakbym spedziła 10h na pustyni w słoncu. To był dramat. Moje kolezanki, które maja mniej problemowe cery są super zaodowlone, wiec polecam je takim osobom. Krycie jest świetne, to nie ulega wątpliwości - jednak polecam bardziej podkład z bourjoais 1,2,3 dla osob z moimi problemami!

plusy
    -super kryje
    -tani na allegro, czeste promocje
    minusy
    -zapycha
    -wysusza
    -nie dla skory wrazliwej

Chcesz pochwalić colia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny podkład
  • Podkład bardzo dobrze kryje, ładnie komponuje się z moją cerą. Ponadto ładnie pachnie i długo utrzymuje się na twarzy. Jeśli komuś zależy na naturalności cery to polecam właśnie ten produkt.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 0, 10g

Chcesz pochwalić kotka_md za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z najlepszych
  • Jest to mój KCW. Najlepszy i niezastąpiony podkład. Bardzo ale to bardzo ubolewam, że spf6 został wycofany bo nowa wersja kompletnie mi nie odpowiada.

+ cena, jak na taki dobry podkład według mnie jest fajna bo na allegro zawsze można było go zakupić za około 30zł
    + krycie wspaniałe tzw. mocne
    + trwałość
    + żadnych skórek mi nie podkreślał
    + nie wymaga zbytnio poprawek w ciągu dnia
    + matuje buźkę
    + na długo wystarcza
    + duża gama kolorystyczna (ja używam odcień 180 sand beige i jest idealnie dopasowany do mojej cery)

Minus jest jeden i to wielki - mianowicie brak go gdziekolwiek. Szukam odpowiednika ale nie ma takiego drugiego jak on. Jeżeli któraś z Was znajdzie go gdzieś jeszcze to niech się nie zastanawia nad kupnem tylko niech od razu go bierze bo warto.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić wiejskababa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Kupiłam ten podkład kilka miesięcy temu (180 sand beige), bo był w promocji :P Normalnie bym go nie kupiła, bo do tanich nie należy. No ale do rzeczy. Mam bardzo tłustą cerę. Stosowałam naprawdę wieele różnych podkładów szukając tego odpowiedniego dla mnie. Z każdym miałam ten sam problem, mianowicie po około 1h moja buzia zaczynała błyszczeć :/ Liczyłam, że z tym podkładem będzie inaczej. No i się nie pomyliłam! Po otwarciu opakowania trochę minka mi zrzedła- brak pompki. Zapach nie jest zbyt ciekawy, konsystencja raczej lejąca. No ale podkład idealnie kryje niedoskonałości nie tworząc przy tym efektu "maski" i długo utrzymuje się na twarzy, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem! Utrzymuje się na mojej buzi około 9h (mimo mojej tłustej cery). Jedyny minus jest taki, że po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że wysuszył mi on delikatnie skórę twarzy (dlatego pół gwiazdki mniej). Ale odpowiednie kremy nawilżające bez problemu sobie z tym poradzą.
    Dziś kupiłam następny podkład (220 natural beige), znowu w promocji Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić xandziax za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij