Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: princess_m

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.

Składnik aktywny : Titanium Dioxide 7,3%
Skład: aqua((water)eau), cyclomet hicone, trimethylsiloxysil icate, butylene glycol, boron nitride, dimethicone, alcohol denat., peg/ppg-18/18 dimethicone, nylon-12,tribehenin, isododecane, polyisobutene, sodium chloride, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, bisabolol, serica((silk powder) poudre de soie), tocopheryl acetate,retinyl palmitate, malwa sylvestris(mallow)extract, lilium candidum (lily)bulb extract, lactobacillus/eriodictyon californicum ferment extract, cymbidium grandflorum flower extract, serica((silk)soie), alumina,polydimethylsil oxane/polymethylsilesquioxane copolymer, ethylene brassylate, methicone, trisiloxane, sorbitan sesquioleate, tetrasodium edta, methylparaben, propylparaben.
[+-]:mica,(ci 77019), titanium dioxide(ci 77891), iron oxides(ci 77491,ci 77492,ci 77499)

• tak, ale tylko od swięta
  • Fluid jest genialny, trzyma się bardzo długo, niezaleznie od warunkow pogody ( goraco, zimn0, sucho, pot etc). Kryje najwieksze niedoskonalosci. Twarz wrecz robi sie nieskazitelna. Jest tylko jedno ale bardzo zapycha i niszczy cerę. Nie jest to kosmetyk, którego można używac codziennie. Nadaje sie na imprezy, wielkie wyjscia, gdy chcemy na przyklad przetanczyc cała noc i nie musiec robić poprawek. W takich sytuacjach sprawdza sie znakomicie. uzywany na coodzien sieje spustoszenie. Więc jestem na "tak" i mam go w swojej kosmetyczce, ale nakladam jak ide np. na wesele, impreze, sylwestra etc

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić MSU za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak sobie...
  • Zużyłam już prawie całe opakowanie więc coś mogę o nim napisać.

Minusy :
    - trudna do rozprowadzenia konsystencja
    - łatwo o efekt maski
    - buteleczka mnie do szału doprowadza
    - przy codziennym stosowaniu wysusza i podrażnia skórę, zapycha !

Plusy:

+ niezłe krycie
    +szeroka gama kolorystyczna
    +dobrze stapia się ze skórą, nie ściera się
    + niezły efekt matowienia, nie wygląda karykaturalnie. ( matowienie wraz z pudrem sypkim )

Uważam, że jest to podkład poniżej przeciętnej w nadprzeciętnej cenie

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 końcówka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pikotek3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Byłam zadowolona
  • + dobrze krył, lecz był przy tym ciężki
    + trzeba było dojść do wprawy, by nie stworzyć efektu maski
    + od zawsze mam problem z doborem odcienia, lecz sposód wypróbowanych przeze mnie kolorów MEDIUM BEIGE sprawdzał się najlepiej (mimo wszystko mógł być bardziej żółty niż różowy)
    + był trwały
    + matował, nie powodował świecenia cery

- za ciężki na lato
    - okropna konsystencja (tępy, szybko zasychał)
    - widoczny na twarzy
    - zapach w opakowaniu przypominał zapach farby
    - przy dłuższym stosowaniu zapychał

Chcesz pochwalić Shhhh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godne polecenia!
  • W rozdziale podkładów do twarzy ten śmiało może być na 5 z plusem! Godny polecenia! Oceniam odcień 180.

PLUSY:
    + na prawdę solidne krycie w tym przedziale cenowym, poradził sobie z niedoskonałościami mojej cery
    + wydajność
    + dostępność
    + w promocji można go nabyć połowę taniej
    + nie podkreśla skórek
    + nie uczula oraz nie podrażnia
    + duża gama kolorystyczna
    + lekka konsystencja
    + nie ciemnieje na twarzy

MINUSY:
    - brak pompeczki
    - troszkę przesusza skórę, ale można szybko to zniewelować kremem nawilżającym
    - słabo trwały

PODSUMOWUJĄC jak dla mnie prawie KWC jako podkład, ale nadal poszukuję bardziej idealnego! Szczerze polecam! (oczywiście wtedy, kiedy jest w promocji)!

Używam tego produktu od: Dawna
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić gumija za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Najlepszy jaki kiedykolwiek miałam i nie zamieniłabym go na nic innego. Dlaczego?

PLUSY:
    - super krycie, mam cerę naczynkową i świetnie daje sobie z tym radę;
    - nie zgadzam się z niektórymi opiniami że przesusza cerę, może troszkę, ale dobry krem na noc jest w stanie przywrócić ją do normalności;
    - jedyny który tak dobrze matuje moją twarz a przy tym nie podkreśla skórek;
    - dobrze się rozsmarowuje i stapia ze skórą o ile ma się trochę wprawy w jego rozprowadzaniu. W połączeniu z niektórymi kremami potrafi się lekko rolować i nierówno rozprowadzać, dlatego ja najlepszy efekt osiągam jak nakładam go bez kremu, na skórę uprzednio przeciągniętą tonikiem;
    - czuję się w nim świetnie, naturalnie, nigdy nie tworzył u mnie smug i utrzymywał się cały dzień.

MINUSY:
    - dostępność - niestety zamienili go (SPF 6) na nowszą gorszą wersję (SPF20) buuuuuuuu Nowa wersja SPF 20 jak dla mnie jest do kitu, całkiem inny odcień tego samego koloru (sand beige), ciemnieje na skórze w miarę upływu czasu o co najmniej dwa tony i niestety nie matuje tak dobrze jak ten. Ja nabyłam przez internet 5 buteleczek, nie wiem na co się przerzucę jak się skończą.
    W międzyczasie próbowałam innych podkładów w podobnej cenie i nawet 4-5 razy droższych, żaden mu nie dorównuje.

Oceniam starą wersję kolor 180 SAND BEIGE, SPF 6, na mojej buteleczce nie ma napisu SoftFlex, ale kojarzę że niektóre butelki miały ten napis.

Używam tego produktu od: 5-6 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Bezludna Wyspa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • Mój KWC. Używam, go na bazę matująco -wygładzającą i wykańczam Facefinity, to jest najlepsze połączenie dla mojej problematycznej mieszanej cery ( jeśli mamy skórę mieszaną/tłustą raczej nie oczekujmy, że sam fluid wystarczy do tego, żeby makijaż utrzymał się cały dzień w nienaruszonym stanie ). Jest to płynny podkład, który dość szybko po nałożeniu zastyga na skórze, przez co nie rozmazuje się jak inne podkłady, nie ściera się, świetnie kryje, matuje, utrzymuje się na skórze od rana do wieczora. Testowałam wiele różnych podkładów, ten jest dla mnie nr1. Cena na Allegro ok 33zł, w drogerii ok 70zł. Niestety w najnowszej wersji wprowadzenie przez producenta wyższego filtru SPF 15, spowodowało, że fluid stał się bardzo gęsty, ciężko wydobyć go ze słoiczka, trzeba stawiać go na nakrętce. Kolory w najnowszej wersji są troszkę ciemniejsze, przynajmniej 330 natural tan oraz 320 true beige i odnoszę wrażenie, że stał się mniej wydajny, mimo to nadal jest moim faworytem.

Używam tego produktu od: 9-10 lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić ReadyElisaReady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba trwałość
  • Podkład się dobrze nakłada, ma ładne krycie, dość dużo kolorów do wyboru, ale nie zbyt długo zostaje matowy i jego trwałość nie powała na kolana bo po 7 godzinach w pracy bez względu pogodę ( gry było bardzo gorąco to jeszcze szybciej) jak patrzyłam w lustro, po prostu już w 90 % na twarzy go nie było. A są takie podkłady które bez poprawek wytrzymują nawet 10 godzin ( wiem bo mam taki teraz).
    I to opakowanie bez pompki mało praktyczne.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Niestety nie dla mnie ;/ początkowo myślałam, że znalazłam podkład idealny, ale strasznie wysuszył moją twarz (mimo kremów nawilżających i zabiegów u kosmetyczki). Lepiej sprawdza się zimą, jest dosyć ciężki.

plusy:
    dobre krycie
    mat
    wydajność
    nie zapycha

minusy:
    wysusza
    podkreśla suche skórki
    roluje się
    skóra nie oddycha

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mcsuzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny...
  • Kupując ten podkład miałam dość wygórowane oczekiwania bo nie oszukujmy się, miał swoje 5 albo i więcej minut na youtube. Mam cerę mieszaną, strefa T zawsze mi się swieci. Podkłady aplikuję zazwyczaj palcami, ten też tak na początku nakładałam ale niestety nie wyglądał dobrze, były widoczne smugi. Kiedy zaczełam go nakładać mokrą gąbką dopiero odkryłam że jest całkiem fajny. Nieźle kryje, kolor też był dobrze dopasowany. Generalnie nie lubiłam tylko butelki bez pompki ale czasem za nim tęsknię i mam ochotę zakupić ponownie. Oczywiście cera po jakimś czasie zaczynała się swięcic ale mi to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: skończyłam opakowanie 2 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić ulapi za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie rozczarowanie
  • Oceniam kolor Ivory.

Jeden z niewielu podkładów, który przypasował mi kolorystycznie.

Moim głównym problemem do maskowania są naczynka i w miarę dawał radę żeby je schować. Matowienie pozostawia wiele do życzenia.

Minusy? Alkoholowy zapach i brak pompki. Szybko zasycha co też bywało problematyczne.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić itai za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij