Rossmann, Super Hair Mask (Maska regenerująca do włosów suchych i zniszczonych)

Powiększ Rossmann, Super Hair Mask (Maska regenerująca do włosów suchych i zniszczonych)

Zgłaszająca osoba: k-n

Maska zawiera super aktywne składniki, które odbudowują strukturę włosów, wzmacniają je już od nasady, zapobiegają rozdwajaniu się końcówek. W rezultacie włosy suche i zniszczone odzyskują blask, stają się mocniejsze i łatwiej się układają.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Gluten, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethyl Macadamiate, Yogurt, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Hydrolyzed Rice Protein, Sodium Benzoate, Parfum, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride.

• na 3
  • maska jak maska bez szczególnych zachwytów
    kupiłam ją kiedyś w jakiejś promocji
    oprócz ułatwiania rozczesywania i ładnego zapachu
    nie zauważyłam niczego szczególnego

Używam tego produktu od: dawno temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pusunia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 176 raz(y)
  • Dobra była
  • Stosowałam ją na zmianę z innymi i mieszając z
    innymi, efekty bardzo mnie zaskoczyły. Pozytywnie!!!
    Fajny ma skład a dobrze pielęgnuje włosy,
    zwłaszcza długie. Kto nie ma suchych włosów, ta
    maska raczej go zirytuje, bo taka po prostu jest
    tłusta i na końcówki. Ogólnie bardzo dobra i dosyć wydajna. Cena super

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • tylko zapach
  • Maska , choć bardzo tania, bardzo mnie zawiodła. Rossmann ma swoje gdzie niegdzie udane produkty, ale ten na pewno do nich nie należy.
    Maska bardzo ładnie pachnie i to wszystko.
    Mi nie nawilżyła ani nie poprawiła kondycji ani jednego włoska.
    Nie polubiłyśmy się.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu

Chcesz pochwalić SpoXi za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super!
  • Jak dla mnie maseczka super!

P l u s y :

+ cena (!)
    + zapach... piękny!
    + odżywia włosy
    + dobrze się rozczesują
    + konsystencja jest okej
    + włosy stają się miękkie

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić girlishnesss za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super!
  • +swietnie nawilza wlosy
    +ladnie pachnie
    +doskonale po niej rozczesuja sie wlosy
    +swietna do wlosow prostowanych

-nie zauwazylam zeby wypadalo mi przez nia mniej wlosow a czasem wypada ich duzo.

kupilam ja tylko ze wzgedu ze bylam akurat bez kasy i nie załuje a jestem wrecz zaskoczona swietnym dzialaniem za tak niska cene

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Chcesz pochwalić evelinkiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieee !
  • Maseczka nic nie robi , po tygodniu zaczęła ohydnie pachnieć . Pieniądze w błoto ;/ dobrze ze przynajmniej jest tania . Producent obiecuje odbudowanie struktury włosów, wzmocnienie ich . Włosy suche miały stać się zregenerowane. Moim zdaniem żadna z tych obietnic nie została spełniona ;|

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić asienkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajna
  • Na pewno po użyciu maski włosy łatwiej się rozczesywały, były bardzo przyjemne w dotyku. Dobrze się spłukiwała. Ładnie pachnie. Co do regeneracji, nawilżenia i odżywienia włosów - nie zauważyłam takiego działania Może trochę je wygładzała. Konsystencja kosmetyku mogłaby być gęstsza. Poza tym średnio wydajna. Nie zachwyciłam mnie ta maska, ale myślę, że za te kilka złotych warto ją wypróbować - może komuś pomoże

Używam tego produktu od: używałam rok temu przez ponad 2 miesiące

Chcesz pochwalić cypressangel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba!
  • Hmm, może zacznę od pozytywów. Ma piękny, nieco mydlany zapach, który przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. Cena jest smiesznie niska, więc nic dziwnego,że się na nią skusiłam. Podoba mi się także opakowanie, dzięki któremu produkt ładnie wygląda w łazience i to,że został wyposażony w dodatkową pokrywkę, dzięki której maska nie rozleje się np. w podróży Włosy lepiej się po niej rozczesują i są nawilżone, ale jak na maskę jest to słaby efekt. Używałam wielu odżywek, które były o wiele silniejsze, a po masce należy spodziewać się intensywniejszego działania. Efekt odżywienia jest bardzo krótkotrwały, znika tuż po wysuszeniu włosów,a odczuwalny jest tylko po spłukaniu, bo włosy są wtedy śliskie i miekkie. Maska bardzo niewydajna- mam wrażenie,że ile na nią nałoże kosmetyku, to i tak jest za mało ( mam włosy nieco za ramiona), poza tym trzymanie jej na głowie przez 15 min. to jednak trochę za długo jak na mój czas ( jak i większości osób).

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Dla mnie jest jak zwykła odżywka, która ułatwia rozczesywanie włosów i nieco je nawilża, stosowałam na połowę włosów, bo nie potrzebuje na całą głowę. Nie jest ani super, ani też nie jest zła. Nie zachwyciła mnie, ma dziwny zapach (kojarzy mi się z perfumami starszej pani) rzadką konsystencję i jest mało wydajna. Nie kupie jej już, bo miewałam lepsze produkty wśród maseczek czy odżywek.Używam tego produktu od: 2 miesiące

Chcesz pochwalić Allurowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za tą cenę 3.99 kosmetyk na prawdę warty polecenia, fajnie pachnie, włosy są po nim gładkie i błyszczące. Polecam. Bardzo podoba mi sie jej działanie. Może nie jest jakimś genialnym kosmetykiem do pielęgnacji włosków ale jest na prawdę dobra No i ma fajną konstystencje

Używam tego produktu od:

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiiewiorczasek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Oj niee...
  • Mam włosy dość znacznie zniszczone przez farbowanie, rozjaśnianie.. generalnie nieźle dostawały w kość..
    Postanowiłam więc jakoś pomóc im odżyć.. przewertowałam setki opinii o różnych maskach i w oko wpadła mi mi.in. ta właśnie.

Niestety, nie jestem z niej zadowolona z niżej wymienionych powodów :
    ~ spływa z włosów
    ~ jest mało wydajna
    ~ plącze mi włosy niemiłosiernie, nie sposób ich później rozczesać.. a jak już sie uda to w efekcie 1/3 włosów zostaje na grzebieniu...
    ~ po wysuszeniu włosy są sztywne i szorstkie
    Bardzo się rozczarowałam, szczególnie biorąc pod uwagę tyle pozytywnych opinii..

Żeby nie było - pozytywy widzę 2 (słownie dwa) :
    ~ cena
    ~ zapach

Ale to zdecydowanie mnie nie satysfakcjonuje..Używam tego produktu od : niecałych 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań : niecałe jedno i już nigdy więcej...

Chcesz pochwalić Aguu za czytelną i pomocną recenzję?
  • no niestety...
  • hmmm,no może i dobra,może odżywia,ale nie miałam sie szansy przekonać gdyż spaliła mi skóre głowy...
    Fakt moja wina,bo trzymałam ja duużo dłużej niż zalecano na opakowaniu.Jednakże przy innych do tej pory maskach czy odzywkach to się nie zdażało nawet przy dłuzszym trzymaniu....chjyba jednka nie powinno tak być...Leczyłam potem głowę z pieczenia kilka tygodni,a gdy ono mineło pozostało swędzenie.Dobrze przynjamniej ,że łupieżu nie spowodowała..
    Daję 3 gwiazdki bo z własnej winy w zasadzie miałam te problemy.A jaki stan włosów był nawet ok po użyciu.
    Fakt ,że nie zużyłam nawet połowy opakowania więc nie powinnam się wypowiadać ze względu na kodeks ,ale ostrzec musze..Używam tego produktu od:uzyłam raz niedawno.
    Ilość zużytych opakowań:użyta jeden raz

Chcesz pochwalić pigheadedmonkey za czytelną i pomocną recenzję?
  • diamencik!
  • Właśnie wyszłam spod prysznica i uznałam, ze muszę ocenić to cudo
    Generalnie nie lubię produktów sygnowanych jakimiś sieciówkami typu rossmann, ale tą maskę kupiłam wieki temu ze względu na... ładne opakowanie.
    Uznałam,że za 3,99 mogę spróbować a taki ładny słoiczek ozdobi mi półkę. No i spróbowałam. Od tego czasu kupowałam setki innych masek wielokrotnie droższych i naprawdę efekt był dużo gorszy, więc zawsze wracałam w końcu potulnie do niej i to już nie ze względu na opakowanie
    Plusy:
    - zapach - no ale ten walor mają prawie wszystkie maski
    - odpowiednie nawilżenie włosów - nie przetłuszczenie, ale też nie siano - tak w sam raz
    - moje włosy stają się po niej lśniące i mniej się puszą (mam kręcone)
    - idealne rozczesywanie
    - cena (!!)
    - o opakowaniu już było (na zakupach jak wrzuciłam tą maskę do koszyka mąż nie chciał mi uwierzyć, że to kosztuje niecałe 4 PLN )

Jakbym miała wykombinować jakieś wady to przy wielkim wysiłku podałabym takie:
    - marna wydajność , ale przy tej cenie ten argument jest śmieszny
    - zalecany czas trzymania na włosach 15 minut (kto ma na to czas??). Ja się do tego nie stosuję jakoś bardzo restrykcyjnie więc też nie odejmę gwiazdki.Używam tego produktu od: roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ennkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt...
  • Uważam, że ta maska jest dobrej jakość produktem...miałam zniszczone włosy po 6 farbowaniach w ciągu dwóch tygodni i ona pomogła, użwałam jeszcze zółtka i nafty i mam piękne włosy, zero przesuszonych końcówek bardzo miłe i gładkie włosy, przyjemny zapach i konsystencja.Powiedziałam mojej fryzjerce o niej i poleciała kupić taką do salonuAha i jeszcze jedno po rozjaśnianiu miałam włosy od spodu bardzo cienkie i mi wypadały, a teraz przestałySuperrrrrrrUżywam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić katarzynka-buziaczek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • opłaca sie
  • Odżywka jest średnia tak jak i inne nieprofesjonalne odżywki... ale ona kosztuje 4 złote z groszami a te inne odżywki 2 - 3 razy więcej i wcale sie są lepsze od tej....
    po pierwsze - ślicznie pachnie
    - lepiej sie rozczesują włosy
    - sa troszkę bardziej miękie
    - nie obciąża włosów
    - minimalne wygładzenie
    minusem jest to, że generalnie nie widac regeneracji włosów - ale tego od tak taniej odżywki nie ma co oczekiwać
    - mi wystarcza tylko na 3-4 razy, ale mam długie i gęste włosy i nakładam jej sporo....
    - w sumie polecam, jest tania i nawet dobra - po co przepłacać i kupować taką sama tylko firmową odzywkę za 10 czy 15 zł..... jeżeli można ja mieć za 4 złote

ps. regeneracje włosów juz widać.... trzeba po prostu poczekać - dodaje jedną gwiazdkę
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Gonia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • przyjemna
  • Jestem mile zaskoczona tym, że za tak niską cenę można kupić całkiem dobrą maskę
    Ma ona przyjemny, dość intensywny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.
    Moje włosy bardzo ją piją, dlatego początkowo nakładając ją miałam wrażenie iż wciąż jest jej za mało i dodawałam kolejną porcję. Jednak wystarczy niewielka ilość by osiągnąć pożądane rezultaty.
    Maska łatwo się spłukuje, włosy po niej są bardzo miękkie, podatne na układanie, wygładzone, bez problemu się rozczesują.
    Nie polecam dziewczynom z przetłuszczającymi się lub normalnymi włosami, ponieważ maska obciąża.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić k-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • sredni ale pieknie pachnie
  • jak dla mnie zdecydowanie za slaba.oczywiscie za ta cene nie spodziewalam sie niczego nadzwyczajnego ale liczylam na jako takie nawilzenie,wygladzenie.szczerze mowiac nawet z rozczesywaniem nie jest tak jakbym chciala.nie nawilza,napewno nie regeneruje.myslalam ze zastapi mi zwykla odzywke po myciu ale jest i tak za slaba.przypomina mi produkty Gliss Kur (balsamy i odzywki).wloski trosze odstaja na rozne strony.za to pachnie naprawde pieknie i zapach utrzymuje sie na wlosach.no i cena korzystna.srednio wydajna .

Używam tego produktu od:miesiaca

Chcesz pochwalić aussie31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska w dobrej cenie
  • Z tej serii mam już balsam, z którego jestem bardzo zadowolona i dlatego skusiłam się na kupno tej maski. Moim zdaniem nieco ustępuje balsamowi, jeśli chodzi o wygodę użycia. PLUSY: poręczne, praktyczne (w środku dodatkowa pokrywka, dzięki której maska nie przelewa się), wzorowane na Gliss Kur opakowanie; przyjemny zapach utrzymujący się również po zmyciu maski; rzeczywiście wystarczy ją trzymać na włosach 15 minut, aby zadziałała (tak jak zalecono w obrazkowej instrukcji na opakowaniu); po użyciu włosy są miękkie, wygładzone, ładnie pachną; połączenie jakość-cena; dostępność. MINUSY: niezbyt wydajna; konsystencja mogłaby być nieco rzadsza - odżywkę ciężko się rozprowadza na dłuższych włosach; efekt nie jest natychmiastowy - po zmyciu maski i wyschnięciu włosy są twarde, nieprzyjemne w dotyku i dopiero po dniu-dwóch widać efekt regeneracji. Balsam z tej serii jest prostszy w użyciu, a równie dobrze robi moim włosom. PODSUMOWUJĄC: niska cena i wysoka jakość - bardzo przyjemne połączenie. Produkt godny polecenia, ale drażni mnie jego konsystencja.

Używam tego produktu od: niedawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • DOBRA +
  • Maska dosyć dobra...włosy się dobrze rozcesują,coś tam regeneruje przy regularnym stosowaniu, fajna konsystencja i cena very good 5zł w rossmanach. Włosy nie są sianowate, tylko nawilżone,dobrze się układają! Polecam

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowańużooo

Chcesz pochwalić gizix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, bardzo tania.
  • 4,99 to bardzo tanio, jak na taką odżywkę. Ma ładny zapach, konsystenca troche dziwna, ale fajna. Opakowania poręczne, łatwo z niego wygrzebać resztkę, kiedy nam się kończy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Richy za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tę cenę?
  • jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to ta maska wypada świetnie! jestem z tych co kochają się w gliss kurze więc może stąd taka opinia maska ma trochę sztuczny zapach, ale mi od bardzo odpowiada, jakby trochę przypomina chemiczny migdał ma przyjemną gęstą konstystencję, ile by jej na włosy nie nałożyć - wszystko się wchłonie [podobnie jak z maską gliss kura]. na moje włosy - suche-suche-suche, rozjaśniane, działa bardzo dobrze. byłam naprawdę zaskoczona tym, że jest tak dobra za 5PLN nie używam jej bardoz regularnie, bo moje półki uginają się od tego typu kosmetyków, więc nie mogę nic powiedzieć na temat jej długofalowego działania przy ciagłym stosowaniu, ale za taką kasę można zaryzykować eksperyment. na mur wrócę do niej jak wykończę pierwszy słoiczek!

Używam tego produktu od: 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić black_sun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Przede wszystkim piękny zapach! Bardzo podobny do Gliss Kur, który uwielbiam, zresztą opakowaniem też się kojarzy z tą firmą.
    Błyskawicznie wnika we włosy; jestem przyzwyczajona, że maseczki raczej pozostają na powierzchni włosa, ale przy tej mam wrażenie, że ile bym nie wsmarowała, wszystko wniknie. Czy to dobrze czy źle, sama nie wiem... Dobrze się spłukuje, ułatwia rozczesanie włosów, ale niestety troszkę je obciąża. Nie zauważyłam, żeby w jakiś znaczący sposób zwalczała problem rozdwajających się końcówek.
    Ostatnio zaczęły mi dość mocno wypadać włosy - nie winię za to raczej tej maseczki, myślę, że to kwestia czego innego, ale w sumie mogłaby temu zaradzić...
    Cena jest rewelacyjna.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: ok. połowy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo, bardzo fajna maska
  • kupiłam tę maskę z ciekawości. wcześniej kupiłam szampon z tej serii i jestem nim miło zaskoczona.
    maska jest bardzo, bardzo dobra. doskonale poradziła sobie z moimi wysuszonymi, farbowanymi włosami. po dłuższym stosowaniu zauważyłam także,że włosy mniej wypadają.
    włoski dzięki masce odzyskały delikatność, zdrowy blask.
    maska jest bardzo wydajna, pięknie pachnie (podobnie jak szampon z tej serii)
    ważną cechą tej maski jest fakt,że nie obciąża włosów i ich nie przetłuszcza
    zdecydowanie polecamUżywam tego produktu odłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić BlueOla za czytelną i pomocną recenzję?