Rossmann, Super Hair Mask (Maska regenerująca do włosów suchych i zniszczonych)

Powiększ Rossmann, Super Hair Mask (Maska regenerująca do włosów suchych i zniszczonych)

Zgłaszająca osoba: k-n

Maska zawiera super aktywne składniki, które odbudowują strukturę włosów, wzmacniają je już od nasady, zapobiegają rozdwajaniu się końcówek. W rezultacie włosy suche i zniszczone odzyskują blask, stają się mocniejsze i łatwiej się układają.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Gluten, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethyl Macadamiate, Yogurt, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Hydrolyzed Rice Protein, Sodium Benzoate, Parfum, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride.

• na 3
  • maska jak maska bez szczególnych zachwytów
    kupiłam ją kiedyś w jakiejś promocji
    oprócz ułatwiania rozczesywania i ładnego zapachu
    nie zauważyłam niczego szczególnego

Używam tego produktu od: dawno temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pusunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 319 raz(y)
  • Dobra była
  • Stosowałam ją na zmianę z innymi i mieszając z
    innymi, efekty bardzo mnie zaskoczyły. Pozytywnie!!!
    Fajny ma skład a dobrze pielęgnuje włosy,
    zwłaszcza długie. Kto nie ma suchych włosów, ta
    maska raczej go zirytuje, bo taka po prostu jest
    tłusta i na końcówki. Ogólnie bardzo dobra i dosyć wydajna. Cena super

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • tylko zapach
  • Maska , choć bardzo tania, bardzo mnie zawiodła. Rossmann ma swoje gdzie niegdzie udane produkty, ale ten na pewno do nich nie należy.
    Maska bardzo ładnie pachnie i to wszystko.
    Mi nie nawilżyła ani nie poprawiła kondycji ani jednego włoska.
    Nie polubiłyśmy się.

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu

Chcesz pochwalić SpoXi za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super!
  • Jak dla mnie maseczka super!

P l u s y :

+ cena (!)
    + zapach... piękny!
    + odżywia włosy
    + dobrze się rozczesują
    + konsystencja jest okej
    + włosy stają się miękkie

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić girlishnesss za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super!
  • +swietnie nawilza wlosy
    +ladnie pachnie
    +doskonale po niej rozczesuja sie wlosy
    +swietna do wlosow prostowanych

-nie zauwazylam zeby wypadalo mi przez nia mniej wlosow a czasem wypada ich duzo.

kupilam ja tylko ze wzgedu ze bylam akurat bez kasy i nie załuje a jestem wrecz zaskoczona swietnym dzialaniem za tak niska cene

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Chcesz pochwalić evelinkiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieee !
  • Maseczka nic nie robi , po tygodniu zaczęła ohydnie pachnieć . Pieniądze w błoto ;/ dobrze ze przynajmniej jest tania . Producent obiecuje odbudowanie struktury włosów, wzmocnienie ich . Włosy suche miały stać się zregenerowane. Moim zdaniem żadna z tych obietnic nie została spełniona ;|

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić asienkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajna
  • Na pewno po użyciu maski włosy łatwiej się rozczesywały, były bardzo przyjemne w dotyku. Dobrze się spłukiwała. Ładnie pachnie. Co do regeneracji, nawilżenia i odżywienia włosów - nie zauważyłam takiego działania Może trochę je wygładzała. Konsystencja kosmetyku mogłaby być gęstsza. Poza tym średnio wydajna. Nie zachwyciłam mnie ta maska, ale myślę, że za te kilka złotych warto ją wypróbować - może komuś pomoże

Używam tego produktu od: używałam rok temu przez ponad 2 miesiące

Chcesz pochwalić cypressangel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba!
  • Hmm, może zacznę od pozytywów. Ma piękny, nieco mydlany zapach, który przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. Cena jest smiesznie niska, więc nic dziwnego,że się na nią skusiłam. Podoba mi się także opakowanie, dzięki któremu produkt ładnie wygląda w łazience i to,że został wyposażony w dodatkową pokrywkę, dzięki której maska nie rozleje się np. w podróży Włosy lepiej się po niej rozczesują i są nawilżone, ale jak na maskę jest to słaby efekt. Używałam wielu odżywek, które były o wiele silniejsze, a po masce należy spodziewać się intensywniejszego działania. Efekt odżywienia jest bardzo krótkotrwały, znika tuż po wysuszeniu włosów,a odczuwalny jest tylko po spłukaniu, bo włosy są wtedy śliskie i miekkie. Maska bardzo niewydajna- mam wrażenie,że ile na nią nałoże kosmetyku, to i tak jest za mało ( mam włosy nieco za ramiona), poza tym trzymanie jej na głowie przez 15 min. to jednak trochę za długo jak na mój czas ( jak i większości osób).

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Dla mnie jest jak zwykła odżywka, która ułatwia rozczesywanie włosów i nieco je nawilża, stosowałam na połowę włosów, bo nie potrzebuje na całą głowę. Nie jest ani super, ani też nie jest zła. Nie zachwyciła mnie, ma dziwny zapach (kojarzy mi się z perfumami starszej pani) rzadką konsystencję i jest mało wydajna. Nie kupie jej już, bo miewałam lepsze produkty wśród maseczek czy odżywek.Używam tego produktu od: 2 miesiące

Chcesz pochwalić Allurowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za tą cenę 3.99 kosmetyk na prawdę warty polecenia, fajnie pachnie, włosy są po nim gładkie i błyszczące. Polecam. Bardzo podoba mi sie jej działanie. Może nie jest jakimś genialnym kosmetykiem do pielęgnacji włosków ale jest na prawdę dobra No i ma fajną konstystencje

Używam tego produktu od:

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiiewiorczasek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij