Avon, Super Full Mascara (Tusz "Pełnia Rzęs")

Powiększ Avon, Super Full Mascara (Tusz

Zgłaszająca osoba: olenk@@

Nowy, specjalny tusz, który pogrubia rzęsy 5-krotnie, nie obciążając ich przy tym. Dzięki temu rzęsy natychmiast wyglądają oszałamiająco, są znacznie grubsze, ale jednocześnie perfekcyjnie rozdzielone i podkreślone. Naturalny wygląd zawdzięczają unikalnej szczoteczce "Clean - Build" i innowacyjnej technologii. Nowy tusz niezwykle łatwo się aplikuje - i już jedna warstwa zapewnia doskonały efekt.

Cena: 29,90zł / 7ml

• Chwalona: 15 raz(y)
  • na ten moment najlepszy
  • Na ten moment jest najlepszy. Tusz dostałam w gratisie do zamówienia od mojej konsultantki. Ma niższą średnią niż SuperShock, a wg mnie SuperFull jest lepszy. Szczoteczki bardzo się różnią, jednak obie są silikonowe. SF ma długą, lekko zwężającą się wewnątrz, przez co idealnie rozczesuje i maluje małe rzęsy. SS wspaniale pogrubia i wydłuża swoją grubą szczotą, ale SF też robi to, a nawet jeszcze lepiej. Wspaniale rozczesuje i daje efekt mnóstwa rzęs, a ja jestem biednie w tej sferze obdarzona ;c Jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona. Pierwszy raz jak zobaczyłam szczoteczkę od SF to myślałam, że ktoś ją wyskubał ;D Nie kruszy się, cały dzień wygląda tak, jak na początku. Piękna czerń jak w SS. Te dwa tusze są bardzo dobrymi produktami Avonu. Jestem mega zadowolona i zapas już jest zapewniony. Jedynie czasem "dziabnę się" szczoteczką, gdy maluję górne rzęsy w wewnętrzną powiekę przy oku, ale wystarczy odrobina wprawy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 początek

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO fajny.
  • Mam już któreś opakowanie tego tuszu, wróciłam do niego po około dwóch latach, bo uznałam, że warto.

Ten tusz ma kilka ogromnych zalet:
    1. Szczoteczka - malutka, silikonowa, bardzo precyzyjna, dociera do każdego włoska i fantastycznie rozczesuje rzęsy.
    2. Czarna, smolista czerń - nie lubię tuszów, które na rzęsach wyglądają, jakby były grafitowe. Tutaj nie mam tego problemu, tusz jest mocno czarny.
    3. Efekt na rzęsach - rozdzielone, pogrubione, uniesione, podkręcone.
    4. Trwałość - piękny efekt na rzęsach utrzymuje się cały dzień. Ostatnio nawet, przypadkowo - bo zazwyczaj zmywam makijaż do takich rzeczy, w nim biegałam i nic się z rzęsami nie stało, mimo że ociekałam potem.

Na pewno będę regularnie wracać do tego tuszu, bo jest bardzo fajny.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale bez rewelacji
  • Zalety:
    +wygodna szczoteczka
    +dobrze koloryzuje
    +nie skleja

Wady:
    -niespecjalnie pogrubia

Nie przeszkadza mi to, że nie pogrubia. Podoba mi się szczoteczka z krótkimi ząbkami.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

Chcesz pochwalić izucha 98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie...
  • Okazuje się, że nazwa tuszu nijak się ma do jego właściwości.

Jest bardzo suchy, zostawia grudki na rzęsach. Szczotka miała rozczesywać a klei... Efekt mizerny a próba nałożenia drugiej warstwy to mega sklejenie.

Plusem jest głęboka czerń ale co z tego.

Ilość zużytych opakowań: chyba nie dam rady go zużyć

Chcesz pochwalić Puntodivista za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • ja niestety zaniżę statystyki. zachęciła mnie cena w promocji, więc kupiłam. a później się z nim męczyłam, ale na szczęście nie długo, nawet miałam wrażenie, że tego tuszu prawie nie było w opakowaniu. i to jest pierwszy powód mojego niezadowolenia, "suchy" tusz do rzęs, prawie nie miałam czym malować, może na jakieś feralne wydanie trafiłam. prawie nic nie robił z rzęsami, strasznie ubogo wyglądały po pomalowaniu nim a rzęs trochę mam i to całkiem długie. posklejał mi i tyle, musiałam później rozdzielać rzęsa po rzęsie co znacznie wydłużyło mój postój przy lustrze. plus za trwałość. więcej go nie kupię. choćby nawet 5zł kosztował.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić be_lata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Avon zaskakuje
  • Dziwia mnie takie slabe recenzje , ten tusz ma świetna silikonowa szczoteczke niezbyt duza lecz wygodna , bardzo ladnie rozdziela rzęsy , wydluza i podkreca, szczoteczka nabiera odpowiednia ilosc tuszu - nie powoduje sklejania i nie trzeba pozbywac sie nadmiaru tuszu ze szczoteczki. Minusem dla kogos moze byc to ze po pierwszej warstwie tuszu efekt na oku jest mizerny , przyznam trzeba sie namachac i nalozyc minium dwie warstwy aby efekt byl widoczny mozna rowniez wiecej warst dla intensywniejszego efektu , dla mnie nie jest to minus poniewaz przez to iz tusz naklada sie kilkakrotnie a po trochu rzesy sa wyczesane i rozdzielone i ma sie kontrole nad efektem czego nie ma przy tuszach ktore maja zwykla szczoteczke zabieraja na nia zbyt duzo produktu na i gdy sie za duzo go naniesie na rzesy to jest klopot co zrobic z tymi posklejanymi rzesami i nadmiarem tego tuszu - tutaj to pewne ze nas to nie spotka bo tusz jest bardziej "suchy" badz w"musie" a szcotka nabiera odpowiednia ilosc. Idac dalej tusz bedzie mniej wydajny bo mamy go tylko 7 ml a trzeba go kilka razy nalozyc ale dla mnie to rowniez nie jest minus bo dla mnie liczy sie efekt ktory jest super a jak narazie uzywam go ponad 2 miesiace oczywiscie nie codziennie a zdobylam go za 8 zl a dalabym za niegho nawet 20 zl dla tego moim zdaniem jest wart uwagi. W porownaniu do tuszu Spectra Lash ktory rowniez byl bardzo dobry uwazam ze jest trwalszy , nie kruszy sie i nie znika tak rzybko z rzęs , ogolnie polecam !

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie lubie taki zwykly nawet mniej
  • zawiodlam sie na tym tuszu
    kiedys avon mial dobre tusze
    nastepca starego extreme volume jest to cos

jest zadki
    nie ma nic wspolnego z pogrubieniem

skleja jak by nawet skraca moje rzesy przez to ukladaja sie brzydko

bubel
    tusz dla ekstermalnego malowania
    choc bym nie wiek jak malowala efekt jest poprostu brzydki i niezadawalajacy

nie polecam !Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: ciut reszta w kosz

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Ten tusz miałam okazję testować przez przypadek (zamówiłam inny a otrzymałam ten). Jest w porządku, rzęsy nie są do nieba, ale też nie są niepomalowane. Ot taka zwykła mascara z jedną wadą- nie jest wydajna.
    Mascara ma w miarę wygodną silikonową szczoteczkę, za którą nie przepadam, ale nie robiłam sobie nią krzywdy . Kolor to głęboka czerń. Po nałożeniu dwóch warstw rzęsy są wydłużone (w moim przypadku brudziły mi szkła w okularach). Opakowanie jest poręczne, wygodne, klasyczne, łatwo się przechowuje w kosmetyczce. Przyczepię się do małej pojemności- 7 ml to dość mała ilość, przez co tusz jest mało wydajny. Jedno opakowanie straczyło mi na 4 miesiące, co normalnie powinno mi starczyć na minimum pół roku a czasami nawet dłużej. Pod koniec użytkowania opakowanie nie chce się do końca dokręcać. Więcej grzechów raczej nie posiada
    Czy kupiłabym ponownie? Tak

Plusy:
    - ładne, wygodne, klasyczne opakowanie
    - głęboka czerń
    - wydłuża rzęsy
    - cena (zaplaciłam ok 17 zł)
    - nie podrażnia oczu

Minusy:
    - pojemność 7 ml przez co kosmetyk nie jest wydajny. Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 7 ml.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny tusz!
  • Naprawdę bardzo bardzo dobry tusz do rzęs

-idealnie pogrubia i wydłuża
    -rzesy po nałożeniu paru warstw wyglądają jak sztuczne
    -trzyma sie cały dzien
    -nie rozmazuje sie i nie spływa
    -mocny czarny kolor
    -swietna szczoteczka

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Najlepszy jaki miałam!

Plusy:
    + super pogrubia
    + nadaje efekt wręcz sztucznych rzęs ( wydłuża)
    + bardzo łatwa w użyciu sztoteczka
    + piękny kolor
    + podkręca rzęsy
    + nie kruszy się, nie osypuje
    + niska cena
    + bardzo trwały

Minusy: brak

Chcesz pochwalić sanguinary za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak i sobie
  • Właściwie tusz dla mało wymagających. Nie skleja rzęs i daje im czarny kolor, minimalnie wydłuża i pogrubia, powtórzę minimalnie. U mnie nie sprawdził się jakoś rewelacyjnie, ale co prawda krzywdy mi nie zrobił. Dla uzyskania minimalnego, naturalnego efektu, nadaje się jak najbardziej, ja jednak wolę się z gęstymi wachlarzykami.

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić nieogarniamzycia16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z najlepszych!
  • + tani (cena waha się od około 20 do 40 zł)
    + wydajny (1 opakowanie na codziennie malowanie wystarcza mi na 2 miesiące)
    + zgrabna szczoteczka sylikonowa
    + lekki i łatwo się nim maluje
    + nie brudzi
    + czarny, intensywny
    + dobrze rozdziala rzęsy
    + przy lekkim desczu, łzach etc. nie spływa tak łatwo!
    + trwały nawet na imprezie całonocnej
    + podkręca i pogrubia, nie wiem czy wydłuża bo mam długie rzęsy z tym że "wypłowiałe" i rzadkie

- cięzkodostępny z racji, że Avon to katalogowe kosmetyki

Ilość zużytych opakowań: ooo... chyba z 30, średnio jedno na 2 miesiące

Chcesz pochwalić Pattienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Tusz zdecydowanie dla mało wymagających. W sumie to tylko nadaje koloru rzęsom. Bardzo słabo wydłuża i nie pogrubia. Na szczęście nie skleja. Trzeba się nim namachać, żeby był widoczny jakiś efekt.

Używam tego produktu od: dawno temu

Chcesz pochwalić almaelena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna sprawa z tym tuszem.
  • Pięknie wydłuża i rozczesuje rzęsy. Pogrubienie też fajne. Absolutnie nie osypuje się, ale nie ma też problemów ze zmywaniem go. Jestem przyzwyczajona do noszenia kreski, a tusz „robi oko” i spokojnie można kreskę pominąć. Swój dostałam w prezencie, ale widzę że dziewczyny piszą, że można go dostać w promocyjnych cenach więc pewnie zostanie ze mną dłużej. Naprawdę fajny produkt, tylko trzeba uważać z mruganiem aż lekko podeschnie.

Używam tego produktu od: miesiąc i trochę

Chcesz pochwalić byLinnunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Skusiłam się na niego dzięki namowom koleżanki i nie żałuje. W przystępnej cenie otrzymujemy bardzo dobry produkt.

+ cudownie pogrubia
    +wydajny

- nie wydłuża
    - nie podkręca
    - czasami robi pandę
    - lubi się kruszyć a w szczególności pod koniec opakowania

Tusz warty wypróbowania. W niezbyt wygórowanej cenie dostaniemy fajny produkt. Dobrze się spisuje przy dziennym makijażu i niedeszczowej pogodzie.

Używam tego produktu od: 2007
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić Tygrysek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mascara do grobowej deski.
  • Ideał. Nie ma co mówić: pogrubia, wydłuża, podkręca, podkreśla... Nie osypuje się. Jest wydajny i ma świetną konsystencję !
    Cena jest teraz trochę zabójcza 36zł. Ale ale.... w promocjach jest często. Ja kupiłam go za 16,99 w zestawie z mleczkiem do demakijażu. Teraz jest on w zestawie ze szminką do pielęgnacji ust (kosztowała ona w ostatnim katalogu chyba 19,99) za 13,99 przy zakupie produktu Solutions. ... na pewno skorzystam ;-)

Chcesz pochwalić itka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tusz z avonu
  • Tusz idealny, najlepszy jaki miałam z avonu, super wydłuża i pogrubia rzęsy jednocześnie nie sklejając ich, kolor czarny jest intensywny, nie obsypuje się, nie znika, nie rozmazuje, bardzo wygodna szczoteczka, rzęsy są podkreślone przez cały dzień

Ilość zużytych opakowań: 4 - 5

Chcesz pochwalić Basiulka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla osób lubiących długie rzęsy
  • Kupiłam go z mleczkiem do demakijażu w promocji, zaufałam koleżance i nie zawiodłam się Od razu przeszłam do testów i dzień po kupnie wymalowałam sobie rzęsy i udałam się na 1,5h spinningu (zazwyczaj tak testuję tusze do rzęs - od razu ekstremalne warunki )

Plusy:
    +konsystencja zwarta ale nie gęsta,
    +piękny, czarny kolor
    +szczoteczka bardzo precyzyjna, wydłuża każdy włosek, nie nabiera za dużo tuszu co jest ważne ponieważ pojemność jest jak dla mnie mała
    +świetnie pogrubia
    +cena, nawet regularna jest OK
    +nie tworzy efektu pandy, który jest częsty przy moich tłustych powiekach, nie osypuje się i nie kruszy
    +wytrzymuje cały dzień bez poprawek i nie obciąża rzęs
    + dobrze się zmywa, łatwo i przyjemnie i nie podrażnia oczu. Mimo, że nie jest wodoodporny wytrzymał łzy!

Minusy:
    -trochę szkoda, że taka mała pojemność

Podsumowując:
    Jeśli znowu go spotkam w promocji na pewno się skuszę.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Chcesz pochwalić lilly1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super
  • Od razu zaznaczam, że nie jestem mega zdolna jeśli chodzi o makijaż i nie mam wysokich wymagań.
    + nie wysycha za szybko
    + wygodna, nieduża, prosta szczoteczka
    + ładna głęboka czerń
    + można uzyskać naprawdę zadowalający efekt; rzęsy są gęstsze i rozdzielone
    + cena

używam od: 6 msc
    ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić magdalena881 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • mam go już drugi raz, tym razem był w zestawie z mleczkiem do demakijażu za ok 17 -18 zł ( nie pamiętam dokładnie )
    bardzo go lubię : ma fajną szczoteczkę , fajnie rozdziela i wydłuża rzęsy, nie robią się grudki.
    Minusem jedynie jest to , że muszę malować się nim nawet 3-4 razy żeby był fajny efekt- przez co jest mało wydajny

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ankazgdyni za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak za tą cenę to mój KWC
  • Tusz jest super,ładnie rozczesuje rzęsy,nie skleja,nie tworzy grudek,lekko pogrubia,delikatnie wydłuża.Rzęsy są naturalne,a jednocześnie wyraźnie zaznaczone.Szczoteczka jest idealna,plastikowa,nie za duża nie za mała.Za cenę w promocji to doskonały zakup.Pół gwiazdki odejmuję za krótką trwałość tuszu,dość szybko wysycha,ale za tą cenę mogę kupować go nawet co miesiąc.

Chcesz pochwalić piiz za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry.
  • nie spełnia swoje zadania jeśli chodzi o pogrubienie rzęs - skleja je. ale za to świetnie wydłuża. po paru razach nauczyłam się nakładać go tak, by nie sklejał, ale full pogrubienia tak czy siak nie uzyskałam. śnieg i deszcz mu nie służą, wtedy już potężnie skleja rzęsy. osypuje się.

Chcesz pochwalić vainqueur_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma.
  • Bardzo byłam pozytywnie nastawiona do tego tuszu.
    Spodziewałam się po nim wiele.
    Niestety, zawiodłam się.
    Pierwszy minus za wyblakłą czerń.
    Drugi za krótkowłosą szczotkę, którą nie da się dobrze rozdzielić rzęs, przez co na początku używania przy drugiej warstwie zostają posklejane.
    Trzeci minus za szybkie wysychanie w opakowaniu.
    Rozczarowałam się bardzo, zdecydowanie nie kupię go więcej.

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jest to chyba najlepszy z tuszy oferowanych przez avon. Dobrze pogrubia, wydłuża, a nawet podkręca rzęsy. Nie wiem,czy to możliwe, ale gdy kupiłam go w promocji, był o wiele gorszej jakości, dlatego radze kupować go w katalogu w standardowych ofertach.

Używam tego produktu od: pierwszy kupiłam ok. 3 lat temu

Chcesz pochwalić NataliaNad za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudny do określenia
  • Tusz kupiłam w zestawie z jakaś wodą toaletową. Nie zachwycił mnie, ale ze wszystkich dotychczasowych tuszy z Avonu - jest chyba najlepszy. Nie czyni cudów, mimo to lubiłam go za kolor, trwałość i wygodną szczoteczkę. Delikatnie podkreśla rzęsy (w sam raz do szkoły)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij