Avon, Super Full Mascara (Tusz "Pełnia Rzęs")

Powiększ Avon, Super Full Mascara (Tusz

Zgłaszająca osoba: olenk@@

Nowy, specjalny tusz, który pogrubia rzęsy 5-krotnie, nie obciążając ich przy tym. Dzięki temu rzęsy natychmiast wyglądają oszałamiająco, są znacznie grubsze, ale jednocześnie perfekcyjnie rozdzielone i podkreślone. Naturalny wygląd zawdzięczają unikalnej szczoteczce "Clean - Build" i innowacyjnej technologii. Nowy tusz niezwykle łatwo się aplikuje - i już jedna warstwa zapewnia doskonały efekt.

Cena: 29,90zł / 7ml

• Najlepszy !
  • Najlepszy tusz do rzęs !
    Kupiłam go w promocji za 9.99 Myślałam że za taką cenę to jakiś bubel ale okazało się inaczej Tusz:
    - super podkreśla moje rzęsy
    - nie skleja ich
    - dosyć długo się trzyma.
    Jedyny minus to taki że normalnie jest drogi :/ aktualnie 36.99 Ale poczekam na promocje i go biorę

Ilość zużytych opakowań: Kończę jedno

Chcesz pochwalić Karolaa1409 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 20 raz(y)
  • na ten moment najlepszy
  • Na ten moment jest najlepszy. Tusz dostałam w gratisie do zamówienia od mojej konsultantki. Ma niższą średnią niż SuperShock, a wg mnie SuperFull jest lepszy. Szczoteczki bardzo się różnią, jednak obie są silikonowe. SF ma długą, lekko zwężającą się wewnątrz, przez co idealnie rozczesuje i maluje małe rzęsy. SS wspaniale pogrubia i wydłuża swoją grubą szczotą, ale SF też robi to, a nawet jeszcze lepiej. Wspaniale rozczesuje i daje efekt mnóstwa rzęs, a ja jestem biednie w tej sferze obdarzona ;c Jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona. Pierwszy raz jak zobaczyłam szczoteczkę od SF to myślałam, że ktoś ją wyskubał ;D Nie kruszy się, cały dzień wygląda tak, jak na początku. Piękna czerń jak w SS. Te dwa tusze są bardzo dobrymi produktami Avonu. Jestem mega zadowolona i zapas już jest zapewniony. Jedynie czasem "dziabnę się" szczoteczką, gdy maluję górne rzęsy w wewnętrzną powiekę przy oku, ale wystarczy odrobina wprawy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 początek

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO fajny.
  • Mam już któreś opakowanie tego tuszu, wróciłam do niego po około dwóch latach, bo uznałam, że warto.

Ten tusz ma kilka ogromnych zalet:
    1. Szczoteczka - malutka, silikonowa, bardzo precyzyjna, dociera do każdego włoska i fantastycznie rozczesuje rzęsy.
    2. Czarna, smolista czerń - nie lubię tuszów, które na rzęsach wyglądają, jakby były grafitowe. Tutaj nie mam tego problemu, tusz jest mocno czarny.
    3. Efekt na rzęsach - rozdzielone, pogrubione, uniesione, podkręcone.
    4. Trwałość - piękny efekt na rzęsach utrzymuje się cały dzień. Ostatnio nawet, przypadkowo - bo zazwyczaj zmywam makijaż do takich rzeczy, w nim biegałam i nic się z rzęsami nie stało, mimo że ociekałam potem.

Na pewno będę regularnie wracać do tego tuszu, bo jest bardzo fajny.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale bez rewelacji
  • Zalety:
    +wygodna szczoteczka
    +dobrze koloryzuje
    +nie skleja

Wady:
    -niespecjalnie pogrubia

Nie przeszkadza mi to, że nie pogrubia. Podoba mi się szczoteczka z krótkimi ząbkami.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

Chcesz pochwalić izucha 98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie...
  • Okazuje się, że nazwa tuszu nijak się ma do jego właściwości.

Jest bardzo suchy, zostawia grudki na rzęsach. Szczotka miała rozczesywać a klei... Efekt mizerny a próba nałożenia drugiej warstwy to mega sklejenie.

Plusem jest głęboka czerń ale co z tego.

Ilość zużytych opakowań: chyba nie dam rady go zużyć

Chcesz pochwalić Puntodivista za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • ja niestety zaniżę statystyki. zachęciła mnie cena w promocji, więc kupiłam. a później się z nim męczyłam, ale na szczęście nie długo, nawet miałam wrażenie, że tego tuszu prawie nie było w opakowaniu. i to jest pierwszy powód mojego niezadowolenia, "suchy" tusz do rzęs, prawie nie miałam czym malować, może na jakieś feralne wydanie trafiłam. prawie nic nie robił z rzęsami, strasznie ubogo wyglądały po pomalowaniu nim a rzęs trochę mam i to całkiem długie. posklejał mi i tyle, musiałam później rozdzielać rzęsa po rzęsie co znacznie wydłużyło mój postój przy lustrze. plus za trwałość. więcej go nie kupię. choćby nawet 5zł kosztował.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić be_lata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Avon zaskakuje
  • Dziwia mnie takie slabe recenzje , ten tusz ma świetna silikonowa szczoteczke niezbyt duza lecz wygodna , bardzo ladnie rozdziela rzęsy , wydluza i podkreca, szczoteczka nabiera odpowiednia ilosc tuszu - nie powoduje sklejania i nie trzeba pozbywac sie nadmiaru tuszu ze szczoteczki. Minusem dla kogos moze byc to ze po pierwszej warstwie tuszu efekt na oku jest mizerny , przyznam trzeba sie namachac i nalozyc minium dwie warstwy aby efekt byl widoczny mozna rowniez wiecej warst dla intensywniejszego efektu , dla mnie nie jest to minus poniewaz przez to iz tusz naklada sie kilkakrotnie a po trochu rzesy sa wyczesane i rozdzielone i ma sie kontrole nad efektem czego nie ma przy tuszach ktore maja zwykla szczoteczke zabieraja na nia zbyt duzo produktu na i gdy sie za duzo go naniesie na rzesy to jest klopot co zrobic z tymi posklejanymi rzesami i nadmiarem tego tuszu - tutaj to pewne ze nas to nie spotka bo tusz jest bardziej "suchy" badz w"musie" a szcotka nabiera odpowiednia ilosc. Idac dalej tusz bedzie mniej wydajny bo mamy go tylko 7 ml a trzeba go kilka razy nalozyc ale dla mnie to rowniez nie jest minus bo dla mnie liczy sie efekt ktory jest super a jak narazie uzywam go ponad 2 miesiace oczywiscie nie codziennie a zdobylam go za 8 zl a dalabym za niegho nawet 20 zl dla tego moim zdaniem jest wart uwagi. W porownaniu do tuszu Spectra Lash ktory rowniez byl bardzo dobry uwazam ze jest trwalszy , nie kruszy sie i nie znika tak rzybko z rzęs , ogolnie polecam !

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie lubie taki zwykly nawet mniej
  • zawiodlam sie na tym tuszu
    kiedys avon mial dobre tusze
    nastepca starego extreme volume jest to cos

jest zadki
    nie ma nic wspolnego z pogrubieniem

skleja jak by nawet skraca moje rzesy przez to ukladaja sie brzydko

bubel
    tusz dla ekstermalnego malowania
    choc bym nie wiek jak malowala efekt jest poprostu brzydki i niezadawalajacy

nie polecam !Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: ciut reszta w kosz

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Ten tusz miałam okazję testować przez przypadek (zamówiłam inny a otrzymałam ten). Jest w porządku, rzęsy nie są do nieba, ale też nie są niepomalowane. Ot taka zwykła mascara z jedną wadą- nie jest wydajna.
    Mascara ma w miarę wygodną silikonową szczoteczkę, za którą nie przepadam, ale nie robiłam sobie nią krzywdy . Kolor to głęboka czerń. Po nałożeniu dwóch warstw rzęsy są wydłużone (w moim przypadku brudziły mi szkła w okularach). Opakowanie jest poręczne, wygodne, klasyczne, łatwo się przechowuje w kosmetyczce. Przyczepię się do małej pojemności- 7 ml to dość mała ilość, przez co tusz jest mało wydajny. Jedno opakowanie straczyło mi na 4 miesiące, co normalnie powinno mi starczyć na minimum pół roku a czasami nawet dłużej. Pod koniec użytkowania opakowanie nie chce się do końca dokręcać. Więcej grzechów raczej nie posiada
    Czy kupiłabym ponownie? Tak

Plusy:
    - ładne, wygodne, klasyczne opakowanie
    - głęboka czerń
    - wydłuża rzęsy
    - cena (zaplaciłam ok 17 zł)
    - nie podrażnia oczu

Minusy:
    - pojemność 7 ml przez co kosmetyk nie jest wydajny. Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 7 ml.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny tusz!
  • Naprawdę bardzo bardzo dobry tusz do rzęs

-idealnie pogrubia i wydłuża
    -rzesy po nałożeniu paru warstw wyglądają jak sztuczne
    -trzyma sie cały dzien
    -nie rozmazuje sie i nie spływa
    -mocny czarny kolor
    -swietna szczoteczka

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij