Pędzel do pudru, Rossmann

Powiększ Pędzel do pudru, Rossmann

Zgłaszająca osoba: lir391

Pędzel do pudru o miękkim włosiu, wyjątkowo wygodna rączka. Idealnie nadaje się do nakładania pudru sypkiego i pudru w kamieniu. Dostępny w drogerii Rossmann.

Cena: 10zł

• Słabizna
  • Kupiłam pędzel jakieś 2 lata temu. Na początku mógł być a później wyszły jego wady..

Pędzel jest naprawdę sztywny, szorstki (przy mocniejszym dotknięciu twarzy kłuje..)

Nierównomiernie rozprowadza puder sypki, nie mówiąc o różu...

Pędzel jest niewygodny..

Sypią się z niego włoski...

Podsumowując nie polecam..

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar..
  • Pokusiłam się na jakiś tańszy pędzel do pudru, gdyż mój tymczasowo wyjechał...

Dumnie go odpakowałam.. i koszmar.
    Sztywny.
    Niewygodny.
    Źle rozprowadza puder.
    Ogromnie sypie włoskami.

Lepsze są już w najtańszych niby-zestawach do paznokci takich z pędzelkami.

Nigdy więcej! 9 zł poszło do kosza :<

Używam tego produktu od: parę dni

Chcesz pochwalić marudek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel do kwadratu
  • Myślałam, że nie można żałować zkupu za tak niską cęnę. A jednak. Pędzel jest beznadziejny, jak zresztą większość rossmannowskich. To, co działo się z moją cerą po jego używaniu to masakra. Rdzę wszystkim trzymać się z daleka od tego badziewia.

Plusy:

Brak

Minusy:

- Twarde, sztywne włosie - uczula i podrażnia
    - Odkształca się po pierwszym myciu
    - Linieje wrecz potwornie
    - W czasie mycia farbuje!

Mam wrażenie, że jego działanie na skóre jest tak negatywne właśnie przez tą dziwną farbę, którą jest pokryty. Przy każdym myciu woda była dosłownie czarna. Próbowałam wymyć go raz a porządnie, w nadziei, że to coś zejdzie całkowicie, ale gdzie tam. Cerę leczyłam przez miesiąc, bo "wysypało mnie niemożliwie. Nawet kilka złotych to zbyt wysoka cena za to coś.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić Casandra Black za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do kulek -może być!
  • Przyznam doswiadczenie z pedzlami mam malutkie mialam ich moze ze 4lub 5 ale byly to pedzle najtanszego typu i ten w porownaniu do poprzednich wypadl calkiem dobrze, nie byl drapiacy , ale z poczatku przez pewien czas slabo nakladal ( uzywam go do perelek brazujacych z avonu) tak jakby zeslizgiwal sie , za malo koloru zabieral/ nanosił na twarz . Ale treaz jestem zadowolona, nie wroce do niego poniewaz chce sprobowac innych firm. Ale mysle ze mozna go wypróbować.Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 1 pędzel

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety średni...
  • Kupiłam go zachęcona niską ceną i ładnym wyglądem. Niestety nie wiele poza tym można o nim powiedzieć dobrego. Nie wiem jak radzi sobie z minerałami, słyszałam że dużo lepiej niż ze zwykłymi pudrami prasowanymi czy sypkimi.

Plusy:
    + łatwo dostępny
    + tani
    + trwały - mój nie zniekształcił się po myciu, nie rozkleił się

Minusy:
    - twardy
    - z czasem jeszcze bardziej sztywnieje
    - ciężko nim nałożyć cienką i równą warstwę pudru

Podsumowując: Dawałam mu wiele szans, starałam się nauczyć nim operować. Był to jeden z moich pierwszych pędzli do makijażu. Teraz po wypróbowaniu innych stwierdzam, że jest średni z przewagą ku kiepski.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić ceoaoa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do pudrów - nie, do korektora EDM - zdecydowanie TAK!
  • Mimo, że pędzel przeznaczony jest do nakładania pudru - ja znalazłam dla niego inne zastosowanie. Nakładam nim sypki korektor Mint z EDM - na pędzel nabiera się odpowiednia ilość, którą dobrze się rozprowadza. Do tej czynności nie używam żadnego innego

Z minusów zauważyłam wypadające włoski, które dodatkowo po myciu są lekko "poplątane", ponadto pędzel jest trochę szorstki.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić 88_akwE za czytelną i pomocną recenzję?
  • odpowiedni kształt. tak, ale dla tych co to pędzli nie myją.
  • Kupiłam chyba bardziej z ciekawości, niż realnej potrzeby - mam pędzle Inglota i Sephory (której nie znoszę, ale pędzle sobie chwalę ;-)).
    Pomyślałam, a co tam, za 9zł w promocji wezmę pędzel na co dzień, dam trochę odpocząć od kąpieli tym droższym.

No i było fajnie - wygodny kształt, rozmiar, twardość włosia...tu nie mam mu nic do zarzucenia. Był inny od moich pędzli, ale nie sprawiał problemu/

Było ok.
    Do pierwszej kąpieli.

Po pierwszym umyciu napuszył się jak szalony, zyskał 50% objętości, stał się pędzlem naburmuszonym jak ogon kota.

Używam łagodnych szamponów, mam też wprawę w myciu pędzli - jeśli tu w ogóle o wprawie można mówić. Nie szarpię, nie trę. Wygniatam resztki kosmetyku z pianą. Myję pędzle od kilku lat, zaczynałam również od tanich i nic się im nie działo
    Powiedzmy, że potraktowałam go równie delikatnie co inne - widocznie on woli inaczej ;-)

Również suszyłam go włosiem w dół - czyli nie sprzyjając puszeniu.
    Przy innym myciu dostał nawet gumkę do włosów i wysychał spętany. Też nic. Po zdjęciu - napuszył się przy pierwszym dotknięciu / potarciu o włosie.

Przez to, że się zwiększył - stał się niewygodny.
    Produkty w kamieniu nabiera tylko najbardziej wystającym/wypukłym brzegiem.
    Do sypkich - się nie mieści.
    Muszę się gimnastykować...a przecież nie o to chodziło.

Dam mu jeszcze szansę, bo szkoda mi go wyrzucić, jednak faktycznie - jakościowo to im nie wyszedł.
    Jedna gwiazdka za cenę, druga za pierwsze wrażenie, pół trzeciej za utrudnioną, ale jednak możliwość nałożenia pudru bez wypadających włosków.

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić anibiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno...
  • Pędzel ładnie wygląda ma niską cenę, i jest łatwo dostępny i to jedyne plusy!
    Minusy
    -ma zbyt twarde i sztywne włosie
    -nie nakłada równomiernie pudru
    -włosie wypada i to czesto
    -po miesiącu używania nie wyglądał tak jak na początku, był potargany!
    -gdy go wyprałam zrobił się tak sztywny że musiałam go wyrzucić...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak nie
  • Kupiłam ten pędzel, ponieważ zaciekawiła mnie cena oraz ładnie wyglądał. Używam tego pędzla czasami do nakładania różu, ale zawsze potrzebuje to poprawek oraz czasami do rozprowadzenia pudru w miejscach trudno dostępnych oraz wyrównania pudru na twarzy.

Plusy:
    -mała cena
    -ładna rączka
    -początkowo świetnie się sprawuje
    -dobry do wyrównywania pudru

Minusy:
    -Po paru używaniach zaczyna drapać
    -Po jego zastosowaniu wymagane są poprawki

Ogólnie pędzelek nie na dłużej, może być używany jako zastępczy, na krótko.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lukosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Używam go bo aktualnie nie stać mnie na coś innego. Pędzel strasznie się 'rozlazł', napuszył się. Po umyciu przez parę użyć jest miękki, jednak potem strasznie drapie i w efekcie musiałabym go myć co trzy-cztery użycia.. Na początku wypadło mi kilka włosków (nie dużo).
    Jeżeli ktoś nie ma pieniędzy na nic lepszego to może zaryzykować jednak radzę zainwestować w coś innego z naturalnego włosia

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić Madera93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko cena kusząca
  • To pędzel właściwie tylko dla tych osób, które nie chcą, lub nie mogą sobie pozwolić na coś lepszego.
    Nie ułatwia nakładania makijażu, puder rozprowadza tak samo dobrze, jak dołączane do kosmetyków, przeważnie tandetne gąbeczki. Trudno rozprowadzić nim coś równomiernie na twarzy. Znaczna część kosmetyku zamiast zostać nałożona na twarz osiada na włosiu. Pędzel nieco drapie, po myciu jest jeszcze gorzej. Z mojego egzemplarza nie wypadają włoski, ale bardzo się rozchodzi i muszę go ściskać palcami jeśli zależy mi na rozprowadzeniu czegoś w określonym miejscu, a nie na całą twarz.

Używam tego produktu od: półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: mam w domu aż 2

Chcesz pochwalić Kachiguri za czytelną i pomocną recenzję?
  • od biedy może być
  • Używałam go dopóki po ok. 4 myciu zniekształcił się i był już do wyrzucenia.

plusy:
    - wygodny w użyciu,
    - dobrze rozprowadzał puder,
    - cena.

minusy:
    - w moim strasznie wychodziły włoski co było dość irytujące
    - zniekształcił się po myciu (po ok.4, bo wcześniej było wszystko ok.)
    - troszkę \\\\\\"drapie\\\\\\"

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marlena_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry pędzel
  • Pędzel jak na tą śmiesznie niską cenę jest bardzo dobry. Nie brudzi się bardzo, wygodna aplikacja w moim przypadku różu do policzków. Dla mnie jest w sam raz - lepszego mi nie trzeba włosie dobrej jakości jak na cenę. Ogólnie - polecam

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam go jeszcze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madaa12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w tej cenie-ok
  • Mam go dobre kilka lat. Mój pierwszy porządny pędzel do pudru. Plusy to: cena, dostępność, trwałość, gęste grube włosie, wygodny w użyciu. Minusy to: drapie skórę, wypadające włosie. Koło pędzli z naturalnego włosia nie może sobie nawet stanąć, ale dla nastolatki, za 10 zł to fajny produkt. W sumie polecam Puder rozprowadza dobrze, cienko i sprawnie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ciągle ten sam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kapliczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny- polecam!
  • Pędzel idealnie rozprowadza każdy puder i róż. jest nie za miękki, nie za twardy- jak w sam raz. Nie gubi włosków. Jest trwały- używam go prawie codziennie od pół roku i w dalszym ciągu jest jak nowy. Poza tym niewiele kosztuje

Używam tego produktu od:pół roku
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić pinda666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Włoski są trochę za twarde, bo lekko drapią twarz i wypadają. Używam ten pędzel zarówno do pudru jak i do różu. Jeden z lepszych jakie miałam, także za taką cenę polecam.Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić Agniesiaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno
  • To chyba jakiś żart!!!
    ściany malować a nie puder nim nakładać. Masakra.
    Strasznie drapie, robi placki a zamiast nakładać puder zdziera podkład .
    Wiem ze tanie pędzle są zwyczajnie do bani.

Używam tego produktu od: wylądował w koszu
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka na out

Chcesz pochwalić FotoArtSTUDIO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kupiłam ten pędzel pod wpływem impulsu jakieś 2 lata temu, bo spdobała mi się rączka. Jednak już go nie używam, gdyż o wiele lepsze są pędzle z naturalnego włosia.
    Wady:
    - włosie jest dosyć twarde i podrażnia moją delikatną cerę,
    - nie rozprowadza pudru tak równo jak np.pędzle z Sephory (ale wiadomo to inna liga).
    Zalety:
    - traci niewiele włosów,
    - mój egzemplarz nawet po myciu zachowuje kształt,
    - niska cena,
    - wygodna rączka.
    Ogólnie nie jest zły, ale lepiej zainwestować w cos lepszego.

Używam tego produktu od:używałam 1,5 roku

Chcesz pochwalić pinkigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Uzywam ten pendzel do pudru juz prawie 1,5 roku i nie mam zadnych zastrzezen. Puder fajnie sie rozprowadza.Zrobiony jest z miekkiego wlosia.Cera bardzo ladnie wyglada. Staram sie nie nakladac go duzo , bo postarza troszeczke.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Chcesz pochwalić marlena2090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie...
  • Pędzel nie drogi, więc można spróbować, ale ja już chyba na rossmanowskie akcesoria się nie skuszę. Zaletą jest cena, i to że puder nim w sumie nałożyć można bez większych trudności. Z minusów sztywność, drapanie i to że po umyciu się zrobił jakiś dziwny. Poza tym przy każdym nałożeniu pudru gubił 5-10 włosków, w trakcie mycia więcej. Są lepsze, droższe ale myślę, że w pędzel warto zainwestować więcej niż 10zł. Tak więc tego pana już sobie daruje.

Chcesz pochwalić Awus16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia jakość pod każdym wzgl
  • Używałam od wielkiego dzwonu
    przez te około 1,5 roku prany był kilkadziesiąt razy,
    już po pierwszym zmienił swój dostojny kształt
    w ogóle podczas prania leje się z niego czarna farba, oraz wychodza pojedyncze włoski (2-3 sztuki), no ale czego oczekiwać po pędzlu za 10zł
    włosie jest bardzo sztywne jak na moją wrażliwą skórę, mimo, że nakładam pudry arcydelikatnie, ze względu na to, że zwykle nakładam je na filtry, a i tak na policzkach czuć drapanie. Jest bez porównania z pędzlem do różu, Bobbi Brown

Rossmann Nie Testuje Na Zwierzętach

Używam tego produktu od: grubo ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: nie zużył się, wyrzuciłam go

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie go
  • nie rozumiem stwierdzen, ze pedzel ma twarde wlosie. to w koncu pedzel a nie wata... kupilam zachecona niska cena bo chwilowo nie moglam sobie pozwolic na cos drozszego i jestem pozytywnie zaskoczona. chyba trafilam na szczesliwy egzemplarz bo z mojego po myciu w ogole nie wypadaja wlosy. bardzo ladny i naturalny efekt daje nalozenie nim pudru/rozu w kamieniu. solidnie zbudowany. wlosie nie traci koloru. przyjemny dla twarzy, a rozszerzona podstawka ulatwia uzywanie go. generalnie nie mam mu NIC do zarzucenia, jednak nie stawiam maksa bo to jednak tylko zwykly pedzel i nie bede sie nim zachwycac. po prostu spelnia swoje zadanie i tyle

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Chcesz pochwalić BabciaTerrorystka za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Trudno napisać coś dobrego o tym pędzlu, ponieważ jego zalety kończą się po odejściu od kasy - cena faktycznie przystępna.
    Do pierwszego umycia, co moim zdaniem jest niezbędne i to regularnie, spełniał swoje zadanie w stopniu zadowalającym.
    Po umyciu (szamponem do włosów):
    - zgubił mnóstwo włosków
    - stracił kształt - strasznie zwiększył swoją objętość (jest teraz "rozłożysty" i skołtunił się; próby rozczesania skończyły się wypadaniem kolejnych włosów
    - zapach jest jeszcze bardziej drażniący

Wolę kupić pędzel z naturalnego włosia dobrej marki niż dziesięć tych - jednorazowego użytku.
    Polecam dla osób, które wciąż uważają, że mycie pędzla nie jest koniecznością.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy i ostatni

Chcesz pochwalić jackie07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Gdy kupiłam ten pędzelek z początku byłam bardzo z niego zadowolona... Dopóki nie doszłam do wniosku, że jego włosie jest (w porównaniu do innych pędzli) dość twarde! Ponado urwała mi się już plastikowa rękojeść... Muszę sobie to jakoś skleić (choć rozpatruję kupienie nowego, lepszego pędzelka, po prostu :P).

Ponadto wypadają włoski i pędzel farbuje przy jego myciu, co mnie bardzo drażni.

Jednak te 10 zł. to nie jest jakiś majątek i jeśli chodzi o takie przejściowe korzystanie z pędzla to w sumie można go polecić, ale nie na dłuższą metę, bo się po prostu psuje.

Używam tego produktu od: ok. roku

Chcesz pochwalić zzzielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • myślałam, że będzie lepszy.
  • kupiłam ten pędzel na spróbowanie. wyglądał nieźle, jednak trochę mnie rozczarował. na początku wypadało z niego dość sporo włosków. poza tym szybko się rozkleił, więc musiałam go "łatać" domowymi sposobami. często trzeba go myć, bo puder dość mocno się na nim osadza. bez rewelacji.

Ilość zużytych opakowań: jeden

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić modern_art za czytelną i pomocną recenzję?