Helena Rubinstein, Spectacular Mascara (Tusz wydłużający)

Helena Rubinstein, Spectacular Mascara (Tusz wydłużający)

Spectacular to tusz mający za zadanie wydłużyć i leciutko podkręcić rzęsy nie obciążając ich przy tym i pozwalając zachować im naturalny wygląd. Nadaje rzęsom piękny nasycony kolor Tusz ma lekką, półpłynną konsystencję i bardzo dobrze się rozprowadza. Szczoteczka ułatwia aplikację w kącikach oczu.
Występuje w czterech kolorach typowych dla tuszu, a także w kolorze złotym, srebrnym oraz dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

Fantastyczna :)

Generalnie nie wierze w jakies mega spektakularne wydluzenie rzes za pomoca tuszu, nie nastawiam sie na jakies niewiadomoco. Mam z natury rzesy dlugie i podkrecone, srednio geste, czarne. Jestem zdania, ze poswiecajac troche czasu i precyzji mozemy ladny efekt wyczarowac z wieloma tuszami. Ten jest jednym z nich. Na pewno wydluzenie jest bardzo na plus, rzeski wygladaja swietnie, siegaja niemal brwi! Sa pogrubione, jeszcze bardziej podkrecone (nie lubie jak mascara mocno podkreca, bo przy moich i tak juz podkreconych rzesach odbija sie wowczas na powiece).
Ogolnie mamy bardzo estetyczny efekt, nic nie jest posklejane, nie ma grudek, rzesy sa dluuuugie.
Jeden z moich ulubionych tuszy. (Jedyne do czego mozna sie przyczepic to design opakowania, wiekszosc mascar HR ma opakowania-cudenka;))

Używam tego produktu od: ponad tydzien

Ojej..nie taka cena, za taki efekt.

Tusz absolutnie nie jest wart tej ceny, w zasadzie to tylko barwi rzęsy na czarno. Nie zauważyłam żadnego, spektularnego efektu wydłużenia, no chyba, że już limit wyczerpałam :)) bo mam naturalne, długie rzęsy.

Plusem jest tylko piękne, estetyczne opakowanie oraz to, że tusz się nie kruszy i jest dość wydajny.

Wypróbowałam już wiele mascar, więc mam porównanie i ten tusz mogę porównać do zwykłego Rimmela, z tą różnicą, że za cenę HR można kupić kilkanaście Rimmelów.
Na szczęście jest to prezent, więc nie złoszczę się z powodu źle ulokowanych pieniędzy.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

super

Tusz jest bardzo fajny. Pieknie wydluz ai to ma robić. Fajnie sie nim maluje dolne rzęsy. Gorne ładnie wydluża i rozczesuje. Utrzymuje sie do wieczora, wogole sie nie kruszy i nie rozmazuje. Na dodatek dobrze sie zmywa, nie ma rano pandy pod oczami.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

szalone wydłużenie!

Jak dla mnie rewelacyjny tusz! Jeśli komuś zależy na wydłużeniu rzęs to polecam z czystym sumieniem. Po pierwszym użyciu tego tuszu byłam naprawdę pod wrażeniem tego,co zrobił z moimi rzęsami (za natury wcale nie oszałamiającymi ;)
Po tym pierwszym wypróbowaniu Spectacular nie miałam wątpliwości,że będzie on jednym z moich ulubionych!
Potwierdzam wypowiedzi pozostałych wizażanek nt. wyglądu rzęs ,tzn. są one wydłużone,lekko podkręcone, ładnie rozdzielone,nie ma mowy o obsypywaniu się i \"ciężkim\" nieestetycznym wyglądzie. Szczoteczka bardzo wygodna!
Polecam wypróbować!
Jedynym minusem jest cena oczywiście, ale przecież \"coś za coś\" :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Super wydłuża.

Obok Diorshow Unlimited to dla mnie najlepsza maskaja wydłużająca.

Robi to naprawdę dobrze,speoniając przy tym obietnice producenta.
W moim wypadku rzęsy sa aż dwukrotnie dłuższe,rozdzielone, wygladają po prostu fantastycznie.

Używam ją do makijażu dziennego albo bazę pod tusz pogrubiajacy przy wielkich wyjściach.

Dodam ,że jest wydajna i nie wysycha ja mam swoją już ok roku i nadal jest świeża.

Używam tego produktu od:ponad rok

bubel za 130 pln

Fatalny tusz.

Testuję w warunkach ekstremalnych (upał ponad 30 st., lipiec 2010) i od tuszu za 130pln oczekuję, że w takich właśnie warunkach się sprawdzi.

Przykre, ale HR to bubel. Po zaledwie 3-4 h efektownie (i efektywnie, psia go mać) osypuje się pod oczy, mimo oszczędnego aplikowania ("płakałaś, kochanie?"). W dodatku po 2 tygodniach od otwarcia jest zagęszczony, co skutkuje nie subtelnym podkreśleniem rzęs, tylko jakimiś teatralnymi kluchami. Kiepska szczoteczka.
Markowe kosmetyki kupuję WYŁĄCZNIE u autoryzowanych dystrybutorów, więc nie ma możliwości bym natknęła się na mazidło dziergane przez chińczyka w szopie za domem.

Odradzam.

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i nie skończę!

KCW

Uwielbiam!!! Bosko wydłuża ,nie robiąc zadnych poplatanych ,sklejonych rzęs..to drugi z tuszy HR ktore stawiam na pierwszym miejscu i uwazam ze bija inne na glowe..Leciutko podkreca..te rzęsy w kacikach swietnie podnosi co czyni oko-kocim..Polecam

Używam tego produktu od:2 tygodni

tak tak tak !

Ten tusz to rewelacja :) Zazwyczaj po wypróbowaniu danego tuszu - kupuję inny, dążąc do znalezienia ideału , bądź prawie ideału.
Po wypróbowaniu Spectacular już wiem, że mimo dalszych poszukiwań - będę niejednokrotnie do niego powracać.
Nieczęsto zadarza się że zapewnienie producenta sprawdza się w 100%.Tutaj tak jest.
Tusz jest naprawdę WYDŁUŻAJĄCY.I to jak wydłużający :)
To miłość już od pierwszego zastosowania :)
I tutaj też zaznaczę że używałam wiele tuszy , które pełną wydajność i efekt dawały dopiero po parokrotnym zastosowaniu.Spectacular - robi to od razu.
Rzęsy są wydłużone,lekko podkręcone, ładnie rozdzielone,nie ma mowy o obsypywaniu się.
Wygodna szczoteczka umozliwia łatwe i dobre nałożenie tuszu nawet na krótsze rzęsy.
Polecam i jeszcze raz polecam to cudeńko :)Używam tego produktu od:3miesięcy

jestem na tak

Tusz ten ma być z założenia wydłużający i taki właśnie przede wszystkim daje efekt. Rzęsy są ładnie wydłużone, podwinięte i rozdzielone, oko ładnie podkreślone. Ładny, wyrafinowany i elegancki efekt, bez grudek, sklejania i osypywania. Osobiście wolę tzw teatralny efekt ale ten tusz dostałam więc nie grymaszę i doceniam efekt jaki mogłam nim osiągnąć. Godny polecenia dla kobiet ceniących niekoniecznie skromność i naturalność ale też nie lubiących ekstrawagancji i mocnego makijażu. Coś dokładnie pośrodku i pomiędzy ;)
Tusz jest wydajny, starczył mi na prawie trzy miesiące ciągłego stosowania.

Używam tego produktu od: 3 mce

wydłużenie, lekkie sklejenie

Trzeba nieźle się nagimnastykować, żeby nie skleić rzęs (chyba to przez szczoteczkę). Wydłuża rzęsy niesamowicie, jeszcze z takim efektem się nie spotkałam. Nie wysycha jak inne tusze już po miesiącu. Cena nie kusi, ale jak ktoś ma krótkie rzęsy to szczerze polecam. Ja mam z natury długie, więc chyba go już nie kupię ;)

dobry ale z inną szczoteczką

skończył mi się tusz Diora Diorshow,zaczęłam czytać recenzje ,wybór padł na tę maskarę,chodziło mi o naturalny wygląd, nienawidzę jak mam na rzęsach tonę tuszu,więc ochoczo pomalowałam się nowym nabytkiem i klops, rzęsy posklejane,nieładne "owadzie nóżki"porażka,ale postanowiłam że zmienię szczoteczkę ,użyłam po Diorshow i olśnienie -rzęsy takie jak chciałam,naturalne pięknie rozdzielone,pewnie będe musiała tak robić do końca ,a potem kupię sobie znowu Diorshow lub podobny tusz z wieeeelką szczotą ,bo chodzi o szczoteczkę ,w tym jest tajemnica, a nie w tuszu ,tak mi się wydaję ,podsumowując tusz dobry ale nie o to chodzi żebym używała szczoteczkę od innego tuszu, bo pewnie kupię tusz za 20 zł i efekt będzie podobny .
Używam tego produktu od:tygodnia

świetny do dziennego makijażu

Od samego początku oczarowałam się tym tuszem. Rzadko który od samego początku maluje tak perfekcyjnie, pokrywa każdą, nawet najmniejszą rzęskę, nie skleja, mimo nałożonych par warstw nie osypuje się. Świetnie wyprofilowana szczoteczka, dość duża, ale wąska, wydobywa dokładnie tyle tusz ile trzeba, by pomalować oko. Dzięki temu podczas użytkowania tuszu cały czas opakowanie jest czyste, nakrętka nie jest obklejona przez nadmiar kosmetyku, co zawsze zdarza się przy innych tuszach.
Niestety, o jakiś spektakularnych efektach możemy sobie pomarzyć, tusz jest idealny do dziennego, nieprzerysowanego makijażu. Choć bardzo lubię mocno podkreślone rzęsy, to nie obniżę oceny mascarze, bo natralny look wynagradza mi dobra jakość tuszu, który pozostaje na rzęsach właściwie do samego końca, czyli demakijażu :) zmywa się bardzo szybko i prosto.

Niestety, tusz jest dobry tylko przez 2 miesiące, teraz pod koniec dnia zaczyna się osypywać. Spróbuję go "odświerzyć", bo jeszcze nie chcę się z nim rozstawać a planuję kupić innej firmy np kanebo.

Używam tego produktu od:ponad 2 m-ce