Clinique, Blended Face Powder & Brush (Puder sypki)

Powiększ Clinique, Blended Face Powder & Brush (Puder sypki)

Zgłaszająca osoba: smoczek

Sypki, lekki puder odpowiedni dla każdego rodzaju cery, także najtłustszej. Sprawia, że pory są mniej widoczne, skóra ujednolicona, nadaje makijażowi matowe, ale jednocześnie naturalne wykończenie. Trzyma się dobrze, nie ciemnieje i matuje na około cztery godziny cerę tłustą.
Do pudru dołączony jest wysuwany pędzelek, mający służyć do usuwania z buzi nadmiaru pudru po aplikacji dłońmi (tak zaleca Clinique - nakładać ten puder ruchem dłoni podobnym do mycia twarzy). Produkt dostępny jest w siedmiu transparentnych kolorach.

Skład: talc, zinc stearate, magnesium carbonate, kaolin, squalane, isopropyl mystritate, trisodium edta, potassium sorbate, methylparaben, butylparaben, propylparaben, [+/- (may contain) titanium dioxide (ci 77891), mica, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499), bismuth oxychloride (ci 77163), ultramarines (ci 77007), manganese violet (ci 77742), carmine (ci 75470), ferric ferrocyanide (ci 77510)

Cena: ok. 115zł / 35g

• boski
  • Ten puder to hit.
    Mega wydajny - mam już dwa lata a używam codziennie (więc wart swojej ceny).
    Mam cerę lekko przetłuszczającą się, ze sporadycznymi wypryskami i widocznymi porami. ten puder na kilka godzin sprawia, że cera się nie błyszczy, a pory są zdecydowanie mniej widoczne.
    Wygodne opakowanie, pędzelek już mniej, używam własnego.

Chcesz pochwalić bojulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowalający
  • Jest to zdecydowanie produkt na okres letni, a przynajmniej dla mnie. Daje efekt bardzo lekkiego matu, więc skóra wygląda naturalnie. Nie ma żadnego zapachu więc myślę, że dla wrażliwych osób powinno być ok. Pudru jest ogrom, sądzę, że takie opakowanie przy regularnym stosowaniu wystarczy przynajmniej na 2-3 lata.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Plusy:
    +leciutki, niewyczuwalny i niewidoczny na twarzy
    +niweluje widoczność porów
    +matuje bez efektu maski
    +idealnie stapia się ze skórą
    +wystarczy niewielka ilość, przez co jest bardzo wydajny
    +ładne, stylowe opakowanie

Minusy:
    Właściwie zastrzeżenia mam do samej funkcjonalności opakowania i przez to odjęłam pół gwiazdki.
    -niewygodnie się go wydostaje (pędzla tam nie wepchnę, a jak przechylam, to wylatuje za dużo)
    -pędzelek w zestawie kompletnie do niczego. Używałam go przez jakiś czas w podróży, ale jest zdecydowanie za mały i przez to za dużo pudru się nakłada. Poza tym szybko się rozwalił.

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania

Chcesz pochwalić shaantia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo drobno zmielony, bardzo lekki, na długo matuje.
    Bardzo, bardzo wydajny mam go pół roku a zużyłam może 1/4.
    Dość drogi ale po przeliczeniu tego, że starczy przynajmniej na rok cena wychodzi bardzo korzystnie.
    Ten pędzelek w zestawie beznadziejny.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY, absolutny hit
  • Używam już tych pudrów od dobrych 3 lat, zmieniając tylko kolory na zimę czy lato.
    + dobra kolorystyka ( aktualnie mam 20 -lekko żółtawą która dobrze radzi sobie z zaczerwieniami)
    +pięknie stapia się ze skórą
    +matuje
    +bardzo dobra struktura
    +dobrze się rozprowadza pędzlem
    +bardzo wydajny
    +lekki
    +nie zapycha!

- nieporęczne opakowanie jeżeli chodzi o jakieś wyjazdy, podróże

Moja perełka wśród kosemtyków

Używam tego produktu od: 3 lata

Chcesz pochwalić kamijami13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez niego ani rusz!
  • Ogólnie nie lubię kosmetyków z tej firmy, jednak ten puder to mistrzostwo. Nie wyobrażam sobie mojego makijażu bez tego produktu. Jestem tez na siebie trochę zła, ze odkryłam go dopiero niedawno
    Do rzeczy
    -ma stosunkowo duzo odcieni (każdy znajdzie cos dla siebie)
    -utrzymuje makijaż w idealnym stanie przez kilka dobrych godzin
    -ładnie, delikatnie matuje
    -jest baaaaaardzo wydajny! (Używam od około pół roku każdego dnia, mam jeszcze polowe opakowania)
    -twarz jest wygładzona
    -nie uwydatnia suchych skórek
    -jest lekko kryjący

Uwielbiam jego działanie. Twarz jest jak z okładki, bez żadnych niedoskonałości. Chyba zawsze będę go używać

Używam tego produktu od: Około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Mershika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki prawie niewidoczny
  • Bardzo długo szukałam odpowiedniego pudru dla mojej wymagającej cery i w końcu zdecydowałam się na Blended face powder & brush. Jest to lekki ransparentny puderdo jego zalet należą:
    - nie zatyka porów (z czym często mam problem)
    - po nałożeniu pięknie stapia się ze skórą
    - ma naturalny kolor
    - jest bardzo wydajny
    - ma ładne poręczne opakowanie
    minusów jak na razie nie stwierdziłam

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: używam drugie opakowanie pudru

Chcesz pochwalić anissima za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...
  • Dlugo zastanawialam sie nad wyborem odpowiedniego odcienia. Poczatkowo myslalam nad 20-stka, ktora jednak w testach na zywo wydala mi sie trupio-zielonkawa, tak wiec finalnie skonczylam z dwoma odcieniami, 3 i 8 - najjasniejszym. Stosuje je solo lub mieszam w zaleznosci od pory roku.
    Puder jest tak uniwersalny i fajny, ze trudno nie dac mu 5* Wczesniej bardzo dlugo uzywalam Lucidity EL i bylam w nim naprawde zakochana, do czasu pojawienia sie problemow z cera i koniecznosci wymiany praktycznie wszystkich kosmetykow na te bardziej hypoalergiczne.
    Clinique daje inne wykoczenie, twarz nie wyglada tak ladnie i promiennie jak Lucidity, ale tez bardzo dobrze. Jest bardziej matowa, ale naturalna no i mamy gwarancje ze kilkanascie godzin noszenia nie zakonczy sie wysypem.
    Puder idealnie nadaje sie do cer tlustych i mieszanych. Lepiej trzyma mat niz Stay matte, juz nie wspominajac o Almost Powder, ktory ma z tym duzy problem.
    Aplikacja jest latwa i przyjemna, pod warunkiem ze mamy do tego odpowiedni, duzy i miekki pedzel, bo to, co jest do niego dolaczone raczej sie nie przyda. Puder trzyma sie bez zarzutu wiele godzin, nie wazy sie, nie robi plam. Uzyty z umiarem nie sciaga skory, nie wlazi w zmarszczki, nie podkresla suchych skorek. Przyjemna rzecz.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić LouLou25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry puder
  • plusy:
    +duża pojemność
    +wygodne estetyczne opakowanie
    +ma miłą strukturę
    +naturalnie matuje
    minusy:
    -cena
    -z podkładem może utworzyć tapetę

solo wygląda super, ale na podkładzie już gorzej, poza tym moim zdaniem inglot jest lepszy i tańszy

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt
  • Mam odcień o3. używam tego pudru od ok. 2 lat. nie używam go codziennie, ale dość często. po tym okresie czasu zużycie wynosi ok. połowę opakowania, które nota bene jest bardzo duże. puder należy do mineralnych także nie ma on jakiegoś krótkiego terminu przydatności i wiem, że spokojnie mi posłuży jeszcze następne 2 lata.
    Produkt nie należy do tanich ale też nie jest drogi biorąc jego wydajność pod uwagę. A co do samych właściwości - super matuje (naturalny wygląd), nie podkreśla suchych skórek, ładnie stapia się skórą i na długo przedłuza trwałosc makijażu- jak dla mnie spełnia wszystkie wymagania jakie powinien spełniać puder sypki.
    Jednym dużym minusem tego produktu to opakowanie, aż się prosi, aby producent wstawił w opakowanie jakąś zaślepkę, aby produkt się nie wysypywał. Przez jej brak starciłam trochę pudru w czasie podróży. za to odejmuje pół gwiazki i myślę, że produkt tej klasy powinien mieć już porządne opakowanie.

Chcesz pochwalić piwn00ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzeż się cero sucha!
  • Oceniam kolor TRANCPARENCY 3.

Może najpierw zacznę od minusów, żeby później przejść do tej przyjemniejszej części:

- wysusza skórę: mam cerę suchą i wrażliwą, niestety nawet po stosowaniu kremów i toników nawilżających, nakładając ten puder już od razu miałam suchą skórę na czole.

- cena: wiem, że clinique to dobra marka, ale jak dla mnie cena, a jakość tego pudru nie grają ze sobą. Cena jest adekwatna jak dla mnie tylko pod względem pojemności pudru (35g.)

ZALETY:
    + bardzo lekki
    + nie daje efektu maski
    + neutralny zapach

Przykro mi, że nie mogę używać tego pudru, gdyż pokładałam w nim jakieś tam nadzieje. Zwłaszcza, że cena jest tak wysoka

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić Hayuki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeśli kogoś stać, to jaknajbardziej
  • Puder dostałam od koleżanki (odcień 20 invisible blend) do przetestowania (oczywiście nie całe pudełko!), było go tam jeszcze dość sporo, tak że przy codziennym stosowaniu spokojnie wystarczał na ponad miesiąc.
    Mam cerę tłustą więc ważne było dla mnie to że ładnie matował skórę nie zapychając przy tym skóry i nie tworząc strasznej maski.

Minusem może być tylko cena chyba.. ale wiadomo, że Cilnique to raczej ekskluzywna firma, więc coś za coś.

Na plus:
    + wydajny
    + lekki
    + matowi skórę
    + nie zapycha porów
    + idealnie się dopasowuje (brak efektu maski)

Minusy:
    - cena (szary kowalski może nigdy nie zakosztować takiego luksusu )

Używam tego produktu od: dłuugo
    Ilość zużytych opakowań: 1szt

Chcesz pochwalić Ewka1906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny faworyt
  • Oceniam odcień "Transparency Neutral 8", kupiony za 109 zł na stronie iperfumy.pl. Odcień jest bardzo jasny, wbrew moim obawom nie jest ani za żółty, ani za różowy - dla mnie ideał.

Do rzeczy - zakochałam się w nim od pierwszego zaaplikowania ;-). Od pudru wymagam idealnego dopasowania się do mojego koloru skóry, długotrwałego matu bez efektu maski i naturalnego, aksamitnego wykończenia. Ten spełnia wszystkie moje wymagania.

Jest przyjemnie lekki, nie zatyka porów, ale też nie jest kryjący. Nie jest to dla mnie problem, ale czasami może mi wyskoczyć malutki pryszcz i wtedy sam puder już nie wystarcza. Podkładów nie używam, więc nie wiem jak ten produkt zachowałby się w takim połączeniu. Co prawda zdarza mi się użyć krem bb na cienie pod oczami i wtedy puder ładnie się z nim łączy. Doskonale radzi sobie z moją tłustą cerą, ew. poprawki nanoszę po ok. 4-5 h, czasem w ogóle, ale to już bardziej zależy od mojej cery, która ma własne widzimisię ;-). Kupując go, bałam się wysuszenia czy podkreślania suchych skórek, ale dopóki stosuję krem nawilżający jako bazę - nic takiego nie miało miejsca. Moją ulubioną rzeczą w nim jest to, że po dosłownie kilku minutach od nałożenia idealnie dopasowuje się do mojej skóry, nadaje jej aksamitne wykończenie i jest praktycznie niewidoczny - wiele znajomych dziwi się, kiedy wspominam, że się pudruję ;-).

Jak przystało na Clinique opakowanie jest proste i ładne. Napisy się nie ścierają, opakowanie jest raczej wytrzymałe (raz mi spadło i przeżyło bez jakichkolwiek uszczerbków). Niestety jest mało praktyczne w podróży, brak jakiegoś zabezpieczenia przy dziurkach, które przepuszczają puder. Co prawda jak się o tym pamięta, to nie ma tragedii, ale na początku nie byłam tego świadoma i trochę produktu przez to poszło. Z tego względu odejmuję pół gwiazdki.

Podsumowując:
    + lekki,
    + nie podrażnia,
    + matuje na ok. 4-5 h,
    + aksamitnie wykańcza,
    + praktycznie niewidoczny,
    + wydajny (jestem bliska połowy, więc pełnowymiarowe opakowanie starcza na ok. pół roku),
    + eleganckie opakowanie,

- brak zabezpieczenia przy dziurkach, przepuszczających puder.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sasza_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla cery wytwarzającej nadmiar sebum
  • Drugi puder z firmy Clinique (tym razem sypki), który mnie pozytywnie zaskoczył. Konkrety:
    +matuje na cały dzień
    +bardzo wydajny
    + praktyczne opakowanie
    + po chwili dopasowuje się do odcienia skóry
    + nie zatyka porów

Minusy:
    - cena

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Subtelna55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowuje
  • Wydałam tyle pieniędzy i tylko teraz mam wyrzuty,bo poszły w błoto.Mam rozszerzone pory na całej twarzy i niestety pomimo ,że ten puder niby ma je niwelować ,to po 1 godzinie od zaaplikowania ,jeszcze bardziej podkreśla.Twarz wydaje sie ściągnieta ,wysuszona.Po samej aplikacji ma sie wrażenie maski na twarzy.mimo ,że nakładam rozsądne ilości.Kolor też delikatnie ciemnieje.Pudełko niewyygodne przy podróżowaniu.Tak liczyłam ,że wkońcu znajde coś co mnie nie rozświetli i nie pogorszy wygłądu mojej cery ,a tu bieda.

Chcesz pochwalić staff112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega kosmetyk
  • Super puder. Cena za taka pojemnosc jest niewygorowana. Mat trzyma sie prawie caly dzien. Kolorki bardzo naturalne. Ladne opakowanie. Wydajny. Bezzapachowy. Boski. Nie robi trupiej twarzy jak niektore transparentne pudry. Polecam.

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla tłustej cery
  • Moja cera jest bardzo prblematyczna, dlatego też długo szukałam dobrego pudru, dawno temu zrezygnowałam z pudrów w kamieniu bo pozostawiają plamy na mojej twrzy, przeszłam też przez wszelkiego rodzaju pudry transparentne zarówno w kamieniu jaki sypkie.... i cóż
    Clinique, Blended jest najlepszy.. niestety tez równie drogi...

Jest bardzo dobrym pudrem mój kolor to 20 invisible, dopasowanie do cery podobno producent obieca, nie kłamie.

Puder jest solidnie zrobiony jak na Clinique przystało piekne i proste opakowanie z dołaczonym pedzelkiem elegancko,
    puder drobno zmielony, ale nie sklejony i nie bryli sie co niezmiernie mi sie podoba bo dzieki temu nabierajac na pedzel nie mozemy przesadzic z iloscia jak było w przypadku innych sypkich produktów, idealny kolor i matowienie tyle oczekuje od tego pudru, musze zaznaczyc ze moze dla niektórych Pań bedzie to tylko tyle jednak w przypadku problematycznej skory gdzie kazdy inny spływa z twarzy pozostawiajac nieestetyczne plamy to jest aż tyle.... a jego wydajność...niekończona cena może czaem przerażać jednak biorąc pod uwagę stosunek ceny do czasu to się opłaca gorąco polecam wszystkim Wam które macie problemy z namiernym świeceniem. Panie które nie mają takich problemów niech nie przepłacają bo jest wiele równie dobrych i tańszych zamienników do cery normalnej Pozdrawiam

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie wciąż

Chcesz pochwalić kinguuula26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry PUDER
  • Ciągle do niego wracam. Świetnie zmielony, bardzo wydajny, matuje, wygładza, wyrównuje - nawet przy kiepsko nałożonym podkładzie. U mnie sprawdza się i w lecie i w zimie, i w domu i w podróży (samolotem też). Wciąż poszukuję idealnego podkładu pod niego, bo dla mnie ten puder - jako produkt jest świetny.
    Pół gwiazdki odejmuje za pojemniczek i pędzelek. Dość tandetne te obie rzeczy, pudełko do tego niepraktyczne, jeżeli chcę go zabrać w podróż - wysypuje się ogromnie i tracę dużo pudru (dziurki są jakieś takie duże). Widziałam w nowym pudrze z innej serii Clinique super "przekręcane" rozwiązanie - co ułatwia dozowanie i nie traci się tyle produktu (nabyłabym go ale ...jest go 2 razy mniej za tę samą cenę - więc skapitulowałam na razie, choć kiedyś może się skuszę - na choć jedno - dla opakowania - potem będę przesypywać tam ten puder .

Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe opakowania

Chcesz pochwalić LilijkaModelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry produkt
  • Puder bardzo wydajny! Można powiedzieć że nie mogę go skończyć (morduje już go i morduje ), używam go prawie codziennie od marca 2012 także prawie rok a mam go jeszcze 3/4 słoiczka Także pod tym względem warty swojej ceny!
    Jeśli chodzi o jego działanie, to dokładnie wszystko to co obiecuje producent się sprawdza. Jedynym moim zastrzeżeniem jest to że jednak nadaje lekko brudnawo-piaskowy kolor na twarzy ale po godzinie mniej więcej stapia się z kolorem twarzy. Aplikuje go puszkiem w strefie T i pod oczy na korektor, wszystko ładnie jest zmatowione ale nie jest to taki mocny mat, lekko satynowy, tak jak napisałam wcześniej po godzinie pięknie się łączy z kolorem podkładu. Utrzymuje się też dosyć długo ale tak po 4/5h można go poprawić.
    Kosmetyk bardzo dobry ale na pewno już go nie kupie, zainwestuje natomiast w transparentny (biały) tej samej firmy.

Używam tego produktu od: marzec 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1, poj. 35g

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katarzyna_emilia_j za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki do tej pory miałam
  • Zdecydowanie najlepszy puder jaki do tej pory miałam.

Plusy:
    -świetnie matuje i na długo
    -dopasowuje sie do koloru cery(dla bladolicych(!),cóż będę dyskryminować w recenzjach inne kolory cery;p)
    -nie zatyka porów
    -wydajny

minusy:
    -cena

Jako biedna dziewczyna wchodzaca w dorosłe życie raz na sto lat sobie moge pozwolić

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić miss fortune za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski!
  • + wydajność. Używam go codziennie od czerwca i zużyłam jakieś 1/3 opakowania
    + duża gama kolorów. Ja używam naturalnego i jest idealny zarówno latem, gdy się opalę jak i zimą, gdy wyglądam jak trup xd
    + nie wyczuwam zapachu
    + idealnie wtapia się w skórę i nie tworzy "plam"
    + pędzelek jest bardzo fajny tylko z czasem wlosie wypada

Jedynym chyba minusem jest cena, ale za takie cudeńko które podejrzewam wystarczy mi na ponad rok to można zainwestować

Używam tego produktu od: Czerwca 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Klaudia Kasprzak za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNY! NIEZASTĄPIONY!
  • Moja cera jest normalna ale potrzebuje matu szczególnie w strefie T. ten puder radzi sobie z tym świetnie.
    Ma w zestawie mały pędzeleczek aczkolwiek ja nakładam go normalnym dużyn pędzlem. Dla małego znalazłam inne przeznaczenie - nabieram troszkę pudru i zabieram ze sobą w razie konieczności poprawki, głownie na jakieś imprezy bo normalnie w ciagu dnia u mie nie wymagane są żadne poprawki

Używając innych pudrów po 2 godzinach świeciłam się jak latarnia! A tutaj komfort przez cały dzień!!!

Jak dla mnie produkt nie ma absolutnie żadnych minusów!!!

+ wyrównuje koloryt, ładnie ujednolica
    + nie tworzy sztucznej maski
    + nie nadaje koloru, jest praktycznie niewidoczny
    + matuje na baaaaaaardzo długo
    + mega wydajny!!! Używam codziennie a on się nie kończy już prawie 2 lata!
    + cena, w porównaniu z innymi z wyższej półki i wydajnością to cena jest świetna
    + na zimę - nie wysusza skóry
    +na lato - lekki, skóra oddycha, matuje świetnie

Używam tego produktu od: prawie dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić eta696 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • BDB!
  • Puder jest idealny do codziennego makijażu. uzywam go na podklad double wear, wiec nie potrzebuje dodatkowego krycia i tu spisuje sie idealnie. Utrzymuje sie na twarzy cały dzień, ewentualnie juz pod wieczów mogę zrobic lekkie poprawki, ale niekoniecznie. Ma fajna konsystencje, która nie mozna sobie zrobic plackow na twarzy- jednolicie sie nakłada.

Ma ładne i przejrzyste opakowanie, dzieki temu mozna śledzić na bieżąco ile pudru jeszcze zostało.

Pędzelek dołączony do zestawu z tym pudrem niestety jest zupełnie nieprzydatny i mamy juz z mamą ich sporą kolekcje. Polecam nakladanie go pędzlem do pudru, w miare mozliwosci duzym i puszystym.

Wydajnośc jest doskonała, bo przy codziennym stosowaniu wystarcza na rok. ja przez wakacje sie nie malowałam, wiec bedę go miala na jeszcze dłuzej.

polecam!!!

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy sypki puder
  • To był mój pierwszy puder sypki (kupiony razem z podkładem Clinique) i pierwszy kosmetyk tej firmy, który mnie naprawdę rozczarował.
    Nie widziałam wielkiej różnicy w moim makijażu po nałożeniu pudru. Był zupełnie niewidoczny, nie ujednolicał, nie utrwalał, nie przedłużał trwałości makeup'u ani nie matowił na długo. Podkreślał za to pory i wszystkie niedoskonałości, a po kilku godzinach zbierał się w załamanich skóry.
    Aplikowałam go na różne sposoby i próbowałam się do niego przekonać, ale ostatecznie oddałam przyjaciółce.
    Dołączony pędzelek jest marnej jakości jak na tak prestiżową markę. Z opakowania (plastikowego słoiczka) dość szybko schodzą napisy. Gdybym kupiła puder przez internet, a nie w Sephorze to bym myślała, że nie jest oryginalny.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam część a resztę oddałam

Chcesz pochwalić skincareobsession za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • baaardzo wydajny, nie zmienia koloru podkłądu, trochę się rozsypuje i to mnie wkurza- muszę sie zaopatrzeć w puszek zeby nie leciał z dziurek po otwarciu sitka..

plusy: wygładza buzię, niweluje zaczerwienienia, wydajny, lekki

minusem jest to że i tak buzia sie błyszczy po jakims czasie i tak, mimo to nie zatyka porów

nie wiem czy bym się jeszcze na niego pokusiła

raczej nie, z tej półki i w tej cenie wybrałabym chyba chanel poudre universelle libre- przynajmniej buzia się nie świeci i jest aksamitnie gładka

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?