Johnson's Baby, Bedtime, Masujący żel do mycia ciała na dobranoc

Johnson's Baby, Bedtime, Masujący żel do mycia ciała na dobranoc

Delikatnie masujący kremowy żel do mycia na dobranoc podczas stosowania uwalnia wspaniały aromat lawendy i rumianku, które znane są z właściwości kojących. Zawiera również oliwkę ułatwiającą masaż. Dzięki formule NO MORE TEARS nie drażni oczu dziecka. Daje dziecku ukojenie i pozwala mu spokojnie zasnąć.
Idealny również dla dorosłych, ponieważ koi, pomaga się zrelaksować i łagodzi napięcie już podczas brania prysznica.

Świetny wybór

Używam go do kąpieli mojego synka. Ma przepiekny zapach, dobrze się pieni, ma (jak dla mnie) odpowiednią konsystencję, dobrze nawilża delikatną skórkę... Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Piękny zapach, ale zły skład

Używałam tego żelu dla siebie, bo bardzo spodobał mi się zapach. Gdy zostałam mama chciałam używać go dla swojego dziecka , niestety skład nie jest za dobry, tym bardziej dla małego lub alergiczne go dziecka. Niepotrzebne tak duzo SLS i calkowicie parafina. Czekam na nowa wersję tego żelu.

Idealny żel do mycia dla dziecka.Dobrze się pieni i myje skórę.Nie drażni oczu,co jest istotne.Nie wysusza skóry,nie podrażnia i nie uczula.Do tego jest bardzo wydajny,ma gęstą,kremową konsystencję.Lawendowy zapach jest naprawdę odprężający,pozwala dziecku spokojniej zasnąć.

delikatny

Super kremowy, delikatny, spokojny żel do mycia ciała. Pięknie pachnie i super działa. Jest bardzo wydajny i super kremowy. Pieni się delikatnie jednak funkcja mycia jest spełniona. Zapach i ciepła woda dla dziecka to istne ukojenie. Polecam

Lubię ten zapach

Używała osoba dorosła.

Kocham produkty serii "Bedtime". Żel do mycia jest dość wydajny, pięknie pachnie, nawilża (używam w połączeniu z oliwką serii "Bedtime"). Jedyny minus: ciężko się wyciska z tubki. Nie wiem czy ułatwia zasypianie... Raczej relaksuje. Zawsze do niego wracam, choć czasami kupuję inne produkty (potem czekam tylko, aż opakowania się skończą). Gdyby tak nie pachniał to bym go nie kupowała :P

Relaksujący i aromatyczny - prawdziwa rytualna przyjemność!

Jestem zdecydowanie na tak! Miałam ten produkt już z nową szatą graficzną. Pięknie pachnący żel do mycia, który tworzy niesamowity klimat pod prysznicem. Zapewnia długie uczucie świeżości i komfortu na skórze. Ładnie się pieni i dobrze myje. Z pewnością wrócę do niego jeszcze nie raz. Serdecznie polecam! ;)

Plusy:
* Piękny i relaksujący zapach lawendy i rumianku
* Dobrze się pieni i myje skórę
* Posiada gęstą formułę, jest wydajny
* Pozostawia gładką, delikatną i miłą skórę
* Nawilża i nie przesusza skóry
* Nie zawiera mydła i parabenów.

Minusy:
* Opakowanie, jest zbyt twarde i oporne. Pod koniec ciężko z niego wydobyć jakąkolwiek ilość produktu.

Skład:
[PR-013507] - INGREDIENTS: Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Sodium Lauroamphoacetate, PEG-80 Sorbitan Laurate, Citric Acid, Paraffinum Liquidum, Polyquaternium-7, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxypropyl Starch Phosphate, PEG-150 Distearate, Sodium Chloride, Styrene/Acrylates Copolymer, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Parfum, CI 17200, CI 42090.

Wykorzystała: kilka próbek

Mój cudowny usypiacz

Uwielbiam ten żel! Zacznę od tego, że jest niedrogi, dodatkowo bardzo często można kupić go w promocji za jeszcze niższą cenę, pojemność jest spora i pomimo tego, że nie pieni się zbyt intensywnie starcza na długo. Konsystencja jest dosyć gęsta, lepka, trochę jak gęstsze mleczko do ciała. Produkt ma pastelowo fioletową barwę i obłędny zapach, który umila każdy wieczór, wycisza moje rozbiegane myśli i zgodnie z opinią producenta ułatwia zasypianie.
Muszę jeszcze napisać, że niezbyt zgadzam się z opiniami, że żel pachnie lawendą. Dla mojego nosa to połączenie irysa i rumianku z odrobinką lawendy. Drażni mnie zapach naturalnej lawendy, jest dla mnie za ostry, natomiast żel pachnie łagodnie i słodkawo.
Nie wysusza skóry! Drobnym mankamentem jest to, że żeby wydobyć ostatki trzeba mocno ściskać tubę.

Super!

Żel kupiłam dla siebie i cały zużyłam osobiście,Za 400ml butle zapłaciłam 8 zł, co jest dość fajną cene jak na Johnsona.Żel ma fajną kremową konsystencję, dlatego nie nazwałabym go żelem, Pachnie pięknie i odpręzająco-lawendą, ale taką delikatną, nienachalną. Treoche niewydajny-wystarczył mi na ok, 3 tyg i za to odejmuje mu gwiazdkę.Jednak mimo wszystko kupie ponownie, nie wysuszył skóry co widzę po komentarzach u innych sie zdarzało.

Żel pod prysznic

Zalety:
- ma gęstą konsystencję i dobrze się pieni
- oczyszcza skórę
- niweluje zapach potu
- nadaje skórze ciała bardzo relaksujący zapach lawendowy który dodatkowo ułatwia zasypianie

Wady:
- nie masuje
- bardzo przesusza skórę
- jest drogi - w supermarkecie zapłaciłam za niego ponad 12 zł
- trochę ciężko go wycisnąć z opakowania jak się już kończy - opakowanie jest mało rozciągliwe - słabo się ściska

Niestety rozstajemy się

Kiedyś dawno temu zakupiłam balsam z tej serii i gdy nieco ponad rok temu urodził się mój synek, stwierdziłam, że będę używać tylko kosmetyków z tej serii gdyż mają nieziemsko piękny, delikatny zapach :) Niestety na skórze mojego maluszka nie spisał się :( Stopniowo zaczął ją wysuszać, jak to podsumował dermatolog odwodnił ją co doprowadziło do powstania krostek na wewnętrznych stronach rączek a także na buzi :( daje trzy gwiazdki za konsystencję, zapach oraz to, że dobrze się pieni

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 6 Dużych

Dobry

Fajny zapach,dość mocny jak na dziecięce płyny. Utrzymuje się na skórce i włosach mojego dziecka zazwyczaj od kąpieli do kąpieli. Nie sądzę żeby jakoś spał lepiej niż po innych ale jest ok. Do tego bardzo wydajny:)

Używam tego produktu od: 12.2014
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

cudowny zapach, świetne działanie , zawsze wraca

Jak w tytule boski zapach - nie spotkałam jeszcze żelu bądź innych kosmetyków z innych firm o choćby podobnym zapachu, ten jest rewelacyjny i rzeczywiście ma coś w sobie co ...uspokaja

Wiem że jest dla małych bobków ale uwiebiam go używać :D przeważnie na wieczór

Bardzo dobrze się pieni i nawilża

Odejmuje pół gwiazdki za opakowanie bo jest nie szczelne zamkniecie i ciężko się je otwiera.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

dla mnie super

Nie wiem jak się sprawdza na dziecku ponieważ sama go używam. Wad nie dostrzegam a za zalety uznaję piękny zapach, "cieszący oczy" kolor opakowania i samego żelu, dobre nawilżanie skóry, cena ( 400 ml w promocji w Rossmanie kupiłam za 8 zł).
Można mieć uwagi co do wydajności, ale w końcu to żel dla dzieci....na dziecko się zużywa mniej, a żeby się na mnie ładnie pienił nalewam go więcej :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.