Bielenda, Kawior i Trufle, Everyday - Doskonały płyn micelarny do demakijażu

Powiększ Bielenda, Kawior i Trufle, Everyday - Doskonały płyn micelarny do demakijażu

Zgłaszająca osoba: droga A

Płyn micelarny na bazie źródlanej wody termalnej to specjalista w kuracji Anti-age. Nowoczesny preparat oparty na unikalnej technologii, doskonale zastępuje mleczko, tonik i wodę. Niezwykle łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę twarzy, pochłania nadmiar sebum, makijaż i pozostałe zabrudzenia. Nie narusza bariery hydrolipidowej skóry, nawilża ją i wygładza.

Skład: Aqua (water), Poloxamer 184, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Caviar Extract, Tuber Melanosporum Extract, Arginine PCA, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Diosodium EDTA, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxyaldehyd

Cena: 13 zł / 200 ml

• Bardzo miło go wspominam
  • Dałam tytuł " bardzo miło go wspominam", bo serii "kawior i trufle" od dawna nie widuję w drogeriach- podejrzewam więc, że prawdopodobnie ją wycofano. Ten płyn kupowałam kilka lat temu systematycznie i byłam z niego bardzo zadowolona. Ładnie pachnie i świetnie zmywa makijaż, nie pozostawiając resztek. Przy tym nie podrażnia, nic nie szczypie, nie piecze, na mojej dość wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze sprawuje się idealnie Opakowanie ujdzie- chociaż Bielenda mogłaby naprawdę popracować nad designem swoich opakowań- większość przypomina zywcem PRL. Ale mimo tego podobał mi się.

Używam tego produktu od: Używałam przez ok. 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • To mój pierwszy płyn micelarny więc nie mam porównania do innych produktów.
    Bardzo dobrze zmywa makijaż, maksymalnie 2 waciki zużyte
    Ma delikatny, niedrażniący zapach
    Nie klei się na mojej buzi (zauważyłam, ze na to najczęściej skarżą się wizażanki)

Na minus: nie podoba mi się sposób, w jaki płyn wylewa się na wacik. Trzeba uwazać aby nie polało się dołem po rękach.
    Nie wiem czy kupię ponownie bo chcę spróbowac innych produktów.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ania7403 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Jest ten płyn u mnie w sklepach niedostępny,więc zamówiłam 3 sztuki przez internet i do tego wysoka cena przesyłki,nie warto.Jest bardzo wydajny więc pewnie będe się z tym męczyć.Skóra po tym okropnie się lepi,długo klei,śmierdzi,kiepsko zmywa trzeba z 5 wacików do zwykłego przetarcia,bez makijażu,szczypie w oczy totalna lipa,ziaja sopot niebieska jest od tego o niebo lepsza i tańsza

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić Kessia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Raczej przywiązuję się do kosmetyków więc gdy odkryłam ten, używałam długi czas,pomimo jego wad.

+ Wg mnie, dobrze zmywa makijaż, czasem ma problem z tuszem, ale to chyba kwestia nabrania z byt małej ilości produktu.
    + Nie zapycha, a mam podatną cerę.

- Faktycznie zostawia lepki film na skórze.

Ogólnie oceniam go pozytywnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Wielki minus i odjęta gwiazdka za PARABENY w składzie.

Ilość zużytych opakowań:

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić euwema za czytelną i pomocną recenzję?
  • S U P E R!!!
  • A ja jestem zachwycona

Zaczynałam od mercedera wsród płynów micelarnych czyli od bioderma sensibio H2O. To był mój pierwszy p Niestety trochę krucho się zrobiło z kasą i zmuszona byłam poszukać czegoś tańszego.
    Trudno jest po mercedesie przesiąść się do malucha.... Wiedziałam, że znaleźć dobry, tani płyn to będzie niezła sztuka. Przeszłam gehennę z kilkoma tańszymi polskim płynami i w końcu wpadł mi w ręce bielenda kawior i trufle.
    I jakież miłe rozczarowanie:

- super zmywa twarz i oczy z tuszu, także wodoopornego
    - nic a nic nie szczypie
    - nie podraznia mojej naczynkowej cery
    - nie zostawia tłustej buzi jak inne płyny
    - wydajny
    - cena - REWELACJA

Naprawdę, szczerze jestem zachwycona tym produktem

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić iwonagos za czytelną i pomocną recenzję?
  • dramat
  • Zachęciła mnie do jego zakupu pozytywna opinią mojej znajomej...która później uparcie twierdziła, że wcale go nie zachwalała. A niestety tak było. To, że wyrzuciła pieniądze w błoto to jedno, to że się z nim tyle męczyłam to drugie, w końcu się poddałam i go wyrzuciłam.
    -okropnie szczypie w oczy
    -zostawia tłusty film na skórze
    -buzia po nim jest jakby podrażniona
    Nie ma żadnych plusów, ja przynajmniej ich nie widzę.

Używam tego produktu od:rok temu
    Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Chcesz pochwalić mastiff za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyczny pasztet
  • Do zakupu zachęciła mnie cena i profesjonalny opis na opakowaniu. No i cóż, to chyba 2 atuty tego produktu. Bo więcej ma minusów niestety.

Minusy
    - lepi się po nim potwornie skóra, więc muszę go zmywać wodą aby nie mieć tego obrzydliwej lepkiej powłoki na twarzy
    - nie zmywa porządnie makijażu, nie radzi sobie głownie z oczami - tusz niewodoodporny zostaje na rzęsach. Masakra! Rano budzę się jak panda
    - No i potwornie szczypie w oczy!!! Za każdym razem muszę dokładnie wypłukać powieki wodą.

Plusy
    - dość ładny zapach
    - dobra cena

*****************
    Po kolejnym dniu walki z tym preparatem, stwierdzam, że jest to bubel kosmetyczny i odejmuję mu jedną gwiazdkę. Nie zasługuje na nią!
    Jak preparat który ma służyć do demakijażu oczu, może tak je szczypać???? Niemiłosiernie wprost!! A do tego zwykła woda z kranu lepiej zmywa mi tusz niż to "cudo". Żenada!!!!!!!!! do kosza, szkoda tylko pieniędzy, bo można je było lepiej zainwestować!!!!

Używam tego produktu od:0,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić dagig za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 21 raz(y)
  • Z dużej chmury mały deszcz
  • To był mój drugi micel, zdaje się. Używałam go jakiś czas temu, ale pamiętam, że mnie nie zachwycił. Pozostawiał lepką powłokę na twarzy (podobnie do Daxa), był niesmaczny i - choć oczu nie mam wrażliwych zupełnie - zdarzało mu się szczypnąć w spojówkę. Opis na tyle opakowania robi wrażenie, ale - jak to mawiają - z dużej chmury mały deszcz. Next, please.

Używam tego produktu od: z półtora roku będzie

Chcesz pochwalić Bekah za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznajdziejny
  • Używałam do tej pory kilku różnych płynów micelarnych i nigdy nei było takiej porażki jak w tym wypadku.Jak dla mnie ten egzemplarz beznadziejny:
    - szczypią oczy
    - zostawia tłustą powłokę na twarzy
    - nie zmywa dokładnie maskary

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:1/4 i więcej nie użyję

Chcesz pochwalić agabart za czytelną i pomocną recenzję?
  • szczypie
  • Plusy:
    - delikatnie ujedrnil i napial skore wokol oczu
    - wydajny
    - zapach

Minusy:
    - szczypie w oczy
    - niezbyt dobrze radzi sobie z makijazem oczu

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić *mysia* za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • niedoskonały
  • Lubię płyny micelarne i właściwie ostatnio nie używam niczego innego do demakijażu. Ten okazał się najgorszy. Dziwnie pachnie, pozostawia na skórze lepki film, Owszem, zmywa makijaż, ale z tuszem do rzęs kompletnie sobie nie radzi, niezaleznie od ilości zużytych wacików. Po pewnym czasie na skórze pojawiły mi się paskudne wypryski - nie wiem czy to jakaś zależnośc, ale wolę na zimne dmuchać i omijać toto z daleka. Bardzo podrażnia oczy, które momentalnie zaczynają mnie szczypać i robią się zaczerwienione. Nie kupię już nigdy wiecej. Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić spray za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak kwas=/
  • Zgadzam sie z recenzjami. Moje oczy nie sa wrazliwe, nigdy nie reagowaly lzawieniem, szczypaniem i zaczerwienieniem, a tu prosze! Ten kosmetyk do tego doprowadzil!! Owszem dobrze zmywa makijaz, ale okropnie podraznia oczy!!! Ma ladny zapach i jest skuteczny, ale jest zbyt agresywny , wiec napewno juz nigdy go nie uzyjeUżywam tego produktu od:uzywalam rok temu

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super
  • Ten płyn dla mnie jest super, nie podrażnia cery, oczu, jest wydajny, ma neutralny zapach i ostatnio jest używany non stop.
    W sklepie nawet nie patrze na inne płyny tylko zawsze kupuje ten, mimo że gościły u mnie w łazience 2 płyny micelarne z innych firm to i tak zawsze w koszyku z zakupami ląduje właśnie TEN

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Aniuutek78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A co to w ogóle jest???
  • To był mój pierwszy płyn micelarny. Dziwnie pachniał, pozostawiał uczucie ściągnięcia twarzy, poza tym wyskakiwały mi po nim nieprzyjemne rzeczy. Jakoś go przemęczyłam ale z wielkim bólem.

Używałam tego produktu przez: 2 miesiące

Chcesz pochwalić countrysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • cieniutki
  • to taki typowy przypadkowy zakup- skończył mi się płyn do demakijażu a tego, który chciałam nie było w sklepie. wybrałam micele bielendy, bo słyszałam, że taki produkt jest bardzo przyjazny wrazliwej skórze.

przejdxmy do oceny

naprawdę jest bardzo delikatny dla skóry, porzadnie odświeża, u mnie nie zostawia lepkiego filmu, nawet jesli nie uzyję po nim czegoś konkretniejszego do oczyszczania

ładnie pachnie

wogóle nie usuwa makijażu podkład schodzi ledwo-ledwo, cienie do powiek, maskara, tusz do kresek czy kredka do brwi to już prawdziwa tragedia

jest bardzo rzadki a jeżeli nasaczy się wacik tylko trochę, wogóle nie działa, dopiero zupełnie mokry wacik daje jakiś efekt zmywania a wtedy niestety bardzo łatwo płyn dostaje sie pod powieki i niewiarygodnie szczypie

Używam tego produktu od:2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić night prowler za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepki i szczypiący
  • Do marki Bielenda podchodzę z dystansem-zadowolona z "Wichrzyciela" i pianki do higieny intymnej sięgnęłam po płyn do demakijażu. Rozczarowałam się okrutnie :/
    Producent pisze"(..)Nie pozostawia tłustego filmu na skórze.Nie wymaga spłukiwania(...)". Fakt-tłustego filmu nie pozostawia, za to wszystko czego dotknie ten płyn jest obrzydliwie lepkie i klejące, oczy szczypią (jak już wcześniej wspomniały Wizażanki) i jest gorzki. Paskudnie gorzki. Po zmyciu twarzy MUSZĘ użyć tonik, nie czuję odświeżenia.
    Nigdy więcej go nie kupię, przeciętne mleczko do demakijażu jest lepsze od tego wynalazku.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić adriana_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Moja mama kupuje ten płyn, a ja go używam, bo najczęściej szkoda mi kasy na osobny specyfik do demakijażu, a nie wierzę w żadne jego działanie anti-age. Zmywa makijaż w miarę dobrze, ale nie daje uczucia odświeżenia (mam wrażenie, że cera jest lepka), co jednak nie jest dla mnie aż tak ważne, bo i tak potem myję twarz wodą. Niestety, średnio radzi sobie z tuszami (trochę trzeba się postarać), do tego piecze w oczy. Ponadto raz trafił nam się dziwny egzemplarz z jakimiś białymi paprochami (ten to dopiero piekł!) - nie wiem, co to miało być. Mógłby być lepszy, bo pomijając wszelkie inne walory, jego właściwości oczyszczające są mierne. Wątpię, żeby miał właściwie coś wspólnego z micelami.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: trochę będzie

Chcesz pochwalić Inthisphigrethis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super jakość- niska cena
  • Płyn doskonale zmywa makijaż ( podkład i puder). Używam go też do oczu i mnie nie podraznia. Dłużej przytrzymany, radzi sobie nawet z wodoodpornym tuszem.
    Nie uczula mojej wrazliwej cery. Zapach neutralny.

Polecam gorąco....

Chcesz pochwalić ala361 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Bez rewelacji.
    Kupiłam skuszona niską ceną, ale płyn zawiódł moje oczekiwania.
    Nie zmywa makijażu do końca, szczególnie tuszu do rzęs, poza tym niemiłosiernie szczypie w oczy! Nadaje się co najwyżej na odświeżający tonik, na pewno nie na płyn do demakijażu.
    No a poza tym w ogóle nie zauważyłam tych właściwości odmładzających

Używam tego produktu od:kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Monniq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Płyn nie jest tłusty, ładnie pachnie i naprawdę świetnie zmywa makijaż. Używam go także do zmywania makijażu z oczu i radzi sobie również z wodoodpornymi tuszami przy tym nie podrażniając oczu.
    Dosyć wydajny. Ładnie pachnie. Używam go też czasami zamiast toniku do odświeżenia twarzy. Polecam.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Chcesz pochwalić LucyB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny i niedrogi
  • To mój ulubiony płyn micelarny. Błyskawicznie usuwa makijaż ( podkład+puder). Nie wysusza, nie podrażnia, posiada piękny, kwiatowy zapach. Niestety nie umiem ocenić, jak zmywa oczy, ponieważ do ich demakijażu używam osobnego płynu. Plus za wydajność i funkcjonalność butelki. Jestem mu wierna od ponad roku

Używam tego produktu od:rok
    Ilość zużytych opakowań:Kilka butelek

Chcesz pochwalić Martaa2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza.
  • Niestety muszę skrytykować ten płyn. Bardzo wysuszył skórę na twarzy, i tak już suchą na wiór. Kupując go wiedziałam, ze nie sprawi, ze moja skóra będzie mięciutka, pozbawiona suchych skórek, ale miałam nadzieję, że przynajmniej nie będzie uczucia ściągnięcia i natychmiastowego pieczenia i szczypania, gdy tylko płyn się wchłonie w skórę twarzy. Cała twarz była szorstka i biała od przesuszeń.
    Niestety nie zmywał też makijażu, ale na to nawet nie liczyłam. Ponadto po jego użyciu szczypały mnie oczy.
    Niestety muszę mu dać tylko 1 gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić agatka-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • szczypie
  • Butelkę męczę już jakieś póltora miesiąca, jeszcze trochę mam na dnie. Zużywam bez przyjemności - płyn nieładnie pachnie, ma brzydkie opakowanie, szczypie w oczy, gdy zbyt blisko machnę podczas zmywania twarzy. Zmywanie makijażu oczu w ogóle nie wchodzi w grę - pewnie wypłakałabym te oczy później.
    Zmywa makijaż poprawnie, ale na pewno nie jednym wacikiem. Skóry na twarzy nie podrażnia, lekko odświeża, nie lepi się po demakijażu.
    Ja już nie wrócę do niego, bo nie lubię płkać przed lustrem

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca co najmniej

Chcesz pochwalić droga A za czytelną i pomocną recenzję?
  • micelarny? jakiś żart
  • Kupiłam go bo skusiła mnie przystępna cena, nie było płynu który chciałam kupić, więc sprawiłam sobie pierwszy lepszy, który kosztował umiarkowanie i miał mi umożliwić przetrwanie paru dni bez Biodermy.
    Po kilku użyciach rozumiem producenta. Ta nazwa "doskonały płyn" powtarzana jak mantra ma chyba na celu zaklęcie rzeczywistości. Niestety mojej nie zaklęła-ten płyn nie jest doskonały, nie jest nawet przeciętny, jest kiepski!
    Nie domywa, nie maluję się mocno a i tak sobie z tym nie radzi. Cienie zmywa w miarę poprawnie, ale to trochę mało, bo tusz rozmazuje a nie zmywa, zostają wokół oczu obwódki. Kredkę rozmazuje po całej okolicy oka. Domywanie się patyczkiem kosmetycznym pod rzęsami to doprawdy przesada.
    Nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie zmywa dokładnie makijażu, co go dyskwalifikuje totalnie.
    Pachnie mocno, chemicznie, dość irytująco. Szczypie jak sie dostanie w okolice oczu, jak któraś dziewczyna zauważyła wcześniej jest gorzki w smaku, wiem, wiem nie służy do picia, ale jak zostanie na wargach to chemiczny gorzki posmak może zepsuć przyjemność picia wieczornej herbatki.
    Nie podrażnił mi skóry, nie spowodował zaczerwienienia suchych partii twarzy, odrobinę podrażnia oczy, ale do przeżycia (o ile nie dostał się pod powiekę nie powodował łzawienia).
    Kiepska wydajność, około trzy tygodnie stosowania-nie ma butelki.
    Podsumowując-nie domywa, mocno pachnie, kiepsko się go używa, mało wydajny. Dawno nie wpadł mi w ręce taki bubel. Radzę się zastanowić przed kupnem, można rozsądniej wydać pieniądze.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1 i nie będzie więcej.

Chcesz pochwalić Jemiołka za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Płyn jest świetny, dla tych które niei malują ciężko oczu jest doskonały, nie wyskoczyła mi po nim zadna krostka, skóra jest wspaniale oczyszczona i nawilżona. Używam rano i wieczorem zamiast wody. Mógłby być bardziej wydajny, ale za 12.00 zł , wybaczam.

Używam tego produktu od:4 m-cy

Chcesz pochwalić monikamoni za czytelną i pomocną recenzję?