Bielenda, Kawior i Trufle, Everyday - Doskonały płyn micelarny do demakijażu

Powiększ Bielenda, Kawior i Trufle, Everyday - Doskonały płyn micelarny do demakijażu

Zgłaszająca osoba: droga A

Płyn micelarny na bazie źródlanej wody termalnej to specjalista w kuracji Anti-age. Nowoczesny preparat oparty na unikalnej technologii, doskonale zastępuje mleczko, tonik i wodę. Niezwykle łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę twarzy, pochłania nadmiar sebum, makijaż i pozostałe zabrudzenia. Nie narusza bariery hydrolipidowej skóry, nawilża ją i wygładza.

Skład: Aqua (water), Poloxamer 184, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Caviar Extract, Tuber Melanosporum Extract, Arginine PCA, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Diosodium EDTA, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxyaldehyd

Cena: 13 zł / 200 ml

• Bardzo miło go wspominam
  • Dałam tytuł " bardzo miło go wspominam", bo serii "kawior i trufle" od dawna nie widuję w drogeriach- podejrzewam więc, że prawdopodobnie ją wycofano. Ten płyn kupowałam kilka lat temu systematycznie i byłam z niego bardzo zadowolona. Ładnie pachnie i świetnie zmywa makijaż, nie pozostawiając resztek. Przy tym nie podrażnia, nic nie szczypie, nie piecze, na mojej dość wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze sprawuje się idealnie Opakowanie ujdzie- chociaż Bielenda mogłaby naprawdę popracować nad designem swoich opakowań- większość przypomina zywcem PRL. Ale mimo tego podobał mi się.

Używam tego produktu od: Używałam przez ok. 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • To mój pierwszy płyn micelarny więc nie mam porównania do innych produktów.
    Bardzo dobrze zmywa makijaż, maksymalnie 2 waciki zużyte
    Ma delikatny, niedrażniący zapach
    Nie klei się na mojej buzi (zauważyłam, ze na to najczęściej skarżą się wizażanki)

Na minus: nie podoba mi się sposób, w jaki płyn wylewa się na wacik. Trzeba uwazać aby nie polało się dołem po rękach.
    Nie wiem czy kupię ponownie bo chcę spróbowac innych produktów.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ania7403 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Jest ten płyn u mnie w sklepach niedostępny,więc zamówiłam 3 sztuki przez internet i do tego wysoka cena przesyłki,nie warto.Jest bardzo wydajny więc pewnie będe się z tym męczyć.Skóra po tym okropnie się lepi,długo klei,śmierdzi,kiepsko zmywa trzeba z 5 wacików do zwykłego przetarcia,bez makijażu,szczypie w oczy totalna lipa,ziaja sopot niebieska jest od tego o niebo lepsza i tańsza

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Chcesz pochwalić Kessia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Raczej przywiązuję się do kosmetyków więc gdy odkryłam ten, używałam długi czas,pomimo jego wad.

+ Wg mnie, dobrze zmywa makijaż, czasem ma problem z tuszem, ale to chyba kwestia nabrania z byt małej ilości produktu.
    + Nie zapycha, a mam podatną cerę.

- Faktycznie zostawia lepki film na skórze.

Ogólnie oceniam go pozytywnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.

Wielki minus i odjęta gwiazdka za PARABENY w składzie.

Ilość zużytych opakowań:

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić euwema za czytelną i pomocną recenzję?
  • S U P E R!!!
  • A ja jestem zachwycona

Zaczynałam od mercedera wsród płynów micelarnych czyli od bioderma sensibio H2O. To był mój pierwszy p Niestety trochę krucho się zrobiło z kasą i zmuszona byłam poszukać czegoś tańszego.
    Trudno jest po mercedesie przesiąść się do malucha.... Wiedziałam, że znaleźć dobry, tani płyn to będzie niezła sztuka. Przeszłam gehennę z kilkoma tańszymi polskim płynami i w końcu wpadł mi w ręce bielenda kawior i trufle.
    I jakież miłe rozczarowanie:

- super zmywa twarz i oczy z tuszu, także wodoopornego
    - nic a nic nie szczypie
    - nie podraznia mojej naczynkowej cery
    - nie zostawia tłustej buzi jak inne płyny
    - wydajny
    - cena - REWELACJA

Naprawdę, szczerze jestem zachwycona tym produktem

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić iwonagos za czytelną i pomocną recenzję?
  • dramat
  • Zachęciła mnie do jego zakupu pozytywna opinią mojej znajomej...która później uparcie twierdziła, że wcale go nie zachwalała. A niestety tak było. To, że wyrzuciła pieniądze w błoto to jedno, to że się z nim tyle męczyłam to drugie, w końcu się poddałam i go wyrzuciłam.
    -okropnie szczypie w oczy
    -zostawia tłusty film na skórze
    -buzia po nim jest jakby podrażniona
    Nie ma żadnych plusów, ja przynajmniej ich nie widzę.

Używam tego produktu od:rok temu
    Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Chcesz pochwalić mastiff za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyczny pasztet
  • Do zakupu zachęciła mnie cena i profesjonalny opis na opakowaniu. No i cóż, to chyba 2 atuty tego produktu. Bo więcej ma minusów niestety.

Minusy
    - lepi się po nim potwornie skóra, więc muszę go zmywać wodą aby nie mieć tego obrzydliwej lepkiej powłoki na twarzy
    - nie zmywa porządnie makijażu, nie radzi sobie głownie z oczami - tusz niewodoodporny zostaje na rzęsach. Masakra! Rano budzę się jak panda
    - No i potwornie szczypie w oczy!!! Za każdym razem muszę dokładnie wypłukać powieki wodą.

Plusy
    - dość ładny zapach
    - dobra cena

*****************
    Po kolejnym dniu walki z tym preparatem, stwierdzam, że jest to bubel kosmetyczny i odejmuję mu jedną gwiazdkę. Nie zasługuje na nią!
    Jak preparat który ma służyć do demakijażu oczu, może tak je szczypać???? Niemiłosiernie wprost!! A do tego zwykła woda z kranu lepiej zmywa mi tusz niż to "cudo". Żenada!!!!!!!!! do kosza, szkoda tylko pieniędzy, bo można je było lepiej zainwestować!!!!

Używam tego produktu od:0,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić dagig za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 21 raz(y)
  • Z dużej chmury mały deszcz
  • To był mój drugi micel, zdaje się. Używałam go jakiś czas temu, ale pamiętam, że mnie nie zachwycił. Pozostawiał lepką powłokę na twarzy (podobnie do Daxa), był niesmaczny i - choć oczu nie mam wrażliwych zupełnie - zdarzało mu się szczypnąć w spojówkę. Opis na tyle opakowania robi wrażenie, ale - jak to mawiają - z dużej chmury mały deszcz. Next, please.

Używam tego produktu od: z półtora roku będzie

Chcesz pochwalić Bekah za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznajdziejny
  • Używałam do tej pory kilku różnych płynów micelarnych i nigdy nei było takiej porażki jak w tym wypadku.Jak dla mnie ten egzemplarz beznadziejny:
    - szczypią oczy
    - zostawia tłustą powłokę na twarzy
    - nie zmywa dokładnie maskary

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:1/4 i więcej nie użyję

Chcesz pochwalić agabart za czytelną i pomocną recenzję?
  • szczypie
  • Plusy:
    - delikatnie ujedrnil i napial skore wokol oczu
    - wydajny
    - zapach

Minusy:
    - szczypie w oczy
    - niezbyt dobrze radzi sobie z makijazem oczu

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić *mysia* za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij