GlaxoSmithKline, Dermosan (krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała)

Powiększ GlaxoSmithKline, Dermosan (krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała)

Zgłaszająca osoba: iceflower

Dermosan krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała odżywia i wzmacnia skórę osłabioną, hamuje proces jej wysuszania, chroni również przed wiatrem i mrozem. Zawiera witaminy A i E niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju naskórka oraz zapobiegające jego nadmiernemu rogowaceniu. Specjalnie dobrane składniki umożliwiają natłuszczanie i odżywianie wysuszonej i zmęczonej skóry oraz regenerację naskórka. Obecna w kremie gliceryna działa nawilżająco i zmiękczająco. Skóra staje się aksamitna i miękka w dotyku. DERMOSAN krem polecany jest do pielęgnacji twarzy i całego ciała, zwłaszcza dla osób, u których naskórek ma skłonność do rogowacenia i łuszczenia się.
Testowany dermatologicznie - może być stosowany przez osoby ze skłonnością do alergii. Wysoka zawartość składników aktywnych. Farmaceutyczny standard. Nie testowany na zwierzętach.

Skład: Petrolatum, Water, Sorbitan Sesquioleate, Beeswax, Glycerin, Parfum, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, 2-Bromo-2-Nitropropane-l,3-Diol, BHA.

Cena: ok. 8zł/ 40g

• na zimę OK
  • Krem moim zdaniej najlepszy na zimę. Doskonale nawilża zwłaszcze przesuszone fragmenty. Pod makijaż nie polecam jest za tłusty. Stosuję na noc niewielką ilość bo pozostawia tłustą poświatę.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edka0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujdzie, ale
  • Zasłyszawszy pozytywne słowa bodajże znanej modelki w te pędy zdobyłam Dermosan.
    Używałam pod makijaż - nienajlepiej, za ciężki i obciąża.
    Na noc dobry, dobrze natłuszcza, nie odbija się nadmiernie na pościeli i ubraniach, ale nie wchłania się i rano trzeba go domywać.
    Zapach - na początku przyjemny i miły, ale zostaje na skórze, staje się ciężki i nieznośny.
    Przed mrozem chroni, na słońcu się leje.
    Na sytuacje kryzysowe - daje radę, ale ja nie mogę używać go zbyt często, ze względu na ciężki zapach.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić passeraux za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto go mieć
  • Krem jest bardzo uniwersalny. Tłusty ratuję przesuszoną cerę. Ja naczytałam się bardzo wiele pochlebnych recenzji i miałam wygórowane oczekiwania co do niego, których niestety nie spełnił ale też i nie okazał się zły. Oczywiście na co dzień raczej się nie nadaje a tylko i wyłącznie w wypadkach kiedy trzeba ratować cerę. Ja stosuje na moje podrażnienia wywołane silnym specyfikiem na trądzik. Moja skóra jest wręcz oparzona i cała zaczerwieniona. Po posmarowaniu dermosanem staję się ukojona i łatwiej się pozbyć suchych skórek. Tak jak powiedziałam na co dzień, zwłaszcza w zimie raczej się nie nadaje bo skóra się lepi, czuć dyskomfort, szalik i włosy się lepią od kremu ale wiadomo, że taka jest specyfika gęstych kremów. Ogólnie nałożony bardzo delikatnie w małych ilościach da radę, może nawet i pod makijażem. Ma fajny zapach, super tubkę gdzie bardzo łatwo wychodzi kosmetyk. Do tego zakrętkę na której można go postawić w łazience. Może kogoś to zdziwić ale ja uważam, że wygórowana jest jego cena. Ja go kupiłam za ok.13zł w Superpharm a był w promocji!!! Dlatego, odejmuję trochę gwiazdek tym bardziej, że to nie jest nawilżajacy krem do twarzy do czestego stosowania tylko taki mały pomocnik w natłuszczaniu cery. Myśle, że na rynku jest wiele maści podobnego typu a tańsze.

Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale nie do regularnego stosowania
  • Krem swietnie radzi sobie z podrazniona i sucha skora. Mocno wygladza i zmiekcza skore, dobrze natluszcza. Stosuje go tylko na noc i tylko przy przesuszonej skorze i w tych sytuacjach sprawdza sie znakomicie. Krem jednak jest gesty i ciezki i jak dla mnie pod makijaz ani na dzien nie nadaje sie zupelnie. Natomiast jako ratunek jest idealny. Opakowanie wygodne, miekki plastik, nie ma problemu z zuzyciem produktu do konca. Cena bardzo ok.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taak !
  • Dermosan krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała odżywia i wzmacnia skórę osłabioną.
    *Nie wysusza skóry,
    * idealnie nawilża
    *tłusty,
    *tani około 8zł
    *odżywia skórę,
    *dobrze się rozprowadza po ciele

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 40g

Chcesz pochwalić Weronika_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyk
  • Krem klasyk. Niezawodny w zimie, gdy skóra jest narażona na podrażnienia. Krem nie nadaje się pod makijaż,nie nakładam go także na dzień,ponieważ zostawia tłustą powłokę,jednak nie przeszkadza mi to.
    Krem jest dosyć ciężki,jednak nie zapycha,co jest da mnie bardzo ważne ponieważ mam skórę problematyczną. Nadaje się także do rąk,czy innych części ciała.Duży plus za nie testowanie na zwierzętach.
    Jednym słowem-niezastąpiony.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić pewnaKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • do zadań specjalnych
  • Wspaniały krem, stosuję go okazjonalnie, ale właśnie znowu się z nim przeprosiłam z powodu wyjątkowo przesuszonej i zmęczonej skóry (mimo końca lata!). Kiedyś wypróbowałam półtłusty, ale nie odpowiadał mi tak jak ten.
    Mam suchą, naczynkową skórę i ten krem nie raz ratował mnie z opresji zimą. Można stosować go też jako krem ochronny np. dla dzieci lub na dłonie, nie uczula i dość dobrze się wchłania jak na taki preparat. Nie nadaje się na dzień, a tym bardziej pod makijaż, lepiej używać go jako kompresu/maski.
    Stosuję go jak kurację- kilka razy smaruję twarz porządną warstwą na noc, dopóki skóra nie wróci do dobrej kondycji. Często używam zamiast pomadki do spierzchniętych ust- zawsze działa.Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić deemk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z nami od lat
  • Doskonale nawilża, nie uczula, znakomicie sprawdza się przy wysuszonej skórze. Używamy tego kosmetyku od kilku lat w zasadzie używa go cała moja rodzina. Odkryła go moja mama i tak już został u nas w domu. Ogromnym plusem jest jego niska cena. Kupuję regularnie, co kilka miesięcy.

Chcesz pochwalić jola555121 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zimowy niezbędnik malucha
  • Sama nigdy nie odważyłabym się nałożyć tego produktu na twarz ale dla mojego synka na zimę działa jak opatrunek. Jak widzi tubkę to mówi: „tłusty kremik jak pasta” (by Jerzyk, 2 latka 7 miesięcy). Zabezpiecza delikatną skórę przed mrozem i jego szkodliwym działaniem. Łagodzi podrażnienia w sposób błyskawiczny. Jest niezwykle wydajny, prawie bezzapachowy a plastikowe elastyczne opakowanie pozwala zużyć go do końca. Polecam wszystkim mamom.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Myślałam, że będzie lepszy, tym bardziej, że polecił mi go dermatolog.
    Nic w sumie nie robi, do twarzy za ciężki, a do ciala- ot, zwykły krem..zużyłam go, ale beż żadnych rewelacji-wolę krem nivea

Używam tego produktu od: z rok temu

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij