GlaxoSmithKline, Dermosan (krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała)

Powiększ GlaxoSmithKline, Dermosan (krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała)

Zgłaszająca osoba: iceflower

Dermosan krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała odżywia i wzmacnia skórę osłabioną, hamuje proces jej wysuszania, chroni również przed wiatrem i mrozem. Zawiera witaminy A i E niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju naskórka oraz zapobiegające jego nadmiernemu rogowaceniu. Specjalnie dobrane składniki umożliwiają natłuszczanie i odżywianie wysuszonej i zmęczonej skóry oraz regenerację naskórka. Obecna w kremie gliceryna działa nawilżająco i zmiękczająco. Skóra staje się aksamitna i miękka w dotyku. DERMOSAN krem polecany jest do pielęgnacji twarzy i całego ciała, zwłaszcza dla osób, u których naskórek ma skłonność do rogowacenia i łuszczenia się.
Testowany dermatologicznie - może być stosowany przez osoby ze skłonnością do alergii. Wysoka zawartość składników aktywnych. Farmaceutyczny standard. Nie testowany na zwierzętach.

Skład: Petrolatum, Water, Sorbitan Sesquioleate, Beeswax, Glycerin, Parfum, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, 2-Bromo-2-Nitropropane-l,3-Diol, BHA.

Cena: ok. 8zł/ 40g

• fajny ale nie do regularnego stosowania
  • Krem swietnie radzi sobie z podrazniona i sucha skora. Mocno wygladza i zmiekcza skore, dobrze natluszcza. Stosuje go tylko na noc i tylko przy przesuszonej skorze i w tych sytuacjach sprawdza sie znakomicie. Krem jednak jest gesty i ciezki i jak dla mnie pod makijaz ani na dzien nie nadaje sie zupelnie. Natomiast jako ratunek jest idealny. Opakowanie wygodne, miekki plastik, nie ma problemu z zuzyciem produktu do konca. Cena bardzo ok.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taak !
  • Dermosan krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała odżywia i wzmacnia skórę osłabioną.
    *Nie wysusza skóry,
    * idealnie nawilża
    *tłusty,
    *tani około 8zł
    *odżywia skórę,
    *dobrze się rozprowadza po ciele

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 40g

Chcesz pochwalić Weronika_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyk
  • Krem klasyk. Niezawodny w zimie, gdy skóra jest narażona na podrażnienia. Krem nie nadaje się pod makijaż,nie nakładam go także na dzień,ponieważ zostawia tłustą powłokę,jednak nie przeszkadza mi to.
    Krem jest dosyć ciężki,jednak nie zapycha,co jest da mnie bardzo ważne ponieważ mam skórę problematyczną. Nadaje się także do rąk,czy innych części ciała.Duży plus za nie testowanie na zwierzętach.
    Jednym słowem-niezastąpiony.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić pewnaKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • do zadań specjalnych
  • Wspaniały krem, stosuję go okazjonalnie, ale właśnie znowu się z nim przeprosiłam z powodu wyjątkowo przesuszonej i zmęczonej skóry (mimo końca lata!). Kiedyś wypróbowałam półtłusty, ale nie odpowiadał mi tak jak ten.
    Mam suchą, naczynkową skórę i ten krem nie raz ratował mnie z opresji zimą. Można stosować go też jako krem ochronny np. dla dzieci lub na dłonie, nie uczula i dość dobrze się wchłania jak na taki preparat. Nie nadaje się na dzień, a tym bardziej pod makijaż, lepiej używać go jako kompresu/maski.
    Stosuję go jak kurację- kilka razy smaruję twarz porządną warstwą na noc, dopóki skóra nie wróci do dobrej kondycji. Często używam zamiast pomadki do spierzchniętych ust- zawsze działa.Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić deemk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z nami od lat
  • Doskonale nawilża, nie uczula, znakomicie sprawdza się przy wysuszonej skórze. Używamy tego kosmetyku od kilku lat w zasadzie używa go cała moja rodzina. Odkryła go moja mama i tak już został u nas w domu. Ogromnym plusem jest jego niska cena. Kupuję regularnie, co kilka miesięcy.

Chcesz pochwalić jola555121 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zimowy niezbędnik malucha
  • Sama nigdy nie odważyłabym się nałożyć tego produktu na twarz ale dla mojego synka na zimę działa jak opatrunek. Jak widzi tubkę to mówi: „tłusty kremik jak pasta” (by Jerzyk, 2 latka 7 miesięcy). Zabezpiecza delikatną skórę przed mrozem i jego szkodliwym działaniem. Łagodzi podrażnienia w sposób błyskawiczny. Jest niezwykle wydajny, prawie bezzapachowy a plastikowe elastyczne opakowanie pozwala zużyć go do końca. Polecam wszystkim mamom.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Myślałam, że będzie lepszy, tym bardziej, że polecił mi go dermatolog.
    Nic w sumie nie robi, do twarzy za ciężki, a do ciala- ot, zwykły krem..zużyłam go, ale beż żadnych rewelacji-wolę krem nivea

Używam tego produktu od: z rok temu

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stary dobry DERMOSAN
  • Świetny preparat na przesuszoną, podrażnioną i łuszczącą się skórę, łagodzi, nawilża, natłuszcza, wygładza i przywraca równowagę. Ostatnio stosowałam go głównie na twarz i w tym wypadku nadaje się raczej na krótkotrwałe kuracje lub wyłącznie na noc, bo jednak straszny z niego "tłuścioch" i długotrwała aplikacja na dzień może skutkować mocnym świeceniem i utratą makijażu, a tego nie lubimy. Wprawdzie mimo tej tłustości nie zapycha porów i nie powoduje wysypu niespodzianek (prawdopodobnie jest to zasługa BHA w składzie), ale jednak po dłuższym stosowaniu nastepuje przesyt- przynajmniej u mnie i twarz zaczyna się świecić. Warto go wtedy odstawić i zastąpić lżejszym preparatem.
    Świetnie też sprawdzi się na dłonie, czy miejscowe przesuszenia i podrażnienia na skórze całego ciała.
    Dla mnie wśród preparatów do reanimacji skóry nr 2 po Retimaxie, który od kiedy go odkryłam, skaradł moje serce i nie ma sobie równych. Dermosan musiał ustąpić, ale to ciągle miejsce na podium i naprawdę jest świetny, no i swoim zapachem przywołuje najlepsze wspomnienia z dzieicństwa i wakacji spędzanych nad polskim morzem...

Chcesz pochwalić IInezka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezasąpiony
  • Jestem posiadaczką cery bardzo suchej z tedencją do rozszerzonych naczynek ( naczynka "dokuczają" tylko na policzkach) Bardzo długo szukałam kremu, który intensywnie nawilży i odżywi moją skórę. Dermosan odkryłam bardzo dawno temu, i od tamtej pory nie znalazłam godnego zastępcy. Używam go przez cały rok.

Plusy:

- intensywnie nawilża, skóra jest miękka i gładka;
    - świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia skóry spowodowane złymi warunkami atmosferycznymi, tj. zimny wiatr, mróz, poparzenia słoneczne;
    - nie zatyka porów;

Minusy:
    - jest bardzo tłusty, więc nie można go stosować pod makijaż.

Gdy moja skóra naprawdę jest bardzo podrażniona, robię sobie z niego maseczkę na twarzy i po takiej kuracji skóra jest jak nowo narodzona. Używam tego produktu od: zawszeIlość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto go kupić
  • Bardzo dobry krem dla suchej, podrażnionej skóry, która potrzebuje natłuszczenia i nawilżenia. Ja nie używam go do twarzy, lecz do dłoni lub czasem innych części ciała, gdy tego potrzebują, ale osoby w mojej rodzinie z powodzeniem aplikują go na twarz i bardzo sobie chwalą. Myślę, że jest idealny na wszelakie mrozy, wiatry i inne katastrofy

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka (wspólnie z rodziną)

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij