Powiększ Dr Irena Eris, Lirene, Cera naczynkowa, Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej konsystencji

Zgłaszająca osoba: nigriv

Krem polecany do każdego typu cery z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami oraz widocznymi zmarszczkami.
Krem o lekkiej kosystencji zawierający specjalny kompleks witaminowo-roślinny wygładza istniejące zmarszczki i opóznia proces powstawania nowych. Zawarte witaminy C i E stanowią parę dokonałych synergicznie działających antyutleniaczy, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami powodującymi starzenie. Ich działanie wspomaga wyciąg z anyżu. Arnika w połączeniu z witaminą C zmniejsza rozszerzone naczynka krwionośne, zapobiegając ich kruchości i pękaniu. Krem długotrwale nawilża, lekko natłuszcza i sprawia, że skóra jest bardziej jędrna i gładka.
Stosować jako krem na dzień lub na noc. Nadaje się jako podkład pod makijaż. Zaleca się stosowanie toniku i mleczka z tej serii.

• Zdecydowanie nie
  • po użyciu policzki strasznie mi się rozgrzały, były strasznie czerwone i piekły, do tego zrobiła mi się wysypka od niego na polikach.
    Gwiazdka za ładny zapach i konsystencję.Używam tego produktu od: jakiś rok temu, przez chwilęIlość zużytych opakowań: połowa jednego.
    Pomyłka, źle spojrzałam na tytuł. To opinia do kremu lirene do cery naczynkowej, ale nawilżająco-wzmacniającego na dzien SPF 8 ( tam również znajduje się ta sama recenzja)
    PRZEPRASZAM

Chcesz pochwalić Monika1505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szajs
  • po tym kremie dostałam wysypki, podskórna kaszka , nie polecam, szajs. Produkt jest tani, ładnie delikatnie pachnie, ale niestety nie działa a wręcz przeciwnie wzmaga problemy skórne, przestrzegam!

Używam tego produktu od: 2 dni

Chcesz pochwalić zesta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem na noc, szybko sie wchłania
  • Stosuje ten krem od miesiąca, na noc i profilaktycznie na pierwsze zmarszki, przede wszystkim ma bardzo ładny zapach i szybko się wchłania, nie spodziewałam sie po nim spektakularnego działania na naczynka, napewno nie podraznia skóry.
    Ogólnie uwazam że ma dobry stosunek jakosci do ceny.

Chcesz pochwalić marzena_25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Powiem tak, zwykły krem nawilżający.
    +cena jest przystępna
    +ładny zapach
    +w miarę dobrze nawilża
    +szybko się wchłania
    +nadaje się pod makijaż

-nie zapobiega powstawaniu naczynek
    -nie zmniejsza zaczerwienień
    czyli teoretycznie nie działa na to co głownie powinien

Używam tego produktu od: 2,3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martucha1710 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolejny średniak
  • miałam krem regeneracyjno-przeciwzmarszczkowy

plusy:
    - delikatna konsystencja
    -zapach
    -dobrze sie wchlaniał
    -cena

minusy
    -za malo nawilzał
    -nie regenerował naczynek

Używam tego produktu od: już nie

Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Na krem natknęłam się przypadkiem. Był w promocji, w bardzo atrakcyjnej cenie (bodajże 12.90). Poszukiwałam czegoś w stylu "2 in 1", żeby nadał się zarówno do cery naczynkowej, a jednocześnie wykazywał działanie przeciwzmarszczkowe (no tak, ten wiek hehe).
    Kremik doskonale się wchłania, twarz staje się przyjemna i gładka w dotyku.
    Kolejnym plusem jest zapach - krem ślicznie pachnie, a prócz tego doskonale nadaje się pod makijaż.
    Po kilku dniach od zastosowania zaobserwowałam, że wyciszyły się zaczerwienienia na policzkach i w okolicy czoła. Uważam, że jest to doskonały kosmetyk za bardzo rozsądną cenę. Używam tego produktu od: od kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić almostheaven za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Krem jest przyjemny w użyciu, ma miły zapach, lekką konsystencję, dobrze się wchłania.
    I na tym koniec jego zalet. na naczynka nie działa, wręcz odkąd go używam, mam chyba bardziej zaczerwienioną cerę. Na zmarszczki rzecz jasna też nie działa, cera po nim jest w ciągu dnia lekko napięta i jakby przesuszona w partii koło ust.Niestety nie polecam.

Chcesz pochwalić janee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daremny
  • Krem ładnie pachnie, wchłania się szybko, ale zostawia lekko tłustawy film (znośliwy)
    Nie działa na naczynka, nie nawliża (czuję działanie naprawdę tylko z wierzchu naskórka)
    Zmarszczek tez nie wygładza.
    Porażka. Naprawdę nie polecam, bo szkoda kasy.

Używam tego produktu od: miesiąc-dwa

Chcesz pochwalić Allurowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny i skuteczny
  • Kupiłam z pewnym powątpiewaniem, z braku czegoś lepszego, żeby mieć cokolwiek na naczynka. I zakup okazał się miłym zaskoczeniem.

Plusy
    + leciutki, świetnie się nakłada
    + nieźle nawilża
    + łagodny, spokojnie można pomaziać pod oczami
    + ślicznie pachnie, taki milutko
    + DZIAŁA! niezbyt szybko, ale za całkiem dobrze
    * spore naczynko z "wąsami" obkurczyło się, a "wąsy", czyli nowe rozszerzające się naczynka są praktycznie niewidoczne
    * koniec z czerwonymi plamami po ciepłej kąpieli albo prysznicu
    * koniec z wkurzającym dziewiczym rumieńcem po wejściu z mrozu do ciepłego pomieszczenia - zwłaszcza z czerwonym nosem. Rumienię się, ale delikatnie
    + dostępność
    + wydajność
    + cena

Efekt redukcji rumieńców i obkurczone naczynka pojawiły się przy drugim opakowaniu. Wymaga więc pewnej cierpliwości.

Minusy
    - trochę się świecę po nim, tak z pół godziny po nałożeniu, więc używam raczej na noc, a w dzień matuję twarz chusteczką. Z drugiej strony - to nie jest krem matujący, a ja mam mieszaną i bardzo skłonną do świecenia skórę
    - efekty pojawiają się po dłuższym czasie. Za to są zauważalne

Dobry dla osób ze skłonnością do rumieńców przy zmianach temperatury, zaczerwienień od dotyku, tarcia itp. No i fajnie się go używa, taki sympatyczny słodziak. Na duże naczynka za słaby, gdyby działał, dostałby piątkę. Z drugiej strony - lepsze trochę obkurczone niż zerowy efekt.
    U mnie ma stałe miejsce. W tej cenie można spokojnie kupić dla "miecia".

Używam tego produktu od: kilka msc

Chcesz pochwalić ananke666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt!
  • ZDECYDOWANIE POLECAM!! Lekki krem o ładnym zapachu i właściwościach przeciwzmarszczkowych. Można go stosować rano i wieczorem, szybko się wchłania, idealna baza pod makijaż. Super nawilża i nie zostawia jakiejś mazistej powłoki (mam cerę mieszaną, więc nie jest to dla mnie bez znaczenia...).

Używam tego produktu od:2lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Skafandera za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij