Powiększ Dr Irena Eris, Lirene, Cera naczynkowa, Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej konsystencji

Zgłaszająca osoba: nigriv

Krem polecany do każdego typu cery z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami oraz widocznymi zmarszczkami.
Krem o lekkiej kosystencji zawierający specjalny kompleks witaminowo-roślinny wygładza istniejące zmarszczki i opóznia proces powstawania nowych. Zawarte witaminy C i E stanowią parę dokonałych synergicznie działających antyutleniaczy, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami powodującymi starzenie. Ich działanie wspomaga wyciąg z anyżu. Arnika w połączeniu z witaminą C zmniejsza rozszerzone naczynka krwionośne, zapobiegając ich kruchości i pękaniu. Krem długotrwale nawilża, lekko natłuszcza i sprawia, że skóra jest bardziej jędrna i gładka.
Stosować jako krem na dzień lub na noc. Nadaje się jako podkład pod makijaż. Zaleca się stosowanie toniku i mleczka z tej serii.

• Zdecydowanie nie
  • po użyciu policzki strasznie mi się rozgrzały, były strasznie czerwone i piekły, do tego zrobiła mi się wysypka od niego na polikach.
    Gwiazdka za ładny zapach i konsystencję.Używam tego produktu od: jakiś rok temu, przez chwilęIlość zużytych opakowań: połowa jednego.
    Pomyłka, źle spojrzałam na tytuł. To opinia do kremu lirene do cery naczynkowej, ale nawilżająco-wzmacniającego na dzien SPF 8 ( tam również znajduje się ta sama recenzja)
    PRZEPRASZAM

Chcesz pochwalić Monika1505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szajs
  • po tym kremie dostałam wysypki, podskórna kaszka , nie polecam, szajs. Produkt jest tani, ładnie delikatnie pachnie, ale niestety nie działa a wręcz przeciwnie wzmaga problemy skórne, przestrzegam!

Używam tego produktu od: 2 dni

Chcesz pochwalić zesta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem na noc, szybko sie wchłania
  • Stosuje ten krem od miesiąca, na noc i profilaktycznie na pierwsze zmarszki, przede wszystkim ma bardzo ładny zapach i szybko się wchłania, nie spodziewałam sie po nim spektakularnego działania na naczynka, napewno nie podraznia skóry.
    Ogólnie uwazam że ma dobry stosunek jakosci do ceny.

Chcesz pochwalić marzena_25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Powiem tak, zwykły krem nawilżający.
    +cena jest przystępna
    +ładny zapach
    +w miarę dobrze nawilża
    +szybko się wchłania
    +nadaje się pod makijaż

-nie zapobiega powstawaniu naczynek
    -nie zmniejsza zaczerwienień
    czyli teoretycznie nie działa na to co głownie powinien

Używam tego produktu od: 2,3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martucha1710 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolejny średniak
  • miałam krem regeneracyjno-przeciwzmarszczkowy

plusy:
    - delikatna konsystencja
    -zapach
    -dobrze sie wchlaniał
    -cena

minusy
    -za malo nawilzał
    -nie regenerował naczynek

Używam tego produktu od: już nie

Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Na krem natknęłam się przypadkiem. Był w promocji, w bardzo atrakcyjnej cenie (bodajże 12.90). Poszukiwałam czegoś w stylu "2 in 1", żeby nadał się zarówno do cery naczynkowej, a jednocześnie wykazywał działanie przeciwzmarszczkowe (no tak, ten wiek hehe).
    Kremik doskonale się wchłania, twarz staje się przyjemna i gładka w dotyku.
    Kolejnym plusem jest zapach - krem ślicznie pachnie, a prócz tego doskonale nadaje się pod makijaż.
    Po kilku dniach od zastosowania zaobserwowałam, że wyciszyły się zaczerwienienia na policzkach i w okolicy czoła. Uważam, że jest to doskonały kosmetyk za bardzo rozsądną cenę. Używam tego produktu od: od kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić almostheaven za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Krem jest przyjemny w użyciu, ma miły zapach, lekką konsystencję, dobrze się wchłania.
    I na tym koniec jego zalet. na naczynka nie działa, wręcz odkąd go używam, mam chyba bardziej zaczerwienioną cerę. Na zmarszczki rzecz jasna też nie działa, cera po nim jest w ciągu dnia lekko napięta i jakby przesuszona w partii koło ust.Niestety nie polecam.

Chcesz pochwalić janee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daremny
  • Krem ładnie pachnie, wchłania się szybko, ale zostawia lekko tłustawy film (znośliwy)
    Nie działa na naczynka, nie nawliża (czuję działanie naprawdę tylko z wierzchu naskórka)
    Zmarszczek tez nie wygładza.
    Porażka. Naprawdę nie polecam, bo szkoda kasy.

Używam tego produktu od: miesiąc-dwa

Chcesz pochwalić Allurowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny i skuteczny
  • Kupiłam z pewnym powątpiewaniem, z braku czegoś lepszego, żeby mieć cokolwiek na naczynka. I zakup okazał się miłym zaskoczeniem.

Plusy
    + leciutki, świetnie się nakłada
    + nieźle nawilża
    + łagodny, spokojnie można pomaziać pod oczami
    + ślicznie pachnie, taki milutko
    + DZIAŁA! niezbyt szybko, ale za całkiem dobrze
    * spore naczynko z "wąsami" obkurczyło się, a "wąsy", czyli nowe rozszerzające się naczynka są praktycznie niewidoczne
    * koniec z czerwonymi plamami po ciepłej kąpieli albo prysznicu
    * koniec z wkurzającym dziewiczym rumieńcem po wejściu z mrozu do ciepłego pomieszczenia - zwłaszcza z czerwonym nosem. Rumienię się, ale delikatnie
    + dostępność
    + wydajność
    + cena

Efekt redukcji rumieńców i obkurczone naczynka pojawiły się przy drugim opakowaniu. Wymaga więc pewnej cierpliwości.

Minusy
    - trochę się świecę po nim, tak z pół godziny po nałożeniu, więc używam raczej na noc, a w dzień matuję twarz chusteczką. Z drugiej strony - to nie jest krem matujący, a ja mam mieszaną i bardzo skłonną do świecenia skórę
    - efekty pojawiają się po dłuższym czasie. Za to są zauważalne

Dobry dla osób ze skłonnością do rumieńców przy zmianach temperatury, zaczerwienień od dotyku, tarcia itp. No i fajnie się go używa, taki sympatyczny słodziak. Na duże naczynka za słaby, gdyby działał, dostałby piątkę. Z drugiej strony - lepsze trochę obkurczone niż zerowy efekt.
    U mnie ma stałe miejsce. W tej cenie można spokojnie kupić dla "miecia".

Używam tego produktu od: kilka msc

Chcesz pochwalić ananke666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt!
  • ZDECYDOWANIE POLECAM!! Lekki krem o ładnym zapachu i właściwościach przeciwzmarszczkowych. Można go stosować rano i wieczorem, szybko się wchłania, idealna baza pod makijaż. Super nawilża i nie zostawia jakiejś mazistej powłoki (mam cerę mieszaną, więc nie jest to dla mnie bez znaczenia...).

Używam tego produktu od:2lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Skafandera za czytelną i pomocną recenzję?
  • gleh...
  • niby lekki, niby łatwo się wchłania, powiedziałabym nawet, że daje złudne oznaki matowania (przez chwilę).
    Kupiłam go bo gwałtownie szukałam jakiegoś kremu do cery naczynkowej i ten wpadł mi w ręce. Lubię Lirene (zwłaszcza piankę do mycia twarzy z tej serii) ale ten specyfik uważam za niewypał. Nie ma wogóle mowy o pomniejszonych naczynkach i przede wszystkim dostałam po nim jakichś wykwitów na policzkach więc od razu go odłożyłam. Potem spadł mi nieopatrznie za pralkę i tam se leży i pewnie już zostanie dopóki nie przemebluję łazienki.

Używam tego produktu od: 3 mce
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić gamze za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda pieniędzy
  • Kupiłam krem ot tak z ciekawości. Długo się nie zastanawiałam nad zakupem. Jedynym plusem tego kremu jest to że ładnie pachnie Jest leciutki ale trochę nawilża. Pozatym uważam że krem nic nie robi- chyba jedynie smaruję się nim żeby mieć coś na twarzy. Smaruję nim twarz jedynie pod filtr chociaż wiem że cudów nie uczyni ale skończyć go ktoś musi Używam tego produktu od:3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić _magdzia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • extra!
  • recenzja w imieniu mojego TŻ o cerze mieszanej (czasami przesuszającej się) z naczynkami (wynik palenia papierosów przez 12 lat)
    namówiłam go na ten krem i regularnie mu kupuję
    pajączki na twarzy zmniejszyły się i pojaśniały, niektóre nawet zniknęły całkowicie, nowe się nie pojawiają
    krem ma leciutką konsystencję, dobrze i szybko się wchłania, nawilża, łagodzi nawet podrażnienia po goleniu, przyjemny zapach
    dodatkowo działa przeciwzmarszczkowo - wygładził istniejące drobne zmarszczki
    krem w sam raz dla mężczyzny - kosmetyk wiele w jednym: na naczynka, nawilżanie, przeciw zmarszczkom, na dzień i na noc

Chcesz pochwalić marta_md za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Przyjemny w stosowaniu, o miłym, łagodnym zapachu. Dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej powłoki, nawilża (a przynajmniej nie daje uczucia ściągnięcia). Nie spodziewałam się, żeby bardzo pomógł na popękane naczynka, ale miłe zaskoczenie - po dwóch opakowaniach pajączki nieco zbladły, a nowych nie przybyło.
    Za tę cenę to naprawdę dobry produkt.

Używam tego produktu od czterech miesięcy.

Chcesz pochwalić tores za czytelną i pomocną recenzję?