Powiększ Avon, Advance Techniques Frizz Control, Taming Shampoo for Frizzy or Curly Hair (Szampon wygładzający do wł.kręconych i puszących się) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: dzika truskawa

Formuła wzbogacona o keratynę i jonowe składniki odżywcze nawilża kręcone i puszące się włosy, wzmacnia je i odbudowuje.
Zmniejsza puszenie o 65%, zwiększa podatność loków na układanie i dodaje blasku.
Gładkie, zdyscyplinowane, lśniące.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polygryceryl-3 laurate, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hydroxymethylglycinate, Creatine, Disodium EDTA, Citric Acid, Panthenol, Glycerin, C12-14 Pareth-12, Sodium Citrate, Polyquartenium-44, Benzoic Acid, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Chlorphenesin, Laminaria Digitata Extract, Pelvetia Canaliculata Extract, Magnesium Nitrate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Propylparaben, Isobutylpraben, Methylisothiazolinone, CI 77891, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene.<1004508-001>

Cena: 10,90zł / 250ml

• Nic.
  • U mnie po użyciu tego szamponu nie zauważyłam żadnych zmian na głowie, było tak samo jak wcześniej, żadnego lepszego skrętu loków ani nic takiego :/ Ale włosy były trochę bardziej miękkie.

I ładny zapach ma

Używam tego produktu od: Nie używam już.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić Pysia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę
  • cudów to on nie czyni ale w końcu za taką cenę czego się spodziewać. Plus za to że jest bardzo wydajny, za opakowanie. Włosy stają się gładsze ale raczej nie są odżywione. Trochę obciąża włosy ale w moim przypadku to dobrze bo mi bardzo nie sterczą.

Używam tego produktu od:misiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SmileSun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jest naprawde świetny. tak jak odżywka z tej seri. strasznie puszą mi sie włosy pruboiwałam już wielu żeczy i natknełam sie na to i jest świetny napewno kupie go nieraz

Chcesz pochwalić Roksi20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • -szampon nie nawilża włosów zbyt mocno, jeśli są kręcone i suche konieczna jest odżywka
    -moje puszyły się prawie tak samo, poprawa była naprawdę niewielka

+wydajny, dobrze sie pieni, choć potrzebuje do tego troche wody
    +lubie ten zapach, długo utrzymuje się na włosach

nie kupię go jednak bo teraz mam włosy bardziej przetłuszczające się, więc szampon po prostu mi nie pasuje

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Kiedyś jak go używałam nie było jeszcze tak źle. W ogóle nie nadaje się do mycia jakichkolwiek włosów, a już zwłaszcza kręconych! - nie myje ich nawet z kosmetyków tej samej firmy! Plącze i wysusza włosy, u mnie spowodował łupież. Szkoda pieniędzy, pomimo iż był tani, wyrzucam bez żalu...

Używam tego produktu od:w sumie kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Babeshia za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najgorszych szamponów
  • Jeden z gorszych szamponów jakimi myłam włosy.Używalam szamponu razem z odżywką - efekt żaden.Oprócz tego że nei pomógł to jeszcze zaszkodził, dostałam po nim łupieżu, włosy sa suche, absolutnie nie zauważyłam jakiegokolwiek efektu wygłdzenia.Raczej nie polecam,dobrze ze zaplacilam za to wszystko niecale 15 zlotych ( jeszcze serum,tak samo nieskuteczne jak reszta) bo inaczej bylabym bardzo zla. Niestety,jesli chce sie miec efekty to trzeba kupic profesjonalne kosmetyki do wlosow, moze zbyt duzo oczekiwalam po tym szamponie ale łupieżu mu nie daruję. Dwie gwiazdki daje tylko dlatego,ze moje wlosy sa tak samo suche a nie bardziej suche.Jako zwykly szampon mozna stoswac,jesli akurat nie ma sie niczego innego pod reka,ale raczej nie oczwkiwac spektakularnych efektow.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań:1 niecałe i raczej go nie skończę

Chcesz pochwalić tufok za czytelną i pomocną recenzję?
  • najchetniej oddam i zapomne
  • Bardzo przecietny szampon, nie zauwazylam zadnych wlasciwosci pielegnujacych. Wlosy z miekkich i krecacych sie zrobily sie twarde i jakies takie proste i oklapniete, a chyba nie o taki efekt chodzilo.
    Jedyny plus za opakowanie, mozna butelke postawic do gory nogami i zuzyc w ten sposob cale opakowanie. Ale ja nawet do polowy nie dotrwam.
    Po prostu nie dla mnie.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:polowa jednego

Chcesz pochwalić Kate_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez sensu.
  • kiedyś go używałam i byłam z niego zadowolona, bo całkiem nieźle radził sobie z moimi wiecznie puszącymi się lokami.
    jednak - teraz już wiem, że należy czytać uważnie opakowania - jest to szampon wygładzający i po dłuższym stosowaniu, istotnie zauważyłam, że wlosy są faktycznie wygładzone, czyli mniej się kręcą (a właściwie, zauważyla to koleżanka ).
    producent spełnił swoje obietnice, czy jednak sprawił, że moje włosy były ładniejsze? absolutnie nie.
    polecam jednak osobom, które nie lubią swoich kręconych włosów bądź na co dzień używają prostownicy - im może się prrzydać.

Używam tego produktu od: jakiś czas dawno temu.
    Ilość zużytych opakowań: dwa.

Chcesz pochwalić kawuś18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nierozczesywalne włosy...
  • ... a nawet więcej- po umyciu tym szamponem nie mogę wbić w nie palców, takie suche. Nie daję 1*, bo odżywka z tej serii to trochę niweluje- włosy nie są suche, ale niestety nieokiełznane i puszą się bardzo- czyli szampon nie działa zgodnie z opisem. To wszystko dość dziwne, bo po innych nie mam takich suchych włosów. Na minus zapach kwiatowo-"fryzjerski", ale za to dobra wydajność (dla mnie to akurat nie plus).

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Chcesz pochwalić aldi1174 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo udany produkt
  • Szampon Frizz Control nie czyni cudów (w końcu to nie odżywka), ale muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona. PLUSY: opakowanie - poręczne, dobrze zamykające się, estetyczne, solidny plastik; konsystencja - jak dla mnie idealna; wydajność; połączenie jakość-cena; dobrze się pieni; dobrze myje; nie plącze włosów; po myciu włosy wygładzone, miękkie, nie puszą się (używam razem z bliźniaczą odżywką). MINUSY: nie przepadam za zapachem serii Advance Techniques - wprawdzie tej szampon pachnie milej (jak guma balonowa), ale na dłuższą metę to nieco męczący zapach; włosy mogłyby być bardziej miękkie (niektóre kosmyki są twardawe, ale niedawno farbowałam włosy, więc nie czepiam się). PODSUMOWUJĄC: to rzeczywiście bardzo dobry szampon do kręconych, ale przede wszystkim puszących się włosów. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka chyba....
  • Nie rozumiem ponizszych zachwytow - szampon jest okropny! Wlosy sa po nim sztywne jak druty, trzeba po nich nalozyc odzywke, nie zauwazylam zeby mniej sie puszyly.

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Chcesz pochwalić roxi_hart za czytelną i pomocną recenzję?
  • Supeeer
  • Świetny, niedrogi szamponik, do którego koniecznie muszę dokupić odżywkę, mam nadzieję, że będzie równie dobra
    Moje włosy są po nim pięknie wygładzone, nie puszą się, nie odstają, mocno błyszczą.Jest po prostu rewelacyjny
    Ładnie pachnie (może ciut chemicznie, ale mnie odpowiada) i jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić aaaania21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • "To twoje włosy?!"
  • Dotąd słynęłam z niesfornej, napuszonej, niepodatnej na układanie szopy. Stąd zdumienie znajomych gdy objawiłam się z włosami tworzącymi miękkie fale... Idealnie nawilża i wygładza włosy, są mięciutkie w dotyku, niesamowicie lśniące. Nawet nie trzeba używać odżywki! Najlepszy szampon, jaki miałam do tej pory!

Używam tego produktu od:trzech tygodni

Chcesz pochwalić dzika truskawa za czytelną i pomocną recenzję?