Kanebo, Translucent Loose Powder

Powiększ Kanebo, Translucent Loose Powder

Zgłaszająca osoba: Kate30

Transparentny puder sypki do wszystkich typów cer i odcieni karnacji. Świetnie matuje, zawiera proteiny jedwabiu, talk, zapobiega przesuszaniu cery.
Delikatnie rozświetla, nadaje cerze świeży, aksamitny wygląd. Łatwy w aplikacji pędzlem bądź załączonym puszkiem.
Zakręcana puderniczka z plastikowym sitkiem.

Cena: 185zł / 25g

• Super
  • Świetny puder. Doskonale matuje, utrwala makijaż. W zasadzie przez cały dzień nie muszę zaglądać do lusterka, bo wiem, że twarz wygląda dobrze.
    Przy używaniu innych pudrów twarz świeciła mi się już po dwóch godzinach.
    Używam razem z podkładem Sensai Fluid Finish Lasting Velvet.
    Odrobinkę bieli, ale jest to ładny efekt rozświetlonej skóry.
    Wydajny- używam od 4 miesięcy i mam jeszcze prawie połowę.
    Na pewno kupię ponownie.

Chcesz pochwalić Mendosita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie super!
  • Kupiłam ten puder zachęcona opiniami wizażanek i nie zawiodłam się. Na tą chwilę najlepszy puder sypki dla mojej mieszanej cery. Do tej pory używałam clinique, po którym już po 2h pojawiało się lekkie świecenie czoła, nosa i policzków, a po 3-4h byłam już strasznie tłusta, a w przypadku tego pudru lekkie świecenie pojawia się dopiero po 3-4h. Dla mnie to ogromna różnica! Puder nakładam załączonym puszkiem, lepiej się wtedy utrzymuje i matuje, niż nałożony pędzlem.

+długotrwały mat
    +idealnie stapia się z podkładem
    +nie ma ryzyka przesadzenia z ilością

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić amalke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szaleństwa nie ma
  • Tak jak posiadam puder prasowany Kanebo sensei i jestem naprawdę zachwycona, tak niestety transparentny do wykończenia makijażu rewelacyjny nie jest. Pomijam już fakt, że się rozsypuje, ale mam wrażenie ze po nałożeniu tego wyglądam jakbym miała płaską twarz (nijako) bardziej sprawdza się Dior sypki do wykończenia.

Używam tego produktu od: Dokładnie pół roku, czekam aż go zmęczę

Chcesz pochwalić m moni za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale ucieka
  • Szukałam dobrego pudru na jesień-zimę dla mojej mieszanej cery. W zimie nie świecę się tak bardzo ale jednak - no i chciałam też coś do wykańczania makijażu. W Douglasie polecono mi ten puder i wzięłam bo używam podkładu także Kanebo, Lasting Finish Velvet. Duet zdawałoby się - idealny!

Puder jest drobniutko zmielony i ma również bardzo jasny odcień - nie biały jednak a delikatnie kremowy, jak kropla kawy w szklance mleka. Mam dość jasną cerę ale też daleko mi do córki młynarza - niemniej puder ten sprawdził się świetnie jeśli chodzi o kolorystykę na mojej skórze o żółtawych tonach.

Nakładałam go głównie pędzlem choc próbowałam też załączonym puszkiem - efekt był ten sam a pędzlem jest znacznie wygodniej. Jak pisałam, jest bardzo drobno zmielony stąd nie ma problemów z nałożeniem go na twarz. Leciutko bieli ale po krótkiej chwili wpasowuje się kolorystycznie w odcień skóry. Oczywiście nie przypasuje posiadaczce cery opalonej lub oliwkowej ale dla przeciętnej mieszkanki naszego kraju powinien być ok.

Puder pięknie wykańcza makijaż. Skóra pokryta jest jakby mgiełką satyny, ma lekki mat i wygląda bardzo naturalnie - a jednocześnie z klasą, elegancko, bez widocznej warstwy "tapety". Uwielbiam ten puder za ten efekt i rano mogłabym sobie nieustająco robić zdjęcia. Ten puder jest jak kropka nad i, definiuje makijaż.

Niestety ten efekt utrzymuje się u mnie do 4, 5 godzin. Potem puder ucieka z twarzy zostawiając właściwie sam podkład. Skóra zaczyna mocno się świecić w strefie T i poprawki muszę już robić innym specyfikiem. Także niestety nie jest to puder trwały. Bardzo ładnie trwa te kilka godzin ale potem w momencie właściwie cały znika z twarzy. Szkoda.

Opakowanie jest średnie, dla mnie raczej niepraktyczne. Plastik jest niezbyt ładny, może pękać. Sitko i dziurki są za duże - nie sposób normalnie z nich korzystać, gdyż wtedy uwalniałyby ogromne ilości pudru. Pozostaje przesypywać puder nad wyraz ostrożnie jedną dziurką a i to z uwagą. To dla mnie spory minus bo nie mam ochoty na tego typu zabawy z rana, już wolałabym zdejmowane wieczko, gdzie mogłabym nabrać pudru czubkiem pędzla.

Puder jest wydajny jeśli opanujemy sztukę dozowania go z niezbyt przyjaznego opakowania. Nie zrobił mi na twarzy żadnych niespodzianek, nie zapchał. Cena spora ale muszę przyznać, że takiego efektu nie daje mi żaden puder ze średniej półki cenowej. Coż, płacz i płać.

Myślę, że to świetny puder dla cer normalnych, nie mających problemów ze świeceniem się. Mimo, iż producent obiecuje mat to nie nazwałabym tego pudru matującym, raczej wykańczającym z naturalną poświatą, blaskiem cery. Warto spróbować bo to kosmetyk wysokiej klasy i zazdroszczę tym, u których sprawdza się cały dzień.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najbardziej udanych kosmetyków Kanebo
  • To była miłość od pierwszego spojrzenia.
    długo nie mogłam przekonać się do żadnego z wypróbowanych przeze mnie pudrów - ale ten przypadł mi do gustu od razu, choć początkowo jego cena wywołała u mnie dreszcze
    Mam skórę skłonną do podrażnień, która na wiele kosmetyków reaguje różnymi paskudztwami - ten puder żadnej krzywdy mi nie wyrządził. I za to mu chwała. Używałam go z wieloma podkładami, tymi z wyższej i niższej półki. Przy dobrze dobranym pokładzie - w zasadzie mogę, ale nie muszę dokonywać poprawki w make upie.
    Moją skórę pięknie wygładza, nadając jej satynowe wykończenie. Delikatnie matowi, nie zatyka, wtapia się w skórę. Jest bardzo drobno zmielony i pięknie pachnie. Na jego wydajność też nie mogę narzekać: od 9 miesięcy towarzyszy mi każdego dnia. Szczerze polecam.

ZALETY
    - wydajny
    - pięknie wygładza skórę
    - nie uczula/nie podrażnia
    - idealnie wtapia się w skórę

WADY
    - poza ceną nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić visuale za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nadaje sie do poprawek
  • Moim faworytem od lat jest puder la prairie,drogi jak cholewka,ale ma 3 razy wieksza pojemnosc od kanebo. Tym razem postanowilam wyprobowac podklady ff i velvet f w polaczeniu z ichnim pudrem. Sam puder ma kolor bialy,puszek jest doskonaly,puder drobno mielony,ladnie wykancza makijaz. Problem jednak robi sie przy poprawkach,poniewaz przy cerze mieszanej osadza sie na suchych skorkach i robi cos na ksztalt ciasta na twarzy. Wybaczcie,ale ochyda. La prairie nakladany pedzlem idealnie odswieza makijaz,a ten po prostu paskudzi makijaz. Nie nadaje sie do poprawek.ogolnie puder nie jest zly,ale la prairie jest lepszy,ma drobinki rozswietlajace idealny odcien 01 do karnacji do nr 030 chanel i ten puder bardziej mi pasuje. Uwazam,ze dopoki Wizazanki nie odkryja lp,nie zrozumieja czym jest puder doskonaly.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić Layla79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aksamitny ideał
  • Strzał w 10-tke. Puder ma jeden kolor, transluscent ktory w opakowaniu jest bardzo jasny wiec troche sie obawialam czy nie bedzie efektu "mąki na twarzy", ale nie, jest super.

Na skorze po prostu zupelnie niewidoczny, daje efekt zmatowienia, ale pudru nie widac, jakas magia chyba .

Efekt super, pieknie stapia sie z podkladem, i jakos tak optycznie upieksza, taki photoshop w pudelku

Mam jasna cere, uzywam podkladu Soft Beige i Natural Beige z Kanebo wiec dla jasnych cer daje 5 gwiazdek. Posiadaczkom ciemniejszych cer radze wyprobowac przed zakupem poniewaz trudno przewidziec czy tez bedzie sie tak dobrze sprawdzal.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Love_cosmetics za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Puder dostałam w prezencie i w pierwszej chwili nie byłam nim zachwycona. Na pierwszy rzut oka puder wydawał mi się być białą "mąką" dającą trupie wykończenie makijażu. Ale po nałożeniu na twarz... po prostu rewelacja!!!
    Puder daje aksamitne wykończenie, delikatnie rozświetla, rzeczywiście ma trochę jasny odcień, ale dopasowuje się do koloru cery, choć myślę, że dla kobiet o ciemniejszej karnacji byłby za jasny.
    Poza tym puder daje efekt nawilżenia cery, mimo, że po użyciu innych pudrów czułam raczej wysuszenie i ściągnięcie skóry.
    Pół gwiazdki odejmuję za cenę, i pół za to, że tak szybko się kończy! Heh, ale być może po prostu za często go używam
    Produkt rewelacyjny, idealny do wykończenia makijażu na dzień, na wieczór, po całym dniu, gdy cera jest niezbyt świeża, pociągnięcie tym puderm czyni cuda! Mój kwc

Chcesz pochwalić whatcanisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Jest jak magiczny pyłek który po nałożeniu na twarz zamienia ją w prześliczną buziulkę Uwielbiam go!
    Zalety:
    *baaardzo wydajny (przy codziennym stosowaniu starcza mi na 1,5 roku)
    *super wygładza
    *matuje
    *niewidoczny po paru sekundach
    *skóra jest po nim taka miła w dotyku
    *nie uwidacznia suchych skórek

Minusy:
    *cena ale jest jej wart

P.S. Uwielbiam Kanebo!

Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 2 niepełne

Chcesz pochwalić Bella_Bellisima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak !
  • + Skład (jeśli już chcecie wydać duże pieniądze na jakiś puder do właśnie na ten).
    + Wystarcza na 7msc. lub dłużej.
    + Spełnia każdą obietnice producenta.
    + Można go nosić spokojnie w torebce.
    + stapia się idealnie ze skóra, wklepując niewielką ilość zakrywa rozszerzone pory.

Edytuje ! Wróciłam do niego z 'płaczem' jest cudowny !

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaleesi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie znalazłam dotąd lepszego
  • Puder kupiłam za namową Pani z Douglasa i jak dotąd nie znalazłam lepszego pudru sypkiego.
    Przez ten jasny kolor obawiałam się, że będę wyglądała jak gejsza , ale puder po paru wręcz sekundach stapia się ze skórą i staje niewidoczny.

Plusy:
    - bardzo drobno zmielony
    - nie widać go na skórze, nie podkreśla zmarszczek mimicznych
    - nie zmienia koloru podkładu
    - nie wysusza
    - wydajny
    - ma delikatny zapach

Minusy:
    - nie jest zbyt trwały, ale tak jak pisałam wyżej nie znalazłam jak dotąd pudru lepszego, t.j. takiego który miałby te wszystkie zalety, które ma Kanebo, a do tego był long lasting

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Rosewood za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie za tę cenę
  • Puder zakupiłam w bardzo korzystnej cenie na Truskawie i dokładnie tyle był wart ile wtedy za niego zapłaciłam - 90zł. Jeśli miałabym zapłacić więcej, wybralabym inny tańszy produkt. Puder jest dobry, ale nie wyjątkowy, żeby nie można było zastąpić go czymś tańszym. Matuje, nie przesusza, nie widać go na twarzy, nie uczula. Po prostu - dobry puder sypki. Nie mniej jednak 185 zł bym na niego nie wydała.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić żyrafka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Puder jest bardzo dobry.
    Z plusów: niewidoczny, bardzo drobno zmielony, łatwa aplikacja, nie zmienia koloru podkładu, baaaaardzo duża pojemność.
    Minusy: średnio trwały.
    Ogólnie: polecam do dziennego makijażu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pakos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Polecam ten puder. Jest to jeden z nielicznych kosmetyków które zużyłam do końca i myślę że kupiłabym go ponownie gdybym nie była obsesyjną maniaczką testowania nowości. Puder nie daje zdecydowanego matu, jest to satynowe wykończenie, bez efektu maski na twarzy. Rysy są wygładzone, nie widać meszku na twarzy, nie uwidacznia rozszerzonych porów. Kolor w opakowaniu wydaje się bardzo jasny, ale dopasowuje się do cery i po paru minutach jest niewidoczny. Trwałość bardzo dobra, po kilku godzinach muszę ponownie zmatowić twarz – ilość godzin zależy od tego jakiego użyję podkładu.
    Po 1,5 roku codziennego użytkowania, mogę stwierdzić że jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Chcesz pochwalić a.g.a. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Nie rozumiem zachwytow towarzyszczacych temu produktowi. Przecietny puder w wysokiej cenie. Jest widoczny, srednio trwaly i wcale nie jest wydajny. Nie spelnil moich oczekiwac. Uwazam, ze to nietrafiony produkt, na szczescie niewiele juz mi go zostalo.
    W tej cenie mozna kupic kilka lepszych kosmetykow- chociazby Lucidity.

Używam tego produktu od: pol roku?
    Ilość zużytych opakowań: 1 pelnowymiarowe

Chcesz pochwalić bububuczymorda_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • no nie wiem nie wiem...
  • kupiłam produkt za namowom pani w Douglasie.. Puder jest drogi, ale na gwałt szukałam jakiegoś dobrego wykończenia makijażu.. Owszem, po nałożeniu pudru cera jest jedwabista i gładziutka. Nawet efekt bielenia nie przeszkadza i znika po kilku sekundach.. Jednak widzę jeden minus produktu- bardzo słaby mat. Na mojej mieszanej cerze nie sprawdził się pod tym względem, przy umiarkowanych warunkach pogodowych matuje moją buzię na max 2 godziny. Myślę, że puder Kanebo będzie idealny dla cer normalnych i suchych , jednak osoby szukające dobrego matu nie będą nim zachwycone

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweetmemory za czytelną i pomocną recenzję?
  • a jednak przekonał mnie...
  • Jednak po dłuższym stosowaniu tego kosmetyku moja recenzja uległa zmianie, więc piszę ją od nowa

Kupiłam ten puder po namowie ekspedientki w Douglas, pomyślałam, ze transparentny puder będzie dla mnie najlepszy bo mam ciemną karnację i często zmieniam kolor skóry i raz jestem jaśniejsza, a potem wystarczy kilka promieni słońca i już moja skóra robi się ciemniejsza. Do zakupu przekonał mnie jeszcze fakt, że używam podkładu tej marki z którego jestem baaardzo zadowolona. Tak jak na początku pisałam, że nie widzę różnicy czy mam ten puder czy nie, tak teraz ją widzę wystarczy, że jednego dnia go nie użyłam a już czegoś brakowało mojej twarzy... To jest bardzo dobry produkt do zakończenia makijażu. Po użyciu tego pudru skóra jest mięciutka i bardzo bardzo przyjemna w dotyku, nie zapycha porów a rysy twarzy są jakby łagodniejsze, nie wiem jak to opisać..., ale naprawdę twarz wygląda korzystniej po użyciu tego kosmetyku nie jest to jakaś spektakularna zmiana, ale dla mnie jest widoczna i nawet zebrałam komplementy w pracy No a puszek dołączony jest naprawdę uroczy ) Opakowanie mogłoby być troszkę mniejsze bo nie da się go zabrać idąc gdzieś z małą torebką ,ale ja na szczęście chodzę z wielką torba, więc w sumie dla mnie to nie problem Niestety przy mojej cerze w ciągu dnia konieczne są poprawki, ale tym puszkiem to sama przyjemność

Podsumowując:
    plusy:
    -przyjemny zapach
    -nie ma efektu mącznego, może tylko troszkę rozjaśnia, ale to wygląda na korzyść
    - satynowy i miły dla oka mat
    - nie podrażnia
    - nie zapycha porów
    - bardzo przyjemny puszek
    - po użyciu skóra bardzo miła w dotyku
    - nadaje przyjemny aksamitny wygląd

minusy:
    - cena
    - opakowanie ciut przy duże do małej torebki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MonikaDorota za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Niestety,jakość tego kosmetyku w stosunku do jego ceny jest raczej śmieszna.Puder kupiłam pod wpływem recenzji na Wizażu,kiedy moja cera nie przetłuszczała się tak strasznie jak teraz i miałam fazę na "satynowy mat".Od tamtej pory minął rok i nie mogę skończyć tego kosmetyku - jeden plus za wydajność i drugi za kolor idealny do porcelanowej cery (gdy użyje się niewielkiej ilości i dobrze rozprowadzi pędzlem,nie ma mowy o mącznym efekcie).Poza tym same minusy: bardzo drogi,wysusza cerę niemiłosiernie,nie utrwala makijażu,satynowy mat w moim przypadku po ok. 30 minutach zmieniał się w błysk.Jednak to,co go całkiem dyskwalifikuje w moich oczach,to zapychanie porów - kiedy go odstawiłam,moja cera poprawiła się.Nie mogę polecić tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: ok.roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Pazuzu za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • Szukanie dobrego pudru trwa w moim przypadku już kilka lat. Jednak jak do tej pory nie natrafiłam na ideał zarówno jeśli chodzi o pudry sypkie jak i prasowane.
    Mimo dojrzałego wieku (do 40 –tki coraz bliżej) mam cerę tłustą i kapryśną. Podstawowym warunkiem jaki musi spełniać mój puder jest przyzwoite matowienie mojej buzi.
    Ten produkt jest już niemal kultowy więc jak zużyłam sypki puder Diora postanowiłam wziąć pod lupę Kanebo. I niestety nie jestem specjalnie zadowolona.
    Puder jest transparentny i mimo że stosuje go z umiarem mam wrażenie że bieli twarz. Jest taka nienaturalnie sina. Chyba nie zostanę fanką pudrów transparentnych.
    Poza tym mat na mojej buzi utrzymuje na max 1,5 – 2 godziny. To bardzo krótko nawet jak na mnie. Nie zapałałam do niego miłością jak większość dziewczyn i szukam dalej ideału.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZNAKOMITY!!!!
  • Znakomity puder, kończę 5 opakowanie i kupię kolejne. Dla mnie najlepszy z sypańców jakie miałam/testowałam. jako kończę ten puder rozglądam sie za innym- testuje ale od kilku lat pokornie wracam do kanebo

*drobniutko zmielony
    *Matuje- nie jest to plaski mat ale nie wysusza
    *wymaga ewentualnej poprawy w ciągu dnia
    * rozświetla,cera jest promienna
    * nie podkreśla wszelkich niedoskonałości cery jak pory, zmarszczki, suche skórki
    * lekko bieli, ale po kilku chwil "wtapia się" w cerę i jest ok

dla mnie najlepszy !!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kończę 5 opakowanie

Chcesz pochwalić hola ola za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • Fajny ale nie KWC
  • Moje opakowanie jest z czarną nakrętką z napisem Sensai. Na odwrocie widnieje napis Sensai Loose Powder (Translucent) także to jest chyba ten produkt i zbłądziłam z recenzją.
    Puder oceniam wysoko:
    - nie bielił - piszę w czasie przeszłym, bo już jakiś czas temu się skończył,
    - nie wysuszał (co zdarza się z kolei mojemu KWC - Kryolanowi ,
    - nie podkreślał suchych skórek,
    - opakowanie i puszek (których wciąż używam) REWELACJA - puszek regularnie piorę (w rękach mydłem) i nic sie z nim nie dzieje - jest mięciutki SUPER
    - opakowanie mimo iż noszę często w torebce nie ma żadnych śladów - nie wiem z czego ci Japończycy to robią ale zero zarysowań, obić, no nic - a noszę w torebce różne rzeczy
    Ogólnie ok ale jeżeli chodzi o matowienie to moim KWC jest Kryolan więc Sensai raczej nie kupię. Choć bez wątpienia Sensai nie ma działania wysuszającego. Za produkt, opakowanie i puszek Dostaje u mnie solidne 4,5 gwiazdki gdyż opakowanie i puszek (wciąż jak nowe) służą mi nadal do pudru perłowo-bambudowego z BU.
    Używam tego produktu od: używałam ok 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić 2303 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • (33 lata, cera mieszana)
    Jest świetny! Pierwszy puder sypki, którego opakowanie kupuję po raz drugi.
    - bardzo drobno mielony
    - delikatny, nie podrażnia
    - nie podkreśla suchych skórek
    - włosków
    - porów
    - można go spokojnie aplikować kilka razy dziennie - nie stworzy efektu płaskiego matu, ani "ciasta"
    - matuje na kilka godzin
    (czyli w normie; za radą pewnej Wizażanki - gdy zachodzi potrzeba - na strefę T stosuję Blot Powder Maca - i wówczas uzyskuję pożądany efekt)

Opakowanie lekkie i poręczne, wygodne podczas podróży.

Ciemniejsze cery może tuż po aplikacji trochę bielić, ale w ciągu ok 10 min. puder pięknie wtapia się w skórę.

Dla mnie jego jedynym minusem jest jeden odcień - fakt dopasowuje się do karnacji - ale wolałabym, by był ciut bardziej żółty (bo żółte tonacje to dla mnie ideał koloru )

Właśnie czekam na kolejne, nowe opakowanie pudru, który zamówiłam w internetowym douglasie.

Używam tego produktu od: ok 12 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić milka-pilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Jest cudowny.Uniwersalny , choć ja uważam,że tego typu produkty leciutko bielą(ja to lubię).Jest idealnie zmielony dzięki czemu jest delikatny.W ogóle po użyciu ma się wrażenie jedwabistości....Matuje,rozświetla,cera nabiera promienistości jest świeżutka i zdrowa.Aplikacja może być powtarzana bez obawy o jaką kolwiek widoczność.Ja nakładam też więcej na okolice oczu-daje to efekt wypoczętych oczu.Uwielbiam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nestelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Mam problem z ocenieniem tego pudru. Z jednej strony cudownie cudowny, śliczny kremowo śmietankowy kolor, delikatna konsystencja, daje przepiękne rozświetlenie, odbija światło czym czyni twarz delikatniejszą... a jednak coś z nim jest nie tak. Mam go od chyba już dwóch lat i za każdym podejściem do niego, juz nastepnego dnia rano mam niespodziewajki na twarzy, niedużo, zazwyczaj jedna lub dwie bolące, widoczne, szpetne bordowe podskórne gulki, których zlikwidowanie niestety ale trwa...
    Za tę cenę nie powinno być żadnych takich reakcji.
    I choć mam skórę dość wrażliwą i więcej kosmetyków mi nie podchodzi, to jednak nie swojej skórze przypisuję tu winę, bo są kosmetyki/pudry po których moja buzia w ogóle nie szaleje.
    I dlatego nie daruję mu tego zapychania -pudru najprawdopodobniej nie zużyję. Szkoda kasy tylko.

Używam tego produktu od: sporadycznie od dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić babulenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity puder
  • Puder jest poprostu rewelacyjny i bez dwoch zdan najlepszy z mozliwych. Jako jedyny z wielu pudrow a mialam ich bardzo wiele od guerlaina, chanel,dior,givenchy,shiseido itp.a jednak kanebo nie ma w sobie rownych. Fajnie buzke matowi i tu sprowadze wszystkie wizazanki na ziemie dziewczyny nie wypisujcie glupot ze matowi na 8 godz w zasadzie caly dzien buzia nie wymaga poprawek na dzien dzisiejszy nie wymyslono jeszcze takiego pudru,ktory nie wymagalby poprawek w ciagu dnia,takze nie oszukujmy sie, ja mam cere raczej mieszana wiec tymbardziej moja twarz wymaga czestszych poprawek i kanebo jako jedyny puder nie tworzy maski po nalozonej kolejnej warstwie,jako jedyny puder mozna nim poprawiac do woli twarz kilkukrotnie w ciagu dnia i nie zrobi z twarzy maski tzw.tapety czego osobiscie nie znosze, i mat ktory daje jest delikatny naturalny a nie tak jak po innych sztuczny jakbym sie mąką obsypala heh to jest jedyny puder ktory jest nie widoczny na twarzy jakbysmy nie mialy pudru a cera wyglada rewelacyjnie promiennie swiezo bardzo naturalnie,i w zadnym wypadku nie bieli twarzy co tu przeczytalam opinie nie ktorych wizazanek jezeli ktos nie potrafi pudru nalozyc i naklada tone to nie dziwmy sie ze stwierdzi ze bieli, puder absolutnie dopasowywuje sie do podkladu stapia sie z cera zaraz po nalozeniu moze nam sie wydawac ze jest jednak za jasny natomiast po 5 minutach stapia sie z podkladem i wyglada poprostu rewelacyjnie,twarz wyglada jakby to okreslic hmmm jabysmy nie mialay nic na twarzy a jednak cera jest piekna i w tym jest magia pudru transparentnego kanebo,numer 1 i poki co nie ma lepszego na rynku

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kati_24 za czytelną i pomocną recenzję?