Schwarzkopf Gliss Kur, Shining Blond Reflex-Glanz-Kur (Nabłyszczająca odżywka bez spłukiwania do włosów blond naturalnych i farbowanych)

Nabłyszczająca odżywka bez spłukiwania do włosów blond naturalnych i farbowanych Shining Blond Reflex-Glanz-Kur zawiera Scan Repair Komplex, który nie tylko regeneruje powierzchnię włosów, lecz także wnika głęboko w ich strukturę. Specjalna delikatna formuła odżywki z drobinkami miki intensyfikuje i rozświetla każdy odcień włosów blond. Odżywka ma postać fluidu i jest zamknięta w wygodnym opakowaniu z pompką.

o i to cudo tutaj?

no niestety nie ma go jeszcze w Polsce, trzeba się zaopatrywać w Niemczech. W ichsiejszym rossmanie cena ok4e a jak promo to 2,5e więc grosze a działa super. Ma konsystencje gęstej odżywki i piękny perłowy odcień, dosłownie zmielone perły :) pięknie pachnie i nabłyszcza extra włosy, staja się lekkie i łatwiej je wyprostować
ciekawe na ile wycenią go w Polsce? :)
w sumie to odżywko-wygładzacz-nabłyszczacz

Używam tego produktu od:2lat

Woooow!

Jeden z moich ulubionych kosmetykow. Nie wiem..trudno jest go znalezc w Polsce, wiec kiedy tylko jade do Niemiec kupuje caly zapas:D Odzywka jest! Fajnie sie ja dozuje, nie skleja wlosow, efektywnie je NABŁYSZCZA i nawilza. Mam wlosy, ktore sie trudno rozczesuje, a ta odzywka rozwiazala ten problem. Plus za dobra cene i zapach!

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:3,5

Dlaczego nie? :)

Nawet nie wiedziałam że ten produkt jest zasugerowany na KWC :). Myślę, że jest bardzo fajny, nadaje ładny połysk włosom, nie przetłuszcza ich ani nie przesusza, odżywia je. Jednak ja mam włosy złoty blond, wiec i tak efekt zapewniany przez producenta mam i bez użycia odżywki :D.
Fajnie ze nie trzeba jej spłukiwać :)Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:.jedno