Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Powiększ Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Anett_

Pogrubiająca maskara do rzęs o lekkiej, kremowej formule. Doskonale pogrubia rzęsy już po pierwszym nałożeniu. Okrągła szczoteczka idealnie rozprowadza maskarę, nie powodując sklejania rzęs. Zawiera keratynę i panthenol. Idealna dla cienkich, osłabionych rzęs. Hypoalergiczna. Innowacyjna formuła zmywalna samą wodą.

• Maluje ledwo co
  • Tusz dla tych, które lubią baaardzo naturalny makijaż, prawie w ogóle nie maluje, przez co daje naturalny efekt. Pogrubienia nie zauważyłam, więcej na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić Christmas Pudding za czytelną i pomocną recenzję?
  • z czasem robi się gorszy/generalnie dobry
  • Gdy go kupiłam i użyłam po raz pierwszy byłam pozytywnie zaskoczona. Rzęsy ładnie wydłużone i pogrubione i to wszystko za bagatele 13 zł!
    Ale taki świetny był tylko przez jakiś czas , później efekt wow zniknął. Lekko się prószył w bardzo ekstremalnych warunkach-ale to jak każdy.
    Bardzo podobała mi się kolorystyka i kształt opakowania jak również szczoteczka (prosta).
    Myślę ze jeszcze kiedyś po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo delikatny efekt
  • Jeśli ktoś oczekuje tylko lekkiego podkreślenia rzęs - powinien się sprawdzić. Ma lekką, kremową konsystencję, przez co bardzo dobrze nakłada się go na rzęsy. Czerń (bo w takim kolorze go posiadam) jest głęboka i nie jakaś przydymiona. Przy nałożeniu dwóch warstw można faktycznie zauważyć wydłużenie. Ja jednak przede wszystkim oczekuje od tuszu pogrubienia, a dopiero potem lekkiego wydłużenia. O ile to drugie się sprawdza, o pierwszym nie ma mowy.

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Chcesz pochwalić stratata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można spróbować
  • Zakupiłam go, ponieważ był to jedyny brązowy tusz w rozsądnej cenie jaki udało mi się znaleźć (nie lubię w ciemno wydawać 40 zł). Kosztował mało, więc postanowiłam zaryzykować.

W tuszu podoba mi się prosta, zwykła szczoteczka, lubię takie, jeszcze nigdy sobie taką krzywdy nie zrobiłam. Sam tusz nie jest też zły- na co dzień jak znalazł, podnosi rzęsy, ładnie je podkreśla, lekko podkręca (ale moje są wyjątkowo odporne na podkręcanie :| ). Bo paru godzinach niestety zaczyna się sypać. Żałuję też, że nie sprawdziłam jego wodoodporności, bo w zimie, podczas opadów jest to niekorzystne

Używam tego produktu od: Stycznia
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić To_tylko_Megilena za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo bardzo lubię ))
  • Kupiłam, bo chciałam brązowy tusz. A skoro kosztował 15 złotych to zaryzykowałam.
    Jestem pozytywnie zaskoczona tym tuszem Nie jest jakiś bardzo dobry, niezbyt pogrubia, ale jednak robi coś z rzęsami. I do tego duuuuuuuży + za zmywalność wodą
    Według mnie jest świetny dla niewymagających

Używam tego produktu od: pół roku temu używałam z 4 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Juliax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalny efekt
  • + szczoteczka, która dobrze rozdziela rzęsy
    + zmywalny wodą
    + daje naturalny, nieprzesadzony efekt
    + wydajny
    + cena

- nie nadaje się do wykonywania makijażu wieczorowego, za słaby efekt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić secondface za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry dla mało wymagających
  • Tusz kupiła mi mama, kiedy ja akurat nie miałam czasu iść do sklepu a stary mi się skończył. Było to chyba dwa lata temu i nie wymagałam zbyt wiele od tuszu i ten się bardzo dobrze sprawdziła ale teraz wolę pogrubione i wydłużone rzęsy więc ten odpada.

Dodam jeszcze, ze jest świetny do wrażliwych oczy. Ja takich nie mam ale moja mama ma i zawsze kupowała taki. Sprawdzał się u mniej bardzo dobrze.

Podsumowując. Tusz dobry ale dla mało wymagających i osób z wrażliwymi oczami.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Yellow Banana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na co dzień idealny!
  • Lubie ten tusz głównie za jego delikatność, zapach, trwałość (mimo iż jest zmywalny wodą) i działanie.

Nie daje on może jakichś spektakularnych efektów w postaci mocnego pogrubienia czy wydłużenia rzęs ale do codziennego delikatnego makijażu jest super.

Łatwo się zmywa, a mimo yo jest trwały i nie osypuje się. Ładnie rodziela rzęsy, nie skleja ani nie robi efektu "nóżek motyla". Tutaj zastrzeżenie, że trzeba myć szczoteczkę co jakiś czas, by tego nie robił. Mam kolory czarny i niebieski, są naprawdę ładne.

Cena adekwatna do jakości. Dobry kosmetyk, za dobrą cenę.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić CatherineF za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 460 raz(y)
  • GENIALNY dla wrażliwych oczu!
  • Od kilku lat byłam wierna MultiAction z Essence, ale wraz z nadejściem lata stwierdziłam: czas na zmiany!

Ostatnio prawie w ogóle się nie maluję i doszłam do wniosku, że czarny tusz do mojej urody jest za ciężki i sprawia, że moje oczy wyglądają na zmęczone. Dodatkowo ostatnimi czasy moje oczy zrobiły się strasznie wrażliwe: mleczko do demakijażu, odrobina kremu pod oczami lub leciutko osypujący się tusz równały się ogromnym podpuchnięciom, cieniom oraz pieczeniu, których nie neutralizowały żadne roll-ony czy żele.

Przewertowałam Wizaż w poszukiwaniu delikatnego tuszu w brązowym kolorze - chciałam kupić Pierre Rene Sensitive lub Medic, ale w mojej Naturze nie było. Już miałam odejść od półki, gdy zauważyłam napis pod tym tuszem: "zmywa się samą wodą". Tak oto ten tusz w kolorze 002 Brown znalazł się w moim posiadaniu.

PLUSY:
    + świetna konsystencja, gęsta, kremowa
    + NIESAMOWICIE delikatny dla oczu, tzn: nie osypuje się i faktycznie zmywa się samą wodą. Za to go uwielbiam - mogłam odstawić wszelkie mazidła do demakijażu, które tak negatywnie wpływają na moje biedne ślepia..
    + kolor 002 Brown: w rzeczywistości bardzo ciemna czekolada, na rzęsach wychodzi prawie jak czerń,dla otoczenia zmiana praktycznie nie do wychwycenia, ale dla mnie ogólna różnica jest ogromna - zdecydowanie lepiej wyglądam z brązowym tuszem niż z czarnym
    + nie skleja
    + wygodna szczoteczka, klasyczny kształt, gęsta i regularna, wygodnie się nią posługuje.
    + tusz lekko pogrubia, wydłuża, tak akurat do makijażu codziennego. Przyznam się tutaj, że mnie pomalowanie rzęs zajmuje maksymalnie 30sec - dwa razy machnę szczoteczką i po sprawie, ale spokojnie można dołożyć drugą warstwę i uzyskać bardziej wyrazisty efekt.

MINUSY:
    Chyba tylko słaba dostępność, brzydkie opakowanie i dość wysoka cena (16zł, proszę mi wybaczyć, ale za sprawą MA jestem przyzwyczajona do ceny 9.99 ).

Podsumowując:
    jeżeli Twoje oczy pieką, łzawią, puchną, ten tusz jest dla Ciebie. Daje przyzwoity efekt, jest super delikatny dla oczu i nie trzeba do niego używać mleczka do demakijażu. Mnie dzięki temu tuszowi (oraz znalezieniu super delikatnego kremu pod oczy ) udało się wyeliminować wszystkie czynniki podrażniające ślepia i pierwszy raz od kilku lat mogę cieszyć się świeżym, promiennym spojrzeniem. Zapominam czym są cienie, opuchnięcia oraz pieczenie!

Mimo że kocham Essencowy MultiAction za spektakularny efekt, to już do niego nie wrócę, zostaję przy Pierre Rene, który podbił moje serce swoją delikatnością.

PS: Tusz mam około 1.5 miesiąca, używam codziennie, a konsystencja się nie zmieniła. Nie jest to więc tusz z cyklu "zaschnę w dwa tygodnie"

EDIT: Mamy już prawie połowę listopada, a ja wciąż maluję się tym samym tuszem Konsystencja zrobiła się bardziej sucha niecały miesiąc temu i powiem szczerze, że teraz bardziej mi odpowiada. Przepięknie rozdziela rzęsy! Ze względu na mniej mokrą konsystencję otrzymuję bardziej wyrazisty efekt niż wcześniej, tzn. tusz praktycznie nie pogrubia, ale rewelacyjnie wydłuża, co daje wachlarz długich i gęstych rzęs, które wyglądają jakby były piękne z natury (nie widać tuszu na rzęsach, zero grudek, żadnego obklejenia). Przypominam, że mam kolor brązowy i nakładam tylko jedną warstwę. Pewnie przy kolorze czarnym i większej ilości warstw można otrzymać teatralny efekt.

Drugie opakowanie tuszu już czeka w szafie na swoją kolej.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić v-x-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Było dobrze
  • Lubię tę firmę, również Miyo, mają fajne kosmetyki ale do rzeczy... tusz ogólnie jest ok, zapłaciłam za niego 15zł, czasem kosztował nawet mniej. Kiedyś kupowałam tylko czarne mascary i wydaje mi się że szczoteczka była inna kilka lat temu, również sam tusz. Skusiłam się na niego niedawno ale w wersji navy blue.
    Edytuję: Jednak nie polecam. Przetestowałam go i jest do niczego. Nie pogrubia, lekko wydłuża, kolor navy blue ledwo widoczny, najmniejsza łza rozmazuje go, jedyny plus to, że jest zmywalny wodą. Wolę firmę Miyo.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: Jedno i drugie w trakcie

Chcesz pochwalić anytka19 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij