Schwarzkopf, Brillance Luminance

Powiększ Schwarzkopf, Brillance Luminance

Zgłaszająca osoba: Shanyah

Jedyna farba dla ciemnych włosów, z którą miałam do czynienia, a która nie przyciemniła włosów. Włosy są 1-2 tonów jaśniejsze, a odcień jest bardzo zbliżony do obiecywanego. Zapach nie jest bardzo żrący. W zestawie znajduje się specjalny pojemniczek z aplikatorem, w którym możemy wymieszać koloryzator i aktywator koloru - aplikacja farby w ten sposób jest wygodna jednak ciężko jest wydobyć resztki farby. Farba "łapie" równomiernie nawet gdy odrosty są dużo ciemniejsze od "starej" farby.
Odcienie: ognista czerwień (843), jaskrawa czerwień (846), lśniący brąz (855) oraz ultrafiolet (860)

Cena: ok. 16zł

• Bardzo niszczy
  • Użyłam odcienia jaskrawa czerwień. Parę lat temu postanowiłam rozjaśnić moje ciemno wiśniowe włosy na czerwień, i ta farba wydawała mi się odpowiednia, producent obiecuje rozjaśnianie i koloryzację w jednym. Mimo że moje odrosty były ciemne to wyszły jaskrawo pomarańczowe, na całej dalszej długości włosów kolor był śliczny , bardzo zbliżony do tego jak na opakowaniu. Niestety, farba ta bardzo zniszczyła moje włosy, zaczęły strasznie wypadać i były przesuszone , kiedy po ok.3-4 tygodniach kolor się wypłukał wyglądały okropnie, mimo stosowania wielu kosmetyków regeneracyjnych nie poprawiłam ich wyglądu i niestety musiałam obciąć. Od tamtej pory mam osłabione włosy. Farba nie nadaje się do włosów cienkich , możliwe , że przy grubych, mocnych włosach nie spowoduje aż takich uszkodzeń

Używam tego produktu od: dawno
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania na włosy o długości do łopatek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Taladriele21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropność
  • Kupiłam bo ja nigdy nie słucham przestróg- a powinnam. Kupiłam czerwień. Włosy mam ciemny brąz. Dzisiaj porafbowałam i co?

Przy skórze pomarańczowe jak kamizelki śmieciarzy, a moim brązem nie stało się NIC.

Nie wysuszyło mi na szczęście za bardzo. Jutro idę kupić inną farbę (jakiś bordowy kolor) żeby zamalować to świństwo.

M A S A K R A

Używam tego produktu od: dziś
    Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej

Chcesz pochwalić clanse za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to
  • Moja ulubiona farba. Szczególnie w okresie zimy, kiedy moje włosy ciemnieją, a nie mam ochoty ogladać w lustrze bordowych włosów, a czerwone. Stosowałam Jaskrawą Czerwień, uratowała mnie również podczas wpadki, kiedy to zamiast czerwonych włosów wyszedł mi... ciemny brąz. Minusem jest jedynie zapach. Ale, w końcu to farba rozjaśniająca.
    Przed zastosowaniem tej farby polecam utrzymanie włosów w dobrej kondycji - w przeciwnym razie możliwe, że zaczną wypadać. Aczkolwiek drugiej takiej farby nie ma na rynku - tylko dlaczego ostatnio nie widzę jej w sklepach?

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: około 5 opakowań

Chcesz pochwalić hemlighet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeśli chcesz wyłysieć kup!
  • Kupiłam ta farbe z nadzieją na piękny kolor...kolor był przez chwilę piękny...a potem zaczeły mi garściami wypadać włosy, łamały się, rozdwajały...szok! Nigdy więcej tego nie kupie!!

Używam tego produktu od:nie używam

Chcesz pochwalić psuj_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Dawno temu chciałam mieć czarne włosy, zakupiłam tę farbę i ... owszem wyszły czarne, kolor się nawet nie wymywał zbyt szybko, ale włosy(wcześniej zdrowe)stały się sianowate i bez blasku.

Używam tego produktu od:nie używam

Chcesz pochwalić detlev za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • Używałam tej farby 2 razy. Oba na włosy po różnych brązach. Za pierwszym razem chwyciło równomiernie, kolor był ładny, malinowy dość intensywny ale bardzo szybko zmył się do brzydkiego rudawo nijakiego.Nie chciałam jej więcej próbować ale jakoś po roku naszło mnie żeby dać jej 2 szanse bo kolor na początku był ciekawy. Tym razem mimo ze włosy wyglądały jak za 1 podejściem (czyli brązowa farba+ odrost) chwyciło tylko odrost. Czyli miałam różowy czubek głowy. Tragedia. Dodatkowo farba raczej niszczy dość mocno włosy

Używam tego produktu od:2 razy

Chcesz pochwalić CruelOrchid za czytelną i pomocną recenzję?
  • mega fiolet
  • a według mnie farba jest świetna. od paru miesięcy poszukuję idealnego fioletu i chyba znalazlam. włosy miałam farbowane na ciemny braz ze sporymi odrostami. odrosty mają kolor taki jak na opakowaniu po czym przechodzi on w fioletowa pswiate na ciemniejszych wlosach. farbowałam jakies 3 tygodnie temu i do teraz kolor jest super, az dziwne , że się nie spłukał. poza tym włosy mam bardzo miekkie i błyszczące, na początku nawet wygladały jak sztuczne ;p generalnie jestem bardzo zadowolona i na pewno wróce do tej farby.

Chcesz pochwalić asthenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • wole inne
  • Wybrałam odcień skandynawski blond moje pierwsze farbowanie ok 2 miesięcy temu jestem średnia blondynka z natury i chciałam rozjaśnić jak myślałam lekko włosy nadac im połysk itp. wyszłam rudo-złota o dziwo.. ale po jakiś 2 tyg byłam zupełnie rudo-bura jedyne co to odrosty wyszły mi naturalne najbardziej się przeraziłam gdy na koniec koloryzacji miałam filetową pianę na włosach ale chyba bym wolała taki ultrafiolecik od burka

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Chcesz pochwalić kiltii synti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra -Ultaviolet
  • Jestem naturalną sztynką i uzywałam tej farbby przez bardzo długi okres- kolor fioletowy jasny brąz Ultaviolet. Jesyt to jedna z nielicznych farb ktora nie robiła z moich włosów czerni, kolor wychodził superintensywny wręcz jaskrawofioletowy. Wlosy miękkie , blyszczace, niezniszczone. Ten fiolecik niestety dosyć szybko mi sie wypłukiwał, myję włosy co 2 dni i po około miesiącu miałam ju mniej intensywny. Teraz mam rozjaśnione włosy farbowane na blond i mimo , że blond uwazany jest za kolor trudny do utrzymania uwaząm, ze fiolety i czerwienie są o wiele bardziej nietrwałe. Nie wim czy jeszcze kiedyś kupie tę farbę, przy blondzie zdecyzdowanie wolę profesjonalne farby jako bezpieczniesze.

Używam tego produktu odkoło 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 36 raz(y)
  • fiolet fiolet.ultrafiolet
  • Po raz kolejny wywalilo moja recenzje wiec napisze jeszcze raz.

O farbe pokusilam sie gdy znudzil mi sie zwykly,czarny klor. Naturalnie jestem szatynka wiec nie tudno sie domyslec ze odrot byl wsciekle fioletowy, natomiast reszta wlosow bez zmian.

Musze troche obronic ta arbe, gdyz latwo jej sie uzywa, dobrze rozprowadza a kolor wychodzi taki jak na opakowaniu!(choc wiadomo ze jest dosc nietrwaly)
    Nie wie czemu wiekszosc dziewczyn dziwi sie ze nie chwycil na farbowanych..przeciez to oczywiste ze potrzebna jest najpierw dekoloryzacja i rozjasnienie bo jest to zwykla farba, jak milion innych marketowych, zreszta pnie slyszlalam zeby ktorakowliek farba odbarwiala sama w sobie inna farbe a potem nadawala tkai kolor jak na obrazku (chyba ze mowa o rozjasniaczu czerwonym)

Jako dodatkowy plus moge dodac pojemnosc i wydajnosc. Nie wiem czy jest jej duzo wiecej niz innych farb, ale ta ma silikonowa konsystencje ktora mozna bardzo latwo rozlozyc na duza powierzchnie wlosow.

Jedyny minus to trwalosc, fiolet sie szybko wyplokal i przeszedl bardziej w fuksje badz maline
    Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tyris za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij