Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Powiększ Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Zgłaszająca osoba: burn-it-up

Preparat produkowany na bazie surowców naturalnych. Matuje, maskuje defekty skóry, wygładza. Ma działanie antybakteryjne, przeciwtrądzikowe, delikatnie ściągające
przeciwdziała wpływom szkodliwych czynników zewnętrznych. Odtruwa skórę, pielęgnuje i chroni,
wchłania nadmiernie wydzielający się tłuszcz. Maskuje wszelkie niedoskonałości skóry i zbyt rozszerzone pory, nadaje skórze gładkość i matowość. Ma właściwości zabliźniające, kojące, remineralizujące. Odświeża i odżywia cerę. Kompozycja odpowiednio dobranych glinek (białej, żółtej, zielonej) leczy trądzik, łagodzi objawy trądziku różowatego i innych defektów urody, stymuluje regenerację tkanek.
Skora staje się zdrowa i aksamitnie gładka.

Skład: Kaolin, Montmorillonite, Zinc Oxide. (30.10.2011)

Cena: ok. 20zł / 25g

• Chwalona: 3 raz(y)
  • polecam
  • kupiłam szukając kosmetyku o naturalnym, niezapychajacym składzie.

+ilość: chyba nigdy się nie skończy!
    +cena, dostępność (zawsze jest na allegro)
    +odpowiedni dla mnie kolor
    +bardzo fajny puszek dołączony do opakowania
    +matuje
    +zdrowy dla skóry
    +współpracuje z moimi kremami tonujacymi i bb

-babka na opakowaniu jest wulgarna

Będę kupować dalej, o ile dożyję końca opakowania
    pewnie da się znaleźć lepsze, ale ja chyba już nie chcę eksperymentować na mojej zdrowiejącej z trądziku cerze, żeby nie "przedobrzyć", u mnie mniej znaczy lepiej i ten puder ze mna zostanie

Używam tego produktu od: może 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić askpl za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Zakupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniamii i nie żałuję.

Plusy:
    - cena - kilkanaście złotych za puder na długie miesiące to niemalże jak za darmo
    - jw. wydajność - stosuję go już prawie rok, przy tym ok.8 miesiecy codziennego (!) stosowania, a mam go nadal ok. połowę
    - lekki
    - przyjazny dla skóry
    - jaśniutki
    - nie odcina się brzydko od skóry, stapia się z nią

Minusy:
    - opakowanie - puder tak naprawdę niemożliwy do przetransportowania, strasznie się sypie, no ale w przypadku pudrów sypkich ciężko trafić na dobre opakowanie
    - nie radzi sobie z mocno świecącą buzią (np. po filtracg), wtedy musiałam sięgnąć po puder w kamieniu.

Ogólnie spełnia swoje zadanie, a przy tym kosztuje grosze - pewnie jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić pomiddorowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic szczególnego
  • niestety spodziewałam się po nim większych cudów
    plusy :
    -matuje na 2 h
    -wydajny
    -nie zapycha
    minusy:
    - konsystencja mąki
    - na twarzy wygląda jak mąka
    - nic nie leczy
    -wysusza cere

Ilość zużytych opakowań: duże

Chcesz pochwalić kinusia08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krótkotrwałe, płaskie zmatowienie
  • Konkrety!
    Plusy:
    +nie zapycha porów (chyba..?)
    +jest transparentny
    +fajny skład
    +niska cena
    +wydajność, mam go już chyba rok.

Minusy:
    -tandetne opakowanie, pękło mi w torbie
    -płaski, nietrwały mat, który utrzymuje się ok. 2,5h.
    -niespełniona obietnica producenta, że zakrywa niedoskonałości. Puder ich nie zakrywa ani trochę, a czasem nawet podkreśla.

Jestem obojętnie nastawiona do tego produktu. Spełnia swoją rolę, ale myślę, że są lepsze pudry za te pieniądze. W każdym razie wolę dopłacić dychę i mieć dobry, trwały puder np. z paese.

Ilość zużytych opakowań: prawie połowa jednego

Chcesz pochwalić VioletRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Jedyny jak dotąd puder ktory nie zapychając mi porów przyzwoicie matuje.

Lekki, wtapiający się w kolor podkładu, no i z surowców naturalnych i baaardzo wydajny.

Jak rano przypudruję to spokojnie starczy do późniejszego popołudnia (czasami nie trzeba poprawiać ,tylko wystarczy przyłożyć chusteczkę)

Jest go bardzo dużo w opakowaniu i jest tani.

Odjęłam pół gwiazdki ponieważ odrobinkę , ale odrobinkę podkreśla moje suche skórki ale to wina bardziej mojej cery niż pudru

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić wymarta za czytelną i pomocną recenzję?
  • a miało być tak pięknie
  • Kupiłam ten puder zachęcona pozytywnymi opiniami (nie tylko na wizazu). Chciałam używać go na filtr aby nie świecić się jak choinka. Wszędzie zapewniano jaki jest wspaniały, naturalny,matujący, do każdej karnacji.
    Kompletnie mi nie podpasował. Straszne opakowanie, na mojej buzi widać jaśniejsze miejsca gdzie go nakłądam, czuje dziwne ściągnięcie. Jednym słowem jak dla mnie klops.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy

Chcesz pochwalić lejdis1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Puder kupiłam w grudniu 2012, ponieważ mój Inglot powoli się kończył. Nie oszczędzam go ani trochę, maluję nie tylko siebie, ale i innych. Zużycie widoczne na zdjęciu poniżej powstawało przez około 9 miesięcy użytkowania. Teraz już wiecie, dlaczego wspomniałam o wydajności
    Na allegro chodzą one znacznie taniej niż na stronie producenta, więc jeśli planujecie zakup, to polecam wcześniej zrobić mały research. Występuje także w wersji dla cery suchej i normalnej, choć tych już nie miałam okazji wypróbować. Najbardziej zachwycający w tym produkcie jest skład. Tak krótki, jak to tylko możliwe i w pełni naturalny.
    Kaolin, Montmorillonite, Zinc Oxide
    Czego chcieć więcej? Produkt sam w sobie może być stosowany nawet przy cerze najbardziej problematycznej. Działa wysuszająco na nieproszonych intruzów w postaci zmian skórnych. Nieźle matuje skórę na kilka ładnych godzin i mimo jasnego koloru nie daje efektu twarzy obsypanej mąką (chociaż ogólnie trochę rozjaśnia podkład nałożony pod niego).
    Przy aplikacji trzeba uważać, bo może się trochę osypać. Za to i za mało funkcjonalne opakowanie odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: Grudnia 2012

Chcesz pochwalić puszka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyklak
  • Kupiłam go przy okazji większych zakupów produktów firmy "Jadwiga". Sprawdził się u mnie średnio. Testowałam już wieeele pudrów matujących, z racji posiadania tłustej cery. Ten należy do grupy przeciętniaków.

Plusy:
    -bardzo wydajny
    -skład
    -transparentność
    -duże opakowanie
    -pomaga w walce z trądzikiem

Minusy:
    -matuje, ale nie na długo (ok. 1-1,5h)
    -płaski mat
    -bardzo się sypie
    -okropne, mało funkcjonale opakowanie
    -trudno dostępny

Można wypróbować, bo jak widzę wielu osobom przypadł do gustu. Ja z moją bardzo tłusta cerą potrzebuję czegoś, co zmatowi ją na dłużej.

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chory look na twarzy
  • Jedynym plusem jaki można wymienić to chyba cena, ale z tym też bym się kłóciła bo chyba wolę wydać więcej pieniędzy i żyć w przeświadczeniu, że kasa nie poszła w błoto
    Używając tego specyfiku, uzyskujemy:
    - efekt ziemistej, chorej twarzy
    - słaby mat, który trzeba poprawiać po niecałej godzinie
    - mam wrażenie, że pogorszył się stan mojej cery
    - to coś nie podlecza naszej cery
    - opakowanie po prostu BRZYDKIE
    nie polecam

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić comablack89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe złego początki....
  • Edit 13.04.2014 nie wiem czy puder ma nowy skład, ale zwyczajnie mnie uczulił, generalnie puder znacznie różni się od tego, który używałam rok temu. To dziwne, bo wcześniejsza wersja była rewelacyjna, natomiast teraz puder jest do niczego:
    -uczula!!!!
    -zapycha
    -podkreśla suche skórki i jeszcze bardziej wysusza
    -uwidacznia pory

Odejmuję gwiazdki i odradzam, bo puder bardzo się zmienił. Innych kosmetyków nie zmieniałam, a uczulenie, suchość i zapychanie cery pojawiają się tylko po używaniu tego pudru. Szkoda, że aż tak się zepsuł.

Byłam scepytcznie nastawiona do pudru Jadwiga, zwłaszcza jak zobaczyłam tandetne opakowanie, z którego ciężko wydobyć produkt, natomiast jak na złość rzucony do torebki pozostawia wszędzie ślady. Początkowo nie przypadł mi do gustu, bo strasznie podkreślał suche skórki, jednak odkąd solidnie zaczęłam nawilżać twarz, problem został rozwiązany.

Zalety:
    +ładnie matuje;
    +nie bieli i nie ciemnieje;
    +fajny skład;
    +cena ( za taką ilość produktu po prostu bajka; korzystałam z niego ponad rok);
    +nie podrażnia i nie uczula;
    +idealny dla cery mieszanej z niedoskonałościami;
    +doskonały do wykonywania drobnych poprawek makijażu w ciągu dnia;
    +delikatnie zwęża pory (jestem z tego bardzo zadowolona, ponieważ z reguły tego typu kosmetyki podkreślają widoczność porów).

Wady:
    -dostępność;
    -okropne opakowanie.

Generalnie bardzo dobry produkt, tylko trzeba nauczyć się go aplikować, najlepiej pędzlem, dołączony aplikator jest zbędny.Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No niestety
  • Strasznie się nakręciłam na ten puder Po przeczytaniu wielu opinii zamówiłam rzeczony puder, który dotarł do mnie w połowie sierpnia. Bylo wtedy gorąco a i moje wypryski jakoś chwilowo przygasły. Na tamte dni byl idealny. Przy niewielkiej ilości nie tworzył maski, ale również nie demaskował pryszczy. Po prostu bardzo dobrze powstrzymywał świecenie. Niestety, gdy nadeszła jesień zaczęłam używać retinoidów. Wiązało się to z powstaniem większej ilości pryszczy jak i przesuszeniem skóry. Wtedy puder zaczął bardzo mnie podrażniać i okropnie uwydatniać suche skórki.
    \n
    \nPodsumuwując: Puder spisuje się bardzo dobrze przy cerze nie potrzebującej krycia, dobrze nawilżonej, która ma tendencję do świecenia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bluegirl11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozostanę przy nim o ile nie znajdę czegoś tak samo ''zdrowego''
  • Może i nie jest to puder typu ''wow'' ale najważniejsze dla mnie jest to, że ma naturalny skład i nie powoduje wyprysków. Mam cerę tłustą, problemtyczną. Solo się nie sprawdza na twarzy bo się roztopi i wszytkie defekty widać. Używam go w duecie z BB od Laroche- tu moja recenzja http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53713 i jestem bardzo zadowlona. Wadą może być to, że nie jest drobno zmielony ale ujdzie.

Chcesz pochwalić magda09lena za czytelną i pomocną recenzję?
  • ???
  • jedyny plus to sklad!nic wiecej

nie bede czepiac sie opakowania bo to pikus do tych wszystkich obiecanek cacanek producenta.

we wrocawiu kupilam go za 38 zl(rynek,ul.Odrzanska)wyrzucone pieniadze w bloto!!

a teraz do rzeczy:

nie nazwalabym tego pudrem,nawet maka.
    jak dla mnie totalna pomylka:grubo zmielony,beznadziejna aplikacja.podobno transparentny,oki...byloby fajnie gdyby byl przynajmniej transparentny.
    nie matuje,nie kryje,nijaki.z poczatku myslkalam ze to wina gabeczki ale nie...ani jedna ani druga ani trzecia ani nawet pedzlem nie dalo sie z "tym" nic zrobic.
    ale fajnie ze sa osoby,ktorym ten produkt podszedl.ja sie do nich nie zaliczam.tylko swidruje oczkami dookola i szukam osoby ktora moglaby pasc ofiara tego pudru:P a noz jej podpasuje...
    ja nie chce go nawet ogladac!
    poki co Manhattan, Soft Mat Loose Powder (Puder sypki matujący) najlepszy!!!!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić Aleksanderka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • niee i niee fatany niska jakosc
  • produkt o brdzo niskiej jakosci
    ja mam do cery tlustej szukalam zmatowienia
    kolor jest ziemnisty trupi jasny i popielaty
    bardzo widac go na buzi jak bym posypala sie popielata maka
    buzia wyglada brzydko
    cera szybko sie po nim swieci nie matuje !!!
    nie leczy
    mi nic nie pogl
    jest bardzo grubo i nie rowno zmielony z jak my minimalnymi kamieniami

pudelko jest ok zwykly plastik
    jest go duzo
    kupilam juz dawno i wywalilam !

Ilość zużytych opakowań: ciut bo reszte wywalilam

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miałam spore oczekiwania odnośnie tego pudru i dość długo zwlekałam z zakupem, ale niestety, bardzo się nim rozczarowałam.
    Matuje na bardzo krótko, chyba najkrócej ze wszystkich znanych mi pudrów, bez względu na to, na jaki podkład go nałożę (aktualnie mam true match l'oreala, affinimat i mineralny ingrid) zawsze świecę się po dwóch godzinach.
    Czytając negatywne opinie na temat opakowania zastanawiałam się o co chodzi i czy faktycznie jest takie złe - i niestety tak, jest wypełnione pudrem po same brzegi, bez podważenie plastikowego wieczka (co da się zrobić tylko czymś ostro zakończonym) nie sposób wydobyć go z opakowania. To mega wkurzające, poza tym pudru nie da się zabrać do torebki i używać do poprawek w ciągu dnia.
    Puder ma jasny kolor i nie jest transparentny, wiec nadaje się jedynie dla osób z dość jasną cerą. W moim przypadku akurat pasuje idealnie.
    Ciężko się go nakłada, używając dołączonego puszka zostawia plamy, przy pędzlu strasznie pyli osiadając na wszystkim dookoła.
    Na plus zaliczam jedynie naturalny, prosty skład, ale co z tego, skoro w moim przypadku nie ogranicza świecenia twarzy.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Chcesz pochwalić laylaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie opakowanie
  • Puder jest wyborny: matuje, nie szkodzi cerze, troszkę bieli, niewygodne opakowanie, pyli. Mimo wszystko, uważam, że to doskonały puder sypki do cery tłustej. Trzeba go zamawiać od producenta, uważam że jest jednak wart czekania, nie szkodzi tłustej skórze i tu wracając do początku: nie matuje na wiele godzin, można jednak poprawiać, bez efektu maski Do do dziś używam go z biodermą sebium mat, albo mat magique loreal, daje radę.

Używam tego produktu od: 6miesięcy

Chcesz pochwalić Wardruna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Używam tego pudru juz od dawna. Skuszona świetnymi opiniami na wizażu kupiłam i nie rozstaję się z nim do dziś ( może gdyby było mnie obecnie stać na coś lepszego, to bym go wymieniła; aktualnie to najlepszy puder mineralny w niskiej cenie )
    PLUSY:
    - nie zapycha- odkąd odłożyłam drogeryjne pudry i przerzuciłam się na ten, zauważyłam, że dzięki niemu nawet cera mi się poprawiła
    - jest lekki
    - wyyydaaajny- starcza mi na ok 4-5 miesięcy
    - cena ok
    - super skład
    - byłam zdziwiona, ale dobrze kryje, pomimo, że jest transparentny
    - dobrze matuje- w ciągu dnia jeszcze raz przypudruję nosek i jest ok
    - stapia się ze skórą
    MINUSY:
    - opakowanie- tragedia, więcej go wyleci niż zużyję
    - strasznie pyli, trzeba uważać na włosy, ciuchy, meble :P
    -czy to minus, może rada- uważajmy z nakładaniem go, bo możemy wyjść z białą twarzą, a niełatwo o dziwo jest się tego pozbyć- lepiej nałożyć dwa razy mniejszymi warstwami niż raz...
    - niestety kiepsko u niego z trwałością :/

Ogólnie jak do tej pory, to mój nr 1 jeżeli chodzi o pudry mineralne- poprawił moją buzię, jest bardzo dobry.... Cena super, jakość do niej adekwatna. Polecam osobom, które mają problemy na twarzy takie jak ja- świecenie, wypryski
    Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 4 opakowania, po 30g

Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC na zawsze
  • Poprostu brak mi słow. Uwielbiam ten puder począwszy od składu po kolor.

Niestety borykam się z trądzikiem co jest moją straszną zmorą. Nie wyobrażam sobie wyjśc do ludzi bez chociażby delikatnego makijażu.

Ale do rzeczy

+ puder jest bardzo wydajny
    + jest transparentny (wsześniej kupowałam pudry w jakiś odcieniach próbując dobrać idealny kolor do mojej skóry a tu nie musze sie męczyć )
    + oczywiście cena
    + zauważyłam pozytywne działanie tego pudru ( po jakims tygodniu od jego pierwszego użycia zaobserwowałam że nie robią mi sie podskórne gule a widoczne krostki jakoś szybciej wysychały) doszłam do wniosku że to zasługa owego pudru co sprawia,że jeszcze bardziej go lubię
    + matuje

Niestety odejmuje pół gwiazdki tak jak większość dziewczyn za opakowanie. Nie umiem wydobyć kosmetyku gdyz jest ta siateczka więc ją całkowicie zdjęłam i po problemie . Po użyciu opakowanie jest troche brudne ale wybaczam to. Miałam jeden sypki puder i tam bardziej radzilam sobie z jego wydobyciem . Jakość opakowania pewnie sprawia, że cena jest bardzo atrakcyjna co dla mnie jest do zaakceptowania. Używam tego produktu od: 0,5 rokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić JoAska90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowałam się...
  • Przekonały mnie pozytywne oceny na KWC, niestety rozczarowalam się.
    Oczekiwałam od tego pudru że mnie zmatowi na dłużej niz inne pudry.
    Niestety mat wytrzymuje 1-2 h i potem sie tak swiece ze bez poprawek sie nie obejdzie.Co gorsza zauwazylam ze przy nie umiejetnym nalozeniu tego pudru [gdzies wiecej a gdzies mniej] moga sie zrobic plamy na twarzy ,przynajmniej w moim wypadku czesto sie to zdarza ;/ a z zadnym innym pudrem takich problemow nie mialam. Jesli chodzi o opakowanie to jest ono koszmarne...przy otwieraniu tego wieczka z dziurkami chcac przesypac do innego pojemnika po pudrze wysypalam go bardzo sporo...no i ogolnie opakowanie nie jest za bardzo szczelne wiec do torebki sie nie nadaje...
    Jedyny plus to chyba sklad ktory faktycznie jest przyjazny dla cery no i oczywiscie cena bo pudru jest naprawde sporo a cena niewielka.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, chociaz nie wiem czy go skoncze...

Chcesz pochwalić Justinaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój puder !
  • Kiedyś byłam wierna stay mattowi rimmela który mimo wszystko miał trochę wad ale moją tłustą cerę choć na chwilę matował dopóki nie wyczytałam recenzji o Jadwidze

+ najlepszy skład, który nie spędza snu z powiek że codziennie na twarz muszę pakować tony chemii by nie wyglądać jak posmarowana boczkiem ( same glinki)

+ wyraźnie ładnie matuje na 3h ( oceniam go latem przy ekstremalnych upałach, zimą z pewnością matował by dłużej)

+ efekt matu jest satynowy, nie płaski który uwypukla niedoskonałości

+ transparentny, pasuje i gdy byłam blada po zimie i gdy jestem ciemniejsza o kilka tonów latem

+ dobry zarówno solo jak i stosowany na podkład w płynie

+ mega wydajny, używam go od około 4 miesięcy a śladu zużycia prawie nie widać ( poziom obniżył się o milimetr, dwa) , czyżby miał mi starczyć na kilka lat ?

+ moim zdaniem jego koszt to naprawdę śmieszne pieniądze biorąc pod uwagę stosunek cena-jakość-wydajność

- no cóż, opakowanie niech stoi w pokoju w stabilnej kosmetyczce gdyż jedna podróż w torebce spowodowała dostanie się pudru na ścianki i wszelakie rowki opakowania co przy otwieraniu sprawiło niemiłą niespodziankę

Przez allegro w bardzo łatwy i szybki sposób można go zamówić więc dostępność nie jest wielkim minusem

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emiltik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały!
  • Może zacznę od minusów bo ich jest prawie nic..
    Gdy aplikuje to ubranie staje się całe białe i mógłby działać dłużej aby nie było trzeba robić poprawek w ciągu dnia. Minus daję także za dostępnosc, nie można dostac w sklepach tylko poprzez zamówienie w Jadwidze bądź na allegro.

Plusy:
    - starcza na prawdę na bardzo długo, wydaje się tylko małym opakowaniem,
    - jak nie da sie jego za dużo to jest dobrym pudrem bo jak za dużo wtedy twarz jest biała i widac jego,
    - nie podkreśla u mnie skórek suchych,
    - wydajny,
    - dobra cena,
    - opakowanie,
    - nie da się zrobic maski nim
    - nie zapycha,
    - moja cera mieszana jest na prawdę trudna do pielęgnacji a ten kosmetyk pomaga mi aby nie błyszczała.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Jeden nie cały

Chcesz pochwalić dynioo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez efektu maski idealny do tłustej cery
  • Puder Jadwiga idealnie nadaje się do cery tłustej przez to że jest niezwykle delikatny przez co nie tworzy efekt maski. Jak na puder mineralny jest w bardzo dobrej cenie. Troszkę trudno go dostać przez to trzeba go zamówić na allegro. W sumie nie przeszkadza mi to ponieważ jest megaaaa wydajny. Wytrzymuje na mojej tłustej twarzy jakieś 4 godziny nawet w największe upały - więc jest dobrze Najgorsza jest w tym pudrze aaplikacja, ponieważ opakowanie w jakim się znajduje jest tragiczne. Od początku pudru jest tyle upchanego ,że trzeba odkrywać przezroczystą nakrywkę i usypywać do czegoś innego. Teraz gdy jestem w połowie opakwania aplikuję się go dość dobrze. Za aplikacje odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: od 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jestem w połowie pierwszego mimo że używam go prawie codziennie

Chcesz pochwalić alidec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny kosmetyk!
  • + niska cena
    + nie tworzy efektu maski
    + fajnie matuje
    + nie zapycha porów

- minusów nie znalazłam, jedynie taki że nie nadaje się do torebki, jak wszystkie pudry sypkie

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić ulkajas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry sypki puder za małe pieniądze
  • Skusiły mnie recenzje na Wizażu więc postanowiłam zamówić go na Allegro.
    Mogę powiedzieć że puder ma same plusy i polecić go z czystym sumieniem.

Niska cena, mega wydajność (używam go codziennie, czasami dwa razy dziennie i ubytek jest bardzo mały), mam cerę mieszaną którą puder fajnie matowi nie zapycha porów, nie podrażnia, ma prosty skład bez udziwnień, nie tworzy efektu maski i nie widać go na twarzy.

Obecnie używam go tylko na krem i sprawdza się świetnie nawet po paru godzinach mimo że skóra w dotyku jest jakby lekko tłustawa to nie świeci się.
    Stapia się fajnie ze skórą i chyba niezależnie od karnacji pasuje każdemu pod względem kolorystycznym.

Jedyny malutki minusik to opakowanie niezbyt wygodne ani ładne, puder czasami mi się wysypuje z niego ale biorąc pod uwagę jego zalety to mało istotny minus.

Naprawdę polecam gorąco!

Chcesz pochwalić JoankaL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój KWC
  • Bardzo długo szukałam odpowiedniego pudru dla mojej jasnej i problematycznej cery. Wybór zawsze padał na pudru w kamieniu i za każdym razem były to pieniądze wyrzucone w błoto....
    W końcu po długich poszukiwaniach zdecydowałam się za zakup pudru sypkiego. Dzięki KWC wybrałam właśnie ten kosmetyk i jak się okazało strzał w 10 !

PLUSY
    -dopasowuje się do cery
    -naturalny efekt
    -bezzapachowy
    -nie zapycha i nie podrażnia
    -długotrwały mat
    -nie wymaga większych poprawek w ciągu dnia
    -badany dermatologicznie
    -działa antybakteryjnie
    -nie podkreśla suchych skórek
    -polska marka
    -mega wydajność
    -niska cena
    -produkt dobrze się rozprowadza za pomocą dołączonej gąbeczki

MINUSY
    -dostępność ( ja kupiłam na allegro bo nie znalazłam w żadnych stacjonarnych sklepach)
    -opakowanie- utrudnia aplikacje
    -nie zauważyłam jak dotąd żadnych właściwości pielęgnacyjnych.

Uważam, że jest to produkt godny polecenia w stosunkowo niskiej cenie.
    Świetnie wykańcza makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy.

Używam tego produktu od: ok 3 tyg

Chcesz pochwalić colinca za czytelną i pomocną recenzję?