Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Powiększ Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Zgłaszająca osoba: burn-it-up

Preparat produkowany na bazie surowców naturalnych. Matuje, maskuje defekty skóry, wygładza. Ma działanie antybakteryjne, przeciwtrądzikowe, delikatnie ściągające
przeciwdziała wpływom szkodliwych czynników zewnętrznych. Odtruwa skórę, pielęgnuje i chroni,
wchłania nadmiernie wydzielający się tłuszcz. Maskuje wszelkie niedoskonałości skóry i zbyt rozszerzone pory, nadaje skórze gładkość i matowość. Ma właściwości zabliźniające, kojące, remineralizujące. Odświeża i odżywia cerę. Kompozycja odpowiednio dobranych glinek (białej, żółtej, zielonej) leczy trądzik, łagodzi objawy trądziku różowatego i innych defektów urody, stymuluje regenerację tkanek.
Skora staje się zdrowa i aksamitnie gładka.

Skład: Kaolin, Montmorillonite, Zinc Oxide. (30.10.2011)

Cena: ok. 20zł / 25g

• Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • polecam
  • kupiłam szukając kosmetyku o naturalnym, niezapychajacym składzie.

+ilość: chyba nigdy się nie skończy!
    +cena, dostępność (zawsze jest na allegro)
    +odpowiedni dla mnie kolor
    +bardzo fajny puszek dołączony do opakowania
    +matuje
    +zdrowy dla skóry
    +współpracuje z moimi kremami tonujacymi i bb

-babka na opakowaniu jest wulgarna

Będę kupować dalej, o ile dożyję końca opakowania
    pewnie da się znaleźć lepsze, ale ja chyba już nie chcę eksperymentować na mojej zdrowiejącej z trądziku cerze, żeby nie "przedobrzyć", u mnie mniej znaczy lepiej i ten puder ze mna zostanie

Używam tego produktu od: może 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić askpl za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Zakupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniamii i nie żałuję.

Plusy:
    - cena - kilkanaście złotych za puder na długie miesiące to niemalże jak za darmo
    - jw. wydajność - stosuję go już prawie rok, przy tym ok.8 miesiecy codziennego (!) stosowania, a mam go nadal ok. połowę
    - lekki
    - przyjazny dla skóry
    - jaśniutki
    - nie odcina się brzydko od skóry, stapia się z nią

Minusy:
    - opakowanie - puder tak naprawdę niemożliwy do przetransportowania, strasznie się sypie, no ale w przypadku pudrów sypkich ciężko trafić na dobre opakowanie
    - nie radzi sobie z mocno świecącą buzią (np. po filtracg), wtedy musiałam sięgnąć po puder w kamieniu.

Ogólnie spełnia swoje zadanie, a przy tym kosztuje grosze - pewnie jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić pomiddorowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic szczególnego
  • niestety spodziewałam się po nim większych cudów
    plusy :
    -matuje na 2 h
    -wydajny
    -nie zapycha
    minusy:
    - konsystencja mąki
    - na twarzy wygląda jak mąka
    - nic nie leczy
    -wysusza cere

Ilość zużytych opakowań: duże

Chcesz pochwalić kinusia08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krótkotrwałe, płaskie zmatowienie
  • Konkrety!
    Plusy:
    +nie zapycha porów (chyba..?)
    +jest transparentny
    +fajny skład
    +niska cena
    +wydajność, mam go już chyba rok.

Minusy:
    -tandetne opakowanie, pękło mi w torbie
    -płaski, nietrwały mat, który utrzymuje się ok. 2,5h.
    -niespełniona obietnica producenta, że zakrywa niedoskonałości. Puder ich nie zakrywa ani trochę, a czasem nawet podkreśla.

Jestem obojętnie nastawiona do tego produktu. Spełnia swoją rolę, ale myślę, że są lepsze pudry za te pieniądze. W każdym razie wolę dopłacić dychę i mieć dobry, trwały puder np. z paese.

Ilość zużytych opakowań: prawie połowa jednego

Chcesz pochwalić VioletRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Jedyny jak dotąd puder ktory nie zapychając mi porów przyzwoicie matuje.

Lekki, wtapiający się w kolor podkładu, no i z surowców naturalnych i baaardzo wydajny.

Jak rano przypudruję to spokojnie starczy do późniejszego popołudnia (czasami nie trzeba poprawiać ,tylko wystarczy przyłożyć chusteczkę)

Jest go bardzo dużo w opakowaniu i jest tani.

Odjęłam pół gwiazdki ponieważ odrobinkę , ale odrobinkę podkreśla moje suche skórki ale to wina bardziej mojej cery niż pudru

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić wymarta za czytelną i pomocną recenzję?
  • a miało być tak pięknie
  • Kupiłam ten puder zachęcona pozytywnymi opiniami (nie tylko na wizazu). Chciałam używać go na filtr aby nie świecić się jak choinka. Wszędzie zapewniano jaki jest wspaniały, naturalny,matujący, do każdej karnacji.
    Kompletnie mi nie podpasował. Straszne opakowanie, na mojej buzi widać jaśniejsze miejsca gdzie go nakłądam, czuje dziwne ściągnięcie. Jednym słowem jak dla mnie klops.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy

Chcesz pochwalić lejdis1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Puder kupiłam w grudniu 2012, ponieważ mój Inglot powoli się kończył. Nie oszczędzam go ani trochę, maluję nie tylko siebie, ale i innych. Zużycie widoczne na zdjęciu poniżej powstawało przez około 9 miesięcy użytkowania. Teraz już wiecie, dlaczego wspomniałam o wydajności
    Na allegro chodzą one znacznie taniej niż na stronie producenta, więc jeśli planujecie zakup, to polecam wcześniej zrobić mały research. Występuje także w wersji dla cery suchej i normalnej, choć tych już nie miałam okazji wypróbować. Najbardziej zachwycający w tym produkcie jest skład. Tak krótki, jak to tylko możliwe i w pełni naturalny.
    Kaolin, Montmorillonite, Zinc Oxide
    Czego chcieć więcej? Produkt sam w sobie może być stosowany nawet przy cerze najbardziej problematycznej. Działa wysuszająco na nieproszonych intruzów w postaci zmian skórnych. Nieźle matuje skórę na kilka ładnych godzin i mimo jasnego koloru nie daje efektu twarzy obsypanej mąką (chociaż ogólnie trochę rozjaśnia podkład nałożony pod niego).
    Przy aplikacji trzeba uważać, bo może się trochę osypać. Za to i za mało funkcjonalne opakowanie odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: Grudnia 2012

Chcesz pochwalić puszka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyklak
  • Kupiłam go przy okazji większych zakupów produktów firmy "Jadwiga". Sprawdził się u mnie średnio. Testowałam już wieeele pudrów matujących, z racji posiadania tłustej cery. Ten należy do grupy przeciętniaków.

Plusy:
    -bardzo wydajny
    -skład
    -transparentność
    -duże opakowanie
    -pomaga w walce z trądzikiem

Minusy:
    -matuje, ale nie na długo (ok. 1-1,5h)
    -płaski mat
    -bardzo się sypie
    -okropne, mało funkcjonale opakowanie
    -trudno dostępny

Można wypróbować, bo jak widzę wielu osobom przypadł do gustu. Ja z moją bardzo tłusta cerą potrzebuję czegoś, co zmatowi ją na dłużej.

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chory look na twarzy
  • Jedynym plusem jaki można wymienić to chyba cena, ale z tym też bym się kłóciła bo chyba wolę wydać więcej pieniędzy i żyć w przeświadczeniu, że kasa nie poszła w błoto
    Używając tego specyfiku, uzyskujemy:
    - efekt ziemistej, chorej twarzy
    - słaby mat, który trzeba poprawiać po niecałej godzinie
    - mam wrażenie, że pogorszył się stan mojej cery
    - to coś nie podlecza naszej cery
    - opakowanie po prostu BRZYDKIE
    nie polecam

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić comablack89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe złego początki....
  • Edit 13.04.2014 nie wiem czy puder ma nowy skład, ale zwyczajnie mnie uczulił, generalnie puder znacznie różni się od tego, który używałam rok temu. To dziwne, bo wcześniejsza wersja była rewelacyjna, natomiast teraz puder jest do niczego:
    -uczula!!!!
    -zapycha
    -podkreśla suche skórki i jeszcze bardziej wysusza
    -uwidacznia pory

Odejmuję gwiazdki i odradzam, bo puder bardzo się zmienił. Innych kosmetyków nie zmieniałam, a uczulenie, suchość i zapychanie cery pojawiają się tylko po używaniu tego pudru. Szkoda, że aż tak się zepsuł.

Byłam scepytcznie nastawiona do pudru Jadwiga, zwłaszcza jak zobaczyłam tandetne opakowanie, z którego ciężko wydobyć produkt, natomiast jak na złość rzucony do torebki pozostawia wszędzie ślady. Początkowo nie przypadł mi do gustu, bo strasznie podkreślał suche skórki, jednak odkąd solidnie zaczęłam nawilżać twarz, problem został rozwiązany.

Zalety:
    +ładnie matuje;
    +nie bieli i nie ciemnieje;
    +fajny skład;
    +cena ( za taką ilość produktu po prostu bajka; korzystałam z niego ponad rok);
    +nie podrażnia i nie uczula;
    +idealny dla cery mieszanej z niedoskonałościami;
    +doskonały do wykonywania drobnych poprawek makijażu w ciągu dnia;
    +delikatnie zwęża pory (jestem z tego bardzo zadowolona, ponieważ z reguły tego typu kosmetyki podkreślają widoczność porów).

Wady:
    -dostępność;
    -okropne opakowanie.

Generalnie bardzo dobry produkt, tylko trzeba nauczyć się go aplikować, najlepiej pędzlem, dołączony aplikator jest zbędny.Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij