Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Powiększ Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Zgłaszająca osoba: burn-it-up

Preparat produkowany na bazie surowców naturalnych. Matuje, maskuje defekty skóry, wygładza. Ma działanie antybakteryjne, przeciwtrądzikowe, delikatnie ściągające
przeciwdziała wpływom szkodliwych czynników zewnętrznych. Odtruwa skórę, pielęgnuje i chroni,
wchłania nadmiernie wydzielający się tłuszcz. Maskuje wszelkie niedoskonałości skóry i zbyt rozszerzone pory, nadaje skórze gładkość i matowość. Ma właściwości zabliźniające, kojące, remineralizujące. Odświeża i odżywia cerę. Kompozycja odpowiednio dobranych glinek (białej, żółtej, zielonej) leczy trądzik, łagodzi objawy trądziku różowatego i innych defektów urody, stymuluje regenerację tkanek.
Skora staje się zdrowa i aksamitnie gładka.

Skład: Kaolin, Montmorillonite, Zinc Oxide. (30.10.2011)

Cena: ok. 20zł / 25g

• Nie sprawdził się.
  • Na początku puder bardzo przypadł mi do gustu. Ma krótki, naturalny skład idealny dla wrażliwej skóry jaką posiadam. Dodatkowym plusem jest niska cena i polski producent. Puder ładnie matowi i ujednolica cerę. Więc co może być z nim nie tak? Niestety po pierwszych zachwytach, emocje opadły i zauważyłam, że jest on bardzo widoczny na twarzy, uwidacznia suche skórki, a także po jakimś czasie schodzi z twarzy, przez co konieczne są poprawki w ciągu dnia, a nie mam problemów ze świeceniem się skóry. Producent twierdzi, że maskuję defekty cery, ale żadnych moich niedoskonałości nie ukrył nawet w niewielkim stopniu, a nie posiadam ich zbyt wiele. Trochę szkoda bo po pozytywnych recenzjach miałam nadzieję, że znalazłam produkt dla siebie.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Miruko za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Przeliczyłam się
  • Mam tłustą, szarawą skórę. Oczekiwałam od produktu matu, żeby makijaż nie miał nieestetycznego tłustego błysku w trakcie pracy oraz naturalnie wyglądającego wykończenia.
    Czego nie polubiłam :

- opakowanie jest napchane produktem, produkt jest grubo zmielony i nie da go sie wydobyć na początku. Ja musiałam podnieść to sitko i sobie odsypać.

- Niestety, ale efekt jaki daje nie jest niewidoczny. Ciemniejszy od mojej karnacji do tego kolor ziemisto-kredowy. Cera nie wygląda zdrowo, tylko szarawo, tępo, kredowo. Efekt jest bardzo płaski.

- Wchodzi w pory, podkreśla znaki mimiczne. Przez konsystencje brzydko osiada na skórze.

- Mat nie jest jakiś długi cztery godzinki i jego żywotność się kończy. Wiem, że moja skóra nie jest łatwa, ale miałam produkty, które spisywały się tak samo albo i lepiej.

Co polubiłam :

-naturalny skład

- i przede wszystkim, że to jest polski produkt

Ilość zużytych opakowań: początek jednego

Chcesz pochwalić slepa_zakonnica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama natura
  • Puder jest jak dobry fachowiec. Tanio, szybko i porządnie rozwiązuje problemy.

Problemem jest przetłuszczająca się cera.
    Puder Jadwiga nałożony na fluid lub krem typu BB, utrwala makijaż i dodatkowo matuje. Matowość utrzymuje się wtedy przez ok 5-6 godzin. Przy zastosowaniu pudru bezpośrednio na skórę - trochę krócej.

Kosmetyk nie wysusza, nie wywołuje uczuleń. jest praktycznie bezzapachowy.

Ze względu na leczniczy skład; trzy glinki i tlenek cynku czasem nakładam go nawet na drobne zmiany skórne, żeby się uspokoiły i mnie nie wkurzały. Mogę wtedy liczyć na podleczenie zmiany, jej zabezpieczenie przed dodatkowymi bakteriami i lekkie wysuszenie.

Bardzo cieszy mnie całkowicie naturalny, taki zdrowy skład pudru. Świadomość, że nie kładę sobie codziennie na twarz warstwy chemii jest dla mnie bardzo ważna.

Puder jest transparentny i ma jasny odcień.
    W sam raz dla mnie.

Opakowanie ma dużą pojemność - kosmetyk bardzo wydajny.

Cena - śmieszna

Minusy:

Opakowanie: utrzymane w zgrzebnej estetyce i sprawiające problemy przy otwieraniu.
    (czemu postanowiłam zaradzić i przesypałam puder do przezroczystego, szerokiego i niskiego słoiczka z metalową zakrętką, a następnie przełożyłam tam siteczko z oryginalnego pudełka.
    Wszystkim polecam takie rozwiązanie. Puder jest wtedy dobrze zabezpieczony, a i szerokim pędzlem (zwłaszcza kabuki) wygodniej nabierać zawartość z takiego opakowania zastępczego).

Słaba dostępność: Sama puder kupuję wyłącznie w Internecie. Nigdy nie widziałam żadnych produktów Jadwigi w drogeriach.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze, niekończące się...

Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja do cery tłustej i trądzikowej!
  • Rewelacyjny puder do cery tłustej i trądzikowej. Ładnie matowi bez efektu mąki, jest lekki, niesamowicie wydajny, łatwo się rozprowadza i mam wrażenie, że pielęgnuje cerę - odstawiłam podkład, na co dzień używam tylko pudru Jadwiga i widzę wyraźną różnicę w ilości zmian trądzikowych. Najlepszy puder, jaki w życiu miałam!

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić joann_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mineralny w 100%
  • Największy plus za fantastyczny skład - w 100% mineralny.
    A to z kolei sprawia, że nie zapycha porów i nie czuje się dyskomfortu nawet w bardzo upalne dni.

Nakładam go na krem BB by zmatowić cerę. Obawiam się, że gdybym chciała użyć go w większej ilości (bez kremu BB czy podkładu) twarz zyskała by dziwny kolor. No właśnie...to jest jedyny minus: puder jak dla mnie ma lekko dziwny bo zielonkawy/szarobury kolor. Gdyby bardziej wpadał w "świeże" tony, złotawe lub brzoskwiniowe- cera wyglądałaby bardziej zdrowo.

Jednak jak za taką cenę ten puder to skarb.
    Firma myślę spokojnie mogłaby konkurować ze znanymi i o wiele droższymi markami gdyby tylko zmieniła przaśną nazwę "Jadwiga" oraz szatę graficzną kosmetyku ( goła baba jak z plakatu go-go).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić kasicka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Puder ma same plusy, a największym jest skład czyli glinka. Matowi cerę, można go nakładać samodzielnie w celach leczniczych, dobrze współgra z podkładem, jest mega wydajny, cena jak na takie opakowanie niska. Z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: półtora opakowania

Chcesz pochwalić Anetek89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Same plusy!!!
  • Puder idealny. Skład, cena, kolor, wydajność - wszystko na plus. W ciągu dnia trzeba kilka razy poprawić, ale i tak jest rewelacyjny. Na pewno kupię następny, jak ten kiedyś w końcu mi się skończy

Ilość zużytych opakowań: niecałe pół 1

Chcesz pochwalić dzolinadzolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry puder, niska cena
  • Plusy:

+ dobrze matuje, moja skóra się nie świeci
    + nie jest widoczny na skórze
    + naturalny skład
    + nie podrażnia
    + cena
    + wydajność (mam go od około roku i nadal go nie zużyłam)

Minusy:
    nie zauważyłam

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić madika1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity puder!
  • Puder niezwykły i zaskakujący. W pełni naturalny, wspomaga skórę z problemami, idealnie się rozprowadza i dopasowuje do koloru skóry. Wygładza ją, zmniejsza widoczność porów, delikatnie matuje, chociaż efekt nie jest zbyt spektakularny bo tak jak pisałam dopasowuje się do skóry a nie tworzy nieprzyjemnej spiętej maski. Pierwszy puder, przy którym mam wrażenie, że skóra oddycha a także chłonie z makijażu wartości odżywcze. Niezwykle wydajny.

Przy pierwszych aplikacjach dosć trudno wydobyć go z pudełka, ale to dlatego, że jest wypełniony po brzegi

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić PanoramicEyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Ideał
  • Puder kupiłam ze względu na jego pozytywne opinie oraz skład - nigdy nie miałam kosmetyku tak naturalnego jak ten.
    Opakowanie jest w mojej ocenie w porządku, dobrze przylega i nic się nie wysypuje. Przez kilka pierwszych dni aplikacja rzeczywiście była nieco trudna (puder całkowicie wypełnia opakowanie), ale teraz nie sprawia najmniejszych problemów - odwracam i stukam kilkakrotnie w denko - wysypuje się idealna ilość do aplikacji na całą twarz. Jest bardzo wydajny i na pewno wystarczy na długo przy codziennym makijażu.
    Puder jest transparentny, wg mnie matuje na 6-8h, co uważam, za bardzo dobry wynik, nie ciemnieje, nie rozwarstwia się, wygląda bardzo naturalnie.
    Jest to mój KWC, ponieważ po odstawieniu dotychczasowych pudrów i przestawieniu się na Jadwigę moja cera diametralnie się poprawiła. Do tej pory była problematyczna, przetłuszczająca się, z licznymi wypryskami i krostkami. Jakieś zakórniki się znajdą, ale nie zamieniają się w wulkany jak wcześniej, chodzi głównie o nos, troszkę na brodzie, a cała reszta twarzy - o dziwo bez skazy! Poza Jadwigą, w mojej kosmetyczce czy pielęgnacji nic nowego się nie pojawiło, zatem to musi być to.
    Na pewno kupię ponownie, choć dostępny jest w zasadzie tylko w Internecie. Dobry, polski, naturalny produkt, a co najważniejsze działa. Cena jest przystępna, polecam każdemu.

Chcesz pochwalić magdala-888 za czytelną i pomocną recenzję?