Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Powiększ Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej

Zgłaszająca osoba: burn-it-up

Preparat produkowany na bazie surowców naturalnych. Matuje, maskuje defekty skóry, wygładza. Ma działanie antybakteryjne, przeciwtrądzikowe, delikatnie ściągające
przeciwdziała wpływom szkodliwych czynników zewnętrznych. Odtruwa skórę, pielęgnuje i chroni,
wchłania nadmiernie wydzielający się tłuszcz. Maskuje wszelkie niedoskonałości skóry i zbyt rozszerzone pory, nadaje skórze gładkość i matowość. Ma właściwości zabliźniające, kojące, remineralizujące. Odświeża i odżywia cerę. Kompozycja odpowiednio dobranych glinek (białej, żółtej, zielonej) leczy trądzik, łagodzi objawy trądziku różowatego i innych defektów urody, stymuluje regenerację tkanek.
Skora staje się zdrowa i aksamitnie gładka.

Skład: Kaolin, Montmorillonite, Zinc Oxide. (30.10.2011)

Cena: ok. 20zł / 25g

• Rewelacyjny
  • Puder ma same plusy, a największym jest skład czyli glinka. Matowi cerę, można go nakładać samodzielnie w celach leczniczych, dobrze współgra z podkładem, jest mega wydajny, cena jak na takie opakowanie niska. Z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: półtora opakowania

Chcesz pochwalić Anetek89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Same plusy!!!
  • Puder idealny. Skład, cena, kolor, wydajność - wszystko na plus. W ciągu dnia trzeba kilka razy poprawić, ale i tak jest rewelacyjny. Na pewno kupię następny, jak ten kiedyś w końcu mi się skończy

Ilość zużytych opakowań: niecałe pół 1

Chcesz pochwalić dzolinadzolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry puder, niska cena
  • Plusy:

+ dobrze matuje, moja skóra się nie świeci
    + nie jest widoczny na skórze
    + naturalny skład
    + nie podrażnia
    + cena
    + wydajność (mam go od około roku i nadal go nie zużyłam)

Minusy:
    nie zauważyłam

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić madika1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niesamowity puder!
  • Puder niezwykły i zaskakujący. W pełni naturalny, wspomaga skórę z problemami, idealnie się rozprowadza i dopasowuje do koloru skóry. Wygładza ją, zmniejsza widoczność porów, delikatnie matuje, chociaż efekt nie jest zbyt spektakularny bo tak jak pisałam dopasowuje się do skóry a nie tworzy nieprzyjemnej spiętej maski. Pierwszy puder, przy którym mam wrażenie, że skóra oddycha a także chłonie z makijażu wartości odżywcze. Niezwykle wydajny.

Przy pierwszych aplikacjach dosć trudno wydobyć go z pudełka, ale to dlatego, że jest wypełniony po brzegi

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Chcesz pochwalić PanoramicEyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój Ideał
  • Puder kupiłam ze względu na jego pozytywne opinie oraz skład - nigdy nie miałam kosmetyku tak naturalnego jak ten.
    Opakowanie jest w mojej ocenie w porządku, dobrze przylega i nic się nie wysypuje. Przez kilka pierwszych dni aplikacja rzeczywiście była nieco trudna (puder całkowicie wypełnia opakowanie), ale teraz nie sprawia najmniejszych problemów - odwracam i stukam kilkakrotnie w denko - wysypuje się idealna ilość do aplikacji na całą twarz. Jest bardzo wydajny i na pewno wystarczy na długo przy codziennym makijażu.
    Puder jest transparentny, wg mnie matuje na 6-8h, co uważam, za bardzo dobry wynik, nie ciemnieje, nie rozwarstwia się, wygląda bardzo naturalnie.
    Jest to mój KWC, ponieważ po odstawieniu dotychczasowych pudrów i przestawieniu się na Jadwigę moja cera diametralnie się poprawiła. Do tej pory była problematyczna, przetłuszczająca się, z licznymi wypryskami i krostkami. Jakieś zakórniki się znajdą, ale nie zamieniają się w wulkany jak wcześniej, chodzi głównie o nos, troszkę na brodzie, a cała reszta twarzy - o dziwo bez skazy! Poza Jadwigą, w mojej kosmetyczce czy pielęgnacji nic nowego się nie pojawiło, zatem to musi być to.
    Na pewno kupię ponownie, choć dostępny jest w zasadzie tylko w Internecie. Dobry, polski, naturalny produkt, a co najważniejsze działa. Cena jest przystępna, polecam każdemu.

Chcesz pochwalić magdala-888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Puder świetnie spełnia swą rolę. Matuje, jest transparentny, nie bieli buzi. Wydajny, skład bardzo na +, wygodne siteczko, na - pani na opakowaniu (wygląda jakby był to jakiś produkt dla panów serio, często na zapalniczkach są takie wyginające się panie) i to, że czasem się trochę pyli i może troszkę pobrudzić przedmioty, które są obok nas.

UWAGA

Ja na początku nie umiałam go używać, na początku bielił mi twarz strasznie, przez co wyglądałam jak posypana mąką.(Kilka razy próbowałam go nałożyć, gdy nigdzie nie wychodziłam.) Jednak wystarczyła zmiana pędzla, żeby przekonać się jakie to cudeńko <3

Używam tego produktu od: mam od roku, w dzień w dzień stosuję od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ UKOCHANY
  • Właśnie zużywam trzecie opakowanie tego pudru. Dla mnie jest idealny. Idealny, ukochany, uratował moją samoocenę w najcięższych chwilach (kuracja).
    Zalety:
    - naturalny skład
    - działa lekko leczniczo
    - nie zapycha
    - jest naturalnym filtrem
    - zakrywa niedoskonałości (ale używam pod niego jeszcze korektor z Iwostinu, to połączenie jest dla mnie bardzo dobre)
    - cena ok, starcza na jakies 2, gora 3 miesiące

Szkoda ze dostępnośc jest słaba i trzeba go zamawiać przez internet. No i się sypie, trzeba bardzo uwazac żeby połowa nie wylądowała na umywalce w łazience. Ale używanie go jest kwestia wprawy,
    WARTO.
    Polecam każdemu.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie opakowanie

Chcesz pochwalić Sliczna Sarenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • polecam
  • kupiłam szukając kosmetyku o naturalnym, niezapychajacym składzie.

+ilość: chyba nigdy się nie skończy!
    +cena, dostępność (zawsze jest na allegro)
    +odpowiedni dla mnie kolor
    +bardzo fajny puszek dołączony do opakowania
    +matuje
    +zdrowy dla skóry
    +współpracuje z moimi kremami tonujacymi i bb

-babka na opakowaniu jest wulgarna

Będę kupować dalej, o ile dożyję końca opakowania
    pewnie da się znaleźć lepsze, ale ja chyba już nie chcę eksperymentować na mojej zdrowiejącej z trądziku cerze, żeby nie "przedobrzyć", u mnie mniej znaczy lepiej i ten puder ze mna zostanie

Używam tego produktu od: może 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić askpl za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Zakupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniamii i nie żałuję.

Plusy:
    - cena - kilkanaście złotych za puder na długie miesiące to niemalże jak za darmo
    - jw. wydajność - stosuję go już prawie rok, przy tym ok.8 miesiecy codziennego (!) stosowania, a mam go nadal ok. połowę
    - lekki
    - przyjazny dla skóry
    - jaśniutki
    - nie odcina się brzydko od skóry, stapia się z nią

Minusy:
    - opakowanie - puder tak naprawdę niemożliwy do przetransportowania, strasznie się sypie, no ale w przypadku pudrów sypkich ciężko trafić na dobre opakowanie
    - nie radzi sobie z mocno świecącą buzią (np. po filtracg), wtedy musiałam sięgnąć po puder w kamieniu.

Ogólnie spełnia swoje zadanie, a przy tym kosztuje grosze - pewnie jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić pomiddorowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic szczególnego
  • niestety spodziewałam się po nim większych cudów
    plusy :
    -matuje na 2 h
    -wydajny
    -nie zapycha
    minusy:
    - konsystencja mąki
    - na twarzy wygląda jak mąka
    - nic nie leczy
    -wysusza cere

Ilość zużytych opakowań: duże

Chcesz pochwalić kinusia08 za czytelną i pomocną recenzję?