Coty, Celine Dion, Enchanting EDT

Powiększ Coty, Celine Dion, Enchanting EDT

Zgłaszająca osoba: dzika truskawa

Pełna elegancji i wyrafinowania kompozycja Celine Dion Enchanting podkreśla urodę kobiety, jej delikatność i ciepło. Z tym zapachem każda kobieta poczuje się najpiękniejsza i czarująca.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat oliwki, czerwona porzeczka, fiołek alpejski
nuta serca: biała orchidea, gardenia, frezja
nuta bazy: biała ambra, drzewo sandałowe, bób tonka.

• 'pachniesz jak moje przedszkole'
  • To właśnie usłyszałam kiedy spisikałam się tymi perfumami jakiś czas temu na 18 mojej przyjaciółki No zatkało mnie, nie powiem. Takiego porównania jeszcze nie słyszałam. Jednak przyjaciółka, od której to usłyszałam, przez całą resztę imprezy nie odrywała ode mnie nosa Do dziś chce mi się śmiać jak to sobie przypomnę.
    Skojarzenie z przedszkolem uznałam za komplement- przecież to miejsce, gdzie bawiliśmy się najlepiej. Każdy z nas chyba marzy żeby tam wrócić. I mimo że ja zapachu Celine nie kojarzę ze swoim przedszkolem, to faktycznie ma w sobie coś, co sprawia, że chce się wracać do tych perfum. Dla mnie zapach jest taki mleczny, słodki, kwiatowy. Przywodzi mi na myśl owoc brzoskwini- słodki, soczysty, delikatny. Nawet kolor wody jest właśnie brzoskwiniowy, co tylko podbija moje skojarzenie.
    Zapach jest elegancki, ale dla mnie też dziewczęcy. Słodki, ale nie w nachalny, irytujący sposób. Dla mnie początek to brzoskwinia z mlekiem i oliwką. Podoba się bardzo wielu osobom z mojego otoczenia, chociaż nie u wszystkich budzi skojarzenia z przedszkolem Jest trwały- ok. 10 godzin na mojej skórze.
    Kiedyś przez przypadek zmieszałam go z moimi innymi perfumami- Etoile firmy Fragonard. I objawienie- mieszanka niesamowita!!! Nigdy w życiu świadomie nie zmieszałabym z sobą dwóch różnych zapachów, bo bałabym się, że otrzymam czystego truciciela, jednak w tym przypadku efekt niesamowity- świeżość Etoile i słodycz Enchanting wspaniale się uzupełniały.
    Obecny flakon ukradłam mamie- przestała ich w pewnym momencie używać, chociaż dalej bardzo jej się podobają. Mimo pojemności 30ml posiadam go już od kilku ładnych lat.
    Dodam tylko, że Celine Dion uwielbiam- zarówno jej piosenki, jak i perfumy. Zapachy sygnowane nazwiskiem piosenkarki przypadły mi do gustu już w gimnazjum, moja mama również bardzo je lubi. Do tego artystka nosi imię mojej mamy czym zaplusowała u mnie już na wejściu
    Kolejny flakon zakupię, jak tylko uda mi się go gdzieś dostać. Na razie muszą mi starczyć ostatnie kropelki.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1x30 ml

Chcesz pochwalić Arwen123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kobiecy i Elegancki
  • Zapach kojarzy mi się z luksusem, przepychem zaupełnie nie wiem dlaczego Jest dość intensywny, nieziemsko kobiecy, raczej dla Kobiet nie młodych kobietek Trwałość tego zapachu jest dość duża- u mnie utrzymuje się nawet do kilku godzin.

Używam tego produktu od: 6lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe (30ml) i druga buteeczka w trakcie (30ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pudlo_manka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiłam
  • To moje drugie podejście do tych perfum-tym razem udane.

Zapach jest po prostu śliczny-ciepły,subtelny,kobiecy i elegancki.
    Jest słodki,ale jednocześnie delikatny.
    Czuję w nim porzeczkę,frezję i wanilię.
    Uważam,że jest idealny na każdą porę roku.
    Jak dla mnie to zapach na dzień-do szkoły,pracy,na zakupy,na spacer itp.

Nastepny plus za flakon(widać inspirację Hypnose),cenę i trwałość(duża jak na EDT-na mojej skórze wytrzymują jakieś 6 h).
    Naprawdę polecam,bo to przyjemny i delikatny zapach-nikomu krzywdy nie zrobi,bo nie daje po nosieUżywam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić Adzia15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczerze to mdły, ale miły
  • Dokładnie jak w opisie. Perspektywa zużycia takiej na przykład setki byłaby wystarczającym powodem aby nabawić mnie koszmarów Ale weszłam w posiadanie zgrabnej ze sprejem 15 - tki.
    Buteleczka faktycznie wydaje się inspirowana Hypnose acz ustalmy od razu - jest brzydsza. Zwłaszcza tandetny plastikowy korek.
    Zapach - no tak. Już dawno nie wąchałam czegoś tak mało wyrazistego, co jednocześnie nie byłoby odrzucające (jak np. Inspire Aguilery). Zapach jest słodki, nieagresywny, kobiecy, mdły, neutralny, licealny, mało trwały. Ma zaletę - daje się nosić bez problemów przy tym wszystkim jest dość przyjemny. Choć ja uważam, że jest to jeden z mniej udanych zapachów Dion. Sensations np. jest o wiele ciekawszym zapachem.

Używam tego produktu od:paru dni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 15 ml, na szczęście szybko idzie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny zapach
  • To jedyny zapach Celine który przypadł mi do gustu, jest elegancki ale dziewczęcy zarazem. Pasuje na każdą okazję, nie drażni, można się w niego wwąchiwać, nie należy do "ciężkich" zapachów. super ja dla mnie

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić palsie21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • z racji tego, że próbuję wszystkich zapachów z serii CD nie wiem czy kupię ponownie ten sam, ale:
    +cudny zapach.. lekki, delikatny, a za razem charakterystyczny i rozpoznawalny..
    +trwałość - utrzymuje się baaaardzo długo... szczególnie na włosach ...
    +cena.. ja kupiłam za 30 zł... - zawsze za tyle kupuje Jej perfumy
    - nie ma... polecam lubiącym błyszczeć!!

Używam tego produktu od:....?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lovellyhippo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 13 raz(y)
  • Ciepłe, eleganckie
  • Opakowanie:
    - Niezbyt ładne, zatyczka nie trzyma się zbyt dobrze.

+ Przystępna cena, szeroka dostępność, bardzo dobra trwałość (na ubraniach do prania, na ciele do zmycia).
    ++ Ciepły, otulający, elegancki zapach. Wyczuwam fiołka, frezję i wanilię, owoców i alkoholu nie. Rozgrzewa, łagodzi i koi. W chłodny, letni wieczór ubiera, w zimie jest miękki jak świeży, puszysty śnieg. Przez cały czas trwania nie drażni nosa, żaden składnik nie irytuje.

Kupiłam mamie ponad rok temu deo spray, ale tak mi się spodobał, że sprawiłam sobie EDT w promocji za ok.60zł. Niezalecany w upalne dni. Odpowiedni na wieczór i gdy w dzień chcemy dodać sobie szyku.

Używam tego produktu od roku. / Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić Malla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieciekawy
  • Bez charakteru, bez wyrazu, bez żadnych specyficznych, właściwych tylko jemu nut... Nie lubię takich zapachów. Gorzkawo-kwiatowo-pudrowy, zero ewolucji. Jestem na nie.
    Buteleczka faktycznie podobna do Hypnose. Przeciętna.

Używam tego produktu od:-
    Ilość zużytych opakowań:test

Chcesz pochwalić dzika truskawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie beznadzieja
  • Przetestowłam ten zapach tylko dlatego że dostałam jego próbkę(był czas że w Sephorze barkowało im porządnych próbek,więc dawali te tańsze zapachy).Przy okazji obejrzalam sobie flakonik,który jest w porządku,gdyby nie to że wygląda niemal identycznie jak flakon Hypnose.I juz wiadomo skąd producenci czerpią inspirację...
    Jeśli chodzi o sam zapach to ani odrobinę mnie nie zachwycil ani nie zaskoczył.Było to raczej wielkie rozczarowanie.Psiknęłam się już w domu,odczekałam chwile,przyłożyłam nos do nadgarstka i aż mnie odrzuciło.Jak wydedukowałam,był to w tym momencie głownie zapach spirytusu,w tle jedynie pobrzmiewała nieszczęsna porzeczka,która nijak nie mogła wybić się nad czysty alkohol.Byłam pewna że szybko to przejdzie.No niestety,przez pierwszą godzinę był tylko alkohol,choć porzeczka juz zaczynała się przedzierać przez jego opary.Następnie alkohol odparował i zaczęłam czuć tylko tą porzeczkę + coś duszącego-orchideę.Zapach jest dosyć trwały(nawet 5 godzin) ale przez cały czas czuć to samo-tę podduszającą mnie woń orchidei i owocków(niestety,pachną one jak sztuczne i plastikowe).Na szcęście wszystko później traci na mocy,ale nadal czuć to samo.W tym momencie zadałam pytanie-gdzie ta ambra?????gdzie to drwno sandalowe które ubóstwiam????a to wszystko jest obiecane w składzie.No niestety...

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:próbka

Chcesz pochwalić Aniamm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czarująca Ceśka
  • Pozytywne zaskoczenie. Nigdy nie testowalam zapachów sygnowanych nazwiskiem Celine, bo ani mnie uprawiany przez nią gatunek muzyczny nie porusza ani ona sama, ani wreszcie nie mam pozytywnego stosunku do zapachów parafowanych przez aktoreczki/piosenkareczki. A to coś nie jest złe. Testowałam Enchanting na przemian z nieszczęsnym Davidem Beckhamem i na jego tle Celinka wypadła naprawdę dobrze. Przynajmniej ma charakter. Dla mnie początek nieco zbyt słodki, ale kiedy się rozwinie i nuty głowy pójdą precz, jest przyjemnie, naprawdę przyjemnie. Może trochę za dużo orchidei, ale zdecydowanie to własnie ona nadaje charakter całej sprawie. Poza tym całkiem fajna frezja i naprawdę miękka, ciepla, welurowa baza, bez krzty wanilii. W zachwytach się rozplywać nie będę, ale zdecydowanie spodziewałam się czegoś dużo gorszego. Na wieczór bym nie założyła, do pracy też, ale wyjście na pocztę w Enchanting albo wieczór przy TV - czemu nie?

ZASKAKUJĄCA TRWAŁOŚĆ jak na tą półkę cenową. Próbkę mam EDT a całość trwa kilka godzin lekko (z 5 jak nic). Jeśli kiedyś przytulę jakiegoś malucha z Enchanting w środku to chyba spróbuję z EDP, a nuż będzie jeszcze trwalsza.

Nabrałam ochoty przelecieć się po innych zapachach pani Dion .

Używam tego produktu od/Ilość zużytych opakowań: próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wielka niedźwiedzica za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij