Powiększ Garnier, Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Krem do pielęgnacji twarzy i ciała z kolendrą, palmą i gliceryną

Zgłaszająca osoba: MagJa

Krem przeciw wysuszaniu skóry dzięki formule z kolendrą, palmą i gliceryną łagodzi i odżywia suchą skórę. Już po 3 tygodniach stosowania skóra odzyskuje swoją naturalną miękkość i elastyczność. Krem ma nietłustą konsystencję, wchłania się błyskawicznie zapewniając natychmiastowe uczucie świeżości i komfortu. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała.

Składniki: Aqua/Water, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Elaeis Guineesis/Palm Oil, Sucrose Stearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Coriandrum Sativum, Coriander Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Ammonium Polyacryloyldimethyl, Taurate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Xantan Gum, Ethylhexyl Methoxycinnamate, CI 77891/Titanium Dioxide, Imidiazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenylmethylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool (F.I.L.B6424/3)

Cena: 6zł/ 50ml, 14zł/ 200ml

• JEDEN Z ULUBIONYCH KREMIKÓW
  • Bardzo lubię co jakiś czas wracać do tego kremu.
    Stosuję go w sumie do całego ciała, a najczęściej do twarzy i rąk. Bardzo dobrze nawilża skórę, a przede wszystkim cudownie pachnie.

Plusy:
    - niska cena
    - cudowny zapach
    - lekka formuła
    - dostępność
    - możliwość zakupu małego pudełeczka
    Minusy:
    - nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Ponad 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: Trudno zliczyć

Chcesz pochwalić alinadbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • plaster na skórki
  • Mam tłustą cerę. Jednak czasem zdarzy się, że pojawia się na mojej twarzy miejsce przesuszone, skóra się łuszczy. Do tej pory ratowałam takie miejsca kremem z Garniera w czerwonym opakowaniu. Jednak pewnego dnia robiąc zakupy w sklepie kosmetycznym postanowiła przetestować tę wersję.
    Krem szybko się wchłania i eliminuje przesuszenie skóry nie powodując jednocześnie wzmożenia wydzielania sebum. Nie zatyka, nie wywyołuje przykrych niespodzianek.
    Mało tego, kiedyś spróbowała nałożyć go na całą twarz na noc i efekt był zadowalający. Rano skóra byłą nawilżona i matowa jednocześnie. Robię to tylko raz na jakiś czas, bo nakłądanie kremu regularnie jednak nie w
    Obie wersje - ta w czerwonym i ta, o której teraz piszę- sprawdzają się, gdy mam awaryjną sytuację i trudno mi zdecydować, którą mam wybrać. Będę po prostu kupować na zmianę
    .Używam tego produktu od: dłuuuuugo
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt
  • szczerze, męczę ten kremik już chyba ponad pół roku, i nie mogę skończyć. nawilżanie baardzo kiepskie, do tego po pewnym czasie zapycha koszmarnie ! spodziewałam się czegoś lepszego. zapach obleci.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić CaroLine^^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie w porządku
  • Używałam tego kremu dość długo rano i wieczorem (głównie na twarz) i nawet dobrze nawilżał. Skóra po nim była gładka i nie podrażniał. Konsystencja nawet przyjemna, lekka i szybko się wchłaniał. Był wydajny. Jednak chyba trochę zatyka pory. Kiedy go stosowałam wyskakiwały mi wypryski. Odkąd zmieniłam ten krem, nie zdarza się to już tak często.

Używam tego produktu od: czterech lat. Od 3 miesięcy już go nie używam.
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Evi2302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Krem przeciętniak. Plus za konsystencję, która jest dosyć rzadka. Nie lubię ciężkich, tłustych kremów. Jest mało wydajny. Co do nawilżania, mogłabym równie dobrze nie używać nic, a efekt byłby identyczny. Fakt, że moja skóra jest sucha i wymaga nawilżenia dosyć konkretnego, ale mogę go stosować 5 razy na dzień i nic się nie zmieni. Ładny zapach, nie zapycha porów. Podsumowując: po co wydawać kasę na coś, co i tak nie daje zamierzonego efektu.

Chcesz pochwalić MadameMad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie go.
  • Bardzo dobry krem nawilżający. Używam go do twarzy. Ma rzadką konsystencje dzięki czemu dobrze sie go rozprowadza
    Spełnia swoją funkcje bardzo dobrze.
    Nie drogi + ma ładne opakowanie . Same plusy

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić mika0211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uniwersalny
  • Swoje czasu to był mój ulubiony do twarzy
    Typowy do torebki, lekki i mały. Zawsze się może przydać
    PLUSY:
    - dobrze nawilża
    - cena 5 - 6 zł
    - opakowanie
    - ładny zapach

MINUST:
    dla mnie nie ma

Używam tego produktu od: 5 lat?
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić antt89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Krem jest świetny, pięknie pachnie, szybko się wchłania i pozostawia cieniutką ochronną warstwę na skórze. Używam go tylko do twarzy, doskonale nawilża suchą skórę, jestem z niego w pełni zadowolona.

Chcesz pochwalić Marlena18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry jako codzienny nawilżacz
  • Na wstępie - używam go tylko do ciała. jakoś nie mogłabym sie przełamać, żeby używać tego samego kremu do twarzy i do ciała, może dlatego, że skóra mojej twarzy jest bardzo wrażliwa.
    Ale do rzeczy. Stosuję ten krem w ramach codziennej pielęgnacji - mam suchą skórę i niestety po każdej kąpieli/prysznicu wymaga ona nawilżenia/natłuszczenia. Ten krem sprawdza się w tej roli bez zarzutu - ma nie za lekką i nie za ciężką konsystencję, nieźle się wchłania, nawilża w stopniu zadowalającym. przyjemnie pachnie - nie owocowo, nie kwiatkowo, tylko tak... kremowo Łatwo wydobywa się go z pudełeczka, nie trzeba sie męczyć z wyciskaniem z butelki (a z tym w produktach Garniera jest zazwyczaj problem).
    Podsumowując - porządny krem na co dzień, ale nie do "zadań specjalnych".

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • mój ulubiony
    jedno opakowanie starcza mi na bardzo długo a uzywam codziennie, kosztuje okolo 15 zl
    uzywam do twarzy po toniku z garniera(rózowy) razem tworza udany duet
    pięknie nawilza,super sie wchłania
    pięknie pachnie, działa odświezajaco, lagodzi

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić chandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Bardzo podoba mi się opakowanie tego kremu. Poza tym ładnie pachnie, ma przyjemną konsystencję. Jeśli chodzi o wpływ na moją skórę - nic nadzwyczajnego, można go użyć gdy pod ręką nie mamy nic innego a nasza skóra woła o pomoc.

Używam tego produktu od: Lat
    Ilość zużytych opakowań: 1-2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mademoiselle_isu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilżanie?
  • Miałam kiedyś już ten krem, dostałam go w prezencie i teraz też przywędrował do mnie przypadkiem.
    Muszę przyznać, że omijam kosmetyki Garniera szerokim łukiem, bo każdy z nich to osobna ciężka porażka, przynajmniej każdy, z jakim się zetknęłam.

Otworzyłam pudełeczko i pomyślałam, że może nie będzie tak źle... Rzeczywiście, nie było, tym razem nie pokazała się pokrzywka i nie było pieczenia. Konsystencja jest w porządku, zapach trochę się rzuca, ale wietrzeje, więc jest znośnie.
    Do twarzy nadaje się średnio, moim zdaniem tylko wtedy, gdy pod ręką nic innego nie ma. Jego działanie na pewno nie opiera się na nawilżeniu, tylko "uduszeniu" skóry i uniemożliwieniu transpiracji. Myślę, że osoby z tendencją do zatykania porów miałyby poważne kłopoty.
    Na ciele sprawuje się niewiele lepiej. Efekt nawilżenia jest krótkotrwały, choć na ten niedługi czas skóra jest wygładzona i miękka.
    Opakowanie jest wygodne, lubię kremy w płaskich słoiczkach.

Podsumowując, znam kremy "uniwersalne" o działaniu lepszym dla skóry, na prawdę nawilżającym, z krótszym, lepszym składem, kosztujące połowę ceny rożowego Garniera

Używam tego produktu od: trudno określić
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 małego słoiczka

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Ten strasznie mnie do siebie zniesmaczył. Podchodziłam do niego pare razy i zawsze było to samo- krem zamiast się wchłaniac to dziwnie wysychał na twarzy, gdy po jakimś czasie go "zdjełam" cera była sucha i niemiła w dotyku.

Krem najwidoczniej nie dla mojego typu cery. Ja osobiście nie polecam

Używam tego produktu od: mieśiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1, i nie zamierzam kupowac kolejnego

Chcesz pochwalić Princ za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny na zimę
  • Kupiłam go już dosyć dawno, jednak używałam sporadycznie. Teraz, gdy jest już zimno na dworze, stosuję go na noc na dłonie i stopy. Nawilża dosyć dobrze. Nie mam problemów z suchą skórą. Szybko się wchłania, ładny, kojący zapach. Dosyć wydajny (mam małe opakowanie) za tą cenę.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić MalinowaMamba za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Uniwersalny! ślicznie pachnie, łagodzi i nawilża suchą skórę. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Uważam, że bardziej jednak nadaje się do pielęgnacji ciała aniżeli twarzy. Bardzo dobry kosmetyk do codziennego użytku, polecam

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić Hazelnut za czytelną i pomocną recenzję?
  • uniwersalny
  • Małe opakowanie tego kremu mam zawsze w torebce-ratuje mnie z opresji. Używam głównie do ciała, zcasem (głównie w podróży) także do twarzy. Piękny zapach, miła konsystencja-krem dość szybko się wchłania, dobrze nawilża, skóra jest po nim miękka i w dobrej formie. Nie używam go na co dzień do twarzy-na pewno by mi się znudził-ale w podróży jest naprawdę dobry, nie zapycha, można używać pod makijaż. Na pewno kupię go jeszcze wiele razy.

Używam tego produktu od:kilku lat
    Ilość zużytych opakowań:wiele

Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi osobiście krem odpowieda, stosuje go tylko na twarz i szyję, na noc. Skóra zrobiła się przyjemnie delikatna i miękka. Cudów nie zdziała, ale za tą cenę naprawdę warto spróbować

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić memlia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czuje niedosyt
  • Mam cere po kuracji tradzikowej kwasem.Jest przesuszona, wymaga odzywienia i intensywnego nawilzenia.

+nawilza ale tak na 3
    +szybko sie wchlania
    +nie pozostawia tlustej warstwy jednak dotykajac twarzy czuje ze cos na niej jest
    +zapach, dla mnie neutralny
    +cena
    +opakowanie

Dla mnie krem ten spisuje sie przecietnie. Nie nawilza wystarczajaco mojej skory.Troche zapycha. Chce kupic jeszcze ta wersje do bardzo suchej skory moze lepiej sie spisze.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasienka232 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Przyjemny
  • Tego kremu używam wyłącznie do twarzy. Ma on idealną konsystencję - nie jest gęsta ani rzadka. Bez problemu można go rozsmarować. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustego, duszącego skórę filmu. Dobrze odżywia i nawilża, bardzo dobrze wygładza. Nie podrażnia za co duży plus. Ma bardzo ładny zapach i jest szalenie wydajny, a do tego tani. Jedno opakowanie wystarcza mi na 3-3,5 miesiąca przy codziennym używaniu!

Czas używania produktu: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę 3

Chcesz pochwalić k-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Wolę czerwony - do bardzo suchej skóry, ale ten też bardzo lubię Na wstępie zaznaczę,że nie używam tego kremu do twarzy - tylko do ciała co jakiś czas. Krem ładnie pachnie,dobrze nawilża,jest treściwy,a jednocześnie dosyć lekki. Całkiem szybko się wchłania.

Chcesz pochwalić _Blacky_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Co jakiś czas do niego wracam, ale teraz mam fazę na mleczko różowe z tej serii, jest bardzo dobre, a z resztą krem do rąk również świetny. Co do tego kremiku-używałam go na całe ciało po kąpieli codziennie przez ubiegła zimę, i rzeczywiscie dawał rezultaty, skóra była po nim miękka i gładka. Nie wiem czy to tylko wrażenie, ale wydawała mi się po nim jędrniejsza. W ubiegłe wakacje również w niego zainwestowałam, i bardzo dobrze spisał sie jako krem na podrażnioną skórę.
    jestem z niego bardzo zadowolona i napewno jeszcze nie raz do niego wrócę!Używam tego produktu od: roku z przerwami

Chcesz pochwalić catttt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdy nie mam nic innego.
  • Używam go tylko w chłodne dni, gdyż mam tłustą cerę.
    Wchłania się całkiem nieźle, jednak zostawia lekki film, lecz nie wygląda na tłustą.
    Taki sobie kremik, w sumie to nawilża, ale widziałam lepsze. Nie mam do niego specjalnych zastrzeżeń, więc daję ****

Używam tego produktu od: kiedy znalazł się w mojej łazience

Chcesz pochwalić skarpetta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Wstrętny zapach, konsystencja rzadkawa, ale na ciele tłustawa i lepka.
    Do twarzy się nie nadaje, obciąża skórę, zapycha i czuć pod nosem ten chemiczny zapach. Ohydny!
    Na ciele można go przeżyć, ale daje tylko nawilżenie jak jest na skórze a jak zejdzie - skóra znowu jest sucha.
    Używam tego produktu od: 0,5 roku.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić marlen2310 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty swojej ceny ;]
  • Krem faktycznie regeneruje suchą skórę, ma przyjemny zapach i konsystencję. Szybko się wchłania, nie pozostawia po sobie śladu, poza przyjemnym uczuciem nawilżenia ;]

Kupiłam go za wyższą cenę, jednak opłacało się.

Bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Chcesz pochwalić Cathy06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto
  • Podoba mi się
    - ładnie pachnie to cudeńko, to po pierwsze
    - bardzo dobrze nawilża
    - dobrze się wchłania i rozprowadza
    - czytałam poprzednie recenzję i wyczytałam, że jedna z Was napisała, że jest gęsty.. jak dla mnie lekki
    - ładne pudełeczko z którego wybieram wszystko co do ostatniej kropli
    - nie drogo
    I to chyba tyle.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić blackamor za czytelną i pomocną recenzję?