Powiększ Garnier, Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Krem do pielęgnacji twarzy i ciała z kolendrą, palmą i gliceryną

Zgłaszająca osoba: MagJa

Krem przeciw wysuszaniu skóry dzięki formule z kolendrą, palmą i gliceryną łagodzi i odżywia suchą skórę. Już po 3 tygodniach stosowania skóra odzyskuje swoją naturalną miękkość i elastyczność. Krem ma nietłustą konsystencję, wchłania się błyskawicznie zapewniając natychmiastowe uczucie świeżości i komfortu. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała.

Składniki: Aqua/Water, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Elaeis Guineesis/Palm Oil, Sucrose Stearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Coriandrum Sativum, Coriander Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Ammonium Polyacryloyldimethyl, Taurate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Xantan Gum, Ethylhexyl Methoxycinnamate, CI 77891/Titanium Dioxide, Imidiazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenylmethylpropional, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool (F.I.L.B6424/3)

Cena: 6zł/ 50ml, 14zł/ 200ml

• JEDEN Z ULUBIONYCH KREMIKÓW
  • Bardzo lubię co jakiś czas wracać do tego kremu.
    Stosuję go w sumie do całego ciała, a najczęściej do twarzy i rąk. Bardzo dobrze nawilża skórę, a przede wszystkim cudownie pachnie.

Plusy:
    - niska cena
    - cudowny zapach
    - lekka formuła
    - dostępność
    - możliwość zakupu małego pudełeczka
    Minusy:
    - nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Ponad 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: Trudno zliczyć

Chcesz pochwalić alinadbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • plaster na skórki
  • Mam tłustą cerę. Jednak czasem zdarzy się, że pojawia się na mojej twarzy miejsce przesuszone, skóra się łuszczy. Do tej pory ratowałam takie miejsca kremem z Garniera w czerwonym opakowaniu. Jednak pewnego dnia robiąc zakupy w sklepie kosmetycznym postanowiła przetestować tę wersję.
    Krem szybko się wchłania i eliminuje przesuszenie skóry nie powodując jednocześnie wzmożenia wydzielania sebum. Nie zatyka, nie wywyołuje przykrych niespodzianek.
    Mało tego, kiedyś spróbowała nałożyć go na całą twarz na noc i efekt był zadowalający. Rano skóra byłą nawilżona i matowa jednocześnie. Robię to tylko raz na jakiś czas, bo nakłądanie kremu regularnie jednak nie w
    Obie wersje - ta w czerwonym i ta, o której teraz piszę- sprawdzają się, gdy mam awaryjną sytuację i trudno mi zdecydować, którą mam wybrać. Będę po prostu kupować na zmianę
    .Używam tego produktu od: dłuuuuugo
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbyt
  • szczerze, męczę ten kremik już chyba ponad pół roku, i nie mogę skończyć. nawilżanie baardzo kiepskie, do tego po pewnym czasie zapycha koszmarnie ! spodziewałam się czegoś lepszego. zapach obleci.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić CaroLine^^ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Generalnie w porządku
  • Używałam tego kremu dość długo rano i wieczorem (głównie na twarz) i nawet dobrze nawilżał. Skóra po nim była gładka i nie podrażniał. Konsystencja nawet przyjemna, lekka i szybko się wchłaniał. Był wydajny. Jednak chyba trochę zatyka pory. Kiedy go stosowałam wyskakiwały mi wypryski. Odkąd zmieniłam ten krem, nie zdarza się to już tak często.

Używam tego produktu od: czterech lat. Od 3 miesięcy już go nie używam.
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Evi2302 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Krem przeciętniak. Plus za konsystencję, która jest dosyć rzadka. Nie lubię ciężkich, tłustych kremów. Jest mało wydajny. Co do nawilżania, mogłabym równie dobrze nie używać nic, a efekt byłby identyczny. Fakt, że moja skóra jest sucha i wymaga nawilżenia dosyć konkretnego, ale mogę go stosować 5 razy na dzień i nic się nie zmieni. Ładny zapach, nie zapycha porów. Podsumowując: po co wydawać kasę na coś, co i tak nie daje zamierzonego efektu.

Chcesz pochwalić MadameMad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie go.
  • Bardzo dobry krem nawilżający. Używam go do twarzy. Ma rzadką konsystencje dzięki czemu dobrze sie go rozprowadza
    Spełnia swoją funkcje bardzo dobrze.
    Nie drogi + ma ładne opakowanie . Same plusy

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić mika0211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uniwersalny
  • Swoje czasu to był mój ulubiony do twarzy
    Typowy do torebki, lekki i mały. Zawsze się może przydać
    PLUSY:
    - dobrze nawilża
    - cena 5 - 6 zł
    - opakowanie
    - ładny zapach

MINUST:
    dla mnie nie ma

Używam tego produktu od: 5 lat?
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić antt89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Krem jest świetny, pięknie pachnie, szybko się wchłania i pozostawia cieniutką ochronną warstwę na skórze. Używam go tylko do twarzy, doskonale nawilża suchą skórę, jestem z niego w pełni zadowolona.

Chcesz pochwalić Marlena18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry jako codzienny nawilżacz
  • Na wstępie - używam go tylko do ciała. jakoś nie mogłabym sie przełamać, żeby używać tego samego kremu do twarzy i do ciała, może dlatego, że skóra mojej twarzy jest bardzo wrażliwa.
    Ale do rzeczy. Stosuję ten krem w ramach codziennej pielęgnacji - mam suchą skórę i niestety po każdej kąpieli/prysznicu wymaga ona nawilżenia/natłuszczenia. Ten krem sprawdza się w tej roli bez zarzutu - ma nie za lekką i nie za ciężką konsystencję, nieźle się wchłania, nawilża w stopniu zadowalającym. przyjemnie pachnie - nie owocowo, nie kwiatkowo, tylko tak... kremowo Łatwo wydobywa się go z pudełeczka, nie trzeba sie męczyć z wyciskaniem z butelki (a z tym w produktach Garniera jest zazwyczaj problem).
    Podsumowując - porządny krem na co dzień, ale nie do "zadań specjalnych".

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • mój ulubiony
    jedno opakowanie starcza mi na bardzo długo a uzywam codziennie, kosztuje okolo 15 zl
    uzywam do twarzy po toniku z garniera(rózowy) razem tworza udany duet
    pięknie nawilza,super sie wchłania
    pięknie pachnie, działa odświezajaco, lagodzi

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić chandra za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij