Rossmann, Babydream, Krem do twarzy i ciała

Powiększ Rossmann, Babydream, Krem do twarzy i ciała

Zgłaszająca osoba: pink69

Krem z rumiankiem oraz pantenolem, z woskiem pszczelim oraz witaminą E. Nie zawiera oleju mineralnego, barwników ani konserwantów.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus, Isopropyl Palmitale, Glycerin, Cetyl Alkohol, Glyceryl Stearate Citrate, Parfum, Cera Alba, Panthenol, Topopheryl Acetate, Chamomilla Recutita, Bisabobol, Xantan Gum, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Citrate

Cena: 3,99zł/ 100ml

• Chwalona: 4 raz(y)
  • za słaby
  • + ładnie pachnie
    + wchłania się do matu
    + na początku stosowania pomaga

- za słabo nawilża
    - ściąga twarz

Przy mniej wymagającej skórze powinien być ok. Ja mam mieszaną z tendencją do przesuszania i niestety nie dał rady

Używam tego produktu od: 2010

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić reeva za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • KWC!
  • Ideał! Nie wierzyłam, że będzie tak dobry, używam go już miesiąc i jestem zachwycona. Nie zatyka porów, cudownie nawilża, z nim nie pamiętam co to boląca i ściągnięta skóra, piękny zapach, super się wchłania, czasami stosuję go na noc na przesuszone miejsca na twarzy grubą warstwą i rano już jest wszystko super. Jest rewelacyjny pod każdym względem. Nie widzę minusów. Zawsze będzie w mojej kosmetyczce Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić jp91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie inaczej - KWC !
  • Mój Ci On! nie sądziłam że któryś krem a tym bardziej za 4zł będzie dla mnie ideałem A jednak! babydream jest cudowny i dziękuję że dzieki wizażankom na niego trafiłam
    - Nie zatyka porów
    - Kładąc go na noc rano moja buzia jest nie do poznania (no efekt jedwabiu)
    - wchłania się do matu natychmiast
    - jest hypoalergiczny, ma świetny skład
    Do dziewczyn które narzekają na uczucie ściagnięcia Chodzi o wosk pszczeli zawarty w kremie który jest na wysokim miejscu w składzie On właśnie powoduje lekkie ściągnięcie Mnie to absolutnie nie przeszkadza Ma u mnie stałe miejsce w kosmetyczce Mam nadzieję że go nie wycofają w innym razie wykupię cały asortyment w rossmanie

Używam tego produktu od:paru tygodni

Chcesz pochwalić judge za czytelną i pomocną recenzję?
  • niespodzianka
  • Dopiero niedawno się do niego przekonałam, jakoś bałam się produktów dla dzieci, a raczej tego, że co one tam mogą zdziałać na mojej problemowej buzi. Jednak w końcu się przemogłam i pod wpływem opinii stwierdziłam, że zaryzykuję, w razie czego miałabym komu oddać, skoro może nie za wiele zrobi to jako krem dla dzieci przecież nie powinien też zaszkodzić. Jednak nie oddam i kupię jeszcze nie jeden raz. Ładnie wygaja drobne zaczerwienienia, przy zdartej skórze tak jakby skleja i nawilża rankę, dzięki czemu robi się na uszkodzeniu błonka a nie twardy odstający strupek, który łatwo jest zerwać. Po stosowaniu przez tydzień pozostaje jedynie ledwo widoczna, blada plamka, która z upływem czasu jeszcze bardziej zanika. Sprawdza się też idealnie jako ratunek po zacięciach i podrażnieniach po goleniu.
    Do miana doskonałego brakuje mu jeszcze tylko idealnego wchłania się u mnie do matu, ale z mieszaną i podatną na błyszczenie się cerą mało co potrafi tego dokonać.

Chcesz pochwalić pressgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Ten krem jest świetny.
    Wspaniale nawilża, nie zapycha, wygładza.
    Bardzo wydajny, ładnie pachnie.

Coz wiecej... Po prostu idealny krem nawilzajacy- duzo lepszy od wielu drozszych, (ktorych cena niejednokrotnie przekracza 100PLN)a jakościa sa daleeeko w tyle.

Krem dla wszystkich, do kazdej skory i czesci ciala.

Moj must have.

Chcesz pochwalić boangelina za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 114 raz(y)
  • Nie tylko dla maluchów
  • Krem kupiłam pod wpływem zachwytu nad serią Babydream na forum. Chciałam wypróbować czegoś delikatnego, więc zdecydowałam się na krem dla dzieci.

Plusy:
    + tani
    + wydajny
    + wchłania się do matu
    + nawilża

Minusy:
    - niezbyt przyjemnie pachnie
    - trochę się maże, trzeba go uważnie wsmarowywać
    - kiedy się wchłania pozostawia takie śmieszne uczucie- jakby zasychał na twarzy

Lubimy się z tym kremem, mimo że momentami mam co do niego mieszane uczucia

Chcesz pochwalić zoila za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielofunkcyjny!
  • Bardzo dobry kremik- ladnie nawilza, wchlania sie do matu, nie uczula,male opakowanie mozna ze soba wziasc w podroz i wtedy tez nadaje sie do zmywania maijazu-usuwa wszystko bez podraznien. Stosuje na zmiane z moim kolejnym "odkryciem"-tanim kremem z carrefoura-"creme hydratante cold cream bebe"-w zielono-bialym opakowaniu, ten z kolei ladniej pachnie;-)

Używam tego produktu od:kilku lat
    Ilość zużytych opakowańkolo 4

Chcesz pochwalić lima15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Kremik jest bardzo przyjemny choć wsmarowanie go wymaga trochę zachodu ponieważ długo się maże na twarzy. Ale wystarczy trochę cierpliwości i wchłania się ładnie do matu, żadnego błyszczenia ani uczucia tłustości. Zostawia przyjemny film, skóra jest ładnie nawilżona. Pachnie przyjemnie, jak pozostałe kosmetyki dzieciaczkowe. Używam go głównie jako krem do twarzy, ale czasami również do ciała i tu również się idealnie spisuje i wchłania o wiele lepiej niż na twarzy.

Używam tego produktu od: jakiś dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Trissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Poleciła mi go jedna z wizażanek, bo moja skóra jest potwornie przesuszona [przez maści na trądzik]. Krem ma delikatny zapach, wchłania się do matu, nie widać po nim suchych skórek czyli radzi sobie z nimi, aczkolwiek nawilża na krótko, bo już po umyciu twarzy jest znów to samo. Jednym słowem efekt nawilżenia krótkotrwały... Krem jest bardzo tani - plus za to.

Minusem jest to, że się troszkę lepi [przypuszczam, że przez wosk pszczeli w składzie] oraz to, iż nałożenie zbyt dużej ilości pwoduje wałkowanie się kremu. Minus również za to, że za słabo nawilża jak dla mnie.

Reasumując: krem uważam za dobry.

Używam tego produktu od:2mcy

Chcesz pochwalić niczka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny i lekki.
  • Jak na razie jeden z lepszych kremów do twarzy jakie miałam. Dobry dla mojej wrażliwej cery, choć w gorsze dni potrafił wzmóc reakcję alergiczną. Jednak zdecydowanie częściej łagodził wszelkie podrażnienia, przez co nieprzyjemne sytuacje odchodzą w niepamięć Jest naprawdę lekki, wchłania się do matu i pozostawia na twarzy przyjemną warstwę, ale nie jest ona tłusta. Nawilża dobrze, choć nie doskonale, więc w tej kwestii szukam czegoś innego. Bardzo dobry, naturalny skład. Nie trzeba go nakładać dużo, przez co jest wydajny, wystarczy cienka warstwa.

Świetny produkt na co dzień, do zadań specjalnych - raczej nie.

Chcesz pochwalić Pani Filifionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NSJLEPSZY !!!
  • Dotad uzywalam Humektanu, jednak zauwazylam, ze przestal mi wystarczac - nie nawilzal wystarczajaco.
    Postanowilam wyprobowac Babydream, bo uzywam juz zelu do mycia twarzy i ciala oraz szamponu i jestem z nich zadowolona.
    Plusy kremu:
    + bardzo dobrze nawilza
    + wchlania sie do matu
    + wydajny
    + tani
    + nie zapycha, nie powoduje powstawania krostek ani zaskornikow
    Minusow brak.
    Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić karolynka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam babydream
  • kremik kupilam gdy zaczęłam walkę z trądzikiem i dowiedziałam się, że nie powinien zapychać. myślę że ma same +

*wydajny,
    *ładnie pachnie,
    *nawilża,
    *nie zapycha,
    *podoba mi się opakowanie (mam akurat ten w tubce),
    *tani,
    *matuje,
    *nie jest nafaszerowany niepotrzebną chemią: barwnikami itp.

owszem jeśli weźmie się go za dużo to wtedy "bieli" i trudniej się wchłania, ale zeby tego uniknąć wystarczy po prostu mniej brać.
    Mogę go z czystym sumieniem polecić. Nie wiem czy kupie go ponownie, ponieważ kosmetyki szybko mi się nudzą, ale wiem że na pewno wybiorę coś z serii babydream.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aniela88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Na stałe zagościł na mojej półce dzięki delikatności i właściwościach pielęgnacyjnych godnych drogiego specyfiku.
    Stosuję na noc - nie zatyka porów, świetnie nawilża.
    Cena śmiesznie niska jak na tak dobry krem. Zostanę przy nim na długo.
    Wydajność również godna pochwały.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić magnoliada za czytelną i pomocną recenzję?
  • niepozorny, zwykły, najlepszy!
  • Jestem w szoku że taki taniutki, kremik może być taki świetny! Mam mieszaną cere w kierunku tlustej, mnóstwo zaskórniakow, gdzie niegdzie jakaś niespodzianka, do tego bardzo wrażliwa i alergiczna, ten krem okazał sie stworzony dla mnie wchłania sie do matu co jest efektem tak cudownym na mym obliczu że wprost nie dowierzam gdy patrze sie w lustro, u mnie to jest tak żadkie zjawisko jak śnieg w lipcu, poza tym pieknie nawilża, łagodzi podrażnienia no i nie zapycha, cera jest ładna i gladka, ideał!Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: dopiero pierwsze w trakcie ale bedzie ich sporo

Chcesz pochwalić Mimi1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla niewymgających !!!
  • Krem idealny dla osób poszukujących niezapychającego, bez sztucznych dodatków kremu najlepiej na noc (krem jest dosyć tłustawy)

Po pierwsze wspaniale wygładza, likwiduje zaczerwienienia i nadaje skórze fajną elastyczność.

Aktualnie krem dostępny jest w tubie !

POLECAM !

Chcesz pochwalić chuda89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie podrażnia!!!
  • krem bardzo fajny zwłaszcza za taką cene ja mam niesamowicie sucha wrazliwa cere a ten krem łagodzi podrażnienia nawilza jednak troche słabo ale zdecydowanie lepszy od SVR za 60 zł ktorego używałam przed nim

Używam tego produktu od:2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Chcesz pochwalić kahnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bomba
  • To najlepszy krem nawilżający, z jakim się do tej pory spotkałam. Jak dla mnie, ma same zalety

+ ma lekką konsystencję, ale mimo to dobrze nawilża
    + nie podrażnia, a nawet koi i uspokaja cerę
    + od razu po użyciu skóra jest przyjemna w dotyku, gładka, nieściągnięta i efekt ten się utrzymuje
    + dobrze się rozprowadza i wchłania, nie jest lepki
    + tani i wydajny

Używam tego produktu od: niecałego roku
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam 4

Chcesz pochwalić Kassianova za czytelną i pomocną recenzję?
  • ***
  • Kupiłam sobie ten kremik przy silnym przesuszeniu, podrażnieniu i swędzeniu skóry spowodowanym bodajże alergią. Wcześniej używałam tzw. aptecznych baz, ale są one dosyć drogie i nieprzyjemne w użyciu, więc pomyślałam, że krem dla niemowlaczków być może będzie wystarczająco delikatny i odżywczy, aby mi pomóc.
    Delikatny - niekoniecznie, powoduje czasem pieczenie. Odżywczy - trochę pomaga, nawilża i natłuszcza, ale chyba potrzebuję czegoś mocniejszego.
    Próbowałam go także używać na całe ciało w momencie jego silnego "zimowego" przesuszenia, ale tu z kolei jest zbyt zatykający.
    Zapach przyjemny, spora wydajność. Nie umiem w tej chwili powiedzieć, czy kupię go ponownie; wypróbuję inne i wtedy ocenię, jak się sprawował w porównaniu z ofertą konkurencji.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • niepozorny a skuteczny
  • zakupiłam go z myślą o używaniu jako nocny nawilżacz i przyznaję,z ę dobrze się spisał:

+ jest lekki ale dobrze nawilża skórę;
    + po zastosowaniu mam wrażenie ściągniętej skóry ale rano jest ona doskonale nawilżona, gładka, miękka;
    + zaskakująco dobrze radzi sobie z moja suchą skóra ale efekty sa widoczne przy regularnym stosowaniu;
    + przyjazny skład;
    + nie zapycha;
    + tani:
    + wydajny;
    + duża pojemność;

Chcesz pochwalić pearlania za czytelną i pomocną recenzję?
  • taniutki-ale jakosc super
  • po
    1.cena- niska
    2. superowy kremik,ładnie sie rozprowadza, cera jest nawilzona, ale nie swieci sie, moge go nakładac duzo na buzka a mimo tego skora pozostaje swierza i nie swieci sie jak po wiekszosci kremow,
    3. duza pojemnosc starczy na długo.. POLECAM

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić nexia0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • znam, polecam
  • Kupiłam dla córci, i kiedyś przypadkiem obsmarowałam ją i siebie też bo wybrałam zbyt dużo ze słoiczka. Miluśki, gładziuśki, nie tłuści, nie świeci się. Kupuję i polecam.

Używam tego produktu od:6mcy
    Ilość zużytych opakowań:2szt

Chcesz pochwalić kasiaoli2001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zupełnie OK
  • Krem zupełnie przyzwoity. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. We mnie wchłania się do matu, nie ściąga skóry, dobrze nawilża, skóra po nim jest gładziutka, bez uczucia poślizgu. W zimie kapituluje w konfrontacji z niskimi temperaturami, polecam poszukać sobie na ten czas czegoś bardziej treściwego. Przy zmaltretowanej alergią buzi po aplikacji umie zaszczypać, ale i tak mniej niż przy reszcie stosowanych gotowych preparatów.
    Zapach nie jest nachalny,. szybko się ulatnia. Nie lepi się na buzi, nie bieli. Da się na nim zrobić sensowny makijaż.
    Nie podrażnił ani nie uczulił mnie, więc ma ciepłe miejsce w mojej pamięci zapewnione.
    Podsumowując-całkiem rozsądny krem nawilżający za małe pieniądze.
    Używam tego produktu od: opakowanie jest duże, starcza do twarzy na bardzo długo.

Chcesz pochwalić Jemiołka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego użycia
  • Kupiłam ten kremik gdyż nie miałam żadnego specyfiku na noc a nie chciałam też wydawać dużo kasy. Krem okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie ma moim zdaniem minusów, a oto plusy:

+ nawilża
    + wygładza (nałożony na noc daje rano mega-gładką skórę)
    + dobry skład sprawdzony z listą dr Różańskiego
    + wydaje się ciężki ale na twarzy jest ok

dopisek: po miesiącu używania oceniam ten krem niżej, jest nadal ok ale nic w zasadzie nie robi szczególnego, 5 * jakie mu dałam to za dużo, odejmuję więc 1*

Polecam ten cudowny krem Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić dragon_she za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • lekka konsystencja
    calkiem dobry sklad
    BEZ PARAFINY
    wydajny
    tani
    zapach co prawda nie zachwyca ale nie mozna miec wszystkiego
    w polaczeniu z zelem z tej seri daje bardzo dobry efekt cera jest uspokojona , nawilzona i odswiezona bo krem nie zawiera zapychaczy...
    polecam

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić Ilavarasi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Doskonały
  • Leciuteńki, pięknie, delikatnie pachnący kremik. Świetnie nawilża, koi i uspokaja skórę. Nie wiem, co w nim jest takiego, ale na mojej skórze potrafi zdziałać cuda. Wyleczył mi nawet wypryski... powyłaziły mi po weekendzie na plaży. Bardzo łagodny Atutem jest niska cena.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań:prawie 1 całe

Chcesz pochwalić doro za czytelną i pomocną recenzję?