Rossmann, Babydream, Krem do twarzy i ciała

Powiększ Rossmann, Babydream, Krem do twarzy i ciała

Zgłaszająca osoba: pink69

Krem z rumiankiem oraz pantenolem, z woskiem pszczelim oraz witaminą E. Nie zawiera oleju mineralnego, barwników ani konserwantów.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus, Isopropyl Palmitale, Glycerin, Cetyl Alkohol, Glyceryl Stearate Citrate, Parfum, Cera Alba, Panthenol, Topopheryl Acetate, Chamomilla Recutita, Bisabobol, Xantan Gum, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Citrate

Cena: 3,99zł/ 100ml

Chwalona: 7 raz(y)
  • za słaby
  • + ładnie pachnie
    + wchłania się do matu
    + na początku stosowania pomaga

- za słabo nawilża
    - ściąga twarz

Przy mniej wymagającej skórze powinien być ok. Ja mam mieszaną z tendencją do przesuszania i niestety nie dał rady

Używam tego produktu od: 2010

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić reeva za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 5 raz(y)
  • KWC!
  • Ideał! Nie wierzyłam, że będzie tak dobry, używam go już miesiąc i jestem zachwycona. Nie zatyka porów, cudownie nawilża, z nim nie pamiętam co to boląca i ściągnięta skóra, piękny zapach, super się wchłania, czasami stosuję go na noc na przesuszone miejsca na twarzy grubą warstwą i rano już jest wszystko super. Jest rewelacyjny pod każdym względem. Nie widzę minusów. Zawsze będzie w mojej kosmetyczce Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić jp91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie inaczej - KWC !
  • Mój Ci On! nie sądziłam że któryś krem a tym bardziej za 4zł będzie dla mnie ideałem A jednak! babydream jest cudowny i dziękuję że dzieki wizażankom na niego trafiłam
    - Nie zatyka porów
    - Kładąc go na noc rano moja buzia jest nie do poznania (no efekt jedwabiu)
    - wchłania się do matu natychmiast
    - jest hypoalergiczny, ma świetny skład
    Do dziewczyn które narzekają na uczucie ściagnięcia Chodzi o wosk pszczeli zawarty w kremie który jest na wysokim miejscu w składzie On właśnie powoduje lekkie ściągnięcie Mnie to absolutnie nie przeszkadza Ma u mnie stałe miejsce w kosmetyczce Mam nadzieję że go nie wycofają w innym razie wykupię cały asortyment w rossmanie

Używam tego produktu od:paru tygodni

Chcesz pochwalić judge za czytelną i pomocną recenzję?
  • niespodzianka
  • Dopiero niedawno się do niego przekonałam, jakoś bałam się produktów dla dzieci, a raczej tego, że co one tam mogą zdziałać na mojej problemowej buzi. Jednak w końcu się przemogłam i pod wpływem opinii stwierdziłam, że zaryzykuję, w razie czego miałabym komu oddać, skoro może nie za wiele zrobi to jako krem dla dzieci przecież nie powinien też zaszkodzić. Jednak nie oddam i kupię jeszcze nie jeden raz. Ładnie wygaja drobne zaczerwienienia, przy zdartej skórze tak jakby skleja i nawilża rankę, dzięki czemu robi się na uszkodzeniu błonka a nie twardy odstający strupek, który łatwo jest zerwać. Po stosowaniu przez tydzień pozostaje jedynie ledwo widoczna, blada plamka, która z upływem czasu jeszcze bardziej zanika. Sprawdza się też idealnie jako ratunek po zacięciach i podrażnieniach po goleniu.
    Do miana doskonałego brakuje mu jeszcze tylko idealnego wchłania się u mnie do matu, ale z mieszaną i podatną na błyszczenie się cerą mało co potrafi tego dokonać.

Chcesz pochwalić pressgirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10!
  • Ten krem jest świetny.
    Wspaniale nawilża, nie zapycha, wygładza.
    Bardzo wydajny, ładnie pachnie.

Coz wiecej... Po prostu idealny krem nawilzajacy- duzo lepszy od wielu drozszych, (ktorych cena niejednokrotnie przekracza 100PLN)a jakościa sa daleeeko w tyle.

Krem dla wszystkich, do kazdej skory i czesci ciala.

Moj must have.

Chcesz pochwalić boangelina za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 114 raz(y)
  • Nie tylko dla maluchów
  • Krem kupiłam pod wpływem zachwytu nad serią Babydream na forum. Chciałam wypróbować czegoś delikatnego, więc zdecydowałam się na krem dla dzieci.

Plusy:
    + tani
    + wydajny
    + wchłania się do matu
    + nawilża

Minusy:
    - niezbyt przyjemnie pachnie
    - trochę się maże, trzeba go uważnie wsmarowywać
    - kiedy się wchłania pozostawia takie śmieszne uczucie- jakby zasychał na twarzy

Lubimy się z tym kremem, mimo że momentami mam co do niego mieszane uczucia

Chcesz pochwalić zoila za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielofunkcyjny!
  • Bardzo dobry kremik- ladnie nawilza, wchlania sie do matu, nie uczula,male opakowanie mozna ze soba wziasc w podroz i wtedy tez nadaje sie do zmywania maijazu-usuwa wszystko bez podraznien. Stosuje na zmiane z moim kolejnym "odkryciem"-tanim kremem z carrefoura-"creme hydratante cold cream bebe"-w zielono-bialym opakowaniu, ten z kolei ladniej pachnie;-)

Używam tego produktu od:kilku lat
    Ilość zużytych opakowańkolo 4

Chcesz pochwalić lima15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Kremik jest bardzo przyjemny choć wsmarowanie go wymaga trochę zachodu ponieważ długo się maże na twarzy. Ale wystarczy trochę cierpliwości i wchłania się ładnie do matu, żadnego błyszczenia ani uczucia tłustości. Zostawia przyjemny film, skóra jest ładnie nawilżona. Pachnie przyjemnie, jak pozostałe kosmetyki dzieciaczkowe. Używam go głównie jako krem do twarzy, ale czasami również do ciała i tu również się idealnie spisuje i wchłania o wiele lepiej niż na twarzy.

Używam tego produktu od: jakiś dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Trissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Poleciła mi go jedna z wizażanek, bo moja skóra jest potwornie przesuszona [przez maści na trądzik]. Krem ma delikatny zapach, wchłania się do matu, nie widać po nim suchych skórek czyli radzi sobie z nimi, aczkolwiek nawilża na krótko, bo już po umyciu twarzy jest znów to samo. Jednym słowem efekt nawilżenia krótkotrwały... Krem jest bardzo tani - plus za to.

Minusem jest to, że się troszkę lepi [przypuszczam, że przez wosk pszczeli w składzie] oraz to, iż nałożenie zbyt dużej ilości pwoduje wałkowanie się kremu. Minus również za to, że za słabo nawilża jak dla mnie.

Reasumując: krem uważam za dobry.

Używam tego produktu od:2mcy

Chcesz pochwalić niczka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny i lekki.
  • Jak na razie jeden z lepszych kremów do twarzy jakie miałam. Dobry dla mojej wrażliwej cery, choć w gorsze dni potrafił wzmóc reakcję alergiczną. Jednak zdecydowanie częściej łagodził wszelkie podrażnienia, przez co nieprzyjemne sytuacje odchodzą w niepamięć Jest naprawdę lekki, wchłania się do matu i pozostawia na twarzy przyjemną warstwę, ale nie jest ona tłusta. Nawilża dobrze, choć nie doskonale, więc w tej kwestii szukam czegoś innego. Bardzo dobry, naturalny skład. Nie trzeba go nakładać dużo, przez co jest wydajny, wystarczy cienka warstwa.

Świetny produkt na co dzień, do zadań specjalnych - raczej nie.

Chcesz pochwalić Pani Filifionka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij