Rossmann, Styling Blond Spray, Spray do rozjaśniania włosów blond

Powiększ Rossmann, Styling Blond Spray, Spray do rozjaśniania włosów blond

Zgłaszajaca osoba: ankkka

Innowacyjny spray do włosów Blond marki Rossmann delikatnie rozjaśnia włosy pod wpływem słońca lub suszarki pozostawiając je zdrowe i lśniące. W łatwy i bezpieczny sposób nadaje włosom jaśniejszy odcień.

Cena: 7zł/ 200ml

• bardzo dobry
  • Ja tez uzywałam tego rozjasniacza kiedy miała balejage blond. Psikałam nim na odrosty i po długosci i suszyłam suszarką. Naprawdę było widac efekt. teraz zmieniłam kolor na ciemny ale jak przeczytałam, ze kosmetyk wycofano smutno mi si zrobiło bo on naprawdę dobry był i tani i sprawdzał się. Na pewno przy zmianie koloru na blond zakupiłabym go.

Używam tego produktu od: 4 lata

Chcesz pochwalić lemontea za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOSKONAŁY!!!
  • W głowie mi się nie mieści jak producent mógł wycofać to cudo!!!

Spray jest rewelacyjny! Dzięki niemu od ponad 5 lat nie musiałam farbować włosów, a mnóstwo koleżanek i nieznajomych kobiet pytało, czy mam tak piękny naturalny kolor włosów (naturalnie jest średni/ciemny blond). Moja kosmetyczka powiedziała, że pierwszy raz widzi tak zadbane i naturalnie wyglądające blond włosy!

Do rzeczy:
    - pięknie rozjaśnia, daje efekt balayageu,
    - daje trwałe efekty - ja stosuje go raz w miesiącu, obficie spryskując mokre włosy (po umyciu) u nasady na całej głowie, rozczesuje grzebieniem i susze suszarką,
    - efekt widoczny już po kilku użyciach, a na wcześniej farbowanych lub rozjaśnianych włosach - od razu!
    - nie niszczy włosów, nie wysusza ich,
    - jest superwydajny (mnie starcza na ponad rok),
    - nie potrzeba rękawiczek ochronnych przy jego używaniu,
    - ew. odrosty widać po +/- dwumiesięcznej przerwie w stosowaniu go,
    - kolor jest naturalny, świetlisty, jakby rozjaśniony słońcem.

UWAGA! Po wysuszeniu włosów wydają się suche i nieco posklejane, ale zapewniam, że tylko do następnego mycia!!!

Nie polecam stosować codziennie, bo z uwagi na zawartość nadtlenku wodoru może przy takiej częstotliwości przesuszyć i zniszczyć włosy jak farba (wiem z doświadczenia koleżanki).

Jedyny kosmetyk, o którym z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest absolutnym i niezastąpionym KWC!!!Używam tego produktu od: ponad 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić imaginative za czytelną i pomocną recenzję?
  • mnie odpowiada.
  • Użyłam go dokładnie pieć razy i uzyskałam upragniony, jasny blond. Przez cały czas stosowałam odżywki i Blond Spray nie zniszczył mi włosów. Jestem bardzo zadowolona z efektu.
    Gwiazdkę odejmuję za nieprzyjemny zapach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc,
    Ilość zużytych opakowań: może 1/3, bardzo wydajny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lir391 za czytelną i pomocną recenzję?
  • benzadzieja
  • moje włosy sa koloru średni blond.. chciałam je trochę rozjasnic na lato.... w sumie spryskałam sprayem chyba z 5 razy,,, i to co pozostało z moich włosów to koszmar.... włosy zachowują się jak wata cukrowa.. skleiły sie wysuszyły i kruszą się w połowie.. do tego spray rozjaśnił mi włosy co najwyzej o 1 ton... nie warto... więcej go nie kupię

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić diamelen za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozjaśnia i niszczy włosy !!!
  • Jakieś parę lat temu kupiłam to "cudo" i zachwycona efektami stosowałam je przed dosyc długi czas. Ale zakup tego kosmetyku okazał sie pomyłką. Spray ten bardzo, ale to bardzo niszczy włosy, moje naturale są średni blond, więc niewele je rozjaśniłam, a włosy ucierpiały na tym jak nigdy. Zrobiły sie bardzo suche, sianowate i łamały się w połowie. Nigdy takiego czegoś nie miałam po farbach!!!! Pomogło tylko cięcie na chłopaka

Używam tego produktu od: juz nie używam

Chcesz pochwalić asia.b za czytelną i pomocną recenzję?
  • blond gadżet
  • Ładnie zmienia kolor włosów, a wszystko wygląda bardzo naturalnie. Kolor zmieniany jest w zgodzie z naturalnym odcieniem włosów. Jedyną niedogodnością jak dla mnie jest wymóg suszenia włosów, czego nie lubię. Boje sie tez, że włosy za jakiś czas staną się sianowate. Na razie nie widze, żeby produkt niszczył włosy, ale... Tak czy inaczej polecam dla rozjaśnienia włosów blond po zimie czy przed wakacjami

Używam tego produktu od: 3 tyg.
    Ilość zużytych opakowań:trochę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ankkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • zloty bladynek
  • Byl taki okres ze mialam dosc dlugie wlosy w kolorze zloto-popielatym i jakos tak po wakacjach zawsze jasniejsze refleksy zostawaly, ale 1,5 roku temu zaczelam je stopnoiwo skracac i moj kolor robil sie coraz ciemniejszy i bardziej mysi co mi sie w ogole nie podobalo, na dodatek zauwazylam ze wlosy jakby zmatowialy. Stwierdzilam ze musze cos z tym zrobic i kupilam ten spray. Przez jakies 3 tygodnie stosowalam codziennie albo co 2-3 dzien i tylko polysk troszke sie zmienil. Az pewniego dnia wlosy zrobily sie zlote, na tyle roznica byla widoczna ze 3 osoby sie zapytaly czy malowalam(moze to dlatego ze wczesniej nie malowalam nigdy i dlatego tak nagle zaskoczylo). Po tamtym dniu stosowalam juz raz na miesiac na odrosty, zeby utrzymac kolor.
    Teraz do sedna czyli plusy: spray dziala, wlosy nabieraja zlotego polysku i koloru w zaleznosci od ilosci nalozonego specyfiku, sa blyszczace, wygladaja zdrowo i naturalnie
    Minusy:zapach srednio przyjemny, ale nie jakos wybitnie odstraszajacy, wydaje mi sie, ze wlosy zrobily sie delikatniejsze, ale w koncu byly utlenione wiec nie ma co sie dziwic
    Produkt moge polecic u mnie sie sprawdzil.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edyt za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij