Kulpol, Płukanka do włosów Srebrzyk

Powiększ Kulpol, Płukanka do włosów Srebrzyk

Zgłaszająca osoba: morelle

Płukanka nadająca włosom rozjaśnianym piękny srebrzysty odcień. Podobna w działaniu do Flor Illum. Bardzo skutecznie i szybko niweluje niepożądany żółtawy odcień blond.

Cena: ok. 6-7zł / 50ml

• Cudeńko
  • Płukanki używam na moje ombre. Preparat jest bardzo wydajny i jedna buteleczka starcza mi na ponad rok. Łatwo dostępny w osiedlowym sklepiku, cena też niczego sobie.

POLECAM

+ działanie
    + cena - 4zł
    + wydajność

- lekko wysusza

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Chcesz pochwalić emerka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała
  • To kosmetyk wspaniały. Neutralizuje żółte i pochodne refleksy na włosach. Gdy przeżyłam szok wychodząc po farbowaniu od fryzjera mama doradziła mi właśnie srebrzyk. Włosy wyglądały lepiej niż po wyjściu od "specjalistki", gdzie moje włosy były żółte niczym słoneczniki.
    Minusem jest dla mnie dostępność, ponieważ czasem muszę schodzić się za nim, ale warto.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić czeko_tubka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla blondynek!
  • Ciocia mi poradziła ten produkt, gdy miałam duże problemy z kolorem. Moje włosy przybierały bardzo różne kolory: rude, czerwone, czarne, brązowe. W końcu zdecydowałam się na rozjaśnianie, ponieważ nagle zapragnęłam byc blondynką.
    Po DWUKROTNEJ dekoloryzacji, pasemkach, malowaniu moje włosy były rude! Jednak już po pierwszym razie zastosowania SREBRZYKA (najpierw dodałam do szamponu, a następnie spłukałam roztworem) widać było super efekty, z każdym następnym razem moje włosy mają coraz zimniejszy kolor Teraz pomaga mi w pozbyciu się żółtego koloru. Polecam!

Plusy:
    + skutecznie neutralizuje żółty odcień włosów, jak i rudy
    + bardzo wydajny, gdyż moja mama używała go już od roku!
    + cena (w pobliskiej drogerii ok 3 zł)
    + nie szkodzi kondycji włosów
    + nie farbuje mi włosów fioletowo

Troszkę irytująca moje być aplikacja, gdyż kropelki niekiedy nie chcą lecieć, jednakże uważam to za pozytyw, poniewać nie jest możliwe przesadzenie z ilością.

Używam tego produktu od: 14 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 (wspólnie z mamą )

Chcesz pochwalić Karciaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koniec z żółtkiem
  • +wydajny
    +tani
    +niweluje kurczaka i żółty odcień włosów blond po kilku zastosowaniach

jedyny minus- trochę wysusza włosy

Ale mimo wszystko spośród wielu "niebieskich" produktów to włosów blond ten z pewnością warto wypróbować

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: wciąż mam w buteleczce połowę

Chcesz pochwalić zeberko22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Za śmieszne pieniądze (8zł) mam śliczny, chłodny, beżowy kolor mojego blond włosiwa ;-)

Zakupiony w sklepie chemicznym, kolor intensywnego fioletu/niebieskości, zapach i opakowanie - mały dramat. Ale nie zwracam na to uwagi, jeśli działanie jest naprawdę widoczne. A tak własnie jest - po nieudanym rozjaśnianiu, zniwelował całkowicie mojego 'kurczaka' już za drugim myciem.

Właśnie, polecam dodawanie ok. 30 kropel razem z delikatnym szamponem i pozostawienie na ok. 3-4 min. Wtedy efekt jest natychmiastowy i powalający.

Uwaga na ręcę i skórę na skroniach - może zostawić fioletowy kolor, ale bardzo łatwo można go zniwelować tonikiem do twarzy bądź myjąc ręce gąbką w ciepłej wodzie z pomocą mydła.

Gorąco polecam. Superprodukt.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zużyta może 1/5 buteleczki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić daybyday za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowolona
  • Dopiero zaczynam "bycie blondynką" i schodząc z czarnego moje włoski szybko rudzieją, co 2 mycia głowy (myję codziennie) robię płukankę ze Srebrzyka (kupiłam na allegro za 6zł) i naprawdę kolorek jest ładny
    Pierw myślałam, że to może placebo, ale nie, bo moja siostra zauważyła to samo

Chcesz pochwalić kempoos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Od lat miałam z blondem ten sam banalny problem -po kilku myciach odcien po prostu brzydko żółkł

Odkąd uzyłam srebrzyka problem raz na zawsze się skończył
    Włosy mają fajny słomkowy odcień mimo kolejnych myć, a płukanki powtarzam co dwa-trzy mycia.
    Nie zostawia żadengo fioletu, mysle że trzeba miec bardzo zniszczone włosy aby wyłapały fiolet z tej płukanki

Teraz to bedzie stała pozycja w mojej kosmetyczce

Chcesz pochwalić lenamadzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca cud.
  • Czytając recenzje na wizażu, byłam zachwycona. Mój naturalny odcień włosów to ciemny blond, farbuje je trochę jaśniejszym odcieniem. Miałam nadzieję, że ta płukanka pomoże mi w przerwach pomiędzy farbowaniami, aby włosy miały ciągle piękny blask i kolor. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy i mnie zdziwiło, to to, że nigdzie nie ma składu tej płukanki. Wolałabym, aby był, bo lubię wiedzieć, czego używam. Postanowiłam jednak wypróbować. Pierwszy raz zrobiłam identycznie jak zaleca producent na opakowaniu, ale z minimalną ilością kropel, bo bałam się, że efekt będzie zbyt spektakularny. Efektu nie było jednak żadnego. Kolejnego dnia zrobiłam to z maksymalną ilością kropel i również żadnej różnicy. Próbowałam cały tydzień i co? I nic, poza przesuszonymi włosami. Wpadłam na pomysł, że dodam tej płukanki do szamponu i tu w końcu pojawiły się efekty. Kilka osób pytało czy robiłam delikatne pasemka u fryzjera, bardzo fajnie wyłapało nareszcie jasny odcień z pojedynczych kosmyków. Włosy lśnią i mają całkiem fajny odcień. Przy użyciu z szamponem nie są przesuszone. Jestem w końcu zadowolona.Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 standart

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lilin07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełniła moje oczekiwania.
  • Przeczytałam o tej płukance wiele dobrych opinii na wizażu i się skusiłam,ponieważ po ostatniej wizycie u fryzjera wyglądałam jak kurczak.Po zastosowaniu tej płukanki włosy stały się platynowe i wyglądają tak jak wyglądać powinny.
    Jej cena jest rewelacyjna,ja zapłaciłam coś około 10 zł,z przesyłką z allegro.
    Jedynym jej minusem jest jej aplikacja-niezbyt wygodna,ale da się przeżyć.
    Polecam!

Chcesz pochwalić MartynaKlb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fioletowy zawrót głowy
  • Póki nie kupiłam szamponu rewitalizującego kolor z Joanny Professional myślałam, że ta płukanka jest najlepsza jaką mogłam miec. Ładnie pozbyła się żółtego odcienia z moich blond pasemek, ale można było z nią przesadzic. I przesadziłam...a efekt, fioletowe pasemka, szczególnie na tyle głowy. Minusem była aplikacja. Kilka kropel do wody i spłukiwanie kubkiem. Męczyło mnie to machanie ręką. A do tego spłukiwanie głową w dół powodowało, że włosy z tyłu głowy była bardziej "zabarwione" niż te z przodu. Dlatego wlewałam dośc dużo wody do miski i wkraplałam tym samym więcej kropli tego specyfiku. A co za tym idzie? Mała wydajnośc. Szamponu Joanny wystarczy kropla i pieni się cała głowa.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nikolla87 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij