Kulpol, Płukanka do włosów Srebrzyk

Powiększ Kulpol, Płukanka do włosów Srebrzyk

Zgłaszająca osoba: morelle

Płukanka nadająca włosom rozjaśnianym piękny srebrzysty odcień. Podobna w działaniu do Flor Illum. Bardzo skutecznie i szybko niweluje niepożądany żółtawy odcień blond.

Cena: ok. 6-7zł / 50ml

• Cudeńko
  • Płukanki używam na moje ombre. Preparat jest bardzo wydajny i jedna buteleczka starcza mi na ponad rok. Łatwo dostępny w osiedlowym sklepiku, cena też niczego sobie.

POLECAM

+ działanie
    + cena - 4zł
    + wydajność

- lekko wysusza

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Chcesz pochwalić emerka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała
  • To kosmetyk wspaniały. Neutralizuje żółte i pochodne refleksy na włosach. Gdy przeżyłam szok wychodząc po farbowaniu od fryzjera mama doradziła mi właśnie srebrzyk. Włosy wyglądały lepiej niż po wyjściu od "specjalistki", gdzie moje włosy były żółte niczym słoneczniki.
    Minusem jest dla mnie dostępność, ponieważ czasem muszę schodzić się za nim, ale warto.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić czeko_tubka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla blondynek!
  • Ciocia mi poradziła ten produkt, gdy miałam duże problemy z kolorem. Moje włosy przybierały bardzo różne kolory: rude, czerwone, czarne, brązowe. W końcu zdecydowałam się na rozjaśnianie, ponieważ nagle zapragnęłam byc blondynką.
    Po DWUKROTNEJ dekoloryzacji, pasemkach, malowaniu moje włosy były rude! Jednak już po pierwszym razie zastosowania SREBRZYKA (najpierw dodałam do szamponu, a następnie spłukałam roztworem) widać było super efekty, z każdym następnym razem moje włosy mają coraz zimniejszy kolor Teraz pomaga mi w pozbyciu się żółtego koloru. Polecam!

Plusy:
    + skutecznie neutralizuje żółty odcień włosów, jak i rudy
    + bardzo wydajny, gdyż moja mama używała go już od roku!
    + cena (w pobliskiej drogerii ok 3 zł)
    + nie szkodzi kondycji włosów
    + nie farbuje mi włosów fioletowo

Troszkę irytująca moje być aplikacja, gdyż kropelki niekiedy nie chcą lecieć, jednakże uważam to za pozytyw, poniewać nie jest możliwe przesadzenie z ilością.

Używam tego produktu od: 14 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 (wspólnie z mamą )

Chcesz pochwalić Karciaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koniec z żółtkiem
  • +wydajny
    +tani
    +niweluje kurczaka i żółty odcień włosów blond po kilku zastosowaniach

jedyny minus- trochę wysusza włosy

Ale mimo wszystko spośród wielu "niebieskich" produktów to włosów blond ten z pewnością warto wypróbować

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: wciąż mam w buteleczce połowę

Chcesz pochwalić zeberko22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Za śmieszne pieniądze (8zł) mam śliczny, chłodny, beżowy kolor mojego blond włosiwa ;-)

Zakupiony w sklepie chemicznym, kolor intensywnego fioletu/niebieskości, zapach i opakowanie - mały dramat. Ale nie zwracam na to uwagi, jeśli działanie jest naprawdę widoczne. A tak własnie jest - po nieudanym rozjaśnianiu, zniwelował całkowicie mojego 'kurczaka' już za drugim myciem.

Właśnie, polecam dodawanie ok. 30 kropel razem z delikatnym szamponem i pozostawienie na ok. 3-4 min. Wtedy efekt jest natychmiastowy i powalający.

Uwaga na ręcę i skórę na skroniach - może zostawić fioletowy kolor, ale bardzo łatwo można go zniwelować tonikiem do twarzy bądź myjąc ręce gąbką w ciepłej wodzie z pomocą mydła.

Gorąco polecam. Superprodukt.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zużyta może 1/5 buteleczki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić daybyday za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowolona
  • Dopiero zaczynam "bycie blondynką" i schodząc z czarnego moje włoski szybko rudzieją, co 2 mycia głowy (myję codziennie) robię płukankę ze Srebrzyka (kupiłam na allegro za 6zł) i naprawdę kolorek jest ładny
    Pierw myślałam, że to może placebo, ale nie, bo moja siostra zauważyła to samo

Chcesz pochwalić kempoos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Od lat miałam z blondem ten sam banalny problem -po kilku myciach odcien po prostu brzydko żółkł

Odkąd uzyłam srebrzyka problem raz na zawsze się skończył
    Włosy mają fajny słomkowy odcień mimo kolejnych myć, a płukanki powtarzam co dwa-trzy mycia.
    Nie zostawia żadengo fioletu, mysle że trzeba miec bardzo zniszczone włosy aby wyłapały fiolet z tej płukanki

Teraz to bedzie stała pozycja w mojej kosmetyczce

Chcesz pochwalić lenamadzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca cud.
  • Czytając recenzje na wizażu, byłam zachwycona. Mój naturalny odcień włosów to ciemny blond, farbuje je trochę jaśniejszym odcieniem. Miałam nadzieję, że ta płukanka pomoże mi w przerwach pomiędzy farbowaniami, aby włosy miały ciągle piękny blask i kolor. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy i mnie zdziwiło, to to, że nigdzie nie ma składu tej płukanki. Wolałabym, aby był, bo lubię wiedzieć, czego używam. Postanowiłam jednak wypróbować. Pierwszy raz zrobiłam identycznie jak zaleca producent na opakowaniu, ale z minimalną ilością kropel, bo bałam się, że efekt będzie zbyt spektakularny. Efektu nie było jednak żadnego. Kolejnego dnia zrobiłam to z maksymalną ilością kropel i również żadnej różnicy. Próbowałam cały tydzień i co? I nic, poza przesuszonymi włosami. Wpadłam na pomysł, że dodam tej płukanki do szamponu i tu w końcu pojawiły się efekty. Kilka osób pytało czy robiłam delikatne pasemka u fryzjera, bardzo fajnie wyłapało nareszcie jasny odcień z pojedynczych kosmyków. Włosy lśnią i mają całkiem fajny odcień. Przy użyciu z szamponem nie są przesuszone. Jestem w końcu zadowolona.Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 standart

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lilin07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełniła moje oczekiwania.
  • Przeczytałam o tej płukance wiele dobrych opinii na wizażu i się skusiłam,ponieważ po ostatniej wizycie u fryzjera wyglądałam jak kurczak.Po zastosowaniu tej płukanki włosy stały się platynowe i wyglądają tak jak wyglądać powinny.
    Jej cena jest rewelacyjna,ja zapłaciłam coś około 10 zł,z przesyłką z allegro.
    Jedynym jej minusem jest jej aplikacja-niezbyt wygodna,ale da się przeżyć.
    Polecam!

Chcesz pochwalić MartynaKlb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fioletowy zawrót głowy
  • Póki nie kupiłam szamponu rewitalizującego kolor z Joanny Professional myślałam, że ta płukanka jest najlepsza jaką mogłam miec. Ładnie pozbyła się żółtego odcienia z moich blond pasemek, ale można było z nią przesadzic. I przesadziłam...a efekt, fioletowe pasemka, szczególnie na tyle głowy. Minusem była aplikacja. Kilka kropel do wody i spłukiwanie kubkiem. Męczyło mnie to machanie ręką. A do tego spłukiwanie głową w dół powodowało, że włosy z tyłu głowy była bardziej "zabarwione" niż te z przodu. Dlatego wlewałam dośc dużo wody do miski i wkraplałam tym samym więcej kropli tego specyfiku. A co za tym idzie? Mała wydajnośc. Szamponu Joanny wystarczy kropla i pieni się cała głowa.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nikolla87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Płukanka jest rewelacyjna. Stosuję po umyciu włosów, wlewam wodę do miski na 1,5 litra ok 45 kropel i zanurzam glowe na 2 minuty. Następnie spłukuję włosy woda, dopoki nie bedzie czysta. Efekt bardzo dobry. Dzięki tej płukance regularnie pozbywałam sie jajecznicy po niudanej koloryzacji. Nie wiem jak wychodzi na bardzo jasnych włosach. Ja swoje zmaltertowałam trzymajac castinga satynowy blond przez 50 minut na głowie (idiotka )

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gender za czytelną i pomocną recenzję?
  • b.dobry
  • -nadaje ładny i trwały odcień,
    -nie wysusza,
    -tani,
    -łatwo dostępny

włosy naprawdę po nim tracą barwę kurczaka i przerabiane są na platynkę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić Eloska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!

• Używam tej płukanki od 3m-cy, co 3-4 mycia, bo nie ma potrzeby cześciej, ponieważ srebrny odcien utrzymuje dosc długo na włosach !!! mam zrobione platynowe pasemka, które z ta płukanka trzymaja sie bardzo bardzo długo

Jest świetna naprawde polecam!!!!

Używam tego produktu od: 3m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić Martita320 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozumiem fenomenu
  • Nie rozumiem fenomenu srebrzyka- ot fioletowa płukanka, taka sama jak każdy inny fiolet. Gdy nie było płukanek, używałam fioletu gencjany i działał tak samo :P Nigdy sobie włosów nie zaróżowiłam. Chociaż jakby się głębiej zastanowić to ma nad fioletem taki plus, że zdecydowanie nie wysusza.
    4gwiazdki owszem dam, bo spełnia swoje zadanie, jest dość wydajny, aczkolwiek i tak zawsze dawałam go więcej niż zaleca producent. Raz użyta nie schodzi z włosów zbyt szybko, to również jej plus. Cena jak na płukankę wysoka, są tańsze. Plus za higieniczną, szklaną buteleczkę, która nie brudzi łazienki dokoła.

Używam tego produktu od: pare miesięcy

Chcesz pochwalić HungrY_EyeS za czytelną i pomocną recenzję?
  • ja też jestem zachwycona!
  • Rewelacja...

Mam ponoć dużo czerwonego barwnika w moich brązowych włosach i blondy zawsze wychodziły mi wstrętnie żółte, obojętnie czy miałam farbę popielaty blond czy platynowy... żółty zawsze jednakowy!

Markowe farby, drogie fryzjerki, różne specyfiki L\\\'Oreala które miały likwidować tą żółć - i nic...

Może jakby się wypaliło włosy perhydrolem to by zbielały, ale że ogólnie marne i cienkie, więc wolałam nie...

No to sobie chodziłam z tym żółtym blondem, nazywanym kurtuazyjnie przez fryzjerkę złocistym bądź słonecznym blondem...

I już nie muszę )))))

Płukam przepisowym stężeniem, po razie po każdym myciu, z ostrożności.
    I za każdym razem kolor jest chłodniejszy, żółć mniej nachalna, taka zgaszona, przydymiona...
    Bosko!
    Aczkolwiek do popielu mi daleko, nic to, ważne, że nie jajecznica....

Kupuję go na Allegro, bo w realu to nie wiem gdzie szukać

Ilość zużytych opakowań: 1/3... chyba

Chcesz pochwalić malowana lala za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!
  • Zapisuję się do grona fanek!
    Świetny produkt, nadaje jasnym włosom chłodniejszy odcień, przy regularnym stosowaniu ma działanie trwałe, tzn nie wypłukuje się od razu po umyciu włosów. Bardzo wydajny, wystarczy kilka kropel.
    Co tu dużo pisać...
    Mam już zapas na dwa lata Używam tego produktu od: roku

Chcesz pochwalić Cuba Libre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie POLECAM!!!!
  • Jest po prostu cudowny! Dokładnie to czego szukałam.Blond wreszcie nie jest żółty a efekty utrzymują się bardzo długo. A do tego tani. Nie przesusza włosów, zwłaszcza jeżeli użyje się potem odżywkę.

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić BellaDarya za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Genialna płukanka! Dzięki niej mój bląd nie jest żółty. Mam wrażenie że żwietnie dopasowuje się do intensywności koloru. W dodatku kosztuje grosze i jest wydajny.

Używam tego produktu odk.3 lata

Chcesz pochwalić nadi111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Świetny i co nie bez znaczenia trwały i tani sposób na pozbycie się żółtego koloru na włosach. W zależności od indywidualnych potrzeb stosowany w różnym stężeniu jest w stanie zadowolić każdą dziewczynę. Dla mnie rewelacja, którą odkryłam dzięki tej stronie.

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:1 i będą następne.

Chcesz pochwalić mewa6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratownik ;-)
  • Że wysusza, to fakt, ale używam po nim maseczki na włosy i niweluję ten jedyny minus wspólny wszystkim kosmetykom niwelującym żółty kolor. A to robi genialnie Uwielbiam tę biel na włosach po nim
    Daję więcej kropli niż zaleca opakowanie, woda jest intensywnie fioletowa, ale na włosach żadnego poblasku nie zostawia.

Ilość zużytych opakowań: 10% pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić heidhr za czytelną i pomocną recenzję?
  • extra
  • Rewelacyjna płukanka. Jedna z najlepszych jakie miałam (o ile nie ta naj...) - podobna w działaniu do Flor Illum nr 16 srebrna (tą jednak używałam już bardzo, bardzo dawno temu więc nie wypowiadam się na jej temat , bo nie wiem czy obecnie jej jakość dorównuje tej sprzed lat - wtedy była ok.). No ale teraz mam ten srebrzyk i jestem na razie zadowolona. Najważniejsze jest dla mnie to, że nawet jeżeli troszeczkę przesadzę z ilością tej płukanki nie zafarbuje mi włosów na niebiesko , fioletowo czy siwo (jak u babuleńki). Taką akcję - niebieskie tony na włosach - miałam z płukanką Celia - srebrna. Niby srebrna , ale po wlaniu odrobiny do wody - ta robiła się momentalnie niebieska , no i niestety taki efekt dość często pozostawał na włosach, a szczególnie na przesuszonych pasmach i końcówkach - masakrrrra !. W przypadku Srebrzyka nie mam tego problemu. Po wlaniu do wody - przybiera ona dość intensywny chabrowy kolor. Ale bez obawy - nie pozostaje taki na włosach. Włosy mają odcień platynowy. Niweluje żółć. Ochładza blond. Nie wpływa negatywnie na wygląd i stan włosów. Czy wysusza? Nic takiego nie zauważyłam. Polecam Używam tego produktu odrugi raz
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Marcelina_81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!POLECAM wzystkim blond
  • Choć włosy które rozjaśniałam z ciemnego brązu na średni blond(naturalnie własnie taki mam kolor włosów)nie przyniosły może takich efektów jakich chciałam ale dzięki stosowaniu tego kosmetyku widzę po odrostach że on naprawde działa w dodatku b.ładnie rozjaśnia poszczególne pasma blonu tak jakby umięjętnie wyłapywał jaśniejsze refleksy.Jest świetny!!

Używam tego produktu od:3tyg

Chcesz pochwalić Gosia8814 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc za grosze
  • Absolurtne kwc za grosze..juz nie musicie sie bac,ze Wam fryzjerka blondzik schrzani ;] mi po jakims czasie wlosy zaczynaja żółknąć mimo iż urzywam Shine Blond od Loreala (swoja droga kupe kasy wydalam a efekt,ktorego mialo nie byc nadal powstaje;]).kolezanka doradzila mi to cudenko i kurcze...stosuje raz na tydzien albo dwa i mamśliczny chłodny odcien blondu aż do anstępnej koloryzacji...i tak jak zauważyła poprzedniczka nie ma mowy o filoetowych refleksach bajka

Używam tego produktu od:pol roku
    Ilość zużytych opakowań: wciaz 1

Chcesz pochwalić benia1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez obawy że wyjdzie fiolet
  • to moje pierwsze spotkanie z tego typu specyfikiem.
    Zrobiłam sobie jasne pasemka, które nie całkiem wyszły takie jak bym chciała. A Po tej płukance włosy wyglądają swietnie.
    Nawet jak da się owiele więcej kropel niż pisze na opakowaniu, to nie ma fioletowego odcienia na włosach. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: 5 miesięcy, ale nie przy każdym myciu włosów
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki

Chcesz pochwalić gosia914 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • * robi to co powinien czyli ratuje po średnio udanym farbowaniu ochładzając odcień włosów blond i nadając mu platynowe refleksy.

* używam ponadprzepisowej ilości bo przy zalecanej nie widziałam spektakularnego efektu- więc ja wlewam go dosc duzo do wody, roztwor jest intensywnie filotowy- ale NIGDY nie mialam potem nawet sladu fioletu ani szarosci na wlosach!

* wysusza, to fakt. Ale da się to zniwelowac odzywkami. Poza tym do tej pory musialam myc wlosy codziennie, teraz myje co dwa albo nawet co trzy dni- wiec przy przetluszczajacych sie wlosach to nawet lepiej.

*wydajny

Jestem z niego bardzo zadowolona Używam tego produktu od: ponad miesiac

Chcesz pochwalić Amarena25 za czytelną i pomocną recenzję?