Bell, Planete Bronzer (Puder brązujący)

Powiększ Bell, Planete Bronzer (Puder brązujący)

Zgłaszająca osoba: edyt

Pudry do twarzy i ciała - rozpromieniają skórę bajkowym, słonecznym blaskiem.
Bronzer podkreśla opaleniznę, a użyty jako róż akcentuje linię kości policzkowych, modelując przy tym kształt twarzy. Bronzer ma odcienie nr: 04,05,06.

Cena: 17zł / 11g

• IDEALNY <3
  • Cudowny kosmetyk. Bardzo ładnie "opala" skórę, nie robi plam, łatwo się nakłada, nadaje piękny, naturalny odcień. Używałam czasem na całą twarz, czasem na policzki, czasem na ramiona, czasem nawet jako cień do powiek. Mega rozświetla. Mój numer 1 wśród pudrów! Wygląda dobrze na zdjęciach. Bardzo tani jak na swoje właściwości (15zł)

Niestety nie mogę go niegdzie dostać,ostatnio 2 lata temu na święta dostałam go w małej drogerii na blokowisku.

JEŚLU JAKIMŚ CUDEM NATKNIESZ SIĘ NA TEN WSPANIAŁY KOSMETYK DAJ ZNAĆ ! :P

Używam tego produktu od: 2006
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 01, 1 opakowanie 02

Chcesz pochwalić moonika88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 28 raz(y)
  • Bardzo dobry za korzystną cenę
  • Całkowicie przypadkiem weszłam w posiadanie bardzo porządnego pudru
    Ożywia twarz, nadaje jej wyrazu i poprawia urodę.
    Często używam go zamiast różu .
    Nawet osoba niewprawiona nie powinna sobie narobić plam czy placków.
    Nie widzę żadnych podrażnień, puder nie warzy się, nie zbiera w załamaniach.
    Tłustsze partie twarzy po całym dniu wyglądają dobrze.
    Puder jest lekki - idealny na lato lub dla zwolenniczek delikatnego makijażu.
    Plus za ładnie wyglądającą fakturę kosmetyku

Produkt zasługuje na dobrą ocenę – to dowód na to, że tanie kosmetyki kolorowe nie muszą być mniej dobre niż te, na które trzeba przeznaczyć więcej pieniędzy.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić ewor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Podpisuję się obiema rękami pod pozytywami na temat tego bronzerka Używam go na kości policzkowe i skronie- sprawdza się idealnie.Posiadam kolor 04.Na początku myślałam,że będzie się strasznie błyszczał z powodu tych drobinek ale nie daje śliczny,rozświetlony efekt.Baaaaaaardzo wydajny.Cena też przystępna.Jedyny minusik to nietrwałe opakowanie-nie daj Boże upuścić na podłogę...Polecam wszystkim bronzomaniaczkom

Ilość zużytych opakowań: dalej w trakcie jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jusia44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Posiadam numerek 5-mimo pozorów jest najciemniejszy.Jest naprawdę dobry,wydajny.Bardzo ładnie rozświetla cerę-szczególnie wskazany na lato Stosuję go raczej na policzki,bo boję się,że wyjdzie zbyt ciemny jak nałożę go na cała twarz.Jako puder brązujący spełnia jak najbardziej swoje zadanie

Chcesz pochwalić Silvia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry jako róż
  • używam go jako różu na policzki i bardzo dobrze sprawdza się w tej roli
    jest duzy i dosć wydajny, nie widzę znacznego ubytku po 2 miesiacach
    dosć miękki, więc lepiej nakładać go mało a po kilka razy
    trochę mnie denerwuje, że pigment uwidacznia się po chwili, gdy nałoże tylko trochę wydaje się że nic nie widać, a po chwili policzki są czasem za mocno zbrązowione (ale może to bardziej wina zbyt ciemnego koloru jaki wybrałam)
    daje satynowy efekt, błyszczący ale bez wyraźnych drobinek brokatu - taki jak lubię najbardziej
    nie robi plam ani zacieków
    utrzymuje sie cały dzień na policzkach (ale nigdy nie miałam problemów z trwałością żadnego różu), nie powoduje krostek, zaskórników ani przesuszenia
    wystarczy mi na długo, ale pewnie kupię jeszcze 1 na zimę - mam teraz 04 i jest troche za ciemny, więc zaopatrzę się też w 03, czyli tym razem rozświetlacz

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: znikoma część 1

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY ZA NIEDUŻĄ CENĘ!!!
  • Kupiłam przypadkiem-jako dodatek do głównego prezentu dla mamy (NR 04).Maznęłam się nim oczywiście;-) i...olśnienie!Dosłownie i w przenośni. Mialam brązujące pudry różnej maści i ceny , ale ten naprawdę jest naj...Pobiegłam na drugi dzien, by nabyć to cudo dla siebie, nie było już 04 , więc wzięłam 05. Delikatnie zbrązowił (ten poprzedni dawał taki efekt "glam", bez smug, świetny okazał się tez na "gołą" buzię (tzn. bez podkładu), co w przypadku innych tego typu pudrów rzadko sie sprawdza .W końcu dostałam i wersję 04. Na pewno się mocno i na długo zaprzyjaźnimy;-).Cena po prostu śmieszna. A jakość-ho , ho...;-)Mam wrażenie, że jest też bardzo wydajny, więc zaznaczam , że kupię po raz kolejny, ale nie wiem kiedy, coś mi się zdaje, że nieprędko;-)

Używam tego produktu od:3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:2 na przemian

Chcesz pochwalić nauzykaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywnie
  • Kupiłam ten puder za namową koleżanki, bo osobiście stawiam na lepsze marki, ale jestem z niego bardzo zadowolona.

Należę do tych kobietek, które bez muśnięcia buzi bronzerem nie wyjdą z domu, dlatego wypróbowałam bardzo wiele tego typu kosmetyków

+nadaje piękny, promienny koloryt
    +efekt muśnięcia złotem
    +dość długo utrzymuje się na buzi
    +wydajny

minusy to:
    -skromne opakowanie, ale nadrabia zawartościa

Chcesz pochwalić Miragolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znika....
  • Posiadam całą paletę tych pudrów. Niestety mimo pięknych odcieni, doskonałej konsystencji i niskiej ceny puder znika z twarzy w mgnieniu oka. Nie pozostaje po nim nawet ślad. Nie piszę tu o pudrze nałożonym na "gołą" twarz, ale na pełen, profesjonalnie wykonany makijaż... Jedynie jeszcze trzyma się jakoś na powiece , ale nie mam siły się z nim męczyć....

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 6

Chcesz pochwalić Talasa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • ohy i ahy!!
  • Oh chyba dlugo tego szukalam. Niestety gdy juz kupilam uzywalam sobie go jakis czas, az przez przypadek nie uderzyl mi mocno o podloge nie mial szans musial sie rozkruszyc. Drugi raz mi sie tak stalo z pudrem. Pierwszy raz z Inglotem. Coz chyba mam pecha?!
    Kupilam nr 06 jak dla mnie swietny odcien. Chcialam odwazyc sie na 05 ale byl zbyt brazowy jak dla mnie ;/ Konsystencja jak dla mnie idealna, łatwo sie go uzywa. Wyglad zewnetrzny tez nie mam mu nic do zarzucenia. Zapach niewyczuwalny. Nie zatyka mi porow. Efekt na twarzy !! wspanialy. Dziewczyny sie pytaja czego uzywam bo tak pieknie wyglada a w sloncu jak naturalna opalenizna plus rozswietlenie. Nie zamienie go na zaden inny!! u mnie kosztowal 15.99zl

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:1rozbiłam i kupuje drugi

Chcesz pochwalić Szizi za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • naprawdę świetny puder brązujący!piękny odcień mocno brązuje i błyszczy nie zatyka porów nadaje sie tez do całego ciała jest trwały i wydajny.ja maluje nim czasem tylko policzki i twarz odrazu nabiera wyrazistości.dla mnie ten kosmetyk jest świetny i będę go kupować

Używam tego produktu od:4miesiace

Chcesz pochwalić OLIVIA18 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij