Avon, Far Away EDP

Powiększ Avon, Far Away EDP

Zgłaszająca osoba: Yola

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• coś okropnego
  • Zapach ten stoi na półce u mojej mamy, dostała go w prezencie już jakiś czas temu.
    Coś okropnego, zapach jest bardzo mocny, duszący, z gatunku "babcinych" ale taki brzydki /a przecież babcie też mogą ładnie pachnieć /, u mnie Far Away wywołuje mdłości, nie mogę go znieść, do tego jest b. trwały, nawet mycie od razu nie pomaga pozbyć się tego zapachu, niedobrze mi na samą myśl o tej woni :/

Używam tego produktu od: nie używam, ale znam
    Ilość zużytych opakowań: ani jednego

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak, i nie.
  • Jak w tytule.
    Od czasu do czasu się spsikam, ale to raczej późnym popołudniem, i raczej w jesieni. I jak mam kaprys.
    Generalnie ciepłe, 'miodowe', mocne, orientalne. Z pewnością dla tych, które kochają mocne, orientalne zapachy.
    Nie do końca moje, bo wolę delikatniejsze nuty zapachowe. Chociaż może kiedyś się do nich przekonam - nie da się ukryć że mają ciekawą nutę zapachową - ciężką, więc entuzjastkom świeżaków i kwiatowych delikatności bym nie polecała, nadzwyczajniej w świecie je ''poddusi''.
    + za trwałość, jak na zapach od Avonu dość długo zostaje na skórze.

Używam tego produktu od: stoi na półce od ponad roku

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam sentyment do tego zapachu
  • Dla wielu ten zapach to śmierdziuch-dla mnie nie. No ale są gusta i guściki

Każdy z nas ma swoją ulubioną piosenkę albo miejsce, które przynoszą ze sobą różne piekne wpomnienia i niezapomniane emocje. Tak samo jest z zapachami. Mam do tych perfum ogromny sentyment, gdyż kojarzą mi się z pierwszymi randkami z moim mężem
    Od razu mam przed oczami nasze dłuugie wieczorne spacery po wrocławskich uliczkach przyprószonych śniegiem... Po prostu full romantyzm! Coś pięknego

Jednym Far Away przywodzi na myśl starszą panią, odzianą w elegancki kostium ze sznurem mlecznobiałych pereł na szyji. Dla mnie to zapach miłości, ciepła, namiętności...
    Ja wyczuwam przede wszystkim przypudrowana kremową wanilię i piżmo. Zapach trochę ciężki, ale też bardzo elegancki. Raczej zimowy.

Na pewno jeszcze do niego wrócę

Używam tego produktu od: używałam ok. 3 lat temu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Anmalea za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Niestety ale NIE
  • Lubię ciężkawe ciepłe zapachy ale z klasą. Niestety uważam, że ten produkt klasy nie posiada.
    Pachnie tanimi duszącymi perfumami dla starszych pań.
    Jadąc np. w autobusie od razy wiemy , że owa pani pachnie właśnie perfumami z Avonu. A ja lubię tajemniczość i nierozpoznawalność jeśli chodzi o perfumy.
    Dla mnie NOT.

Chcesz pochwalić ellan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony, od lat.
  • Używam go już od dobrych paru lat, jeszcze za czasów gimnazjum/liceum podkradałam go mamie ;-).
    \n
    \nZapach co prawda do lekkich nie należy, ale na wieczory, pory jesienno-zimowe pasuje znakomicie. Utrzymuje się bardzo długo na ubraniach, jak i na ciele. Po paru godzinach już nie jest taki ostry.

Chcesz pochwalić M_Ola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za ciężki
  • Zapach dla mnie jest za ciężki, wręcz męczący, duszący.
    Moze jestem po prostu za młoda zeby go używać. Kojarzy mi się z takim babcinym, mocnym zapachem.

Podkreślę od razu, że cieszę się, ze mam tylko próbkę, w innym wypadku szukałabym chętnego na ten zapach.

Co jest najgorsze, zapach utrzymuję się bardzo długo...i z pewnością jest wydajny

Używam tego produktu od: Mam kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Figa634 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubie
  • Wedlug mnie jest to wyjątkowy zapach. Troche slodki, troche ciezki i orientalny, ale bardzo przyjemny. Ten zapach dziala na zmysly, mojemu chlopakowi sie podoba. Kojazy mi sie z babcinymi perfumami, ale to mu nie ujmuje. Dlugo sie utrzymuje.

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze zwykle w uzyciu

Chcesz pochwalić dominisia52 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomocy!
  • -męczy,dusi, po 20min od aplikacjii jest mi niedobrze.
    naprawdę niedobrze. jakbym wsiadła teraz do auta,to koniec, wizyta w myjni na 100%.
    -jak dla starej baby z perłową fuksjową szminką i wystrzyrzonym biednym pudlem pod pachą.
    naprawdę, takie mam skojarzenie.
    nigdy więcej ,
    -odpychający
    -drażniący

POMOCY!:
    + trwały - nie idzie sie tego pozbyc z nadgarstka

Używam tego produktu od: 2godzin
    Ilość zużytych opakowań: o 2 psiknięcia za dużo

Chcesz pochwalić moccata za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham ten zapach
  • ten zapach podobal mi sie odkad pamietam. jeszcze jako kilkulatka maltretowalam strone z katalogu z tym zapachem. teraz uzywam tych perfum codziennie i nawet nie probuje szukac zamiennika! zapach jest bardzo kobiecy, otulajacy, cieply - w sam raz na pore jesienno-zimowa

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jeden flakon

Chcesz pochwalić esyelwuia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo ciezki zapach
  • jedni lubia inny nie tak juz jest z perfumami
    byl to moj hit
    z biegiem lat znudzil sie i poszedl w odstawke
    jest bardzo ciezki i inny
    moze sie nie podobac mozna go takze pokochac
    jest innoscia trzeba powachac
    albo sie go pokocha albo znienawidzi

Ilość zużytych opakowań: 5 calych

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo ciekawy zapach
  • Styczność z tymi perfumami mam od jakiś 2 czy 3 lat, kiedyś były dla mnie naprawdę piękne i chętnie ich używałam. Teraz jednak wydają mi się trochę męczące. Nie wiem dlaczego nie czuje już tej całej egzotyki, tajemniczości która kiedyś mnie tak w nich pociągała
    Zapach wg mnie nadaje się dla każdej kobiety bez względu na wiek, nie pasują jednak na każdą okazję; są mocne i trochę ciężkie dlatego lepiej wybierać je na wieczór, randkę chociaż ja osobiście lubię na co dzień perfumować sobie nimi szale, chusty. Gdy wieje wiatr zapach wtedy bardzo ładnie roznosi się wokół.
    Przyczepić mogę się chyba jedynie do opakowania; skoro Avon kreuje te perfumy dla kobiet z klasą, zadbanych itp to nie wiem dlaczego wyposażył je w tak badziewny korek Jednak absolutnie nie przeszkadza mi to ich używać, często zdarza się (szczególnie w niższych półkach) że opakowanie jest tandetne a zapach oszałamiający
    Pewnie do nich będę wracać, może jeszcze mnie oczarują

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić martuunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny
  • Zapach bardzo ciężki, otulający, raczej wieczorowy.
    Długo utrzymuje się na ubraniach, skórze, włosach. Jak na perfumy z Avonu są porównywalnej jakości do perfum Givenchy.
    Używam ich codziennie, mimo to wystarczają na bardzo długo.
    Zdecydowanie mój ulubiony zapach.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 7-8

Chcesz pochwalić Kaspersen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Jest to bardzo przyjemny zapach. Czuję w nim cudowne wanilię, piżmo, zamsz. Nie są tak słodkie jak Far Away Exotic, ale łączy je takie ciepło w tym zapachu Stąd Far Away jest idealny na zimę Zapach jest raczej ciężki oraz trwały. Mam wrażenie, że unosi się za mną jak taka gęsta, otulająca mnie mgiełka.
    Polecam: )

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paollinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy się nie nudzi
  • Ten zapach jest idealny na każdą porę roku, wyczuwa się w nim wanilię, ale nie duszącą słodką tylko świeżą. Sweter odwieszony wiosną do szafy, jesienią nadal delikatnie pachniał tym zapachem. Moja klientka już 7 lat zamawia ten zapach regularnie. Pasuje na dzień jak i na wieczór.
    Nie odpowiedni jednak w upalne dni.

Ilość zużytych opakowań: Dość sporo jakieś 12 flakoników

Chcesz pochwalić monica82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Marzenie z dzieciństwa
  • Jeszcze jako dziecko poznałam ten zapach i, o dziwo, już wtedy mi się spodobał. Uznałam, że gdy będę dorosła, na pewno go sobie sprawię, ale, jak wiadomo, dzieci mają krótką pamięć. Na długi czas zapomniałam o tym zapachu, aż pewnego dnia moja przyjaciółka dostała go w prezencie i znów poczułam tę cudną woń. Wiedziałam, że nadszedł czas, by Far Away znalazło się w moim posiadaniu. Zapach kojarzy się z orientem, ale takim stonowanym, dla Europejek. Jest zmysłowy, podoba się otoczeniu, mocny, ale nie nazbyt duszący. Nie lubię perfum Avonu, wszystkie są podobne i wytrzymują na skórze godzinę, ale ta jest wyjątkowa, inna i trwała. Dlaczego więc odjęłam jedną gwiazdkę? Otóż gdy podkradałam przez chwilę zapach przyjaciółce, pachniał na mnie świetnie, natomiast gdy kupiłam sobie własną trzydziestkę, zauważyłam, że trochę dziwnie się rozwija i dopiero po jakimś czasie pachnie jak należy. I nie wiem, czy to mój flakonik jest jakiś trefny, czy coś zmieniono, ale nawet jeżeli - warto poczekać tych kilka chwil i cieszyć się jakże pięknym zapachem aż do samego wieczora.

Używam tego produktu od: Jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Tookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedii nie ma, ale nie moje klimaty
  • Zapach jest słodko-pudrowy, odrobinę przypomina mi pomidory. Lekki, ale odrobinę duszący. Ale gdybym od kogoś dostała, to pewnie dałabym radę zużyć.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocha, nie kocha, kocha...
  • Zapach w moim klimacie: ciężki, ciepły, słodko-orientalny. Co jakiś czas, gdy go na kimś poczuję (czy to na koleżance z pracy, czy obcej kobiecie w autobusie), wraca mi na niego chętka, czuję że znów MUSZĘ go mieć i kupuję. Przez jakiś czas używam z wielką przyjemnością, potem zaczyna mnie męczyć, drażnić, w końcu nie mogę go znieść. Mija jakiś czas, spotykam gdzieś niewiastę pachnącą Far Away i znowu moja miłość wraca. I tak w kółko.

Używam tego produktu od: około 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 razy 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ofca133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyne i niezastąpione!
  • To jest zapach (dla mnie) idealny - słodki, ciepły, otulający, seksowny i kobiecy. Żałuję, że parę razy skusiłam się i zdradziłam ten zapach z innymi avonowymi (np. Far Away Exotic czy Bella, Incandessence Blossom), które były niewypałami.
    Można dostać je w dobrej cenie, są mega trwałe, podobają się facetom Czego chcieć więcej... Po wszystkich kombinacjach z innymi zapachami Avonu, znów wracam do tego zapachu. Przekonałam się, że nie ma lepszego i wszystkie Far Away coś tam są do kitu. Ten pierwszy, oryginalny i żaden inny!

+ 100% w moim guście: słodki i ciepły, ciężki, drażniący niektóre nosy
    + dostępność
    + w świetnej cenie na Allegro (oryginały), dobra cena katalogowa jak za taki produkt
    + trwałość - niesamowicie utrzymuje się na skórze, włosach, ubraniach... za to duuuży plus!
    + bardzo podoba się mojemu Mężczyźnie

Minusów brak

Polecam go osobom, które lubią ciężkie zapachy. Na pewno nie jest to lekki, świeży zapach. Jednak ja używam go i na co dzień i na wyjście, za bardzo go lubię żeby nie psikać się nim codziennie Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: zużyte kilka flakoników, w trakcie używania kolejnego

Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki, przytulny...
  • Bardzo miła woda, dla kobiety lubiącej sodkie, orientalne zapachy. Trzeba do niej chyba dojrzeć, ja tak miałam....
    Ok. 12 lat temu byłam konsultantką AVON i wówczas uważałam, że to zapach dla Pani w sile wieku...
    Rok temu kupiłam 30ml w promocji i doznałam olśnienia.... Ten zapach pasuje do mnie jak ulał, mimo moich 30 lat. W nich czuję się żoną, mamą, kobietą z krwi i kości..... Zapach jest słodki, orientalny, ale nie mocny, przytłaczający, czy nachalny. Używam ich na codzień, do pracy. Właśnie skończyłam 2 opakowanie i szybko kupiłam 3, bo zawsze muszę je mieć na półce.

Trwałe.... Skóra pachnie kilka godzin, a ubrania do prania......Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 2x 30ml

Chcesz pochwalić annasocjalna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo trwała
  • Niedawno skusiłam się na zakup tej perfumy, jednakże znałam ją już dużo wcześniej, gdyż odkąd pamietam gościła ona w kosmetyczce mojej siostry. Wartym atutem do podkręślenia jest trwałość zapachu. Co do samego zapachu jest piekny lecz specyficzny, nie każdemu może się podobać. Ale dla mnie jest niesamowity. Do tego niewysoka cena. Produkt doskonały, zasługuje na 5 gwiazdek.

Chcesz pochwalić experience_ona za czytelną i pomocną recenzję?
  • pudrowo orientalny
  • jest trwala woda perfumowana jak na avon. opakowanie jest fajnie 'splaszczone'. flakoniki okragle sa ladne ale nieporeczne ten przez swoja nawet plaskosc dobrze pasuje do torebki.
    jest taki jak nienachalne kadzidelka, jeden z moich ulubionych zapachow ... tez przez swoja trwalosc.

Używam tego produktu od: 2008
    Ilość zużytych opakowań: perfumy, roletki i antyperspirany kulkowe

Chcesz pochwalić em_kej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Musi trafić w gust, by go pokochać.
  • Na temat produktu, który był już opiniowany przez inne Wizażanki tak wiele razy, trudno napisać coś odkrywczego. W zupełności zgadzam się z tym, że nie jest to zapach, wobec którego można pozostać obojętnym - to prawda - albo się go uwielbia albo nie znosi. Doskonale rozumiem wszystkie Panie, które chcą trzymać się od tego zapachu jak najdalej i które mają z nim wyłącznie negatywne skojarzenia. Ja jednak zdecydowanie należę do grona jego wielbicielek.
    Tak jak pisało już wiele dziewczyn przede mną, prawdą jest, że Far Away to niecodzienny zapach. I mam tu na myśli zarówno jego kompozycję, to co składa się na jego charakter, jak również to, że nie jest to woda, której można używać na co dzień. Dla każdej z nas z pewnością pachnie nieco inaczej, budzi odmienne skojarzenia. Dla mnie Far Away jest zapachem orientu, ale w najbardziej tajemniczym wydaniu. Zapachem pełnym pożądliwości, kobiecej namiętności ale również nie do końca grzecznej elegancji. Ma w sobie pikanterię, za którą go uwielbiam i jednocześnie dobrze wyczuwalną nutę dostojności, którą bardzo lubię na sobie czuć. Myślę, że jest świetną kompozycją dla kobiet pewnych siebie, temperamentnych, które lubią zwracać na siebie uwagę i przyciągać. Bo ten zapach, jeśli już trafi w czyjeś gusta, przyciąga niczym magnes, powiem więcej - skutecznie może zastąpić wszelkie feromony czy afrodyzjaki. Należy go jednak dozować oszczędnie, gdyż nuty składające się na tę kompozycję są bardzo wyraziste i głębokie a sam zapach jest niesamowicie trwały. Aktualnie jestem posiadaczką wersji mini [30 ml] i w przeciągu ponad pół roku użyłam ich może 3-4 razy. Doskonale wiem, kiedy chcę czuć je na sobie i tylko wtedy ich używam. Dlatego myślę, że ich niewielki flakonik posłuży mi na kilka lat ;-)
    Stosunek jakości, trwałości, piękna zapachu do ceny - bajeczny...
    Przeciwniczek - i tak nie przekonam, a ze wszystkimi miłośniczkami - jednoczę się z największą przyjemnością.

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego [30 ml]

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić lick_me69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy zapach avonu jaki używałam.
  • Powiem szczerze że specjalnie założyłam konto na Wizażu aby podzielić się opinią na temat tych perfum.
    Perfumy wyczułam po raz pierwszy wyczułam u mojej cioci, były tak oryginalne że gdy tylko koło niej przechodziłam było je zawsze czuć! Nawet po 5-6 godzinach przebywania z nią.
    Perfumy jak na swoją jakoś i zapach bardzo tanie! Tym bardziej że robie zapasy zawsze gdy jest promocja lub zamawiam na allegro. Nie mogę się uwolnić od tego zapachu i to nie prawda że pasuje on jedynie dla starych babć. Jest piękny i polecam go każdej nastolatce! Idealny na zimę, 'otula ciepłem' jak i na lato. Zmysłowy, kobiecy. Jestem nim zachwycona!

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: 1x - 50 ml, 2x - 30 ml

Chcesz pochwalić Katarzynaa1996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • magiczne
  • Zapach jest tak specyficzny, że nie ma możliwości żeby pomylić go z jakimkolwiek innym. Z daleka wyczuwam go na innych osobach, gdyż jego intensywność i trwałość jest powalająca, co z pewnością doprowadza do szału liczne grono przeciwniczek Far away. Pamiętam jak w szkole średniej koleżanka ze szkolnej ławki zagroziła separacją, jeśli nie przestanę używać tego zapachu. Uległam. Ale po czasie zatęskniłam i piękna buteleczka już zagościła na mojej półce. Powróciły wszystkie wspomnienia, zapach jest naprawdę magiczny. Przenosi mnie w inny świat, rzeczywiście jestem "daleko stąd". Ciężki i orientalny ale zarazem słodki i bardzo kobiecy- mój faworyt na późną jesień i zimę. Polecam!Używam tego produktu od: dawnaIlość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić autumn91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwały i specyficzny
  • Nietypowy zapach, kojarzy się trochę z kadzidełkami

+cena;
    +łatwość dostępu;
    +dobry na zimowe wieczory;
    +trwałość

-potrafi być męczący;
    -długo "schodzi", bo rzadko go używam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kempoos za czytelną i pomocną recenzję?