Avon, Far Away EDP

Powiększ Avon, Far Away EDP

Zgłaszająca osoba: Yola

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• polecam miłośniczkom zdecydowanych zapachów
  • Zapach ten jest mocny typowo na zimę,waniliowo kadzidlany,bardzo trwały radze używać z rozsądkiem,zapach jest wyczuwalny przez otoczenie,może troche męczyć jak się przesadzi,cena jest rozsądna miłośniczki swieżaków niebęndą zadowolone,ma on w sobie coś bo ciągle do niego wracam,polecam jeden z trwalszych zapachów w Avonie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże,plus próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić crowt23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Zapach jest bardzo słodki, duszący. Trzeba uważać by nie przesądzić z aplikacją. Jest przede wszystkim waniliowo,owocowo minimalnie kokosowo. Kwiatów tak mocno nie wyczuwam, może dlatego, że wszystkie składniki są jakby splecione w całość tworząc ulepek.Nosząc je w ciągu dnia nie czułam się z nimi komfortowo. Mimo, że są słodkie słodycz ta jest tak ciężka, że pasują jedynie na wieczór. Pozostają do końca swojego trwania niezmienne.Trwałość wcale nie jest według mnie powalająca, ale rzeczywiście wykracza ponad przeciętność. Uważam, że wcale nie jest to zapach "babciny" jakim jest często określany. Co więcej dziwi mnie to porównanie. Głównym zastrzeżeniem może być ich powalająca słodycz.Dopisuję: pozbyłam się ich. Tak mdłej od słodyczy wody nie jestem już w stanie używać.

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 21 raz(y)
  • Boże...ratuj...
  • Czy to żart? Czy naprawdę ten zapach może się komuś podobać? Nie wierzyłam. Weszłam na wizaz i zdumiałam. Widocznie może. Jest to sztandarowy poniekąd zapach Avonu. Z ciekawości psiknęłam się nimi od koleżanki i myślałam, że zemdleję. To się nazywa odurzenie. Nuty zapachowe gryzą się ze sobą. Wszystkiego za dużo, tym koszmarem można straszyć..hmm., nie wiem kogo..wszystkich? Wszystkich mających wyczucie i umiar. Ohydna wanilia, ohydne wszystko. Proszę mi wybaczyć. Najgorsze, że te ohydztwo trzymało mi się na złość na skórze nawet po ekspresowym umyciu. Czy wy kobiety noszące ten zapach chcecie odurzyć, udusić swoje biedne rodziny, przechodniów?
    Używam tego produktu od: parę miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam te perfumy
  • Używam tej wody od kilkunastu lat i nadal mi się podoba. Używam nie tylko na wieczór i nie tylko zimą. Kocham zapach wanilii i inne słodkie, ciężkie, orientalne aromaty. Perfumy są trwałe, tanie, kobiece, zmysłowe i ponadczasowe. Pozostanę wierna...

Chcesz pochwalić araksol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od czasu do czasu...
  • Jest to zapach, który generalnie nie jest w moim stylu, bo raczej używam świeżych, lżejszych zapachów, ale ma w sobie coś takiego, przez co czasem lubię nim pachnieć.

Ogólnie gdy czuję ten zapach u innych kobiet ma on taki ciężki akord, który jest wyczuwalny cały czas, natomiast u mnie pachnie on zupełnie inaczej - bardziej pudrowo i przez to lżej.

Na pewno nie jest to zapach do kupowania w ciemno. Poza tym trzeba mieć dzień na te perfumy, ja używam ich rzadko.

Sam zapach jest elegancki, bardzo trwały i ma w sobie coś erotycznego.

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Chyba aktualnie 2 buteleczka

Chcesz pochwalić RaspberryWoman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Far Away - daleko, jak najdalej
  • Przeczytałam kilka wcześniejszych recenzji i w wielu z nich pojawiły się stwierdzenia, że to zapach dla starszej pani.
    Nie wiem, czy dla starszej (moja mama 60+ używa kenzo jungle i chanel mademonsiele, natomiast ja używałam Far Away ponad 20 lat temu (pierwsze kroki Avonu w Polsce), ponieważ wtedy bardzo mi się podobał....w co teraz aż trudno mi uwierzyć! Okazuje się, że podobał mi się zapach sproszkowanego waniliowego aromatu do ciasta ....
    No cóż, Douglasy i Sephory wtedy nie istniały, za granicę człowiek nie wyjeżdżał, to i Far Away mu się podobał.
    Gdy byłam młoda zapach był hitem (naprawdę!!, teraz, gdy jestem starsza, zapach wydaje mi się okropny.
    Dlaczego go wtedy lubiłam? Bo nie znałam wielu innych, pięknych i interesujących zapachów (takie były czasy).
    Gdy poznałam inne, mogę z ręką na sercu powiedzieć, że Far Away są dość paskudne, a jednocześnie przyznaje się, że 20 lat temu zużyłam chyba ze trzy flakony
    Ale nigdy więcej więcej ani jednego!!Używam tego produktu od: 20 lat temu i nigdy więcejIlość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za słodki...
  • Zapach jest dosyć ciekawy, inny. Opakowanie też eleganckie i niczego sobie. Nie trafia jednak w moje gusta. Zbyt ciężki, duszący i przede wszystkim za słodki. Idealny dla grzecznych pań w średnim wieku. Używam tego produktu od: nie używamIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój powrót do przeszłości
  • Zapach ten znam od czasów kiedy byłam w podstawówce. Miała go mama mojej przyjaciółki, a już wtedy bardzo mi się podobał.
    Jakoś nigdy nie było mi po drodze do niego, ale niedawno zatęskniłam za nim...miałak okazję psiknąć się nim, bo byłam ciekawa, czy nadal będzie mi się tak podobał jak wtedy (chociaż zapach cały czas miałam w głowie chciałam sie przekonać, czy gust mi się nie zmienił).
    I nie myliłam się. Powórciły wszystkie wspomnienia, poczułam swoisty powrót do przeszłości.

Niedługo później zamówiłam sobie zapach, w wersji limitowanej.

Zapach jest ciężki, ciepły, ale nie duszący. Cudownie go czuć w chłodną i wietrzną pogodę, nawet teraz, kiedy mamy wiosnę w pełni świetnie się sprawdza gdy jest gorsza aura.
    Jest bardzo trwały i zmysłowy.
    Kocham ten zapach!

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Chcesz pochwalić lusiaa1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś okropnego
  • Zapach ten stoi na półce u mojej mamy, dostała go w prezencie już jakiś czas temu.
    Coś okropnego, zapach jest bardzo mocny, duszący, z gatunku "babcinych" ale taki brzydki /a przecież babcie też mogą ładnie pachnieć /, u mnie Far Away wywołuje mdłości, nie mogę go znieść, do tego jest b. trwały, nawet mycie od razu nie pomaga pozbyć się tego zapachu, niedobrze mi na samą myśl o tej woni :/

Używam tego produktu od: nie używam, ale znam
    Ilość zużytych opakowań: ani jednego

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak, i nie.
  • Jak w tytule.
    Od czasu do czasu się spsikam, ale to raczej późnym popołudniem, i raczej w jesieni. I jak mam kaprys.
    Generalnie ciepłe, 'miodowe', mocne, orientalne. Z pewnością dla tych, które kochają mocne, orientalne zapachy.
    Nie do końca moje, bo wolę delikatniejsze nuty zapachowe. Chociaż może kiedyś się do nich przekonam - nie da się ukryć że mają ciekawą nutę zapachową - ciężką, więc entuzjastkom świeżaków i kwiatowych delikatności bym nie polecała, nadzwyczajniej w świecie je ''poddusi''.
    + za trwałość, jak na zapach od Avonu dość długo zostaje na skórze.

Używam tego produktu od: stoi na półce od ponad roku

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij