Avon, Far Away EDP

Powiększ Avon, Far Away EDP

Zgłaszająca osoba: Yola

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• Jeden wielki smrodek!
  • plusy:
    + długo się utrzymuje

minusy:
    - brzydko pachnie
    - zbyt ciężki
    - ma tylko jedną nutę zapachową

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    + niska cena
    - słaba dostępność

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Całkiem dobry kosmetyk
  • Bardzo słodki zapach, którego kiedyś nie lubiłam bardzo, bo wydawał mi się tandetny. Niemniej jednak, teraz bardzo, ale to bardzo go lubię, ponieważ jest przyjemny w noszeniu, nie dusi i nie drażni, mimo iż tak się może wydawać na pierwszy rzut oka. Jest słodki do bólu, ale jest to słodycz delikatna, absolutnie nienachalna. Cena bardzo niska, a do tego często zdarza się, że jest w promocji. Bardzo polecam.
    Nie dla każdego nadaje się do noszenia na co dzień, ponieważ to jednak kategoria zapachów słodka albo nawet bardzo słodka.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Męczący chemią.
  • Kiedyś uwielbiałam ten zapach- za jego jaśminowość, słodkość i piżmowość.To takie kadzidełko orientalne z kwiatami.Ostatnie podejście do niego miałam rok temu-chyba flakon nr 5 i bardzo szybko zmęczył mnie swoimi chemicznymi sztucznymi nutami.Jest niby ładnie, niby super i niby elegancko, ale tak sztucznie-chemia w chemii.Może jeszcze kiedyś znowu spróbuję kupić-jest bardzo niedrogi i trwały(jak na Avon bardzo trwały)i zawiera moje ulubione nuty, choć nie do końca skomponowane w odpowiedni sposób.Flakon trochę ,, toporny".Trwałość super, bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 4 lub więcej.

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat
  • Zamówiłam próbkę tego zapachu - dzięki BOGU, bo zapach zasadził mi kopa prosto między oczy. Ciężko zmywalny z dłoni.
    Bardzo chemiczny. Jak tania wanilina z naftaliną. Jak ubranie leżące w naftalinie przez całe lata. Jak magazyny w muzeach. Absolutny dramat. Dałam szansę, poleżał parę dni na parapecie, ale zapach sączył się z próbki. Wyrzuciłam z obrzydzeniem. Smutek.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 fiolka

Chcesz pochwalić Humpendolf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś jak Alien Thierrego Muglera
  • Zapach piękny, jaśminowy, słodki i ciekawy. Jeden z najlepszych perfum Avonu, nie banalny. Przypomina mi moje ulubione perfumy - Alien, Thierrego Muglera, choć trochę mu do niego brakuje Zapach tak jak wszystkie avonu - nie utrzymuje się bardzo długo, ale mimo wszystko jest dosyć trwały. Łatwo dostępny - u każdej konsultantki, w ciekawym flakonie i z niedrogą ceną. Polecam

Używam tego produktu od: 3 msc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubinych
  • Uwielbiam ten zapach od lat.... już jako nastolatka się z nim b. polubiłam.
    Jest taki ciepły, słodki.. doskonały na zimę i wieczór.
    Zapach jest mocny dlatego nie warto przesadzać... Wystarczy jedna mgiełka, która otula ciało...

Dla niektórych osób jest na pewno zbyt ciężki, ale dla osób, które lubią słodkie zapachy na pewno będzie odpowiedni.

Zapach długo się utrzymuje, jest specyficzny i przechodząc na ulicy koło kogoś kto go używa na pewno go rozpoznamy.

Dla mnie nie jest duszący ani męczący, znam wiele innych zapachów które takie właśnie są, zwłaszcza te bardziej świeże, z nutką goryczy... to jest dopiero ból głowy u mnie.

Wiele osób się skarży, że czuć mocno słodycz wanilii... cóż wg. wyborów mężczyzn podobnież jest to jeden z bardziej zmysłowych zapachów dla nich.. przynajmniej wg, badań naukowców, którzy stwierdzili, że panowie wybierali wszelkie zapachy gdzie było dużo wanilii.

Myślę, że ten zapach albo się uwielbia albo nienawidzi..

Ja stawiam go na piedestale ale ja lubię zapachy jak Alien, Hypnose, Hypnotic Poison itp.

Używam tego produktu od: 12-13lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo...

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić empress83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Był ulubieńcem, ale.. zmęczył mnie
  • Daję 3,5 gwiazdki i zaznaczam, że jest to mój typ, tylko z sentymentu...

Używałam go chyba 3, bądź 4 lata i był zdecydowanym ulubieńcem.
    To ciężki zapach, od razu wyczuwalny i bardzo trwały a przy tym wydajny i tani, więc bardzo się polubiliśmy.

Niestety od jakiegoś czasu zaczął mnie męczyć, zrobił się duszący i jednak zbyt ciężki... Dwie buteleczki oddałam mamie, bo nie mogłam go już znieść. Być może kiedyś do siebie wrócimy...

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinatoja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak
  • Zapach klasyk, poznałam będąc nastoletnią dziewczynką. Kojarzył mi isę z dorosłością luksusem i świętami. Teraz uważam go za przyzwoity zapach idealnie pasujący na jesienno-zimowe dni. Woda ma zapach waniliowo kadzidlany ciężki . Jest bardzo charakterystyczna. Dodatkowo wydajna i długo się utrzymuje więc jak najbardziej na plus! Cena na allegro śmieszna za tak długo utrzymujący zapach. Polecam

Używam tego produktu od: kilkunastu lat

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pinkgirl8602 za czytelną i pomocną recenzję?
  • monika10_m1
  • Piękny zapach używam go oszczędnie tak jak Today i Tomorrow z Avon. Długo się utrzymuje, psiknięty na włosy pachnie co najmniej do następnego dnia! Polecam

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić monika10_m1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • od uwielbienia z nastoletnich czasów do sentymentu
  • Mój ukochany zapach z oferty Avon!
    Pokochałam go w wieku ok. 16 lat, co chyba dowodzi, że nigdy nie było mi po drodze z lekkimi, oczywistymi zapachami. Jego orientalne ciężkie nuty skradły moje serce i od tego czasu zawsze mam go w swojej kolekcji. W liceum używałam na co dzień, czasem na zmianę z jakimś "świeżakiem". dziś użyty kilka razy w miesiącu, przywraca miłe wspomnienia. Staram nie używać go zbyt często, bo nie czuję już jego mocy tak jak kiedyś i niechcący mogłaby użyć zbyt dużo i tym narazić ludzi na zbyt intensywną woń. Zawsze podobała mi się butelka, która kojarzyła mi się z orientem i marzeniami o dalekich podróżach. Duży plus za cenę, ale w końcu to tylko Avon
    Do póki będą go produkować będzie w moich zborach, ale następnym razem kupię, perfumetkę 10 ml lub wersję 30 ml.

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?