Avon, Far Away EDP

Powiększ Avon, Far Away EDP

Zgłaszająca osoba: Yola

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• Coś jak Alien Thierrego Muglera
  • Zapach piękny, jaśminowy, słodki i ciekawy. Jeden z najlepszych perfum Avonu, nie banalny. Przypomina mi moje ulubione perfumy - Alien, Thierrego Muglera, choć trochę mu do niego brakuje Zapach tak jak wszystkie avonu - nie utrzymuje się bardzo długo, ale mimo wszystko jest dosyć trwały. Łatwo dostępny - u każdej konsultantki, w ciekawym flakonie i z niedrogą ceną. Polecam

Używam tego produktu od: 3 msc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubinych
  • Uwielbiam ten zapach od lat.... już jako nastolatka się z nim b. polubiłam.
    Jest taki ciepły, słodki.. doskonały na zimę i wieczór.
    Zapach jest mocny dlatego nie warto przesadzać... Wystarczy jedna mgiełka, która otula ciało...

Dla niektórych osób jest na pewno zbyt ciężki, ale dla osób, które lubią słodkie zapachy na pewno będzie odpowiedni.

Zapach długo się utrzymuje, jest specyficzny i przechodząc na ulicy koło kogoś kto go używa na pewno go rozpoznamy.

Dla mnie nie jest duszący ani męczący, znam wiele innych zapachów które takie właśnie są, zwłaszcza te bardziej świeże, z nutką goryczy... to jest dopiero ból głowy u mnie.

Wiele osób się skarży, że czuć mocno słodycz wanilii... cóż wg. wyborów mężczyzn podobnież jest to jeden z bardziej zmysłowych zapachów dla nich.. przynajmniej wg, badań naukowców, którzy stwierdzili, że panowie wybierali wszelkie zapachy gdzie było dużo wanilii.

Myślę, że ten zapach albo się uwielbia albo nienawidzi..

Ja stawiam go na piedestale ale ja lubię zapachy jak Alien, Hypnose, Hypnotic Poison itp.

Używam tego produktu od: 12-13lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo...

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić empress83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Był ulubieńcem, ale.. zmęczył mnie
  • Daję 3,5 gwiazdki i zaznaczam, że jest to mój typ, tylko z sentymentu...

Używałam go chyba 3, bądź 4 lata i był zdecydowanym ulubieńcem.
    To ciężki zapach, od razu wyczuwalny i bardzo trwały a przy tym wydajny i tani, więc bardzo się polubiliśmy.

Niestety od jakiegoś czasu zaczął mnie męczyć, zrobił się duszący i jednak zbyt ciężki... Dwie buteleczki oddałam mamie, bo nie mogłam go już znieść. Być może kiedyś do siebie wrócimy...

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinatoja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak
  • Zapach klasyk, poznałam będąc nastoletnią dziewczynką. Kojarzył mi isę z dorosłością luksusem i świętami. Teraz uważam go za przyzwoity zapach idealnie pasujący na jesienno-zimowe dni. Woda ma zapach waniliowo kadzidlany ciężki . Jest bardzo charakterystyczna. Dodatkowo wydajna i długo się utrzymuje więc jak najbardziej na plus! Cena na allegro śmieszna za tak długo utrzymujący zapach. Polecam

Używam tego produktu od: kilkunastu lat

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pinkgirl8602 za czytelną i pomocną recenzję?
  • monika10_m1
  • Piękny zapach używam go oszczędnie tak jak Today i Tomorrow z Avon. Długo się utrzymuje, psiknięty na włosy pachnie co najmniej do następnego dnia! Polecam

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić monika10_m1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • od uwielbienia z nastoletnich czasów do sentymentu
  • Mój ukochany zapach z oferty Avon!
    Pokochałam go w wieku ok. 16 lat, co chyba dowodzi, że nigdy nie było mi po drodze z lekkimi, oczywistymi zapachami. Jego orientalne ciężkie nuty skradły moje serce i od tego czasu zawsze mam go w swojej kolekcji. W liceum używałam na co dzień, czasem na zmianę z jakimś "świeżakiem". dziś użyty kilka razy w miesiącu, przywraca miłe wspomnienia. Staram nie używać go zbyt często, bo nie czuję już jego mocy tak jak kiedyś i niechcący mogłaby użyć zbyt dużo i tym narazić ludzi na zbyt intensywną woń. Zawsze podobała mi się butelka, która kojarzyła mi się z orientem i marzeniami o dalekich podróżach. Duży plus za cenę, ale w końcu to tylko Avon
    Do póki będą go produkować będzie w moich zborach, ale następnym razem kupię, perfumetkę 10 ml lub wersję 30 ml.

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pudrowe kwiaty
  • Nie miałam nigdy perfum z Avon, postanowiłam więc wypróbowac i zaczęłam od klasyka.
    Przeczytałam najpierw opinie i zamówiłam w ciemno 50ml.
    Buteleczka ładna, skromna, typu zaszronione szkło z frędzelkiem.
    Sam zapach zaczyna się mocno, ale ja nie boję się takich perfum, bo na mnie największe killery nie działają.
    Na początku dużo kwiatów, aż biją po nosie. Za chwilę jest słodko-kwiatowy i przypruszony pudrem. Lubię takie zapachy. Przypomina mi ułożoną Lou Lou [tylko tamta bez słodyczy]. Jak się poruszam, to ta mgiełka wtedy daje o sobie znac. Nie dusi mnie absolutnie. Jeżeli chodzi o trwałośc, to ze mną jest ciężko, bo mój mózg bardzo szybko przyzwyczaja się do zapachów i po jakimś czasie go ignoruje, nawet w chwili aplikacji Dlatego ciężko mi stwierdzic ile. To zależy też od naszej skóry, nie ma się co oszukiwac
    Nie mam nic mu do zarzucenia. Jest tani.
    Myślę, że wielbicielki kwiatów, pudru i wanilii powinny byc zadowolone

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte 50ml

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przekonał mnie do siebie
  • Ten perfum nie przekonał mnie swoim zapachem. Ciężki, słodki, duszący. Miłośniczkom takich oto zapachów na pewno przypadnie do gustu. Za tą cenę, są lepsze.
    Plusa ma za to, że jest:
    + trwały (czułam go cały dzień, gdzie zwykle nie czuję swoich perfum)
    + bardzo ładne opakowanie (kusi trochę tym)

AVON tym zapachem się nie popisał.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić _mascarpone_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam miłośniczkom zdecydowanych zapachów
  • Zapach ten jest mocny typowo na zimę,waniliowo kadzidlany,bardzo trwały radze używać z rozsądkiem,zapach jest wyczuwalny przez otoczenie,może troche męczyć jak się przesadzi,cena jest rozsądna miłośniczki swieżaków niebęndą zadowolone,ma on w sobie coś bo ciągle do niego wracam,polecam jeden z trwalszych zapachów w Avonie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże,plus próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić crowt23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Zapach jest bardzo słodki, duszący. Trzeba uważać by nie przesądzić z aplikacją. Jest przede wszystkim waniliowo,owocowo minimalnie kokosowo. Kwiatów tak mocno nie wyczuwam, może dlatego, że wszystkie składniki są jakby splecione w całość tworząc ulepek.Nosząc je w ciągu dnia nie czułam się z nimi komfortowo. Mimo, że są słodkie słodycz ta jest tak ciężka, że pasują jedynie na wieczór. Pozostają do końca swojego trwania niezmienne.Trwałość wcale nie jest według mnie powalająca, ale rzeczywiście wykracza ponad przeciętność. Uważam, że wcale nie jest to zapach "babciny" jakim jest często określany. Co więcej dziwi mnie to porównanie. Głównym zastrzeżeniem może być ich powalająca słodycz.Dopisuję: pozbyłam się ich. Tak mdłej od słodyczy wody nie jestem już w stanie używać.

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?