Avon, Far Away EDP

Powiększ Avon, Far Away EDP

Zgłaszająca osoba: Yola

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo.

Cena: 64,90zł / 50ml

• stary znajomy
  • Stary znajomy, uwielbiam go szczególnie po dłuższym czasie rozłąki, znam na wylot i lubię się za nim stęsknić, żeby znowu poczuć jego ciepło i magię. Był ze mną w dniu ślubu, dodaje mi pewności siebie, jest kobiecy, słodki i ciepły. Choć znam osoby które przyprawia o ból głowy, po prostu aby go używać trzeba lubić słodkie klimaty.
    Idealny na zimę, na wieczór, na szczególne okazje. na co dzień troszkę ciężki, może okazać się męczący. Zapach długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Cena śmiesznie mała na allegro można kupić 50 ml za 50 zł. Bardzo wydajny. Skład jakich sporo: frezja, jaśmin, liście fiołka, czerwona róża, drzewo sandałowe, piżmo i wszechobecna wanilia a mimo to zapach charakterystyczny trudno go pomylić z innym.
    Uwaga: Uzależnia!

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa a może trzy

Chcesz pochwalić aniajagu za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• Eliksir miłości
  • Zapachem zaraziła mnie moja szwagierka sporo lat temu...
    Wtedy jako małolata jego dominującą, drapieżną nutę kojarzyłam z ekscytacją i zapachem pruderyjności.
    Z czasem jednak zapach ten doprowadził mnie do szaleństwa. Zwariowałam na jego punkcie. Słodkość wanilii i intrygujące piżmo świetnie ze sobą współgrają, tworząc coś na styl eliksiru miłości, który z czasem uwalnia dodatkowe akordy pełne magii i uroku.

Zapach nie dla każdego. Dedykowany przede wszystkim dla kobiet niezależnych, pewnych siebie, kobiet dominujących z charakterem. Jego ciężkość, dziki charakter oraz przeszywające ciepło nadaje się na długie wieczory i zimowe wyjścia.

Cena co do jakości bardzo atrakcyjna, gdyż zapach utrzymuje się bardzo długo. Na ubraniach wyczuwalny nawet do kilku dni.

Flakonik niezmienny od lat, idealnie pasujący do tego właśnie zapachu.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić junia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwały zapach
  • Perfumy Far Away to jedne z moich ulubionych zapachów Avonu. Mają ładny, oryginalny zapach, który roztacza woń "ciepła", slodyczy a jednocześnie wanilii wokoł siebie. Są to ciężkie perfumy, ale po psiknięciu zapach łagodnieje i zmienia się. Perfumy są trwałe i intensywne, już jedno psiknięcie sprawia, że zapach jest mocno wyczuwalny w otoczeniu. Są wydajne.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze zwykłe w użyciu

Chcesz pochwalić domini8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • orientalny przytulak
  • A ja Far Away bardzo lubię czuć. Ba...lubię go na sobie czuć... zwłaszcza w takie pochmurne i zimne dni, cudnie nadaje się na mrozy. Jest ciepły, przytulny, słodki, orientalny, ciężkawy, wyrazisty i zwracający uwagę. Dla mnie po prostu miły, nie przyprawia mnie wcale o ból głowy, ale pobudza apetyt na słodkości. Wcale nie kojarzy mi się ze starszymi paniami, przeciwnie, kilka znajomych w wieku 20+ kojarzę z tym zapachem. Jest na tyle trwaly, przez co wydajny, że mała perfumetka 9 ml starcza na wiele tygodni.

Używam tego produktu od: kilka lat

Chcesz pochwalić magmaran za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry kosmetyk
  • Bardzo słodki zapach, którego kiedyś nie lubiłam bardzo, bo wydawał mi się tandetny. Niemniej jednak, teraz bardzo, ale to bardzo go lubię, ponieważ jest przyjemny w noszeniu, nie dusi i nie drażni, mimo iż tak się może wydawać na pierwszy rzut oka. Jest słodki do bólu, ale jest to słodycz delikatna, absolutnie nienachalna. Cena bardzo niska, a do tego często zdarza się, że jest w promocji. Bardzo polecam.
    Nie dla każdego nadaje się do noszenia na co dzień, ponieważ to jednak kategoria zapachów słodka albo nawet bardzo słodka.
    Wyraźnie wyczuwalna frezja, trochę mniej jaśmin. Mieszanka mocno kwiatowa, trochę piżmowa.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miły na jesień i zimę.
  • Kiedyś uwielbiałam ten zapach- za jego jaśminowość, słodkość i piżmowość.To takie kadzidełko orientalne z kwiatami.Ostatnie podejście do niego miałam rok temu-chyba flakon nr 5 i bardzo szybko zmęczył mnie swoimi chemicznymi sztucznymi nutami.Jest niby ładnie, niby super i niby elegancko, ale tak sztucznie-chemia w chemii i bardzo słodko.Może jeszcze kiedyś znowu spróbuję kupić-jest bardzo niedrogi i trwały(jak na Avon bardzo trwały)i zawiera moje ulubione nuty, choć nie do końca skomponowane w odpowiedni sposób.Flakon trochę ,, toporny".Trwałość super, bardzo wydajny.No i kupiłam kolejny flakon-zapach jest na prawdę ładny-orientalno-kwiatowy, ciężki w zimny dzień fajnie rozgrzewa i otula zapachem.Zapach zdecydowanie dla kobiet w moim wieku, dla nastolatek nie,na dzień, na wieczór wolę coś elegantszego.Znowu go polubiłam i chyba będę znowu wracać do niego.Łatwo go niestety rozbić-korek spada z flakona-jest niedopracowany.Jak na tę cenę polecam, ale paniom dojrzałym, nie bojącym się pachnieć intensywnie, słodko-kwiatowo i troszkę retro.

Ilość zużytych opakowań: 4 lub więcej.

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat
  • Zamówiłam próbkę tego zapachu - dzięki BOGU, bo zapach zasadził mi kopa prosto między oczy. Ciężko zmywalny z dłoni.
    Bardzo chemiczny. Jak tania wanilina z naftaliną. Jak ubranie leżące w naftalinie przez całe lata. Jak magazyny w muzeach. Absolutny dramat. Dałam szansę, poleżał parę dni na parapecie, ale zapach sączył się z próbki. Wyrzuciłam z obrzydzeniem. Smutek.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 fiolka

Chcesz pochwalić Humpendolf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś jak Alien Thierrego Muglera
  • Zapach piękny, jaśminowy, słodki i ciekawy. Jeden z najlepszych perfum Avonu, nie banalny. Przypomina mi moje ulubione perfumy - Alien, Thierrego Muglera, choć trochę mu do niego brakuje Zapach tak jak wszystkie avonu - nie utrzymuje się bardzo długo, ale mimo wszystko jest dosyć trwały. Łatwo dostępny - u każdej konsultantki, w ciekawym flakonie i z niedrogą ceną. Polecam

Używam tego produktu od: 3 msc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubinych
  • Uwielbiam ten zapach od lat.... już jako nastolatka się z nim b. polubiłam.
    Jest taki ciepły, słodki.. doskonały na zimę i wieczór.
    Zapach jest mocny dlatego nie warto przesadzać... Wystarczy jedna mgiełka, która otula ciało...

Dla niektórych osób jest na pewno zbyt ciężki, ale dla osób, które lubią słodkie zapachy na pewno będzie odpowiedni.

Zapach długo się utrzymuje, jest specyficzny i przechodząc na ulicy koło kogoś kto go używa na pewno go rozpoznamy.

Dla mnie nie jest duszący ani męczący, znam wiele innych zapachów które takie właśnie są, zwłaszcza te bardziej świeże, z nutką goryczy... to jest dopiero ból głowy u mnie.

Wiele osób się skarży, że czuć mocno słodycz wanilii... cóż wg. wyborów mężczyzn podobnież jest to jeden z bardziej zmysłowych zapachów dla nich.. przynajmniej wg, badań naukowców, którzy stwierdzili, że panowie wybierali wszelkie zapachy gdzie było dużo wanilii.

Myślę, że ten zapach albo się uwielbia albo nienawidzi..

Ja stawiam go na piedestale ale ja lubię zapachy jak Alien, Hypnose, Hypnotic Poison itp.

Używam tego produktu od: 12-13lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo...

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić empress83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Był ulubieńcem, ale.. zmęczył mnie
  • Daję 3,5 gwiazdki i zaznaczam, że jest to mój typ, tylko z sentymentu...

Używałam go chyba 3, bądź 4 lata i był zdecydowanym ulubieńcem.
    To ciężki zapach, od razu wyczuwalny i bardzo trwały a przy tym wydajny i tani, więc bardzo się polubiliśmy.

Niestety od jakiegoś czasu zaczął mnie męczyć, zrobił się duszący i jednak zbyt ciężki... Dwie buteleczki oddałam mamie, bo nie mogłam go już znieść. Być może kiedyś do siebie wrócimy...

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinatoja za czytelną i pomocną recenzję?