Burberry, Touch for Men

Powiększ Burberry, Touch for Men

Zgłaszająca osoba: ishtar4

Mocny, męski zapach dla urodzonych przywódców. Połączenie elegancji i luksusu wraz ze świeżością i relaksem. Wyraża dobre samopoczucie i autentyczność. Nadaje się na każdą okazję.
Utrzymany w prostym, aptekarskim stylu flakon uwieńczony korkiem z drzewa różanego nawiazuje do damskiej wersji zapachu.

nuty głowy: bylica, liście fiołka, liście mandarynki
nuty serca: cedr virginijski, gałka muszkatałowa, biały pieprz
nuty bazy: wetiwer, bób tonka, białe piżmo.

Cena: 103-139zł/ 30ml; 141-189zł/ 50ml; 180-239zł/ 100ml

• Wirujący seks
  • W domu mojego ukochanego od lat toczy się zacięta walka o ten zapach. Pierwszą flaszkę dostał mój M. od swojej babci. Później jego tata zaczął jej zawartość sukcesywnie podbierać, aż w końcu ją po prostu zabrał, ukrył i używał sam. Następnie kupił własną i historia potoczyła się identycznie, tylko mężczyźni zamienili się rolami.
    Dziś obydwoje mają własne flakony. Kiedy ukochany po raz pierwszy go przy mnie użył od razu wiedziałam jaki jest fenomen Touch i o co ten cały spór. Zapach jest...po prostu boski. Bardzo nowoczesny, ale przy tym nietuzinkowy, pełen kontrastów i niespodzianek.
    Na początku czuć świeże liście fiołka otulone piżmem i solidnie doprawione pieprzem. Jest rześko, ostro i z pazurem. Następnie do głosu dochodzą cedr i wetiwer nadając kompozycji drzewnego charakteru. Później robi się nieco łagodniej, pieprz nieznacznie ustępuje miejsca słodyczy bobu tonka. Touch robi się wówczas gładki i przejrzysty. Ale od czasu do czasu kłuje. Efekt porównywalny do namiętnego pocałunku mężczyzny, który co jakiś czas drażni skórę kobiety niewielkim zarostem.
    Jest trwały, ale trzyma się raczej blisko skóry. Nie krzyczy, nie gryzie, jest cichy - ale broń Boże nie potulny. To nieokrzesany, acz czuły dzikus.
    Elegancki, lecz zachowujący pełną swobodę.
    Signature mojego mężczyzny na ciepłe dni, któremu zawsze chętnie ulegam i zaciągam się tak długo, aż zakręci mi się w głowie.
    Buteleczka w moim stylu - z ciężkiego szkła, prosta, z drewnianym korkiem.
    Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić naanakov za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest mrrrr.....
  • Nareszcie coś innego. Czy jest mocny? Może w lecie, ale nie jest to zapach, który zimą, całą swoją mocą wybija zęby przechodniom, wyrywa drzewa i dusi pasażerów autobusu wraz z kierowcą. Jest subtelny, choć na mojej skórze długotrwały. Nie rozsiewa wokół siebie pięciometrowej "fali", jak ruskie perfumy, ale przylega do ciała i wabi kilkunasto centymetrową aurą. Nazwa Touch idealnie do niego pasuje. Ten zapach po prostu muska... Mnie tak musnął jeden z facetów na ulicy, że musiałem go spytać, czym pachnie. A potem pofrunąłem do sklepu w celu zakupienia tego zjawiskowego "muskacza". Boże... Touch ma już 10 lat, a w ogóle się nie starzeje. Jego dodatkowym walorem jest też to, że pięknie pachnie na kobiecie. Jak ja mogłem go przegapić?
    Ilość zużytych opakowań: 0,3ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić roqfort za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco ładny
  • Po przetestowaniu kilku innych męskich zapachów tej firmy nie spodziewałam się, że coś mi się spodoba. A tu proszę, całkiem inny i naprawdę ciekawy zapach. Poszczególnych nut nie rozróżniam ale jest naprawdę charakterystyczny i przyjemny. Będzie pasował młodszym użytkownikom jak i tym w średnim wieku (jak mój mąż, na którym testowałam zapach). Bardzo ładnie pachnie również na mojej skórze. Trwałość bardzo dobra. Podobno już wycofywany.

Używam tego produktu od:niedwna
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maocudo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pociągający
  • Kupiłam ukochanemu próbkę i... nie zawiodłam się. Jest to ciekawy i bezpretensjonalny zapach. Mamy po 23 lata i zapach ten jest w sam raz. Jednak myślę, że równie dobrze komponowałby się z mężczyzną w każdym wieku. Na prawdę polecam. Nie jest to zapach ciężki, ale raczej też nie na plażę... Raczej elegancki...

Używam tego produktu od: -
    Ilość zużytych opakowań: próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marta Urban za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij