Burberry, Touch for Men

Powiększ Burberry, Touch for Men

Zgłaszająca osoba: ishtar4

Mocny, męski zapach dla urodzonych przywódców. Połączenie elegancji i luksusu wraz ze świeżością i relaksem. Wyraża dobre samopoczucie i autentyczność. Nadaje się na każdą okazję.
Utrzymany w prostym, aptekarskim stylu flakon uwieńczony korkiem z drzewa różanego nawiazuje do damskiej wersji zapachu.

nuty głowy: bylica, liście fiołka, liście mandarynki
nuty serca: cedr virginijski, gałka muszkatałowa, biały pieprz
nuty bazy: wetiwer, bób tonka, białe piżmo.

Cena: 103-139zł/ 30ml; 141-189zł/ 50ml; 180-239zł/ 100ml

• To jest mrrrr.....
  • Nareszcie coś innego. Czy jest mocny? Może w lecie, ale nie jest to zapach, który zimą, całą swoją mocą wybija zęby przechodniom, wyrywa drzewa i dusi pasażerów autobusu wraz z kierowcą. Jest subtelny, choć na mojej skórze długotrwały. Nie rozsiewa wokół siebie pięciometrowej "fali", jak ruskie perfumy, ale przylega do ciała i wabi kilkunasto centymetrową aurą. Nazwa Touch idealnie do niego pasuje. Ten zapach po prostu muska... Mnie tak musnął jeden z facetów na ulicy, że musiałem go spytać, czym pachnie. A potem pofrunąłem do sklepu w celu zakupienia tego zjawiskowego "muskacza". Boże... Touch ma już 10 lat, a w ogóle się nie starzeje. Jego dodatkowym walorem jest też to, że pięknie pachnie na kobiecie. Jak ja mogłem go przegapić?
    Ilość zużytych opakowań: 0,3ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić roqfort za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco ładny
  • Po przetestowaniu kilku innych męskich zapachów tej firmy nie spodziewałam się, że coś mi się spodoba. A tu proszę, całkiem inny i naprawdę ciekawy zapach. Poszczególnych nut nie rozróżniam ale jest naprawdę charakterystyczny i przyjemny. Będzie pasował młodszym użytkownikom jak i tym w średnim wieku (jak mój mąż, na którym testowałam zapach). Bardzo ładnie pachnie również na mojej skórze. Trwałość bardzo dobra. Podobno już wycofywany.

Używam tego produktu od:niedwna
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maocudo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pociągający
  • Kupiłam ukochanemu próbkę i... nie zawiodłam się. Jest to ciekawy i bezpretensjonalny zapach. Mamy po 23 lata i zapach ten jest w sam raz. Jednak myślę, że równie dobrze komponowałby się z mężczyzną w każdym wieku. Na prawdę polecam. Nie jest to zapach ciężki, ale raczej też nie na plażę... Raczej elegancki...

Używam tego produktu od: -
    Ilość zużytych opakowań: próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marta Urban za czytelną i pomocną recenzję?