Manhattan, Powder Mat Make Up

Powiększ Manhattan, Powder Mat Make Up

Zgłaszająca osoba: Dorismaj

Pudrowo matowiący, do cery mieszanej. Delikatny i kremowy, matowiący fluid, który po nałożeniu daje aksamitny i matowy efekt. Mikroskopijne pigmenty pudrowe zapobiegają połyskowi i zapewniają równomiernie matowy i subtelny wygląd, bez uciążliwych pozostałości.

Skład: C9-13 Isoparaffin, Cyclopentasiloxane, Silica, Parrafinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Dibehenate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Silica Dimethyl Silylate, Panthenyl Ethyl Ether, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Propylene Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, [+/- Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77947)

Cena: ok. 25-30zł / 30ml

• za ciężki
  • Kupiłam ten produkt po poleceniu przez koleżankę, która ma podobną cerę do mojej, mieszaną ze sporadycznie pojawiającymi się niedoskonałościami i zaskórnikami. Mam najjaśniejszy odcień sand 80 i jest dla mnie trochę za ciemny. Ma świetne krycie i daje matowy efekt na długo jednak łatwo zrobić sobie maskę na twarzy, bardzo podkreśla zaskórniki, wysusza. Jest bardzo wydajny pierwsze opakowanie używałam od stycznia do czerwca wróciłam do niego we wrześniu i sporo mi zostało jednak zrobił się strasznie gęsty trudno było go nałożyć. Teraz używam go tylko wtedy gdy zależy mi na długotrwałym macie ( najlepszy z podkładów jakie używałam) i kryciu. Nie jest dostępny, w każdym rossmannie.

+krycie

-dostępność
    -zgęstniał

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zunia22 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

fakty i mity depilacja

• Szczerze polecam!
  • Posiadam cerę mieszaną w kierunku do tłustej. Od zawsze miałam problemy z utrzymywaniem się podkładu na buzi, szczególnie w strefie T. Wypróbowałam wiele fluidów, jednak odkąd mam ten, jest niezastąpiony i nie wymienię go na żaden inny.

Plusy:
    -konsystencja musu;
    -utrzymuje mat na mojej twarzy dużo dłużej niż każdy inny podkład;
    -ma idealne krycie;
    -świetnie nakłada się go pędzlem;
    -nałożony w taki sposób nie robi plam;
    -nie ciemnieje;
    -bardzo dobra trwałość;
    -dostępność w drogeriach;
    -cena jest bardzo dobra w stosunku do jakości

Minusy:
    -uboga gama kolorystyczna, za co odjęłam pół gwiazdki. O ile kolor 080 jest dla mnie idealny wiosną/latem/jesienią to zimą trzeba nakładać go bardzo umiejętnie, aby twarz nie była za ciemna.

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić justyss__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na wyjścia
  • Jest to zdecydowanie mój ulubiony podkład na większe wyjścia. W takich sytuacjach jak imprezy, wesela itp. sprawdza się świetnie. Nie jest to podkład codzienny, gdyż jest za ciężki. Jest bardzo kryjący i matujący. Często nakładając go rezygnowałam z dodatkowego pudrowania, bo daje bardzo mocny efekt. Używałam koloru 80 sand, który jest ciemniejszy od mojej skóry. Na co dzień wolę podkłady bardzo jasne lecz ten lekko ciemniejszy sprawdza się u mnie świetnie. Używam go od czasu do czasu ale zawsze mam go w szufladzie na wypadek imprez czy większych wyjść. Kosztuje około 30 zł. Uważam, że warto go kupić jako produkt do zadań specjalnych.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić lubiezoltykolor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ziemisty i ciężki
  • Moim zdaniem dosyć ciężki podkład, czasem wyglądał na twarzy źle, czasem świetnie. Niestety przesusza skórę i po jakimś czasie zaczął tworzyć na moim czole pomarańczowe placki, koszmar. Z matowieniem radził sobie całkiem dobrze, czasem robił się dziwnie pomarańczowy. Dobrze kryje ale łatwo zrobić nim sobie krzywdę na twarzy. Wybór odcieni też jest kiepski - mam oliwkową, nieco żółtą cerę i najjaśniejszy odcień 080 jest dla mnie zbyt ciemny i zbyt ziemisty więc raczej dla dziewczyn z jasną karnacją odpada całkowicie.

+ bardzo przyjemny zapach
    + dobrze matowi
    + dobre krycie

- pod koniec dnia tworzył na twarzy suche plamy
    - przesusza
    - najjaśniejszy ocień jest za ciemny i bardzo ziemisty!
    - ciężki, widać go na twarzy

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Chcesz pochwalić FckingPrincessMia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry!
  • Moja cera zawsze świeci się po 2 czy 3 godzinach przy każdym podkładzie. Tu też nie było wyjątku, jednak jeśli nie przesadzi się z ilością to podkład naprawdę ładnie wygląda na twarzy, świetnie kryje, jest wydajny. Dla niektórych może być za ciężki, jednak mi naprawdę się podoba. Nie robi krzywdy, mnie nie zapycha. Jak dotąd najlepszy jaki miałam.
    Plusy:
    +nie zapycha
    +cena
    +krycie
    +wydajny
    Minusy:
    -gwarantowany efekt maski jeśli ktoś przesadzi z ilością produktu.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Chcesz pochwalić askaast za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdziwy mat!
  • Podkład ma konsystencje musu o delikatnym zapachu. Wszystkie podkłady nakładam na bazę metodą: moczę gąbkę, nabieram ciut podkładu i rozsmarowuje, dokładam i rozsmarowuje dalej. Nigdy nie zrobiłam sobie smug niczym, a i zużycie kosmetyku jest w ten sposób niewielkie, bo połowa nie wsiąka mi w gąbkę.
    Kolor 82 jest delikatny, nie za ciemny, nie za jasny pasuje mi idealnie. Nigdy nie spotkałam się z takim matem w podkładzie, a matujących podkładów wypróbowałam kilka. Krycie jest stuprocentowe. Nie zapchał mnie a mam z tym problem.
    Niestety mam dużo pootwieranych porów i muszę ostrożnie go aplikować żeby ich nie uwydatnić. Mimo to na wyjścia jest niezastąpiony. Używam go także jak wychodzę rano i spędzam cały dzień poza domem - wytrzymuje dzień spędzony na uczelni, a potem 3 godzinny trening.
    Na pewno będę go kupować, a na co dzień używać Paese Matt&Cover, który ma zdecydowanie mniejsze krycie i w zupełności wystarcza mi na zwykłe dni.

Plusy:
    +największy mat z jakim się spotkałam
    +nie zapycha
    +mega wydajny
    +cena
    +ładny zapach
    +konsystencja
    +trwały jak nic innego

Minusy:
    -podkreśla pory

Najbardziej matujący, kryjący i trwały podkład jaki miałam!

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Daleko do końca pierwszego

Chcesz pochwalić Martt_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedno ale
  • Podkład doskonały z jednym ale...

+wspaniale matuje
    +wygląda naturalnie
    +dobrze kryje
    +nie wymaga utrwalania pudrem
    +ujednolica
    +konsystencja lekkiego musu, nie wylewa się z tubki
    +schludne opakowanie
    +dobra cena w stsunku do jakości
    +coraz lepiej dostępna marka w rossmannach

ALE!

-bardzo słaba gama kolorystyczna (najjaśniejszy kolor jest dla mnie o wiele za ciemny, musiałabym być przez zały rok mocno opalona, żeby móc tego podkładu używać)

Idealny podkład z jednym mankamentem, który niestety dyskfalifikuje ten podkład w mojej kosmetyczce ;( wielka szkoda!

Również godny polecenia jest podkład kryjący tej marki, niestety posiada ten sam mankament - zbyt ciemne kolory. Jedynym podkładem z manhattana który ma w swojej gamie bardzo jasne kolory, jest easy match, który jest niestety bardzo słaby jakościowo.

Używam tego produktu od: w okresie letnim około 3 miesiące

Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest to zdecydowanie numer 1 w mojej kosmetyczce..
  • Od czasu kiedy kupiłam go po raz pierwszy (a używam go już ok. 5 lat) mnóstwo osób pytało mnie o nazwę podkładu, ponieważ twarz wygląda po nim idealnie!

PLUSY:
    -Przede wszystkim podkład świetne kryje- dla osób z przebarwieniami i niejednolitą cerą, sprawdza się świetnie.
    -Ma przyjemną konsystencję musu oraz zapach.
    -Utrzymuje się na twarzy dłużej, niż inne podkłady
    -Cena

MINUSY:
    -Jest dość ciężki (nie polecam w okresie letnim)
    -Dostępność

Ilość zużytych opakowań: ponad 20

Chcesz pochwalić hallucinationful za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale nie do końca idealny...
  • Mam cerę mieszaną, jednocześnie jest tłusta, ale przy nosie i ustach sucha. Na początku bałam się używac tego podkladu, ze jeszcze bardziej mi wysuszy skóre. Tak się nie stało. Idealnie matuje co jest dla mnie ogromnym plusem, chociaż ten efekt u mnie trzyma się około 4h, później musze poprawiać. Konsystencję ma bardzo gęstą, czasem cięzko go rownomiernie rozprowadzić. Maskuje niedoskonałości.
    Pusy:
    ~ cena
    ~ dostępność
    ~ matowy efekt
    ~ Maskuje niedoskonałości
    ~ lekki
    Minusy:
    ~ wydajność
    ~ bardzo gęty

Ale osobiście polecam! testowałam różne podkłady i aktualnie manhattan jest numerem jeden

Używam tego produktu od: Lipca
    Ilość zużytych opakowań: Dwa, po 30ml

Chcesz pochwalić Magda_br27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy, ale nie na codzień
  • Odkryłam te cudo kilka lat temu i intensywnie stosowalam na codzien, teraz przerzucam się na lekkie kremy typu bb i pudry, ponieważ ten fluid jest bardzo obciążajacy, poteguje wykwity, trądzik na twarzy.. Sklad niestety pozostawia do zyczenia, talk, parafina, silikony, potworne zapychacze skóry. Jednak od czasu do czasu mozna uzyc bo kryje idealnie, opakowanie starcza na bardzo długo, troche uwydatnia zmarszczki po dluzszym czasie i moze powstac efekt maski, ale niestety wszystko ma jakies minusy. Ogólnie polecam, ale tylko od święta

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Anetka1594 za czytelną i pomocną recenzję?