Manhattan, Powder Mat Make Up

Powiększ Manhattan, Powder Mat Make Up

Zgłaszająca osoba: Dorismaj

Pudrowo matowiący, do cery mieszanej. Delikatny i kremowy, matowiący fluid, który po nałożeniu daje aksamitny i matowy efekt. Mikroskopijne pigmenty pudrowe zapobiegają połyskowi i zapewniają równomiernie matowy i subtelny wygląd, bez uciążliwych pozostałości.

Skład: C9-13 Isoparaffin, Cyclopentasiloxane, Silica, Parrafinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Dibehenate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Silica Dimethyl Silylate, Panthenyl Ethyl Ether, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Propylene Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, [+/- Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77947)

Cena: ok. 25-30zł / 30ml

• Najlepszy!
  • To zdecydowanie mój ulubiony podkład z tej półki cenowej.
    Mam mieszaną cerę w dodatku walczę z niedoskonałościami a Manhattan Powder Mat Make Up idealnie wszystko ukrywa.

Plusy:
    + wygodne opakowanie
    + pudrowa konsystencja (idealnie sie rozprowadza)
    + doskonale krycie
    + idealnie matuje (całą noc na imprezie )

Minusy:
    - jeden malutki: jak dla mnie mało wydajny (sporo go używam wiec zupełnie subiektywna opinia)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3x30ml

Chcesz pochwalić inkaswinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony!
  • Uwielbiam ten podkład i zawsze chętnie do niego wracam. Posiada bardzo fajną, kremową formułę i świetnie wygładza oraz matuje twarz. Dodatkowo długo się utrzymuje.

Plusy:
    -dobrze kryje,
    -świetna konsystencja,
    -długo się utrzymuje,
    -pięknie wygładza i matuje twarz,
    -jest wydajny.

Wypróbowałam wiele podkładów, ale według mnie ten jest najlepszy i zawsze do niego wracam.
    Polecam!

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić Princeska92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalny!
  • Podkładu używałam jakiś czas temu, byłam zadolona, potem próbowałam innych podkładów i o nim zapomniałam. Po paru latach postanowiłam sięgnąć po niego raz jeszcze i jestem zachwycona.

Podkład ma konsystencję musu, ale bez obaw, można go bez trudnu rozetrzeć na twarzy, ładnie się blenduje. Najlepiej rozprowadza się palcami. Krycie ma całkiem spore, a przy tym nie tworzy maski (choć trzeba uważać z ilością, można przesadzić), wygląda bardzo naturalnie. U mnie trzyma się bez zastrzeżeń przez prawie cały dzień, pomimo tłustej skóry.

Nie ciemnieje i nie zapycha. Za tą cenę nie można chcieć więcej

Chcesz pochwalić Eliren za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś dla mnie
  • jak na razie to jeden z moich ulubionych podkładów.
    + dobre krycie(nawet blizny po trądziku)
    + matuje na bardzo długo,
    + konsystencja musu,
    + bardzo łatwo i szybko się rozprowadza
    +bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić corsa29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy na rynku!
  • Najlepszy podkład jaki mialam!

idealny dla osób którym podkłady spływają z twarzy po 1h..

po złapaniu wprawy jest najlepszym podkładem jaki kiedykolwiek miałam w życiu a było ich niemało

Ilość zużytych opakowań: chyba z milion

Chcesz pochwalić karmelove91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIgdy więcej !!!
  • Kupiłam ten fluid bo nie bylo akurat mojego w sprzedazy a ten był w promocji. Co ja miałam na buzi !!! Siąść i plakać, pozapychał pory, powstało pelno bolących zaskorniakow - guzów. buzia wyglądała okropnie, przez ponad półtora miesiąca leczyłam twarz. Tak to jest jak nie czyta sie składu a tam PARAFINA na początku. Postanowiłam że napisze ten komentarz ku przestodze bo mi pozostaly blizny po tej przygodzie, a tak nawiasem to dobre kosmetyki żadko kiedy bywają w promocji bo i bez tego dobrze się sprzedają tylko buble przeceniają by cokolwiek zeszło z półek.
    pół gwiazdki dla formalności tylko bo według mnie zero powinno byc albo minus jeden

Używam tego produktu od: rok temu przez kilka dni ale pamiętac będe dlugo
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte i zaraz wylądowalo w koszu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rapycha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM DLA CER MIESZANYCH, TŁUSTYCH !
  • Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych podkładów matujących i dziwią mnie opinie typu, że podkład zostawia plamy na twarzy, ciemnieje? pierwsze słyszę... podkreśla suche skórki? zrób peeling i po problemie

Plusy:
    + dobre krycie,
    + matuje na bardzo długo,
    + konsystencja musu,
    + bardzo łatwo i szybko się rozprowadza,
    + nie roluje się gdy nakładamy go na odpowiedni krem,
    + cena, dostępność Rossmann

Minusy:
    - BRAK.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić xmalutka9ox za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak!
  • oceniam odcien 83 warm sand ktory zakupilam w3paku od razu w promocji ..

wady:
    fliud ma konsystencje musu(nie lubię)
    podkresla suche skorki jesli sie nie pokremuje pod spod twarzy
    ma ciemne odcienie, malo jasnych
    matuje nawet za bardzo!
    ciemnieje, robi plamy..

zalety:
    jest wydajny
    tani
    dobrze kryje
    jak sie wymiesza z jasniejszym jest o wiele lepiej
    dlugo sie trzyma
    nie trzeba pudru ani korektora uzywAC

to na tyle

Używam tego produktu od: paru dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SugarbabyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • DAWNA MIŁOŚĆ
  • Kiedyś go uwielbiałam i uważałam za swój ideał.
    Miałam wtedy cere mieszana, podkład o cudownej konsystencji musu idealnie się rozprowadzał i dawał pudrowe wykończenie (nie musiałam używać pudru do wykończenia makijażu) do tego bardzo dobrze krył wszelkie niedoskonałości. . Odcień najjaśniejszy (sand)idealnie pasował zimą. Myślałam że znalazłam swój ideał, ale po jakiś trzech opakowaniach moja skóra przyzwyczaiła się do niego i zrobiła się strasznie sucha a ze skórkami na całej twarzy nie mogłam się uporać przez długi czas.
    PLUSY :
    + konsystencja musu (uwielbiam)
    + opakowanie (łatwo rozciąć i wydobyć resztki)
    + bardzo dobre krycie
    + długo się utrzymuje na twarzy
    + cena
    + mat (nie trzeba używać pudru)
    + wydajność
    + tworzy efekt gładkiej buzi (ale uwaga łatwo przesadzić)
    + nie zostawia plam
    + ławo się rozprowadza
    + nie zapycha

MINUSY:
    - wysusza
    - podkreśla suche skórki
    - łatwo z nim przesadzić (efekt maski)
    - mała gama kolorystyczna
    - ciemnieje
    - jest dość ciężki (na lato się nie nadaje)
    - nieciekawy skład
    - brudzi ubranie
    - dziwny zapach

PODSUMOWUJĄC:
    podkład jest bardzo dobry dla dobrze nawilżonej cery, sprawdzi się też dla osób o cerze mieszanej. myślę że używany od święta czy na wielkie wyjścia będzie idealny. chociaż wiele też zależy od naszej karnacji i tego czy zapach nie będzie nam przeszkadzał. Nadal uważam że jest jednym z lepszych podkładów i może kiedyś do niego wrócę

Używam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami

Chcesz pochwalić skok w bok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry podkład
  • Wybierając ten podkład długo zastanawiałam się nad odpowiednim odcieniem. Pod uwagę brałam odcień sand( najjaśniejszy) i beige ( zaraz po sand). Wybrałam jednak beige i mówiąc szczerze mógłby być nawet dla mnie ciut ciemniejszy. Po pomalowaniu nim muszę używać bronzera bo inaczej jestem po prostu blada. Ale użycie odrobiny bronzera załatwia sprawę. następnym razem wybiorę po prostu ciemniejszy Podkład jest bardzo trwały. W pracy zawsze miałam problem z utrzymaniem idealnego makijażu bo ze względu na charakter pracy i ogrom czynności które w niej wykonuję nie było łatwe znaleźć dobry podkład, który by to wytrzymał. Ten podkład bardzo dobrze sobie z tym radzi i nie wymaga żadnych poprawek w ciągu dnia. Jego konsystencja sprawia, że nie spływa z twarzy podczas nakładania i nie trzeba się zbytnio z tym spieszyć bo nie robi żadnych smug. Wystarczy bardzo nie wielka ilość aby otrzymać naprawdę ładne krycie i gładką cerę bez lepkiego efektu. Podkład ładnie stapia się ze skórą nie tworząc efektu maski.Nie zauważyłam też żeby ciemniał pod koniec dnia. Jedyne co może przeszkadzać to zapach. Nie jest zbyt ładny po prostu ale czuć go tylko podczas nakładania. Z całą pewnością polecam ten podkład bo to dobra jakość w niewysokiej cenie

Chcesz pochwalić bonitkaa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij