Manhattan, Powder Mat Make Up

Powiększ Manhattan, Powder Mat Make Up

Zgłaszająca osoba: Dorismaj

Pudrowo matowiący, do cery mieszanej. Delikatny i kremowy, matowiący fluid, który po nałożeniu daje aksamitny i matowy efekt. Mikroskopijne pigmenty pudrowe zapobiegają połyskowi i zapewniają równomiernie matowy i subtelny wygląd, bez uciążliwych pozostałości.

Skład: C9-13 Isoparaffin, Cyclopentasiloxane, Silica, Parrafinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Dibehenate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Silica Dimethyl Silylate, Panthenyl Ethyl Ether, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Propylene Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, [+/- Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77947)

Cena: ok. 25-30zł / 30ml

• 4/5 - brak żółtych odcieni

- - - - - - -
    MOJA CERA:
    * naczynkowa
    * z czerwonymi polikami i czołem i brodą
    (potrzebuję DOOOBREGO krycia)
    * sucha

- - - - - - - - -
    PLUSY PODKŁADU:
    krycie - mistrzostwo, wszystko zakryje, najlepsze krycie jakie KIEDYKOLWIEK miałam!
    cena i dostępność - Rosmann
    0 wysypu po nim

- - - - - - - -
    MINUSY:
    tylko 4 odcienie - jakaś kpina (nie pasują do mojej skóry dclatego mieszam go z Revlonem 150 i dodaję jeszcze kurkumy żeby go bardziej zrobić ŻÓŁTYM, bo niestety wszystkie odcienie chodnika i asfaltu to ma ;/)
    jest BARDZO ciężki więc latem użycie odpada bo czuję jakbym się oliwą na twarzy wymazała tak tłusto i cięzko mi na tej twarzy i wtedy zapycha niesamowicie

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Friese za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Obecnie mam mieszane uczucia jeśli chodzi o ten produkt. Używałam go przez 3 lata, szczególnie z uwagi na wspaniałe krycie (nie spotkałam się z lepszym pod tym względem), ale chyba jednak nie jest dla mnie.

Plusy:
    +wielki plus za super krycie, radzi sobie lepiej niż niejeden korektor
    +długotrwale matuje
    +ma przyjemną pudrową konsystencję
    +ładnie pachnie
    +jest bardzo wydajny

Minusy:
    -uwydatnia suche skórki
    -jest trochę za "ciężki" na lato

Nie wiem czy wrócę do tego podkładu, bo obecnie wolę "lżejsze" produkty, ale zostanie on w mojej pamięci

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agatka_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywne (nie do końca) zaskoczenie ;p
  • Od dawna szukałam odpowiedniego dla mnie pudru. Najważniejsze jest dla mnie matowienie (z uwagi na tłustą skórę) i na drugim miejscu krycie. Używałam wcześniej podkładu, a raczej fluidu z Bell ( nie pamiętam dokładnie - Illumine - coś takiego W każdym razie z uwagi na słabe (bardzo ) krycie uznałam: muszę znaleźć coś idealnego.
    O tym podkładzie naczytałam się wiele, naprawdę wiele pozytywnych opinii, zdecydowałam się za zakup i słusznie

PLUSY:
    - naprawdę matuje, a to jest dla mnie najważniejsze, na ok. 5-6h- czyli na długo (jednak po przypudrowaniu wytrzymuje naprawdę min. 10h - do tej pory jako pudru transparentnego używałam i w sumie nadal używam - skrobię zimniaczaną, tak dobrze widzicie, i było naprawdę super)
    - dobrze kryje,
    - ma ładny zapach,
    - cena nie jest wygórowana w porównaniu do jakości, jednak mogłaby być trochę niższa (ja kupiłam w Rosmannie za ok. 29zł)
    - fajna konsystencja, musowa - niektórzy narzekają, ale mnie jak najbardziej odpowiada
    - wydajny, co prawda jestem w trakcie pierwszego opakowania, ale używam codziennie i jeszcze dużo zostało

MINUSY:
    - brakuje mi jaśniejszego odcienia - najjaśniejszy jest dosłownie minimalnie za ciemny, ale na lato odpowiedni
    - po dotknięciu dłonią twarzy mamy dłoń całą w podkładzie, ale to kwestia odzwyczajenia się od dotykania twarzy

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (zużyte ok.3/4)

Chcesz pochwalić doppelganger za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miare możliwosci
  • Kupiłam podkład z nadzieja na fajny matowy efekt, i krycie, sprawdził się na 3 gwiazdki.
    Plusy:
    - fajna konsystencja
    -matowi, moze nie na caly dzien, ale matowi
    - 80 Sand idealny dla mnie

Minusy:
    - podkresla suche skórki, bez kremu ani rusz
    - rozprowadzenie go pędzlem jest niemożliwe
    - nie kryje, chociaz producent zapewniał niewielkie (ale jednak) krycie
    - zbyt wysoka cena jak na pojemnosc
    - po kilku godzinach sciera się z twarzy

Sądze że nie jest wart swojej ceny, poniewaz nie spelnia kilka obiecanych przez producenta warunków. Cóż, dokończe go i szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić devveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • moja cera jest raczej sucha, i o dziwo - ten podkład jej nie wysusza (w przeciwieństwie do podkładów loreala np), nawet jeśli nie zaaplikuję kremu pod spód. najjaśniejszy odcień jest dla mnie idealny, i wystarczy utrwalić go białym pudrem aby trzymał się długo. nie utlenia się i dokladnie maskuje niedoskonałości.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Chcesz pochwalić shalafi45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry podkład
  • Dobrze kryje, daje ładny, matowy efekt. Utrzymuje się cały dzień. Nie spływa. Dość wydajny. Jednakże czasami wydaje się, ze nadaje skórze sztucznego efektu. Ogólnie rzecz biorąc polecam. Cena dosyć przystępna jak na dość naturalny efekt utrzymujący się długi czas.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Chcesz pochwalić kamillla888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny!
  • 80 Sand. Moj zdecydowany faworyt.

Plusy:
    + Doskonale matuje
    + Utrzymuje sie caly dzień
    + Konsystencja musu (nie lubie zbyt płynnych podkładów)
    + Nie ciemnieje na twarzy
    + Cena (ok. 28 zl a czesto jest na promocji)
    + Świetnie sie rozprowadza

Minusy
    - Wąska gama kolorystyczna. Mam najjaśniejszy odcien, a nie zaliczam sie do bladych osób. Zatem nie wszyscy znajda kolor dla siebie.

Nie wiem jak podkład spisuje sie w wakacje, bo nie używam wtedy podkładów. Ale może okazac sie dość ciężki.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić TooGoodGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matuje na zbyt krótko.
  • Ja niestety mam cerę tłustą i skłonną do świecenia szczególnie w strefie T :/ Kupiłam go z nadzieją na rozwiązanie mojego problemu, a jednak się rozczarowałam.
    Plusy:
    *bardzo dobre krycie
    *łatwy do aplikacji
    *konsystencja musu
    *starcza na długi czas

Minusy:
    *u mnie matuje jedynie 3h, a po pewnym czasie 'znika'
    *trzeba uważać, aby na twarzy nie powstała 'maska'

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić happylady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry podkład
  • Podkład prawie idealny, prawie dlatego że odcień 80 sand jest dla mnie za ciemny na tą porę roku, ale jeśli ktoś nie ma jasnej karnacji to polecam . Jeśli chodzi o resztę to wszystko super:
    -Świetny mat
    -Ekstra krycie
    -Nie zapycha
    -Wydajny
    -Przyjemny zapach
    -Gęsta konsystencja
    -Lepiej nakładać palcami jak pędzlem czy gąbką
    Gdyby wprowadzili jaśniejszy odcień byłby to mój zamiennik revlona <3

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić majeczka18pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, w kierunku bardzo dobry
  • Oceniam go tak na 3+ w 4+. Już piszę dlaczego. Podkład ma silne krycie, używałam go zimą i wtedy to mi nie przeszkadzało, gdyż w okresach zimowych często miałam niedoskonałości na skórze. W okresach wiosennych był zbyt ciężki, ale mieszałam go wtedy z antybakteryjnym fluidem z tej samej firmy lub innej. Po wymieszaniu produktów w zależności od okoliczności nakładałam go pędzlem albo palcami. Niestety jak dla mnie on bardzo przypomina podkłady mineralne, ciężko się nakładał. Ja mam tłustą cerę więc jakoś dawałam radę, ale to i tak długo czasu mi to zajmowało. Myślę, że to kwestia wprawy. Ten podkład porównam do perfect apat make up manhattanu. Oba podkłady są dość podobne lecz Manhattan, Powder Mat Make Up jest o wiele bardziej widoczny na twarzy. Widać, ze jest wykonany makijaż, twarz wygląda zbyt idealnie. Jest na to sposób nałożyć jakiś krem na twarz o wtedy działać z podkładem. Nie tworzy maski, pomimo, że jest widoczny na twarzy, nie zatyka. Nie trzeba używać pudru, trzyma się do 9 godzin bez jakiejkolwiek poprawki.
    Co mogę jeszcze powiedzieć jest to KWC na wielkie wyjścia. Podkład dopiero w takich okolicznościach można przetestować, zobaczyć jak on działa. Wtedy spisuje si super i do cery suchej, mieszanej i tłustej.
    Z tego co pamiętam makijaż wieczorny zazwyczaj miałam zrobiony o godzinie 18-19 więc dość wcześnie impreza zaczynała się godzina 20-21 i podkład był idealny. Po 5 godzinach tańczenia, przebywania w gorącym miejscu trzeba było go lekko przypudrować, ale nie było z nim jakiegoś problemy, nie schodził z twarzy, ze tak powiem jak to zazwyczaj bywa. Był świetny.

Z pewnością go kupię na promocji w rossmanie i będę szukać idealnego sposobu na nakładanie go.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, 30 ml

Chcesz pochwalić maluszka94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij