Manhattan, Powder Mat Make Up

Powiększ Manhattan, Powder Mat Make Up

Zgłaszająca osoba: Dorismaj

Pudrowo matowiący, do cery mieszanej. Delikatny i kremowy, matowiący fluid, który po nałożeniu daje aksamitny i matowy efekt. Mikroskopijne pigmenty pudrowe zapobiegają połyskowi i zapewniają równomiernie matowy i subtelny wygląd, bez uciążliwych pozostałości.

Skład: C9-13 Isoparaffin, Cyclopentasiloxane, Silica, Parrafinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Dibehenate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Silica Dimethyl Silylate, Panthenyl Ethyl Ether, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Propylene Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, [+/- Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77947)

Cena: ok. 25-30zł / 30ml

• najlepszy
  • używam tego produktu od kilku lat z przerwami na poszukiwanie jeszcze czegoś lepszego ale mimo wszystko ciągle do niego wracam,jest niezawodny i nie muszę się martwić przez cały dzień o mój makijaż

+dobrze kryje
    + dobrze matuje
    + dobre kolory
    +nie trzeba poprawiać w ciągu dnia
    + nie ściera się
    + przyjemna konsystencja

minusów nie widzę,no może taki że jak się go da za dużo to widać z daleka

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić vyolla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • podkład poleciła mi koleżanka. mam cerę tłustą, po wszystkim się świecę, 'lekkie' podkłady spływają ze mnie po 2h w pracy. Straciłam nadzieję, że cokolwiek się z tym da zrobić. aż tu zaskoczenie- manhattan nie spływa, trzyma cały dzień, matowe wykończenie, wsztstko zakryte bez korektora... cudo. umiejętnie nałożony nię robi żadnej maski, buzia jest piękna po nim. mógłby być ciut jaśniejszy ale i tak wygrywa ze wszystkimi innymi ♡ polecam osobom z tłustą cerą, nakładać wilgotną gąbka i wuala! można wyjść na cały dzień do pracy bez poprawek ;-)

Ilość zużytych opakowań: jakieś 15

Chcesz pochwalić dziubelkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być, ale rewelacji nie ma...
  • Jestem szczęśliwą posiadaczką cery mieszanej z tendencją do wyprysków, w związku z tym często zdarza się, że mój ukochany BB krem to trochę za mało, żeby pokryć wszystkie niedoskonałości.
    Kupiłam ten produkt, ponieważ szukałam jakiegoś lekkiego, dobrze kryjącego podkładu. No i jeżeli chodzi o mnie to średnio się sprawdził.

Plusy:
    - bardzo mocne krycie
    - niesamowita wydajność - mam go od września i jeszcze około 1/3 opakowania zostało (co prawda od jakiegoś czasu nie korzystam z niego codziennie, ale mimo wszystko w porównaniu z innymi produktami jest bardzo wydajny)
    - przyjemna konsystencja i łatwe rozprowadzanie
    - niska cena

Minusy:
    - efekt maski - może to wina mojej cery, może nieumiejętnego nakładania podkładu, ale ja się z tym pudrem po prostu źle czuję. Uzyskuję efekt TAPETY, czego bardzo nie lubię
    - podkład bardzo wysusza skórę (dla mnie to minus, chociaż, dla osób z cerą tłustą, będzie to pewnie duża zaleta)

Dla mnie jest to produkt niezły, ale bez rewelacji. Obecnie w zasadzie stosuję go jako korektor pod BB crem. I do tego się świetnie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić storyofagirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4/5 - brak żółtych odcieni

- - - - - - -
    MOJA CERA:
    * naczynkowa
    * z czerwonymi polikami i czołem i brodą
    (potrzebuję DOOOBREGO krycia)
    * sucha

- - - - - - - - -
    PLUSY PODKŁADU:
    krycie - mistrzostwo, wszystko zakryje, najlepsze krycie jakie KIEDYKOLWIEK miałam!
    cena i dostępność - Rosmann
    0 wysypu po nim

- - - - - - - -
    MINUSY:
    tylko 4 odcienie - jakaś kpina (nie pasują do mojej skóry dclatego mieszam go z Revlonem 150 i dodaję jeszcze kurkumy żeby go bardziej zrobić ŻÓŁTYM, bo niestety wszystkie odcienie chodnika i asfaltu to ma ;/)
    jest BARDZO ciężki więc latem użycie odpada bo czuję jakbym się oliwą na twarzy wymazała tak tłusto i cięzko mi na tej twarzy i wtedy zapycha niesamowicie

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Friese za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Obecnie mam mieszane uczucia jeśli chodzi o ten produkt. Używałam go przez 3 lata, szczególnie z uwagi na wspaniałe krycie (nie spotkałam się z lepszym pod tym względem), ale chyba jednak nie jest dla mnie.

Plusy:
    +wielki plus za super krycie, radzi sobie lepiej niż niejeden korektor
    +długotrwale matuje
    +ma przyjemną pudrową konsystencję
    +ładnie pachnie
    +jest bardzo wydajny

Minusy:
    -uwydatnia suche skórki
    -jest trochę za "ciężki" na lato

Nie wiem czy wrócę do tego podkładu, bo obecnie wolę "lżejsze" produkty, ale zostanie on w mojej pamięci

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agatka_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywne (nie do końca) zaskoczenie ;p
  • Od dawna szukałam odpowiedniego dla mnie pudru. Najważniejsze jest dla mnie matowienie (z uwagi na tłustą skórę) i na drugim miejscu krycie. Używałam wcześniej podkładu, a raczej fluidu z Bell ( nie pamiętam dokładnie - Illumine - coś takiego W każdym razie z uwagi na słabe (bardzo ) krycie uznałam: muszę znaleźć coś idealnego.
    O tym podkładzie naczytałam się wiele, naprawdę wiele pozytywnych opinii, zdecydowałam się za zakup i słusznie

PLUSY:
    - naprawdę matuje, a to jest dla mnie najważniejsze, na ok. 5-6h- czyli na długo (jednak po przypudrowaniu wytrzymuje naprawdę min. 10h - do tej pory jako pudru transparentnego używałam i w sumie nadal używam - skrobię zimniaczaną, tak dobrze widzicie, i było naprawdę super)
    - dobrze kryje,
    - ma ładny zapach,
    - cena nie jest wygórowana w porównaniu do jakości, jednak mogłaby być trochę niższa (ja kupiłam w Rosmannie za ok. 29zł)
    - fajna konsystencja, musowa - niektórzy narzekają, ale mnie jak najbardziej odpowiada
    - wydajny, co prawda jestem w trakcie pierwszego opakowania, ale używam codziennie i jeszcze dużo zostało

MINUSY:
    - brakuje mi jaśniejszego odcienia - najjaśniejszy jest dosłownie minimalnie za ciemny, ale na lato odpowiedni
    - po dotknięciu dłonią twarzy mamy dłoń całą w podkładzie, ale to kwestia odzwyczajenia się od dotykania twarzy

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (zużyte ok.3/4)

Chcesz pochwalić doppelganger za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miare możliwosci
  • Kupiłam podkład z nadzieja na fajny matowy efekt, i krycie, sprawdził się na 3 gwiazdki.
    Plusy:
    - fajna konsystencja
    -matowi, moze nie na caly dzien, ale matowi
    - 80 Sand idealny dla mnie

Minusy:
    - podkresla suche skórki, bez kremu ani rusz
    - rozprowadzenie go pędzlem jest niemożliwe
    - nie kryje, chociaz producent zapewniał niewielkie (ale jednak) krycie
    - zbyt wysoka cena jak na pojemnosc
    - po kilku godzinach sciera się z twarzy

Sądze że nie jest wart swojej ceny, poniewaz nie spelnia kilka obiecanych przez producenta warunków. Cóż, dokończe go i szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić devveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • moja cera jest raczej sucha, i o dziwo - ten podkład jej nie wysusza (w przeciwieństwie do podkładów loreala np), nawet jeśli nie zaaplikuję kremu pod spód. najjaśniejszy odcień jest dla mnie idealny, i wystarczy utrwalić go białym pudrem aby trzymał się długo. nie utlenia się i dokladnie maskuje niedoskonałości.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Chcesz pochwalić shalafi45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry podkład
  • Dobrze kryje, daje ładny, matowy efekt. Utrzymuje się cały dzień. Nie spływa. Dość wydajny. Jednakże czasami wydaje się, ze nadaje skórze sztucznego efektu. Ogólnie rzecz biorąc polecam. Cena dosyć przystępna jak na dość naturalny efekt utrzymujący się długi czas.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Chcesz pochwalić kamillla888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny!
  • 80 Sand. Moj zdecydowany faworyt.

Plusy:
    + Doskonale matuje
    + Utrzymuje sie caly dzień
    + Konsystencja musu (nie lubie zbyt płynnych podkładów)
    + Nie ciemnieje na twarzy
    + Cena (ok. 28 zl a czesto jest na promocji)
    + Świetnie sie rozprowadza

Minusy
    - Wąska gama kolorystyczna. Mam najjaśniejszy odcien, a nie zaliczam sie do bladych osób. Zatem nie wszyscy znajda kolor dla siebie.

Nie wiem jak podkład spisuje sie w wakacje, bo nie używam wtedy podkładów. Ale może okazac sie dość ciężki.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić TooGoodGirl za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij