Manhattan, Powder Mat Make Up

Powiększ Manhattan, Powder Mat Make Up

Zgłaszająca osoba: Dorismaj

Pudrowo matowiący, do cery mieszanej. Delikatny i kremowy, matowiący fluid, który po nałożeniu daje aksamitny i matowy efekt. Mikroskopijne pigmenty pudrowe zapobiegają połyskowi i zapewniają równomiernie matowy i subtelny wygląd, bez uciążliwych pozostałości.

Skład: C9-13 Isoparaffin, Cyclopentasiloxane, Silica, Parrafinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Dibehenate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Silica Dimethyl Silylate, Panthenyl Ethyl Ether, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Propylene Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, [+/- Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77947)

Cena: ok. 25-30zł / 30ml

• Idealny
  • Kupiłam go zachęcona opiniami na wizażu-i znowu się nie zawiodłam.Zakupiłam na promocji w rosmannie -49 % od razu dwa opakowania

Plusy:
    -kryje,to mu trzeba przyznać
    -cena
    -trzyma się bardzo długo,nie spływa
    -idealny odcień
    -matuje

Minusy:
    -brak!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie30 ml

Chcesz pochwalić Kiniaczz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy podklad, używam go codziennie
  • Mój numer 1 w kosmetyczne, bez niego jestem jak bez ręki i to dosłownie. Tylko on mnie ratuje, on upieksza. Jego kremowo pudrowa konstystencja jest idealna, dopasowuje się do cery, jest trwały, nie schodzi a aplikacja to pestka! Nie znalazłam lepszego, od pierwszego użycia się w nim zakochałam! Jest niedrogi w rosmanie ok 30 zł ale droższe bije na głowę. Nigdy mnie nie zawiódł, gdy inne podkłady splywaly z twarzy tworząc świecąca twarz on cały czas trzymał się i matował polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Chcesz pochwalić Caroliinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • mój ci on !
  • Przed dwoma laty porzuciłam podkłady na rzecz wszelakich kremów BB i CC i to je stosuje na codzień. Jednakże kilkanaście razy w roku zdaża się, że moja twarz wygląda jak pobojowisko, dodam, że nie jest to zależne od menstruacji/ jajeczkowania itp. zwyczajnie tak mi się czasem zdarza;/ Podskórne gule, ropne wykwity, rozszerzone pory, zaczerwienienia itp. wtedy właśnie sięgam po ten podkład.
    Plusy:
    -doskonale kryje wszelakie niedoskonałości,
    -ładnie wtapia się w cerę,
    -utrzymuje się na twarzy cały dzień,
    -nie zapycha,
    -nie uczula,
    -cena,
    -dostępność,
    -konsystencja musu łatwo się rozprowadza po skórze,
    -pudrowe wykończenie.
    Minusy:
    -dosyć ciemne kolory-w zimie rozbielam go kremem BB, jednakże kiedy buzia troszkę się opali pasuje w sam raz
    Podsumowanie:
    Kosmetyk wart polecenia. Obecnie nie używam go na codzień, jednakże w poprzednich latach kupowałam namiętnie i nigdy mnie nie zawiódł.

Używam tego produktu od: około 7 lat.
    Ilość zużytych opakowań: 10?

Chcesz pochwalić czrw za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja miłość
  • wspaniały produkt! poznałam go 4-5 lat temu w wakacje. wtedy moja skóra była bardzo opalona wiec posiadalam wszystkie odcienie podkladu. niestety od 2 lat unikalam slonca i odcien 80 jest dla mnie zdecydowanie za ciemny nad czym ogromnie ubolewam!
    +dostępność
    +cena
    +nienaganny matt przez kilkanaście godzin
    +ładne wykończenie (wiele osób pyta jaki to podkład i chwali jego wygląd)
    +dobre krycie, średnie plus

-za ciemne odcienie na polskim rynku

mimo wszystko to i tak moj ulubiony podklad. mam nadzieje, ze niedlugo bede mogla do niego powrocic

Ilość zużytych opakowań: 8 całych

Chcesz pochwalić puma1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobrze
  • podkład jest naprawdę w porządku. jedynym minusem jest to, że jest ciężki i czuć to szczegolnie pod koniec dnia. krycie jest fantastyczne, kolory niezłe, nie podkreśla suchych skórek i nieźle się trzyma.polecam

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić juleczka02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • używam tego produktu od kilku lat z przerwami na poszukiwanie jeszcze czegoś lepszego ale mimo wszystko ciągle do niego wracam,jest niezawodny i nie muszę się martwić przez cały dzień o mój makijaż

+dobrze kryje
    + dobrze matuje
    + dobre kolory
    +nie trzeba poprawiać w ciągu dnia
    + nie ściera się
    + przyjemna konsystencja

minusów nie widzę,no może taki że jak się go da za dużo to widać z daleka

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić vyolla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • podkład poleciła mi koleżanka. mam cerę tłustą, po wszystkim się świecę, 'lekkie' podkłady spływają ze mnie po 2h w pracy. Straciłam nadzieję, że cokolwiek się z tym da zrobić. aż tu zaskoczenie- manhattan nie spływa, trzyma cały dzień, matowe wykończenie, wsztstko zakryte bez korektora... cudo. umiejętnie nałożony nię robi żadnej maski, buzia jest piękna po nim. mógłby być ciut jaśniejszy ale i tak wygrywa ze wszystkimi innymi ♡ polecam osobom z tłustą cerą, nakładać wilgotną gąbka i wuala! można wyjść na cały dzień do pracy bez poprawek ;-)

Ilość zużytych opakowań: jakieś 15

Chcesz pochwalić dziubelkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być, ale rewelacji nie ma...
  • Jestem szczęśliwą posiadaczką cery mieszanej z tendencją do wyprysków, w związku z tym często zdarza się, że mój ukochany BB krem to trochę za mało, żeby pokryć wszystkie niedoskonałości.
    Kupiłam ten produkt, ponieważ szukałam jakiegoś lekkiego, dobrze kryjącego podkładu. No i jeżeli chodzi o mnie to średnio się sprawdził.

Plusy:
    - bardzo mocne krycie
    - niesamowita wydajność - mam go od września i jeszcze około 1/3 opakowania zostało (co prawda od jakiegoś czasu nie korzystam z niego codziennie, ale mimo wszystko w porównaniu z innymi produktami jest bardzo wydajny)
    - przyjemna konsystencja i łatwe rozprowadzanie
    - niska cena

Minusy:
    - efekt maski - może to wina mojej cery, może nieumiejętnego nakładania podkładu, ale ja się z tym pudrem po prostu źle czuję. Uzyskuję efekt TAPETY, czego bardzo nie lubię
    - podkład bardzo wysusza skórę (dla mnie to minus, chociaż, dla osób z cerą tłustą, będzie to pewnie duża zaleta)

Dla mnie jest to produkt niezły, ale bez rewelacji. Obecnie w zasadzie stosuję go jako korektor pod BB crem. I do tego się świetnie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: jedno 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić storyofagirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4/5 - brak żółtych odcieni

- - - - - - -
    MOJA CERA:
    * naczynkowa
    * z czerwonymi polikami i czołem i brodą
    (potrzebuję DOOOBREGO krycia)
    * sucha

- - - - - - - - -
    PLUSY PODKŁADU:
    krycie - mistrzostwo, wszystko zakryje, najlepsze krycie jakie KIEDYKOLWIEK miałam!
    cena i dostępność - Rosmann
    0 wysypu po nim

- - - - - - - -
    MINUSY:
    tylko 4 odcienie - jakaś kpina (nie pasują do mojej skóry dclatego mieszam go z Revlonem 150 i dodaję jeszcze kurkumy żeby go bardziej zrobić ŻÓŁTYM, bo niestety wszystkie odcienie chodnika i asfaltu to ma ;/)
    jest BARDZO ciężki więc latem użycie odpada bo czuję jakbym się oliwą na twarzy wymazała tak tłusto i cięzko mi na tej twarzy i wtedy zapycha niesamowicie

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Friese za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Obecnie mam mieszane uczucia jeśli chodzi o ten produkt. Używałam go przez 3 lata, szczególnie z uwagi na wspaniałe krycie (nie spotkałam się z lepszym pod tym względem), ale chyba jednak nie jest dla mnie.

Plusy:
    +wielki plus za super krycie, radzi sobie lepiej niż niejeden korektor
    +długotrwale matuje
    +ma przyjemną pudrową konsystencję
    +ładnie pachnie
    +jest bardzo wydajny

Minusy:
    -uwydatnia suche skórki
    -jest trochę za "ciężki" na lato

Nie wiem czy wrócę do tego podkładu, bo obecnie wolę "lżejsze" produkty, ale zostanie on w mojej pamięci

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agatka_22 za czytelną i pomocną recenzję?