Manhattan, Powder Mat Make Up

Powiększ Manhattan, Powder Mat Make Up

Zgłaszająca osoba: Dorismaj

Pudrowo matowiący, do cery mieszanej. Delikatny i kremowy, matowiący fluid, który po nałożeniu daje aksamitny i matowy efekt. Mikroskopijne pigmenty pudrowe zapobiegają połyskowi i zapewniają równomiernie matowy i subtelny wygląd, bez uciążliwych pozostałości.

Skład: C9-13 Isoparaffin, Cyclopentasiloxane, Silica, Parrafinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Dibehenate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Silica Dimethyl Silylate, Panthenyl Ethyl Ether, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Propylene Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, [+/- Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77947)

Cena: ok. 25-30zł / 30ml

• POLECAM DLA CER MIESZANYCH, TŁUSTYCH !
  • Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych podkładów matujących i dziwią mnie opinie typu, że podkład zostawia plamy na twarzy, ciemnieje? pierwsze słyszę... podkreśla suche skórki? zrób peeling i po problemie

Plusy:
    + dobre krycie,
    + matuje na bardzo długo,
    + konsystencja musu,
    + bardzo łatwo i szybko się rozprowadza,
    + nie roluje się gdy nakładamy go na odpowiedni krem,
    + cena, dostępność Rossmann

Minusy:
    - BRAK.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić xmalutka9ox za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak!
  • oceniam odcien 83 warm sand ktory zakupilam w3paku od razu w promocji ..

wady:
    fliud ma konsystencje musu(nie lubię)
    podkresla suche skorki jesli sie nie pokremuje pod spod twarzy
    ma ciemne odcienie, malo jasnych
    matuje nawet za bardzo!
    ciemnieje, robi plamy..

zalety:
    jest wydajny
    tani
    dobrze kryje
    jak sie wymiesza z jasniejszym jest o wiele lepiej
    dlugo sie trzyma
    nie trzeba pudru ani korektora uzywAC

to na tyle

Używam tego produktu od: paru dni

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SugarbabyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • DAWNA MIŁOŚĆ
  • Kiedyś go uwielbiałam i uważałam za swój ideał.
    Miałam wtedy cere mieszana, podkład o cudownej konsystencji musu idealnie się rozprowadzał i dawał pudrowe wykończenie (nie musiałam używać pudru do wykończenia makijażu) do tego bardzo dobrze krył wszelkie niedoskonałości. . Odcień najjaśniejszy (sand)idealnie pasował zimą. Myślałam że znalazłam swój ideał, ale po jakiś trzech opakowaniach moja skóra przyzwyczaiła się do niego i zrobiła się strasznie sucha a ze skórkami na całej twarzy nie mogłam się uporać przez długi czas.
    PLUSY :
    + konsystencja musu (uwielbiam)
    + opakowanie (łatwo rozciąć i wydobyć resztki)
    + bardzo dobre krycie
    + długo się utrzymuje na twarzy
    + cena
    + mat (nie trzeba używać pudru)
    + wydajność
    + tworzy efekt gładkiej buzi (ale uwaga łatwo przesadzić)
    + nie zostawia plam
    + ławo się rozprowadza
    + nie zapycha

MINUSY:
    - wysusza
    - podkreśla suche skórki
    - łatwo z nim przesadzić (efekt maski)
    - mała gama kolorystyczna
    - ciemnieje
    - jest dość ciężki (na lato się nie nadaje)
    - nieciekawy skład
    - brudzi ubranie
    - dziwny zapach

PODSUMOWUJĄC:
    podkład jest bardzo dobry dla dobrze nawilżonej cery, sprawdzi się też dla osób o cerze mieszanej. myślę że używany od święta czy na wielkie wyjścia będzie idealny. chociaż wiele też zależy od naszej karnacji i tego czy zapach nie będzie nam przeszkadzał. Nadal uważam że jest jednym z lepszych podkładów i może kiedyś do niego wrócę

Używam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami

Chcesz pochwalić skok w bok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry podkład
  • Wybierając ten podkład długo zastanawiałam się nad odpowiednim odcieniem. Pod uwagę brałam odcień sand( najjaśniejszy) i beige ( zaraz po sand). Wybrałam jednak beige i mówiąc szczerze mógłby być nawet dla mnie ciut ciemniejszy. Po pomalowaniu nim muszę używać bronzera bo inaczej jestem po prostu blada. Ale użycie odrobiny bronzera załatwia sprawę. następnym razem wybiorę po prostu ciemniejszy Podkład jest bardzo trwały. W pracy zawsze miałam problem z utrzymaniem idealnego makijażu bo ze względu na charakter pracy i ogrom czynności które w niej wykonuję nie było łatwe znaleźć dobry podkład, który by to wytrzymał. Ten podkład bardzo dobrze sobie z tym radzi i nie wymaga żadnych poprawek w ciągu dnia. Jego konsystencja sprawia, że nie spływa z twarzy podczas nakładania i nie trzeba się zbytnio z tym spieszyć bo nie robi żadnych smug. Wystarczy bardzo nie wielka ilość aby otrzymać naprawdę ładne krycie i gładką cerę bez lepkiego efektu. Podkład ładnie stapia się ze skórą nie tworząc efektu maski.Nie zauważyłam też żeby ciemniał pod koniec dnia. Jedyne co może przeszkadzać to zapach. Nie jest zbyt ładny po prostu ale czuć go tylko podczas nakładania. Z całą pewnością polecam ten podkład bo to dobra jakość w niewysokiej cenie

Chcesz pochwalić bonitkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie na dłuższą metę
  • Szukałam podkładu, który zmatowi moją cerę, ukryje wszystkie niedoskonałości i okropne przbarwienia, które pozostały mi po pryszczach. Zakupiłam ten produkt pierwszy raz ponad rok temui musze powiedzieć, że podbił moje serce:

+łatwo się nakłada
    + wystarczy mała ilość podkładu aby pokryć twarz (nawet z moimi problemami)
    + super wydajny! starcza nawet na pół roku! (jeśli nikomu nie przeszkadza przecięcie opakowania i "wygrzebania" reszty podkładu

Ale nie mogę zapomnieć o minusach produktu

- na pewno zapycha niemiłosiernie, mam efekt "kaszki" na czole oraz w okolicy brody
    - trwały to on może jest, ale przy mojej mieszanej cerze często musiałam sięgać po puder kompaktowy
    - po dłuższym czasie, czuć go na twarzy, jest ciężki

Jednak jak narazie jest to jeden z najlepszych podkładów jakie używałam. Polecam, ale należy uważać na "efekty uboczne" i jak tylko zaczną się pojawiać to należy go odstawić.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: pełne 4

Chcesz pochwalić ania20ss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny.
  • Mam jedno opakowanie, które kupiłam rok temu, bo gdzieś wyczytałam, że idealnie kryje i matuje. Faktycznie, sprawdził się w tym znakomicie. Daje piękny pudrowy mat, krycie jest super, trwałość też na wielki +.
    Jedyne co mi się w nim nie podoba to kolory, ponieważ najjaśniejszy jest dla mnie tylko ok w lato, gdy jestem opalona. Wydajność na wielki +. Opakowanie praktyczne, czarne, dość ładne.
    Łatwo o efekt maski. Używam najczęściej jako korektor, nie na całą twarz, ponieważ w tym jest znacznie lepszy.
    Ogólnie warty kupienia Polecam.Używam tego produktu od: ponad rokIlość zużytych opakowań: nieskończone 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _camilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • dawniej kiedy jeszcze musiałam nakładać większy makijaż był naprawdę super,
    bardzo dobrze matuje,
    super opakowanie (łatwo rozciąć),
    naprawdę wydajny (nigdy jeszcze nie spotkałam tak wydajnego podkładu!),
    bardzo podoba mi się jego konsystecja, typowy mus,
    nie zapycha,
    długo utrzymuje się na twarzy,
    kryje kryje kryje wszystkie niedoskonałości

teraz kiedy nakładam zdecydowanie mniejszy makijaż jest on dla mnie troszkę za ciężki, ale na wyjście wieczorem jest naprawdę super
    trzeba uważać by z nim nie przesadzić bo może zrobić okropną maske,
    i to nad czym strasznie ubolewam to odcienie,
    jak dla mnie najjaśniejszy jest troszkę za ciemny (lecz przy odpowiednim pudrze może wyglądać ok)
    uwaga też bo może ciemnieć na twarzy oraz podkreślać suche skorki.

mimo tego zawsze mam go w kosmetyczce, bo a jakieś większe wyjście świetnie się sprawdza

Używam tego produktu od: jest ze mną od zawsze
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale sporo

Chcesz pochwalić xxmania za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • POLECAM
  • Mam cerę mieszaną, potrzebuję matu z strefie T. Dodatkowo jest ona podatna na zapychanie. Niesamowicie długo przymierzałam się do kupna tego podkładu. Za każdym razem wolałam używać moich sprawdzonych produktów. Przecena -40% okazała się idealnym momentem na kupno tego produktu. I co najważniejsze ani trochę nie żałuję.

PLUSY:

- opakowanie - idealne do rozcięcia, produkt zużyjemy do końca
    - konsystencja - w postaci musu, bardzo gęsta. Pierwszy raz spotkałam się z taką formą podkładu, ale jest naprawdę bardzo dobra
    - krycie - jest zadowalające, mnie wystarcza w zupełności
    - mat - no i rzeczywiście matuje. Ja używam go w duecie z pudrem z tej samej firmy, antybakteryjnym i te dwa produkty się sprawdzają naprawdę dobrze
    - kolor 30 sand, wg mnie jaśniutki, kolejnym razem skuszę się na ciemniejszy (nie są to podkłady dla bladolicych)
    - wydajność - na duży plus, wystarcza niewielka ilość, aby twarz wyglądała ładnie i była cała pokryta
    - nie zapycha

MINUSY:

- kolory - zdecydowanie za mało
    - można nabawić się niezłej maski przy większej ilości podkładu

Nie zauważyłam przesuszenia skóry. Podkład sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w załamania. Długo się utrzymuje na twarzy, idealny i na dzienny i na wieczorowy makijaż. Dobrze trzyma się na nim bronzer. Bardzo lubię ten fluid i na pewno zakupię go jeszcze. Dobry do nakładania zarówno palcami jak i pędzlem. Kiedy zaczęłam go używać koleżanki pytały czego używam, że mam tak matową i ładnie wygładzoną twarz, także rzeczywiście produkt jest niezły!

POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić miv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kicz
  • Podkład nawet w najmniejszym stopniu nie jest wart swojej ceny. Jego głowną wadą jest tworzenie maski na twarzy. Jestem absolutną przeciwniczką takiego efektu. Mam jasną karnację, a nawet najjaśniejszy odcień się u mnie nie sprawdził. NIE POLECAM.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić zapalkamarzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Podkład jest dobry, ma konsystencje musu, niestety najjaśniejszy odcień jest zbyt ciemny dla mnie, gdyby nie to i mocne podkreślanie suchych skórek mógłby być jednym z moich ulubionych podkładów.

Plusy:
    +bardzo dobrze kryje wszystkie niedoskonałości
    +matuje na bardzo długo, nawet przy tłustej lub mieszanej cerze
    +utrzymuje się na twarzy i nie ściera przez cały dzień
    +ładne, pudrowe wykończenie
    +nie trzeba używać korektora ani pudru do zmatowienia
    +twarz wygląda dobrze, ładnie wyrównany koloryt
    +cena dobra jak za tą jakość
    +dobrze się go rozprowadza
    +wydajny

Minusy:
    -mała gama odcieni, zbyt ciemne kolory
    -podkreśla bardzo mocno suche skórki
    -dość ciężki
    -zauważyłam, że po jakimś czasie (pod koniec opakowania) podkład dodatkowo ciemnieje

Ja nie wiem czy bym go kupiła znowu, chyba, że w lato - gdy się opalę oraz gdy nie będę używać żadnych specyfików wysuszających moją cerę i nie będę miała suchych skórek. Natomiast osobom które nie mają takich problemów - polecam. Matowienie i krycie podkład ten zapewnia w stu procentach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BlondHair93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie miałam lepszego
  • Lepszego fluidu nie znalazłam, choć kombinowałam z różnymi. Tani i bardzo dobry. Mam cerę mieszaną, strasznie błyszczy mi się czoło i nos (zwłaszcza nos), do tego mam zaskórniki, wyskakują mi "niespodzianki". Ten fluid jako jedyny naprawdę matuje i utrzymuje się przez cały dzień!
    Pracuję po 12 godzin, w trakcie pracy nie mam możliwości i czasu poprawienia makijażu i ten fluid sprawdza się bardzo, ale to bardzo dobrze.
    Odejmuję pół gwiazdki za to, że ciężko się zmywa.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Skierka001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • TAK!!!!

Plusy:
    +pięknie kryje,
    +ujednolica skórę,
    +fajna konsystencja, w formie musu,
    +bardzo dobrze matuje,
    +tworzy efekt gładkiej buzi,
    +idealnie stapia się ze skórą,
    +jest baaaardzo trwały,
    +nie tworzy plam,
    +nie schodzi ze skóry,
    +daje aksamitny efekt,
    +jest bardzo wydajny.

Minusów brak.

Używam tego produktu od: Dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Kamka138 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak narazie mój ulubiony!
  • Z tym podkładem spotkałam się przez przypadek, skończył mi się mój podkład (nie pamiętam jaki miałam wcześniej) moja koleżanka miała 2 te podkłady i dała mi jeden na przetestowanie, to było jakieś 2 miesiące temu, jeszcze moja skóra była w miarę opalona. Miałam odcien warm sand (moja koleżanka kupiła go w Niemczech gdyż tam pracuję,a przyjechala do Polski na urlop.

PLUSY:
    - bardzo, ale to bardzo wydajny. Dostalam chyba z pół tego podkładu,a nadal go mam!
    - kryje niedoskonałości,
    - pięknie matuję,
    -długo się u3muję na skórze,
    -skóra jest taka delikatna jak pupcia niemowlęcia,
    - nie wygląda sztucznie, ale można z nim przesadzić, a wtedy wygląda nienaturalnie.

Minusy:
    -Mam suchą skórę, pogoda już nie rozpieszcza i jak ją dobrze nie wypięlęgnuję to mam tzw suche placki na twarzy, wtedy ten podkład uwidacznia je. Używam pod odżywczy balsam do ciała z maliną nordycką z neutrogeny i póki co takiego problemu nie mam.
    -następnym minusem jest mała gama kolorystyczna, w Polsce będę musiała kupić najjaśniejszy czyli SAND tylko boję się, bo z natury jestem bladzioszek, a juz wgl zimą.
    - Odjełam pół gwiazki dlatego ponieważ szukam czegos innego, który będzie jak powder mat, ale z większą linią kolorystyczną.

Używam tego produktu od: 2 mięsięcy
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić Olcia1503 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie godny polecenia
  • Produkt ten ma bardzo wiele do zaoferowania. Zaczynając od opakowania: jest ono w miarę wygodne, niestety po kilku użyciach wygląda bardzo nieestetycznie, bardzo się brudzi i nie da się go doczyścić. Ten minusik nie zaważył jednak na mojej ocenie, gdyż jak już zajżałam do tubki, szybko wybaczyłam nieestetyczne opakowanie.
    - konsystencja musu, którą uwielbiam
    - bardzo łatwe rozprowadzanie
    - lekki
    - twarz wygładzona jak pupa niemowlaka
    - nie podkreśla skórek
    - nie zostawia plam
    - trzyma się cały dzień przy lekkiej pomocy pudru
    - nie zauważyłam, aby ciemniał w ciągu dnia
    - przystępna cena
    - mega wydajny - już kropelka wystarczy na całą twarz

Zdecydowanie byłby moim ideałem, gdyby nie jeden, ale za to poważny zarzut, mianowicie bardzo wąska gama kolorystyczna. Najjaśniejszy odcień - sand - jest dla mojej nie aż tak bardzo jasnej skóry za ciemny, dlatego mogę używać go tylko wiosną i latem, gdy skóra nabierze już kolorku zimą muszę radzić sobie czymś innym, a szkoda..

Chcesz pochwalić vitalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny!
  • Jeden z najlepszych podkładów o fajnej konsystencji. Z początku tworzył efekt maski, ale już się wprawiłam. Trochę wysusza i podkreśla skórki, jednak trzyma się długo, ładnie matuje, nic się nie świeci. Zakrywa niedoskonałości. Niestety mała gama kolorów. Zużywam już 5 opakowanie. Cena warta wyrobu, lepszego jeszcze nie miałam. Warto kupić kiedy są przeceny na kolorówkę w Rossmanie.

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania po 30ml, teraz zużywam 5

Chcesz pochwalić herdarkeyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną ze standardową dla niej tłustą strefą T oraz z przebarwieniami i czasami wyskakują mi pryszcze. Jak dla mnie podkład spisuję się na 5 obecnie używam go na przemian z moim ulubieńcem. Nie ukrywam, że po pierwszym nałożeniu byłam nim zachwycona, a poleciła mi go koleżanka z pracy.
    Jestem jej za to wdzięczna ponieważ podkład:
    - świetnie matuje
    - kryje niedoskonałości
    - kolor sand jest dla mnie idealny
    - trzyma sie na twarzy cały dzień
    - ma fajną musową konsystencję, która najprościej chyba jest nałożyć palcami
    - nie robi smug ani zacieków
    - fajnie sie rozsmarowuje i wtapia w cerę
    - cudownie wychodzi na zdjęciach

Jeśli chodzi o minusy to:
    - podkreśla suche skórki (ale od czego mamy peelingi i kremy)
    - czasem mam wrażenie, że zapycha ale to zależy od kondycji mojej skóry.

Testowałam go w różnych ekstremalnych warunkach typu, deszcz, siłownia, a nawet basen i nigdy mnie nie zawiódł. Uwielbiam używać go latem ponieważ nie spływa z twarzy oraz zima gdy potrzebuję większego krycia.

Ogólnie jest naprawdę godny polecenia i zachęcam do testowania

Ilość zużytych opakowań: jakieś 3

Chcesz pochwalić lawia_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Podkład spełnia moje oczekiwania.
    Mimo tego, że zawiera parafinę nie zauważyłam aby zapychał pory. Obecnie jest dla mnie numerem jeden.

+matuje (max.6h)
    +nie wymaga podkładu/kremu pod spód
    +dobre kolory
    +cena
    +dobrze się rozprowadza
    +dostępność

-nie kryje większych krost
    -nie nadaje się cały dzień, nie daje rady, cera się świeci

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić nika1401 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam jako korektor punkotwy
  • Podkład ten jest mocno kryjący, wygładzający, jednak troszkę podkreśla suche skórki. Może być najodpowiedniejszy na zimę. Używam go obecnie jako korektor - punktowo - na przykre niespodzianki, które dobrze zakrywa. Jest bardzo wydajny. Posiadam odcień 80 Sand.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt tapety
  • Ogólnie podkład spełnia obietnice producenta i całkiem dobrze matuje .Efekt ten utrzymuje się kilka godzin.Niestety odcienie są zdecydowanie za ciemne,także ciężko dobrać pasujący do karnacji.Nałożony w małych ilościach i tak tworzy tapetę na buzi i co najgorsze skóra wygląda o wiele starzej. Cera jest wręcz zmęczona i nienaturalna.
    Ma bardzo dobre krycie,dlatego używam go punktowo jak korektora i w tej postaci świetnie się sprawdza.
    Po tylu dobrych opiniach na Wizażu spodziewałam się czegoś lepszego.U mnie się nie sprawdził.Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Fatalne odcienie, ciężka konsystencja, efekt tapety - to trzy cechy, które najlepiej oddają obraz tego produktu.
    Jedynym plusem jest chyba cena w stosunku do wydajności, nie mniej przy tak marnym efekcie to niewielka zaleta.
    Podkład podkreśla wszystko co chciałoby się ukryć - każdą zmarszczkę, nawet taką o której istnieniu do tej pory się nie wiedziało.
    Nie polecam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tenebris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Na poczatek myślę,że powinnam określić stan mojej cery. Mam cerę raczej mieszaną, trądzikową z bliznami. Wypróbowałam już naprwde wiele podkładów, ale ten pozostanie ze mną na pewno na dłużej. Zazwyczaj kiedy kupujemy podkład "matujący" to słabo kryje i na odwrót. Ten jest matujący a kryje super! Lepiej niż niejeden pseudo kryjący podkad. Myślę,że po ok 5 godzinach koneiczne jest przypudrowanie strefy T, ale jak dla mnie to całkiem niezły wynik. Kolory są nieco ciemne, ale najjaśniejszy "sand" pasuje nawet do mojej bladej buzi. Mimo nie do końca idealnego składu i wrażenia,że jest cieżki nie zapycha porów. Do tego jest bardzo wydajny Przy codziennym użytkowaniu mam go już ok 3miesięcy.
    Generalnie polecam każdemu

Używam tego produktu od: 4miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

Chcesz pochwalić LadyFlame za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do tej pory.
  • Produkt znalazłam na blogu i wizażu z bardzo dobrymi opiniami. Tak więc się skusiłam.
    Dobrze kryje, chociaż z większymi krostami nie da sobie rady.
    Najlepszy i najtrwalszy podkład matujący. Co nie znaczy, że nie było śladów świecenia.
    Aktualnie czekam na inny podkład, ale póki co jest to mój niezbędnikt w kosmetyczce.
    Napiszę jeszcze, że efekt przez kilka pierwszych miesięcy był lepszy niż teraz ( chodzi o mat).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4 normalne

Chcesz pochwalić olusia00094 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca to co myślałam
  • Bardzo zależało mi na matowaniu i kryciu. Mam tłustą cerę i po kilku godzinach podkład 'zlewa' się a ja świecę się jak lampion na choincę. No i myślałam że to się uda Manhattanem, a tu niemiła niespodzianka. Początkowo było ok, ale po dłuższym stosowaniu nie matował, świeciłam się jak ww. lampion, słabo krył i zapychał..;/ Był dobry, ale do czasu..

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Individualist za czytelną i pomocną recenzję?
  • a mialo byc tak piekne...
  • Podklad kupilam pod wplywem recenzji na wizazu... potrzebowalam czegos kryjacego na jesien. Pierwsze wrazenie bylo dobre: podklad fajnie kryje, konsystencja musu dobrze matowi strefe T, cena tez przystepna. Efekt wiadomo nie byl zbyt naturalny ale tego nie oczekiwalam. Uzylam go raz, drugi, trzeci z rzedu i okazuje sie ze bardzo mnie zapchal. Chyba jeszcze zaden z uzywanych przeze mnie kosmetykow nie zrobil mi takiej krzywdy.
    Troche mnie zawiodl wiec reasumujac jest to dobry kosmetyk ale tylko na jakiejs wieksze wyjscia na pewno nie do uzytku codziennego przynajmniej dla cer tlustych lub mieszanych.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: pol 1

Chcesz pochwalić madlen1506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciężki i zapycha
  • Używałam go jakiś czas temu i to nawet parę opakowań.Natomiast w mojej opinii
    +matuje
    +kryje
    +długo się utrzymuje

i tyle plusów,a wady:

-zapycha
    -jest ciężki,więc tylko do stosowania okazjonalnie,na pewno nie na lato
    -parabeny i zapychacze w składzie

Tak jak pisałam wcześniej,podkład ogólnie fajny ale od czasu do czasu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Chcesz pochwalić deface za czytelną i pomocną recenzję?