Manhattan, Powder Mat Make Up

Powiększ Manhattan, Powder Mat Make Up

Zgłaszająca osoba: Dorismaj

Pudrowo matowiący, do cery mieszanej. Delikatny i kremowy, matowiący fluid, który po nałożeniu daje aksamitny i matowy efekt. Mikroskopijne pigmenty pudrowe zapobiegają połyskowi i zapewniają równomiernie matowy i subtelny wygląd, bez uciążliwych pozostałości.

Skład: C9-13 Isoparaffin, Cyclopentasiloxane, Silica, Parrafinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Dibehenate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Silica Dimethyl Silylate, Panthenyl Ethyl Ether, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Propylene Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, [+/- Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77947)

Cena: ok. 25-30zł / 30ml

• dobry podkład
  • Dobrze kryje, daje ładny, matowy efekt. Utrzymuje się cały dzień. Nie spływa. Dość wydajny. Jednakże czasami wydaje się, ze nadaje skórze sztucznego efektu. Ogólnie rzecz biorąc polecam. Cena dosyć przystępna jak na dość naturalny efekt utrzymujący się długi czas.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Chcesz pochwalić kamillla888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny!
  • 80 Sand. Moj zdecydowany faworyt.

Plusy:
    + Doskonale matuje
    + Utrzymuje sie caly dzień
    + Konsystencja musu (nie lubie zbyt płynnych podkładów)
    + Nie ciemnieje na twarzy
    + Cena (ok. 28 zl a czesto jest na promocji)
    + Świetnie sie rozprowadza

Minusy
    - Wąska gama kolorystyczna. Mam najjaśniejszy odcien, a nie zaliczam sie do bladych osób. Zatem nie wszyscy znajda kolor dla siebie.

Nie wiem jak podkład spisuje sie w wakacje, bo nie używam wtedy podkładów. Ale może okazac sie dość ciężki.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić TooGoodGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matuje na zbyt krótko.
  • Ja niestety mam cerę tłustą i skłonną do świecenia szczególnie w strefie T :/ Kupiłam go z nadzieją na rozwiązanie mojego problemu, a jednak się rozczarowałam.
    Plusy:
    *bardzo dobre krycie
    *łatwy do aplikacji
    *konsystencja musu
    *starcza na długi czas

Minusy:
    *u mnie matuje jedynie 3h, a po pewnym czasie 'znika'
    *trzeba uważać, aby na twarzy nie powstała 'maska'

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić happylady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry podkład
  • Podkład prawie idealny, prawie dlatego że odcień 80 sand jest dla mnie za ciemny na tą porę roku, ale jeśli ktoś nie ma jasnej karnacji to polecam . Jeśli chodzi o resztę to wszystko super:
    -Świetny mat
    -Ekstra krycie
    -Nie zapycha
    -Wydajny
    -Przyjemny zapach
    -Gęsta konsystencja
    -Lepiej nakładać palcami jak pędzlem czy gąbką
    Gdyby wprowadzili jaśniejszy odcień byłby to mój zamiennik revlona <3

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić majeczka18pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, w kierunku bardzo dobry
  • Oceniam go tak na 3+ w 4+. Już piszę dlaczego. Podkład ma silne krycie, używałam go zimą i wtedy to mi nie przeszkadzało, gdyż w okresach zimowych często miałam niedoskonałości na skórze. W okresach wiosennych był zbyt ciężki, ale mieszałam go wtedy z antybakteryjnym fluidem z tej samej firmy lub innej. Po wymieszaniu produktów w zależności od okoliczności nakładałam go pędzlem albo palcami. Niestety jak dla mnie on bardzo przypomina podkłady mineralne, ciężko się nakładał. Ja mam tłustą cerę więc jakoś dawałam radę, ale to i tak długo czasu mi to zajmowało. Myślę, że to kwestia wprawy. Ten podkład porównam do perfect apat make up manhattanu. Oba podkłady są dość podobne lecz Manhattan, Powder Mat Make Up jest o wiele bardziej widoczny na twarzy. Widać, ze jest wykonany makijaż, twarz wygląda zbyt idealnie. Jest na to sposób nałożyć jakiś krem na twarz o wtedy działać z podkładem. Nie tworzy maski, pomimo, że jest widoczny na twarzy, nie zatyka. Nie trzeba używać pudru, trzyma się do 9 godzin bez jakiejkolwiek poprawki.
    Co mogę jeszcze powiedzieć jest to KWC na wielkie wyjścia. Podkład dopiero w takich okolicznościach można przetestować, zobaczyć jak on działa. Wtedy spisuje si super i do cery suchej, mieszanej i tłustej.
    Z tego co pamiętam makijaż wieczorny zazwyczaj miałam zrobiony o godzinie 18-19 więc dość wcześnie impreza zaczynała się godzina 20-21 i podkład był idealny. Po 5 godzinach tańczenia, przebywania w gorącym miejscu trzeba było go lekko przypudrować, ale nie było z nim jakiegoś problemy, nie schodził z twarzy, ze tak powiem jak to zazwyczaj bywa. Był świetny.

Z pewnością go kupię na promocji w rossmanie i będę szukać idealnego sposobu na nakładanie go.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe, 30 ml

Chcesz pochwalić maluszka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem..
  • Najłatwiej będzie opisać plusy i minusy :

PLUSY:
    *musowa lekka konsystencja
    *wydajność
    *idealnie matuję
    *cena
    *trwałość

MINUSY:
    *mam problem z dobraniem koloru, każdy jest za ciemny a nie jestem aż tak strasznie blada
    *bez pędzla ani rusz! Nie ma mowy o zrobieniu makijażu "na szybko" trzeba się przyłożyć i użyć pędzla inaczej efekt maski murowany
    *na twarzy wygląda ciężko i bardzo sztucznie, więc raczej nie na codzień

Ilość zużytych opakowań: 2 x 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić k31092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyny taki
  • Jedyny podkład do którego zawsze wracałam . Jedyny i nie zastąpiony !
    Manhattan Powder Mat , jest moim ideałem testowałam wiele podkładów od tanich po bardzo drogie , zawsze muszę mieć przy sobie manhattan .
    Nakładany odpowiednim pędzlem daje efekt nieskazitelnej cery , utrzymuje sie cały dzień , człowiek nie świeci się po nim jak latarka .

ZALETY :

- cena
    - dostępność
    - świetne krycie
    - utrzymuje się cały dzień
    - nie podkreśla suchych skórek
    - konsystencja lekkiego musu

WADY
    - jedyną wadą jest to że gdy nakładamy go palcami można uzyskać szybko efekt maski

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szakaallakaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tłusta cera? Nie ma sobie równych !
  • Używam go od lat do mojej tłustej cery z niedoskonałościami i popękanymi naczynkami. Jego niewielka ilość kryje doskonale a pudrowe wykończenie sprawia, że czasem niepotrzebny jest puder, gdy maluję się w biegu. Po przypudrowaniu zaś potrafi trzymać się cały dzień ! Pracuję długimi godzinami i nie mam czasu na poprawki a on sprawdza się w tej roli doskonale.

- zimą potrafi wysuszać, wtedy wystarczy nałożyć trochę kremu pod podkład.

Czasami na promocjach udaje mi się dorwać inne podkłady, jednakz awsze sobie pluję w brodę, bo żaden nie jest w stanie mu dorównać i mogłabym w tej cenie kupić dodatkowy Manhattan.

Warto dodać, że czasem maluję koleżanki na wesele i używam tego podkładu, zawsze są zachwycone, iż trzymał się całą noc !

POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM !!

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić cheekychik za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezawodny!
  • Ulubiony podkład. Używam od lat.
    +kolory! (ja używam sand i beige na zmiane)
    +matowi, nie porzebuję pudru
    +utrzymuję się cały dzień! - co dla mnie najważniejsze!
    +wydajny- mi wystarcza na pół roku.
    +nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia
    +fajne, czarne opakowanie- dobrze wyciska się. Na koniec można rozciąć tubkę i dalej używać.
    Jestem mu wierna od lat. Niestety czasem ciężko znaleźć nr 80.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić K4S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie zaskoczenie
  • Kupiłam przypadkiem, za niewielkie pieniądze na przecenie w Rossie. Kiepskie oświetlenie w sklepie i kupiłam chyba o ton za ciemny .

Konsystencja - uważam, że nie nadaje się zbytnio do nakładania palcami bezpośrednio z tubki, wychodzi za grubo bo ma dość konkretną konsystencję... ALE ...

Ale ale !!

Problem z konsystencją znika jeżeli nakładamy pędzlem do podkładu ( płaskim, języczkowym ) lub można go rozrobić delikatnie z ulubionym kremem ( ja mam jakiś do cery tłustej ). Wtedy jest naprawdę rewelacja.
    Za ten mały mankament odejmuję gwiazdkę.

Jeżeli chodzi o trwałość i matowienie - zadowalająco.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Pikotek3 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij