Manhattan, Powder Mat Make Up

Powiększ Manhattan, Powder Mat Make Up

Zgłaszająca osoba: Dorismaj

Pudrowo matowiący, do cery mieszanej. Delikatny i kremowy, matowiący fluid, który po nałożeniu daje aksamitny i matowy efekt. Mikroskopijne pigmenty pudrowe zapobiegają połyskowi i zapewniają równomiernie matowy i subtelny wygląd, bez uciążliwych pozostałości.

Skład: C9-13 Isoparaffin, Cyclopentasiloxane, Silica, Parrafinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Dibehenate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Silica Dimethyl Silylate, Panthenyl Ethyl Ether, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Propylene Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, [+/- Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77947)

Cena: ok. 25-30zł / 30ml

• Klapa
  • To był mój pierwszy prawdziwy podkład. Kupiłam go skuszona bardzo pozytywnymi opiniami m.in. na wizażu i stosunkowo niewielką ceną. Niestety - nie mam pojęcia skąd tyle dobrych opinii na temat tego podkładu.

- niewygodne opakowanie które szybko się brudzi i nieestetycznie wygląda
    - obecność drobinek pudru w tym podkładzie sprawia, że jego konsystencja jest bardzo dziwna, taka sucha i nieprzyjemna, zwłaszcza w rozprowadzaniu po twarzy
    - podkład podkreślał mi suche skórki
    - nie matowił
    - bardzo słabe krycie, mimo że nie mam mocno problematycznej cery
    - twarz po nałożeniu tego podkładu nie wyglądała najlepiej
    - często miałam wrażenie że najjaśniejszy odcień (sand beige) był o wiele za ciemny

Jedyny plus tego podkładu jest taki, że jest bardzo wydajny. Nie mogłam doczekać się, aż się skończy.

Chcesz pochwalić CzekoladoweCiasto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko!
  • Skusiłam się na ten produkt będąc w Niemczech, w drogerii D&M kosztował może 3,5 euro. Nie liczyłam na rewelację i tu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.
    Mega wydajność
    Wspaniałe krycie
    Super konsystencja
    Długotrwały efekt
    Przy tym podkładzie zapomniałam ,ze istnieje korektor ; )
    Mieszałam go z kremem bo nie potrzebowałam aż tak mocnego krycia. Szkoda ,ze w PL jest dosyć ciężko dostępny..;/ Jak tylko mam okazję kupuję 3-4 opakowania
    Odejmuje pół gwiazdki za troszkę nieprzyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 8/10

Chcesz pochwalić Havanaczos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Badziew.
  • Długo szukałam kosmetyku dla swojej cery ( trądzikowa, tłusta, nadmiar sebum ) i pozostaje mi szukac nadal. Zachęcona opiniami na wizażu skusiłam się i stosuję go już długo, ale tylko z względu, że już trochę nie mam siły i zapału do szukania czegoś nowego znowu bo z doświadczenia wiem że tylko na idelanej albo prawie idealnej cerze pudry, podkłady ładnie wyglądają, nie oszukujmy się. Przetestowałam ich wiele.

PLUSY:
    * dobrze kryje, ale efekt utrzymuje się krótko,
    *matowi, też na krótko i nawet powiedziałabym że efekt czasami jest odwrotny do zamierzonego, czyli patrząc na tą zmatowioną cerę stwierdzam żę chyba lepiej gdyby się świeciła,

MINUSY:
    *mała gama kolorów,
    * krótki czas matowienia ( w ciepłe dni to czasem pół godziny - godzinę było ok ),
    *poszarza cerę, bez makijażu wygląda ona po prostu bardzo brzydko,
    *mam wrażenie żę powoduje szybsze starzenie się cery,
    *nie wiem czy to dobre wyrażenie, ale ' waży się', robią się takie nieefektowne kropkowacenia,
    *podkreśla suche skórki,
    *spływa na brwi,

Ilość zużytych opakowań: 3-4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Marzenka9525 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Bardzo dobry produkt do cery mieszanej i tłustej.

cena
    wydajność
    kolory
    trwałość
    naturalność

jak wszystkie matujące podkreśla zmarszczki
    trzeba uważać z ilością, już niewielka daje duży efekt

Podsumowanie:
    warto wypróbować bo za tą cenę to dobry produkt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mruffka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • To zdecydowanie mój ulubiony podkład z tej półki cenowej.
    Mam mieszaną cerę w dodatku walczę z niedoskonałościami a Manhattan Powder Mat Make Up idealnie wszystko ukrywa.

Plusy:
    + wygodne opakowanie
    + pudrowa konsystencja (idealnie sie rozprowadza)
    + doskonale krycie
    + idealnie matuje (całą noc na imprezie )

Minusy:
    - jeden malutki: jak dla mnie mało wydajny (sporo go używam wiec zupełnie subiektywna opinia)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3x30ml

Chcesz pochwalić inkaswinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony!
  • Uwielbiam ten podkład i zawsze chętnie do niego wracam. Posiada bardzo fajną, kremową formułę i świetnie wygładza oraz matuje twarz. Dodatkowo długo się utrzymuje.

Plusy:
    -dobrze kryje,
    -świetna konsystencja,
    -długo się utrzymuje,
    -pięknie wygładza i matuje twarz,
    -jest wydajny.

Wypróbowałam wiele podkładów, ale według mnie ten jest najlepszy i zawsze do niego wracam.
    Polecam!

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić Princeska92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalny!
  • Podkładu używałam jakiś czas temu, byłam zadolona, potem próbowałam innych podkładów i o nim zapomniałam. Po paru latach postanowiłam sięgnąć po niego raz jeszcze i jestem zachwycona.

Podkład ma konsystencję musu, ale bez obaw, można go bez trudnu rozetrzeć na twarzy, ładnie się blenduje. Najlepiej rozprowadza się palcami. Krycie ma całkiem spore, a przy tym nie tworzy maski (choć trzeba uważać z ilością, można przesadzić), wygląda bardzo naturalnie. U mnie trzyma się bez zastrzeżeń przez prawie cały dzień, pomimo tłustej skóry.

Nie ciemnieje i nie zapycha. Za tą cenę nie można chcieć więcej

Chcesz pochwalić Eliren za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś dla mnie
  • jak na razie to jeden z moich ulubionych podkładów.
    + dobre krycie(nawet blizny po trądziku)
    + matuje na bardzo długo,
    + konsystencja musu,
    + bardzo łatwo i szybko się rozprowadza
    +bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić corsa29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy na rynku!
  • Najlepszy podkład jaki mialam!

idealny dla osób którym podkłady spływają z twarzy po 1h..

po złapaniu wprawy jest najlepszym podkładem jaki kiedykolwiek miałam w życiu a było ich niemało

Ilość zużytych opakowań: chyba z milion

Chcesz pochwalić karmelove91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIgdy więcej !!!
  • Kupiłam ten fluid bo nie bylo akurat mojego w sprzedazy a ten był w promocji. Co ja miałam na buzi !!! Siąść i plakać, pozapychał pory, powstało pelno bolących zaskorniakow - guzów. buzia wyglądała okropnie, przez ponad półtora miesiąca leczyłam twarz. Tak to jest jak nie czyta sie składu a tam PARAFINA na początku. Postanowiłam że napisze ten komentarz ku przestodze bo mi pozostaly blizny po tej przygodzie, a tak nawiasem to dobre kosmetyki żadko kiedy bywają w promocji bo i bez tego dobrze się sprzedają tylko buble przeceniają by cokolwiek zeszło z półek.
    pół gwiazdki dla formalności tylko bo według mnie zero powinno byc albo minus jeden

Używam tego produktu od: rok temu przez kilka dni ale pamiętac będe dlugo
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte i zaraz wylądowalo w koszu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rapycha123 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij