Manhattan, Powder Mat Make Up

Powiększ Manhattan, Powder Mat Make Up

Zgłaszająca osoba: Dorismaj

Pudrowo matowiący, do cery mieszanej. Delikatny i kremowy, matowiący fluid, który po nałożeniu daje aksamitny i matowy efekt. Mikroskopijne pigmenty pudrowe zapobiegają połyskowi i zapewniają równomiernie matowy i subtelny wygląd, bez uciążliwych pozostałości.

Skład: C9-13 Isoparaffin, Cyclopentasiloxane, Silica, Parrafinum Liquidum, Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer, Glyceryl Dibehenate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Silica Dimethyl Silylate, Panthenyl Ethyl Ether, Tribehenin, Glyceryl Behenate, Propylene Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, [+/- Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77891, Cl 77947)

Cena: ok. 25-30zł / 30ml

• jedyny taki
  • Jedyny podkład do którego zawsze wracałam . Jedyny i nie zastąpiony !
    Manhattan Powder Mat , jest moim ideałem testowałam wiele podkładów od tanich po bardzo drogie , zawsze muszę mieć przy sobie manhattan .
    Nakładany odpowiednim pędzlem daje efekt nieskazitelnej cery , utrzymuje sie cały dzień , człowiek nie świeci się po nim jak latarka .

ZALETY :

- cena
    - dostępność
    - świetne krycie
    - utrzymuje się cały dzień
    - nie podkreśla suchych skórek
    - konsystencja lekkiego musu

WADY
    - jedyną wadą jest to że gdy nakładamy go palcami można uzyskać szybko efekt maski

Chcesz pochwalić szakaallakaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tłusta cera? Nie ma sobie równych !
  • Używam go od lat do mojej tłustej cery z niedoskonałościami i popękanymi naczynkami. Jego niewielka ilość kryje doskonale a pudrowe wykończenie sprawia, że czasem niepotrzebny jest puder, gdy maluję się w biegu. Po przypudrowaniu zaś potrafi trzymać się cały dzień ! Pracuję długimi godzinami i nie mam czasu na poprawki a on sprawdza się w tej roli doskonale.

- zimą potrafi wysuszać, wtedy wystarczy nałożyć trochę kremu pod podkład.

Czasami na promocjach udaje mi się dorwać inne podkłady, jednakz awsze sobie pluję w brodę, bo żaden nie jest w stanie mu dorównać i mogłabym w tej cenie kupić dodatkowy Manhattan.

Warto dodać, że czasem maluję koleżanki na wesele i używam tego podkładu, zawsze są zachwycone, iż trzymał się całą noc !

POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM !!

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić cheekychik za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezawodny!
  • Ulubiony podkład. Używam od lat.
    +kolory! (ja używam sand i beige na zmiane)
    +matowi, nie porzebuję pudru
    +utrzymuję się cały dzień! - co dla mnie najważniejsze!
    +wydajny- mi wystarcza na pół roku.
    +nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia
    +fajne, czarne opakowanie- dobrze wyciska się. Na koniec można rozciąć tubkę i dalej używać.
    Jestem mu wierna od lat. Niestety czasem ciężko znaleźć nr 80.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić K4S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie zaskoczenie
  • Kupiłam przypadkiem, za niewielkie pieniądze na przecenie w Rossie. Kiepskie oświetlenie w sklepie i kupiłam chyba o ton za ciemny .

Konsystencja - uważam, że nie nadaje się zbytnio do nakładania palcami bezpośrednio z tubki, wychodzi za grubo bo ma dość konkretną konsystencję... ALE ...

Ale ale !!

Problem z konsystencją znika jeżeli nakładamy pędzlem do podkładu ( płaskim, języczkowym ) lub można go rozrobić delikatnie z ulubionym kremem ( ja mam jakiś do cery tłustej ). Wtedy jest naprawdę rewelacja.
    Za ten mały mankament odejmuję gwiazdkę.

Jeżeli chodzi o trwałość i matowienie - zadowalająco.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Pikotek3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gęsta papa
  • Kupiłam go dawno temu, jeszcze w gimnazjum.
    Ten podkład to jakaś pomyłka, jak dla mnie.
    Delikatny? Kremowy?! Bardzo zabawne...
    Konsystencja gęstej pudrowej papy. Miałam wrażenie, że moja skóra się pod nim dusi, jakbym się kitem wysmarowała.

minusy:
    _______
    - najjaśniejszy odcień był za ciemny
    - konsystencja -> ciężka i dusząca
    - tuba -> niezbyt wygodna, mało praktyczna w użyciu
    - efekt matu?.. no nie za zbytnio...

plusy:
    _______
    + ???

Mordowałam nim skórę przez jakiś czas, potem oddałam go mamie. Też nie była zachwycona. I nic dziwnego...

Używam tego produktu od: w gimbazie
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Chcesz pochwalić Morfinistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klapa
  • To był mój pierwszy prawdziwy podkład. Kupiłam go skuszona bardzo pozytywnymi opiniami m.in. na wizażu i stosunkowo niewielką ceną. Niestety - nie mam pojęcia skąd tyle dobrych opinii na temat tego podkładu.

- niewygodne opakowanie które szybko się brudzi i nieestetycznie wygląda
    - obecność drobinek pudru w tym podkładzie sprawia, że jego konsystencja jest bardzo dziwna, taka sucha i nieprzyjemna, zwłaszcza w rozprowadzaniu po twarzy
    - podkład podkreślał mi suche skórki
    - nie matowił
    - bardzo słabe krycie, mimo że nie mam mocno problematycznej cery
    - twarz po nałożeniu tego podkładu nie wyglądała najlepiej
    - często miałam wrażenie że najjaśniejszy odcień (sand beige) był o wiele za ciemny

Jedyny plus tego podkładu jest taki, że jest bardzo wydajny. Nie mogłam doczekać się, aż się skończy.

Chcesz pochwalić CzekoladoweCiasto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko!
  • Skusiłam się na ten produkt będąc w Niemczech, w drogerii D&M kosztował może 3,5 euro. Nie liczyłam na rewelację i tu byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.
    Mega wydajność
    Wspaniałe krycie
    Super konsystencja
    Długotrwały efekt
    Przy tym podkładzie zapomniałam ,ze istnieje korektor ; )
    Mieszałam go z kremem bo nie potrzebowałam aż tak mocnego krycia. Szkoda ,ze w PL jest dosyć ciężko dostępny..;/ Jak tylko mam okazję kupuję 3-4 opakowania
    Odejmuje pół gwiazdki za troszkę nieprzyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 8/10

Chcesz pochwalić Havanaczos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Badziew.
  • Długo szukałam kosmetyku dla swojej cery ( trądzikowa, tłusta, nadmiar sebum ) i pozostaje mi szukac nadal. Zachęcona opiniami na wizażu skusiłam się i stosuję go już długo, ale tylko z względu, że już trochę nie mam siły i zapału do szukania czegoś nowego znowu bo z doświadczenia wiem że tylko na idelanej albo prawie idealnej cerze pudry, podkłady ładnie wyglądają, nie oszukujmy się. Przetestowałam ich wiele.

PLUSY:
    * dobrze kryje, ale efekt utrzymuje się krótko,
    *matowi, też na krótko i nawet powiedziałabym że efekt czasami jest odwrotny do zamierzonego, czyli patrząc na tą zmatowioną cerę stwierdzam żę chyba lepiej gdyby się świeciła,

MINUSY:
    *mała gama kolorów,
    * krótki czas matowienia ( w ciepłe dni to czasem pół godziny - godzinę było ok ),
    *poszarza cerę, bez makijażu wygląda ona po prostu bardzo brzydko,
    *mam wrażenie żę powoduje szybsze starzenie się cery,
    *nie wiem czy to dobre wyrażenie, ale ' waży się', robią się takie nieefektowne kropkowacenia,
    *podkreśla suche skórki,
    *spływa na brwi,

Ilość zużytych opakowań: 3-4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Marzenka9525 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Bardzo dobry produkt do cery mieszanej i tłustej.

cena
    wydajność
    kolory
    trwałość
    naturalność

jak wszystkie matujące podkreśla zmarszczki
    trzeba uważać z ilością, już niewielka daje duży efekt

Podsumowanie:
    warto wypróbować bo za tą cenę to dobry produkt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mruffka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • To zdecydowanie mój ulubiony podkład z tej półki cenowej.
    Mam mieszaną cerę w dodatku walczę z niedoskonałościami a Manhattan Powder Mat Make Up idealnie wszystko ukrywa.

Plusy:
    + wygodne opakowanie
    + pudrowa konsystencja (idealnie sie rozprowadza)
    + doskonale krycie
    + idealnie matuje (całą noc na imprezie )

Minusy:
    - jeden malutki: jak dla mnie mało wydajny (sporo go używam wiec zupełnie subiektywna opinia)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3x30ml

Chcesz pochwalić inkaswinka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij