Thierry Mugler, Angel EDP

Powiększ Thierry Mugler, Angel EDP

Zgłaszająca osoba: Joanna

Żaden zapach nie pachniał nigdy tak jak `Angel`. Thierry Mugler kierując się bardziej instynktem niż trendami mody, stworzył `Angel` dla kobiety, która jest w połowie aniołem, w połowie diablicą. Zapach pełen kontrastów, lodowaty błękit flakonu, symbol nieba i marzeń, kryje zaskakujący żar zmysłowości. Jak mawiał Mugler `strzeżcie się aniołów`. Wykreowany w 1992 r.
Zamknięty we flakonie z ręcznie szlifowanego szkła. Występują 3 kształty flakonów - najbardziej znana gwiazda (25, 50 ml), wysmukły (15, 100 ml), kolekcjonerski 75 ml. Można też nabyć zwykłe, nieozdobne opakowanie do uzupełnienia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: słodkie owoce, jeżyna, nuty morskie, miód
nuta serca: czekolada, karmel, kumaryna
nuta bazy: wanilia, paczula

Cena: ok. 150zł / 15ml; 250zł / 25ml; 315zł / 50ml; 600zł / 75ml

• Elektryzująca miłość!
  • Próbkę tego zapachu zdobyłam przypadkiem, długo przeleżała na półce, bo tkwiłam w przekonaniu, że Angel to zapach delikatny....Nic bardziej mylnego. Po psiknięciu na skórę nie dowierzałam i byłam zła na siebie, że wcześniej go nie przetestowałam! Mocny, cierpki, gorzki, a zarazem słodki zapach. Bardzo odważny i trwały. Wraz z Diorem Poison mój hit!

Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić Kingulaaa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Zgliszcza
  • Długo pragnęłam mieć wielbioną przez miliony gwiazdkę i w końcu doczekałam się paradoksalnie na gwiazdkę 2014 ;-) pech chciał, że dostałam ją zanim przetestowałam ów zapach

Zapach jest specyficzny, trudny do zdefiniowania, trochę chemiczny, duszący, migrenogenny, diabelsko trwały (i za to dwie gwiazdki)
    Na mnie pachnie mokrą ziemią, cmentarzem, czymś stęchłym. Nie wyczuwam w nim niczego za co jest tak wielbiony. Moje otoczenia również nie przyjęło go z poklaskiem wręcz przeciwnie. Flakon jest przecudny.

Szukając perfum dla siebie nigdy nie sugerujmy się tylko opiniami, każdy zapach powinien być dobierany idnywidualnie, na każdej skórze ten sam zapach pachnie inaczej i wiele razy się o tym przekonałam.

Angel na pewno nie należy do tzw bezpiecznych perfum, które można kupić w ciemno. Uroczy niebiański flakonik może nas bardzo zmylić ;-)
    Po raz kolejny zawiodłam się na zapachu z którym wiązałam duże nadzieje..

Używam tego produktu od: maj
    Ilość zużytych opakowań: próby oraz 50ml nierozpoczęte

Chcesz pochwalić Goska_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwintesencja kobiecości
  • Zapach klasyk.
    Mocny słodziak, który ma tyleż samo wielbicielek ile wrogów.
    Można go kochać albo nienawidzić.

Co by nie powiedzieć, obok tego zapachu po prostu ciężko przejść obojętnie.
    Zawsze wzbudza jakieś uczucia, nie zawsze pozytywne, ale nie można mu odmówić jednego- jest JAKIŚ, ma duszę i głębię.

Angel to zapach pełen kontrastów.
    Jest słodki, ciepły, otulający, ale jednocześnie ma taką "metaliczną" nutę, która sprawia, że nie jest mdły i bez wyrazu.
    Ową nutę wyczuwam jedynie na początku, w miarę jak zapach się rozwija wyczuwalna jest tylko słodycz.
    Słodycz piękna, seksowna i w niczym nie przesadzona.
    Jest jej tyle i powinno być.

Obłędna mieszanka czekolady, wanilii, paczuli i karmelu sprawia, że czuję się wyjątkowo, pięknie i seksownie.
    Do tego zapachu nie pasuje sportowy outfit.
    Jego piękno wymaga bardziej uroczystej oprawy! Szpilki i sukienka mile widziane!;-)

Zapachu używam w te dni, kiedy chcę czuć się wyjątkowo. Angel pomaga poczuć mi się pewniej i bardziej kobieco. Gdy jestem ubrana w ten zapach po prostu czuję, że mogę wszystko.
    Uwielbiam go właśnie za to uczucie! Wystarczy kropla i mój nastrój momentalnie się poprawia.

Zapach, którego długo nic nie przebije.
    Kocham, kocham, kocham.
    Aż sama się dziwię, że odkryłam go tak późno.

Jest trwały, wyczuwalny dla otoczenia, ale nie męczący. Zbieram za niego same komplementy.
    Radzę jednak nie przesadzać z ilością,bo wtedy może działać drażniąco.
    W przypadku Angela znakomicie sprawdza się powiedzienie " mniej znaczy lepiej".

Ilość zużytych opakowań: jedna flaszka 50 ml

Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielbiony latami.
  • Zapach ten uwielbiałam latami i zawsze, pomimo kosmicznej ceny, musiałam mieć gwiazdke na swojej półce w łazience.Jeśli można wyrosnąć z jakiegoś zapachu, to ja właśnie z niego wyrosłamTeraz mnie męczy, jest za cukrowy, za słodki i jest jego zbyt wiele udanych lub mniej podróbek.W pewnym momencie zauważyłam, ze bardziej podoba się mężczyznom z mojego otoczenia niż mnie.Było jeszcze jedno podejście i nawet Syn stwierdził, że to zapach, który najbardziej kojarzy Mu sie ze mną.Umęczył mnie, umordował.Zmienił mi sie charakter i upodobania i wole coś mocniejszego z pazurem-widocznie już nie jestem aniołem.Kochałam go również za trwałość-powalająca no i flakon cudo.Teraz już nie chcę nim pachnieć.

Ilość zużytych opakowań: około 10 po 25 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Toż to Monster a nie Angel!
  • Zanim pierwszy raz go powąchałam miałam jakieś mgliste przeświadczenie, że to mocarny słodziak. A ponieważ na słodkości mnie wzięło, postanowiłam niuchnąć.
    Nie poddałam się od razu. Pozwoliłam mu pobrzmieć trochę na nadgarstku czekając na tę obiecaną przez panią w perfumerii otulającą miękką słodycz i czystą czekoladę. Tyle, że na to chyba ruski rok musiałabym czekać . Na mnie w każdym razie żadna słodycz pojawić się nie chce. Jaki więc jest ten Po(twór) Muglera? Ostry, świdrujący w nosie, mega drażniący. Lodowaty i niepociągający.
    Są zapachy, które odrzucając jednocześnie czymś wabią, mówią: "precz", a potem odwracają się i zalotnie puszczają oko. Otóż ten zapach wyłącznie odrzuca. Mówi "precz" i wcale nie w taki sposób, że czuje się ekscytację na myśl o dalekiej podróży

Nieprzyjemne odczucia potęguje jeszcze jego moc, moc bomby atomowej. Jeden psik może zabić. Wgryza się w skórę, w ubrania i pozostaje tam o wiele dłużej niż by się chciało.

To taki mocarny potwór, perfumiarska Godzilla. Jednym słowem Monster. I tak się powinny te perfumy nazywać.

Flakon taki sobie. Nie jest dla mnie gwiazdką z nieba.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Recenzja otrzymała 6 pochwał. Chcesz pochwalić lucciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • gwiazda dla gwiazdy!
  • Zapach nie jest przeznaczony dla kobiet, które lubią być w cieniu lub są szarymi myszkami. Te perfumy są dla prawdziwej GWIAZDY! …albo dla szarej myszki, która chciałaby się tą gwiazdą stać. Są bardzo intensywne, wyjątkowo mocne i wyraziste. Od razu wyczuwalne w tłumie, wyróżniające się, oryginalne i zmysłowe. Popieram opinie, o zamianie z aniołka w diabełka …;-)

+oryginalny, wyjątkowy zapach
    +bardzo trwałe
    +świetne, eleganckie opakowanie (w kształcie w gwiazdy!)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić miss_mazur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Narzeczona Frankensteina
  • Nazwa „Angel” może zmylić. Wszyscy ci, którzy spodziewają się lekkiej pudrowej nuty, niech lepiej złapią mamę za rączkę zanim przetestują zapach .

Angel początkowo nie ujawnia żadnej słodyczy. Kaliber jest bardzo ciężki i strzela wielkimi pociskami, które potrafią zrobić z nas miazgę. Początkowa faza zapachu jest ostra, pieprzna i goździkowo-piżmowa. Porównać ją można do silnie opancerzonego okrętu floty wojennej, który ciśnie z dużą prędkością naprzód. Ci bardziej wrażliwi z pewnością zostaną szybko zmieceni z powierzchni.

Ja chyba jestem zbyt miękka na ten zapach, bo po pierwszym starciu obeszła mnie cykoria (choć do płochliwych nie należę). Nie wiem dlaczego, ale nie wyczuwam miodowych i karmelowych akcentów (może gdzieś hen hen za horyzontem). Angel to potężna repeta z kadzidła, paczuli i twardej jak kamień żywicy. Jeśli mówić tu o jakiejś słodyczy, to takiej zdeptanej i zniewolonej przez orientalnych dominatorów .

Zapach dla odważnych śmiałków, którzy nie trzęsą portkami z byle powodu i nie boją się opowieści o szalonych naukowcach, nieudanych eksperymentach genetycznych, prosektoriach i cmentarzach.

Angel to nie jest słodki aniołek w typie Czarodziejki z księżyca, to Narzeczona Frankensteina, czy nawet Predator. Zapach potrafi dodać pewności siebie, czy mocy i jest gwarantem tego, że otoczenie zwróci na nas uwagę (jedni zachwycą się, innych trzeba będzie reanimować).

Kto jest odważny, podejmie wyzwanie. Ja wysiadam i drzwi zamykam. Lubię ciężki kaliber, ale na ten jestem zbyt wątła w ramionkach.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: próbka 2 ml

Recenzja otrzymała 6 pochwał. Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładne ale..
  • Na pewno są wyjatkowe ale nie sa fenomenalne. Są fani i fanki ale tez wrogowie tego zapachu. Ja czasem sie nimi psikam ale .. no wlasnie czasami. Niestety kiedys usiadłam (chwile po spryskaniu) przy mezczyznie na randce i zaczął kichać.. czułam ze to przez intensywnosc tego zapachu bo sa dosc ciezkie.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudiamatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostaje ze mną
  • Uwielbiam, dopiero mając go na sobie czuję się ' kompletnie ubrana' i 10 razy pewniejsza siebie. Bardzo długo szukałam swoich perfum - jedno psikniecie Angela i juz wiedzialam ze je znalazlam Na pewno nie dla każdego, ale warto go wyprobowac, a nuz zakochacie sie tak samo Kosztuje sporo, ale dla mnie to dobrze wydane pieniadze.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 5?

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elizqaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapach mojego życia!
  • Jeszcze będąc nastolatką (!) dostałam "Angela" od mojego taty - wydawałoby się, zapach nieodpowiedni dla tak młodej dziewczyny (i fakt teraz też uważam to za profanację), ale zakochałam się w nim od pierwszego psiknięcia! I tak trwam już 10 lat, każdą moją zimę pachnąc anielsko, wciąż słyszę mnóstwo pozytywnych opinii od znajomych, że "pięknie pachnę", od rodziców, że "ten zapach do mnie przyrósł", od mojego mężczyzny, nawet od pana z banku "ZNIEWALAJĄCO pani pachnie!" Tak, ten zapach zniewolił i mnie!!! Myślę, że to specyficzna kompozycja i niepochlebne opinie na jego temat mogą pojawiać się wówczas, gdy chemia zapachu gryzie się z czyimś Ph skóry, ja nigdy od nikogo nie usłyszałam, że Angel śmierdzi.

Ilość zużytych opakowań: multum

Chcesz pochwalić BlackAnn za czytelną i pomocną recenzję?