Inglot, Under Makeup Base (Profesjonalna baza pod makijaż)

Powiększ Inglot, Under Makeup Base (Profesjonalna baza pod makijaż)

Zgłaszająca osoba: spray

Żelowa baza matująca, wchłaniająca nadmiar sebum, zapobiegająca błyszczeniu się skóry. Przedłuża trwałość makijażu.

Skład: Cyclopentasiloxane, Polysilicone-11, Dimethicone (07.06.2012)

• Kiedys ulubiona
  • Ta baza pod makijaz byla dla mnie niezastapiona dopoki nie odkrylam Lancome Visionnaire. Ta z Inglota wygrywa jedynak cena.
    Pomijajac fakt, ze caly produkt jest praktycznie jednym wielkim siliconem, jest calkiem niezly, wyrownuje cere, przedluza trwalosc makijazu.
    Jezeli sie nalozylo wczesniej jakis krem na dzien, to przy nakladaniu tej bazy raczej sie wszystko poroluje i to jest zdecydowany minus.
    Kolejnym minusem jest nieprzepustowosc, a wiec skora nie oddycha, co dla cery tlustej moze skonczyc sie roznie.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: trzecie i po skonczeniu odstawiam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra baza
  • Bardzo wydajna, szybko sie wchłania, łatwo rozprowadza i przedłuża trwałośc podkładu, używam na wieksze wyjścia i póki co jestem z niej zadowolona choć mam wrażenie,ze to identyczna baza jak ta z Ingrid ale 3 razy droższa

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić Kasiorek2009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • JESTEM BARDZO ZADOWOLONA
  • SUPER!!!!

POLECAM, spontaniczny zakup ale jakże trafiony.

Mam nierówną skórę i dość suchą.

+wydajność
    +aplikacja
    +po użyciu skóra jest aksamitna, do tego stopnia że mam ochotę wysmarować się tym kosmetykiem w całośći
    +podkład ładnie się rozprowadza
    +nie wysusza
    +makijaż trzyma mi się dłużej niż bez bazy

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sellenia0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie widzę większej różnicy
  • to była moja pierwsza baza i stosowałam ją jedynie na jakieś większe wyjścia. od samego początku nie widziałam żadnej różnicy, jeśli chodzi o trwałość makijażu. ale ładnie wygładzała twarz i całkiem nieźle matowiła.

+ wygładza,
    + matowi, aczkolwiek nie na cały dzień - poprawki tak czy siak obowązkowel; do cery tłustej nie polecam,
    + jest w miarę wydajna,
    + współpracuje ze wszystkimi moimi podkładami,
    - troszkę mnie wypryszczało na drugi dzień, dlatego musiałam ją zmienić na inną, która okazała się moim KWC,
    - nie przedłuża trwałości makijażu,
    - cena moim zdaniem za wysoka jak na ten produkt,
    - należy odczekać min. 10 minut przed nałożeniem podkładu,
    - ekstremalnych warunków nie przetrwa.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sistermorphine za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Trochę się zawiodłam.

Ostatnio postanowiłam dać szansę marnie ocenianemu Inglotowi i dotarłam do tej bazy.... jej jedynym plusem jest to, że świetnie wygładza skórę i delikatnie ją matowi. Podkład rozprowadza się równo i bez zarzutu.

Natomiast później nie widać różnicy, równie dobrze można jej nie stosować.

Makijaż trzyma się przez taki sam okres czasu, baza nie przedłuża jego trwałości i jakości - po pewnym czasie twarz zaczyna się błyszczeć..

Uważam, że jest zbędna, warto szukać czegoś lepszego.

Chcesz pochwalić Alejandra20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO DOBRA baza
  • Nie byłam przekonana czy ją kupić po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy, ale bardzo się cieszę, że to zrobiłam. Baza jest rewelacyjna. Sprawia, że buzia jest niezwykle gładka i miękka w dotyku. Poza tym daje efekt delikatnego naturalnego zmatowienia, nawet kiedy nakładam ją na dość gęsty krem z filtrem SPF 20. Naprawdę polecam, jeśli ktoś nie jest do końca przekonany, kupcie sobie chociaż małą tubkę 10ml na spróbowanie, warto

Chcesz pochwalić Grace_Kelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna.
  • Bardzo fajny produkt. Nakładamy ją ręką, nie pędzlem, ani gabeczką, bo jest to produkt przeźroczysty, więc nakładanie palcem pozwoli nam na odczucie ile potrzeba. Poza tym trzeba odczekać chwile przed nałozeniem podkładu. poza tym jak sama nazwa wskazuje jest to baza pod makijaż, wiec nie nakłada sie jej pod oczy ani na powieki, bo od tego sa korektory i bazy pod cienie, pozwala tez to na unikniecie przesuszenia poszczegolnych parti.
    Plusy :
    +wygaladza
    +daje efekt aksamitnej skory
    +przedluza makijaż
    +przedluza trwalosc makijazu
    +wydaja

Minusy:
    -jak dla mnie niema (mam tlusa cere, ale wiadomo kazdy ma inny typ cery)

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 (male)

Chcesz pochwalić asiulka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoita
  • Jest to obok Daxa najlepsza baza jakiej dotąd używałam.

PLUSY:
    *ładnie wygładza cerę,
    *dobrze współpracuję z moimi podkładami, nie roluje się,
    *dość gęsta, przez co wydaje się być wydajna

MINUSY:
    *po kilku latach używania na codzień lekko wysuszyła cerę,
    *jak każda baza czasem potrafi napsocić , czego skutkiem mogą być wypryski(wiadomo, jeśli jest używana na codzień, jak w moim przypadku utrudnia skórze oddychanie).

Ogólnie dobry produkt.Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: nie liczyłam

Chcesz pochwalić rutka_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia obietnice
  • Baza spełnia moje oczekiwania, tzn. ładnie wygładza powierzchnię twarzy, matuje na długo strefę T, ładnie współpracuje z podkładem, nie zapycha, jest przyjemna w użytkowaniu i bardzo wydajna...jedna kropla tej bazy strcza na pokrycie całej twarzy. Na plus można dodać jeszcze niewygórowaną cenę za bardzo dobry produkt. Polecam!

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona!
  • Świetny produkt Inglota! Baza ładnie matuje, utrzymuje podkład przez dłuższy czas, poprawia wygląd, wygładza niedoskonałości,czyli spełnia swoje zadanie. Jest bardzo wydajna, potrzeba niewielkiej ilości kosmetyku, aby pokryć strategiczne miejsca POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Chcesz pochwalić iga8707 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Kompletnie zbyteczna
  • Nie wiem po co to kupiłam, chciałam wypróbować.
    I beznadzieja. zawiodłam się okropnie.
    Nie do cery tłustej.
    Śliskie to to, spływa z twarzy razem z podkładem.
    I nie ma sposobu, żeby podkład ładnie wyglądał i się trzymał. Po użyciu cera bardziej się świeci.
    Na serio nie wiem, czemu to ma służyć.
    Naciąganie pieniędzy i tyle.

Ilość zużytych opakowań: użyłam 3 razy i oddałam

Chcesz pochwalić eve40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra.
  • Bardzo dobra baza, jedna z lepszych.

Przede wszystkim ładnie matuje, delikatnie zmiękcza i wygładza skórę oraz bardzo ułatwia rozprowadzenie podkładu (w płynie, jak i w kompakcie).

Kolejny plus to brak zapachu, co bardzo sobie cenię w kosmetykach tego typu.

Czy przedłuża trwałość makijażu? Tak, jeśli się ją równo położy i odczeka przed nałożeniem podkładu około 10 minut. Wtedy baza dobrze się wchłonie i nie robią się smugi przy nakładaniu na nią czegokolwiek. No i co najważniejsze, cały makijaż ładnie trzyma się buzi, nie spływa. W moim przypadku, nawet po kilku godzinach podróży w dusznym, zatłoczonym pociągu, "make-up" pozostał w nienaruszonym stanie.

Dla mnie minusem jest fakt, że nie wyrównuje ona koloru skóry, ani nie rozmywa rozszerzonych porów (jest w końcu bezbarwna), ale to kwestia indywidualnych potrzeb. Co do zapewnień producenta wszystko się zgadza.

Jest dosyć wydajna.

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy

Chcesz pochwalić blubla za czytelną i pomocną recenzję?
  • w ogólnym bilansie wychodzi na plus
  • Baza INGLOT to była pierwsza baza, jakiej kiedykolwiek używałam. Za namową mojej Mamy kupiłam tę w mniejszym opakowaniu, na wypadek, gdyby się nie sprawdziła. Następnym razem może jednak skuszę się na większą... a może wypróbuję czegoś innego?

Moim zdaniem niczym szczególnym nie wyróżnia się od innych baz. Tak samo jak Ingrid czy Eveline przedłuża trwałość makijażu, ale nie jakoś znacząco. Jednak kiedy użyłam podkładu bezpośrednio na skórę, to doceniłam ten pomocny kosmetyk Największym jej plusem jest opakowanie - przezroczysta tubka powoduje, że nie zostawisz połowy bazy w opakowaniu, jak to jest w przypadku innych baz z pompką. Dozujesz ile chcesz, aż do ostatniej kropelki No i ta małą tubka wystarcza na dość długo, z tym, że nie używam jej jakoś strasznie dużo.

Tak więc podsumowując:
    + opakowanie (j.w.)
    + bez zapachu
    + wygładza
    + wydajna
    + nie zatyka porów!

+/- przedłuża trwałość makijażu, ale nie jakoś znacząco
    +/- troszeczkę matuje

- trochę wygórowana cena, inne bazy na tym "poziomie" kosztują nawet połowę mniej...

Niemniej jednak to chyba najlepsza baza jaką miałam. Od tej pory uzależniłam się od baz i bez nich czuję się trochę... naga

___________________________
    Pomocna recenzja? Daj "+" Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 małe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić diella za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwsza porządna baza!
  • Wypróbowałam już kilka baz z różnych (może nie najwyższych) przedizałów cenowych. Między innymi Dax, AA, Kobo...
    Niestety, po użyciu każdej z nich "świeciłam" się niemiłosiernie, skóra mi się przetłuszczała, była obciążona, a na dodatek, po kilku dniach (czasem nawet po jednym) na mojej, skłonnej do zapychania, buzi pojawiał się wysyp małych, podskórnych, wkurzających zaskórników. Kaszka! :|
    Za namową miłej pani w Inglocie kupiłam małe opakowanie tej bazy, chociaż byłam sceptycznie do niej nastawiona...
    Jakie było moje zdziwienie kiedy jej pierwszy raz użyłam:

+ przyjemnie się rozprowadza - wystarczy odrobina by posmarować całą twarz
    + nie wałkuje się - co miało miejsce w przypadku innych baz gdy nałożyło się ich trochę za dużo
    + wchłania się szybko nie pozostawiając tłustego filmu i uczucia ciężkości
    + przyjemnie rozprowadza się na niej podkład
    + wydaje mi się, że przedłuża żywotność i mat makijażu
    + wygładza (czasem nakładam trochę więcej na większą niedoskonałość wtedy łatwiej mi ją ukryć)
    + "zabija" suche skórki - ukrywa je
    + raczej nie zapycha

Minusów nie zauważyłam Jestem bardzo zadowolona z tej bazy. Używam jej codziennie i z pewnością kupię kolejne opakowanie, bo ułatwia mi makijażowe życie
    Pozdrawiam serdecznie!

Używam tego produktu od: ponad tygodnia

Chcesz pochwalić missaint za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatna.
  • Uważam, że bazy silikonowe są w sumie wszystkie bardzo podobne i mają takie same właściwości - bez względu na to jakiej firmy kupimy. Za każdym razem kupuję innej firmy i za każdym razem upewniam się w tym przekonaniu.

Bardzo duży plus za to, że jest w tubce 10 ml - w podróży bardzo przydatny gadżet.

Plusy :
    - dostępność
    - makijaż dłużej się utrzymuje
    - moja bardzo tłusta cera jest dłużej matowa
    - po nałożeniu twarz jest bardzo przyjemnie gładka
    - do wyboru dwie pojemności (10 ml i 30 ml)
    - cienie dłużej się utrzymują kiedy nałoży się ją na powieki

Minusy :
    - jak na tego typu produkt to cena jest moim zdaniem trochę za wysoka :
    10 ml - 20 zł,
    30 ml - 37 zł.

Co do wydajności trudno powiedzieć, ponieważ nie używam tego typu produktów na codzień.
    Produkt dobry - warty wypróbowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mitasa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Baza ma super konsystencję. Daje niesamowite uczucie gładkości skóry. A co najważniejsze na prawdę działa. Makijaż trzyma się na niej cały dzień, całą noc. Polecam w 100%.

Używam tego produktu od: 6 misięcy

Chcesz pochwalić nacioss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego.
  • (Recenzja edytowana dnia 28.02.2014)
    Używałam tej bazy bardzo długo, w między czasie testując też inne, i szczerze mówiąc na początku byłam w niej zakochana, ale teraz stwierdzam, że raczej nie ma w niej nic specjalnego. Jest po prostu kolejną silikonową bazą, która żadnych cudów nie robi.
    Jest to zdecydowanie jedna z cięższych baz jakie testowałam. Owszem, skóra twarzy jest po niej gładka, ale baza nie "wsiąka", tylko nadal jest wyczuwalna, co wg mnie jest wręcz ochydne. Owszem, trochę minimalizuje widoczność porów, ale nie jest to efekt zwalający z nóg. Osobiście mam rozszerzone pory na nosie i policzkach i mimo nałożenia tej bazy, musze się wciąż sporo napracować z podkładem, żeby te okolice jakoś wyglądały. Zauważyłam też, że czasem udaje się tę bazę ładnie nałożyć i jakoś wyglądać, ale czasami choćbym nie wiem jak kombinowała, to robi mi efekt maski, mimo iż nakładam jej minimalną ilość.
    Trwałością niestety też pochwalić się ta baza nie może. Po około godzinie już świecę się jak latarnia. I gdyby tylko to było problemem, to bym nie marudziła, ale jest ona też wyjątkowo niekomfortowa, a wręcz upierdliwa.
    Używałam jej we wszystkich porach roku, z różnymi podkładami, dbam o cerę i nawet ostatnio mogłam nazwać ją mieszaną, a nie kompletnie tłustą, a ta baza nadal nie chce współpracować.
    Jedynym jej plusem wg mnie jest to, że jest niesamowicie wydajna.

Chcesz pochwalić ElGi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako pierwsze doświadczenie z tego typu kosmetykami może być
  • Baza dobrze się rozprowadza, jednak z niektórymi podkładami nie wpółgra tzn wałkuje podkłady np firmy Revlon.
    Początkowo po nałożeniu bazy skóra jest gładziutka, niestety tylko w dotyku, brak jakiegokolwiek efektu wizualnego.
    Dobrze przedłuża trwałość makijażu, cienie do powiek w stanie takim jak zaraz po nałożeniu wytrzymują 8 godzin, póżniej zaczynają się lekko wałkować (łatwo można rozetrzeć) i trochę ciemnieją.
    Brak jakichkolwiek właściwości matujących nawet przy mojej suchej cerze, po około 2 godzinach twarz zaczyna się świecić.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lithobius za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • To była moja pierwsza baza pod makijaż. Niby dobrze się rozprowadza, wchłania się też nie najgorzej, ale niestety nie matuje tak jak powinna. Buzia świeci się bardzo szybko. Za szybko zdecydowanie. Nie mam bardzo tłustej cery, raczej mieszaną i np. baza wygładzająca Dax-u bardzo dobrze sobie radzi z takim jak moje średnim świeceniem, więc pewnie osoba z mocno tłustą cerą z bazy Inglota będzie tym bardziej nie zadowolona.
    Plusy? Nie za bardzo je widzę. Opakowanie też średnie, bo tubka nie jest najlepszym wyjściem dla tego typu kosmetyku. Cena też dosyć wysoka, a więc zakupu tej bazy nie polecam.
    Używam tego produktu od: poł roku Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Polabr za czytelną i pomocną recenzję?
  • okej
  • mialam juz dwie te bazy. uwazam ze sa bardzo dobre tylko nalezy nakladac ich bardzo malutko. mam miniature 15ml do oczu. starczaja na bardzo dlugo. ujednolicaja skore, ktora staje sie miekka i aksamitna w dotyku. w przypadku makijazu oczu cien sie nie roluje, jednak wystarczy przesadzic a efekt jest odwrotny. jestem zadowolona. nie zawiodlam sie

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w polowie 2

Chcesz pochwalić siusiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Kupiłam z polecenia koleżanki i mi się spodobała. Dobrze się nakłada, cera tak bardzo nie błyszczy i ładnie się komponuje z podkładem.

Jeśli chodzi o przedłużenie trwałości makijażu, to aż tak bardzo nie byłam zaskoczona, że ten kosmetyk się w tym nie sprawdził, skoro cena jest niewielka.

Ale i tak lubię tę bazę

Chcesz pochwalić Iga87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Już czytałam podobną opinię. Mi również pani próbowała wcinsąć duże opakowanie, ja jednak za namową taty, który był akurat ze mną w sklepie skusiłam się na to mniejsze za ok 20zł (żeby najpierw zobaczyć, czy się sprawdzi). I dobrze, że posłuchałam. Wcześniej nie miałam okazji używać bazy pod podkład, jednak wiele słyszałam o jej cudnownym działaniu. Więc zdecydowałam się zakupić ją przed weselem. Niestety, ale nie zauważyłam większej trwałości mojego make-up'u. Może nie było gorzej, ale lepiej też nie.
    Przyjemna jest jedynie aplikacja. Zaraz po nałożeniu skóra jest przyjemnie gładka.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, malutkie, ale nadal całkiem pełne

Chcesz pochwalić Khadaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Kupiłam troszkę inną wersję tego kosmetyku, w tubce 10 ml, za bodajże 20 zł.

Faktycznie matuje, zbiera nadmiar sebum i, co ważne, przedłuża trwałość makijażu. Do tego bardzo wydajna i jedwabista. Polecam

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Malwina_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego.
  • Kupiłam tę bazę pod makijaż pod chwilą impulsu oraz z braku większych funduszy na coś lepszego. Pani na stoisku inglota bardzo zachęcała do kupna, ponieważ wg producenta baza działa matująco oraz skóra swobodnie może oddychać. Niestety, trochę się zawiodłam. Co prawda baza faktycznie nie zapycha, ale co do efektu matującego to nie jestem za bardzo przekonana. Również zauważyłam, że baza lekko wysuszyła mi cerę. Pojemność kosmetyku jest bardzo mała i wcale nie jest aż tak wydajny. Za tę cenę wolę zdecydowanie coś lepszego i większego, chociażby nawet zwykły krem nawilżający.

Używam tego produktu od: od ponad tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić purplehaze1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Jedyne co ta baza potrafi, to ładnie wygładzić.
    Faktycznie jest to przyjemne uczucie, acz kolwiek z czasem wrażenie to przemija a makijaż maże się i maże... okropność.

Najlepszy podkład może na niej wyglądać słabo.
    Rzomywa się i znika, kumuluje się nieestetycznie w załamkach i nie tylko, na ploiczkach, na brodzie.

Mam cere tłustą, matu zero.

Początkowo podobała mnie się, zuzyłam nawet 2opakowania!
    KUedyś działała nawet nieźle, teraz to dramat.
    Nie potrafiłabym juz utrzymać w niej ładnego make up-u calutki dzien.
    Zauważyłam też, że zapycha i to mocno.
    Skóra błyszczy się niemiłosiernie już po 2h...

Generalnie NIE POLECAM
    Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zuzytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić malaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?