Inglot, Under Makeup Base (Profesjonalna baza pod makijaż)

Powiększ Inglot, Under Makeup Base (Profesjonalna baza pod makijaż)

Zgłaszająca osoba: spray

Żelowa baza matująca, wchłaniająca nadmiar sebum, zapobiegająca błyszczeniu się skóry. Przedłuża trwałość makijażu.

Skład: Cyclopentasiloxane, Polysilicone-11, Dimethicone (07.06.2012)

• WSPANIAŁA BAZA !!
  • Zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu! Nie czuć jej w ogóle na twarzy, wtapia się w skórę idealnie pozostawiając ją jedwabiście miękką i gładką ! jest bezzapachowa, wystarczy na bardzo długo ponieważ trzeba niewielką ilość alby rozprowadzić ją na twarz. Zdecydowanie polecam !

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić barbaska2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie widzę różnicy...
  • Nie widze różnicy, z bazą czy bez...
    No może pierwsze wrażenie robi różnicę, bo twarz wygładza się, ale to tylko złudzenie. Silikonowe. U mnie, niestety, ta baza nie robi niczego. Podkład nałożony na nią, czy bez niej, zachowuje się dokładnie tak samo. To, czy się swiecę, zależy raczej od kremu, ewentualnie od przypudrowania i zmatowienia cery.
    Krzywdy mi nie zrobiła, ale dobrze, że się kończy, więcej już sie nie spotkamy...

Wielkim plusem jest jej wydajność, używam nieregularnie, ale dosyć długo i jakoś skończyć się nie może...

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić magda_pi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedys ulubiona
  • Ta baza pod makijaz byla dla mnie niezastapiona dopoki nie odkrylam Lancome Visionnaire. Ta z Inglota wygrywa jedynak cena.
    Pomijajac fakt, ze caly produkt jest praktycznie jednym wielkim siliconem, jest calkiem niezly, wyrownuje cere, przedluza trwalosc makijazu.
    Jezeli sie nalozylo wczesniej jakis krem na dzien, to przy nakladaniu tej bazy raczej sie wszystko poroluje i to jest zdecydowany minus.
    Kolejnym minusem jest nieprzepustowosc, a wiec skora nie oddycha, co dla cery tlustej moze skonczyc sie roznie.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: trzecie i po skonczeniu odstawiam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra baza
  • Bardzo wydajna, szybko sie wchłania, łatwo rozprowadza i przedłuża trwałośc podkładu, używam na wieksze wyjścia i póki co jestem z niej zadowolona choć mam wrażenie,ze to identyczna baza jak ta z Ingrid ale 3 razy droższa

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić Kasiorek2009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • JESTEM BARDZO ZADOWOLONA
  • SUPER!!!!

POLECAM, spontaniczny zakup ale jakże trafiony.

Mam nierówną skórę i dość suchą.

+wydajność
    +aplikacja
    +po użyciu skóra jest aksamitna, do tego stopnia że mam ochotę wysmarować się tym kosmetykiem w całośći
    +podkład ładnie się rozprowadza
    +nie wysusza
    +makijaż trzyma mi się dłużej niż bez bazy

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić sellenia0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie widzę większej różnicy
  • to była moja pierwsza baza i stosowałam ją jedynie na jakieś większe wyjścia. od samego początku nie widziałam żadnej różnicy, jeśli chodzi o trwałość makijażu. ale ładnie wygładzała twarz i całkiem nieźle matowiła.

+ wygładza,
    + matowi, aczkolwiek nie na cały dzień - poprawki tak czy siak obowązkowel; do cery tłustej nie polecam,
    + jest w miarę wydajna,
    + współpracuje ze wszystkimi moimi podkładami,
    - troszkę mnie wypryszczało na drugi dzień, dlatego musiałam ją zmienić na inną, która okazała się moim KWC,
    - nie przedłuża trwałości makijażu,
    - cena moim zdaniem za wysoka jak na ten produkt,
    - należy odczekać min. 10 minut przed nałożeniem podkładu,
    - ekstremalnych warunków nie przetrwa.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sistermorphine za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Trochę się zawiodłam.

Ostatnio postanowiłam dać szansę marnie ocenianemu Inglotowi i dotarłam do tej bazy.... jej jedynym plusem jest to, że świetnie wygładza skórę i delikatnie ją matowi. Podkład rozprowadza się równo i bez zarzutu.

Natomiast później nie widać różnicy, równie dobrze można jej nie stosować.

Makijaż trzyma się przez taki sam okres czasu, baza nie przedłuża jego trwałości i jakości - po pewnym czasie twarz zaczyna się błyszczeć..

Uważam, że jest zbędna, warto szukać czegoś lepszego.

Chcesz pochwalić Alejandra20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO DOBRA baza
  • Nie byłam przekonana czy ją kupić po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy, ale bardzo się cieszę, że to zrobiłam. Baza jest rewelacyjna. Sprawia, że buzia jest niezwykle gładka i miękka w dotyku. Poza tym daje efekt delikatnego naturalnego zmatowienia, nawet kiedy nakładam ją na dość gęsty krem z filtrem SPF 20. Naprawdę polecam, jeśli ktoś nie jest do końca przekonany, kupcie sobie chociaż małą tubkę 10ml na spróbowanie, warto

Chcesz pochwalić Grace_Kelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna.
  • Bardzo fajny produkt. Nakładamy ją ręką, nie pędzlem, ani gabeczką, bo jest to produkt przeźroczysty, więc nakładanie palcem pozwoli nam na odczucie ile potrzeba. Poza tym trzeba odczekać chwile przed nałozeniem podkładu. poza tym jak sama nazwa wskazuje jest to baza pod makijaż, wiec nie nakłada sie jej pod oczy ani na powieki, bo od tego sa korektory i bazy pod cienie, pozwala tez to na unikniecie przesuszenia poszczegolnych parti.
    Plusy :
    +wygaladza
    +daje efekt aksamitnej skory
    +przedluza makijaż
    +przedluza trwalosc makijazu
    +wydaja

Minusy:
    -jak dla mnie niema (mam tlusa cere, ale wiadomo kazdy ma inny typ cery)

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 (male)

Chcesz pochwalić asiulka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoita
  • Jest to obok Daxa najlepsza baza jakiej dotąd używałam.

PLUSY:
    *ładnie wygładza cerę,
    *dobrze współpracuję z moimi podkładami, nie roluje się,
    *dość gęsta, przez co wydaje się być wydajna

MINUSY:
    *po kilku latach używania na codzień lekko wysuszyła cerę,
    *jak każda baza czasem potrafi napsocić , czego skutkiem mogą być wypryski(wiadomo, jeśli jest używana na codzień, jak w moim przypadku utrudnia skórze oddychanie).

Ogólnie dobry produkt.Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: nie liczyłam

Chcesz pochwalić rutka_86 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij