Nail Tek, Formula II Foundation (Podkładowa odżywka do paznokci)

Nail Tek, Formula II Foundation (Podkładowa odżywka do paznokci)

Formuła Foundation II przeznaczona do paznokci miękkich, cienkich lub rozdwajających się posiada walory odżywcze Formuły II, Intensive Therapy.
Foundation posiada mikrowłókna i naturalne wypełniacze oraz wiąże pozostawiając lepką, matową powierzchnię. Idealnie wygładza płytkę paznokcia. Dzięki znakomitej przyczepności umożliwia długie noszenie barwnego lakieru.
Produkt łatwopalny. Zawiera formaldehyd. Chronić skórki olejem lub tłuszczem. Chronić przed dziećmi. Nie połykać. Nie wdychać. Unikać kontaktu z okolicą oczu.

olejek
odżywki do paznokci
regenerujące, wzmacniające

Jeszcze nie hit, ale i tak najlepsza z dotychczas stosowanych

Z paznokciami to ja mam ogrooomny problem. Są strasznie kruche, wystarczy byle szurnięcie, żeby je złamać. Ale najgorsze jest to ciągłe rozdwajanie. Na mało którym palcu mam paznokieć w całości, bo większość jest z rozdwojoną płytką, która wchodzi tak coraz głębiej i głębiej. Tak naprawdę gdybym nie malowała paznokci ( a maluję klasycznymi lakierami) to nie byłabym w stanie ich utrzymać. Tylko to je chroni i wzmacnia. Niestety problem jest też taki, że na zniszczonych paznokciach lakier trzyma się krócej. Także z ogromną pomocą przyszła mi ta odżywka. Nawet jeśli nie daje efektu zdrowszych, grubszych, mocniejszych i odżywionych paznokci. Bo nie zauważyłam zdecydowanej poprawy w tym kierunku... To jednak nadaje się świetnie jako baza podkładowa pod lakier. Znacznie przedłuża jego utrzymanie się. Ja stosowałam ją razem z nawierzchniową z tej samej serii i różnica była ogromna. Może pazurki nieco dłużej wysychają, ale warstwa tej odżywki, dwie warstwy lakieru i warstwa nawierzchniowa dają naprawdę utwardzone paznokcie! To jest mój w jakimś sensie hit.

Ulubiona odżywka i baza

Zawsze maluję paznokcie lakierem na uprzednio położoną na nie bazę. Jeśli baza jest odpowiednio dobrana do typu paznokci, znacznie poprawia ona trwałość lakieru, co w przypadku preferowanego przeze mnie tradycyjnego manicure jest bardzo istotne. Odżywkę do paznokci Nail Tek w wariancie 2 do miękkich paznokci kupiłam przez przypadek i od tamtej pory się z nią nie rozstaję. Sprawdza się zarówno jako odżywka wygładzająca nierówności płytki i utwardzająca ją, jak i po prostu baza wydłużająca trwałość manicure.

Produkt znajduje się w szklanym, typowym dla lakierów do paznokci opakowaniu z cienkim pędzelkiem. Ma mleczny, półtransparentny kolor. Odżywkę z łatwością się nakłada, bardzo szybko wysycha. Tworzy na płytce cienką warstwę, która wygładza jej nierówności, wzmacnia ją i utwardza. Bardzo ładnie wygląda na paznokciach samodzielnie - nałożona na nie warstwa odżywki nadaje paznokciom jednolity mleczny, matowy kolor. Nałożona jako baza pod lakier, zwiększa jego przyczepność, co przekłada się na większą trwałość stylizacji. Odkąd stosuję ten produkt, zauważyłam, że moje paznokcie są mocniejsze, rzadziej się łamią, łatwiej jest mi je zapuścić. Również dobrze sprawdza się też jako baza pod lakier - dzięki niej klasyczny manicure utrzymuje się na płytce w świetnym stanie około tygodnia.

Polecam tę odżywkę wszystkim, którzy liczą na wymierne efekty - zdecydowanie pomoże w polepszeniu kondycji paznokci, świetnie sprawdzi się też jako baza pod lakier. Warto.

Odżywka do paznokci

Generalnie jestem zadowolona z tej odżywki. Bardzo osłabiłam sobie paznokcie poprzez nieumiejętne zdjęcie hybryd, były bardzo cienkie, papierowe i rozdwojone.
Odżywka utwardziła paznokcie oraz je wzmocniła dzięki czemu odrosły i znowu mogę nakładać hybrydy. Płytka paznokcia przestała się rozwarstwiać.
Fajne jest to, że mam ją otwartą kilka miesięcy a nie zgęstniała, można nałożyć cieniutką warstwę.
Jak ktoś potrzebuje kuracji wzmacniającej to mogę polecić tę odżywkę. Można ją dorwać w drogeriach internetowych za mniej niż 20 zł.

Produkt spełnia kilka funkcji

Produkt spełnia kilka funkcji - odżywia paznokcie, działa jako podkład chroniący płytkę przed zabarwieniem, przedłuża przyczepność lakieru. Produkt wydajny, polecam osobom z rozdwajającą się płytką, lub "papierową". Wg mnie działa długotrwale nawet po zaprzestaniu używania. Zdecydowanie przy niej zostanę :)

Wzmacnia, utwardza, wydajna

Kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu i okazała sie bardzo ok:

+ wzmacnia paznokcie
+ utwardza płytkę
+ super baza pod lakier
+ lakier dłużej sie na niej trzyma
+ nałożona solo ładnie wyglada - ma delikatnie mleczny kolor i trochę mat
+ dostępność

Polecam, często w promocji w drogeriach - dobrze zainwestowane pieniądze :)

Świetna odżywka

Polecam wszystkim. Kupiłam ją na promocji w Hebe kilka miesięcy temu. Od tego czasu staram się używać jej regularnie. Odżywkę stosuję za każdym razem, gdy maluję paznokcie. Naprawdę regeneruje płytkę i dzięki niej paznokcie się nie rozdwajają. Cena może nie zachęca i szybciej kupi się odżywkę Eveline, ale moim zdaniem ta jest o wiele lepsza. Widać to po każdym zmyciu lakieru.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Całkiem nieźle.

To może będzie w punktach, będzie bardziej czytelnie:
- Odżywka nie wyeliminowała rozdwajania paznokci, ale znacznie to zredukowała. Tu muszę dodać, że wielkiego problemu nigdy z tym nie miałam. Gdy mam już całkiem długie paznokcie - zaczynają się rozdwajać.
- Stosowałam tą odżywkę jako bazę. Poprawy odżywienia nie zauważyłam.
- Jako baza sprawdza się bardzo dobrze, nie mam jej nic do zarzucenia - szybko schnie, nie zmienia koloru lakieru.
- Jest wydajna (starczyła mi prawie na pół roku stosowania 1-2 razy w tygodniu).
- Żółknięcia nie zauważyłam.

Podsumowując: Na razie nie planuję kupować jej ponownie, chcę spróbować czegoś innego. Dla "problemowych" paznokci może okazać się nie wystarczająca, dla mnie była całkiem niezła.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Paznokcie zaczęły się jeszcze bardziej rozdwajać

Nie będę ukrywać, że pokładałam w tej odżywce duże nadzieje. Od (2?) lat używałam Eveline i nawet dobrze działała, ale miałam wrażenie, że od jakiegoś czasu stan moich paznokci zaczął się pogarszać. Zawsze miałam problem z rozdwajaniem, a Eveline pomogła, ale nie usunęła go zupełnie. Chciałam na dobre skończyć z rozdwajaniem, więc po tylu dobrych recenzjach postanowiłam kupił Nail Teka.

Na początku, było w porządku. Paznokcie stały się trwardsze, zapuściłam je do nawet niezłej długości, chociaż nie było oszałamiającego efektu, nadal pojedyncze się lekko rozdwajały, więc musiałam je obciąć. Po około mięsiącu używania samej/pod lakier nic się nie poprawiło, a potem zaczęło pogarszać. Im częściej ją stosowałam, tym było gorzej. W tym momencie rozdwaja mi się 5 paznokci, w tym jeden bardzo poważnie.

Doszłam do wniosku, że to wina formaldehydu i przestaje używać tej odżywki. Niektórym pomaga, ale mi zaszkodziła. Lepiej uważać.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skuteczna

Podobnie jak zwykłą odżywkę, tę podkładową zakupiłam aby przywrócić paznokciom życie po żelu. Z efektu byłam bardzo zadowolona - odżywka sprawdziła się zarówno u mnie jak i u mojej mamy.

Plusy:
- utwardza płytkę
- nie pozwala na powstawanie odbarwień na paznokciu
- świetna alternatywa jeśli zamiast bezbarwnych chcemy mieć kolorowe paznokcie podczas kuracji
- przedłuża trwałość lakieru nawierzchniowego

Minusy:
- skład

Może będę się powtarzać, ale tego typu odżywki powinno się stosować tylko tymczasowo - do chwili ustąpienia problemu. Później robią więcej złego niż dobrego - niestety.

Ilość zużytych opakowań: dwie kuracje po 1 opakowaniu

Tragedia UWAGA

Zacznę może od tego, że odżywkę kupiłam z polecenia kosmetyczki (miałam nakładany żel -później nieumiejętnie ściągnięty(przez \'kosmetyczkę") która doradziła mi, na zniszczone paznokcie zestaw składający się z tego produktu i jeszcze Nail Tek, Formula II Intensive Therapy for soft, peeling nails.
Całe szczęście nie zachowałam zdrowy rozum i odstawiłam zestaw jak tylko zobaczyłam co robi z moimi paznokciami. Domyślam się, że to zasługa formaldehydu. Paznokcie zaczęły żółknąć i boleć! Odstawiłam i zaczęłam stosować Regenerum-wszystko wróciło do normy.
Zestawu nie polecam. Szkoda paznokci.

Używam tego produktu od: parę razy
Ilość zużytych opakowań: niewielkie zużycie

A mogło być tak pięknie...

Wiele się nasłuchałam o NailTeku i zachęcona postanowiłam spróbować. I przez jakiś czas stosowałam go będąc całkiem zadowolona. Nie obserwowałam jakiś wielkich problemów. Wręcz przeciwnie - to świetny podkład, przedłużający trwałość lakieru i utwardzający paznokcie. Generalnie poprzednio nie zdarzyło mi się go stosować dłużej niż około dwóch miesięcy, bo prędzej czy później łamałam sobie długie paznokcie przez własne gapiostwo i przestawałam je w ogóle malować, bo krótkie kolorowe jakoś mi się nie widziały.
Ale jakiś czas temu musząc nosić krótkie paznokcie przeprosiłam się z ich malowaniem - baza Nailteka była w użyciu cały czas. Po jakimś czasie zauważyłam, że paznokcie mi się rozdwajają. Potem, że łuszczą. I, że nie mogę sobie w żaden sposób dać rady z doprowadzeniem ich do stanu używalności. Ich stan zamiast się poprawiać, zaczął się pogarszać. Szukając rozwiązania wpadłam na artykuły o formaldehydzie. I ostatecznie doszłam do wniosku, że to właśnie Nailtek wraz ze swoim składem są przyczyną moich problemów.
Niestety - po ponad trzech miesiącach regularnego używania tej bazy mam zniszczone paznokcie i czekam aż wreszcie się zregenerują. NaiTek w dłuższym okresie stosowania okazał się zamiast je wzmacniać - niszczyć. Biorąc pod uwagę cenę i jego sławę - jestem niesamowicie rozczarowana. Prawdopodobnie kupię go ponownie, ale raczej nie do codziennego stosowania. Polecam go jedynie doraźnie, zo zdań specjalnych gdzie zależy nam aby lakier przetrwał w jak najlepszej kondycji, jak najdłużej. Jednak na co dzień odradzam.

Używam tego produktu od: Półtora roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

SUPER!

Jest świetny!
Nie wiedziałam, ze moje paznokcie mogą być tak twarde i się nie rozdwajać! Jest super. :)

Zawsze mam pomalowane paznokcie, a ta odżywka znakomicie nadaje się na bazę.
Ogromnym minusem jest to, że ciężko ją dostać. Do tego cena też wysoka, ale warto.
Produkt jest bardzo wydajny i przede wszystkim skuteczny. Nigdy nie miałam lepszej odżywki. :)

Używam tego produktu od: rok