Avon, Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Smoothing Face Mask (Wygładzająca maseczka do twarzy)

Perłowa, wygładzająca maseczka do twarzy. Delikatnie działa na skórę, uwalniając swoje dobroczynne składniki. Formuła "peel off" tworzy jedną warstwę maseczki,którą łatwo usuniesz jednym ruchem. Cera nabiera świeższego, ładniejszego wyglądu, jest odżywiona, miękka i cudownie gładka.

bez efektu wow

Raczej nie zakupiłabym jej ponownie. Maseczka miała dość nieprzyjemny zapach i nie miała żadnych super właściwości. Jedynie to że zasychała do końca na twarzy i można było ściągnąć ją jak papier, w całości było fajne. Zawsze po aplikacji musiałam zmyć z twarzy cały ten zapach bo robiło mi się od niego słabo. Na moje nieszczęście maseczka była dość wydajna i męczyłam ją długo.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

fajna

Jest już ze mną długi czas, często do niej wracam. Maseczka jest nawet wygodna w użyciu, niestety nie schodzi z twarzy z całości tylko w płatach, ale i tak dobrze zastyga i fajnie się z nią współpracuje.
Moja cera po użyciu jest rozjaśniona, wyraźnie napięta (ale tak zdrowo) i generalnie wydaje się taka zdrowsza, promienna i zrelaksowana.
Jedynie musiałam się przyzwyczaić do zapachu, kiedyś mnie drażnił ale teraz jest już mi obojętny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Świetna maseczka :)

Świetna maseczka :)

Skóra jest po niej wygładzona i po prostu piękna :)

Maseczka ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, jest wydajna a do tego jest bardzo tania :)

Zdecydowanie warta wypróbowania :)

moja ulubiona :)

Zdecydowanie najlepsza maseczka z Avonu!
+pięknie pachnie
+łatwo się ją ściąga
+bardzo wydajna
+pozostawia skórę gładką i rozświetloną
Po zastosowaniu tej maseczki odczuwalny jest komfort na twarzy. Przy regularnym stosowaniu 1-2 razy w tygodniu starcza na długo i jest bardzo przyjazna w używaniu, a cera zdrowo promienieje.
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Z produktami AVON...

na dwoje babka wróżyła;)

Jeśli chodzi o maseczki, raczej cenię sobie tę markę, ale już w przypadku kremów - dotąd ŻADEN kosmetyk AVON nie spełnił moich oczekiwań:(

PLUSY:
+ oczyszcza, ale nie podrażnia(już po drugim nałożeniu - a kurację przeprowadzałam raz na tydzień - zmniejsza się liczba wyprysków),
+ każdorazowo po zdjęciu maski twarz jest przyjemnie gładka, miękka i matowa,
+ łatwo się ją usuwa i nie trzeba zużywać wody w nadmiarze;)
+ cena(na promocji można ją dostać już za 9,99 zł),
+ zapach nie drażni,
+ opakowanie wystarcza na długo.

MINUSY - nie stwierdzono:)

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

Uwielbiam

Maseczki zaczęłam używać jakieś 3 miesiące temu. Od początku mi się podobała. Ma ładny, choć specyficzny zapach i dosyć "gumową" konsystencję. Jest biała. Ładnie nakłada się na twarz, rozprowadza się równomiernie. Schnie mniej więcej tyle, ile mówi producent - czyli max. do 20 minut. Bez problemu można ją po wyschnięciu zdjąć z twarzy, która jest po jej użyciu mięciutka i gładka. Jak pupa niemowlaka! :) Szkoda, że nie jest w stałej sprzedaży, bo na pewno kupiłabym kolejne opakowanie.
PLUSY
+ ładny zapach
+ łatwo się rozprowadza
+ zasycha po 20 min
+ można ją zdjąć bez problemu
+ wygładza twarz
+ zmiękcza skórę
MINUSY
- ciężko zmyć ją z rąk
- regularna cena jest za wysoka
Ogólnie polecam. Jeżeli wróci do sprzedaży i będzie w niższej cenie na pewno ją kupię.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

są lepsze i tańsze

moja tubka miała trochę inne opakowanie (może stara wersja) ale nie znalazłam jej na wizażowej liście więc to chyba ta sama

maseczka spełnia podstawowo swoje zadanie, ale niestety opcja peel-off nie należy do moich ulubionych..

cena wysoka, jest dużo fajniejszych maseczek w niższej cenie

bardzo wydajna, starczyła mi na baaaardzo długo

po użyciu skóra jest przyjemna w dotyku i napięta. ale cudów nie ma

Używam tego produktu od: bardzo dawna

dla niewymagających

kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, ale trochę żałuję. nie jest to maseczka do zadań specjalnych. wygładza, ale nic poza tym. nie zauważyłam, żeby żeby po jej zastosowaniu pory były domknięte. nie oczyszcza, choć tak w zasadzie może nie powinnam się tego spodziewać po maseczce wygładzającej?? ;) maska jest bardzo gęsta i ciężko nałożyć ją równomiernie. jest niewydajna. ma nieprzyjemny zapach. plusem jest to, że nie podrażnia i nie zapycha.

zużyłam całą tubkę i nie zauważyłam poprawy kondycji cery. w tej cenie jest niejedna duzo lepsza maseczka.

Używam tego produktu od: używałam latem ub. roku
Ilość zużytych opakowań: 1 x 75ml

Genialna

Chyba moja ulubiona. Żadna maseczka tak dobrze nie oczyszcza mojej twarzy jak ta, do tego mocno ściąga pory, efekt utrzymuje się całkiem długo. Łatwo się ją usuwa z twarzy, podoba mi się zapach.Uważam, że warto ją przetestować :)

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Moja ulubiona maseczka

Uwielbiam maseczki peel-off i dlatego też ta tak przypadła mi do gustu.
Plusy:
+Wygładza
+piękny zapach
+oczyszcza pory
+nie podrażnia
+niska cena
+wydajność
+poręczne opakowanie

Jedyne na co trzeba uważać to brwi lub linię włosów jeśli o nie zahaczymy to ściągnięcie maseczki może być naprawdę bolesne!
Jest to jedna z moich ulubionych maseczek :)

Rzeczywiście wygładza!

Trzeba przyznać że wygładza. Skóra jest po niej taka delikatna i drobne krostki oraz nierówności zostają usunięte. Również wągry wydają się być mniej widoczne.
Ma bardzo gęstą konsystencje. Trzeba jej dużo użyć by rozprowadzić równomiernie na twarzy. Podczas jej nałożenia niemożliwa jest jakakolwiek mimika - jak to przy peel off. Bardzo mocno przywiera do skóry, podczas jej odklejania skóra jest chwilowo podrażniona jak przy odklejaniu plastra. Całość ściągam wg zaleceń, ale pozostałości, które zostały przy włoskach zmywam. Odrywanie jej przy linii włosów jest bolesne.

Podsumowując - efekt jest rewelacyjny! Ale jej użytkowanie jest nieprzyjemne. I ciężko jest tyle czasu nie poruszać mięśniami twarzy. Mimo, że naprawdę ją chwalę, sięgam po nią bardzo sporadycznie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Naprawdę wygładza :)

Testuję wszystkie maseczki z Planet Spa, więc i ta znalazła się u mnie w kosmetyczce.
Wygładzenie jest naprawdę zauważalne i uważam, że warto ją wypróbować przed jakimś wielkim wyjściem. Cera po użyciu jest bardzo przyjemnie gładziutka.
Używa się jej prosto - białą, gęstą mąź szybko się rozsmarowuje po twarzy, ona zasycha równo i ładnie się ściąga w jednym kawałku. W trakcie zasychania dość mocno ściąga twarz.
Ma bardzo fajny, specyficzny zapach.

Cena przystępna, wydajny. Polecam jak najbardziej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy