Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną (nowa wersja)

Powiększ Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Rayne

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Ulepszona receptura wzbogacona o specjalnie dobrane składniki aktywne zapewnia włosom i skórze głowy zdrowy i piękny wygląd.
Miód - aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiają i nawilżają ich włókna.
Cytryna - zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.
W rezultacie włosy są piękne i zadbane, lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku. Łatwiej się rozczesują i układają.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Soyamide DEA, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Laureth-4 Carboxylate, Glycereth-7, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Hydroxypropyltrimonium Honey, Citrus Medica Limonum, Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 16255, CI 19140.

Cena: 3,90zł / 200ml

• Jeden z ulubionych
  • Jest to jeden z moich ulubionych szamponow, do ktotego bardzo czesto wracam, bo db dziala na moje wlosy. Nie ma za zadanie odzywiac, wiec nie jest on idealny, ale jest to db szampon oczyszczajacy.

+ przyjemny zapach
    + nie placze wlosow
    + db sie pieni
    + db zmywa oleje
    + delikatnie oczyszca skore glowy
    + nie podraznia
    + nie przyspiesza przetluszcznia wlosow, ale tez go nie zmniejsza
    + tani
    + ogolnodostepny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie.
  • Plusy:
    *bardzo tania cena
    *wygodna butelka
    *dobrze domywa włosy
    *po umyciu mam dość ładne włosy (co w przypadku moich włosów jest trudne) i czuć lekko jego zapach

Minusy:
    *trudna dostępność
    *okropny zapach miodu :/
    *nie zauważyłam, żeby zrobił coś więcej, oprócz zwykłego umycia (chodzi o poprawienie wyglądu itp.)

Używam tego produktu od: używałam ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić onslaught za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się rewelacyjnie
  • Długo szukałam szamponu, który by dobrze oczyszczał włosy, skórę głowy i nie potęgował przetłuszczania. Trafiłam na niego przypadkiem podczas zakupów w supermarkecie i to był strzał w dziesiątkę. Nie zawsze mam czas na olejowanie czy nakładanie masek pod czepek, ale włosy po umyciu tym szamponem i nałożeniu przypadkowej odżywki wyglądają bardzo dobrze. Inne szampony w kombinacji z tymi samymi odżywkami powodowały puch na włosach albo totalny przyklap i konieczne było mycie na drugi dzień. Pewnie nie u każdego sprawdzi się tak dobrze, jak sprawdził się u mnie ale za taką cenę warto wypróbować

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ikaxd16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • tani szampon z nie najgorszej firmy (Joanna oferuje kilka ciekawych produktów wartych uwagi), niby do moich włosów ale się nie sprawdził. miał odżywać i wygładzać a raczej moje włosy wyglądały po nim jak stos siana . miałam wrażenie, że są przesuszone i okropnie je plątał, męczyłam się strasznie żeby w końcu go zużyć i takim sposobem połowa butelki służyła mi w sytuacjach awaryjnych jak brakowało innego szamponu, druga połowa poszła na mycie pędzli. nie mogę zarzucić, że nie domywał włosów ale i tak czułam taki dziwny dyskomfort. czasem nawet swędziała mnie od niego głowa. jeśli chodzi o zapach to zdecydowanie nie jest mój typ jeśli chodzi o szampony, jest zbyt mdły i niestety długo się utrzymuje. był średnio wydajny i dość słabo się pienił. nie kupię go na pewno i nie polecam, nie spełnia nawet obietnic producenta.

Chcesz pochwalić osuushi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczerze polecam!
  • Kupiłam ten szampon przy okazji zakupów gdzie wpadły do koszyka 3 szampony z Joanny. Ten okazał się być świetnym do codziennej pielęgnacji.

Zalety:
    - dostępność
    - cena! Zapłaciłam 3,30 za 200 ml!
    - bardzo ładne, estetyczne i wygodne opakowanie; na zakrętce można postawić butelkę przy końcu produktu
    - przyjemna lekko żelowa złocista konsystencja
    - śliczny, bardzo miodowy i słodki zapach - ma się wrażenie, że myjemy włosy samym miodem!
    - świetnie się pieni
    - dobrze myje włosy
    - nie plącze włosów
    - nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy
    - nie wywołuje alergii ani łupieżu
    - włosy po nim są gładkie, miękkie i ładnie błyszczą
    - wydajny

Minusów nie ma. Z pewnością odkupię kolejną butelkę

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani, wydajny, dobrze oczyszcza, pięknie pachnie, nie podrażnia, nie wywołuje łupieżu - idealny!
  • To już drugi szampon z Naturii, który całkiem nieźle sprawdził się na moich włosach. Pierwszym był ten z pokrzywą i zieloną herbatą, którego recenzja również została wystawiona.

Dla mnie najważniejsze w szamponie jest to, że ma dobrze myć włosy (od nawilżania są odżywki i maski), zmywać nagromadzone silikony albo oleje, ładnie pachnieć, być tani i żeby nie podrażniał ani nie powodował łupieżu, dlatego celuję w szampony ziołowe.

Szampon, w moim odczuciu nie różni się za bardzo od pozostałych, oczywiście poza zapachem - pachnie przyjemnie i delikatnie, zapach jest naprawdę naturalny, nie chemiczny, wyraźnie czuć cytrynę i miód, więc wrażenia podczas mycia są zdecydowanie pozytywne.
    Dobrze oczyszcza i tym samym ładnie przygotowuje włosy na przyjęcie odżywki. Trochę plącze włosy ale mi to nie przeszkadza . Dobrze się pieni i jest wydajny, starcza na długo To jeden z szamponów przy którego używaniu moje włosy pozostają świeże aż 3 dni!
    Jest dostępny w butelkach 200 ml i 500ml i bardzo tani co dla mnie jest ogromną zaletą. Dzięki przeźroczystej butelce wiemy jakie jest dokładnie zużycie produktu.
    Mimo, iż szampon ma w składzie ekstrakty z miodu i cytryny, które jak wiadomo mają działanie rozjaśniające nie zauważyłam aby ściągał kolor i rozjaśniał włosy a farbuję na ciemne odcienie. Dobrze sprawdzi się też przy włosach farbowanych na blond, nie zażółca odrostu.

Ze swojej strony polecam!

Używam tego produktu od: 20 sierpnia

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Plusy:
    - ładne, przezorczyste, wygodne opakowanie;
    - zapach;
    - cena;
    - dobre oczyszczanie włosów.

Minusy:
    - plątanie się włosów;
    - "skrzypienie" zarówno włosów mokrych, jak i suchych;
    - problemy z rozczesaniem (zostawiam na szczotce sporą ilość włosów);
    - włosy są nieprzyjemne w dotyku, nie układają się;
    - szampon nie pielęgnuje, nie odżywia, nie nawilża, nie wygładza;
    - włosy ogólnie wyglądają źle.

Używam tego produktu od: ok. dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (500 ml)

Chcesz pochwalić vernssia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy jak się go stosuje
  • Szukałam szamponu do codziennego stosowania. Niestety ten szampon się do niego nie nadaje, gdyż włosy po dłuższym stosowaniu go są jakby oklapłe, nic się z nimi nie da zrobić i się szybciej tłuszczą. Zapach dla mnie okropny, ale ja po prostu nie lubię zapachu miodu. Ładna butelka, szampon wydajny. Stosuję go tylko i wyłącznie raz na tydzień-dwa dla mocniejszego oczyszczenia włosów - na tym polu się sprawdza znakomicie, na codzień stosuję dużo łagodniejsze szampony.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • ROZJAŚNIA.
  • Niestety z powodu szybkiego przetłuszczania się włosów myję je codziennie. Od jakiegoś czasu używam tego szamponu.

+ pachnie przepięknie!
    + zapach długo się utrzymuje
    + jest tani
    + łatwo dostępny
    + dobrze się pieni i oczyszcza

- mało wydajny
    - SLS w składzie..
    - rozjaśnia włosy

Przesuszania się włosów nie zauważyłam. Lśnienia oraz 'regeneracji' również nie.
    Ale jest jeszcze coś. Dla niektórych plus, dla innych minus, a mianowicie - odkąd go używam, ku swojemu zdziwieniu od paru osób usłyszałam "farbowałaś włosy?". I faktycznie szampon ROZJAŚNIŁ JE i to dosyć mocno, tym bardziej jak na szampon. Dla mnie to minus.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo za 4 zł!
  • Nad tym szamponem mogłabym się rozwodzić cały dzień i gdybym tylko nie stosowała zasady "oczyszczanie raz w tygodniu", to ten szampon zostałby ze mną na zawsze. Zapach miodu jest obłędny i niechemiczny. Wystarczy pierwsza lepsza z brzegu odżywka i mamy oczyszczenie idealne

Plusy:
    + zapach, który się utrzymuje na włosach
    + dobrze oczyszcza
    + dobrze się pieni
    + bardzo wydajny
    + fajna żelowo - galaretkowa konsystencja
    + mam wrażenie, że koi skórę głowy
    + CENA
    + przyjemny skład
    + nabłyszcza i dociąża
    + dostępny w wielu sklepach

Minusy:
    - jak do tej pory nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić muhensky za czytelną i pomocną recenzję?