Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną (nowa wersja)

Powiększ Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Rayne

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Ulepszona receptura wzbogacona o specjalnie dobrane składniki aktywne zapewnia włosom i skórze głowy zdrowy i piękny wygląd.
Miód - aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiają i nawilżają ich włókna.
Cytryna - zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.
W rezultacie włosy są piękne i zadbane, lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku. Łatwiej się rozczesują i układają.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Soyamide DEA, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Laureth-4 Carboxylate, Glycereth-7, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Hydroxypropyltrimonium Honey, Citrus Medica Limonum, Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 16255, CI 19140.

Cena: 3,90zł / 200ml

• Sprawdził się rewelacyjnie
  • Długo szukałam szamponu, który by dobrze oczyszczał włosy, skórę głowy i nie potęgował przetłuszczania. Trafiłam na niego przypadkiem podczas zakupów w supermarkecie i to był strzał w dziesiątkę. Nie zawsze mam czas na olejowanie czy nakładanie masek pod czepek, ale włosy po umyciu tym szamponem i nałożeniu przypadkowej odżywki wyglądają bardzo dobrze. Inne szampony w kombinacji z tymi samymi odżywkami powodowały puch na włosach albo totalny przyklap i konieczne było mycie na drugi dzień. Pewnie nie u każdego sprawdzi się tak dobrze, jak sprawdził się u mnie ale za taką cenę warto wypróbować

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ikaxd16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • tani szampon z nie najgorszej firmy (Joanna oferuje kilka ciekawych produktów wartych uwagi), niby do moich włosów ale się nie sprawdził. miał odżywać i wygładzać a raczej moje włosy wyglądały po nim jak stos siana . miałam wrażenie, że są przesuszone i okropnie je plątał, męczyłam się strasznie żeby w końcu go zużyć i takim sposobem połowa butelki służyła mi w sytuacjach awaryjnych jak brakowało innego szamponu, druga połowa poszła na mycie pędzli. nie mogę zarzucić, że nie domywał włosów ale i tak czułam taki dziwny dyskomfort. czasem nawet swędziała mnie od niego głowa. jeśli chodzi o zapach to zdecydowanie nie jest mój typ jeśli chodzi o szampony, jest zbyt mdły i niestety długo się utrzymuje. był średnio wydajny i dość słabo się pienił. nie kupię go na pewno i nie polecam, nie spełnia nawet obietnic producenta.

Chcesz pochwalić osuushi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szczerze polecam!
  • Kupiłam ten szampon przy okazji zakupów gdzie wpadły do koszyka 3 szampony z Joanny. Ten okazał się być świetnym do codziennej pielęgnacji.

Zalety:
    - dostępność
    - cena! Zapłaciłam 3,30 za 200 ml!
    - bardzo ładne, estetyczne i wygodne opakowanie; na zakrętce można postawić butelkę przy końcu produktu
    - przyjemna lekko żelowa złocista konsystencja
    - śliczny, bardzo miodowy i słodki zapach - ma się wrażenie, że myjemy włosy samym miodem!
    - świetnie się pieni
    - dobrze myje włosy
    - nie plącze włosów
    - nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy
    - nie wywołuje alergii ani łupieżu
    - włosy po nim są gładkie, miękkie i ładnie błyszczą
    - wydajny

Minusów nie ma. Z pewnością odkupię kolejną butelkę

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani, wydajny, dobrze oczyszcza, pięknie pachnie, nie podrażnia, nie wywołuje łupieżu - idealny!
  • To już drugi szampon z Naturii, który całkiem nieźle sprawdził się na moich włosach. Pierwszym był ten z pokrzywą i zieloną herbatą, którego recenzja również została wystawiona.

Dla mnie najważniejsze w szamponie jest to, że ma dobrze myć włosy (od nawilżania są odżywki i maski), zmywać nagromadzone silikony albo oleje, ładnie pachnieć, być tani i żeby nie podrażniał ani nie powodował łupieżu, dlatego celuję w szampony ziołowe.

Szampon, w moim odczuciu nie różni się za bardzo od pozostałych, oczywiście poza zapachem - pachnie przyjemnie i delikatnie, zapach jest naprawdę naturalny, nie chemiczny, wyraźnie czuć cytrynę i miód, więc wrażenia podczas mycia są zdecydowanie pozytywne.
    Dobrze oczyszcza i tym samym ładnie przygotowuje włosy na przyjęcie odżywki. Trochę plącze włosy ale mi to nie przeszkadza . Dobrze się pieni i jest wydajny, starcza na długo To jeden z szamponów przy którego używaniu moje włosy pozostają świeże aż 3 dni!
    Jest dostępny w butelkach 200 ml i 500ml i bardzo tani co dla mnie jest ogromną zaletą. Dzięki przeźroczystej butelce wiemy jakie jest dokładnie zużycie produktu.
    Mimo, iż szampon ma w składzie ekstrakty z miodu i cytryny, które jak wiadomo mają działanie rozjaśniające nie zauważyłam aby ściągał kolor i rozjaśniał włosy a farbuję na ciemne odcienie. Dobrze sprawdzi się też przy włosach farbowanych na blond, nie zażółca odrostu.

Ze swojej strony polecam!

Używam tego produktu od: 20 sierpnia

Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Plusy:
    - ładne, przezorczyste, wygodne opakowanie;
    - zapach;
    - cena;
    - dobre oczyszczanie włosów.

Minusy:
    - plątanie się włosów;
    - "skrzypienie" zarówno włosów mokrych, jak i suchych;
    - problemy z rozczesaniem (zostawiam na szczotce sporą ilość włosów);
    - włosy są nieprzyjemne w dotyku, nie układają się;
    - szampon nie pielęgnuje, nie odżywia, nie nawilża, nie wygładza;
    - włosy ogólnie wyglądają źle.

Używam tego produktu od: ok. dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (500 ml)

Chcesz pochwalić vernssia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy jak się go stosuje
  • Szukałam szamponu do codziennego stosowania. Niestety ten szampon się do niego nie nadaje, gdyż włosy po dłuższym stosowaniu go są jakby oklapłe, nic się z nimi nie da zrobić i się szybciej tłuszczą. Zapach dla mnie okropny, ale ja po prostu nie lubię zapachu miodu. Ładna butelka, szampon wydajny. Stosuję go tylko i wyłącznie raz na tydzień-dwa dla mocniejszego oczyszczenia włosów - na tym polu się sprawdza znakomicie, na codzień stosuję dużo łagodniejsze szampony.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • ROZJAŚNIA.
  • Niestety z powodu szybkiego przetłuszczania się włosów myję je codziennie. Od jakiegoś czasu używam tego szamponu.

+ pachnie przepięknie!
    + zapach długo się utrzymuje
    + jest tani
    + łatwo dostępny
    + dobrze się pieni i oczyszcza

- mało wydajny
    - SLS w składzie..
    - rozjaśnia włosy

Przesuszania się włosów nie zauważyłam. Lśnienia oraz 'regeneracji' również nie.
    Ale jest jeszcze coś. Dla niektórych plus, dla innych minus, a mianowicie - odkąd go używam, ku swojemu zdziwieniu od paru osób usłyszałam "farbowałaś włosy?". I faktycznie szampon ROZJAŚNIŁ JE i to dosyć mocno, tym bardziej jak na szampon. Dla mnie to minus.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo za 4 zł!
  • Nad tym szamponem mogłabym się rozwodzić cały dzień i gdybym tylko nie stosowała zasady "oczyszczanie raz w tygodniu", to ten szampon zostałby ze mną na zawsze. Zapach miodu jest obłędny i niechemiczny. Wystarczy pierwsza lepsza z brzegu odżywka i mamy oczyszczenie idealne

Plusy:
    + zapach, który się utrzymuje na włosach
    + dobrze oczyszcza
    + dobrze się pieni
    + bardzo wydajny
    + fajna żelowo - galaretkowa konsystencja
    + mam wrażenie, że koi skórę głowy
    + CENA
    + przyjemny skład
    + nabłyszcza i dociąża
    + dostępny w wielu sklepach

Minusy:
    - jak do tej pory nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić muhensky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obłędny zapach
  • Bardzo dobry, niedrogi, pięknie pachnący szampon!
    Obficie się pieni, dokładnie czyści skórę głowy oraz włosy.
    Moje włosy są bardzo mocno przetłuszczające, dlatego nie używam go codziennie, tylko raz na jakiś czas, głównie ze względu na obłędny zapach. Warto powąchać i warto przetestować, bo koszt to około 4 zł

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić nika1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • włosy myje codziennie ,a szamponu używam co 2-3 mycie . Szampon idealnie oczyszcza włosy , a raczej skórę głowy .

*Nie zauważyłam żeby wysuszał ale też zeby pielęgnował .
    * Włosy są czyste
    *uniesione ,
    * nie plączą się podczas mycia
    * pozostają błyszczące
    * są sypkie
    * idealnie zmywa oleje
    *delikatny zapach
    * dla mnie najlepszy z serii Joanna

minusem jest wydajność , chociaż to moje 10 opakowanie nadal nie jestem wstanie nakładać go tak by zużywac go mniej .Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: 4 x 250 ml 6 x 500 ml

Chcesz pochwalić fitEndGerls za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij