Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną (nowa wersja)

Powiększ Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Rayne

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Ulepszona receptura wzbogacona o specjalnie dobrane składniki aktywne zapewnia włosom i skórze głowy zdrowy i piękny wygląd.
Miód - aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiają i nawilżają ich włókna.
Cytryna - zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.
W rezultacie włosy są piękne i zadbane, lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku. Łatwiej się rozczesują i układają.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Soyamide DEA, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Laureth-4 Carboxylate, Glycereth-7, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Hydroxypropyltrimonium Honey, Citrus Medica Limonum, Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 16255, CI 19140.

Cena: 3,90zł / 200ml

• Nie dla mnie
  • Plusy:
    - ładne, przezorczyste, wygodne opakowanie;
    - zapach;
    - cena;
    - dobre oczyszczanie włosów.

Minusy:
    - plątanie się włosów;
    - "skrzypienie" zarówno włosów mokrych, jak i suchych;
    - problemy z rozczesaniem (zostawiam na szczotce sporą ilość włosów);
    - włosy są nieprzyjemne w dotyku, nie układają się;
    - szampon nie pielęgnuje, nie odżywia, nie nawilża, nie wygładza;
    - włosy ogólnie wyglądają źle.

Używam tego produktu od: ok. dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (500 ml)

Chcesz pochwalić vernssia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy jak się go stosuje
  • Szukałam szamponu do codziennego stosowania. Niestety ten szampon się do niego nie nadaje, gdyż włosy po dłuższym stosowaniu go są jakby oklapłe, nic się z nimi nie da zrobić i się szybciej tłuszczą. Zapach dla mnie okropny, ale ja po prostu nie lubię zapachu miodu. Ładna butelka, szampon wydajny. Stosuję go tylko i wyłącznie raz na tydzień-dwa dla mocniejszego oczyszczenia włosów - na tym polu się sprawdza znakomicie, na codzień stosuję dużo łagodniejsze szampony.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • ROZJAŚNIA.
  • Niestety z powodu szybkiego przetłuszczania się włosów myję je codziennie. Od jakiegoś czasu używam tego szamponu.

+ pachnie przepięknie!
    + zapach długo się utrzymuje
    + jest tani
    + łatwo dostępny
    + dobrze się pieni i oczyszcza

- mało wydajny
    - SLS w składzie..
    - rozjaśnia włosy

Przesuszania się włosów nie zauważyłam. Lśnienia oraz 'regeneracji' również nie.
    Ale jest jeszcze coś. Dla niektórych plus, dla innych minus, a mianowicie - odkąd go używam, ku swojemu zdziwieniu od paru osób usłyszałam "farbowałaś włosy?". I faktycznie szampon ROZJAŚNIŁ JE i to dosyć mocno, tym bardziej jak na szampon. Dla mnie to minus.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo za 4 zł!
  • Nad tym szamponem mogłabym się rozwodzić cały dzień i gdybym tylko nie stosowała zasady "oczyszczanie raz w tygodniu", to ten szampon zostałby ze mną na zawsze. Zapach miodu jest obłędny i niechemiczny. Wystarczy pierwsza lepsza z brzegu odżywka i mamy oczyszczenie idealne

Plusy:
    + zapach, który się utrzymuje na włosach
    + dobrze oczyszcza
    + dobrze się pieni
    + bardzo wydajny
    + fajna żelowo - galaretkowa konsystencja
    + mam wrażenie, że koi skórę głowy
    + CENA
    + przyjemny skład
    + nabłyszcza i dociąża
    + dostępny w wielu sklepach

Minusy:
    - jak do tej pory nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić muhensky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obłędny zapach
  • Bardzo dobry, niedrogi, pięknie pachnący szampon!
    Obficie się pieni, dokładnie czyści skórę głowy oraz włosy.
    Moje włosy są bardzo mocno przetłuszczające, dlatego nie używam go codziennie, tylko raz na jakiś czas, głównie ze względu na obłędny zapach. Warto powąchać i warto przetestować, bo koszt to około 4 zł

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić nika1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • włosy myje codziennie ,a szamponu używam co 2-3 mycie . Szampon idealnie oczyszcza włosy , a raczej skórę głowy .

*Nie zauważyłam żeby wysuszał ale też zeby pielęgnował .
    * Włosy są czyste
    *uniesione ,
    * nie plączą się podczas mycia
    * pozostają błyszczące
    * są sypkie
    * idealnie zmywa oleje
    *delikatny zapach
    * dla mnie najlepszy z serii Joanna

minusem jest wydajność , chociaż to moje 10 opakowanie nadal nie jestem wstanie nakładać go tak by zużywac go mniej .Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: 4 x 250 ml 6 x 500 ml

Chcesz pochwalić fitEndGerls za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Do włosów koszmarny, ale....
  • Co tu dużo mówić, ten szampon pogorszył stan moich włosów. Słabo myje włosy, wysusza je i plącze,
    konsystencje ma nieprzyjemną, sam zapach też nie przypadł mi do gustu, co prawda nie spodziewałam się cudów za tak niska cenę, kupiłam go na szybko podczas wyjazdu w lokalnym sklepiku, gdzie wybór był marny(więc nie ma co wybrzydzać).
    Normalnie trafiłby do kosza....ale!
    Świetnie nadaje się do czyszczenia pędzli do makijażu!
    Wyciąga dokładnie resztki podkładu z flat topow!
    Za to daje mu gwiazdkę.

Do włosów nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Zei za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na co dzień
  • Włosy po tym szamponie są mięciutkie i nieobciążone. W sumie innych cech nie dostrzegłam no może zapach,który jest dość przyjemny. Szampon dobrze się pieni i jest fajny do codziennego użytku. Cena również jest miła dla portfela.

Chcesz pochwalić GoshaNeko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak chociaż dalej szukam i testuję
  • Zalety:
    - piękny i długo utrzymujący się zapach
    - dokładne oczyszczanie
    - niska cena
    - dostępność
    - wydajność (jestem posiadaczką krótkich włosów)

Wady:
    - bardzo wysusza, ale od nawilżania są w końcu odżywki

Napewno jeszcze kiedyś pojawi się w mojej łazience.

Chcesz pochwalić madzik_7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Ciekawy szampon, miał na moje włosy specyficzne działanie. Jeszcze nigdy szampon nie wydobył tak koloru moich blond włosów. Odżywia i wygładza, bardzo dobry na lato. Używam od czasu do czasu.
    Plusy:
    -sypkie, błyszczące włosy
    -dobrze nawilża
    -ładny zapach
    -cena
    Minusy:
    -dość szybko przetłuszczone włosy
    -nie pieni się, trzeba nałożyć bardzo dużo lub umyć dwa razy
    -trochę ulizuje i obciąża

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viraine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach
  • Włosy po tym szamponie bardzo ładnie pachną i podczas mycia dobrze sie pieni.

Zalety:
    +Zapach
    +cena
    +dostępność
    +dobrze sie pieni
    +oczyszcza

Wady:
    -ciężko po nim rozczesać włosy
    -wysusza

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Koteku za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zawiedziona.
  • szampon nie spełnia obietnic producenta, niestety. zawiodłam się na tym szamponie. kiedyś miałam odżywkę do włosów, własnie z tej firmy, była bardzo dobra, więc pomyślałam, że wypróbuję szampon, jednak nic z tego. jedyny plus ma za zapach, reszta same minusy, włosy się po nim plączą, słabo się pieni, trzeba użyć dużo produktu, by szampon ładnie się spienił. włosy po użyciu tego szamponu i oczywiście odżywki (bez jej użycia nie rozczesałabym włosów) wyglądają nawet przyzwoicie, lecz to nie to.

Chcesz pochwalić vatips za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczyszczacz idealny
  • Dziwią mnie opinie recenzentek, które oczekują nawilżenia od szamponu który ma oczyścić włosy z silikonów i innych świństw. Nie oszukujmy się, takiego szamponu najlepiej używać tylko raz na tydzień/dwa tygodnie i oczywiście od razu po użyciu nakładać maskę nawilżającą na włosy. Wtedy można liczyć na efekt spektakularny
    PLUSY:
    - piękny zapach
    - dobrze oczyszcza, usuwa okropności z drogeryjnej półki
    - konsystencja idealna
    - świetnie się pieni
    - włosy może się nieco plączą po myciu, ale naprawde w przypadku wielu innych szamponów było O WIELE WIELE GORZEJ, także tutaj tragedii nie ma, spokojnie da rade rozczesać bez wyrywania włosów.
    MINUSY:
    - jeszcze nie widziałam dużej butelki w sklepie a 200 ml to malutko

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić dzejgoda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach
  • Szampony Joanny kupuję regularnie, często wracam właśnie do tej miodowo-cytrynowej wersji.
    Nie oszukujmy się, żaden szampon nie będzie działał jak odżywka i ma on za zadanie oczyścić włosy, a nie je pielęgnować.
    Produkt jest świetny do zmywania olejów i silikonów, w dodatku pięknie pachnie. Zapach jeszcze przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. Wydaje mi się, że sprawia, że włosy są bardziej błyszczące.
    Rozjaśniania całe szczęście nie zauważyłam (cytryna) ale też nie używam go codziennie.
    Teraz można go kupić w większej butelce .

Używam tego produktu od: wieków
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić Mooncat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako szampon oczyszczający - TAK
  • -dobrze oczyszcza włosy (oleje, maski)
    -przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę głowy
    -nie pieni sie za bardzo
    -zakupiony w Kauflandzie za 7zł [duża butla]
    -będę go używać do oczyszczania włosów [raz na 2tyg]

Używam tego produktu od: październik 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, duże opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dorenn za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • ie mam mu nic do zarzucenia. Oczyszcza włosy, trochę plączę, gdy nie używam odżywki, ale to się zdarza praktycznie przy każdym szamponie. Nie swędzi mnie skóra głowy, nie powoduje łupieżu. Tani, wydajny, ale trudno dostępny. Pięknie pachnie!!!! Podejrzewam, że kupię ponownie kiedyś.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, ale nie
  • Używałam przeróżnych szamponów i miałam nadzieję, że ten pomoże mi wzmocnić trochę włosy po używaniu Joanna Color System, w myśl zasady "Co Joanna zepsuła, niech Joanna naprawia". Niestety się pomyliłam.

PLUSY:
    - cena - bardzo niska, jak to Joanna

MINUSY:
    - BARDZO słabo się pieni
    - bardzo kiepsko się rozprowadza, a co za tym idzie, nie myje zbyt dobrze
    - bardzo mało wydajny:/ każdego innego szamponu wystarcza mi "duża kropla" na całe włosy do ramion, tego muszę dać 4 razy tyle żeby w ogóle umyć włosy. Inaczej nie ma szans.
    - zapach - bardzo miodowy (właściwie jak naturalny miód). W pierwszej chwili byłam zachwycona, ale po kilku użyciach stał się upierdliwy.
    - strasznie plącze włosy.

1,5 gwiazdki za cenę, bo Joanna zawsze jest super tania, niestety ten produkt zawiódł mnie na całej linii:

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić Quiyanca za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak szampon, szału nie ma
  • Od szamponu nie oczekuję wiele: ma ładnie pachnieć i dobrze zmywać. Używam szamponów codziennie. Nie przyzwyczajam się do jednej marki. Lubie testować, kupować znów coś innego. A może po prostu żaden z nich nie rzucił mnie do tej pory na kolana?

Naturia nie zawodzi. Gęsta bursztynowa konsystencja, bardzo przyjemny, zdecydowanie miodowy zapach. Szampon ładnie się pieni i zmywa. Choć czasem trzeba czynność powtórzyć. Tylko coś dziwnie szybko znika z butelki.

Niska cena przy przyzwoitej jakości jest głównym powodem ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni nieregularnie

Chcesz pochwalić wielanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach!
  • Kupiłam dużą butlę za niewysoką cenę. Pierwsze co mnie zachwyciło to zapach. Przepiękny zapach, który utrzymuje się na włosach mimo nałożenia calkiem innej odżywki.
    Od szamponu nie wymagam wiele. Ma przede wszystkim myć. A od pielęgnacji są odżywki. Szampon ma nieszkodzić.

-dobrze się pieni,
    - konsystencja w sam raz, dobrze i wygodnie się go nakłada
    - włosy się nie plączą
    -nie wysusza

Wad nie widzę, ale zachwytów również dlatego daje 3,5gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ponad połowa pierwszego

Chcesz pochwalić Madaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Szampon jest tani jak barszcz, więc postanowiłam się na niego skusić. Okazał się średni, ale kupuję go od czasu do czasu, z braku laku. Przede wszystkim, to co mi w nim najbardziej przeszkadza, to jego wydajność. Starczał mi na tydzień z kawałkiem codziennego użytkowania, a zaznaczę od razu, że oszczędnie go używałam. Jest to jeden z najbardziej niewydajnych szampionów, jakie dane mi było używać. Słabo się pieni, może stąd ta jego niewydajność. Zapach jest taki chemiczno-słodkawo-miodowy.

Jeśli chodzi o działanie, to trzeba przyznać, że dobrze oczyszcza, może aż za dobrze. Zdziera oleje, sylikony i wszystko inne, przez co nawet po nałożeniu dobrej odżywki miałam problemy z rozczesaniem włosów.

+cena

-bez odżywki ani rusz

Nie jest najgorszy.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • PORAŻKA
  • kupiłam go zachęcona opiniamii z różnych for. niestety zawiodłam się.

- WYSUSZA
    - zniszczone włosy niszczy do granic możliwości
    - nie pieni się na włosach! niezależnie od ilości produktu (?!)
    - zapach naprawdę nieprzyjemny

+ cena

nigdy więcej, moje włosy są w okropnym stanie, przesuszone na wiór. odżywki stosowane razem z tym szamponem nie pomagają ani trochę.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ariane_chavasse za czytelną i pomocną recenzję?
  • w zastępstwie
  • Mój ukochany szampon to ultra doux z cytryną i miodem, jednak od pewnego czasu trudno go dostać. Szukam zastępstwa, to pierwszy kandydat.

PIERWSZE WRAŻENIA
    Szampon dostajemy w przezroczystej butelce, super bo widać ile nam zostało. Otwieramy produkt, co jest łatwe bo za pomocą wygodnego klipsa. Zapach jest dość specyficzny, jak dla mnie to sam miód. Już w butelce widać że produkt jest gęsty, niestety obniża to chyba jego wydajność.

UŻYTKOWANIE
    Jak już wspomniałam szampon jest gęsty, niby powinno użyć się go mniej, bo treściwszy, ale słabo się pieni. Toteż znika z piorunującą szybkością z opakowania. Sam proces mycia jest przyjemny, produkt zmienia trochę swój zapach na włosach oraz dobrze się wypłukuje.

PO MYCIU
    Wymaga użycia odżywki, ponieważ plącze niemiłosiernie włosy. Ale dla mnie to nie problem, bo zawsze używam odżywki. Chyba odżywka której wcześniej używałam to mało, bo włosy są po jego zastosowaniu szorstkie i sztywne.

OGÓLNIE
    + tani
    + ładne opakowanie
    + dobra dostępność
    + dość przyjemny zapach

- mało wydajny
    - złe się pieni
    - pozostawia włosy w złym stanie

Ale warto spróbować bo akurat dla kogoś może się okazać super produktem za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: czerwiec 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Shawna za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysuszacz
  • Produkt zamknięty w przeźroczystym opakowaniu, przez co widać ile go zostało. Ładnie pachnie i dobrze się pieni. No, to tyle z zalet. Potwornie wysuszył mi włosy. Porobiły się kołtuny, których nie mogłam rozczesać. Po wyschnięciu miałam jedną, wielką, napuszoną szopę na głowie. Nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Vellamo96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie dobry szampon ,na pewno kiedyś do niego wrócę
  • Szampon ma dobry miodowy zapach ,używam go na przemian z szamponem z alterry .Nie zdziałał cudów na moich włosach ,ale też nie zaszkodził .Na początku miałam wrażenie że je dobrze odzywił .Polecam do kręconych włosów ;-)Dosyć wydajny i w przystępnej cenie ,niestety nie zachwyca składem i działaniem .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ola04071995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry szampon w niskiej cenie.
  • Kupiłam go w akcie desperacji, kończył mi się szampon i nie miałam kaski na nic "lepszego". I dobrze!!!
    Gdyby nie brak kasy nigdy nie odkryłabym tego cudeńka.
    PLUSY:
    * dobry szampon w dobrej cenie
    * dobrze myje
    * na początku nie podobała mi się ta leista konsystencja, ale przywykłam
    * dość wydajny (a myję włosy codziennie)
    * poprawił kondycję włosów zrobiły się bardziej lśniące i mocniejsze
    * włosy mięciutkie
    * piękny zapach miodu, który utrzymuje się przez cały czas na włosach
    * dzięki niemu mogę rzadziej myć włosy bo mniej się przetłuszczają
    * praktyczne opakowanie, wygodne w codziennym korzystaniu dodatkowo widać ile produktu zostało
    * dobrze się pieni i domywa włosy
    * mam wrażenie, że rozjaśnił moje włosy
    MINUSY:
    * czasami włosy są takie siankowate
    * ciężko rozczesać włosy ale od tego jest odżywka

Ogółem całkiem dobry szampon w rewelacyjnej cenie. Na pewno będę do niego wracać, ale ponieważ lubię zmieniać szampony rozstaję się z nim na chwilkę na rzecz innych szamponów Joanny
    Naprawdę mocna czwórka z plusem!

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, jestem w 1/2 drugiego

Chcesz pochwalić RybciaGrzybcia za czytelną i pomocną recenzję?