Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną (nowa wersja)

Powiększ Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną (nowa wersja)
Produkt dostępny w 14 sklepach. Cena już od 3,57 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Rayne

Szampon Naturia został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Ulepszona receptura wzbogacona o specjalnie dobrane składniki aktywne zapewnia włosom i skórze głowy zdrowy i piękny wygląd.
Miód - aktywne cząsteczki miodu wnikają we włosy, odżywiają i nawilżają ich włókna.
Cytryna - zawiera cenne witaminy i kwasy owocowe, które działają wygładzająco na łuski włosów.
W rezultacie włosy są piękne i zadbane, lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku. Łatwiej się rozczesują i układają.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Soyamide DEA, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Laureth-4 Carboxylate, Glycereth-7, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Hydroxypropyltrimonium Honey, Citrus Medica Limonum, Propylene Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 16255, CI 19140.

Cena: 3,90zł / 200ml

• Warto!
  • Szampon bardzo fajny. Dobrze oczyszcza, ładnie pachnie, w dobrej cenie i z satysfakcjonującą dostępnością i wydajnością. Włosy nie są po nim bardzo tępę ani szorstkie. Jestem jak najbardzej na tak

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić ItsmeJo za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście odcinek 9 Phyris masaż twarzy

• Rewelacyjny, tak jak wszystkie z Joanny
  • Uwielbiam szampony z Joanny, po pierwsze mają prosty skład, po drugie przyjemnie się pienią, po trzecie dobrze oczyszczają i zmywają oleje. Na dodatek są tanie, łatwo dostępne i przyjemnie pachną. : )))

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i dobry
  • Plusy:
    - cena,
    - przyjemny zapach,
    - szybko się spłukuje w porównaniu do innych szamponów,
    - włosy są po nim bardziej puszyste,
    - całkiem dobrze oczyszcza.

Minusy:

Chcesz pochwalić badwolf1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • herbatka na przeziębienie dla moich włosów
  • Wróciłam do tego szamponu po długim czasie. Po testowaniu innych, droższych, podobno "lepszych" szamponów postanowiłam znowu do niego wrócić. Dlaczego? Ma wieeeele zalet. Niska cena, dostępność, zapach (kojarzy mi się z herbatą z miodem i cytryną). Moje włosy polubiły się z nim. Nie puszą się, są bardziej wygładzone, pięknie pachną, w dotyku czuć że faktycznie są nawilżone. Bomba! Minusem jest to, że po umyciu moje włosy są szorstkie, jednak po nałożeniu odżywki już wszystko jest ok.

Używam tego produktu od: dawna z przerwami

Chcesz pochwalić madziik21x za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry szampon oczyszcający
  • Plusy:

Dobrze oczyszcza włosy
    przyjemny zapach
    nie plącze włosów
    po myciu włosy są lekkie oczyszczone
    wydajny

Minusy:

czasem powodował swędzenie skóry głowy

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże 500 ml

Chcesz pochwalić Jewels za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo rozczarowujący kosmetyk
  • Szampon ma ładne opakowanie, śliczny kolor i bardzo praktyczny rozmiar (kupiłam wersję mini do podróżnej kosmetyczki). Dobrze oczyszcza włosy. Niestety, ma zbyt rzadką konsystencję, bardzo słabo się pieni i ciężko rozprowadza po włosach. Już po pierwszym użyciu tak bardzo wysuszył mi i poplątał włos, że przez kilka minut nie byłam w stanie ich rozczesać, a o ułożeniu jakiejkolwiek fryzury nie było mowy. Po dwóch kolejnych użyciach kosmetyku, skóra głowy została podrażniona i wysuszona, co zaowocowało swędzeniem, pieczeniem oraz pojawieniem się obfitego łupieżu. Nie polecam.

Używam tego produktu od: użyłam 3 razyw podróży
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie mini

Chcesz pochwalić Panna_Mysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • Jest to jeden z moich ulubionych szamponow, do ktotego bardzo czesto wracam, bo db dziala na moje wlosy. Nie ma za zadanie odzywiac, wiec nie jest on idealny, ale jest to db szampon oczyszczajacy.

+ przyjemny zapach
    + nie placze wlosow
    + db sie pieni
    + db zmywa oleje
    + delikatnie oczyszca skore glowy
    + nie podraznia
    + nie przyspiesza przetluszcznia wlosow, ale tez go nie zmniejsza
    + tani
    + ogolnodostepny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie.
  • Plusy:
    *bardzo tania cena
    *wygodna butelka
    *dobrze domywa włosy
    *po umyciu mam dość ładne włosy (co w przypadku moich włosów jest trudne) i czuć lekko jego zapach

Minusy:
    *trudna dostępność
    *okropny zapach miodu :/
    *nie zauważyłam, żeby zrobił coś więcej, oprócz zwykłego umycia (chodzi o poprawienie wyglądu itp.)

Używam tego produktu od: używałam ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić onslaught za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się rewelacyjnie
  • Długo szukałam szamponu, który by dobrze oczyszczał włosy, skórę głowy i nie potęgował przetłuszczania. Trafiłam na niego przypadkiem podczas zakupów w supermarkecie i to był strzał w dziesiątkę. Nie zawsze mam czas na olejowanie czy nakładanie masek pod czepek, ale włosy po umyciu tym szamponem i nałożeniu przypadkowej odżywki wyglądają bardzo dobrze. Inne szampony w kombinacji z tymi samymi odżywkami powodowały puch na włosach albo totalny przyklap i konieczne było mycie na drugi dzień. Pewnie nie u każdego sprawdzi się tak dobrze, jak sprawdził się u mnie ale za taką cenę warto wypróbować

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ikaxd16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • tani szampon z nie najgorszej firmy (Joanna oferuje kilka ciekawych produktów wartych uwagi), niby do moich włosów ale się nie sprawdził. miał odżywać i wygładzać a raczej moje włosy wyglądały po nim jak stos siana . miałam wrażenie, że są przesuszone i okropnie je plątał, męczyłam się strasznie żeby w końcu go zużyć i takim sposobem połowa butelki służyła mi w sytuacjach awaryjnych jak brakowało innego szamponu, druga połowa poszła na mycie pędzli. nie mogę zarzucić, że nie domywał włosów ale i tak czułam taki dziwny dyskomfort. czasem nawet swędziała mnie od niego głowa. jeśli chodzi o zapach to zdecydowanie nie jest mój typ jeśli chodzi o szampony, jest zbyt mdły i niestety długo się utrzymuje. był średnio wydajny i dość słabo się pienił. nie kupię go na pewno i nie polecam, nie spełnia nawet obietnic producenta.

Chcesz pochwalić osuushi za czytelną i pomocną recenzję?