Powiększ Vichy, Dercos, Shampooing Energisant à l`Aminexil (Szampon wzmacniający z Aminexilem) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: majeczka

Szampon przeznaczony do częstego stosowania, stanowi doskonałe uzupełnienie ampułek (można też stosować samodzielnie). Zawiera Aminexil hamujący proces wypadania włosów a także kwas cytrynowy i witaminy PP, B5 i B6 o działaniu wzmacniającym i pobudzającym naturalny proces wzrostu włosów.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, citric acid, disodium cocoamphodiacetate, glycol distearate, ammonium hydroxide, hexylene glycol, carbomer, niacinamide, methylparaben, sodium methylparaben, pyridoxine hci, dmdm hydantoin, diaminopyrimidine oxide, disodium ricinoleamido measulfosuccinate, panthenol, polyquaternium-10, parfum

Cena: 28zł /200ml

• Bardzo dobry produkt
  • Szampon już przy pierwszym użyciu zasłużył na moją bardzo dobrą opinię.
    Na plus:
    włosy przestały wypadać, tak jak po umyciu włosów wanna była cała obsypana włosami, tak teraz w porywach zbieram dosłownie tylko kilka włosów.

Nie plącze włosów i przyjemnie pachnie.
    Minusy:
    cena, ok. 36zł-to dość sporo, ale szampon jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Astra89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga!
  • Używałam go dość dawno temu, gdy miałam problem z wypadaniem włosów. Poradził sobie idealnie!

Zauważyłam naprawdę dużą poprawę. Minusem jest tylko cena i to, że niestety plątał mi włosy.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić NNaTT za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale...
  • Generalnie zauważyłam, że włosy po tym szamponie stały się dużo mocniejsze, lepiej się układały, mniej łamały, bardziej lśniły. Jednakże nie przestały wypadać, nad czym ubolewam, bo w przeciwnym wypadku zaczęłabym już stale kupować ten szampon. Zawiera SLS, Methylparaben, co nie dodaje mu plusów (( ...

Używam tego produktu od: przez niecałe 2 miesiące

Chcesz pochwalić Iskra82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!
  • Cudowny szampon , ładnie pachnie, dobrze myje, jest bardzo wydajny, włoski po nim są miękkie i puszyste. A przede wszystkim naprawdę działa. Zapobiega wypadaniu przy dłuższym i oczywiście regularnym stosowaniu. Dla mnie najlepszy i najwspanialszy!

Ilość zużytych opakowań: 3-200 ml 1-400 ml w trakcie

Chcesz pochwalić atenaairam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon
  • Strasznie wypadały mi włosy. Poszłam do apteki kupiłam ten szampon po ok. miesiącu praktycznie nie wypada nic. Dodatkowo wcieram w głowe odzywkę jantar, używam maski Bovax'a do wypadających i łykam Vitapil.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić PARNICZEK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • I oczywiście dałam się nabrać ;( kupiłam szampon w aptece za 53 zł/400ml była jakaś promocja. Przy pierwszym myciu myślałam, że to jakiś żart bo nigdy nie miałam takiego kołtuna na głowie, tragedia pół godziny rozsczesywałam no ale wieadomo to nie jest odżywka. Włosów zaczęło mi wypadać jeszcze więcej, jest całe sitko zapełnione. Myję nim włosy od ponad miesiąca ale poczekam jeszcze z miesiąc może czymś mnie zaskoczy a jak nie to juz kupiłam seboradin(19zl) i może to będzie strzał w dziesiątkę. Póki co nie polecam bo szkoda kasy.

Ilość zużytych opakowań: 1/400ml

Chcesz pochwalić megipus za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Dobry szampon, ładnie pachnie, dobrze myje, jest wydajny i w przeciwieńtwie do innych szamponów leczniczych, które używałam włosy są po nim miękkie i puszyste, łatwo się rozczesują bez konieczności stosowania odżywki. Zapobiega wypadaniu przy dłuższym stosowaniu. Wrócę do niego na pewno na jesieni.
    Jedynym minusem jest cena, ale cyklicznie pojawiają się duże opakowania z pompką, które można kupić w atrakcyjnej cenie.Używam tego produktu od: 3-4 latIlość zużytych opakowań: 3 po 200ml

Chcesz pochwalić kaczmareczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry... ale...
  • Ten szampon polecił mi lekarz na moje potworne problemy z wypadaniem włosów. Ciężko jest mi jednoznacznie ocenić czy to on mi pomógł czy też inne zabiegi stosowane w tym samym czasie.
    Po długotrwałym używaniu zauważyłam że tworzą mi się na skórze głowy takie strupki, jakby duże mega płaty łupieżu i odstawiłam go po prawie dwóch zużytych butelkach. Strupki zniknęły i włosy jako tako w normie jeśli chodzi o wypadanie. Tak więc ocena będzie subiektywna dla każdego inna.

Na plus:
    -zapach
    -konsystencja
    -wydajność (wystarcza niewielka ilość do umycia średniej długości włosów około pół łyżeczki)
    -jakieś tam działanie jest antywypadające na pewno

Minusy:
    -cena
    -włosy są trochę cięzkie po szamponie, łatwiej mi się przetłuszczały
    -strupki

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe dwie butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sysunia222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Problem z wypadaniem włosów miałam ogromy. Próbowałam naprawdę wielu specyfików - tańszych, droższych, ampułek, szamponów, odzywek, maseczek. Nie pomagało absolutnie nic. Włosy nie dość, że wypadały nadal, to jeszcze bardzo się od tych eksperymentów przesuszyły!

Koleżanka poleciła mi właśnie Vichy Dercos. Pomyślałam, ostatni raz zaryzykuję. Jakież było moje zdziwnie, gdy praktycznie po trzecim użyciu zauwazyłam poprawę.
    Teraz problem zniknął. Włosy wypadają minimalnie - myślę, że tak jak każdemu - to naturalny proces. Nie mam już włosów na ubraniach, w wannie, na szczotce. Ten szampon naprawdę działa!
    Teraz myję nim włosy już tylko profilaktycznie raz na półtora tygodnia.

Konsystencja przyjemna, dosyć gęsta. Szampon bardzo dobrze się aplikuje. Nie spływa z włosów, bardzo dobrze się pieni.
    Zapach jest troszkę męski, ale mój nos się szybko do niego przyzwyczaił.

Szampon jest bardzo wydajny!!!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania, drugie czeka w kolejce

Chcesz pochwalić raczkowa81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Szampon wydajny o przyjemnym zapachu.

Sprawia że włosy są "żywsze", wzmocnione, ładnie lśniące.

Niestety nie zauważyłam aby moje włosy przestały po nim wypadać, lub chociaż odrobinę mniej ich wypadało.

Mimo braku obiecanych efektów szampon polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić miisiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny do delikatnych osłabionych włosów
  • Szampon kupiłam kilka lat temu pierwszy raz i systematycznie do niego wracam jak pojawia się osłabienie kondycji moich włosów i wypadanie.

Szampon przyjemnie pachnie, świetnie się pieni.
    Jest naprawdę wydajny bo już mała ilość ładnie myje włosy. Włosy świetnie się spłuują po nim, są jakby lepiej nawilżone(?)
    Dodaje nieco objętości, nie obciąża ale również nie przesusza, a włosy ładnie się układają.

Co do głównej funkcji czyli wzmocnienie- rzeczywiście włosy mniej wypadają przy systematycznym używaniu, dobrze wzmacnia.

osobiście jestem bardzo zadowolona, i jest zawsze obecny w mojej łazience.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele.....

Chcesz pochwalić empress83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy
  • Aktualnie nie mam większych problemów z wypadaniem włosów, ale widzę że zaczęły wypadać troszkę więcej niz ostatnio...
    Kupiłam ten szampon w promocji, bo bardzo korzystnej cenie.Inaczej bym go nie kupiła, ponieważ mam swój KWC)

Plusy:

- szampon ograniczył wypadanie włosów i widać to po tygodniu stosowania
    - ładnie pachnie
    - nie plącze włosów
    - dobrze się pieni
    - wygładza włosy
    - dobrze się układają

Minusy:

- cena
    - lubię jak szampon dodaje blasku włosom, vichy dercos niestety tego nie daje, ale przeciez to nie jest jego zadanie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MiniMiau za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nie zachwycił mnie
  • Szampon bardzo ładnie pachnie, stosunkowo dobrze się pieni, dobrze myje. Nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się po nim szybko (choć kilka pierwszych dni włosy musiały się przyzwyczaić).
    Mało wydajny.
    Niestety włosy nadal wypadają. Nie zauważyłam również by ograniczył wypadanie - może różnica jest, ale tak minimalna, że aż niedostrzegalna.
    Podsumowując: jest jak każdy dobry szampon po który z chęcią sięgamy (działania leczniczego nie zauważyłam). Jednak w tym przypadku dochodzi cena...
    Może za krótko używałam, ale nie jestem pewna czy będę chciała się przekonać.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić badb za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry szampon
  • Szamponu używam już od dłuższego czasu, z przerwami (między innymi wymiennie szampon winogronowy z Vichy). Dercos spisuje się bardzo dobrze, nie obciąża włosów, sprawia wrażenie, że jest ich więcej. Włosy są zdrowsze, ładnie się układają, a przede wszystkim szampon ten ogranicza ich wypadanie. Rezultaty widoczne już po 3 tygodnia od rozpoczęcia stosowania.
    Kolejnym plusem jest bardzo ładny zapach, poza tym szamponik jest bardzo wydajny i przyjemny w zastosowaniu (uczucie chłodzenia skóry głowy). Polecam

Używam tego produktu od: od bardzo dawna (kilka lat)
    Ilość zużytych opakowań: ponad 6

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić almostheaven za czytelną i pomocną recenzję?
  • widocznie wzmacnia
  • Szampon przy dłuższym okresie stosowania (2,3 mce) znacznie poprawia włosy. Nie dosyc że wzmacnia to włosy mniej wypadają.

Uzywany przez moja rodzinę nawet przy poważnych problemach typu łysienie plackowate - na pewno nie zadziałał sam szampon ponieważ kuracja obejmowała leczenie szpitalne, witaminy, ampułki oraz ten szampon.

Ja jestem bardzo zadowolona

Ilość zużytych opakowań: 7 dużych butelek

Chcesz pochwalić Catherine1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest super !
  • Z całej serii VICHY Shampoo używam Dercos (czerwony).

Wydajny,
    lubię zapach,
    skuteczny.

Jedyny minus to brak odżywki do włosów (jest spray wzmacniający).

Ja lubię nałozyć odżywkę po umyciu włosów, ponieważ są bardziej miękkie i nawilzone. Bez odżywki włosy sa rozczochrane i suchawe pomimo wszystko. ;-(

Używam tego produktu od: kilku lat (na zmiane z innymi)
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić natala_de za czytelną i pomocną recenzję?
  • o tak!
  • Bardzo dobry szampon. Spełnia swa podstawowa role w 150 %, nie ma mowy o wypadaniu wlosow juz po dwoch tyg od rozpoczecia stosowania. Jest niezmiernie wydajny, myjąc wlosy srednio co 2 dni mam jeszcze 1/3 op. a uzywam od ok. 1,5 miesiac. Wielką zaleta jest rowniez to ze szampon bosko odzywia wlosy, trzymjac go 5 min na łebku efekt jest lepszy niz po niejednej odzywce: nie lamią sie, są miekkie, lśniace a i koncowki w nieco lepszym stanie. Kupilam go w cenie 25 bodajże zł, bo byla promocja, wiec zrobilam mega opłacalny zakup. warto, warto. : )))

Używam tego produktu od: 1,5 mies
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 normalnego

Chcesz pochwalić CocoChanel1883 za czytelną i pomocną recenzję?
  • JESTEM NA TAK
  • ten szmpon przeznaczony jest dla osób które mają problem z wypadaniem i złą kondycją włosów .
    SZampon ten :
    + jest wydajny
    +tani jak na taki szampon
    +pomaga
    + po nim włosy są delikatne i już nie są suche
    +ładny zapach
    Trzymam ten produkt na włosach przez 3 minuty po to by jak każdy szampon leczniczy mógł odżywić.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić justynhha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!!!
  • Miałam straszne problemy z wypadaniem włosów, brałam tabletki i stosowałam mase specyfików i nic nie pomagało. Ten szampon uratował moje wlosy, dosłownie po 2 tyg.zauważyłam duża poprawę a teraz problem zniknał a mam nawet wrażenie ze włosy mi odrastają-ze jakoś ich wiecej dobrze oczyszcza nie podraznia i jest SKUTECZNY
    Co do wydajności to ok.jest gesty dobrze się pieni ale jauzywam go do drugiego mycia i z 2min.trzymam zanim spłucze

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie

Chcesz pochwalić Ola0512 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zadziałał
  • Kupiłam sobie ten szampon poniewaz był taki okres nie wiem dlaczego, ze zaczeły mi intensywniej wypadać włosy, poczytałam na wizazu o Vichy i poleciałam kupić
    zuzylam cala buteleczke a efektów nie było! no jedynie takie ze włosy nie dwały sie rozczesac nawet po odżywce - wiec sobie jeszcze wiecej ich wydzieralam
    Wcale nie poprawił kondycji wlosow i nie zmniejszył wypadania a zaplacilam za niego u mnie w aptece z 42 zł

Używam tego produktu od: pond pół roku temu

Chcesz pochwalić kobietamafii za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 217 raz(y)
  • Włosy naprawdę mniej wypadają
  • Włosy mam bardzo zniszczone, farbowaniem i prostowaniem, zaczęły mi wypadać, kupiłam ten szampon i po jakimś miesiącu przestały.

Zużyłam całą butelkę i zrobiłam przerwę do tej pory nie wypadają tak jak wypadały, wiadomo pojedyncze włoski jeszcze wypadają, ale mimo wszystko pomógł.

Jedyny minus to to, że ciężko włosy się rozczesują po tym szamponie, i trzeba użyć odżywki lub maski.

Używam tego produktu od: 7 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam ten szampon dlatego, że chciałam wzmocnić swoje włosy. Szampon jest bardzo dobry, przyspiesza wzrost włosów, nadaje im puszystości zaraz po myciu ale po 1 dniu włosy są obciążone jeśli ktoś ma tendencje do przetłuszczania. Ja myje swoje długie włosy co 2 dzień, Po umyciu czasami muszę używać odżywki ponieważ są bardzo skołtUIONe Przy 3 butelce zauważyłam zmniejszone wypadanie włosów.

Ilość zużytych opakowań: 3 w wielkości 200 ml

Chcesz pochwalić klaudia_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnił zadania
  • Miałam duże oczekiwania co do tego szamponu, niestety się na nim zawiodłam. Szampon niestety nie powstrzymuje wypadania włosów, nie zauważyłam, żeby były wzmocnione. Zawsze zostawiałam go na głowie kilka minut aby miał większe szanse działania. Plusem jest to, że jest bardzo przyjemny w użyciu, ładnie pachnie, dobrze myje, nie plącze włosów, ale to można uzyskać innymi tańszymi szamponami. I jest bardzo wydajny, mam długie włosy które myję co dwa dni i starczył mi prawie na 2 miesiące.Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić SoBitterSoSweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia.
  • Dobry,
    próbowałam wiele szamponow,które miały za zadanie wzmocnić włosy i efekty były marne.Natomiast ten szampon zdecydowanie mi pomógl.Włosy przestały wypadać są mocniejsze i grubsze
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić moniczkar_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!!!!!!!!!
  • Zdecydowanie NIE, po umyciu tym szamponem wlosy wygladaja tak samo jak po umyciu kazdym innym. Nie zauwazylam jakiegokolwiek wzmocnienia wlosow.
    Spowodowal u mnie lupiez tlusty. Nigdy wczesniej nie mialam tego typu problemow, wiec jestem pewna ze to ten szampon przyczynil sie do tego. Chcialam wzmocnic wlosy a nabawilam sie lupiezu. Mam nadzieje ze uda mi sie go w miare szybko zwalczyc. Zawiodlam sie na marce VICHY...

Używam tego produktu od: paru miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić wielblady za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij