Vichy, Dercos, Kuracja przeciw wypadaniu włosów, ampułki z Aminexilem

Powiększ Vichy, Dercos, Kuracja przeciw wypadaniu włosów, ampułki z Aminexilem

Zgłaszająca osoba: majeczka

Ampułki występują w dwóch wersjach: dla mężczyzn(Aminexil 1.5%, triclosan i pirocton olaminy, woda termalna) i dla kobiet. Ta wersja zawiera:
- Aminexil 1,5% (jest to cząsteczka zapobiegająca wypadaniu włosów zalecana w początkowym lub umiarkowanym stadium łysienia)
- Witaminy PP, B5, B6 (wzmacniają i pobudzają proces wzrostu)
- Woda termalna Vichy (łagodzi podrażnienia).
Kurację należy stosować przez dwa miesiące, dwa razy w roku. Stosować raz dziennie (minimum trzy razy w tygodniu). Specyfik obiecuje skuteczną walkę z wypadaniem włosów spowodowanym stresem, zmęczeniem, zmianami hormonalnymi (kobiety) lub spowodowanym zaburzeniami genetycznymi i hormonalnymi (mężczyźni).

Skład: /wersja dla kobiet/ Aqua, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Glucose Linoleate Esters, Niacinamide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Pyridoxine HCI, Parfum
/wersja dla mężczyzn/ Aqua, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Glucose Linoleate Esters, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum.

Cena: 115 zł

• Dobry, ale nie jedyny....
  • Od zawsze wypadają mi włosy. To jest coś z czym zmagam się całe życie - jak pozostała, żeńska część mojej rodziny. Kilkanaście lat temu mama, której również ten problem dotyczy, sięgnęła w desperacji po Dercos, ampułki - wtedy to było coś bardzo nowego i rzadkiego na rynku - no i pioruńsko drogiego, sprowadzanego tylko na zamówienie. Ale nie było rady, trzeba było ratować włosy! Ratowałam i ja! Udało się! Dercos działa świetnie i za każdym razem! Ładnie pachnie i tak dalej - ale niestety jest testowany na zwierzętach, a ja od kilku lat nie kupuję takich kosmetyków. Ale włosy nie zwracając na to uwagi znowu postanowiły mi powypadać... Więc sięgnęłam po wywar z Kozieradki... Dziewczyny, działa chyba nawet szybciej i lepiej niż drogi Dercos. Więc jeśli was na niego nie stać, to nie "rwijcie resztek włosów z głowy" tylko sięgnijcie po Kozieradkę! Śmierdzi rosołem, ale efekty są spektakularne! Trzeba tylko wyrobić sobie swój sposób korzystania z wywaru Używam tego produktu od: 15-17 latIlość zużytych opakowań: niezliczone!

Chcesz pochwalić Twiggy22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi ale dla mnie jedyny ratunek!
  • Po okresie wzmożonego chorowania, przyjmowania antybiotyków i innych świństw włosy zaczeły lecieć mi garściami. Próbowałam wielu specyfików, suplementów diety... Bez echa! Cała łazienka była w kłakach, gdzie nie spojrzałam wszędzie moje włosy, kitka bardzo straciła na objętości ;(
    Ostatnią deską ratunku okazały się ampułki Vichy polecone przez farmaceutę. ograniczyły wypadanie do minimum, wzmocniły to co zostało mi na głowie, stymulowały cebulki i pojawiło się dużo baby hair

Minusem jest zawrotna cena!! I za to odejmuje pół gwiazdki
    Warto po intensywnej kuracji Zrobić dawki przypominajace raz dwa razy w tygodniu.
    Opakowanie przyjemne, dozownik nie sprawiał problemu choć czasem w środku coś się zaginało i kiepsko leciało jednak wystarczyły drobne poprawki i produkt gotowy był do użytku

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne pudełka po 18 ampułek

Chcesz pochwalić paolao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Po dość długiej kuracji różnymi antybiotykami doszło u mnie do znacznego osłabienia organizmu, co doprowadziło do tego, że włosy leciały mi dosłownie garściami. Zaczęłam brać suplementy, po miesiącu wypadanie ograniczyło się ale nadal było spore. Wtedy zaczęłam używać Vichy - nie żałuję! Przeprowadziłam kurację 18 ampułkami - stosowałam co 2-3 dni. Właśnie zastanawiam się nad kupnem kolejnego opakowania. Efekt? Wypadanie ograniczone do minimum. Ponadto zauważyłam trochę nowych włosów. Moim zdaniem dozownik wygodny, wystarczy co chwilę przyciskać Najpierw 'jeździłam' nim po skórze, ale specyfiku na jedną dawkę jest dość dużo, trochę się 'rozlewał' więc potem dodatkowo masowałam skórę palcami. Jedyną wadą było to, że preparat nieco wysuszał mi skórę, co ostatecznie prowadziło do lekkiego przetłuszczenia włosów. Dlatego też zamiast codziennie stosowałam go nieco rzadziej i zbytnio tego nie odczuwałam. Cena trochę zbyt wysoka, ale myślę, że warto przeboleć. Często trafiają się promocję - opłaca się skorzystać.

+ działa!
    + znaczące zmniejszenie wypadania
    + pojawiły się nowe włosy
    + wygodne opakowanie, przyjemna aplikacja
    + brak konkretnego, nieprzyjemnego zapachu

- może przesuszać skórę
    - cena

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 18 ampułek

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić acror za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jest to produkt jako jedyny ktory zawsze ratuje mnie przed calkowitym wylysieniem...zawsze aplikuje go gdy juz jest sytuacja alarmowa i zaden tanszy produkt nie dziala...., efektu nie ma od razu, ale po okolo 1-1.5 widac zahamowanie wypadania wlosow a co nawazniejsze widac tez mnostwo nowych wyratsajacyh wloskow....
    Mi ten produkt nigdy nie przetluszczal wlosow , choc generalnie mam przetluszczajace sie, obecnie stosuje Jantar i widze duza roznice jesli chodzi wlasnie o przetluszczanie, vichy dla mnie jest genialne.....

Ilość zużytych opakowań: w sumie okolo 7

Chcesz pochwalić Murano za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale...
  • + HAMUJE WYPADANIE WŁOSÓW !
    + ładny zapach

ale niestety:
    - ma niewygodny dozownik, albo się wylewa, albo nic nie leci
    - cena! jest bardzo drogi
    - u mnie aby zadziałało musiałam zużyć 2 opakowania co wiązało się z ogromnym kosztem
    - największym minusem jest to że po około miesiącu od zakończenia stosowanie PROBLEM POWRACA, a producenci zapewniają o długotrwałym działaniu.

Radze zakupienie jednej paczki jako wstęp do kuracji, bo ten preparat nie zakończy waszych problemów, najlepiej jest walczyć od środka (suplementy diety, polecam vitapil, i herbaty, polecam pokrzywę i herbatę krzemionkową)

Używam tego produktu od: 3 razy przez około 3 miesiące każda paczka
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 18 ampułek

Chcesz pochwalić headlong za czytelną i pomocną recenzję?
  • wlosy staly sie zdrowsze
  • przed stosowaniem ampulek moje wlosy sie strasznie puszyly i byly zniszczone.po skonczeniu kuracji widze ze moje wlosy sa gladsze, bardziej zdyscyplinowane i jakby mniej wypadaja.ale w dalszym ciagu szukam czegos lepszego

Używam tego produktu od: poltora miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 18 amp

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylwinka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny produkt Vichy, który mnie kompletnie roczarował
  • Nie zauważyłam żadanej różnicy po zużyciu 24 ampułek (uzywałam codziennie jedną). Kupiłam drugie opakowanie głównie dlatego, że producent zaleca stosowanie produktu conajmniej przez 2 tygodnie żeby zobaczyć efekty. No i niestety straciłam tylko kupę kasy (za pierwsze opakowanie zapłaciłam 129zł a za drugie w innej aptece 143zł). Efektów żadnych poza tym, że włosy maxymalnie tłuste (ja i tak codzinnie rano musze myć włosy więc produkt stosowałam na noc).

Używam tego produktu od: 24 dni
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 12 ampułek

Chcesz pochwalić Jinbaili za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda pieniędzy
  • Mam nową wersje pro- z aplikatorem z ktorego produkt dosłownie wycieka -co oczywiscie jest wkurzajace bo zamiast na włosach ląduje na palcach!Cena 175 zł za opakowanie promocyjne zawierające 18 ampułek to i tak cena zaporowa!Opakowanie- własnie skonczyłam i nie zauwazyłam zadnego obiecywanego przez producenta działania.O niebo lepszy, tanszy i efektywniejszy jest seboradin w ampułkach.Vchy maja jedynie ładny delikatny zapach ale ja nie dla zapachu te ampułki kupiłam- miały wzmocnic moje delikatne włosy- niestety tak sie nie stało.Nie polecam tego produktu, choc kremy Vichy- zwłaszcza nawilzajace bardzo lubie

Używam tego produktu od: 18 dni
    Ilość zużytych opakowań: 18 ampułek czyli opakowanie promocyjne

Chcesz pochwalić karo101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie działa!
  • Świetny produkt, który w moim przypadku naprawdę działa. Próbowałam różnych, ale to jedyny, do którego zawsze wracam.

Plusy:
    - efektem działania jest zatrzymanie cebulki w skórze a nie wzmożony wzrost nowych włosów, które "wypychają" stare, słabe włosy
    - wygoda użycia, podzielone dawki
    - ładny zapach

Minusy:
    - oczywiście wysoka cena i mała ilość produktu (ja osobiście muszę sobie zawsze czegoś odmówić, by móc kupić ten produkt, dlatego gwiazdka w dół)
    - aplikatory często się łamią

Używam tego produktu od: kilku lat, w okresie wzmożonej utraty włosów
    Ilość zużytych opakowań: 10 dużych (jedna kuracja - dwa opakowania)

Chcesz pochwalić BeataSus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy uratowane
  • Włosy zaczęły mi wypadać w lipcu po wizycie u pewnego fryzjera. Oczywiście natychmiast zastosowałam odpowiednie maseczki i suplepenty diety. Po 3 miesiącach ubyło mi 1/3 włosów. Zaczęły się tworzyć delikatne zakola.
    \nNa zakup Vichy zdecydowałam się po długich wahaniach związanych z ceną oraz składem ampułek.
    \n
    \nAmpułki wcierałam we włosy 2/3 razy w tygodniu. Po 6 lub 7 ampułkach wypadanie włosów uległo zmiejszeniu. Po 10 można powiedzieć, że zachowują się normalnie tzn. wypada ich niewiele.
    \nObecnie kończę opakowanie stosując Dercos profilaktycznie 1 raz w tygodniu.
    \n
    \nNapewno warto je zastosować zaraz po szamponie koloryzującym lub farbie.
    \n
    \nDodam, iż stosowałam łącznie z szamponem Dercos i sądzę, że wzmacniał ich działanie.
    \nPodsumowując:
    \nKoniec z nadmiernym wypadaniem włosów. Niewielki porost nowych
    \n

Chcesz pochwalić mlodziudka85 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • alkohol denat.
  • Owszem, powoduje ustąpienie problemu wypadania włosów, ale trzeba uważać, żeby nie smarować nim włosów lecz tylko skórę głowy, zawiera alkohol niszczący włosy. W dodatku to denaturat i to na pierwszym miejscu w składzie. Zrobiłam kiedyś kurację, ale o wiele bardziej lubię Farmonę.
    Same ampułki Vichy to kuracja bardzo kosztowna, co mnie denerwuje, bo ciągle przypomina mi się ten alkohol denat. na pierwszym miejscu w składzie i te wyrzucone pieniądze.
    Dla zdesperowanych łysych polecam. Ja już nie kupię.

Używam tego produktu od: co pół roku 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt widoczny
  • Produkt kupiliśmy sobie z mężem na spółkę - w wersja dla meżczyzn (taka akurat była w aptece), opakowanie promocyjne 12+6 czyli po 9 ampułek na osobę. W moim przypadku te 9 dawek wystarczyło, żebym zobaczyła efekty Produkt aplikowałam co drugi dzień na umyte włosy przede wszystkim na zakola, bo pewnego dnia nakładając opaskę zauważyłam że zakola znacznie mi się powiększyły i nie wyglądało to estetycznie... Pewnego dnia zauwałyłam że w pustym dotąd miejscu pojawiły mi się młodziutkie cieniutkie włoski - któraś recenzentka określiła to jako "las młodych stojacych włosków" - właśnie tak to wygladało Nie wiem na ile te włoski będa trwałe i mocne, czy nie wypadną za miesiąc, ale dla podtrzymania efektu już dziś idę kupić drugie opakowanie W moim przypadku pomogło - niestety mimo efektów cena kuracji jest wysoka...

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić aloe vera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Włosy po dłuższym używaniu ampułek dla kobiet stały się bardziej lśniące, lepiej się układały, miałam wrażenie ,ze są jakby bardziej nawilżone, przestały wypadać ale dopiero po około 5 miesiącach kuracji:/ Co niestety baaaardzo drogo wychodzi:/ Co jest największym minusem tego produktu!

I jeszcze jedna bardzo przykra sprawa... jeśli przestajemy używać tego produktu włosy po jakimś czasie znów zaczynają wypadać;( Ale i tak POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Anulcia_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Postanowiłam dodać recenzję, ponieważ dotąd zrecenzowały ten produkt tylko 22 osoby, a amupłki są genialne. Używam ich od 5 lat - czyli od momentu w którym weszły na rynek. Wielokrotnie rozjaśniałam moje gęste aczkolwiek cienkie włosy, farbowałam na rudośći/róże/brązy/czernie - efektem tego było wypadanie włosów i straszne osłabienie. Dotychczas kupowałam 1 opakowanie ampułek - wtedy to było 12 (nie było promocji 12+6 jak teraz), aplikowałam ampułkę co dzień przez 12 dni i pomagało! Włosy stawały się odżywione i przestawały wypadać, były lśniące i zdecydowanie grubsze. Na dodatek ampułka absolutnie nie wpływa na przetłuszczanie się włosów i wg mnie ma przyjemny zapach. Wczoraj w aptece dostałam je w promocji 12+6 - w okresie letnim włosy mi lecą jak szalone, czekam więc na efekty. Polecam wszystkim z czystym sumieniem, nic mi nie pomogło tak jak te ampułki a stosowałam już wszystko: kuracje Kerastase, szampony i balsamy Seboradin, Waxy, odżywki i maski profesjonalne Welli/Loreala - nic nie pomaga na wypadanie jak ampułki Vichy!

Ilość zużytych opakowań: 6 na pewno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NiceKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonaly!!!
  • To naprawde dziala!! mam wlosy cienkie , nie za geste i baaardzo delikatne. stosowalam 1 opakowanie 18 amp + 4 gratis. fakt ze efekty zauwazylam dopiero przy koncu kuracji, ale za to jakie!! przed rozpoczeciem stosowania bylam u mojej fryzjerki na baleyagu i az rece jej sie trzesly bo wlosy mi wypadaly jak niedzwiedziowi na wiosne!! zauwazylam w gazecie reklame, pstanowilam kupic i... przy nastepnej wizycie (ok 3..moze 3,5 mies pozniej) podczas calego farbowania, mycia i wycierania wypadl mi tylko JEDEN wlos!!! SZOK!! sama fryjerka padla z zachwytu!! polecam z czystym sumieniem!!

Używam tego produktu od: ok 9 mies temu przez 7 tyg
    Ilość zużytych opakowań:1 (22 ampulki)

Chcesz pochwalić kiziaaamizia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Właśnie mam zamiar nabyć drugie opakowanie tych ampułek. Moje włosy na głowie to długa historia...są po prostu delikatne cienkie, wypadające i podatne na wszelkie osłabienia (np po dietach, infekcjach, zmianach pór roku).
    Bardzo staram się zapanować nad tym co się z nimi dzieje, wszelkie kuracje, odżywki, smarowidła i pastylki już przerobiłam. Owszem po kliku specyfikach zauważyłam różnicę, np po toniku Capilarte Dermedic, który uważam za rewelacyjny i niedrogi ale teraz stwierdzam, że jest najlepszy jako profilaktyka , a poza tym większość drogeryjnych kosmetyków to lipa i starta pieniędzy...
    Wiosną tego roku nałożyły się stresy, dieta i zniama pory roku i włosy zaczęły wypadać mi garściami. Jak zwykle chciałam się podratować Capilarte ale nie było go w aptece. Postanowiłam zakupić ampułki Vichy bo była promocja (18/115zł) a poza tym mam zaufanie do Vichy.
    Zużyłam całe opakowanie i stwierdzam, że jeszcze żaden produkt o takim przeznaczeniu nie pomógł mi tak bardzo jak te właśnie ampułki. Włosy przestały wypadać, wyrastają nowe, włosy są błyszczące, wzmocnione. Stosowałam co dwa dni, nie zauważam żadnego przetłuszczania, nie wpływa na kolor włosów (jestem blond z lekkim balejażem). Używałam w duecie z pomarańczowym szamponem Dercos, którego używam już od bardzo dawna i uważam za mój szampon nr1
    Jestem bardzo zadowolona!!!Daję ***** i jutro ruszam do apteki po nowe
    Używam tego produktu od: 4 mce temu jedna kuracja
    Ilość zużytych opakowań:18 amp

Chcesz pochwalić kasiaoli2001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taaaaaaak!
  • Pomógł mi już drugi raz w życiu. Polecałam tu już Seboradin i Radical - są bomba, świetnie działąją na włoski, ale działają przy dłuższym stosowaniu, a nie zawsze jest czas czekać . Dercos pomógł mi prawie "z dnia na dzień". Sporo kosztuje, ale teraz jestem już pewna, że jeśli wypadanie włosów dopadnie mnie jeszcze kiedyś, od razu pobiegnę po te ampułki i nie są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 4 (w życiu) ostatnio 1,5

Chcesz pochwalić klekle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na efekty trzeba poczekać
  • Witam,
    Nie zgodzę sie z moimi poprzedniczkami a z tego względu ze na efekty trzeba poczekać dopiero po pół roku stosowania ampułek widać odrastające włoski, co do sklejania odbarwiania - nie zauważyłam, może faktycznie przy blond włosach ale przy moich czarnych jest wszystko ok.
    Moja koleżanka stosowała po ciąży i również jest zadowolona.
    KOBITKI cierpliwości efekty przyjdą nieco później.

Używam tego produktu od: 2lata temu 1 opakowanie teraz ponownie

Chcesz pochwalić ewavetka za czytelną i pomocną recenzję?
  • obiecanki
  • Nie widzę różnicy w wypadaniu czy kondycji włosów. Ot ładnie pachniało to mazidło. Zużyłam sumiennie dwa opakowania i efektu jak nie było tak nie ma

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić pushit za czytelną i pomocną recenzję?
  • przetłuszcza,elektryzuje włosy
  • Kupiłam promocyjne opakowanie i jakoś nie mogę go zużyc przez pół toku.
    Chciałam przede wszystkim wzmocnić włosy, i trochę zredukować wypadanie.

Efekt:
    + włosy trochę mniej wypadały - ale tylko wtedy gdy stosowałam specyfik

minusy
    - koszmarnie przetłuszczał (efekt brudnych przyklapniętych włosów). I tu ciekawe, bo np. moja mama zaobserwowała przesuszenie włosów (puch niepoddający się żadnej stylizacji)

- po 3 dniowej kuracji włosy ŻÓŁKŁY! (rozjaśniam średni blond o 2-3 tony i bynajmniej nie jest to wina farby)

- elektryzowanie włosów

- brak efektu wzmocnienia, powiedziałabym, że ich stan pogorszył się

- stosując ampułki nie mogłam włosów nijak ułożyć

jednym słowem beznadzieja - daję dwie gwiazdki, bo aplikator przydał się do Radicalu

Używam tego produktu od:pól roku
    Ilość zużytych opakowań:nie mogę zmęczyć pierwszego

Chcesz pochwalić Etolie za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni - raczej nie polecam
  • Zachęcony opiniami na wizażu zakupiłem to ";cudo";. Udało mi się kupić 24 ampułki za 124 zł. Włosy mam bardzo krótkie i ostatnio trochę wypadały. Dlatego używałem 1/2; ampułki. Całkowicie wystarczało na całą głowę.

Metodą na księgowego:

+ ładny zapach (ja miałem wersję dla mężczyzn);
    + dobry sposób aplikacji;
    +wszystko się idealnie wchłaniało;

A teraz minusy:

- NAJWAŻNIEJSZY: NIE ZAUWAŻYŁEM EFEKTÓW.
    - CENA (jest z kosmosu)

Podsumowując – jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać!
    Używam tego produktu od:miłam przez kilka miesięcy

Chcesz pochwalić maxymilian za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Dziadostwo
  • Zalogowałam się tu tylko, żeby podzielić się swoją negatywną opinią na każdy z produktów Vichy, także na ampułki dercos. Kompletna strata pieniędzy. Zużyłam całe opakowanie z 6 gratisowymi. Kupiłam kurację łącznie z szamponem, bo włosy na jesień wypadają mi bardziej, używałam po trzy ampułki tygodniowo, czyli zalecane minimum i żadnej rewelacji nie zauważyłam. Owszem, ładnie pachną i są proste w użyciu, ale to byłoby na tyle. Jeśli chodzi o vichy, to warto kupować wszystko innych producentów i żałuję, że dałam się namówić na wykosztowanie się i kupienie dercos, Polecam Radical! Jest o wiele tańszy i działa. Problemy mogą być z aplikacją, ale tu akurat przydała się pusta ampułka i aplikator z dercosa

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: 18 ampuiłek

Chcesz pochwalić Grea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strata pieniędzy
  • Nie zauważyłam efektów po tej kuracji. Włosy wypadały tak samo jak przed kuracją. Jedynie mogę dac plusa za łatwe aplikowanie. Włosy się nie pogorszyły, ale nie polepszyły. Zero efektu za taką cenę....
    Polecam o wiele tańsze produkty, np Seboradin który zmniejszył mi wypadanie włosów

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:kilka?

Chcesz pochwalić olik04 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • dno!!
  • kupiłam produkt zachęcona opiniami tutaj ale bardzo się rozczarowałam.

na kuracje wydałam 260 zł (2 opakowania) a różnicy nie ma żadnej.

nie polecam, bo efekt jest zerowy

Używam tego produktu od: ok.5 tygodni

Chcesz pochwalić Kica. za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaklinanie rzeczywistosci
  • Zachecona opiniami na wizazu poszlam do apteki i kupilam zestaw promocyjny 12+6 ampulek tego cuda. Problemy z wlosami mam juz kilka lat. Raz jest gorzej raz lepiej i nie bardzo wiem z jakich powodow wypadaja... Oczywiscie bylam u dermatologa i lekarza, hormony, witaminy, nalewki do wcierania w skore glowy. Potem przez dlugi czas bylam na loxonie. Po zakonczeniu kuracji loxonem po pol roku wlosy zaczely mi leciec z glowy jak oszalale. Bylam zalamana. Kupilam wiec to cudo i wcieralam codziennie jedna ampulke, a potem kupilam jeszcze 2 opakowania i to drugie stosowalam juz 2 ampulka i jeden dzien spokoju. W koncu to drogie i nie ma co obciazac i tak juz slabych wlosow. Do konca 2 opakowanie zostaly mi 2 ampulki i niestety musze powiedziec ze NIE MA ZADNEJ ROZNICY. Wlosy jak lecialy tak leca, nic nie odrasta, beznadzieja. W dodatku jak sie wciera to cudo to wiadomo ze wiecej wlosow wypada. Nie wiem czy zuzyc to trzecie opakowanie czy komus oddac. Dla mnie to bylo bardziej psychologiczne dzialanie. Jak wydasz 130 zl na swoje wlosy to myslisz ze juz dbasz o nie nie wiadomo jak i ze to musi Ci pomoc. Akurat nie!!!

Używam tego produktu od:2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:prawie 2

Chcesz pochwalić n_jamroz za czytelną i pomocną recenzję?

---!!c+-
Zamknij