Vichy, Dercos, Kuracja przeciw wypadaniu włosów, ampułki z Aminexilem

Powiększ Vichy, Dercos, Kuracja przeciw wypadaniu włosów, ampułki z Aminexilem

Zgłaszająca osoba: majeczka

Ampułki występują w dwóch wersjach: dla mężczyzn(Aminexil 1.5%, triclosan i pirocton olaminy, woda termalna) i dla kobiet. Ta wersja zawiera:
- Aminexil 1,5% (jest to cząsteczka zapobiegająca wypadaniu włosów zalecana w początkowym lub umiarkowanym stadium łysienia)
- Witaminy PP, B5, B6 (wzmacniają i pobudzają proces wzrostu)
- Woda termalna Vichy (łagodzi podrażnienia).
Kurację należy stosować przez dwa miesiące, dwa razy w roku. Stosować raz dziennie (minimum trzy razy w tygodniu). Specyfik obiecuje skuteczną walkę z wypadaniem włosów spowodowanym stresem, zmęczeniem, zmianami hormonalnymi (kobiety) lub spowodowanym zaburzeniami genetycznymi i hormonalnymi (mężczyźni).

Skład: /wersja dla kobiet/ Aqua, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Glucose Linoleate Esters, Niacinamide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Pyridoxine HCI, Parfum
/wersja dla mężczyzn/ Aqua, Alcohol Denat., Diaminopyrimidine Oxide, Glucose Linoleate Esters, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum.

Cena: 115 zł

• działa !
  • stosowałam ampułki 2 lata temu, zużyłam wówczas 2 opakowania. urosło mi pełno nowych włosów, potwierdziła to moja fryzjerka, zaskoczona, nic nie wiedziała o tym że stosuje aminexil włosy mi się troszkę zageściły, trzeba stosować i cierpliwie czekac na efekty teraz ponawiam kurację gdyż włosy sa teraz w bardzo kiepskiej kondycji mam nadzieję że i tym razem zadziała !

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić hanq25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity produkt@
  • Problem z wypadaniem włosów miałem od dawna.Żaden kosmetyk,który stosowałem nie był skuteczny.Do momentu kiery rozpocząłem 3miesięczną kuracje ampułkami Vichy Dercos Neogenic.Pomogły mi już po pierwszym miesiącu stosowania.Moje włosy zdecydowanie się wzmocniły.Sam sposób aplikacji jest bardzo prosty.Aplikator może też być używany jako masażer skóry głowy.Ampułki nie uczulają i nie podrażniają.Są bezpieczne dla skóry głowy.Spisały się świetnie.Nie obiążają i nie tłuszczą włosów.Po miesięcznym stosowaniu moje włosy pezentowały się o wiele lepiej niż przed rozpoczęciem kuracji.Stały się bardziej błyszczące i sprężyste.Po 3 miesiącach stosowania na mojej głowie pojawiły się nowe baby hair.A wypadanie włosów zostało całkowicie zniwelowane.Jeśli ktoś ma podobny problem do tego,który miałem ja to naprawdę nie ma co się zastanawiać tylko kupić Amułki Viche Dercos Neogenic i rozpocząć kuracje! Ja jestem z nich bardzo zadowolony i polecam każdemu

Używam tego produktu od: 4miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić tadeuszpasula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie jedyny....
  • Od zawsze wypadają mi włosy. To jest coś z czym zmagam się całe życie - jak pozostała, żeńska część mojej rodziny. Kilkanaście lat temu mama, której również ten problem dotyczy, sięgnęła w desperacji po Dercos, ampułki - wtedy to było coś bardzo nowego i rzadkiego na rynku - no i pioruńsko drogiego, sprowadzanego tylko na zamówienie. Ale nie było rady, trzeba było ratować włosy! Ratowałam i ja! Udało się! Dercos działa świetnie i za każdym razem! Ładnie pachnie i tak dalej - ale niestety jest testowany na zwierzętach, a ja od kilku lat nie kupuję takich kosmetyków. Ale włosy nie zwracając na to uwagi znowu postanowiły mi powypadać... Więc sięgnęłam po wywar z Kozieradki... Dziewczyny, działa chyba nawet szybciej i lepiej niż drogi Dercos. Więc jeśli was na niego nie stać, to nie "rwijcie resztek włosów z głowy" tylko sięgnijcie po Kozieradkę! Śmierdzi rosołem, ale efekty są spektakularne! Trzeba tylko wyrobić sobie swój sposób korzystania z wywaru Używam tego produktu od: 15-17 latIlość zużytych opakowań: niezliczone!

Chcesz pochwalić Twiggy22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Drogi ale dla mnie jedyny ratunek!
  • Po okresie wzmożonego chorowania, przyjmowania antybiotyków i innych świństw włosy zaczeły lecieć mi garściami. Próbowałam wielu specyfików, suplementów diety... Bez echa! Cała łazienka była w kłakach, gdzie nie spojrzałam wszędzie moje włosy, kitka bardzo straciła na objętości ;(
    Ostatnią deską ratunku okazały się ampułki Vichy polecone przez farmaceutę. ograniczyły wypadanie do minimum, wzmocniły to co zostało mi na głowie, stymulowały cebulki i pojawiło się dużo baby hair

Minusem jest zawrotna cena!! I za to odejmuje pół gwiazdki
    Warto po intensywnej kuracji Zrobić dawki przypominajace raz dwa razy w tygodniu.
    Opakowanie przyjemne, dozownik nie sprawiał problemu choć czasem w środku coś się zaginało i kiepsko leciało jednak wystarczyły drobne poprawki i produkt gotowy był do użytku

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne pudełka po 18 ampułek

Chcesz pochwalić paolao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Po dość długiej kuracji różnymi antybiotykami doszło u mnie do znacznego osłabienia organizmu, co doprowadziło do tego, że włosy leciały mi dosłownie garściami. Zaczęłam brać suplementy, po miesiącu wypadanie ograniczyło się ale nadal było spore. Wtedy zaczęłam używać Vichy - nie żałuję! Przeprowadziłam kurację 18 ampułkami - stosowałam co 2-3 dni. Właśnie zastanawiam się nad kupnem kolejnego opakowania. Efekt? Wypadanie ograniczone do minimum. Ponadto zauważyłam trochę nowych włosów. Moim zdaniem dozownik wygodny, wystarczy co chwilę przyciskać Najpierw 'jeździłam' nim po skórze, ale specyfiku na jedną dawkę jest dość dużo, trochę się 'rozlewał' więc potem dodatkowo masowałam skórę palcami. Jedyną wadą było to, że preparat nieco wysuszał mi skórę, co ostatecznie prowadziło do lekkiego przetłuszczenia włosów. Dlatego też zamiast codziennie stosowałam go nieco rzadziej i zbytnio tego nie odczuwałam. Cena trochę zbyt wysoka, ale myślę, że warto przeboleć. Często trafiają się promocję - opłaca się skorzystać.

+ działa!
    + znaczące zmniejszenie wypadania
    + pojawiły się nowe włosy
    + wygodne opakowanie, przyjemna aplikacja
    + brak konkretnego, nieprzyjemnego zapachu

- może przesuszać skórę
    - cena

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 18 ampułek

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić acror za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jest to produkt jako jedyny ktory zawsze ratuje mnie przed calkowitym wylysieniem...zawsze aplikuje go gdy juz jest sytuacja alarmowa i zaden tanszy produkt nie dziala...., efektu nie ma od razu, ale po okolo 1-1.5 widac zahamowanie wypadania wlosow a co nawazniejsze widac tez mnostwo nowych wyratsajacyh wloskow....
    Mi ten produkt nigdy nie przetluszczal wlosow , choc generalnie mam przetluszczajace sie, obecnie stosuje Jantar i widze duza roznice jesli chodzi wlasnie o przetluszczanie, vichy dla mnie jest genialne.....

Ilość zużytych opakowań: w sumie okolo 7

Chcesz pochwalić Murano za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale...
  • + HAMUJE WYPADANIE WŁOSÓW !
    + ładny zapach

ale niestety:
    - ma niewygodny dozownik, albo się wylewa, albo nic nie leci
    - cena! jest bardzo drogi
    - u mnie aby zadziałało musiałam zużyć 2 opakowania co wiązało się z ogromnym kosztem
    - największym minusem jest to że po około miesiącu od zakończenia stosowanie PROBLEM POWRACA, a producenci zapewniają o długotrwałym działaniu.

Radze zakupienie jednej paczki jako wstęp do kuracji, bo ten preparat nie zakończy waszych problemów, najlepiej jest walczyć od środka (suplementy diety, polecam vitapil, i herbaty, polecam pokrzywę i herbatę krzemionkową)

Używam tego produktu od: 3 razy przez około 3 miesiące każda paczka
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 18 ampułek

Chcesz pochwalić headlong za czytelną i pomocną recenzję?
  • wlosy staly sie zdrowsze
  • przed stosowaniem ampulek moje wlosy sie strasznie puszyly i byly zniszczone.po skonczeniu kuracji widze ze moje wlosy sa gladsze, bardziej zdyscyplinowane i jakby mniej wypadaja.ale w dalszym ciagu szukam czegos lepszego

Używam tego produktu od: poltora miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 18 amp

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sylwinka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny produkt Vichy, który mnie kompletnie roczarował
  • Nie zauważyłam żadanej różnicy po zużyciu 24 ampułek (uzywałam codziennie jedną). Kupiłam drugie opakowanie głównie dlatego, że producent zaleca stosowanie produktu conajmniej przez 2 tygodnie żeby zobaczyć efekty. No i niestety straciłam tylko kupę kasy (za pierwsze opakowanie zapłaciłam 129zł a za drugie w innej aptece 143zł). Efektów żadnych poza tym, że włosy maxymalnie tłuste (ja i tak codzinnie rano musze myć włosy więc produkt stosowałam na noc).

Używam tego produktu od: 24 dni
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 12 ampułek

Chcesz pochwalić Jinbaili za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda pieniędzy
  • Mam nową wersje pro- z aplikatorem z ktorego produkt dosłownie wycieka -co oczywiscie jest wkurzajace bo zamiast na włosach ląduje na palcach!Cena 175 zł za opakowanie promocyjne zawierające 18 ampułek to i tak cena zaporowa!Opakowanie- własnie skonczyłam i nie zauwazyłam zadnego obiecywanego przez producenta działania.O niebo lepszy, tanszy i efektywniejszy jest seboradin w ampułkach.Vchy maja jedynie ładny delikatny zapach ale ja nie dla zapachu te ampułki kupiłam- miały wzmocnic moje delikatne włosy- niestety tak sie nie stało.Nie polecam tego produktu, choc kremy Vichy- zwłaszcza nawilzajace bardzo lubie

Używam tego produktu od: 18 dni
    Ilość zużytych opakowań: 18 ampułek czyli opakowanie promocyjne

Chcesz pochwalić karo101 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij