Oriflame, Perfect Body, Anti-Cellulite Gel (Żel antycellulitowy)

Powiększ Oriflame, Perfect Body, Anti-Cellulite Gel (Żel antycellulitowy)

Zgłaszająca osoba: cdz

W ciągu 4 tygodni możesz stracić nawet 2 cm! Innowacyjny kompleks Lipo-Sculpting wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i rzeźbienie smukłej sylwetki. Żel ujędrnia i napina skórę.

Skład: aqua (water), glycerin, triethylhexanoin, butylene glycol, cyclopentasiloxane, glyceryl polymethacrylate, polyacrylate-13, dimethicone, polyisobutene, phenoxyethanol, caffeine, parfum (fragrance), menthol, dipropylene glycol, methylparaben, sorbitan isostearate, polysorbate 20, propylene glycol, pisum sativum (pea extract), disodium edta, hydrolyzed celosia cristata extract, biosaccharide gum-1, ethylparaben, butylparaben, sodium citrate, hydrolyzed prunella vulgaris extract, propylparaben, isobutylparaben, potassium sorbate, fucus vesiculosus (extract), chlorphenesin, camellia sinensis (leaf extract), sodium metabisulfite, ci 15985 (yellow 6), ci 14700 (red 4).

• taki sobie
  • Właśnie wykończyłam ten żel, trochę nie lubię w nim tego efektu chłodzącego. Stosowałam regularnie, prawie codziennie, jednak efekty średnie. Może i trochę ujędrnił moją skórę, lecz nie zminimalizował cellulitu.
    Ogólnie nie jest zły, lecz będę szukać dalej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry!!!
  • widać różnicę,skóra jest jakby gładsza i napięta a efekt pogłębiają ćwiczenia, do tego jets bardzo wydajny jednak mogła bym się dioczepić do dwóch rzeczy:
    1. dość droggi
    2. strasznie się lepi!!!
    Ogólnie polecam jednak KWC to on nie jest, szukam nadal ideałutak więc póki co nie kupię go narazie

Używam tego produktu od:2 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aniaaa PlayMate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość fajny.
  • Podoba mi się.
    Fajnie chłodzi.
    Dość wydajny jest.
    Napina skóre i wygładza.
    Zmniejsza cellulit, no ale wiadomo że sam żel nic nie zdziała tylko trzeba jeszcze ćwiczyć.
    Nie wiem czy kupie jeszcze bo weszła nowa seria.

Używam tego produktu od:miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Butelka123 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nie skreślam go
  • Dostałam go w mega promocji.
    Żelowa konsystencja w towarzystwie mocnego, mentolowo-chemicznego zapachu sprawiła że nie byłam w stanie nakładać kosmetyku powyżej bioder.
    Konsystencja i zapach to zdecydowanie słabe strony tego produktu.
    Lekko ujędrnia, wygładza.

Cena jednak zdecydowanie zbyt wygórowana.

Używam tego produktu przez: 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić badb za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
  • Naprawdę warto kupić!
    Skóra po aplikacji robi się gładka i przyjemnie naciągnięta i uczucie to nie mija w trakcie dnia. Żel daje przyjemne uczucie chłodu, ale nie zimna. Cellulitis co prawda nie znika tak jakby się chciało (za co odejmuję jedną gwiazdkę), ale widać delikatne różnice.
    Bardzo gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Chcesz pochwalić parotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem skuteczny!
  • Jeden z niewielu żeli na cellulit, który przynosi jakieś efekty
    Przyjemna konsystencja żelo-kremu, dobra wchłanialność, świeży i przyjemny zapach. Skóra jest napięta i wygładzona. Przy regularnym stosowaniu są efekty ujędrnienia i zmniejszenia cellulitu. Można się z tym żelem masować, aczkolwiek dość szybko się wchłania. Nie nawilża szczególnie, ale też nie wysusza skóry. Wolałabym, aby nie chłodził, nie przepadam za tym... Wydajny, wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: chyba 3, jedno jeszcze czeka w zapasie.

Chcesz pochwalić ancia19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!!!!!!!!
  • Uwielbiam ten zel, skora jest zdecydowanie napieta i widac zdecydowana poprawe.
    Uzywalam wczesniej innych kosmetykow ale przez kilka miesiecy nie uzyskiwalam takiego efektu jak tu przez kilka tygodni.

Oczywicie systematycznosc jest bardzo wazna.

Nie dalam pieciu gwiazdek bo niestety w zimnie uzywanie go nie nalezy do przyjemnych. Mentol sprawia ze czuje sie zimno na skorze. Ja uzywam tego kosmetyku rano i jak wychodze do pracy to jakby mi ktos przylozyl lod do nog

I bardzo tego zaluje bo moje uda znow potrzebuje tresciwej pielegnacji

Oby do wiosny.

Ale tym ktorym to nie przeszkadza goraco polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić kasia1230 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdzie te efekty ?
  • preparat w miare dobry, ale tylko dobry
    oczywiscie obietnice prodeucenta nie zostaja spełnione, ale wiekszośc z nas chyba sie do tego przyzwyczaiła, iz napisy na opakowaniu zawsze sa ubarwione
    produkt ten ma forme zelu - ładnie sie wchłania, dośc przyjemnie sie go uzywa
    sumiennie stosowałam codziennie, niestety efekty to ewentualnie wygładzenie, lekkie ujedrnienie-napiecie skóry, nic wiecej nie zanotowałam
    nie wróce wiecej do tego kosmetyku, gdyz znam lepsze

Używam tego produktu od:kiedy był nowością w oriflame, 1 opakowanie
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić ekstradyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW
  • Po pierwszym uzyciu już skóra jest bardziej napięta, gladka Niestesty zapominam uzywać go systematycznie, ale działą naprawde, Dla samego uczucia jędrnośći skory )))))))) polecam

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić BiznesOla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Stosuje żel raz dziennie, czasem sie zarza ze jakis dzien pomine :P Cudów nie oczekuje bo wiem ze to tylko kosmetyk... Ale skóra jest rewelacyjnie wygładzona! Może to moja wyobraźnia ale cellulit się zmniejszył Nie był jakiś mega wielki ale był... Nadal jest ale mneijszy :PP
    A teraz czekam na kolejną promocję bo w regularnej cenie jest trochę za drogi Dlatego nie daję 5 gwiazdek Zapach i konsystencja super Chłodzenie da się znieść Polecam!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: narazie 1

Chcesz pochwalić kroooliczek89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • superrrrrr!
  • Stosowałam rozne kosmetyki na ta kobieca przypadłosc i zawsze wracałam do oriflamu. Ten zel ma przyjemna kosystencje, ładny mietowy zapach i swietna skutecznosc antycelluitowa. Za pierwszym uzyciu czuc mocne ochłodzenie i napiecie skory, po tygodniu czuje, ze skora robi bardziej wygładzona i mocno napieta. Kiedy zuzyłam juz cale opakowanie efekty sa naprawde super no i do tego wygodna stojaca butelka preparat mozna zuzyc do konca. Polecam

Używam tego produktu od:2lata
    Ilość zużytych opakowań:koncze3

Chcesz pochwalić agusiaAA 19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • superr
  • Używam dla porównania preparaty antycellulitowe różnych firm, ale zawsze wracam do orflame jeśli tego potrzebuję..

W połączeniu z przyrządem do masażu daje świetne efekty i uczucie świeżości ...i to uczucie chłodu!!

Super

Używam tego produktu od 3-m-cy

Chcesz pochwalić katnik81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wow!
  • Jest to dość zwarty żel-krem w kolorze różowym. Dzięki buteleczce stawianej "na głowie" można bez problemu zużyć go do samego końca. Szybko się wsmarowywuje nawet bez użycia specjalnego przyrządu i ładnie wchłania, zatem bezproblemowo można stosować 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Pachnie w miarę ładnie.
    Jeśli chodzi o działanie to zaskakuje swoją skutecznością. Skóra po kilku dniach znacząco się wygładza, staje się bardziej zwarta. Nie mierzyłam czy coś mi ubyło, ale na pewno poprawiło mi się samopoczucie ponieważ zmiany były zauważalne na powierzchni skóry.
    Dlaczego nie 4 *? Ponieważ żel ma działanie chłodzące, a tego nie lubię
    Cena trochę wygórowana, warto w promocji zaopatrzyć się w zapasy.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić droga A za czytelną i pomocną recenzję?