Manhattan, Volcano Mascara Explosive Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Manhattan, Volcano Mascara Explosive Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: doro

Tusz do rzęs Volcano. Eksplozja objętości i intensywny kolor - tak wyrazisty jak wulkan. Głęboka czerń na rzęsach dzięki wyjątkowym cząsteczkom z lawy wulkanicznej. Przetestowany oftalmologicznie.

Cena: 20zł / 6,5ml

• Bardzo dobry tusz
  • Skąd tak niska ocena? Miałam go jakiś czas temui byłam z niego bardzo zadowolona. Zużyłam 2 opakowania pod rząd co znaczy, że mnie zachwycił. Jednak chęć testowania nowych kosmetyków jest u mnie silniejsza i porzuciłam go na rzecz dalszych poszukiań ale mogę się na jego temat wypowiedzieć tylko pozytywnie. Na pewno jeszcze kiedyś go kupię.
    Cena jest przystępna, czerń jest głęgoka, łatwo się rozprowadza, pogrubia, wydłuża, nie skleja. Ja lubię efekt mocno widocznych, podkreślonych rzęs i on to robił. Trzeba go tylko umiejętnie nakładać i dać chwilke rzęsom na wyschnięcie przed nałożeniem kolejnej warstwy, a można cuda zdziałać. Dla lubiących "mocne" rzęsy będzie akurat.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy jaki miałam....
  • Dość rzadka konsystencja sprawia, że szczoteczka jest oblepiona kluchami tuszu, co niestety przenosi się na rzęsy. Są posklejane i wyglądają nieestetycznie. Tusz kruszy się pozostawiając pod oczami mnóstwo czarnych kropek. Nietrwały, pod koniec dnia jest go więcej na twarzy niż na rzęsach. Jedyna gwiazdka za intensywną czerń. Poza tym nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Katalina 47 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio dobry
  • Trzeba trochę poczekać zanim tusz wyschnie, nie jest to wcale kwestia zbyt dużej warstwy kosmetyku na rzęsach. Po jakimś czasie tusz minimalnie się obsypuje, ale jednak. Plusem jest fajna szczoteczka, która dobrze rozprowadza tusz. Zapach może być

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić kotecka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Kupiłam ten tusz, ponieważ była promocja a ten, którego chciałam akurat nie było. Wzięłam go pod wpływem impulsu, nie czytałam wcześniej recenzji na jego temat, więc jak zobaczyłam te na wizażu to trochę się przeraziłam, że wydałam kasę w błoto.

Ale do rzeczy...
    PLUSY:
    -tusz ma dosyć fajną szczoteczkę, nie sprawia mi problemu malowanie się nim
    -nie zbiera się nadmiernie, nie leje się tak żeby nie można było nim pomalować rzęs bez brudzenia wszystkiego wokół
    -podoba mi się to jak rozdziela rzęsy nie tworząc przy tym grudek
    -rzęsy są delikatnie podkreślone (dla osób lubiących delikatny, naturalny makijaż)

MINUSY:
    -po kilku godzinach rzeczywiście nie jest trwały (ale nie jest to tusz wododporny więc można mu to wybaczyć)
    -minimalnie się osypuje (ale znam tusze, które robią to w większym stopniu)
    -nie pogrubia rzęs tak jak obiecuje producent

Nie kupiłabym go ponownie, ponieważ specjalnie mnie nie zachwycił. Ot taki zwykły tusz.Używam tego produktu od: od tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzeba poczekać
  • kupiłam ten tusz prawie 2tygodnie temu i w zasadzie tylko dlatego, że mój ulubiony z Debory wysechł a nie można go niestety nigdzie dostać.

Tusz kosztował 25zł w Rossmanie i po pierwszym jego użyciu stwierdziłam, że jest okropny! I tak też miałam z początku napisać
    Muszę powiedzieć, że kupiłam egzemplarz bardzo świeży, najwyraźniej przez nikogo nie otwierany i z początku faktycznie robił mi jedną wielką rzęsę i nic więcej. Byłam zawiedziona, ale używałam go z braku zamiennika.
    Po tygodniu kiedy już troszkę "okrzepł" okazało się, że jednak coś z niego będzie i jest całkiem do rzeczy ;D
    Przestał sklejać, można go nałożyć na prawdę sporo i nadal rzęsy są pięknie rozczesane. Kolor ma standardowo czarny, ale ja w zasadzie nie widzę, aż takiej różnicy między czarnym tuszem, super czarnym tuszem i extremalnie czarnym tuszem :P

Minus ma ten jeden, że faktycznie jeśli włożysz palce do oka, to się kruszy

Podsumowując dobry przeciętniaczek, jeśli nie oczekujesz od maskary wodotrysku i parzenia kawy ;PUżywam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić viciaq za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja.
  • Kupilam ten tusz raczej korzystajac z niskiej ceny.
    Jego ladne opakowanie niestety nie wspolgra z dzialaniem. Juz po nalozeniu osypuje sie i kruszy oraz skleja rzesy.
    Z natury mam dlugie rzesiska wiec chcialam go uzyc tylko dla podkrecenia ale niestety. Nawet po nalozeniu malej ilosci pozostawia obwodki pod wlosami.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić agattee za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej!
  • Ten tusz jest całkowicie beznadziejny!
    Kruszy się i osypuje, jak żaden inny z tych, z którymi miałam do tej pory styczność (a testowałam naprawdę wiele różnych marek).
    Dodatkowo skleja rzęsy i nie daje praktycznie żadnego pozytywnego efektu - ani wydłużenia, ani pogrubienia.
    Mam dość długie rzęsy i stosuję tusz głównie, po to, żeby je trochę podkreślić, więc nie zależy mi naprawdę na jakichś super spektakularnych efektach, ale z gorszym tuszem nigdy nie miałam do czynienia.

Nie polecam nikomu, całkowita strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Karolinaaaaa1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo zły.
  • Tusz ten trafił do mojej kosmetyczki trochę z braku laku, trochę z ciekawości.
    Okazał się jednym z najgorszych tuszy ever.
    Lubię mocny efekt na rzęsach, pogrubienie + wydłużenie to jest to!
    Explosive Volume brzmi zachęcająco.
    Jednak obietnica ta nawet w najmniejszym stopniu nie zostaje spełniona.
    Efektu po użyciu tego tuszu jest ZERO.
    Jedyna różnica w "przed" i "po" to kolor, tusz troszkę barwi rzęsy, ale poza tym nie robi nic.
    To był mój drugi tusz Manhattan i drugie rozczarowanie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo zły
  • Zawiodłam sie na nim, po 2 godzinach obsypal sie w zasadzie w 100%, a po aplikacji wygladal nijako, słabo.
    \n
    \nnigdy wiecej nie kupie tuszu tej firmy, mimo ładnych opakowan, zapachu i fajnej ceny.

Chcesz pochwalić luminouss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z gorszych tuszów jakie używałam.
  • Efekt po nałożeniu tuszu jest nijaki. Ani specjalnie nie wydłuża, ani nie pogrubia. Za to zgodnie z nazwą ma efekt wulkaniczny - cały czas pod oczami osadzał mi sie czarny pył... Wiele tanich tzw. bazarkowych tuszów sprawdza się znacznie lepiej niż ten.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 tusz

Chcesz pochwalić sylwiac1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kruszy się
  • Do kupna tego tuszu skusiło mnie opakowanie, bardzo mi się podoba, ale był to zakup spontaniczny, nietrafiony.

Plusy:
    +podkreśla naturalne piękno rzęs, lekko pogrubia, ale bez żadnych dodatkowych efektów
    +bardzo ładne czerwono-czarne opakowanie
    +cena

Minusy:
    -kruszy się
    -łatwo się rozmazuje
    -nie jest trwały

Używam tego produktu od: lipca 2011
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić brandneweyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie dla mnie...
  • Kupiłam go w wakacje skuszona niską ceną. Oprócz naprawdę ładnej, głębokiej czerni nie widzę żadnych plusów. Przy nałozeniu jednej warstwy nic nie robił tak na prawdę nic po prostu przyciemniał rzęsy, lecz przy drugiej warstwie potwornie sklejał. Chyba nawet nie muszę wspominac o osypywaniu się...

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej

Chcesz pochwalić All4You za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo słaby
  • Nigdy więcej już go nie kupię. Taki sam efekt można mieć kupując najtańszy tusz na bazarze. Rozmazuje się i kruszy. Rzęsy nie wyglądają ładnie.

+ ładnie się go rozprowadza i nie robi grudek
    + maluje na ładny czarny kolor

- nie daje obiecanego przez producenta efektu

Taki zwykły, ale drogi tusz.
    Jak na 1,5 roczny tusz dobrze się trzyma. Trzymam go bo może kiedyś awaryjnie jeszcze użyję.

Używam tego produktu od: kupiłam go ok 1,5 roku temu

Chcesz pochwalić unia1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Tusz używałam dość dawno, rok temu. Pewniedo niego wróce bo akurat kończy mi się inny.
    Skusiłam się bo był dość tani, około 20zl
    +nie skleja, efekt firanki
    +wydłuża
    +łatwo się nim pomalować
    +ładne pękate opakowanie
    +fajna, gęsta szczoteczka
    +cena

Minusów brak, no może taki że nie ma w nim nic powalającego. Taki przeciętniak, ale fajny

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić gwiazdeczka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem Fajny
  • Całkiem przyzwoity. Ale nie idealny

Kupiłamgo od koleżanki po mega promocyjnej cenie bo za 10 zł. Pewnie gdyby nie ta cena to bym go nie kupiła.

Na początku był troche za rzadki i musiałam troche odczekac po nałożeniu na rzęsy żeby nie upaprać całego oka. Ale jak troche przysechł był juz super!!

+ ładnie rozczesuje
    + Nadaje fajnej objetości
    + wydłuża
    + nie skleja

- Pod koniec dnia się kruszy i osypuje

ale to jedyny minus mnie to specjalnie nie przeszkadzało bo po pracy jak juz jestem w domu to zmywam makijaż więc nie była to jakas tragedia.

Używam tego produktu od: No starczył mi na jakieś 4 miesiące

Chcesz pochwalić TheTynkaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten do którego zawsze wracam!
  • Wyprobowalam juz wiele roznych tuszy do rzes, takze i te za 100zł (prezenty od meza) i nie bylo wsrod nich zadnego, ktory by dorownal temu "przecietniakowi" z manhattanu. Jego wersja pogrubiajaca jest pomylka, ale zwykly volcano explosive to moj KWC wsrod tuszy do rzes. Jest super czarny, nie skleja rzes (co jest podstawa- lubie miec firanke rzes zamiast jednej czy dwoch gruuubych), ladnie sie naklada, nawet kilkukrotne nalozenie nie powoduje sklejenia bo szczoteczka swietnie rozczesuje rzesy, nie kruszy sie w czasie dnia. Jesli ucinam sobie drzemke w ciagu dnia to owszem tusz wtedy sie kruszy, ale poza tym trzyma sie idealnie. Jest doskonaly na codzien i od swieta. Im wiecej warstw tym wyrazistszy efekt, do pracy wystarczy mi nalozenie dwoch warstw, na wyjscie maluje rzesy 3-4 razy. Latwo sie zmywa i nie podraznia. Czegoz moglabym chciec wiecej- cena w sam raz w porownaniu do innych jego poprzednikow. Uzywam go juz od 4 lat i zamierzam dalej. Czasem skusilam sie na inny i jak do tej pory zawsze zalowalam. Tylko manhattan volcano.

Chcesz pochwalić Cyryjanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam.
  • Na wstępie warto zaznaczyć że jest to najgorsza maskara jakiej używałam . Inne maskary choćby z Wibo za 5 zł sprawdzały się o wiele lepiej niż ta. Cieszy mnie bardzo że opinie innych dziewczyn sa równie nieprzychylne.

Więc RADA dla Was kochane a własciwie ostrzeżenie.

Nigdy jej nie kupować!

Stwierdzam to z pełnym przekonaniem i uporem

A dlaczego jest taka okropna?

niewygodna szczoteczka
    skleję niesamowicie rzęsy!
    kruszy sie
    rozmazuje i odbija na powiece
    nie pogrubia i nie wydłuża jedynie obkleja je
    wysoka cena w stosunku do jakości (20zł)

To maskara zdecydowanie nie dla mnie mnie . Ma niewygodną szczoteczkę i co najgorsze bardzo i to bardzo skleja moje rzęsy a pod koniec dnia wyglądają okropnie. A przy tym jej cena oczywiście nie jest adekwatna do jakości produktu.

Chcesz pochwalić Kajamakefashion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Natknełam sie na ten tusz w Naturze i przyznam szczerze ze zafascynowalo mnie opakowanie no i niewygorowana cena,a jako ze mam pare rzeczy z tejze firmy to postanowilam wyprobowac tusz.

Plusy:

-fajnie wydłuża rzęsy -siegaja mi prawie do brwi ( mam swoje dlugie,ale nie az tak )
    -przyzwoicie pogrubia ( nie jakos spektakularnie jak obecuje producent,ale jednak)
    -ladnie rozdziela
    -rzesy mja barwe mocnej,glebokiej czerni
    -cena ( ok.23 to nie duzo moim zdaniem jak na dobry tusz)
    -ciekawe,nietuzinkowe opakowanie

Minusy:
    -dlugo schnie - i za to odjelam 1 gwiazdke

Ogolem - dla mnie jeden z moich ulubionych

Używam tego produktu od: 2 tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Silvia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Jeden z gorszych tuszy, jakie miałam. Opakowanie (teraz są grubsze niż na zdjęciu) i szczoteczka niewygodne. Mogę zapomnieć o wyeksponowaniu rzęs, nie są ani odrobinę wydłużone, ani porządnie pogrubione. Za to są ciężkie i obklejone. Jedyny plus to czerń. Chociaż też nie jakaś super hiper. Faktem jest też, że można dotrzeć do rzęs w kącikach oczu, ale co z tego skoro umalowanie ich nie daje efektu. Ponadto tusz się kruszy i ma niezbyt zachęcający zapach. Miałam do niego kilka podejść, aż dałam sobie spokój. Pomyślałam, że czasem się nim maznę, a na niego położę inny tusz, bo miałam nadzieję, że wtedy rzęsy będą bardziej czarne, ale nawet do tego się nie nadaje, bo się kruszy i psuje cały efekt. Straciłam do niego cierpliwość i mimo że nie lubię wyrzucać kosmetyków, z tym rozstanę się bez żalu.

Używam tego produktu od: Kilka podejść
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Firana rzes
  • Tusz ma fantastyczną szczoteczkę, nie skleja rzęs, dociera nawet do tej najmniejszej, zrobił mi na oczach fantastyczną firanke z rzes. Nie osypuje się, nie podrażnia moich osoczewkowanych oczu. Najlepszy tusz jaki miałam.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić estorilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • oszukaństwo:P
  • Kupując ten produkt sugerowałam się szczoteczką, która była wyeksponowana w szafie Manhatanu. Wydawała mi się w sam raz a tym czasem w domu okazało się, że jest o wiele mniejsza
    plusy:
    *ładnie rozdziela rzęsy,
    *Końcówka dociera nawet do tych najmniejszych rzęs
    minusy:
    *zbyt wodnista,
    *rozmazuje się
    *nie pogrubia
    *kruszy się

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe

Chcesz pochwalić klau321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie fajny
  • Dostałam w prezencie kolor black. Sama nie kupiłabym sobie nie wodoodpornej maskary.
    plusy:
    - ładny kolor
    - ładne opakowanie (mam takie obłe, chyba nowa wersja)

minusy:
    - tworzy grudki
    - jeśli dostanie się jakoś do oczu, podrażnia je
    - rozmazuje się niemiłosiernie, raz gdy padał śnieg, wróciłam do domu z wielkimi podkowami pod oczami, aż nie mogłam uwierzyć
    - kruszy się, w sumie jak to lawa

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić MaryLou87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity.
  • Z reguly kupuje mascary Maybelline (swietna jakosc za przystepna cene). Czasem zdarzaja mi sie romanse z luksusowymi tuszami, ostatnio Estee Lauder. Jednak po wyprobowaniu kilku kosmetykow za ponad 100zl stwierdzam, ze podobny (a czasem lepszy) efekt mozna uzyskac o wiele tanszymi specyfikami.

Na tusz Manhattanu skusilam sie ostatnio w Rossmanie bo mojej ulubionej mascary akurat nie bylo a ja potrzebowalam nowej na wyjazd. Zachecila mnie cena i ta wzmianka o czasteczkach wulkanicznych. Opakowanie tez mi sie spodobalo.

Miala to byc mascara pogrubiajaca rzesy ale niestety o efekcie pogrubienia nie ma mowy. Tu niestety mocno sie zawiodlam bo jestem zwolenniczka firanek na oczach. Pozytywnie oceniam kolor, jest to rzeczywiscie bardzo gleboka czern. Szczoteczka ladnie rozdziela rzesy i mam wrazenie, ze lekko je podwija. Mascara nie kruszy sie a kiedy ostatno zdarzyl mi sie gorszy moment i rozplakalam sie, nie zostawil efektu pandy. Niestety schnie dosc dlugo wiec trzeba uwazac przez chwile po nalozeniu. Efekt daje podobny do Lash Stilleto od Maybelline.

Bez rewelacji ale mozna wyprobowac.

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hildur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Badziewie
  • Dostałam ten koszmarek w prezencie. Jedyny plus jaki w nim widzę to kolor - głęboka czerń. Niestety, nic więcej dobrego nie mogę powiedzieć o tym tuszu. Skleja rzęsy, rozmazuje się i kruszy po bardzo krótkim czasie. Niestety nie dla mnie tusz, który po wyjściu z domu zamiast na rzęsach jest pod oczami, na policzkach..brrr..
    Kiedy postanowiłam dać mu drugą szansę rozwaliło mi się opakowanie, co nie zdarzyło mi się wcześniej z żadnym innym tuszem. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Xtase za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mogło być lepiej...
  • Plusy:

-niska cena
    -ładnie rozdziela rzęsy
    -dobry do delikatnego, codziennego makijażu
    -ma ciekawy (jak dla mnie) zapach
    -ładne opakowanie
    -wydajny

Minusy:

-osypuje się i kruszy
    -długo schnie i w tym czasie się rozmazuje
    -nie dodaje objętości
    -po nałożeniu dwóch warstw niemiłosiernie skleja rzęsy

Używam tego produktu od: ok.3-4 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Liraeth za czytelną i pomocną recenzję?