Manhattan, Volcano Mascara Explosive Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Manhattan, Volcano Mascara Explosive Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: doro

Tusz do rzęs Volcano. Eksplozja objętości i intensywny kolor - tak wyrazisty jak wulkan. Głęboka czerń na rzęsach dzięki wyjątkowym cząsteczkom z lawy wulkanicznej. Przetestowany oftalmologicznie.

Cena: 20zł / 6,5ml

• Bardzo dobry tusz
  • Skąd tak niska ocena? Miałam go jakiś czas temui byłam z niego bardzo zadowolona. Zużyłam 2 opakowania pod rząd co znaczy, że mnie zachwycił. Jednak chęć testowania nowych kosmetyków jest u mnie silniejsza i porzuciłam go na rzecz dalszych poszukiań ale mogę się na jego temat wypowiedzieć tylko pozytywnie. Na pewno jeszcze kiedyś go kupię.
    Cena jest przystępna, czerń jest głęgoka, łatwo się rozprowadza, pogrubia, wydłuża, nie skleja. Ja lubię efekt mocno widocznych, podkreślonych rzęs i on to robił. Trzeba go tylko umiejętnie nakładać i dać chwilke rzęsom na wyschnięcie przed nałożeniem kolejnej warstwy, a można cuda zdziałać. Dla lubiących "mocne" rzęsy będzie akurat.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy jaki miałam....
  • Dość rzadka konsystencja sprawia, że szczoteczka jest oblepiona kluchami tuszu, co niestety przenosi się na rzęsy. Są posklejane i wyglądają nieestetycznie. Tusz kruszy się pozostawiając pod oczami mnóstwo czarnych kropek. Nietrwały, pod koniec dnia jest go więcej na twarzy niż na rzęsach. Jedyna gwiazdka za intensywną czerń. Poza tym nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Katalina 47 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio dobry
  • Trzeba trochę poczekać zanim tusz wyschnie, nie jest to wcale kwestia zbyt dużej warstwy kosmetyku na rzęsach. Po jakimś czasie tusz minimalnie się obsypuje, ale jednak. Plusem jest fajna szczoteczka, która dobrze rozprowadza tusz. Zapach może być

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić kotecka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Kupiłam ten tusz, ponieważ była promocja a ten, którego chciałam akurat nie było. Wzięłam go pod wpływem impulsu, nie czytałam wcześniej recenzji na jego temat, więc jak zobaczyłam te na wizażu to trochę się przeraziłam, że wydałam kasę w błoto.

Ale do rzeczy...
    PLUSY:
    -tusz ma dosyć fajną szczoteczkę, nie sprawia mi problemu malowanie się nim
    -nie zbiera się nadmiernie, nie leje się tak żeby nie można było nim pomalować rzęs bez brudzenia wszystkiego wokół
    -podoba mi się to jak rozdziela rzęsy nie tworząc przy tym grudek
    -rzęsy są delikatnie podkreślone (dla osób lubiących delikatny, naturalny makijaż)

MINUSY:
    -po kilku godzinach rzeczywiście nie jest trwały (ale nie jest to tusz wododporny więc można mu to wybaczyć)
    -minimalnie się osypuje (ale znam tusze, które robią to w większym stopniu)
    -nie pogrubia rzęs tak jak obiecuje producent

Nie kupiłabym go ponownie, ponieważ specjalnie mnie nie zachwycił. Ot taki zwykły tusz.Używam tego produktu od: od tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzeba poczekać
  • kupiłam ten tusz prawie 2tygodnie temu i w zasadzie tylko dlatego, że mój ulubiony z Debory wysechł a nie można go niestety nigdzie dostać.

Tusz kosztował 25zł w Rossmanie i po pierwszym jego użyciu stwierdziłam, że jest okropny! I tak też miałam z początku napisać
    Muszę powiedzieć, że kupiłam egzemplarz bardzo świeży, najwyraźniej przez nikogo nie otwierany i z początku faktycznie robił mi jedną wielką rzęsę i nic więcej. Byłam zawiedziona, ale używałam go z braku zamiennika.
    Po tygodniu kiedy już troszkę "okrzepł" okazało się, że jednak coś z niego będzie i jest całkiem do rzeczy ;D
    Przestał sklejać, można go nałożyć na prawdę sporo i nadal rzęsy są pięknie rozczesane. Kolor ma standardowo czarny, ale ja w zasadzie nie widzę, aż takiej różnicy między czarnym tuszem, super czarnym tuszem i extremalnie czarnym tuszem :P

Minus ma ten jeden, że faktycznie jeśli włożysz palce do oka, to się kruszy

Podsumowując dobry przeciętniaczek, jeśli nie oczekujesz od maskary wodotrysku i parzenia kawy ;PUżywam tego produktu od: dwóch tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić viciaq za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja.
  • Kupilam ten tusz raczej korzystajac z niskiej ceny.
    Jego ladne opakowanie niestety nie wspolgra z dzialaniem. Juz po nalozeniu osypuje sie i kruszy oraz skleja rzesy.
    Z natury mam dlugie rzesiska wiec chcialam go uzyc tylko dla podkrecenia ale niestety. Nawet po nalozeniu malej ilosci pozostawia obwodki pod wlosami.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić agattee za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej!
  • Ten tusz jest całkowicie beznadziejny!
    Kruszy się i osypuje, jak żaden inny z tych, z którymi miałam do tej pory styczność (a testowałam naprawdę wiele różnych marek).
    Dodatkowo skleja rzęsy i nie daje praktycznie żadnego pozytywnego efektu - ani wydłużenia, ani pogrubienia.
    Mam dość długie rzęsy i stosuję tusz głównie, po to, żeby je trochę podkreślić, więc nie zależy mi naprawdę na jakichś super spektakularnych efektach, ale z gorszym tuszem nigdy nie miałam do czynienia.

Nie polecam nikomu, całkowita strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: kilka razy użyłam
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić Karolinaaaaa1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo zły.
  • Tusz ten trafił do mojej kosmetyczki trochę z braku laku, trochę z ciekawości.
    Okazał się jednym z najgorszych tuszy ever.
    Lubię mocny efekt na rzęsach, pogrubienie + wydłużenie to jest to!
    Explosive Volume brzmi zachęcająco.
    Jednak obietnica ta nawet w najmniejszym stopniu nie zostaje spełniona.
    Efektu po użyciu tego tuszu jest ZERO.
    Jedyna różnica w "przed" i "po" to kolor, tusz troszkę barwi rzęsy, ale poza tym nie robi nic.
    To był mój drugi tusz Manhattan i drugie rozczarowanie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo zły
  • Zawiodłam sie na nim, po 2 godzinach obsypal sie w zasadzie w 100%, a po aplikacji wygladal nijako, słabo.
    \n
    \nnigdy wiecej nie kupie tuszu tej firmy, mimo ładnych opakowan, zapachu i fajnej ceny.

Chcesz pochwalić luminouss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z gorszych tuszów jakie używałam.
  • Efekt po nałożeniu tuszu jest nijaki. Ani specjalnie nie wydłuża, ani nie pogrubia. Za to zgodnie z nazwą ma efekt wulkaniczny - cały czas pod oczami osadzał mi sie czarny pył... Wiele tanich tzw. bazarkowych tuszów sprawdza się znacznie lepiej niż ten.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 tusz

Chcesz pochwalić sylwiac1980 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij