Powiększ Dax Cosmetics, Perfecta Odżywianie, Odżywczy krem ochronny na dzień 'Miód mleko owsiane'

Zgłaszająca osoba: syshda

Delikatny, bogaty w składniki odżywcze krem na dzień o intensywnym działaniu regenerującym. Polecany jest po 30. roku życia, do pielęgnacji cery normalnej i suchej, ze szczególnym uwzględnieniem skóry zmęczonej i o szarym kolorycie. Zawiera zasobny w witaminy, odmładzający wyciąg z miodu z dzikich kwiatów, który rewelacyjnie wygładza niedoskonałości cery i zmarszczki oraz pobudza mikrokrążenie krwi nadając skórze zdrowy wygląd. Mleko owsiane intensywnie odżywia i nawilża, a także działa przeciwpodrażnieniowo likwidując zaczerwienienia i odczucie szorstkości. Ponadto wyciąg z francuskich winogron oraz kompleks witamin E, C i F spowalniają starzenie, przywracają skórze sprężystość oraz nadają aksamitną miękkość. Krem posiada filtry UVA/UVB, które chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Skład: Aqua, Dicapryl Ether, Glyceryl Stearate, Steareth-25, Ceteth-20, Stearyl Alcohol, Octylodecanol, Propylene Glycol, Mel, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Avena Sativa, Xanthan Gum, Glycerin, Cetearyl Octanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyl Methoxycinnamate, Vitis Vinifera, Butyl Methoxybenzoylmethane, Carthamus tinctorius, prunus amygdalus dulcis, tocopheryl acetate, ascorbyl palmitate, linoleic acid, Carbomer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Ethylaraben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, BHA, Parfum (15.01.2009)

Cena: ok. 15zł/ 50ml

• nie dla mnie
  • Krem jak dla mnie zbyt ciężki i bardzo zapycha. Mam skórę suchą ale z tendencją do zaskórników. Dobrze się natomiast rozprowadza i daje uczucie ulgi przesuszonej skórze.

Chcesz pochwalić iziorek2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • krem jest dobry jak na polski produkt w tej grupie cenowej. ale na kolana nie powala... własciwie ma jedną ale kolosalną wadę - zapycha. powoduje u mnie "kaszkę" na twarzy, której cięzko sie pozbyć od miesięcy.
    a szkoda, bo trwale nawilża, rozświetla i odżywia, nadaje sie pod makijaż. pięknie pachnie, jest dobry na noc, szybko się wchłania.
    niby same zalety, ale dla mnie najwidoczniej za ciężki :/ nierówności i wypryski go dyskwalifikują. do tego słaby filtr( bez podania jego wartości!).

Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kora777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla suchej skóry
  • Używam go ratunkowo, gdy innym kosmetykiem przesuszę skórę. Raczej na noc albo zimą w dzień - jak poprzedniczka - bo krem natłuszcza i raczej nie wyobrażam sobie zmatownienia go czymkolwiek. Ale jest bardzo skuteczny. I pięknie pachnie!

Dodatkowy plus - świetnie się rozprowadza i wchłania.

Nie na co dzień, ale warto go mieć pod ręką.

Używam tego produktu od: 3 lata

Chcesz pochwalić paprika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie bardzo
  • Daxa uwielbiam, w tym kremie też pokładałam duże nadzieje na dobrą pielęgnację i piękny zapach.
    I niestety trochę się pomyliłam.
    Moją suchą buzię raczej tylko natłuszcza, mniej nawilża. Skóra się świeci. Zapach sztuczny, nic z miodowo-mlecznej naturalnej słodyczy
    Szkoda.
    Ja kupiłam za 18zł- za dużo w porównaniu do jakości.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
    Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Chcesz pochwalić czikicziki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały-Polecam.
  • Używałam go na 2 sposoby: całą zimę jako krem na dzień oraz w kwietniu i maju jako krem na noc.W obu rolach spisał się znakomicie.

Plusy:
    +treściwy. Zostawia tłusty film co zimą bardzo się przydaje..Bo dzięki temu moja buzia gdy wyjdę na mróz nie robi się od razu czerwona.
    + rzeczywiście intensywnie odżywia i nawilża,
    + zgadzam się również że krem ten działa przeciwpodrażnieniowo i likwiduje odczucie szorstkości.
    +jako krem na noc też się świetnie spisuje.Rano budzę się z nawilżoną , gładką miłą buzią
    +opakowanie szklane i przeźroczyste a więc widać ile kemu zostało no i jest bardzo estetyczne
    +wydajny
    +a na koniec ostatni plus ..pięknie i naturalnie pachnie śmietanką z miodem..Mogłabym wziąć łyżeczkę i go zjeść

Używam tego produktu od:całą zimę oraz od kwietnia

Chcesz pochwalić Sweet_Jelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. dobry
  • Krem cudownie pachnie, doskonały zwłaszcza zimową porą. Konsystencja bogata, luksusowa; nie natłuszcza zbytnio, nie zapycha porów. Bardzo wydajny.
    Świetny krem za tę cenę.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sorceress79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Creme de la creme
  • Mam wprawdzie cerę mieszaną, jednak na zimę wolę bogatsze kremy. Ten jest wprost idealny - chroni przed mrozem i wiatrem (zero podrażnień, zaczerwienień i suchych skórek). Jest treściwy a jednocześnie leciutki jak chmurka, dobrze się rozprowadza, pozostawia delikatny film, który zanika po kilku minutach. Chroni i pielęgnuje. Używam go przed wyjściem z domu oraz na noc. Rano budzę się z gładziutką, dokarmioną i wypoczętą cerą. Przyjemnie pachnie, chociaż nie czuję ani mleka ani miodu ani żadnej innej "kulinarnej" woni. Podoba mi się opakowanie. Słoiczek jest szklany, dość masywny, ale do przechowywania kremu z pewnością lepszy niż plastikowy. W sumie w tym kremie podoba mi się wszystko W stosunku do jakości cena wręcz śmieszna.
    Nie trzeba, jak widać, wydawać ciężkich pieniędzy na Diora bądź Chanel, by mieć piękną cerę. Polecam! Z pewnością do niego wrócę, ale raczej zimą.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • bagaty, ale nie tłusty
  • Krem nie sprawia wrażenia półtłustego. Wchłania się szybko, ale moja skóra jest w tej chwili przesuszona. Ładnie wygładza i nawilża. Nie podrażnia, chociaż zapach jest dosyć silny i mało naturalny (szczerze mówiąc spodziewałam się innego, bardziej naturalnego). Pozostawia na mojej skórze leciutki film, ale po nałożeniu pudru skóra nie świeci się przez kilka godzin. Prawdopodobnie będzie sprawdzał się w chłodniejsze dni. Poczekam na dalsze efekty i ewentualnie dodam/odejmę gwiazdkę.Używam tego produktu od: tydzień

Jednak ciężki... moja przesuszona skóra matowa jest jakieś 3 godziny. Nawilża przeciętnie jednak. Stosuję go także na skórę pod oczami i nie widzę absolutnie żadnego efektu. Odejmuję za to gwiazdkę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić queengloria za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra seria
  • Bardzo dobry krem podobnie jak krem na noc, daje uczucie swiezosci, nawilzenia i ukojenia skory. Doskonale nadaje sie pod makijaz, skora poprostu pieknieje z dnia na dzien. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

Chcesz pochwalić mmadzia81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mniammm
  • Cudo kupiłam oczywiście po opiniach na wizażu i nie żałuję plusy:
    - zapach cudowny, pachnie herbatniczkami takimi, mniam
    - konsystencja - leciutka, delikatna, kremowa, jak chmurka 8)
    - działanie - koi skórę, nawilża i odżywia, nie zapycha (!) i nie podrażnia
    - pozostawia na buzi taką lekko świecącą warstewkę ale jest to taki "zdrowy" połysk
    - cena - kupiłam za 13zł

- nie matuje nic a nic ale nie miał tego robić więc nie odejmuję gwiazdki

Ogólnie uwielbiam się nim smarować bez przerwy bo tak cudnie pachnie, że mam ochotę go zjeść Używam tego produktu od: przez miesiac, jakis czas temu
    Ilość zużytych opakowań: trochę 1

Chcesz pochwalić mOna01 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij