Carma Laboratories, Carmex Lip Balm Original Tube (Balsam do ust w tubce)

Powiększ Carma Laboratories, Carmex Lip Balm Original Tube (Balsam do ust w tubce)
Produkt dostępny w 3 sklepach. Cena już od 7,69 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Paulina

Zalecany wszystkim osobom aktywnie spędzającym czas,
których usta wystawione są na długie działanie czynników atmosferycznych. Daje natychmiastowy efekt pełnych, ujędrnionych ust. Fantastycznie nawilża i odżywia. Daje delikatny woskowo-satynowy połysk.
Jednak najważniejszą zaletą CARMEXU jest to że:
- goi kąciki ust
- załatwia problem z opryszczką.
Przynosi ulgę suchym i spierzchniętym ustom.
Ze względu na obecność kwasu salicylowego nie powinien być używany przez osoby uczulone na salicylany.

Cena: 10zł/ 10ml

• Idealny
  • Przyspiesza gojenie pęknieć.

Eliminuje suche skórki.

Nawilża i wygładza, przy czym efekt jest długotrwały.

Daje przyjemne uczucie chłodzenia i szczypania.

Ładnie wygląda na ustach.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 normalne

Chcesz pochwalić Charlotte940417 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja bikini rodzaje

• Mieszane uczucia
  • Może jestem za bardzo wymagająca, ale nie spodobał mi się ten kosmetyk. Jego zapachu wprost nie mogę ścierpieć. Może kiedyś się przełamię i zakupię wersję owocową, a na razie muszę się z tą mordować. Pomadka super nawilża, natłuszcza, tworzy warstwę ochronną, troszkę mrowi. Fajny kosmetyk, niestety jego zapach kompletnie go w moich oczach dyskwalifikuje. Śmierdzi kamforą połączoną z jakimś lekarstwem. Bleee...

CIEKAWOSTKA: U nas Carmex kosztuje ok. 10zł, a w USA kupiłam go za 1$. Niezła przebitka, co? To samo EOS - u nas 20-30zł, a w Stanach 2-3$.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • lepsza jest wersja słoiczkowa
  • Zalety:
    - dobrze nawilża
    - i natłuszcza
    - troszkę chłodzi i mrowi
    - w miarę ładny zapach
    - tubka łatwiejsza w użyciu niż słoiczek

Wady:
    - nieco gorszy od wersji słoiczkowej w działaniu
    - porównywalny do Nivea lip czyli ciut gorszy od Carmex słoiczek

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić agamalinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Najlepszy ! Moje usta wiecznie są suche, dlatego potrzebują szczególnej opieki. Odkąd używam Carmexu ten problem zniknął serio !

Piękny zapach, bogata konsystencja, głębokie nawilżenie i ten blask na ustach a zapach? genialny ! ja używam tego zwykłego bo najbardziej mi odpowiada

Myślałam, że ze względu na konsystencję bardz szybko się skończy, jednak mam go już drugi miesiąc więc nie narzekam

Chcesz pochwalić cukierkowa_panna za czytelną i pomocną recenzję?
  • wolę tubkę niż sztyft
  • Kupię ponownie ponieważ wolę tubkę niż sztyfty czy słoiki, szczególnie w sezonie letnim, gdy podczas upałów sztyft Carmexu rozpływa się i ciapra w opakowaniu. Carmex Clasic w tubce dobry balsam do ust, daje ochronę przeciwsłoneczną, bez zostawiania białej powłoki na wargach. Zalecza powstające zajadki, niweluje swędzenie, gdy coś zaswędzi w strategicznym miejscu (opryszczkowym). Zapach i smak są trudne do wytrzymania, ale obecnie lepiej znoszę jego używanie niż 5 lat temu jak miałam ten kosmetyk w sztyfcie. Nie da się go używać na codzień, ponieważ nie da się nic pić, ani jeść, gdy ma się go na ustach, bo od razu zmienia smak potraw, napojów, ale podczas urlopu nad Bałtykiem sprawdza się tylko on. Po nałożeniu czuć mrowienie na wargach oraz chłodzenie, co może być dla niektórych miłe, ale na mrozie (każda minusowa temperatura) jest nieprzyjemny w uzytkowaniu. Nie nawilża jakoś spektakularnie. Opakowanie średniej wielkości, solidne, dozowanie utrudnione po ciemku (najpierw trzeba wycisnąć troszke balsamu po czym rozsmarować go na ustach) Balsam jest bardzo wydajny, średni cenowo. Warto wypróbować.

Firma Nie Testuje Na Zwierzętach

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Mam wersję wiśniową. Po kupnie użyłam kilka razy i odłożyłam na kosmetyczki gdzie czekał na mnie długo, długo. Nie mogłam się przekonać, ale postanowiłam dać mu drugą szansę i.. nie wiem. Smak zdecydowanie mnie odpycha, jednak nawilża dobrze (ale na krótko), podoba mi się aplikacja. Wydajność też nie jest zła. Jednak całość bardziej na + niż -.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kin28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyczny sztyft z silnym działaniem nawilżającym.
  • Minus za zapach, próbowałam już jaśminu, truskawki i wiśni, ale wciąż jest dominujący zapach jakiego jakby lekarstwa.

Plusy za:
    - świetnie nawilża, efekt mrowienia mi nie przeszkadza, działa bardzo regenerująco,
    - klasyka wśród sztyftów do ust, wygodne opakowanie, dość estetyczny design,
    - wydajny, używam naprzemiennie z innymi szminkami, służy mi jako podkład,
    - zdecydowanie wolę go na zimniejsze pory roku: jesień, zima.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 12

Chcesz pochwalić iffusiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna pielęgnacja
  • Wiecznie spierzchnięte usta to mój wieczny problem. Carmex zapewnia im świetną ochronę przez zimnem czy wiatrem. Moje usta są nawilżone i wypielęgnowane. Nie rozstaje się z tym balsamem, mam go zawsze pod reką. Jego działanie jest rewelacyjne

Używam tego produktu od: września
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mirabel9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Co jakiś czas dopada mnie jakiś brak witamin i mam wtedy murowane zajady w kącikach ust. Mam też głupi zwyczaj wygryzania skórek i czasami moje usta są bardzo suche.
    Carmex to wtedy moja pierwsza błyskawiczna pomoc, już po chwili usta są miękkie i nawilżone a w przypadku zajad po kilku dniach nie ma po problemie śladu.
    Jedynym małym minusem może być wyczuwalny zapach kamfory, ale przy właściwościach pielęgnacyjnych carmexu jestem w stanie go wytrzymać.
    Ostatnio w hebe trafiłam na niego w rewelacyjnej cenie i kupiłam od razu dwa

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić Orangedela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu tego nie zniosę!
  • Nigdy za Carmexem nie przepadałam i po kilku ostatnich przypadkach wiem, że muszę omijać jesz szerokim łukiem.

Działanie balsamu-u mnie praktycznie żadne. Szybko znika, co chwilę muszę go dokładać. Za to uczucie mrowienia akurat działa, jest bardzo denerwujące i dla mnie nieprzyjemne.
    W dodatku jego zapach jest bardzo chemiczny, a opakowanie to tragedia. W dodatku wcale nie taki tani.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze jest w trakcie leżakowania na półce.

Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?