Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Powiększ Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Zgłaszająca osoba: effcia82

Kuracja wzmacniająca Rzepa przeznaczona jest dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawiera bogaty zestaw aktywnych czynników - takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty naturalne i składniki energizujące, aby wzmacniać włosy i skutecznie zmniejszać przetłuszczanie się skóry głowy. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć dobre rezultaty przy regularnym stosowaniu.
Specjalna formuła neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i zwiększa komfort stosowania.

Skład: Aqua, Alkohol Denat., PEG-75 Lanolin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arcitium Lappa Extract, Humulus Lupulus Extract, Glycogen, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Menthol, Allantoin, Laureth-10, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphentyl Methylpropinal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Dmdm Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone (06.05.2008)

Cena: 7-8zł / 100ml

• OK
  • Wcierkę kupiłam w małej osiedlowej drogerii za niecałe 8 zł . Używałam jej przez 3 tygodnie , codziennie wcierając ją w skalp .

PLUSY :

* cena
    * świetna buteleczka
    * włosów wypada o wiele mniej
    * trochę baby hair

MINUSY :

* zapach
    * powoduje przetłuszczanie włosów i skóry głowy
    * wydajność ( ledwie starczyła na 3 tygodnie )

Używam tego produktu od: 3 tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kodaju99 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Kocham!
  • Mam włosy cienkie i delikatne, przetłuszczające się przy nasadzie, które bardzo wolno rosną. Szukałam produktu, który przyspieszy ich porost. Powszechnie uwielbiany Jantar był sprawdził się nieźle, ale kiedyś przypadkiem trafiłam na tę wcierkę. Skusiła mnie niska cena i zakup okazał się strzałem w 10!
    Zużyłam opakowanie, pobiegłam po dwa następne i teraz kończę czwartą butelkę. Używałam z przerwami po wykończeniu każdej butelki, która starczała mi na maksimum 2 tygodnie przy prawie codziennym używaniu (do 10 użyć). W przerwach używałam Jantaru, olejku rycynowego lub w ogóle niczego. Pierwszy plus - oczywiście cena. Drugi plus - genialne opakowanie ze świetnym aplikatorem, które można potem wykorzystać do innych celów. Trzeci plus - działanie! Rośnie mi mnóstwo baby hair, włosy też rosną trochę szybciej. Poza tym zero, absolutne zero problemów ze skóra głowy, żadnych podrażnień ani łupieżu i dodatkowo włosy po Rzepie są wyraźnie dłużej świeże i odbite od nasady. Jestem zachwycona.
    Zapach jest dla mnie znośny, a na dostępność nie narzekam - kupuję w najbliższym SuperPharmie. Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 4 butelki

Chcesz pochwalić dori7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Kuracja wzmacniająca Joanny prawie całkowicie zahamowała wypadanie moich wlosów. Po 1,5 miesiąca stosowania przy czesaniu na szczotce zostają góra 3 włosy. Oprócz tego znacznie przedłuża świeżość włosów, nawet o 2 dni. Co prawda producent tego nie obiecuje, ale zauważyłam szybszy przyrost. Zaletą jest również butelka, ma chyba najlepszy aplikator wśród wcierek dostępnych w sklepach. Zapach nie należy do najprzyjemniejszych, ale na szczęście nie utrzymuje się na włosach. Jeżeli problem z wypadaniem powróci, to na pewno znów zainwestuję w tę wcierkę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić kiciur za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski śmierdziuch
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami w nadzieji na zmniejszenie wypadania,niestety się zawiodłam.

Zalety:
    - super buteleczka wielokrotnego użytku
    -niska cena

Wady:
    -okropny zapach jak dla mnie gorszy od hinduskuch oleji takich jak Amla
    - powoduje przetłuszczanie włosów
    -brak efektów

Podsumowując: nie polecam bo poza zwiękrzeniem przetłuszczania nie robi nic z włosami,no chyba że dla buteleczki która jest genialna i może służyć do innych wcierek lub oleji Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Bettycukiereczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, ale nie najlepsza
  • Dzisiaj właśnie skończyłam stosowanie pierwszego opakowania Rzepa z Joanny. Faktem jest, że na zużycie go potrzebowałam zaledwie dwóch tygodni (mało wydajny produkt). Mogę jednak już wyciągnąć pierwsze wnioski:
    najlepsze co "ma" ta wcierka to... BUTELECZKA-APLIKTOR stwierdziłam, że przeleję sobie do niego wcierkę Farmony, bo opakowanie jest mega wygodne. Co jeszcze zauważyłam - wcierka może nie powoduje jakiegoś super porostu włosów, ale na pewno zmniejsza przetłuszczanie się u nasady włosków (moje naturalne włosy szybciej przetłuszczają się, niż takie zaraz po farbowaniu, czy pasemkach - a po tej wcierce dłużej zachowują świeżość). Zapach ma naprawdę przyjemny - chociaż w sumie mi nie przeszkadzał nigdy zapach prawdziwej czarnej rzepy, często dodawałam ją do surówek do obiadu, więc nawet gdyby produkt "zalatywał" czarną rzepą to stosowałabym go. Wcierka ma ciekawy skład i jestem pewna, że jeszcze do niej wrócę. POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 tygodni (dziś "wykończyłam" I opakowanie)
    Ilość zużytych opakowań: 1 o pojemności 100 ml

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 275 raz(y)
  • Zero efektu
  • U mnie niestety się nie sprawdziła a szkoda. Wiem, że wiele osób chwali tą wcierkę ale u mnie nie pomogła.

Mam włosy cienkie, delikatne, z tendencją do wypadania i ogólnie słabowite. Niestety po zastosowaniu tej kuracji nic się nie zmieniło.

Opakowanie jest owszem dość poręczne, dużo lepsze niż np. we wcierka Jantar. Łatwo nakładać produkt, szczególnie jak ktoś ma długie włosy.

Konsystencja - wodnista, po prostu coś w rodzaju wody. Zapach okropny ale po użyciu jakoś się ulatniał a po wysuszeniu włosów w ogóle już nie było go czuć. Coś jak woda po ogórkach.

Działanie? Jakie działanie? Ani nie pomogła na wypadające włosy, ani ich nie wzmocniła, nawet na wygląd włosów czy ich układanie nie wpłynęła. Co do ostatniego wiem, że produkt nie jest od tego, to wcierka wzmacniająca, ale czasem takie wcierki jakoś poprawiają na przykład sposób w jaki włosy się układają, lekko je usztywniają albo zmiękczają. Tutaj - nic. Mogłabym równie dobrze wmasowywać wodę i efekt byłby podobny. Dodam, że stosowałam sumiennie, codziennie a nie, że 3 razy w miesiącu jak sobie przypomnę.

Spróbować można, czemu nie, bo a nuż pomoże. Mnie nie pomogła.

Używam tego produktu od: kilku-kilkunastu tygodni, może 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie zauważyłam
  • +cena
    +opakowane (zachowałam je sobie, jest idealne do wcierek)
    +dostępność (dostałam ją w pierwszej drogerii do której się udałam)
    +wydajność (stosowałam ją według zaleceń i starczyła mi na prawie trzy miesiące)

+/- zapach (nie jest może najprzyjemniejszy, ale też nie jest drażniący i nie utrzymuje się na włosach co najważniejsze

-nie zauważyłam kompletnie nic, z tego co obiecuje producent (nie zmniejszyło się wypadanie, ani przetłuszczanie, włosy nie były bardziej odżywione, a z łupieżem akurat problemu nie mam)

Chcesz pochwalić lenny164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny kosmetyk w dobrej cenie
  • Kupując ten kosmetyk miałam następujące cele:
    - przyspieszenie porostu włosów (zapuszczam z bardzo krótkich)
    - poprawienie ich jakości (cienkie i delikatne z natury, elektryzujące się od zimowych czapek, kaloryferów itd.)
    - sprawdzić, czy wcierka to w ogóle kosmetyk dla mnie, np. na ile będzie kłopotliwe jej używanie
    - nie wydać majątku na ten eksperyment - nie stosowałam dotychczas żadnej wcierki i nie miałam pojęcia, czy to się sprawdzi.

Wybrałam ten kosmetyk kierując się opiniami na wizażu (ile osób wybrało go jako hit osobisty, za co jest chwalony itd.)

Zużyłam całe opakowanie stosując je wg informacji producenta.
    Stosowanie dwa tygodnie po każdym myciu (myję włosy każdego wieczoru), tydzień przerwy i dwa tygodnie znowu wcierania codziennego po każdym myciu.
    Mam krótkie włosy, ale stosowałam tę wcierkę na tyle szczodrze, że się skończyła po tej kuracji.

Generalnie uważam, że jest to dobry kosmetyk i spełnił moje założenia.

Zalety:
    + szybszy wzrost włosów (2 cm w ciągu miesiąca, oceniam, że jest to głównie zasługa J.)
    + włosy gładsze, lepiej się układające, dużo przyjemniejsze w dotyku i sprawiające wrażenie gęstszych, uniesione u nasady
    + wygodna aplikacja
    + przyjemny zapach (mimo, że specyficzny i mógłby komuś przeszkadzać jakby miał towarzyszyć cały dzień, to wg mnie szybko wietrzał, czułam go tylko na mokrych włosach)
    + żadnych podrażnień (poza tym, że trzeba uważać, żeby kosmetyk nie dostał się do oczu) i nic niepokojącego po aplikacji. Czekałam na to mrowienie skóry, o którym piszą inne osoby, ale u mnie ono nie wystąpiło. Obawiałam się, że kosmetyk może podrażnić mi skórę głowy przy tak częstym stosowaniu po codziennym myciu, ale nie było z tym najmniejszych problemów. Nie zauważyłam też, żeby kosmetyk przesuszał mi włosy. Nakładałam go po odżywce (spłukiwanej) i włosy nie były suche.

Wady:
    - dostępność (zamawiałam go na stronie doz-u, bo normalnie nie był dostępny ani w hipermarkecie, ani w drogerii ani w aptekach (dwóch) gdzie o niego pytałam)

Co do innych rzeczy, to:
    - nie zauważyłam przyrostu baby hair po tej kuracji, ale też nie wypatrywałam ich
    - nie zauważyłam też, żeby mi się włosy mniej przetłuszczały, ale myję włosy codziennie i nie dopuszczam do przetłuszczania się
    - nie wypadały mi włosy przed stosowaniem wcierki, ani też nie spowodowała ona wypadania
    - nie miałam łupieżu przed stosowaniem wcierki i nie zmieniła ona tego stanu.

Na pewno wrócę jeszcze do tego kosmetyku, ale za jakiś czas, nie chcę "przedobrzyć", moje włosy lubią regularne zmiany kosmetyków, bo szybko się przyzwyczajają.

Pozdrawiam,
    EAB

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić EAB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra wcierka
  • Używam od 4 mscy i zauważyłam:
    -włosy mniej wypadają
    -nie przetłuszczają się tak szybko
    -są bardziej błyszczące
    -wyglądają na zdrowsze
    -nie puszą się końce
    -pojawiają się nowe włoski

Używam tego produktu od: 4 mscy
    Ilość zużytych opakowań: 3x100ml

Chcesz pochwalić Piczonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Mam problem z przetłuszczającymi się i wypadającymi włosami. Produkt jest zamknięty w plastikowej, przezroczystej butelce, dzięki której widzimy, ile kosmetyku zostało nam do zużycia. Buteleczka zakończona jest wygodnym aplikatorem, który zapewnia szybkie i wygodne nałożenie kosmetyku na skórę głowy. Zapach kuracji jest charakterystyczny dla kosmetyków, które w swoim składzie zawierają rzepę. Z tej kuracji jestem bardzo zadowolona, płyn przyjemnie chłodzi skórę głowy, nie wywołał u mnie pieczenia, swędzenia, nie podrażnia. Włosy mnie się przetłuszczają i nie wypadają garściami Dzięki tej kuracji łatwiej tez się rozczesują. Kuracja odpowiednio nawilża i odżywia włosy, nie wysusza ich i nie powoduje \"efektu siana na głowie\". Do tego jest w bardzo przystępnej cenie, polecam

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij