Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Powiększ Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Zgłaszająca osoba: effcia82

Kuracja wzmacniająca Rzepa przeznaczona jest dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawiera bogaty zestaw aktywnych czynników - takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty naturalne i składniki energizujące, aby wzmacniać włosy i skutecznie zmniejszać przetłuszczanie się skóry głowy. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć dobre rezultaty przy regularnym stosowaniu.
Specjalna formuła neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i zwiększa komfort stosowania.

Skład: Aqua, Alkohol Denat., PEG-75 Lanolin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arcitium Lappa Extract, Humulus Lupulus Extract, Glycogen, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Menthol, Allantoin, Laureth-10, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphentyl Methylpropinal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Dmdm Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone (06.05.2008)

Cena: 7-8zł / 100ml

• Niestety nie dla mnie
  • Nie mogę polecić tego produktu osobom o problematycznej skórze głowy. Niestety spowodował u mnie podrażnienie skóry głowy, objawiające się łupieżem, swędzeniem oraz wypadaniem włosów. Taki efekt pojawił sie po ok. tygodniu używania, zrobiłam krótką przerwę po czym te objawy znowu wróciły, także mam pewność że to ten produkt spowodował.

U mnie nie spełnił swojej roli, a wręcz przeciwnie, spowodował maskarę także absolutnie nie polecam i radzę uważać przy jego stosowaniu.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić ika1987 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Polecam!
  • Plusy:
    -pierwszy produkt,który mi naprawdę pomógł bardzo szybko
    -wystarczyła mała ilość produkty (kilka kropel,po umyciu głowy)
    -cena ok.7 zł

Minusy:
    -zapach(nie ciekawy)
    -dostępność (ale warto się nachodzić,żeby kupić).Ale myślę,że to nie jest aż tak istotne

Chcesz pochwalić 79439681 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wracam do wcierki Jantar
  • Jak zawsze, kupiłam ten produkt pod wpływem dobrych recenzji Wcierka zachwalana na wielu "włosomaniaczych" blogach. I pomyślałam - czas na zmiany! Wcześniej, przez ponad pół roku używałam wcierki Jantar, później spróbowałam kozieradkę..I przyszedł czas na Joannę Rzepę.
    I co? I nic. Tak szczerze. Wcierka nie zrobiła nic. Nie zauważyłam zmniejszonego wypadania włosów ani baby hair..Podrażniła mi skórę głowy. Myję włosy codziennie, ale ta wcierka dodatkowo przetłuszcza włosy. Także..poużywałam przez 2 miesiące i szybko wracam do ukochanej wcierki Jantar I w najbliższym czasie nie planuję zmiany wcierki.

PLUSY:

- cena
    - dostępność

MINUSY:

- wcierka podrażniła mi skórę głowy
    - przetłuszcza włosy
    - opakowanie (!!!) wiem, że wielu dziewczynom pasuje, ale ja od razu wyrzuciłam do kosza
    - zapach (!!!), nie jestem szczególnie wrażliwa na zapachy, ale kozieradka i Joanna Rzepa skutecznie mnie odrzucały
    - wydajność

Używam tego produktu od: używałam codziennie przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Nie robi nic
  • Miałam problem z wypadaniem włosów, więc sięgnęłam po wcierkę Joanny pod wpływem wielu pozytywnych opinii na jej temat w internecie. Daleko nie musiałam szukać, trafiłam na nią w pierwszej lepszej drogerii.

Stosowałam ją przez ok 2 miesiące codziennie. Wykonywałam przy tym masaż skalpu 5-10 min aby mogła lepiej zadziałać. Niestety, nie zadziałała w ogóle. Nie ograniczyła wypadania, nie przyspieszyła wzrostu włosów ani nie przyczyniła się do wzrostu baby hair.

Minusy:
    -Nie działa
    -Okropny zapach, który czuć nawet po tym jak skóra i włosy wchłoną wcierkę

Plusy:
    -Niska cena
    -Duża dostępność
    -Wygodne opakowanie ułatwiające aplikację.

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogranicza wypadanie
  • Wcierka Joanny to taki włosowy must try, choćby przez wzgląd na sam aplikator. Nie jest on bez wad, bo wcierka lubi spływać z włosów cieknąc po twarzy, ale i tak jest najlepszy spośród wszystkich mi znanych. Zapach jest dosyć mocny, specyficzny, ale dla mnie bardzo przyjemny. Jeśli chodzi o obietnice producent to niestety nie wszystkie zostały spełnione. Wcierka pomogła mi uporać się z nadmiernym wypadaniem i obecnie tracę połowę mniej włosów, co jest niewątpliwie sporym sukcesem. Nie zauważyłam żadnego wpływu na przetłuszczanie- ciągle muszę myć głowę codziennie. Włosy po zaaplikowaniu wcierki wyglądały nieestetycznie, więc najczęściej wcierałam ją na noc lub kilka godzin przed myciem. Ciężko ocenić mi przyrost włosów, gdyż nie mierzę go regularnie, jednak z samych obserwacji wnioskuję, że był raczej standardowy. Nie mogę wypowiedzieć się w sprawie łupieżu, gdyż nie mam z tym problemu. Wydajność raczej przeciętna- jedno opakowanie starczyło mi na miesiąc.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić lunagatto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Wcierka dostępna m.in. w Superpharm.
    plusy:
    +cena
    +aplikator
    minusy:
    -baby hair: coś tam wyrosło, ale oczekiwałam więcej
    -nie zmiejsza przetluszania i łupieżu
    -włosy nadal wypadają
    -mała wydajność: by kontynuować kurację, trzeba produkt dokupić, albo być bardzo oszczędnym

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić ZdzisiaKonew za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Jestem zachwycona działaniem tej wcierki, nie spodziewałam się aż tak dobrych efektów.

Zmagałam się ze zwiększonym wypadaniem włosów przez jakiś miesiąc, na początku spróbowałam z zielonym Elixirem firmy Loton, ale nie pomógł. Wtedy przerzuciłam się na Joannę.

Kupiłam ją w doz pl za ok 10 zł, więc cena jest bardzo przystępna.

Wcieram ją od miesiąca, trzy razy w tygodniu po myciu włosów. Nie sądziłam, że efekty pojawią się tak szybko: już po tygodniu włosy przestały intensywnie wypadać.

Plusy:
    +ograniczyła wypadanie włosów - nie na 100%, ale i tak różnica jest ogromna, jestem bardzo zadowolona
    + włosy mniej się przetłuszczają, dłużej zachowują świeżość
    + aplikator jest świetny, bardzo łatwo można rozprowadzić wcierkę na skórze głowy
    + pojawiło się sporo baby hair
    +nie podrażniła mimo alkoholu w składzie (chociaż wiadomo, że nie wszystkim może to posłużyć, ja akurat nie mam problemów ze skórą głowy)
    +szybko się wchłania
    + wydajna : używam od miesiąca i zostało mi 1/4 buteleczki
    +cena

Neutralne:
    +/- pachnie czarną rzepą, nie jest to bardzo nieprzyjemny zapach, ale może nieco drażnić, na szczęście produkt bardzo szybko się wchłania i zapach po chwili znika, więc jak dla mnie nie ma problemu
    +/- dostępność : nie znalazłam tej wcierki w normalnych drogeriach, musiałam zamawiać przez internet

Minusy:
    jak dla mnie nie ma

Podsumowując, będę wypróbowywać inne wcierki, ale do tej na pewno będę wrócać, zdecydowany KWC.

Chcesz pochwalić olenna19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wypada mniej włosów
  • Po około dwóch tygodniach od momentu rozpoczęcia kuracji wcierką, zaobserwowałam znacznie zmniejszoną ilość wypadających włosów. Niestety produkt nie zmniejszył łupieżu ani przetłuszczania się skóry głowy, mam nawet wrażenie, że to drugie nasilił. Poza tym wcierka jest w miarę wydajna i tania, ma jednak dość silny zapach, który nie każdemu będzie odpowiadać.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anonimka1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powstrzymuje wypadanie
  • Znam lepsze wcierki, ale jest ich niewiele.
    Tę wcierałam przez miesiąc codziennie w skórę głowy w ilości około 3-5 ml na jedną aplikację.
    Włosy już po tygodniu wypadały znaaaacznie mniej. Po dwóch kilka-kilkanaście włosów dziennie. Nowych włosów wyrosło stosunkowo niewiele. Po pełnym miesiącu skóra głowy była niestety nieco podrażniona, mimo, że nawilżałam ją sprawdzoną odżywką podczas mycia.

Plusy:
    -największy:powstrzymuje wypadanie
    -aplikator. Jest wygodny, nie muszę robić przedziałków, lubię go
    -cena
    -wydajność (wysycha szybko, ale na tyle wolno, że daję go radę dokładnie rozprowadzić)

Minusy:
    -intensywny zapach (ja go lubię, ale nie każdy musi)
    -nie pomaga na porost nowych włosków
    -lekko wysusza i podrażnia

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić Dziadova1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoita
  • Kiedy zdecydowałam się na zakup tego produktu, miałam ogromne problemy z dostaniem go. Nie było go w żadnych aptekach ani drogeriach. W końcu udało mi się go kupić w aptece internetowej Dbam o Zdrowie. Cóż, wcierka w moim subiektywnym mniemaniu nie była niestety warta aż takiego zachodu.

Cena: 10zł/100ml
    Dostępność: DOZ, niektóre apteki stacjonarne, czasami Super Pharm albo Natura

OPAKOWANIE: zwykła plastikowa buteleczka z atomizerem, który bardzo ułatwia nakładanie produktu. Może i plastikowa butelka się nie zbije, ale estetyczne to to nie wygląda...

WYDAJNOŚĆ: produkt starczył mi tylko na niecałe trzy tygodnie, ale podejrzewam, ale być może komuś bardziej oszczędnemu wystarczy na dłużej.

SKŁAD: Aqua, Alkohol Denat. (alkohol denaturowany), PEG-75 Lanolin (emolient), Raphanus Sativus roqt Extract (ekstrakt z rzodkwi), Urtica Dioica Leaf Extract (ekstrakt z pokrzywy), Arcitium Lappa roqt Extract (ekstrakt z łopianu), Humulus Lupulus Cone Extract (ekstrakt z chmielu), Juniperus Communis Fruit Extract (ekstrakt z jałowca), Glycogen (glikogen), Glycerin (gliceryna), Niacinamide (witamina B3), Panthenol (prowitamina B5), Menthol (mentol), Allantoin (alantoina), Laureth-10, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphentyl Methylpropinal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Dmdm Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
    Skład raczej pospolity: alkohol z dodatkiem paru ekstraktów i substancji nawilżających, a na końcu standardowo konserwanty i zapach.

ZAPACH: ja naprawdę nie jestem jakaś wybredna jeśli chodzi o woń kosmetyków, ale ta wcierka naprawdę śmierdzi. Rzepa z alkoholem. Życzę miłej kuracji.

Przejdźmy do oceny. Producent obiecuje zmniejszone wypadanie, zmniejszone przetłuszczanie i wzmocnienie włosów, więc skupię się głównie na tym.

Plusy:
    + moje włosy raczej do wypadających nie należą, ale w czasie gdy prowadziłam kuracje wypadało ich jeszcze mniej
    + rzeczywiście moje włosy trochę mniej się przetłuszczały
    + pomogła mi w walce z łupieżem
    + urosły 2cm zamiast 1cm
    + wyrosło odrobinę baby hair, ale nie było to wiele
    + atomizer

W kwestii wzmocnienia włosów się nie wypowiem, bo za krótko ją stosowałam.

Neutralne:
    +/- cena w stosunku do wydajności
    +/- skład; nie każdy znosi dobrze alkohol

Minus:
    - dostępność

Daje 4 gwiazdki, bo mam już swoją ulubioną wcierkę i w stosunku do niej ta wypada przeciętnie. Nie wiem też czy kupię ją ponownie, ale polecam!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dziewczyna_z_Lukiem za czytelną i pomocną recenzję?