Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Powiększ Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Zgłaszająca osoba: effcia82

Kuracja wzmacniająca Rzepa przeznaczona jest dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawiera bogaty zestaw aktywnych czynników - takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty naturalne i składniki energizujące, aby wzmacniać włosy i skutecznie zmniejszać przetłuszczanie się skóry głowy. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć dobre rezultaty przy regularnym stosowaniu.
Specjalna formuła neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i zwiększa komfort stosowania.

Skład: Aqua, Alkohol Denat., PEG-75 Lanolin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arcitium Lappa Extract, Humulus Lupulus Extract, Glycogen, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Menthol, Allantoin, Laureth-10, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphentyl Methylpropinal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Dmdm Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone (06.05.2008)

Cena: 7-8zł / 100ml

• WWC - Wcierka Wszech Czasów
  • Kupiłam zachęcona dobrymi recenzjami, lecz cudów nie oczekiwałam. Zacznę od tego, że z dostępnością jest dość ciężko, gdyż widuję ją jedynie w jednej drogerii w mojej okolicy, no i w internecie, ale tu koszt jest wyższy ze względu na konieczność opłacenia przesyłki.
    Z natury mam gęste ładne włosy, ale czasem płatają mi psikusy i sezonowo wypadają tak stało się także tej wiosny. Z wydajnością jest różnie, gdyż pierwsza butelka wystarczyła mi tylko na 9 dni aplikacji - więc bardzo średnio, drugą zużyłam w 3 tygodnie. Jestem w trakcie trzeciej. Oczywiście robiłam pomiędzy nimi przerwy, w czasie których używałam innej wcierki. Aplikator bardzo na plus - każdą z butelek zostawiłam, gdyż wykorzystuję je do innych kosmetyków.
    Zapach - dość charakterystyczny, typowy aromat kosmetyków z etykietą "czarna rzepa" mnie jednak przypadł do gustu. Alkohol też jest wyczuwalny.

Skład: wcierka zawiera wiele ekstraków m.in. z chmielu, pokrzywy, korzenia rzodkwi. Ponadto zawiera alantoinę, która działa kojąco na skórę głowy, podobne działanie odżywcze mają również zawarty mentol i penthenol.

Działanie:
    Wcierkę aplikuję codziennie, robiąc przedziałki i na każdy z nich aplikuję kosmetyk następnie wykonuję kilku minutowy masaż głowy. Czasem czuję przyjemny chłodzenie na skalpie, a czasem nie - nie wiem od czego to zależy może od tego czy aplikacja odbywa się na suchą głowę, czy na "dopiero co" umyte włosy. U mnie wcierka ta zahamowała wypadanie włosów, przyśpieszyła tez znacznie ich wzrost, gdyż normalnie rosną ok. 1 cm/miesiąc a w czasie jednej serii, która trwała 1,5 miesiąca urosły ok. 4 cm.

Kupię ponownie, na pewno. Właśnie zaczęłam drugą serię aplikacji.

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Shawna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie...
  • Kuracji używałam przez ponad miesiąć (2 podejścia po 2 tygodnia stosowania po myciu oraz kilka dni przerwy pomiedzy kuracjami). Niestety moje wlosy nadal wypoadaja, nie zmienijszylo sie to ani troche. Wcierka ma bardzo wygodny aplikator, ktory na pewno wykorzystam do innych wcierek. Łątwo się ją aplikuje, ma charakterystyczny zapach - podobny do szamponu z tej samej serii. Plus za cene i dosteponosc, niestety jak la mnie to wielkie rozczarowanie, bo liczylam na wiecej

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskakująco dobra
  • W te wakacje rozpoczęłam swoją przygodę z wcierkami i postanowiłam zacząć od Rzepy, głównie ze względu na buteleczkę, która jest bardzo wygodna w użyciu, czego brakuje innym odżywkom.

Po przeczytaniu recenzji na forum podeszłam bardzo sceptycznie do niej i obawiałam się uczulenia ze względu iż jestem alergiczką. Jednak nie doszło do żadnych podrażnień.

Buteleczka spokojnie wystarcza na miesiąc kuracji, a nawet dłużej (polewałam głowę na tyle, by poczuć iż cała skóra jest wilgotna). Stosowałam zawsze po umyciu, ale na suche włosy.

Odżywka obiecuje:
    -pomoc z łupieżem - w trakcie stosowania rzeczywiście się nie objawiał;
    - zapobieganie wypadaniu - tutaj ciężko mi ocenić, ponieważ w lecie włosy są niszczone przez słońce, ale włosy nie wychodzą mi już garściami jak kiedyś.
    - ograniczać przetłuszczanie - tutaj nie widzę zmian. WARTO przed wcieraniem dobrze odtłuścić i oczyścić ręce, bo w przeciwnym razie włosy się dodatkowo ubrudzą zamiast dłużej zachować świeżość. (podobny efekt jak przy czestym przeczesywaniu włosów dłońmi).

Po miesiącu stosowania nie czułam się zachwycona jednak przypomniałam sobie by poszukać wspominanych przez niektóre dziewczyny babyhair.
    I SĄ!! piękne małe babyhairki!
    Moje zakola wyglądają wręćz jakbym sobie je miesiąc temu podgoliła i zaczęły odrastać
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 100ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić 7janett za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Wcierkę kupiłam w małej osiedlowej drogerii za niecałe 8 zł . Używałam jej przez 3 tygodnie , codziennie wcierając ją w skalp .

PLUSY :

* cena
    * świetna buteleczka
    * włosów wypada o wiele mniej
    * trochę baby hair

MINUSY :

* zapach
    * powoduje przetłuszczanie włosów i skóry głowy
    * wydajność ( ledwie starczyła na 3 tygodnie )

Używam tego produktu od: 3 tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kodaju99 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Kocham!
  • Mam włosy cienkie i delikatne, przetłuszczające się przy nasadzie, które bardzo wolno rosną. Szukałam produktu, który przyspieszy ich porost. Powszechnie uwielbiany Jantar był sprawdził się nieźle, ale kiedyś przypadkiem trafiłam na tę wcierkę. Skusiła mnie niska cena i zakup okazał się strzałem w 10!
    Zużyłam opakowanie, pobiegłam po dwa następne i teraz kończę czwartą butelkę. Używałam z przerwami po wykończeniu każdej butelki, która starczała mi na maksimum 2 tygodnie przy prawie codziennym używaniu (do 10 użyć). W przerwach używałam Jantaru, olejku rycynowego lub w ogóle niczego. Pierwszy plus - oczywiście cena. Drugi plus - genialne opakowanie ze świetnym aplikatorem, które można potem wykorzystać do innych celów. Trzeci plus - działanie! Rośnie mi mnóstwo baby hair, włosy też rosną trochę szybciej. Poza tym zero, absolutne zero problemów ze skóra głowy, żadnych podrażnień ani łupieżu i dodatkowo włosy po Rzepie są wyraźnie dłużej świeże i odbite od nasady. Jestem zachwycona.
    Zapach jest dla mnie znośny, a na dostępność nie narzekam - kupuję w najbliższym SuperPharmie. Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 4 butelki

Chcesz pochwalić dori7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Kuracja wzmacniająca Joanny prawie całkowicie zahamowała wypadanie moich wlosów. Po 1,5 miesiąca stosowania przy czesaniu na szczotce zostają góra 3 włosy. Oprócz tego znacznie przedłuża świeżość włosów, nawet o 2 dni. Co prawda producent tego nie obiecuje, ale zauważyłam szybszy przyrost. Zaletą jest również butelka, ma chyba najlepszy aplikator wśród wcierek dostępnych w sklepach. Zapach nie należy do najprzyjemniejszych, ale na szczęście nie utrzymuje się na włosach. Jeżeli problem z wypadaniem powróci, to na pewno znów zainwestuję w tę wcierkę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić kiciur za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski śmierdziuch
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami w nadzieji na zmniejszenie wypadania,niestety się zawiodłam.

Zalety:
    - super buteleczka wielokrotnego użytku
    -niska cena

Wady:
    -okropny zapach jak dla mnie gorszy od hinduskuch oleji takich jak Amla
    - powoduje przetłuszczanie włosów
    -brak efektów

Podsumowując: nie polecam bo poza zwiękrzeniem przetłuszczania nie robi nic z włosami,no chyba że dla buteleczki która jest genialna i może służyć do innych wcierek lub oleji Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Bettycukiereczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, ale nie najlepsza
  • Dzisiaj właśnie skończyłam stosowanie pierwszego opakowania Rzepa z Joanny. Faktem jest, że na zużycie go potrzebowałam zaledwie dwóch tygodni (mało wydajny produkt). Mogę jednak już wyciągnąć pierwsze wnioski:
    najlepsze co "ma" ta wcierka to... BUTELECZKA-APLIKTOR stwierdziłam, że przeleję sobie do niego wcierkę Farmony, bo opakowanie jest mega wygodne. Co jeszcze zauważyłam - wcierka może nie powoduje jakiegoś super porostu włosów, ale na pewno zmniejsza przetłuszczanie się u nasady włosków (moje naturalne włosy szybciej przetłuszczają się, niż takie zaraz po farbowaniu, czy pasemkach - a po tej wcierce dłużej zachowują świeżość). Zapach ma naprawdę przyjemny - chociaż w sumie mi nie przeszkadzał nigdy zapach prawdziwej czarnej rzepy, często dodawałam ją do surówek do obiadu, więc nawet gdyby produkt "zalatywał" czarną rzepą to stosowałabym go. Wcierka ma ciekawy skład i jestem pewna, że jeszcze do niej wrócę. POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 tygodni (dziś "wykończyłam" I opakowanie)
    Ilość zużytych opakowań: 1 o pojemności 100 ml

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 287 raz(y)
  • Zero efektu
  • U mnie niestety się nie sprawdziła a szkoda. Wiem, że wiele osób chwali tą wcierkę ale u mnie nie pomogła.

Mam włosy cienkie, delikatne, z tendencją do wypadania i ogólnie słabowite. Niestety po zastosowaniu tej kuracji nic się nie zmieniło.

Opakowanie jest owszem dość poręczne, dużo lepsze niż np. we wcierka Jantar. Łatwo nakładać produkt, szczególnie jak ktoś ma długie włosy.

Konsystencja - wodnista, po prostu coś w rodzaju wody. Zapach okropny ale po użyciu jakoś się ulatniał a po wysuszeniu włosów w ogóle już nie było go czuć. Coś jak woda po ogórkach.

Działanie? Jakie działanie? Ani nie pomogła na wypadające włosy, ani ich nie wzmocniła, nawet na wygląd włosów czy ich układanie nie wpłynęła. Co do ostatniego wiem, że produkt nie jest od tego, to wcierka wzmacniająca, ale czasem takie wcierki jakoś poprawiają na przykład sposób w jaki włosy się układają, lekko je usztywniają albo zmiękczają. Tutaj - nic. Mogłabym równie dobrze wmasowywać wodę i efekt byłby podobny. Dodam, że stosowałam sumiennie, codziennie a nie, że 3 razy w miesiącu jak sobie przypomnę.

Spróbować można, czemu nie, bo a nuż pomoże. Mnie nie pomogła.

Używam tego produktu od: kilku-kilkunastu tygodni, może 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie zauważyłam
  • +cena
    +opakowane (zachowałam je sobie, jest idealne do wcierek)
    +dostępność (dostałam ją w pierwszej drogerii do której się udałam)
    +wydajność (stosowałam ją według zaleceń i starczyła mi na prawie trzy miesiące)

+/- zapach (nie jest może najprzyjemniejszy, ale też nie jest drażniący i nie utrzymuje się na włosach co najważniejsze

-nie zauważyłam kompletnie nic, z tego co obiecuje producent (nie zmniejszyło się wypadanie, ani przetłuszczanie, włosy nie były bardziej odżywione, a z łupieżem akurat problemu nie mam)

Chcesz pochwalić lenny164 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij