Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Powiększ Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Zgłaszająca osoba: effcia82

Kuracja wzmacniająca Rzepa przeznaczona jest dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawiera bogaty zestaw aktywnych czynników - takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty naturalne i składniki energizujące, aby wzmacniać włosy i skutecznie zmniejszać przetłuszczanie się skóry głowy. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć dobre rezultaty przy regularnym stosowaniu.
Specjalna formuła neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i zwiększa komfort stosowania.

Skład: Aqua, Alkohol Denat., PEG-75 Lanolin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arcitium Lappa Extract, Humulus Lupulus Extract, Glycogen, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Menthol, Allantoin, Laureth-10, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphentyl Methylpropinal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Dmdm Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone (06.05.2008)

Cena: 7-8zł / 100ml

• Polecam
  • Jest to moja pierwsza wcierka, i myślę, że właśnie na pierwszy raz nadaje się idealnie, głównie ze względu na łatwość aplikacji. Osoby niewprawione, zaczynające przygodę z wcierkami najczęściej mają problem z aplikacją osławionego Jantara czy Radicala, spowodowane ich nieporęcznym opakowaniem. Ja właśnie ze względu na opakowanie postanowiłam zakupić jako pierwszą Joannę- żeby opakowanie mogło mi później służyć do innych wcierek.

Jestem bardzo zadowolona z tej wzmacniającej kuracji. Używałam codziennie, 100 ml starczyło na 2,5 tygodnia. Aplikowałam w ten sposób, że co 1-2 cm robiłam przedziałek i za pomocą długiego, i niesamowicie wygodnego aplikatora nakładałam płyn na skórę głowy, i delikatnie wcierałam. Jeżeli chodzi o tył głowy to miałam nie lada problem, bo nie można się zobaczyć w lustrze ale i na to znalazłam sposób: wkładałam palce między włosy, tak sięgałam aplikatorem i nalewałam odrobinę produktu, po czym wsmarowywałam, i tak miejsce za miejscem, aż cały skalp był pokryty wcierką. Później wykonywałam krótki masaż.

Efekty są naprawdę super. Włosy są wzmocnione, i wypadają w naprawdę niewielkich ilościach. Zauważyłam sporo babyhair na linii włosów przy czole. Porost włosów przez te 2,5 tygodnia wyniósł 2 cm, co jest jak dla mnie zachwycającym wynikiem, gdyż bez żadnego wspomagania wzrost moich włosów wynosi jedynie 1 cm na miesiąc. Wcierka mimo obecności dużej ilości alkoholu nie podrażniła mojego wrażliwego skalpu. Nie spowodowała też u mnie wzmożonego przetłuszczania się włosów, myłam je jak zwykle 2 razy w tygodniu. O idealnym opakowaniu już pisałam, ale napiszę jeszcze raz- nie wyobrażam sobie lepszego opakowania niż ma Joanna Rzepa, niesamowicie ułatwia proces aplikacji.
    Jedyna kwestia, która nieco uprzykrza stosowanie, jest zapach. Mimo zapewnień producenta, początkowo zapach jest dość nieprzyjemny. Natomiast po godzinie niemiła woń rzepy ulatnia się ze skóry, a zostaje bardzo przyjemny, roślinny zapach. Za to odejmuję pół punktu.

Polecam wypróbować, produkt jest tani, dostępny w wielu drogeriach (ja kupiłam za 9 zł w SuperPharm), i świetnie działa. Obecnie skończyłam pierwsze opakowanie, na razie nie kupię jej ponownie, gdyż jestem ciekawa sławnego Jantara i innych wcierek, ale o Joannie nie zapomnę, i na pewno do niej za jakiś czas wrócę .

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Uratowala moje wlosy
  • Od wielu miesiecy zmagam sie z nadmiernym wypadaniem wlosow, dopiero niedawno dowiedzialam sie, ze dzieje sie to na tle hormonalnym (tarczyca).
    Wcierke zaczelam uzywac w okresie kiedy wypadalo mi nawet 200-300 wlosow dziennie.
    Po ok miesiacu stosowania zauwazylam, ze wypadanie znacznie sie zmniejszylo - w tym momencie wypada mi nie wiecej niz 50 wlosow w ciagu dnia, a wydaje mi sie, ze nawet i mniej.
    Jakies 2 tygodnie po rozpoczeciu stosowania zaczelam rowniez suplementacje niedoborow, niemniej jednak nie przypisywalabym efektow 2 tygodniowej suplementacji - nie ma tak latwo.

Rzepy uzywam od polowy stycznia z dwutygodniowa przerwa.

Zapach jest dosc specyficzny, ja sie jednak do niego przyzwyczailam i juz mi nie przeszkadza.

Aplikator - genialny, buteleczke zostawilam i przelewam do niej inne wcierki. Nie wiem jak bym sobie bez niej poradzila, jest niesamowitym ulatwieniem w stosowaniu wcierek.

Jedyna wada jaka moglabym wymienic to to, ze nie zauwazylam baby hair, a przydalyby sie po takim wypadaniu. Na to jednak poczekam, moze zadziala na to Jantar albo Radical. Nie traktuje tego jako minusa, bo przy tym jak mi Rzepa pomogla byloby to niepowazne.

Cena swietna, z dostepnoscia gorzej, ale znalazlam ja wielokrotnie w Superpharmie.

Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1.5

Chcesz pochwalić enn_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię ją, ale gdzie ten baby-busz?
  • Już kilkukrotnie robiłam sobie kurację z tą wcierką i za każdym razem jestem z niej zadowolona. Pewnie nie raz jeszcze po nią sięgnę Chociaż nigdy nie dopatrzyłam się po niej armii baby hair o której piszą niektóre wizażanki, fakt bh jest więcej, ale na pewno nie jest to baby-busz

Plusy:

+ pomimo czarnej rzepy w składzie, całkiem przyjemnie pachnie,
    + nie skleja włosów, nie powoduje szybszego przetłuszczania,
    + po wmasowaniu czuć przyjemne mrowienie,
    + przy drugim opakowaniu zauważyłam że wzmocniła włosy,
    + uwielbiam jej aplikator - wykorzystuję go również do innych wcierek, jest genialny!
    + nie przesusza, ani nie podrażnia skóry głowy.

Minusy:

- w sumie brak, jest naprawdę przyzwoita

Za tę cenę naprawdę warto wypróbować!

Używam tego produktu od: kilku lat z dużymi przerwami
    Ilość zużytych opakowań: Sporo

Chcesz pochwalić MassieDran za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze
  • Buteleczka 100 ml starczyła mi na około 3 miesiące stosowania.
    Wypadanie zmniejszyło się minimalnie, natomiast zaobserwowałam dość duży przyrost nowych malutkich włosków, także tutaj duży +
    Producent deklaruje zmniejszenie przetłuszczania, co u mnie nie maiało miejsca, ale używałam kuracji w sezonie czapkowym, więc tutaj Rzepa przegrała.
    Dodatkowym atutem jest najwygodniejsza buteleczka pod słońcem-z dziubkiem na końcu, dzięki czemu wcierka dociera tam, gdzie powinna.

Generalnie polecam wypróbować

Używam tego produktu od: Około 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić agamaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Zawsze ze mną ! IDEAŁ
  • Wcierka ma same plusy ( prawie same ):

- włosy nie wypadają prawie w ogóle
    - mniej sie przetłuszczają
    - rosną baaardzo szybko
    - wysyp nowych włosw
    - czarna rzepa w składzie
    - bardzo wygodne opakowanie
    - cena

dla mnie dodatkowym plusem jest efekt mrowienia- uwielbiam

Minusy to dostepnośc i alko w składzie, które może wysuszać ( u mnie nie ma to wpływu ).
    Zapach mi pasuje, ale wiem, że mam dziwne gusta.
    Mój maż mówi, ze zapach okey, ale jemu nawet zapach kozieradki pasuje - mówi wtedy do mnie mój kurczaczek ;C

Kocham i używam zawsze, gdy chcę mięc więcej pięknych i mega długich włosów.

Koleżanki mi zazdroszczą, a ja używam joanny

Miała ją moja mama, miała ją moja babcia , mam ją i ja i pokaże ją mojej córce w przyszlości

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Must za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Jest to najlepsza wcierka jaką stosowałam, nie dość, że powstrzymuje wypadanie, przyspiesza porost, powoduje naprawdę ogromny wysyp babyhair i nie podrażnia skóry głowy.
    Nie martwcie się, nic tu nie koloryzuję.
    Bardzo się cieszę, że sprawdziła się ona u mnie.

Używam tego produktu od: łohoho, nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2

Chcesz pochwalić emylaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo nad cudami!
  • Nic tak nie działa na moje włosy jak rzepka Joanny! Próbowałam już róznych cudów, Tylko ta wcierka daje takie efekty, a przede wszystkim zmniejszenie wypadania (w czasie urlopu mój skalp źle zareagował na zmianę wody i włosy wypadały mi strasznie) oraz pojawienie się lasu baby hair! Ogromny plus za butelkę, dzieki której nakładanie wcierki staje się przyjemnością. Przy bardzo intensywnym stosowaniu buteleczka starcza mi na min. 2 tygodnie. Nakładam ją na skalp wieczorem, robię masaż tangle teezerem, a rano myję włosy.
    Przyjemna jest również cena nie przekraczająca 10 zł.

Najbardziej ubolewam nad dostępnością rzepki, pozostało mi zamawianie na dozie Nie ma jej nawet na stronie Joanny.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić Elewyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa - wzmacnia włosy i powoduje wysyp nowych
  • Kuracja wzmacniająca włosy sprawdziła się w moim przypadku znakomicie. Jestem z niej bardzo ale to bardzo zadowolona i jeśli w przyszłości znów pojawi się u mnie problem z wypadaniem włosów to znów ją zakupię bo jest skuteczna. W tamtym roku pod koniec sierpnia i we wrześniu wypadało mi na prawdę dużo włosów. Zdecydowałam się na zakup tego produktu. Używałam go regularnie przez dwa miesiące trzy razy w tygodniu. Po tych dwóch miesiącach systematycznego stosowania wypadało mi dwa razy mniej włosów, zauważyłam, że wyrosło mi także dużo baby hair. Po zastosowaniu produktu moje włosy stały się bardzo mięciutkie i elastyczne. Bardzo ładnie pachnie, zawiera bogaty zestaw aktywnych składników: ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty naturalne i składniki energizujące, nie podrażniła mojej skóry. Łatwo się ją aplikuje na skórę głowy. Gwiazdkę odjęłam za słabą wydajność, w moim przypadku szybko się kończy oraz to, że przy nałożeniu na mokre włosy po myciu szybciej są przetłuszczone i oklapnięte u nasady dlatego lepiej aplikować kurację na suche włosy 2 godziny przed myciem a później umyć włosy.

Używam tego produktu od: używałam przez dwa miesiące - wrzesień, październik 2014
    Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić kreconowlosa_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • No niestety...
  • Nie lubię wcierek ale tyle dobrego słyszałam o tej rzepie, że postanowiłam się przełamać i wcierać. Aplikowałam codziennie w nie małej ilości następnie masowałam skalp. Aktualnie używam drugiej butelki. Moje pozytywne odczucia co do tego produktu:
    - minimalnie obciąża włosy
    - bardzo fajny aplikator

No i negatywy...
    - włosy przez ostatnie dni "lecą" jeszcze bardziej
    - nic a nic nie przyśpieszyła wzrostu włosów
    - zapach nie przyjemny

No i to chyba na tyle. Postaram się zużyć jak najszybciej drugą butelkę, jeśli nagle coś się zmieni będę edytować recenzję ale wątpię, że będzie to konieczne. No szkoda.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić olunia123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Hej ! od 3 miesięcy walcze z mocnym wypadaniem włosów.Codziennie ponad 100 włosów!! Używałam chyba wszystkiego ale efekty widze dopiero po czarnej rzepie której nie wcierałam codziennie...Wczesniej uzywałam wcierki Jantar ale nic nie pomogła na plus tyle że szybciej włosy rosły ale z wypadaniem nie poradziła sobie wogóle,szampony Seboradin, Yves Rocher i inne specjalne na wypadajace włosy nie pomogły bo to tylko szampony.podkresle że wypadają mi z cebulkami.Dlatego tez od 2 miesięcy jem codziennie Silicę a od kilku dni Vitapil . Silica jest super a od Vitapilu brzuch boli i mam mdłosci itp..ale zobaczymy dalej...Najwazniejsze że mam nowe ok 2 cm włoski i takie same odrosty włosy wypadają mniej ale nie ustało do końca -dlatego nie zapeszam!odpukać...Myśle z to zasługa wcierki z czarnej rzepy i Silici. Teraz wypada okolo 30...Pozatym włosy miałam prawie do pasa i sciełam ok 10 cm to też jakby polepszyło ich kondycję i mam nadzieje ze nowe włoski nie wypadną a urosną .

A w szafce jeszcze czeka rosyjski tonik babuszki Agafii przeciw wypadaniu- zobaczymy co to za niby cudo?
    Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elka3052 za czytelną i pomocną recenzję?