Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Powiększ Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Zgłaszająca osoba: effcia82

Kuracja wzmacniająca Rzepa przeznaczona jest dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawiera bogaty zestaw aktywnych czynników - takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty naturalne i składniki energizujące, aby wzmacniać włosy i skutecznie zmniejszać przetłuszczanie się skóry głowy. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć dobre rezultaty przy regularnym stosowaniu.
Specjalna formuła neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i zwiększa komfort stosowania.

Skład: Aqua, Alkohol Denat., PEG-75 Lanolin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arcitium Lappa Extract, Humulus Lupulus Extract, Glycogen, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Menthol, Allantoin, Laureth-10, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphentyl Methylpropinal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Dmdm Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone (06.05.2008)

Cena: 7-8zł / 100ml

• Nic nie zauważyłam
  • +cena
    +opakowane (zachowałam je sobie, jest idealne do wcierek)
    +dostępność (dostałam ją w pierwszej drogerii do której się udałam)
    +wydajność (stosowałam ją według zaleceń i starczyła mi na prawie trzy miesiące)

+/- zapach (nie jest może najprzyjemniejszy, ale też nie jest drażniący i nie utrzymuje się na włosach co najważniejsze

-nie zauważyłam kompletnie nic, z tego co obiecuje producent (nie zmniejszyło się wypadanie, ani przetłuszczanie, włosy nie były bardziej odżywione, a z łupieżem akurat problemu nie mam)

Chcesz pochwalić lenny164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny kosmetyk w dobrej cenie
  • Kupując ten kosmetyk miałam następujące cele:
    - przyspieszenie porostu włosów (zapuszczam z bardzo krótkich)
    - poprawienie ich jakości (cienkie i delikatne z natury, elektryzujące się od zimowych czapek, kaloryferów itd.)
    - sprawdzić, czy wcierka to w ogóle kosmetyk dla mnie, np. na ile będzie kłopotliwe jej używanie
    - nie wydać majątku na ten eksperyment - nie stosowałam dotychczas żadnej wcierki i nie miałam pojęcia, czy to się sprawdzi.

Wybrałam ten kosmetyk kierując się opiniami na wizażu (ile osób wybrało go jako hit osobisty, za co jest chwalony itd.)

Zużyłam całe opakowanie stosując je wg informacji producenta.
    Stosowanie dwa tygodnie po każdym myciu (myję włosy każdego wieczoru), tydzień przerwy i dwa tygodnie znowu wcierania codziennego po każdym myciu.
    Mam krótkie włosy, ale stosowałam tę wcierkę na tyle szczodrze, że się skończyła po tej kuracji.

Generalnie uważam, że jest to dobry kosmetyk i spełnił moje założenia.

Zalety:
    + szybszy wzrost włosów (2 cm w ciągu miesiąca, oceniam, że jest to głównie zasługa J.)
    + włosy gładsze, lepiej się układające, dużo przyjemniejsze w dotyku i sprawiające wrażenie gęstszych, uniesione u nasady
    + wygodna aplikacja
    + przyjemny zapach (mimo, że specyficzny i mógłby komuś przeszkadzać jakby miał towarzyszyć cały dzień, to wg mnie szybko wietrzał, czułam go tylko na mokrych włosach)
    + żadnych podrażnień (poza tym, że trzeba uważać, żeby kosmetyk nie dostał się do oczu) i nic niepokojącego po aplikacji. Czekałam na to mrowienie skóry, o którym piszą inne osoby, ale u mnie ono nie wystąpiło. Obawiałam się, że kosmetyk może podrażnić mi skórę głowy przy tak częstym stosowaniu po codziennym myciu, ale nie było z tym najmniejszych problemów. Nie zauważyłam też, żeby kosmetyk przesuszał mi włosy. Nakładałam go po odżywce (spłukiwanej) i włosy nie były suche.

Wady:
    - dostępność (zamawiałam go na stronie doz-u, bo normalnie nie był dostępny ani w hipermarkecie, ani w drogerii ani w aptekach (dwóch) gdzie o niego pytałam)

Co do innych rzeczy, to:
    - nie zauważyłam przyrostu baby hair po tej kuracji, ale też nie wypatrywałam ich
    - nie zauważyłam też, żeby mi się włosy mniej przetłuszczały, ale myję włosy codziennie i nie dopuszczam do przetłuszczania się
    - nie wypadały mi włosy przed stosowaniem wcierki, ani też nie spowodowała ona wypadania
    - nie miałam łupieżu przed stosowaniem wcierki i nie zmieniła ona tego stanu.

Na pewno wrócę jeszcze do tego kosmetyku, ale za jakiś czas, nie chcę "przedobrzyć", moje włosy lubią regularne zmiany kosmetyków, bo szybko się przyzwyczajają.

Pozdrawiam,
    EAB

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić EAB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra wcierka
  • Używam od 4 mscy i zauważyłam:
    -włosy mniej wypadają
    -nie przetłuszczają się tak szybko
    -są bardziej błyszczące
    -wyglądają na zdrowsze
    -nie puszą się końce
    -pojawiają się nowe włoski

Używam tego produktu od: 4 mscy
    Ilość zużytych opakowań: 3x100ml

Chcesz pochwalić Piczonek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Mam problem z przetłuszczającymi się i wypadającymi włosami. Produkt jest zamknięty w plastikowej, przezroczystej butelce, dzięki której widzimy, ile kosmetyku zostało nam do zużycia. Buteleczka zakończona jest wygodnym aplikatorem, który zapewnia szybkie i wygodne nałożenie kosmetyku na skórę głowy. Zapach kuracji jest charakterystyczny dla kosmetyków, które w swoim składzie zawierają rzepę. Z tej kuracji jestem bardzo zadowolona, płyn przyjemnie chłodzi skórę głowy, nie wywołał u mnie pieczenia, swędzenia, nie podrażnia. Włosy mnie się przetłuszczają i nie wypadają garściami Dzięki tej kuracji łatwiej tez się rozczesują. Kuracja odpowiednio nawilża i odżywia włosy, nie wysusza ich i nie powoduje \"efektu siana na głowie\". Do tego jest w bardzo przystępnej cenie, polecam

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Od dawna jestem wierna wcierce Jantar, która jest moim zd najlepszą odżywką do skóry głowy ale troszkę się już nią znudziłam i zapragnęłam przetestować coś nowego. Po nieudanej przygodzie z ampułkami Seboradin kupiłam wcierkę Joanny. Stosuję ją na noc a rano myję włosy. Od razu chcę zaznaczyć, że nie wiem czy wcierka wpływa na zmniejszenie przetłuszczania sie skóry głowy ponieważ myję włosy codziennie.
    Plusy kosmetyku:
    + nie podrażniła mi skóry głowy pomimo alkoholu w składzie
    + wzmacnia włosy
    + zmniejsza wypadanie włosów
    + zaobserwowałam nowe, małe włoski (ale nie jest ich dużo)
    + świetna buteleczka, do której będę przelewać inne odżywki do skóry głowy; mam bardzo gęste włosy i dotarcie do skóry głowy zawsze było dla mnie problemem- aplikator Joanny jest precyzyjny i łatwo nałożyc wcierkę tam gdzie chcemy
    + nie przyspieszyła wzrostu włosów (nie muszę ich częściej farbować)
    + zapach okazał się znośny- byłam nastawiona na klasyczny zapach rzepy

Minusy:
    - jest niewydajna- mi taka buteleczka starcza na niecały miesiąc
    - pomimo fajnego aplikatora część wcierki zostaje na włosach przy skórze głowy (są od niej troche mokre) i niestety ale chyba trochę je przesusza

Będę do niej wracać i stosować zamiennie z Jantarem. Używam tego produktu od: 4 mceIlość zużytych opakowań: 3 całe

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak efektów
  • Odżywka bardzo średnia.Okropnie śmierdzi i większych rezultatów niestety nie przynosi.. Jedynym plusem jest świetny aplikator ,który na pewno przyda a właściwie już mi się przydaje na inne wcierki

Używam tego produktu od: 5 mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • nowe włoski wszędzie
  • Kurację kupiłam z ciekawości i nie żałuję
    Nie mam problemu przetłuszczających się włosów, a kupiłam ją głównie aby przyspieszyć porost. faktycznie, włosy zaczęły rosnąc, a szczególnie pojawiło się dużo małych, nowych. Po dwumiesięcznej przerwie wracam do niej, bo pamiętam, że pomogła mi też na problem swędzącego skalpu, a teraz znowu to wróciło przez zimę i czapki. Świetna buteleczka! I cena też dobra.
    Do kupienia np. w SuperPharm.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 kuracji

Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niedobra
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami o przyroście włosów oraz niwelowaniu wypadania na wizażu oraz blogach włosomaniaczek postanowiłam spróbować, gdyz temat wypadających włosów od dawna mi towarzyszył, ale odkad zaczełam stosować tą wcierke tylko się pogorszył, żeby tego było mało spowodowała łupież, ktorego nie mialam od baardzo dawna.

+cena
    +fajny aplikator, na pewno wleje tam kolejną wcierke

ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od: 3tygodnie

Chcesz pochwalić rasta gal za czytelną i pomocną recenzję?
  • a ja lubię
  • +babyhair
    +zmniejsza wypadanie
    +włosy są odżywione i w lepszej kondycji
    +eliminuje łupież
    +nie przetłuszcza
    +nie wysusza
    +nie podrażnia skalpu
    +bardzo wygodna buteleczka

+/- średnia wydajność
    +/- zapach może niektórym osobom przeszkadzać, no ale jak ma pachnieć rzepa?

- dostępność u mnie tylko jedna drogeria i doz.

chyba będę często do niej wracać.

Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być , ale nie powala
  • Właściwie to nie wiem czego oczekiwałam po zakupie tej kuracji. Zachęciły mnie liczne pozytywne recenzje na blogach włosomaniaczek. Po zużyciu jednego opakowania zauważyłam nowe malutkie włoski na grzywce, nie wiem czy to efekt zastosowania kuracji czy po prostu naturalny wzrost nowych włosów...
    Trochę odstrasza mnie zapach - nie lubię kosmetyków o zbyt intensywnych zapachach, dlatego daję 3*. Opakowanie mało wydajne, mam włosy długości do ramion a wcierka starczyła na około 7-9 razy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jagoday za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować.

• Zauważyłam wzmożone wypadanie. Nie jakieś mega niepokojące ilości ale garstka przy czesaniu schodzi. Włosy też gubi się tu i ówdzie w ciągu dnia.
    Produkt wcierałam głównie nad grzywką i po jej bokach.
    Przy linii grzywki mam mnóstwo sterczącch młodych włosów. Zagęściła mi się także okolica miejsca przy skroni, średnicy 3cm, tam gdzie zawsze miałam całkowity brak włosów (nie znam przyczyny, włosów brakowało tam odkąd pamiętam). Puste miejsce nadal jest ale mocno zamaskowane.
    Parę miesięcy temu odstawiłam farbowanie, i mam nadzieję wyrównał mi się poziom hormonów więc przyczyn pojawienia się nowych włosów może być parę.
    Płyn nie zmienia wyglądu włosów po aplikacji, nie są sklejone ani obciążone i można spokojnie po nałożeniu wyjść z domu. Zapach zostaje ale triochę zmienia nutę.
    Warto spróbować.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić elloi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po rzepie? rosną jak na drożdżach!
  • OPAKOWANIE
    plastikowa buteleczka z najbardziej znanym w całej blogosferze aplikatorem. Swoją drogą też muszę przyznać, że jest świetny! już zastanawiam się co przeleję do tej buteleczki.

ZAPACH I WYDAJNOŚĆ
    powiem szczerze, że... zapach mi się spodobał zapach balsamu Seboradin mnie męczył od początku, potem się przyzwyczaiłam, a tutaj właściwie zaakceptowałam go od pierwszego powąchania

DZIAŁANIE I OCENA
    No cóż, nie ukrywam, że moja skóra głowy reaguje na wcierki alkoholowe przesuszem. Stąd też od samego początku włosomaniactwa takich wcierek unikałam, ale w końcu spróbowałam.
    Wcierka towarzyszyła mi dokładnie od 20.12 kiedy to wróciłam od fryzjera. Od tego czasu używałam jej z różną częstotliwością: 2x dziennie, codziennie wieczorem, tylko przed myciem. Mimo wszystko zauważyłam naprawdę duuuużą różnicę, może na włosach niełatwo to pokazać (uroki falowanych...), ale ja to czuję! zyskałam ponad 2 cm i jestem bardzo zadowolona. Warto spróbować

Tak jak pisałam jest to wcierka na alkoholu. Przy stosowaniu uczulam Was na potencjalne podrażnienie bądź też wysuszenie skalpu.

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowalający
  • Ten produkt naprawdę mnie zadowolił, chociaż miał kilka wad.

Po pierwsze ma bardzo wygodne opakowanie, które zostawię sobie do przelewania innych wcierek. Po drugie, regularne stosowanie (po każdym myciu głowy, w moim przypadku co drugi dzień) spowodowało, że włosy mniej wypadają oraz są bardziej lśniące.

Nie odnotowałam pieczenia i podrażnień, o których pisał zarówno producent, jak i inny dziewczyny. Zapach nie należy do najprzyjemniejszych, ale wcześniej wcierałam w skórę głowy sok z rzepy (przy nim ten zapach jest prawie przyjemny).

Nie zauważyłam także, aby po stosowaniu tego produktu wyrosły mi nowe włosy, bądź szybciej rosły te, które mam.

Niestety wydajność tego produktu jest średnia (starczył mi na mniej niż miesiąc).

Podsumowując: jestem zadowolona z tej wcierki i jeśli nie znajdę nic lepszego, na pewno do niej wrócę.

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić titelritury za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer dwa
  • używam rzepy zamiennie z jantarem i wodą brzozową. w moim rankingu jest zaraz za jantarem, nie ze względu na działanie, a ze względu na zapach i alkohol. na początku mega duży plus za bardzo fajne opakowanie, chyba najlepsze ze wszystkich wcierek jakie używałam. jeśli chodzi o działanie, to robi to na co liczę, sprawia, że na głowie wyrasta masa nowych baby hair. jeśli chodzi o przyśpieszenie porostu włosów to ciężko mi ocenić, bo u mnie tego nie zauważyłam. mi zapach wcierki nie przeszkadza, ale zapewne znajdzie się dość spora grupa dziewczyn której nie przypadnie on do gustu. co jakiś czas będę do niej wracać.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić RozanyWarkocz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczna wcierka
  • Zacznę od tego, iż realizuję od półtora roku przeróżne obowiązki włosomianiaczki i ten produkt mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Jestem jeszcze z czasów, kiedy nie było tyle kosmetyków i za dzieciaka moja mama po prostu zdobywała rzepę od znajomej i sama robiła sok do wcierania Stąd zapach i mrowienie skóry są dla mnie znajome, a wręcz podchodzę do nich z sentymentem Ale do rzeczy, wcierka na pewno działa, mrowienie to rzepa, a niekoniecznie alkohol, jak niektórzy sądzą. Mam cieniuteńkie włosy, które rosną wolno i okresami wypadają, lecz dzięki temu produktowi, zawsze udaje mi się ograniczyć wypadanie do minimum. Przy regularnym stosowaniu pozytywnie reguluje przetłuszczanie i kwestie łupieżowe, choć nie stosuję jej co dzień. Generalnie posmarowanie włosów nieumytych powoduje przyklap. Na świeżo wręcz odwrotnie, minimalnie dodaje objętości i odbija włosy od nasady. Ma bardzo wygodny aplikator, jest średniowydajna, ale w tej cenie-wystarczająco. Zapach- dla mnie ok, ale i tak dość szybko wietrzeje z włosów. Podrażnień nie zanotowałam, poza kilkunastominutowym poszczypywaniem skóry po użyciu, ale to wiem na pewno, że czarna rzepa ma takie własciwości. Potem skóra jest normalna, nie wiem dokładnie jak to wyrazić, ale dla porównania, po Jantarze miałam wrażenie brudnej(tłustej) skóry, którą chciało mi się drapać :/ Zawsze po kuracji odnotowuję średnią ilość babyhair, ale mam tak samo po kuracji drożdżami, czy skrzypowitą. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić patiuszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej!
  • Miałam nadzieję, ze ten kosmetyk głownie zmniejszy przetłuszczanie się skory głowy. Jednak stało się zupelnie odwrotnie - jeszcze je zwiększył tak, że gdy umyłam włosy rano, wieczorem miałam je tak tłuste jakbym 3 dni ich nie myła.

Plusy:
    +fajny aplikator
    +ładny zapach
    +konsystencja ok

Minusy:
    - zwiększył przetuszczanie
    - nic nie zdziałał.

Dodam jeszcze, że moja siostra używała go po mnie i jej pomógł na przetluszczanie i lekko na wypadanie, chociaz nie używała go zbyt regularnie.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: znów niedokończone 1 opakowanie

Chcesz pochwalić kotecek_313 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • produkt kupiłam na *** za około 8 zł , bardzo lubię produkty joanny a w szczególności tą odżywkę, zapach jest trochę za mocny i za intensywnie pachnie czarną rzepą ale i tak go kocham, mi osobiście nie przeszkadza zapach , po miesięcznej kuracji wzrost włosów był jakiś 2 cm za to pojawiło się mnóstwo baby hair, poprawił kondycję moich włosów , nie przetłuszczał a odświeżył włosy, nie przesuszył skalpu pomimo że zawiera alkohol

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 100 ml

Chcesz pochwalić amandax123x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra, pomocna
  • Wcierka spełnia swoje zadanie. Po miesiącu widać efekty. Pojawiło się mnóstwo małych włosków. Włosy wolniej się przetłuszczały, stały się błyszczące i mocne. Zapach nieciekawy, ale można się przyzwyczaić. Stosowałam co drugi dzień. W czasie kuracji dbałam o nawilżenie skóry głowy, co czym samym uniknęłam jego podrażnienia. Opakowanie w porządku. Najlepszy aplikator. Nie ma do czego się przyczepić.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 100 ml

Chcesz pochwalić Enigmatycznaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny must have z serii
  • Uwielbiam wszelkie produkty Joanny z serii RZEPY. Po ampułkach jest to mój drugi ulubiony produkt

Bardzo wygodna forma aplikacji dzięki wygodnemu aplikatorowi.

Cena rowniez bardzo przystępna :P

Najwazniejsze efekty: Wlosy sa mocniejsze i mniej wypadaja

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

Chcesz pochwalić Natalle_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał !
  • To jedyna wcierka która uratowała mnie przed łysą głową Włosy wypadały mi garściami przy czesaniu, myciu, a nawet podczas chodzenia ;/ Próbowałam wielu wcierek, odżywek i wewnętrznej suplementacji ale nie dawało to długotrwałych i dobrych efektów a ta wcierka odmieniła wszystko

Zapach : Typowy dla wszystkich produktów z serii z rzepą można się przyzwyczaić.

Opakowanie: idealne ! produktu nie wylewa się za dużo, wystarczy odpowiednio rozprowadzić produkt po głowie i masować

Działanie: jak już mówiłam wyleczyła mnie z nadmiernego wypadania włosów jestem zachwycona, tylko ona mnie uratowała

Obecnie mam już drugą buteleczkę i nie zamienię jej już na żadną inną wiem po co sięgać jak ten problem (nie daj Boże) powróci.
    Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić Blondi2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga
  • Osttanio bardzo osłabiły mi się włosy, zaczeły wypadać łamać się, dlatego potzrebowałam czegoś co odzywi mi włosy.

Tani,
    Działa,
    ŁAdny zapach,
    Włosy stały się mocniejsze,
    Mniej wypadają

Chcesz pochwalić megara0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra.
  • Plusy:
    - zmniejsza przetłuszczanie
    - uczucie świeżego skalpu przez cały dzień
    - nie podrażnia, nie uczula
    - nie wzmaga wypadania włosów
    - zapach- po prostu lubię zapach rzepy
    - wydajna

Minusy:
    - alkohol w składzie

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie.

Chcesz pochwalić paulaa6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm...

• Na plus:
    + masa baby hair (moja fryzjerka zauważyła to jako pierwsza )
    + cena
    + buteleczka i aplikator!
    + wydajność

Neutralne:
    +- zapach (nie przeszkadza mi jakoś szczególnie)
    +- wypadanie włosów minimalnie ustało, ale tylko minimalnie

Na minus:
    - łupież! pełno łupieżu... to jej największy minus
    - nie zauważyłam, aby pomagała na przetłuszczanie się włosów (dalej muszę myć je codziennie)

Nie kupię ponownie. Na pewno poszukam czegoś lepszego. Jednak fajnie, że pojawiły się nowe włoski.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić terrotyka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kuracja ta spowodowała u mnie wzmożone wypadanie włosów i włosy jak się przetłuszczały tak się przetłuszczają, więc nie polecam tego produktu. Zdecydowanie nie zakupię drugiego opakowania.

Minusy:
    - wypadanie włosów
    - brak zahamowania przetłuszczania się włosów
    - generalnie nie robi nic dobrego
    - mała pojemność - mało wydajna
    - niezbyt przyjemny zapach - jak to rzepa
    - kiepsko z dostepnością - rzadko widuję w Superpharm, musiałam zamówić na all

Plusy:
    - buteleczka, którą można użyć do innej wcierki

Chcesz pochwalić hammie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie zmniejszone wypadanie i przetłuszczanie się skóry głowy i włosów
  • Kuracja Rzepą Joaśki nie była przeze mnie planowana, ale udało mi się natknąć na opakowanie w jednej z mniejszych drogerii. Cena jak i opinie zachęciły do wypróbowania.

+zmniejsza wydzielanie sebum jak i łupież oraz świąd skóry głowy; niekiedy dosłownie w godzinę po umyciu potrafiłam niemal zadrapać się na śmierć; nie była to kwestia szamponów, ponieważ przetestowałam już wiele z nich, także aptecznych; mogę spokojnie myć włosy co 2 dni, nie codziennie
    +ograniczone wypadanie- w moim przypadku z 80 włosów dziennie do 40
    +wysyp baby hair
    +cena
    +dostępność (mniejsze drogerie, apteki DOZ)

Nie zauważyłam przyspieszenia porostu, ale nie obiecuje tego ani producent, ani nie spodziewałam się, że ta wcierka pierze, sprząta, gotuje i naprawia telewizory

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Kamiliah za czytelną i pomocną recenzję?