Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca

Powiększ Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca
Produkt dostępny w 10 sklepach. Cena już od 6,89 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: effcia82

Kuracja wzmacniająca Rzepa przeznaczona jest dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Zawiera bogaty zestaw aktywnych czynników - takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz inne specjalnie wyselekcjonowane ekstrakty naturalne i składniki energizujące, aby wzmacniać włosy i skutecznie zmniejszać przetłuszczanie się skóry głowy. To specjalistyczny produkt do wcierania w skórę głowy, który pozwala osiągnąć dobre rezultaty przy regularnym stosowaniu.
Specjalna formuła neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i zwiększa komfort stosowania.

Skład: Aqua, Alkohol Denat., PEG-75 Lanolin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arcitium Lappa Extract, Humulus Lupulus Extract, Glycogen, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Menthol, Allantoin, Laureth-10, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphentyl Methylpropinal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Dmdm Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone (06.05.2008)

Cena: 7-8zł / 100ml

• Działa cuda
  • Po wakacjach włosy wypadały mi garściami. Pojawiało się sporo "baby hair", co trochę mnie uspokajało, jednak codzienne zbieranie włosów z poduszki i podłogi plus kilkadziesiąt utraconych włosów przy każdym rozczesywaniu nie napawało optymizmem i zaczęło mnie zwyczajnie denerwować. Olejowanie i maski okazały się nieskuteczne, gdyż nie miałam czasu stosować ich systematycznie, picie drożdży z kolei okazało się niezbyt korzystne dla mojeo żołądka. Aż pewnego dnia w drogerii moją uwagę przykuła Kuracja wzmacniająca. Kupiłam opakowanie za 7,50 zł i... efekty zauważyłam już po kilku dniach stosowania. Po około dwóch-trzech tygodniach całkowicie zapomniałam o problemie wypadania. Niedługo później zaczęłam stosować szampon z tej samej serii i mam wrażenie, że efekt jest jeszcze lepszy.

Wcierka jest łatwa i przyjemna w użyciu. Zapach jest specyficzny, mnie akurat bardzo przypadł do gustu, ale wiem, że dla niektórych może być nieznośny.

Podsumowując:

PLUSY:
    + ograniczenie wypadania włosów, widoczne już po kilku dniach stosowania
    + łatwa, szybka i przyjemna aplikacja

MINUSY: brak!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić justinneee za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Patrol kosmetyczny palety makijażowe

• Robi to co ma robić
  • Pierwsze opakowanie użyłam 2 lata temu. Głównie po nowe baby hair i tak po prostu z nawyku dbania o włosy mimo że nie sprawiają problemów.
    +nowe włoski na linii czoła oraz ogólnie na głowie
    +mniejsze wypadanie włosów

Chcesz pochwalić kasiakowo za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Wcierka pomogła mi zahamować wypadanie włosów, ale co mnie bardziej ucieszyło to wysyp baby hair. Zauważyłam też, że włosy szybciej rosną. Wcześniej używałam Jantara i nie dał on u mnie aż takich efektów. Po pierwszym zastosowaniu trochę swędziała mnie skóra głowy, ale szybko minęło. Włosy nie przetłuszczają się po niej szybciej. Wygodny aplikator, buteleczka na pewno przyda mi się do innych produktów. Używam 3-4 razy w tygodniu po umyciu włosów. Jedyny minus to zapach, ale warto się pomęczyć dla takich efektów.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Sie90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podnosi włosy u nasady
  • Joanna Rzepa kosztowała mnie 14zł, musiałam kupić ten kosmetyk przez Allegro, bo nigdzie nie mogłam go znaleźć, rzeczywiście zauważyłam wysyp baby hair i włosy jakby mniej wypadały, niestety zapach jest bardzo intensywny i jak ktoś nie lubi zapachu rzepy to nie wytrzyma, zauważyłam także podniesienie włosów u nasady przy stosowaniu.

Używam tego produktu od: pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Nie mogę polecić tego produktu osobom o problematycznej skórze głowy. Niestety spowodował u mnie podrażnienie skóry głowy, objawiające się łupieżem, swędzeniem oraz wypadaniem włosów. Taki efekt pojawił sie po ok. tygodniu używania, zrobiłam krótką przerwę po czym te objawy znowu wróciły, także mam pewność że to ten produkt spowodował.

U mnie nie spełnił swojej roli, a wręcz przeciwnie, spowodował maskarę także absolutnie nie polecam i radzę uważać przy jego stosowaniu.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić ika1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Plusy:
    -pierwszy produkt,który mi naprawdę pomógł bardzo szybko
    -wystarczyła mała ilość produkty (kilka kropel,po umyciu głowy)
    -cena ok.7 zł

Minusy:
    -zapach(nie ciekawy)
    -dostępność (ale warto się nachodzić,żeby kupić).Ale myślę,że to nie jest aż tak istotne

Chcesz pochwalić 79439681 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wracam do wcierki Jantar
  • Jak zawsze, kupiłam ten produkt pod wpływem dobrych recenzji Wcierka zachwalana na wielu "włosomaniaczych" blogach. I pomyślałam - czas na zmiany! Wcześniej, przez ponad pół roku używałam wcierki Jantar, później spróbowałam kozieradkę..I przyszedł czas na Joannę Rzepę.
    I co? I nic. Tak szczerze. Wcierka nie zrobiła nic. Nie zauważyłam zmniejszonego wypadania włosów ani baby hair..Podrażniła mi skórę głowy. Myję włosy codziennie, ale ta wcierka dodatkowo przetłuszcza włosy. Także..poużywałam przez 2 miesiące i szybko wracam do ukochanej wcierki Jantar I w najbliższym czasie nie planuję zmiany wcierki.

PLUSY:

- cena
    - dostępność

MINUSY:

- wcierka podrażniła mi skórę głowy
    - przetłuszcza włosy
    - opakowanie (!!!) wiem, że wielu dziewczynom pasuje, ale ja od razu wyrzuciłam do kosza
    - zapach (!!!), nie jestem szczególnie wrażliwa na zapachy, ale kozieradka i Joanna Rzepa skutecznie mnie odrzucały
    - wydajność

Używam tego produktu od: używałam codziennie przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Nie robi nic
  • Miałam problem z wypadaniem włosów, więc sięgnęłam po wcierkę Joanny pod wpływem wielu pozytywnych opinii na jej temat w internecie. Daleko nie musiałam szukać, trafiłam na nią w pierwszej lepszej drogerii.

Stosowałam ją przez ok 2 miesiące codziennie. Wykonywałam przy tym masaż skalpu 5-10 min aby mogła lepiej zadziałać. Niestety, nie zadziałała w ogóle. Nie ograniczyła wypadania, nie przyspieszyła wzrostu włosów ani nie przyczyniła się do wzrostu baby hair.

Minusy:
    -Nie działa
    -Okropny zapach, który czuć nawet po tym jak skóra i włosy wchłoną wcierkę

Plusy:
    -Niska cena
    -Duża dostępność
    -Wygodne opakowanie ułatwiające aplikację.

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogranicza wypadanie
  • Wcierka Joanny to taki włosowy must try, choćby przez wzgląd na sam aplikator. Nie jest on bez wad, bo wcierka lubi spływać z włosów cieknąc po twarzy, ale i tak jest najlepszy spośród wszystkich mi znanych. Zapach jest dosyć mocny, specyficzny, ale dla mnie bardzo przyjemny. Jeśli chodzi o obietnice producent to niestety nie wszystkie zostały spełnione. Wcierka pomogła mi uporać się z nadmiernym wypadaniem i obecnie tracę połowę mniej włosów, co jest niewątpliwie sporym sukcesem. Nie zauważyłam żadnego wpływu na przetłuszczanie- ciągle muszę myć głowę codziennie. Włosy po zaaplikowaniu wcierki wyglądały nieestetycznie, więc najczęściej wcierałam ją na noc lub kilka godzin przed myciem. Ciężko ocenić mi przyrost włosów, gdyż nie mierzę go regularnie, jednak z samych obserwacji wnioskuję, że był raczej standardowy. Nie mogę wypowiedzieć się w sprawie łupieżu, gdyż nie mam z tym problemu. Wydajność raczej przeciętna- jedno opakowanie starczyło mi na miesiąc.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić lunagatto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Wcierka dostępna m.in. w Superpharm.
    plusy:
    +cena
    +aplikator
    minusy:
    -baby hair: coś tam wyrosło, ale oczekiwałam więcej
    -nie zmiejsza przetluszania i łupieżu
    -włosy nadal wypadają
    -mała wydajność: by kontynuować kurację, trzeba produkt dokupić, albo być bardzo oszczędnym

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić ZdzisiaKonew za czytelną i pomocną recenzję?