Joko, Odżywki szybkiego reagowania, 3w1 - połysk, ochrona, trwałość (Szybkoschnący podkład, utwardzacz i nabłyszczacz)

Szybkoschnący podkład, utwardzacz i nabłyszczasz. Przedłuża trwałość i wzmacnia kolor lakieru. Intensyfikuje jego połysk. Można go używać jako podkład (jedna warstwa), jako naturalny, mocno błyszczący lakier do paznokci (dwie warstwy) lub jako wartwę ochronną, nabłyszczającą i utrwalającą lakier (jedna warstwa).

Nie zawiera aldehydu mrówkowego, toluenu, DBP i kamfory.

Cena: ok. 9zł/ 10ml

To jakaś pomyłka...

Jednym słowem PORAŻKA! Kupiłam ze względu na pochlebne opinie, jednak strasznie się rozczarowałam. Bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie, więc szukam czegoś co utrwali lakier, bym nie musiała malować ich co 2-3 dni. I tutaj znalazłam chyba JEDYNY plus tego kosmetyku. Trwałość jest faktycznie dłuższa po zastosowaniu tego produktu. Jednak tutaj zalety się kończą. Ewentualnie mogę dodać jeszcze, że ładnie nabłyszcza, o ile coś się nie odciśnie na nich, bo wtedy cały połysk znika. (stąd te 2 gwiazdki)
Zależy mi na tym, aby paznokcie w miarę szybko schnęły. Dlatego po przeczytaniu "szybkoschnący" tym bardziej skusiłam się do zakupu. I tutaj moje pierwsze rozczarowanie. Paznokcie schnęły 2 razy dłużej niż normalnie! Niczego nie mogłam się dotknąć bo od razu lakier się "zdrapywał", coś się odciskało, etc. Co najdziwniejsze, po minięcu dobrych 30min, gdzie bez tego produktu po 15min max mogłam wrócić do codziennych zajęć! Nawet jeśli paznokcie malowałam o godzinie 13-14, po obudzeniu na drugi dzień na paznokciach była odciśnięta kołdra... Gdzie bez użycia tej odżywki nawet jeśli pomalowałam o 17, nigdy się to nie zdażało.
Drugi minus jaki zauważyłam, to rozmazywanie wzorków. Czasami lubię się pobawić i porobić jakieś wzorki, dlatego tymbardziej zależało mi na jakimś dobrym utwardzaczu, żeby dłużej się utrzymały. Jednak podczas nakładania produktu na paznokcie, wzorki się jakby rozpuszczały i powstawały nieestetyczne smugi. Pomimo, iż lakier na paznokciach był już wyschnięty.

Reasumując:

PLUSY
+ trwałość
+ nabłyszczanie

MINUSY
- strasznie długo schnie
- rozmywa wzorki, co jest strasznie uciążliwe po napracowaniu się przy nich

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Rewelacja.

Kupiłam go zaraz po tym, jak zawiodłam się na podobnym produkcie firmy Eveline. Nie oczekiwałam cudów, bo zazwyczaj ze wszystkimi kosmetykami 3w1 jest nie najlepiej - jak utwardzają to nie nabłyszczają, jak nabłyszczają to znów nie przyspieszają schnięcia paznokci - i tak w kółko. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy okazało się, że tym razem producent nie wymyślił bajeczki.

PLUSY:
- pięknie nabłyszcza,
- utwardza i przedłuża trwałość lakieru (w moim przypadku do 7dni),
- przyspiesza schnięcie paznokci (nie jest to efekt spektaklularny typu 60sekund, ale daje radę w 15minut),
- NIE ROZMAZUJE WZORKÓW, co jest według mnie - maniaczki wszelakich zdobień - ogromną zaletą,
- ładne opakowanie (jak zresztą wszystkie lakiery tej firmy),
- cena adekwatna do jakości produktu.

MINUSY:
- pękające opakowanie pędzelka - zarówno w przypadku 3w1, jak i większości lakierów tej firmy.

Nie spotkałam lepszego produktu tego pokroju. Szczerze polecam!

dla mnie skuteczny

Ogólnie mam miękką płytkę paznokciową i utwardzacz muszę stosować. Inaczej powłoka lakieru pod wpływem zgięć paznokci, pęki i lakier odpryskuje lub odchodzi płatami.
Cenię Joko za przystępną cenę 8.70 zł, wygodny pędzelek, konsystencję preparatu, widoczny efekt nabłyszczenia i odczuwalne utwardzenie paznokcia. Jeśli dzięki niemu lakier przetrwa całe 3 dni, to mi już to do szczęścia wystarcza. Przeważnie stosuję go jako wykończenie manicure, rzadko jako bazę.
Wady? hmmm wydaje mi się, że czasami lekko rozmazuje lakier, ale to pewno zależne jest też od jakości użytego preparatu.
Joko na pewno lepsze od utwardzacza Eveline.

Używam tego produktu od: ooooooo ze dwa lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mój ulubiony!

Używam go od niepamiętnych czasów, ok 5 lat. Zawsze się sprawdza. Sam nałożony daje taką lekką nabłyszczoną warstwę ochronną.
Plusy:
- wydajność
- połysk (zarówno samodzielnie, jak i jako nabłyszczacz na warstwę kolorową)
- ochrona przed żółknięciem (nakładam przed pomalowaniem paznokci na kolor)
- trwałość lakieru (kiedy nałożę go na już pomalowane paznokcie, kolor utrzymuje się dłużej)
- szybko schnie
- swojego czasu, kiedy zdobiłam paznokcie np. brokatem, czy innymi ozdobami, po pomalowaniu nim trzymały się:)

Minusy:
- w każdym opakowaniu pęka zakrętka
- kiedyś było lepsze opakowanie

Ilość zużytych opakowań: dużo ok 10

Bardzo dobra

Odkryłam ją przed ślubem u manicurzystki.

Świetnie sprawdza się zarówno pod lakierem (chroni płytkę przed przebarwieniami, utrwala lakier) i na nim (zabezpiecza i nabłyszcza lakier), jak i w wersji solo (chroni i nabłyszcza paznokcie).

Solo trzyma się krócej niż w duecie z lakierem (co dziwne, więc solo mógłby dłuzej).

Ilość zużytych opakowań: dwa

Kupiłam ten produkt na szybko, bo szukałam base i top coatu, a nie chciałam wydawać zbyt wiele na 2 różne specyfiki. Zobaczyłam ten preparat i postanowiłam dać mu szansę.
Stosuję go w ten sposób: 1 warstwa na oczyszczone paznokcie, po wyschnięciu 2 warstwy lakieru i na wierzch (po wyschnięciu lakieru) znów 1 warstwa Joko.
Nie chciałam oceniać zbyt pochopnie. Stosowałam ten preparat na lakierach Golden Rose (Miss Selene), Vipera (Jumpy), Oriflame i Essence. W każdym wypadku moim zdaniem spisał się b. dobrze, choć bez jakichś nadmiernych zachwytów - tego nie oczekiwałam ;) Lakier trzyma się bez odpryskiwania ok 3-4 dni, potem zaczyna leciuteńko odpryskiwać (przeważnie po kąpieli, jednak wcześniejsze kontakty z wodą znosi b. dzielnie).
Preparat zaskoczył mnie przede wszystkim, kiedy otwierając maskę samochodu ( ;D ) nadkruszyłam paznokcia. Potem go spiłowałam, a lakier ani drgnął - nie było widać, żebym cokolwiek przy paznokciu kombinowała :)

Plusy:
- Wydajność
- Szybko wysycha
- Cena (ja zaplaciłam ok 8,70zł)
- Skuteczność
- Pięknie nabłyszcza

Minusy:
- Mógłby być jeszcze odrobinę bardziej skuteczny, ale za tą cenę nie ma co marudzić ;)
- Przy którymś zakręcaniu zakrętka lekko pękła, ale nie przeszkadza to w dalszym użytkowaniu, lakier nie wycieka

Ogólnie polecam. Będę szukała czegoś innego, ale myślę, że nieraz wrócę do tego produktu.

Jedną gwiazdkę odejmuję, bo nie jest to ideał ;)

Używam tego produktu od: około miesiąca

świetny

Używam go jako bazy, 1 warstwę, następnie maluje 2 warstwy lakieru i na to kolejną warstwę 3w1 jako utrwalacz - i w tej kombinacji jest świetny, lakier (nawet te najtańsze) utrzymują się po 5 dni w stanie akceptowalnym, dopiero potem zaczynają odpryskiwać :)
Ma też niską cenę, na pewno kupie go jeszcze nie raz :)

Jedno małe ale...

Ogólnie jest ok- błyszczy, ładnie wygląda na paznokciu. Ale jest nietrwały, odchodzi "płatami". Nawet wtedy, gdy nałożę tylko jedną warstwę. Na drugi dzień muszę znowu malować.

rewelacja

na poczatku jak ekspedientka w drogerii mi go zaproponowała nie byłam przekonana, ale zaryzykowałam nie żałuje, teraz robiąc klientkom mancure lub pedicure uzywam tylko tego preparatu i jako bazy ( nawet bardzi czerwony lakier nie zabarwi plytki )i nabłysczacza i przedłuzacza trwałości. klientki sa zadowolone bo lakier dłużej trzyma sie na paznokciach a ja jestem zadowolona ponieważ nie muszę uzywac wielu preparatów tylko tego jednego 3 w 1. rewelacja polecam

Używam tego produktu od:12 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam ale duzo

Jest o.k.

dzieki niemu lakier trzyma się troszeczke dłużej ,cena nie jest z byt wysoka , uzywam go zawsze jeśli tylko maluje paznokcie poneważ sa twardsze dzięki niemu i zabezpiecza je przed łamaniem, nadaje ładny połysk, chociaż jak pisały poprzedniczki czasem dziwnie pęka na paznokciach, ze wzgledu na jego niska cene i połysk jaki daje na paznokciach pewnie znowu kupie jego kolejne opakowanie :) , chociaż nie chroni tak bardzo lakieru dłuższym czasie gdy ma kontakt z woda odchodzi wraz z lakierem z paznokci

Używam tego produktu od: 1 roku

nie wiem

Kupiony rok temu. Polysk owszem, ochrona byc moze, natomiast najgorzej z trwaloscia. Mysle, ze kiedy nie ma nic innego, albo brakuje kasy na przyzwoitszy produkt, ten moze byc. Na pewno nie zachwyca. Z wyrownaniem tez tak sobie.

Używam tego produktu od:ponad rok

jak cos jest do wszystkiego...

Sprawdzilo sie u mnie poweidzenie, ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Przy stosowaniu jako baza lakier schodzil mi platami z paznokci, doslownie - nawet nie odpryskiwal tylko schodzilo pol lakieru z paznokcia. Jako top coat sprawial, ze pod koniec dnia lakier na paznokciach calutki byl popekany - wszedzie uwidacznialy sie rysy, wiec po 2 dniach trzeba bylo zmyc nawet jesli lakier nie poodpryskiwal bardzo. Nie polecam ten produkt akurat to nieporozumienie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: 2/3

polecam

U mnie się sprawdził jak żaden inny, robie frencha w niedziele z 2 warstwami lakieru, jak wyschnie to nakładam joko i...następne malowanie ewentualnie w piątek bo już końcówki są wytarte. I nie jest to zasługa lakieru, bo bez tej odżywki wytrzymał do pierwszej kąpieli :D Naprawdę polecam...i ta cena :):):)

Używam tego produktu od:4 m-cy