MAC, Studio Fix Fluid SPF 15 (Podkład do twarzy)

Powiększ MAC, Studio Fix Fluid SPF 15 (Podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba: Olaola

Studio Fix Fluid SPF 15 to płynna wersja słynnego pudrowego podkładu firmy MAC o nazwie Studio Fix. Daje naturalne średnie krycie, które można stopniować, jak również nieskazitelne matowe wykończenie. Nie zawiera olejków, długo trwa na twarzy, a dla codziennej ochrony przed słońcem zawiera filtr SPF 15.

Cena: ok. 120zł / 30ml

• Byłby moim ideałem gdyby lepiej krył
  • Mam mieszane uczucia co do tego podkładu. Musze najpierw napisać, że obecnie mam bardzo dużo świeżych blizny spowodowane kuracją przeciwtrądzikowa, więc podkład ma co robić na mojej twarzy
    Krycie:
    Podkład ma średnie krycie, ale nie daje sobie rady z moimi bliznami i po ok. 2 godz. „wychodzą” one na wierzch. Więc jeśli macie duże problemy z cerą to może wam się nie sprawdzić. Natomiast miejscach mniej wymagających pięknie ujednolica kolor twarzy. Radzi sobie z drobnymi krostkami i przebarwieniami np. na płatkach nosa.
    Cena:
    Stanowczo za drogi, a kupowanie dodatkowo pompki to już jakiś żart.
    Aplikacja:
    Podkład bardzo łatwo się aplikuje, nie miałam z tym żadnego problemu od początku. Ja aplikuje pędzlem. Próbowałam palcami ale już tak dobrze nie wygląda i nie daje takiego krycia.
    Zachowanie na twarzy:
    Ja mam skórę mieszaną/ tłustą więc po ok. 5/6h zaczyna się świecić, ale to i tak bardzo dobrze bo z innymi podkładami świecenie występuje dużo szybciej.
    Największym zaskoczeniem było dla mnie to, ze podkład dużo lepiej wygląda po ok. 30 min niż zaraz po nałożeniu. Zaraz po nałożeniu jest gorzej kryjący niż jak już w skórę się wtopi. Jeśli będziecie go kiedyś używać to będziecie wiedzieć o co mi chodziło
    Pierwszy raz w życiu dostałam komplementy na temat koloru i jednolitości cery (oprócz żuchwy, której daleko do jednolitości)
    Ja radziłabym wziąć sobie najpierw próbkę i sprawdzić czy będzie wam odpowiadał, bo myśle, że możecie się rozczarować.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Talunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super podkład !
  • Naprawdę go polecam ! Po wielu przygodach z poszukiwaniem podkładu wreszcie trafiłam na ten idealny ! Jest naprawdę super, wtapia sie w skore i wyglada bardzo naturalnie. Napewno jest wart swojej ceny jak dla mnie piateczka

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Sisola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony podkład na co dzień
  • Dla mnie to strzal w dziesiatke. Swietnie kryje (ale nie jest to bardzo mocne krycie) i ujednolica koloryt skory, wygladza ja. Nie pozostawia efektu maski. Mozna idealnie dopasowac do siebie odcien - moj to NC15 - nie jest ani rozowy, ani zolty. Taki w sam raz. No i jest bardzo trwaly. Jego jedyny minus jest taki, ze nie radzi sobie ze zmatowieniem przetluszczajacej sie strefy T - po kilku godzinach lekko sie swiece, ale uwazam, ze po takim czasie to naturalne i po prostu lekko go przypudrowuje. Jestem naprawde zauroczona tym podkladem.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • trwały i dobrze kryje
  • Mój pierwszy podkład z MAC, kupiłam go na początku wakacji, mój odcień to NC20.
    \n
    \nTen kolor jest trafiony w 10! to jest dokładny kolor mojej szyi, podkład nałożony na twarz wygląda idealnie pod względem kolorystycznym.
    \n
    \nJak dla mnie to same plusy:
    \n- dobrze dobrany kolor, duża paleta odcieni ( na zimę kupię sobie ton jaśniejszy)
    \n- dość gęsty ale nakłada mi się go dobrze palcami lub BB, pędzle go nie lubią
    \n- dość dobrze kryje, właściwie jestem pozytywnie zaskoczona kryciem bo wcześniej czytała opinie i widzę, że wiele osób narzeka na jego krycie, ja natomiast jestem dość zadowolona
    \n- krycie oczywiście nie może równać DW EL ale.... jest naprawdę porządne a twarz wygląda przy tym bardzo naturalnie - efekt ten naprawdę mi się podoba
    \n- trwałość mniejsza niż DW ale zadawalająca tj. wracając z pracy mam podkład na twarzy i o to mi chodzi
    \n
    \nPowoli dobijam do końca opakowania, pewnie lada dzień będzie zbyt żólty
    \nna pewno kupię kolejne opakowanie

Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Najlepszy jaki miałam !
  • Podchodziłam do tego podkładu jak pies do jeża bo wiadomo trochę kosztuje a podkładów mam całą szafkę bo szukałam idealnego, ale wreszcie się skusiłam. Mam odcień NC15 bardzo ładny żółtawy kolor, podkład wcale na mojej skórze nie jest ciężki nic a nic, wygląda genialnie aż sama byłam w szoku bo testowałam też inne podkłady MAC i te które były bardziej nawilżające (sculpt, mineralize) wyglądały na mojej skórze jak po 10h chodzenia, podkreślały skórki i wyglądały co tu dużo mówić okropnie. Ten idealnie pasuje mojej skórze, nawet kiedy ma gorsze dni on nie utrudnia mi życia i nie podkreśla żadnych suchych skórek i nie włazi w pory.
    Jest całkiem wydajny używam go od 2 miesięcy i na pokrycie całej twarzy wystarczy mi 1 pompka ewentualnie 1,5 pompki, podkład nakładam gąbeczką i bardzo to polecam bo wtedy wygląda najlepiej !Owszem może trochę zapychać, ale ja staram się makijaż zmywać po ok 7h więc nie mam zbyt dużego problemu z nim. Mój niezastąpiony must have !

Plusy:
    +Wydajny
    +Średnie krycie
    +Duży wybór kolorów
    +Naturalny wygląd
    +Długotrwały

Minusy:
    -zapach (mocny chemiczny)
    -Brak pompki
    Żaden z tych minusów mi mocno nie przeszkadza ale piszę dla osób które może to drażnić, zapachu nie czuć na twarzy a pompkę za ok 25zł można sobie dokupić w MACU co też uczyniłam

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

Chcesz pochwalić Equum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Ten podkład to długo wyczekiwany, pierwszy w mojej kosmetyczce produkt MAC. Szukałam tańszego (chociaż w połowie) zastępcy Estee Lauder Double Wear. Zacznę od plusów: wydajny, mała ilość wystarczy na rozsmarowanie czy palcami czy pędzlem czy gabeczką po samej twarzy. Drugim wielkim plusem jest przystosowanie koloru do skóry - zakupiłam go w środku wakacji kiedy byłam bardzo opalona, teraz kiedy jestem bardziej blada podkład nie odznacza się (jedyne co przebija go od EL DW). Koniec plusów teraz minisy: po pierwsze cena nieadekwatna do jakości produktu, sorry ale 150 zł (razem z pompką) za produkt, który przy cerze mieszanej trzyma się 3h ? Na początku okropnie śmierdzi, potem się juz można przyzwyczaić. Poza tym pierwszy razem spotkałam się z sytuacją, że : obojętnie czy od razu po aplikacji podkładu czy kilka minut po, rozcierałam na policzkach np róż pędzlem i ten podkład się ścierał czym ukazywał niedoskonałosci. No własnie krycie - mogę uznać jako średnie gdyż na po samej aplikacji cera wygląda naprawde uroczo (tzn promiennie, nie ma efektu maski, nie uczula, zniakaj niedoskonałosci, nie ciemnieje kompletnie na twarzy) natomiast jak już wcześniej wspomniałam po ok 3h nie ma po nim śladu lub jest obrzydliwie zważony (moaj cera jest lekko tłusta tylko w strefie T). Na zdjęciach wychodzi tylko dobrze przez pierwsze 2 h po aplikacji, nie nadaje się na imprezy nawet mocno przypudrowany. 3h na twarzy za 150zł to lekka przesadza.
    Tak więc lepiej dopłacić kilkadziesiąt złotych i kupić ulubiony, sprawdzony podkład - a Studio Fix Fluid Mac nigdy zdecydowanie już nie kupię - no chyba, że kosztowałby 20 zł.

Używam tego produktu od: 2, 5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić bruissant za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty swojej ceny
  • Mowia ze podklady nie sa mocna strona firmy mac.Nie moge sie z tym zgodzic To juz moj trzeci macowy podklad i jak narazie kazdy spisuje sie u mnie na 5* Mam w odcieniu nw15,jednym z najjasniejszych,bezowych odcieni.Podklad ma dosc gesta konsystencje,nie splywa z dloni.Dosc nieprzyjemnie pachnie,jednak da sie to przezyc Do dobrego pokrycia calej twarzy wystarczy mi juz jedna warstwa.Wszelkie niedoskonalosci znikaja Nie potrzeba juz dodawac korektora.Mimo tak dobrego krycia nie daje on efektu maski.Nie ciemnieje.Buzia wyglada bardzo zdrowo,ladnie i naturalnie! Podklad nie wysusza skory,ani nie podkresla suchych skorek.Nie zauwazylam nieestetycznego blyszczenia po kilku godzinach,ani rolowania na buzi.Tak naprawde nawet po ok 10 h w pracy jezeli nie dotykam buzi za czesto,to wyglada jak nalozony przed chwila.Mysle ze jest to jeden z podkladow jakie rozwazylabym uzyc na swoj wlasny slub Na minus moze jedynie cena,jednak podklad jest tak wydajny,ze nie ma ona wiekszego znaczenia.Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: ok 2 mce

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał!!!!!!
  • To jest to, czego zawsze chciałam! Kocham go!
    Moja cera jest zaczerwieniona i mam widoczne naczynka przy skrzydełkach nosa, ale odcień NC15 tego podkładu idealnie maskuje mankamenty mojej cery. Pani w MAC\'u próbowała wcisnąć mi NW13, ale po nałożeniu próbek na twarz sama mi przyznała racje, że NC15 jest lepszy. Więc uważajacie na te ekspedientki z MAC\'a, bo nie zawsze dobrze Wam dobiorą kolor. NW są z różowymi podtonami, a NC z zółtawymi
    Wracając do podkładu, muszę mu przyznać 5 gwiazdek dlatego, że przepięknie kryje zaczerwienienia i wypryski oraz, że superowo trzyma się na buzi. Bardzo szybko się w nią wtapia i po paru godzinach dobrze równomiernie znika. Jestem zadowolona z niego niezmiernie i polecam każdemu
    mam cerę suchą i wcale, a wcale nie wysusza!!!

Używam tego produktu od: styczeń 2014

Chcesz pochwalić DiablicaY za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety zapycha
  • Minusy:

- niestety zapycha

- cena

- nieprzyjemny zapach

- dostępność

- średnie krycie

Plusy:

- duży wybór odcieni

- trwałość

- nie ciemnieje

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lady1717 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny produkt z okropnym zapachem
  • Jak chyba wiekszosc kobiet na calym swiecie przez pol zycia lub 3/4 poszukuje podkladu idealnego! Zadna to nowosc dla wiekszosci kobiet Musze przyznac ze do tej pory przetestowalam (chyba) wszystkie podklady gornopolkowe oraz te nieco tansze i musze przyznac ze jedynie do 2 podkladow (Vichy aera teint oraz HR Spectacular) wracalam po 2 ,3 razy. Reszta byla kiepska, super kiepska lub zwyczajnie zwyczajna z nieadekwatna cena do jakosci!
    Mac ma kilka produktow ktore moim zdaniem sa naprawde dobre ale buble tam tez mozna znalezc
    Studio fix fluid testuje od miesiaca i jestem zachwycona efektem! Jest to produkt wylacznie do cer mieszanych i tlustych, podczas calego dnia bankowo cere wysusza bo nie swiece sie ani ciut ciut! Oczywiscie dla mnie to najwiekszy chyba plus. Dodatkowo trzyma sie na skorze caly, calutki dzien, nie znika, nie sciera sie wyglada po prostu idealnie. Jest lepszy niz Prolongwear i autentycznie trwalszy.
    Najwazniejsza sprawa jest odpowiednia aplikacja: Malo, malo i jeszcze raz z umiarem! Jesli napackamy sobie twarz solidna porcja-masakra gwarantowana. Jedna pompka to az nadto! Kryje bardzo dobrze nie tworzac przy tym maski i wyglada caly dzien pieknie, zdrowo, naturalnie. Nie zapycha i zmniejsza widocznosc porow! Moim zdaniem jest naprawde super-na lato idealny! Najwazniejszy plus to KOMFORT NOSZENIA NA TWARZY. Nie czuc go w ogole! Jest lekki i nie ma mowy o masce.
    Ma jednak 3 minusy :
    -cena ,mimo ze jest bardzo wydajny
    -brak pompki -skandal podklady w tym przedziale cenowym musza miec pompke, podklad jest gesty i ciezko go wydobyc ze sloiczka-co wiecej pompka od prolongwear nie pasuje!
    -zapach ..a raczej smrod! smierdzi okropnie na szczescie po 20 min zapach znika , ale jest to naprawde uciazliwe.

Polecam wszystkim "mieszancom" podklad jest wart swojej ceny!Używam tego produktu od: 1-mcaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1go

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kasinaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij