Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Powiększ Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 32,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: sabi

Tusz pogrubiający do rzęs - wydajny, nie osypuje się i nie kruszy, rzęsy są ładnie pogrubione, bez efektu owadzich nóżek.

• Mój ulubiony
  • Najlepszy tusz do rzęs jaki miałam. Nie tworzy grudek. Pięknie zagęszcza i wydłuża rzęsy. Wersja podkręcająca już nie jest taka fajna.
    Teatralny efekt.
    Szczoteczka jest w miarę wąska a takie lubię najbardziej. Nie jest sylikonowa- to też jest w mojej ocenie plusem.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić agatat84 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Kosmiczne okulary

• DNO do kwadratu
  • Hmmm...jestem w szoku czytając te pozytywne opinie...Mascarę kupiłam w Super Pharmie w promocji za 19zł, ale są to pieniadze wyrzucone w błoto.
    Mascara była niby świeża, nieotwierana co sprawdziłam. A jednak - tusz jest kompletna porażką, od wieeeeelu lat używam i tych tańszych za 10 zł i droższych 40***50zł i najdroższych w porywach. Ale tak kiepskiego to nie pamiętam czy miałam okzję używać. Naprawdę.

Do rzeczy: gęta szczoteczka, a nie zostawia tuszu na rzęsach nic! Nakładanie kolejnych warstw to nakładanie niczego na nic- czyli nic nie zmienia.
    Dałam mu szansę 2 tygodnie codziennego używania (bez satysfakcji najmniejszej) w nadziei że stanie sie cud, może zgęstnieje czy coś się z nim stanie pozytywnego, NIC.
    fakt...nie osypuje się ani nie odbija itp - z prostego powodu- nie ma CO!
    Lubią tą markę za podkłady dla mnie najlepsze, ale to to naprawdę porażka. Wręcz szok, że mascara może być aż tak beznadziejna.
    Szczerze NIE POLECAM

Podsumowując - dla mnie król bubli, nawet tusze za 10zł dają jakiś efekt, tutaj nie ma najmnieszego. O co chodzi?!
    GLAMOUR...???

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić andzia72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pokonał 2000 Calorie
  • Tusz jest bardzo dobry. Cieszę się, że dałam mu szansę.

Nie uczula, świetnie pogrubia rzęsy, jednocześnie ich nie sklejając.
    I co najważniejsze: nie osypuje się, jest trwały i bardzo miękki na rzęsach. Trzyma się na swoim miejscu nawet kilkanaście godzin. To dla mnie bardzo ważne, bo w ciągu dnia nie mam czasu na poprawki.

Zostanę mu wierna na długo

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić uniqua za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Uwielbiam kosmetyki od Bourjois, a szczególnie tusze.
    Zachęcona opinią kuzynki, skusiłam się na Volume Glamour.

Efekt jest bardzo naturalny, a rzęsy rozdzielone.

Wcześniej używałam tuszu Twist Up i chyba nie znajdę już nic lepszego, bo wolę wyraźniejszy i bardziej spektakularny efekt.

Używam tego produktu od: skończyłam

Chcesz pochwalić Soupir bordeaux za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
  • Zawsze używałam mascary maybeline tej żółtej, ale coś ostatnimi czasy zaczeła mi się kruszyc i nie uzyskiwałam nią takiego efektu jaki bym chciała. Pod wpływem pozytywnych opinii na wizazu skusiłam się i ja na ten cudowny tusz BOURJOIS!
    Plusy:
    +super czarny
    + 2 warstwy i mozna uzyskac efekt sztucznych rzęs
    +nie osypuje się
    +nie kruszy
    +rozdziela pięknie rzęsy
    + daje efekt firany!
    Minusy : BRAK
    Kupiłam go na allegro za około 30 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić patita933 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały produkt, godny polecenia
  • Mój ideał. Jak wiadomo ''kobieta zmienną jest'', ale ten tusz do rzęs całkowicie mnie zauroczył i nie zamierzam go zdradzić z innym w najbliższej przyszłości. Jest to moje 5 opakowanie i planuję kupić kolejne.

Zalety:
    -nie osypuje się,
    -nie robi grudek,
    -nie rozmazuje się,
    -ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy,
    -nie skleja rzęs, ładnie rozdziela,
    -rzęsy po nim nie są sztywne.

Wady:
    Nie dostrzegam żadnych wad.

Dodam jeszcze, że rzęsy mi po nim nie wypadają, ich stan się nie pogorszył. Co więcej, zauważyłam, że ma nawet korzystny wpływ i moje rzęsy są ładne i zadbane.

Co jakiś czas można dorwać go na promocji w Rossmannie. Ale jest to produkt zdecydowanie wart swojej regularnej ceny, bo jakość powala.

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

Chcesz pochwalić emem123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie KWC, najlepszy na świecie
  • Długo szukałam idealnej mascary. Nigdy nie malowłam się jakoś wyraźnie, nie zależało mi na długich i grubych rzęsach. Wystarczało aby były podkreślone. Jednak każdy tusz jaki miałam, np. Maybelline Rocket, przez tak wielu polecamy, po prostu niesamowicie się kruszył, w ogóle nie utrzymywał się na rzęsach. Ani troche. To była tragedia jak szybko potrafił cały znależć się pod oczami.
    Bourjois to moja ulubiona marka kosmetyczna, ale na jej produkty musze zaoszczędzić, dlatego zawsze kupno od nich podkładu czy pudru było ważniejsze niż tusz. Udało mi się go kupić w Douglasie za 20 zł! Używam go od kilku miesięcy i jestem zachwycona! Zdecydowanie kosmetyk wszechczasów! Idealnie trzyma się cały dzień, NIE OSYPUJE SIĘ, łatwo się zmywa, bardzo podkreśla i wydłuża rzęsy... Ideał! Póki jestem biedną nastolatką i nie mogę pozwolić sobie na Diora, Bourjois to moja osobista Chanel!

Chcesz pochwalić werw1997 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zamienię już na inny tusz !
  • Najlepszy jaki do tej pory używałam
    +nie skleja rzęs
    + ładnie je rozdziela
    + daje efekt sztucznych rzęs
    + nie rozmazuje się
    + nie podrażnia oczu
    + głęboka czerń
    + tusz wytrzymał próbę na basenie a nie jest wodoodporny
    + zmywa się jakim kolwiek preparatem do demakijażu
    + nie kruszy się
    + nie odbija
    + starcza na baardzo długo , nie wysycha

minusem jest cena ale nie odejmuje bo można upolować na promocji

jednym słowem znów do niego wrócę jak tylko zużyje prezent który dostałam od yevs rocher

Ilość zużytych opakowań: zużyłam trzy opakowania

Chcesz pochwalić alicjawkrainieczarow666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz, co świetnie wydłuża
  • Tusz jest świetny, choć nie pogrubia naszych rzęs jak obiecuje producent. Poza tym ma same zalety Ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy,a także delikatnie podkręca. Choć moje rzęsy m.in. dzięki temu tuszowi sięgają brwi, wszystko wygląda bardzo naturalnie. Nie osypuje się, nie tworzy grudek na rzęsach, ani tym bardziej "przysłowiowych" już owadzich nóżek. Jestem zachwycona ich długością.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić Agniesia1375 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Długo szukałam tuszu do moich krótkich rzęs, który ładnie je podniesie, ale nie zrobi mi rzęs jak odnóża pająka.
    Ten tusz okazał się moim strzałem w dziesiątkę!
    Ślicznie podkręca, nadaje ładny, wyraźny czarny kolor przy czym wciąż wygląda bardzo delikatnie i naturalnie. Nie skleja rzęs.

ZALETY:
    -wygodna aplikacja - szczoteczka nabiera wystaczającą ilość tuszu już od początku, nie kiedy tusz nam się już kończy
    -nie skleja rzęs
    -bardzo trwały, nie wykrusza się, nie zasycha
    -wydajny

Jedynym minusem jaki mogę mu dać, jest oczywiście cena, bo jednak 45 złotych za tusz, to dosyć sporo...

Niemniej jednak z czystym sumieniem polecam kobietkom, które chcą podkreślić spojrzenie zachowując 100% naturalności.

Chcesz pochwalić MockingjaysSoul za czytelną i pomocną recenzję?