Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Powiększ Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: sabi

Tusz pogrubiający do rzęs - wydajny, nie osypuje się i nie kruszy, rzęsy są ładnie pogrubione, bez efektu owadzich nóżek.

• POLECAM
  • Zawsze używałam mascary maybeline tej żółtej, ale coś ostatnimi czasy zaczeła mi się kruszyc i nie uzyskiwałam nią takiego efektu jaki bym chciała. Pod wpływem pozytywnych opinii na wizazu skusiłam się i ja na ten cudowny tusz BOURJOIS!
    Plusy:
    +super czarny
    + 2 warstwy i mozna uzyskac efekt sztucznych rzęs
    +nie osypuje się
    +nie kruszy
    +rozdziela pięknie rzęsy
    + daje efekt firany!
    Minusy : BRAK
    Kupiłam go na allegro za około 30 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić patita933 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały produkt, godny polecenia
  • Mój ideał. Jak wiadomo ''kobieta zmienną jest'', ale ten tusz do rzęs całkowicie mnie zauroczył i nie zamierzam go zdradzić z innym w najbliższej przyszłości. Jest to moje 5 opakowanie i planuję kupić kolejne.

Zalety:
    -nie osypuje się,
    -nie robi grudek,
    -nie rozmazuje się,
    -ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy,
    -nie skleja rzęs, ładnie rozdziela,
    -rzęsy po nim nie są sztywne.

Wady:
    Nie dostrzegam żadnych wad.

Dodam jeszcze, że rzęsy mi po nim nie wypadają, ich stan się nie pogorszył. Co więcej, zauważyłam, że ma nawet korzystny wpływ i moje rzęsy są ładne i zadbane.

Co jakiś czas można dorwać go na promocji w Rossmannie. Ale jest to produkt zdecydowanie wart swojej regularnej ceny, bo jakość powala.

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

Chcesz pochwalić emem123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie KWC, najlepszy na świecie
  • Długo szukałam idealnej mascary. Nigdy nie malowłam się jakoś wyraźnie, nie zależało mi na długich i grubych rzęsach. Wystarczało aby były podkreślone. Jednak każdy tusz jaki miałam, np. Maybelline Rocket, przez tak wielu polecamy, po prostu niesamowicie się kruszył, w ogóle nie utrzymywał się na rzęsach. Ani troche. To była tragedia jak szybko potrafił cały znależć się pod oczami.
    Bourjois to moja ulubiona marka kosmetyczna, ale na jej produkty musze zaoszczędzić, dlatego zawsze kupno od nich podkładu czy pudru było ważniejsze niż tusz. Udało mi się go kupić w Douglasie za 20 zł! Używam go od kilku miesięcy i jestem zachwycona! Zdecydowanie kosmetyk wszechczasów! Idealnie trzyma się cały dzień, NIE OSYPUJE SIĘ, łatwo się zmywa, bardzo podkreśla i wydłuża rzęsy... Ideał! Póki jestem biedną nastolatką i nie mogę pozwolić sobie na Diora, Bourjois to moja osobista Chanel!

Chcesz pochwalić werw1997 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zamienię już na inny tusz !
  • Najlepszy jaki do tej pory używałam
    +nie skleja rzęs
    + ładnie je rozdziela
    + daje efekt sztucznych rzęs
    + nie rozmazuje się
    + nie podrażnia oczu
    + głęboka czerń
    + tusz wytrzymał próbę na basenie a nie jest wodoodporny
    + zmywa się jakim kolwiek preparatem do demakijażu
    + nie kruszy się
    + nie odbija
    + starcza na baardzo długo , nie wysycha

minusem jest cena ale nie odejmuje bo można upolować na promocji

jednym słowem znów do niego wrócę jak tylko zużyje prezent który dostałam od yevs rocher

Ilość zużytych opakowań: zużyłam trzy opakowania

Chcesz pochwalić alicjawkrainieczarow666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz, co świetnie wydłuża
  • Tusz jest świetny, choć nie pogrubia naszych rzęs jak obiecuje producent. Poza tym ma same zalety Ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy,a także delikatnie podkręca. Choć moje rzęsy m.in. dzięki temu tuszowi sięgają brwi, wszystko wygląda bardzo naturalnie. Nie osypuje się, nie tworzy grudek na rzęsach, ani tym bardziej "przysłowiowych" już owadzich nóżek. Jestem zachwycona ich długością.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić Agniesia1375 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Długo szukałam tuszu do moich krótkich rzęs, który ładnie je podniesie, ale nie zrobi mi rzęs jak odnóża pająka.
    Ten tusz okazał się moim strzałem w dziesiątkę!
    Ślicznie podkręca, nadaje ładny, wyraźny czarny kolor przy czym wciąż wygląda bardzo delikatnie i naturalnie. Nie skleja rzęs.

ZALETY:
    -wygodna aplikacja - szczoteczka nabiera wystaczającą ilość tuszu już od początku, nie kiedy tusz nam się już kończy
    -nie skleja rzęs
    -bardzo trwały, nie wykrusza się, nie zasycha
    -wydajny

Jedynym minusem jaki mogę mu dać, jest oczywiście cena, bo jednak 45 złotych za tusz, to dosyć sporo...

Niemniej jednak z czystym sumieniem polecam kobietkom, które chcą podkreślić spojrzenie zachowując 100% naturalności.

Chcesz pochwalić MockingjaysSoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie świetny!
  • Tusz w zupełności zaspokaja moje potrzeby. Moje rzęsy wyglądają bardzo ładnie, są pogrubione, wydłużone i mają odcień mocnej czerni. Tusz ma fajną szczoteczkę, która skutecznie rozczesuje rzęsy i jednocześnie równomiernie rozkłada tusz, tak, że nie zbiera się w kącikach ani nie skleja rzęs. Moim zdaniem jest to duża zaleta, bo używałam wielu tuszy, które niestety robiły z moich rzęs jedną wielką „sklejkę”. Ten tusz ma konsystencję idealną- nie za gęstą, dającą się ładnie rozłożyć na wszystkie włoski. Fajnie też podkreśla dolną część rzęs, nadając im mocny, czarny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fashionsister18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem spoko
  • Plusy
    - łatwośc aplikacji
    - szczoteczka ( jest fajna bardzo dobrze rozprowadza tusz)
    - olejki..nie zasycha szybko ( możliwość nakładania paru warstw i uzyskania efektu sztucznych rzęs)
    - Poręczne ładne i eleganckie opakowanie
    Minusy:
    -Cena
    - Niestety bardzo łatwo się kruszy ( Nie wytrzymuję próby czasu..po całym dniu mam lekki efekt pandy..nie ceirpie tego)
    - Ciężko się zmywa, mimo jego osypywania.
    Podsumowanie
    Szału nie ma ale jest ok

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne..duże

Chcesz pochwalić justynianka_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bourjois- Faux pas
  • Plusy:
    - ładne opakowanie
    - wygodna szczoteczka
    - ciekawy odcień czerni + rzęsy się błyszczą, nie są matowe
    - zapach- agrestowy! Super ładny, mega zaskoczenie! Dałam kilku osobom powąchać i potwierdziły, że to faktycznie agrest.

Minusy:
    - jedna warstwa nie pozostawia żadnego efektu
    - przy większej ilości warstw strasznie skleja rzęsy

Dwa powyższe argumenty wykluczają dla mnie funkcjonalność tuszu ALE! jest coś jeszcze
    - UCZULENIE I BÓL OCZU- nigdy nie miałam na nic alergii, moje oczy nie należą do wrażliwych. Po nałożeniu tego tuszu zaczynały piec mnie spojówki, następnie całe oczy nabiegały wodą i czarne cząsteczki spływały do kącików. Próbowałam przeboleć- nie dało się. Po kolei sprawdzałam czy to zależy od tuszu do rzęs, tuszu do kresek czy cieni. Wyszło że to wina tuszu.

Nigdy więcej go nie kupię. Był to mój pierwszy tusz z Bourjois i zawiódł mnie.

Używam tego produktu od: czerwiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić siaka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No może być...
  • Kupiłam ten tusz na allegro za nie całe 22 zł i w biorąc pod uwagę właśnie tą cenę tusz wypada przyzwoicie:
    + nie skleja rzęs,
    + nie kruszy się,
    + należycie podkręca rzęsy,
    + jest trwały
    + szczotka jest wygodna w apliakacji

Chcesz pochwalić Lovely_P za czytelną i pomocną recenzję?