Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Powiększ Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: sabi

Tusz pogrubiający do rzęs - wydajny, nie osypuje się i nie kruszy, rzęsy są ładnie pogrubione, bez efektu owadzich nóżek.

• nie zamienię już na inny tusz !
  • Najlepszy jaki do tej pory używałam
    +nie skleja rzęs
    + ładnie je rozdziela
    + daje efekt sztucznych rzęs
    + nie rozmazuje się
    + nie podrażnia oczu
    + głęboka czerń
    + tusz wytrzymał próbę na basenie a nie jest wodoodporny
    + zmywa się jakim kolwiek preparatem do demakijażu
    + nie kruszy się
    + nie odbija
    + starcza na baardzo długo , nie wysycha

minusem jest cena ale nie odejmuje bo można upolować na promocji

jednym słowem znów do niego wrócę jak tylko zużyje prezent który dostałam od yevs rocher

Ilość zużytych opakowań: zużyłam trzy opakowania

Chcesz pochwalić alicjawkrainieczarow666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz, co świetnie wydłuża
  • Tusz jest świetny, choć nie pogrubia naszych rzęs jak obiecuje producent. Poza tym ma same zalety Ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy,a także delikatnie podkręca. Choć moje rzęsy m.in. dzięki temu tuszowi sięgają brwi, wszystko wygląda bardzo naturalnie. Nie osypuje się, nie tworzy grudek na rzęsach, ani tym bardziej "przysłowiowych" już owadzich nóżek. Jestem zachwycona ich długością.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić Agniesia1375 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Długo szukałam tuszu do moich krótkich rzęs, który ładnie je podniesie, ale nie zrobi mi rzęs jak odnóża pająka.
    Ten tusz okazał się moim strzałem w dziesiątkę!
    Ślicznie podkręca, nadaje ładny, wyraźny czarny kolor przy czym wciąż wygląda bardzo delikatnie i naturalnie. Nie skleja rzęs.

ZALETY:
    -wygodna aplikacja - szczoteczka nabiera wystaczającą ilość tuszu już od początku, nie kiedy tusz nam się już kończy
    -nie skleja rzęs
    -bardzo trwały, nie wykrusza się, nie zasycha
    -wydajny

Jedynym minusem jaki mogę mu dać, jest oczywiście cena, bo jednak 45 złotych za tusz, to dosyć sporo...

Niemniej jednak z czystym sumieniem polecam kobietkom, które chcą podkreślić spojrzenie zachowując 100% naturalności.

Chcesz pochwalić MockingjaysSoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie świetny!
  • Tusz w zupełności zaspokaja moje potrzeby. Moje rzęsy wyglądają bardzo ładnie, są pogrubione, wydłużone i mają odcień mocnej czerni. Tusz ma fajną szczoteczkę, która skutecznie rozczesuje rzęsy i jednocześnie równomiernie rozkłada tusz, tak, że nie zbiera się w kącikach ani nie skleja rzęs. Moim zdaniem jest to duża zaleta, bo używałam wielu tuszy, które niestety robiły z moich rzęs jedną wielką „sklejkę”. Ten tusz ma konsystencję idealną- nie za gęstą, dającą się ładnie rozłożyć na wszystkie włoski. Fajnie też podkreśla dolną część rzęs, nadając im mocny, czarny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fashionsister18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem spoko
  • Plusy
    - łatwośc aplikacji
    - szczoteczka ( jest fajna bardzo dobrze rozprowadza tusz)
    - olejki..nie zasycha szybko ( możliwość nakładania paru warstw i uzyskania efektu sztucznych rzęs)
    - Poręczne ładne i eleganckie opakowanie
    Minusy:
    -Cena
    - Niestety bardzo łatwo się kruszy ( Nie wytrzymuję próby czasu..po całym dniu mam lekki efekt pandy..nie ceirpie tego)
    - Ciężko się zmywa, mimo jego osypywania.
    Podsumowanie
    Szału nie ma ale jest ok

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne..duże

Chcesz pochwalić justynianka_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bourjois- Faux pas
  • Plusy:
    - ładne opakowanie
    - wygodna szczoteczka
    - ciekawy odcień czerni + rzęsy się błyszczą, nie są matowe
    - zapach- agrestowy! Super ładny, mega zaskoczenie! Dałam kilku osobom powąchać i potwierdziły, że to faktycznie agrest.

Minusy:
    - jedna warstwa nie pozostawia żadnego efektu
    - przy większej ilości warstw strasznie skleja rzęsy

Dwa powyższe argumenty wykluczają dla mnie funkcjonalność tuszu ALE! jest coś jeszcze
    - UCZULENIE I BÓL OCZU- nigdy nie miałam na nic alergii, moje oczy nie należą do wrażliwych. Po nałożeniu tego tuszu zaczynały piec mnie spojówki, następnie całe oczy nabiegały wodą i czarne cząsteczki spływały do kącików. Próbowałam przeboleć- nie dało się. Po kolei sprawdzałam czy to zależy od tuszu do rzęs, tuszu do kresek czy cieni. Wyszło że to wina tuszu.

Nigdy więcej go nie kupię. Był to mój pierwszy tusz z Bourjois i zawiódł mnie.

Używam tego produktu od: czerwiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić siaka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No może być...
  • Kupiłam ten tusz na allegro za nie całe 22 zł i w biorąc pod uwagę właśnie tą cenę tusz wypada przyzwoicie:
    + nie skleja rzęs,
    + nie kruszy się,
    + należycie podkręca rzęsy,
    + jest trwały
    + szczotka jest wygodna w apliakacji

Chcesz pochwalić Lovely_P za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart ceny
  • Słyszałam od koleżanek wiele pochwał pod adresem tuszy Bourjois. Skusiłam się w końcu na jego kupno i jestem rozczarowana.
    Minusem jest mikro szczoteczka, którą trzeba machać i machać i raczej nic to nie daje.
    Nie pogrubia, nie podkręca, nie wydłuża. Jedyne co robi, to ładnie koloruje rzęsy na czarno.
    Żałuję, że wydałam na niego tyle pieniędzy. Chyba go komuś oddam, bo nie mogę na niego patrzeć.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Chcesz pochwalić pawica_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Dobry tusz do rzęs to podstawa mojego makijażu, dlatego tak bardzo lubię je testować Ciągle szukam swojego ideału z nadzieją, że w końcu uda mi się go znaleźć. Tusz z Bourjois nim się nie stał, ale nawet go polubiłam

Tusz znajduje się w klasycznym, eleganckim opakowaniu o pojemności 12ml. Ta wersja charakteryzuje się czarno-srebrną kolorystyką. Niestety napisy pod wpływem noszenia go w kosmetyczce dość szybko zaczynają się ścierać, co nie wygląda zbyt estetycznie :/ Szczoteczka również jest klasyczna, idealnie prosta. Ja akurat lubię tego typu szczoteczki. Czasem nabiera się na nią zbyt dużo tuszu, ale ogólnie jest łatwa w obsłudze Konsystencja tuszu na początku jest dość rzadka i nie najlepiej się z nim współpracuje, ale po ok 2 tygodniach od otwarcia nieco gęstnieje i jest już decydowanie lepiej. Kolor zgodnie z obietnicą producenta jest intensywnie czarny. Zapach typowy dla większości tuszy do rzęs, średnio przyjemny, ale nie drażni.

Prawdziwe malowanie tym tuszem zaczyna się mniej więcej po 2 tygodniach od otwarcia. Wcześniej tusz jest zbyt rzadki, trochę skleja rzęsy i ogólnie efekt jest marny. Po lekkim zgęstnieniu jest zdecydowanie lepiej. Przy pierwszej warstwie tusz jedynie lekko podkreśla naturalny wygląd rzęs, delikatnie je przyciemniając. Przy drugiej warstwie efekt jest bardziej widoczny. Rzęsy są nieco wydłużone, pogrubione i lekko uniesione. Mają też intensywnie czarny kolor. Przy próbie nakładania kolejnych warstw niestety już za bardzo skleja. Na rzęsach utrzymuje się praktycznie cały dzień, nie osypuje się i nie rozmazuje. Jedno opakowanie wystarcza na ok 2 miesiące, później tusz jest już zbyt gęsty, aby go używać. Cena nie jest najniższa, ale to w końcu Bourjois. Często można kupić go w promocji za niecałe 30zł. Dostępny w każdym Rossmannie i innych drogeriach

Plusy:

- intensywna czerń
    - lekko wydłuża
    - pogrubia
    - nie osypuje się
    - nie rozmazuje
    - szczoteczka
    - dostępność

Minusy:

- szału nie robi

Podsumowując: Mam wrażenie, że gdy kiedyś używałam tego tuszu był on jeszcze lepszy, ale i tak jestem z niego zadowolona. Pogrubia rzęsy, nieco je wydłuża i ma intensywnie czarny kolor. Poza tym nie osypuje się i nie odbija na górnej powiece. Szczerze mówiąc spodziewałam się po nim czegoś jeszcze lepszego, ale na co dzień taki efekt jest dla mnie w zupełności wystarczający

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogło być lepiej
  • Za taką cenę tusz mógłby być lepszy. Coś tam wydłuża, średnio pogrubia. Nie obsypuje się.

Czyli miałam naprawdę o wiele lepsze, 3-4 razy tańsze tusze. Za taką cenę? Żałuję, że dałam się skusić,spektakularnych efektów nie daje. Nie jest beznadziejny, ale czuję, że po prostu przepłaciłam.

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij