Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Powiększ Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: sabi

Tusz pogrubiający do rzęs - wydajny, nie osypuje się i nie kruszy, rzęsy są ładnie pogrubione, bez efektu owadzich nóżek.

• No może być...
  • Kupiłam ten tusz na allegro za nie całe 22 zł i w biorąc pod uwagę właśnie tą cenę tusz wypada przyzwoicie:
    + nie skleja rzęs,
    + nie kruszy się,
    + należycie podkręca rzęsy,
    + jest trwały
    + szczotka jest wygodna w apliakacji

Chcesz pochwalić Lovely_P za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart ceny
  • Słyszałam od koleżanek wiele pochwał pod adresem tuszy Bourjois. Skusiłam się w końcu na jego kupno i jestem rozczarowana.
    Minusem jest mikro szczoteczka, którą trzeba machać i machać i raczej nic to nie daje.
    Nie pogrubia, nie podkręca, nie wydłuża. Jedyne co robi, to ładnie koloruje rzęsy na czarno.
    Żałuję, że wydałam na niego tyle pieniędzy. Chyba go komuś oddam, bo nie mogę na niego patrzeć.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Chcesz pochwalić pawica_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Dobry tusz do rzęs to podstawa mojego makijażu, dlatego tak bardzo lubię je testować Ciągle szukam swojego ideału z nadzieją, że w końcu uda mi się go znaleźć. Tusz z Bourjois nim się nie stał, ale nawet go polubiłam

Tusz znajduje się w klasycznym, eleganckim opakowaniu o pojemności 12ml. Ta wersja charakteryzuje się czarno-srebrną kolorystyką. Niestety napisy pod wpływem noszenia go w kosmetyczce dość szybko zaczynają się ścierać, co nie wygląda zbyt estetycznie :/ Szczoteczka również jest klasyczna, idealnie prosta. Ja akurat lubię tego typu szczoteczki. Czasem nabiera się na nią zbyt dużo tuszu, ale ogólnie jest łatwa w obsłudze Konsystencja tuszu na początku jest dość rzadka i nie najlepiej się z nim współpracuje, ale po ok 2 tygodniach od otwarcia nieco gęstnieje i jest już decydowanie lepiej. Kolor zgodnie z obietnicą producenta jest intensywnie czarny. Zapach typowy dla większości tuszy do rzęs, średnio przyjemny, ale nie drażni.

Prawdziwe malowanie tym tuszem zaczyna się mniej więcej po 2 tygodniach od otwarcia. Wcześniej tusz jest zbyt rzadki, trochę skleja rzęsy i ogólnie efekt jest marny. Po lekkim zgęstnieniu jest zdecydowanie lepiej. Przy pierwszej warstwie tusz jedynie lekko podkreśla naturalny wygląd rzęs, delikatnie je przyciemniając. Przy drugiej warstwie efekt jest bardziej widoczny. Rzęsy są nieco wydłużone, pogrubione i lekko uniesione. Mają też intensywnie czarny kolor. Przy próbie nakładania kolejnych warstw niestety już za bardzo skleja. Na rzęsach utrzymuje się praktycznie cały dzień, nie osypuje się i nie rozmazuje. Jedno opakowanie wystarcza na ok 2 miesiące, później tusz jest już zbyt gęsty, aby go używać. Cena nie jest najniższa, ale to w końcu Bourjois. Często można kupić go w promocji za niecałe 30zł. Dostępny w każdym Rossmannie i innych drogeriach

Plusy:

- intensywna czerń
    - lekko wydłuża
    - pogrubia
    - nie osypuje się
    - nie rozmazuje
    - szczoteczka
    - dostępność

Minusy:

- szału nie robi

Podsumowując: Mam wrażenie, że gdy kiedyś używałam tego tuszu był on jeszcze lepszy, ale i tak jestem z niego zadowolona. Pogrubia rzęsy, nieco je wydłuża i ma intensywnie czarny kolor. Poza tym nie osypuje się i nie odbija na górnej powiece. Szczerze mówiąc spodziewałam się po nim czegoś jeszcze lepszego, ale na co dzień taki efekt jest dla mnie w zupełności wystarczający

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogło być lepiej
  • Za taką cenę tusz mógłby być lepszy. Coś tam wydłuża, średnio pogrubia. Nie obsypuje się.

Czyli miałam naprawdę o wiele lepsze, 3-4 razy tańsze tusze. Za taką cenę? Żałuję, że dałam się skusić,spektakularnych efektów nie daje. Nie jest beznadziejny, ale czuję, że po prostu przepłaciłam.

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda wydanych pieniędzy
  • tusz kupiłam w promocji w rossmanie. gdybym zapłaciła za niego normalną cenę żałowałabym każdej zł. daj bardzo lekki efekt, żeby było cokolwiek widać trzeba nałożyć conajmniej 3 warstwy (chociaż i tak ostatnio siostra zapytała mnie dlaczego się nie wytuszowałam rzęs mimo,że były pomalowane). napewno nie kupię ponownie. jedyny plus,że łatwo się zmywa.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić agniechazzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • Kolekcjonuję tusze i błyszczyki szukając swojego KWC.
    Skuszona promocją 50% ceny w Rossmanie zakupiłam ten tusz. Nie spełnił on jednak swojego zadania.
    Rzęsy po wytuszowaniu (a mam długie i gęste) były jak chude szczotki, posklejane i nieestetycznie oblepione tuszem. Tusz mimo że nowy osypuje się i kruszy i po niedługim czasie od wykonania makijażu mamy już na buzi efekt misia pandy. Za tą cenę-odradzam.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić czuszka82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Ulubiony
  • Najlepszy jaki do tej pory używałam. Daje efekt naturalnych rzęs, delikatnie je podkreśla, unosi i pogrubia. Używam od ok. 2 lat z przerwami na przetestowanie innych, ale jeszcze żaden tak mnie nie zachwycił jak ten więc zawsze wracam do Bourjois.

Ilość zużytych opakowań: 5 standardowych

Chcesz pochwalić Kaua za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rozstajemy się na krok
  • Ten tusz zawsze jest w mojej kosmetyczce. Tak, przyznaję miałam różne przelotne przygody, a nawet trwalsze znajomości, ale nieodmiennie Bourjois jest tym, bez czego nie wyobrażam sobie dziennego makijażu. Dodam jednak, że moje rzęsy nie wymagają tuszu do zadań specjalnych, gdyż są dość gęste i długie. To, za co uwielbiam ten tusz to uczucie naturalności, rzęsy są miękkie, elastyczne, lekkie, nie czuję, że są wytuszowane, a efekt jest znakomity i widoczny.
    Same zalety:
    + piękna czerń
    + rzęsy są bardzo dobrze rozdzielone
    + dobry efekt pogrubienia
    + tusz nie rozmazuje się, nie odbija na powiece
    + nie tworzy grudek, nie skleja rzęs, spokojnie można powtórzyć aplikację
    + nie osypuje się i pozostaje na swoim miejscu cały dzień
    + nie obciąża rzęs
    + jest wydajny i trwały
    + fajna szczoteczka która dobrze łapie, rozczesuje i dozuje produkt
    + przyjemy zapach i bardzo estetyczne opakowanie

Minusów nie zauważyłam, a co do ceny, nie jest wygórowana, poza tym często pojawiają się promocje, na których można zrobić zapasy

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 na pewno

Chcesz pochwalić alchemiczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Tusz niestety nie jest tak idealny jak kilka lat temu. Owszem może się nie rozmazuje i nie kruszy-ale to tyle-trzeba się namachać żeby uzyskać fajny efekt

Ilość zużytych opakowań: jeden tusz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamillla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • ideał !
  • Fantastyczny tusz do rzęs!
    Używam różnych tuszy, mam co najmniej 2 w torebce, ten jest najlepszy:
    1. nie rozmazuje się
    2. nie uczula
    3. fajnie pogrubia, ale bez efektu "teatralnych rzęs" i dobrze, używam go na co dzień
    4. ślicznie wydłuża
    9. ładne opakowanie, co też ma dla mnie niebagatelne znaczenie

szczerze polecam!
    Używam tego produktu od: 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Chcesz pochwalić Magdo za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij