Clinique, True Bronze, Pressed Powder Bronzer

Powiększ Clinique, True Bronze, Pressed Powder Bronzer

Zgłaszająca osoba: milenazuzia

Puder brązujący w postaci prasowanego pudru w puderniczce z lusterkiem, dostępny w trzech kolorach.
Dołaczony jest także pędzelek z naturalnego włosia w eleganckim etui. Postada beztłuszczową formułę, o przedłużonej trwałości, przeznaczony do każdej cery.

Cena: ok. 120zł / 9,6g

• Idealny.
  • Kupiłam najjaśniejszy odcień i trochę żałuję, bo jest mi za jasny jak się opalę, ale to przecież nie odejmuje mu niczego jeśli chodzi o jakość.
    Plusy:
    +delikatne rozświetlenie,
    +kolor idealny jeśli nie jest się zbyt opalonym,
    +bardzo wydajny, mam go około roku i nie widzę żeby go ubywało,
    +długotrwały raczej, bo nie zauważyłam żeby schodził jakoś prędko,
    +opakowanie estetyczne, z lusterkiem, no super,
    +nie da się nim raczej zrobić sobie krzywdy.
    Minusy: brak.

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • opalona słońcem
  • Posiadam odcień 02
    Mam kilka bronzerów w użyciu, ten nie jest moim ulubionym , ale jest dobry i nie mam do niego większych zastrzeżeń
    *wydajność używam go od 1,5 roku na przemian z innymi i włściwie ledwo widać ubytek
    *daje efekt muśnięcia słońcem
    *nie uczula i nie podraznia
    *trwały;nie sciera sie , nie tworzy plam, ładnie wyglada przez wiele godzin
    *dobrze napigmentowany i wystarczy niewielka ilość,ale trzeba tez uwazać aby nie przesadzić
    * posiada drobinki ale po nalozeniu są ledwo widoczne , chyba tylko w słońcu
    * dobry jakośćiowo pędzelek , chociaż ja go nie używam
    *opakowanie skromne, estetyczne( a liczy się przecież zawartość), nie mam z nim problemów technicznych
    *cena mogła by być niższa
    *nie wiem czy kupię ponownie , jest tyle jeszcze kosmetyków tego typu do przetestowania , a zamin ten mi się skończy to kto wie

Ogólnie polecam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fioletowasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piekny bronzer
  • Jak zwykle kosmetyk Cliniqe się sprawdził:
    piękne, solidne opakowanie
    przyjemny kolor (mam odcień 02 sun kissed)
    dobrze się go nakłada (ale nie pędzelkiem dołączonym do opakowania, który jest za mały)
    mega wydajny (mam ponad rok, a ubytku prawie nie widać)

Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego, a używam codziennie

Chcesz pochwalić bojulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Zacznę od tego, że mam kapryśną cerę, mieszaną na której niewiele kosmetyków długo się utrzymuje. Bronzery i róże szybko się ścierają, dlatego trwałość kosmetyku to dla mnie priorytet.

Clinique niestety pomimo wielu zalet, bardzo krótko się utrzymuje na mojej twarzy, przez co jest dla mnie zdyskwalifikowany.

+ładny, naturalny kolor
    +ładne, porządne opakowanie
    +dobra tekstura
    +nie zapycha
    +wydajny

+/- daje dość delikatny efekt, mam dość ciemną karnację i żeby było go widać muszę nałożyć kilka warstw. Dla kogoś bez wprawy w cieniowaniu może to być zaleta bo trudno z nim przesadzić.

-trwałość na skórze

Podsumowując jest to bardzo dobry puder z jedną tylko wadą.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić Agata:* za czytelną i pomocną recenzję?
  • brzydko pomarańczowy oraz nieprzyzwoicie drogi
  • Zawiodłam się po jego zakupie... Do tej pory miałam bronzer Bourjois Chocolate i tamten używałam na policzki. W sumie do konturowania twarzy, niż jako bronzer który miałby udawac opaleniznę. Kiedy spróbowałam przyciemnic nim twarz, wystraszyłam się tego co zobaczyłam w lustrze - wyglądałam jak marchewa, jak tani solar. Zaufałam więc marce Clinique i postanowiłam wydac na bronzer jeszcze 3x więcej. Kupiłam za 116 zł ze zniżką okazjonalną odcień 02 tzw. "Sunkissed". Nałożyłam na czoło. Wyglądałam znowu jak tani solar, jakbym namalowała sobie pomarańczową poziomą krechę na czole, ohydna marchewa. Ten odcień nie powinien się nazywac sunkissed, tylko "efekt samoopalacza", nie obrażając samoopalaczy.

A więc ten puder nadaje się znowu tylko do konturowania policzków, a że miałam mój stary bourjois, to Clinicque sprzedałam szybko, bo chętnych nie brakuje. Ale ja uświadamiam - to nie jest dobry kosmetyk.

+ zapewne jakośc

- efekt taniości, tandetnego "solara"
    - byle jakie opakowanie, widac, że przy najmniejszym stuknięciu wieczko odpadnie
    - drożyzna na maksa, nie warto

Kolor jest fatalny, ja osobiście uważam, a także tak doradzają lepsze makijażystki youtubowe, zamiast pomarańczowych odcieni bronzerów należy używac lekko przybrudzonych, brązowych lub (z moich analiz) takich wpadających w przygaszoną czerwień ale nigdy żółc czy świeży pomarańcz. Mój typ to np. odcień Mau z Meow Cosmetix, który wygląda przepięknie i naturalnie (zakupiłam ostatnio w wersji bronzera "sunkissed!" o lekko aksamitnym, perłowym wykończeniu). Natomiast Clinique to matowy, żywy odcień pomarańczu z błyszczącymi złotymi drobinkami - na zdrowy rozsądek nie polecam ani blondynkom, ani brunetkom.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Paulina257 za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonały
  • Mam odcień sunkissed - bardzo naturalny, piaskowy brąz, dobry dla ciemniejszych karnacji. Drobinki są tycie i delikatne, nie wyglądają jak pokruszona bombka - na mojej skórze tak naprawdę ich nie widać.
    Kosmetyk jest drobniutko zmielony - nie robi tapety, jest miękki ale nie za bardzo, bardzo przyjemny w używaniu, nadaje efekt muśniętej słońcem skóry.
    Nie uczulił, nie zapchał.
    Wygodne opakowanie, spora pojemność.
    Reasumując: z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić pasterz cieni za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyny sensowny
  • oceniam odcień 02 - sunkissed. to różowy brąz, ze złoto połyskującymi drobinkami. mam jasną cerę, ciemne włosy i niebieskie oczy.

opakowanie - plastikowe, mało masywne. mi się nie rozpadło [jeszcze], ale prezentuje się mocno średnio i obchodzę się z nim delikatnie. za to odejmuję pół gwiazdki. co do pędzelka - nie używam, uważam że są jedynie miłym dodatkiem od producenta. plusem za to jest spore lusterko.

sam kosmetyk - to puder prasowany, w opakowaniu drobinki mocno połyskują, na twarzy już na szczęście nie, zostaje lekka poświata. kolor to, jak już wcześniej pisałam, różowy brąz - jest delikatny, daje bardzo naturalny efekt skóry muśniętej słońcem. używam go do podkreślania kości policzkowych, i jedynie latem. z reguły przy wykonywaniu odważniejszego makijażu, w towarzystwie czerwonej pomadki. efekt jest fantastyczny - makijaż jest lekki, rozświetlający, skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą.

bronzer nie podrażnił mojej skóry, nie uczulił. jest trwały. nie osypuje się, nie przemieszcza. nie pozostawia smug [nakładam go pędzlem Sephora nr 44]. do wykonania makijażu wystarcza niewielka ilość produktu - dzięki temu jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: roku, ale dosyć sporadycznie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marta_kucharzy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz w swojej klasie
  • Jak zwykle nie zawiodłam się na Clinique. Bronzer super. Używam od roku i to niesamowite, ale wydaje mi się, że nic nie ubyło. Super wydajny. Łatwy do nałożenia. Zawiera lśniące drobinki, które dają fajny efekt. Dla mnie bomba. Nie jest najtańszy, ale wart swojej ceny. Nie zatyka, nadaje się do każdej cery.
    Estetyczne opakowanie z lusterkiem oraz pędzelkiem.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: znikome ilości pierwszego opak.

Chcesz pochwalić formacjax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Mam już go około 2 lat! Jest bardzo wydajny i można świetnie konturować twarz. Zawiera w sobie drobinki,które mogą niektórym osobą przeszkadzać.To nie jest tak,że się świeci bardzo na buzi. Przede wszystkim jest bardzo wydajny i świetnej jakości. Mi nie zadażyło się zrobić krzywdy nim(tzn. żadnych plam na buzi!!) Może cena nie jest za niska,ale warta swej jakości.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ewelincia00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem dobry
  • Przyzwoity bronzer. Delikatny, pozostawia skore jakby musnieta sloncem, absolutnie nienachalny, drobinki niezauwazalne a daja efekt. Mam kolor 02 Sunkissed, przepiekny zloty braz. ALbo konturuje nim kosci policzkowe albo delikatnie opruszam cala twarz - w zaleznosci od efektu, jaki chce uzyskac. Generalnie nie mam sie do czego przyczepic, nie smuzy, nie zostawia plam, kolor latwo dobrac, piekny efekt lata na skorze - no, jedyne co to niezbyt efektowne opakowanie, ale nie to w koncu podlega ocenie

Ilość zużytych opakowań: ciagle nie moga skonczyc 1

Chcesz pochwalić climberka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij