Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Anti - Age Pflegekapseln (Tygodniowa kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach)

Zgłaszająca osoba: allie

Rival de Loop kapsułki pielęgnacyjne Anti-Age. Zapewniają efektywną pielęgnację zmęczonej skóry. Kuracja efektywnie i intensywnie pielęgnuje suchą skórę wymagającą ukojenia i już po paru sekundach nadaje twojej skórze uczucie świeżości i delikatności. Wygładza suche fałdki a dzięki jojobie i olejkowi migdałowemu chroni skórę przed wysuszeniem. Połączenie witamin A, E i F przyspiesza proces regeneracji skóry. Przy regularnym stosowaniu wysokogatunkowa witamina E chroni przed wolnymi rodnikami i jednocześnie hamuje zależny od światła proces starzenia skóry.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Bez barwników, bez parabenów.

Skład: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Octyldodecanol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Trilinolein, Parfum, Triolein, Tripalmitin, Trilinolenin, Tristearin, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stereate, Tocopherol, Glyceryl Oleate, Citric Acid

Cena: 7zł / 7x0,38ml
/n/

• Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Znam lepsze
  • Nie widzę nic specjalnego tym serum.
    Fakt nawilża i natłuszcza, ale nie daje widzocznych znian stanu skóry. Nawet dzień po odstawieniu tego specyfiku nie widać, żeby skóra wygladała lepiej. Dla mnie jest to specyfik, który działa jak opatrunek dla suchej skóry, gdy jest nałożony skóra jest ukojona, gdy go zdejmiemy wraca do poprzedniej formy. W związku z tym formuła kilku kapsułek na tygodniową kurację jest chybiona. Kosmetyk musiałby być używany codziennie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• W sam raz dla 30 latki
  • Zacznę może od tego, że skład tych kapsułek nie jest wyjątkowo przeciwzmarszczkowy Z pewnością odżywczy. Kapsułek używam od kilku miesięcy zamiennie z innymi olejami czy ampułkami.
    Dla mnie są uzupełnieniem pielęgnacji po peelingu i masce glinkowej, która mimo, że mam tłustą cerę trochę mi ją wysusza.
    Olejek zawarty w kapsułce powoduje, że na drugi dzień skóra jest nawilżona i rozświetlona. Zdarza się niestety, że mnie trochę zapcha, ale dużo zależy od tego w którym jestem dniu cyklu. Średnio używam ich raz na tydzień. Podejrzewam, że jakbym stosowała je 7 dni pod rząd doczekałabym się wysypu wykwitów.
    Zapach kapsułek jest mało przyjemny, ale działanie olejku mi to rekompensuje.
    Polecam dziewczynom 25+, myślę, że dla cer powyżej 40 tki będą te kapsułki mało odżywcze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić TurboGroszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Mam 25 lat ale zachęcona poleceniami na YT zdecydowałam się zakupić właśnie te. Jest to mój pierwszy produkt tego typu. Mam skórę mieszaną w kierunku suchej ale pory są otwarte i ma skłonność do zapychań. Jestem po całej kuracji i myślę, że mogę opowiedzieć o swoich wrażeniach.

+ świetnie nawilżają, skóra rano jest miękka i przyjemna w dotyku,
    +pomimo tego, że mam skłonności, mnie nie zapchał,
    + cena jak za taki kosmetyk jest dobra, bez promocji wychodzi ok 1zł dziennie,
    + dobry skład,
    + jedna kapsułka wystarcza na całą twarz i szyję
    + nie czułam żadnego zapachu,
    + opakowanie i w ogóle rozwiązanie 1kapsułka-1 użycie jest świetne

+/- ciężko się wchłania, zapewne zostaje na poduszce ale jednocześnie dzięki temu można wykonać bardzo fajny masaż twarzy

Uważam, że jest to dobry produkt i warto raz w miesiącu zrobić sobie taką kurację. Widziałam jeszcze inne tego typu kapsułki tej firmy i chętnie wypróbuję ale do tych na pewno wrócę.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale, 7 kapsułek

Chcesz pochwalić malaga101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorsze z serii
  • Najgorsze z serii.

Nawilżają w bardzo małym stopniu, dodatkowo zapychają skórę i powodują reakcję alergiczną.

Pomimo kilku podejść, nie sprawdziły się.

Dodatkowo mają bardzo nieprzyjemny zapach.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: zero, nie byłam w stanie ich zużyć

Chcesz pochwalić aire94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemne
  • Kupiłam na promo za 3,99zł. Kapsułki są bardzo fajne, jedna wystarcza w sam raz na całą buzię i szyję. Używam przeważnie jedną na tydzień, wmasowuję w twarz po kąpieli, kiedy skóra jest rozgrzana, czysta, ma otwarte pory i szybko wchłania kapsułkę)

+ widoczne nawilżenie i odżywienie
    + cera jest bardziej promienna
    + nie zapycha
    + cena w promocji
    + wydajność
    + skład
    + szybko się wchłaniają

Minusów nie zauważyłam żadnych) Ja swoją kapsułkę przebijam zdezynfekowaną szpilką i wyciskam zawartość na dłoń, potem rozsmarowywuję na buźce) Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i nieostatniego

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet ok
  • Sporym zaskoczeniem jest dla mnie to ,że podczas gdy kapsułki anti age są tak mocno zachwalane, na mojej skórze lepiej sprawdzają się niebieskie, nawilżające. Wersja anti age też jest dobra - skóra rano jest miękka i nawilżona, jednak nie dają sobie rady z mocnym przesuszeniem. Ogólnie dobry nawilżacz dla skóry normalnej, dla suchej - polecam poszperać za czymś innym.

Używam tego produktu od: ponad tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 7 kapsułek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miła odmiana.
  • Zima to doskonały czas na używanie cięższych, treściwszych kosmetyków do pielęgnacji. Korzystając więc z pory roku postanowiłam sięgnąć po te kapsułki jako alternatywę kremu na noc przez 7 dni z rzędu.
    Produkt jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, okazał się być miłą odmianą i jakieś tam efekty są widoczne.

Konsystencja, formuła: w małej, gumowej kapsułce zamknięta jest porcja treściwego olejku, który jest zaskakująco lekki, nie lepiący, ale bardzo tłusty, trochę przypomina tzw. suchy olejek; wchłania się bardzo powoli, ale dobrze trzyma się skóry - nie spływa z twarzy.

Zalety:
    *daje skórze porządną porcję odżywienia, które czuć - zmiękcza, uelastycznia, ujędrnia
    *odpowiednio nawilża buzię, ale przede wszystkim ją natłuszcza
    *bardzo wygodna w użytkowaniu formuła - nic się nie lepi, nic nie spływa
    *w jednej ampułce znajduje się odpowiednia porcja olejku na jedno zastosowanie
    *nie zapycha, nie powoduje zaskórników czy pryszczy
    *fajny design opakowania - rybki wyglądają ciekawie i łatwo się je otwiera
    *bardzo niska cena, a produkt często można spotkać na promocji
    *łatwa dostępność
    *świetny skład - już na pierwszym miejscu jest olejek jojoba, później mamy jeszcze olejek migdałowy

Wady:
    *zbyt skromny opis producenta na opakowaniu - nie dowiadujemy się właściwie nic na temat tej kuracji oprócz tego, że jest przeciwzmarszczkowa
    *zapach nie przypadł mi do gustu - jest to zapach chemicznie przetworzonego oleju, nieprzyjemny, ale na szczęście mało intensywny
    *jako, że jest to olejek głównie natłuszcza twarz co zwłaszcza przy cerze mieszanej powoduje nadmierne świecenie się strefy T w ciągu dnia

Warto zafundować skórze trwarzy porządną porcję olejku, zwłaszcza, że efekty są zauważalne po kilku pierwszych zastosowaniach. Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 kuracja

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Zdecydowanie polecam!
  • Świetny produkt dla cery wymagającej wygładzenia, nawilżenia i przywrócenia skórze zdrowego wyglądu. Zawsze po nie sięgam w takich przypadkach, czuć że nakłada się coś odżywczego dla skóry i zawsze widzę poprawę.

PLUSY
    + nawilżona, odżywiona i wygładzona skóra
    + wygodne i higieniczne opakowanie
    + cena
    + skład
    + wydajność

MINUSY
    - przy nałożeniu większej ilości może zapychać

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Anate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zdecydowanie zadowolona
  • Jedna kapsułka wystarcza na twarz i szyję. Dość wolno się wchłania, jednak mobilizuje to do masażu skóry, który jest tak ważny.Produkt ten umożliwia bardzo dobrze odżywienie i nawilżenie skóry.

Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić pati_1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem z nich zadowolona
  • Jestem właścicielką tłustej i płytko unaczynionej cery.

Zawartośc kapsułki jest dosyć tłusta i ciężko się wchłania. Produkt wystarczył mi na aplikację samej skóry twarzy. Kapsułka wygładza skórę i chroni przed utratą nawilżenia. Ochraniająca powłoczka wizualnie poprawia skórę twarzy. Będzie to widoczne u właścicielek suchel albo przesuszonej skóry. Dla mnie ten produkt jest za ciężki. Ale sięgnę po niego, kiedy moja skóra będzie tego potrzebowała.

Serum ma bardzo dobry skład, bo na pierwszym miejscu znajduje się olej jojoba, a na trzecim- olej ze słodkich migdałów.

Polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?