Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Anti - Age Pflegekapseln (Tygodniowa kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach)

Zgłaszająca osoba: allie

Kuracja efektywnie i intensywnie pielęgnuje suchą skórę wymagającą ukojenia i już po paru sekundach nadaje twojej skórze uczucie świeżości i delikatności. Wygładza suche fałdki a dzięki jojobie i olejkowi migdałowemu chroni skórę przed wysuszeniem. Połączenie witamin A, E i F przyspiesza proces regeneracji skóry. Przy regularnym stosowaniu wysokogatunkowa witamina E chroni przed wolnymi rodnikami i jednocześnie hamuje zależny od światła proces starzenia skóry.

Skład: Simmondsia Chinensis Oil, Octyldodecanol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Trilinolein, Triolein, Tripalmitin, Trilinolenin, Tristearin, Lecithin, Glyceryl Stereate, Citric Acid, Parfum

Cena: 5,99zł / 7x0,38ml

• Zdecydowanie polecam!
  • Świetny produkt dla cery wymagającej wygładzenia, nawilżenia i przywrócenia skórze zdrowego wyglądu. Zawsze po nie sięgam w takich przypadkach, czuć że nakłada się coś odżywczego dla skóry i zawsze widzę poprawę.

PLUSY
    + nawilżona, odżywiona i wygładzona skóra
    + wygodne i higieniczne opakowanie
    + cena
    + skład
    + wydajność

MINUSY
    - przy nałożeniu większej ilości może zapychać

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Anate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zdecydowanie zadowolona
  • Jedna kapsułka wystarcza na twarz i szyję. Dość wolno się wchłania, jednak mobilizuje to do masażu skóry, który jest tak ważny.Produkt ten umożliwia bardzo dobrze odżywienie i nawilżenie skóry.

Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić pati_1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem z nich zadowolona
  • Jestem właścicielką tłustej i płytko unaczynionej cery.

Zawartośc kapsułki jest dosyć tłusta i ciężko się wchłania. Produkt wystarczył mi na aplikację samej skóry twarzy. Kapsułka wygładza skórę i chroni przed utratą nawilżenia. Ochraniająca powłoczka wizualnie poprawia skórę twarzy. Będzie to widoczne u właścicielek suchel albo przesuszonej skóry. Dla mnie ten produkt jest za ciężki. Ale sięgnę po niego, kiedy moja skóra będzie tego potrzebowała.

Serum ma bardzo dobry skład, bo na pierwszym miejscu znajduje się olej jojoba, a na trzecim- olej ze słodkich migdałów.

Polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • jedna kapsułka wystarcza na twarz szyję i dekolt
    konsystencja jest bardzo tłusta
    długo sie wchłania (używam na noc wiec raczej sie ściera)
    wygładza i nawilża skóre, znikają suche skórki
    cena jest niska
    używam 2 kapsułki w tygoniu (mam mieszaną skóre)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Kupiłam z powodu, iż dużo osób chwali te kapsułki na blogach, YT oraz ty - na KWC. Jednak u mnie się nie sprawdziły kompletnie.

Zalety:
    - cena - w promocji około 5 zł
    - wygodne opakowanie
    - jedna ampułka starcza na posmarowanie twarzy, szyi i dekoltu
    - nie podrażnia ani nie wysusza skóry

Minusy:
    - bardzo tłusta konsystencja
    - produkt w ogóle się nie wchłania w moja twarz! dosłownie twarz ocieka tłuszczem!
    - nie sprawdziła się również na innych partiach ciała aby je nawilżyć

Używam tego produktu od: Stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kosmetyk za dobrą cene
  • Nie kupiłam z powodu zmaszczek tylko na dobry skład oraz na cerę mieszaną.

- Ampułka bardzo fajnie wygładza miejsca suchę na mojej cerze. A cera pod oczami jest jaśniejsza. Amułka nie wzmożyła przetłuszczania się miejsc w strfie T.

- Zapach ampułki bardzo przyjemny. Zapach krótko utrzymuje się na twarzy.

- Kosmetyk wolno się wchłania.

- Opakowanie jest pomysłowe. Nie mam problemu z jego otwarciem. Zazwyczaj przebijam go igłą. I również nie mam problemu z aplikacją kosmetyku. Jedma kapsułka wystarcza mi na jeden raz.

Używam tego produktu od: w lutym 2014

Chcesz pochwalić kachula1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Wczoraj zakończyłam tygodniową kurację tymi kapsułkami. Ich działanie zachęciło mnie do regularnego ich kupowania.

Pozwolę sobie przedstawić moją cerę. Przede wszystkim mieszana i bardzo skłonna do zapychania. Czoło, nos i broda tłuste a policzki normalne.

Czego oczekiwałam?

Myślę, że lekkiego wyprostowania zmarszczki na czole (na punkcie której mam obsesję).

Co otrzymałam?

NAWILŻENIE przez duże N. Skóra po tygodniowej kuracji jest faktycznie ładniejsza. Zmarszczka na czole delikatnie naprostowana (!). W dodatku kapsułki mnie nie zapchały, chociaż wyskoczyło mi kilka pryszczyków... Kto wie, czy wyskoczyły same z siebie czy po tych właśnie kapsułkach?

Co do samych kapsułek: Powątpiewałam, aby jedna rybka wystarczała na pokrycie twarzy i szyi. Jednak jest to ilość w sam raz, bo olejek jest tłustawy i dobrze się rozprowadza.

Rybkom niestety ciężko ukręcić ogonek i czasami musiałam się wspomóc nożyczkami.

Kapsułki są łatwo dostępne i tanie. Warto spróbować. Krzywdy zrobić nie powinny. Ja teraz wypróbuje te niebieskie.

Używam tego produktu od: 8 lutego
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne...!
  • Świetny produkt moja cera pokochała te kapsułki, trochę obawiałam się jak się u mnie sprawdzą ale jestem bardzo zadowolona
    +skóra jest bardzo ładnie nawilżona
    +1 kapsułka wystarcza na całą twarz i szyję
    +przyjemny zapach
    +skóra jest ładnie napięta
    +bardzo niska cena

Czy działa przeciwzmarszczkowo? tego nie potwierdzę bo na szczęście jeszcze ich nie posiadam ale moja cera bardzo je polubiła i na pewno wypróbuje jeszcze inne kapsułki z tej firmy widziałam jeszcze niebieskie i czerwone ale nie pamiętam do jakiej cery były te są super z miłą chęcią kupie ponownie...

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić iwaosw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można, ale po co?
  • Kupiłam ten produkt ponieważ zimą lubię dać mojej skórze jakiś super "zastrzyk" nawilżający co jakiś czas. Nie oczekiwałam wygładzenia, a właśnie naprawdę dogłębnego nawilżenia.

Początkowo, pierwsze trzy kapsułki, nakładałam na oczyszczoną twarz wieczorem i nie stosowałam już kremu. Skóra rzeczywiście była miękka i przyjemna w dotyku, ale bardzo słabo nawilżona. Od czwartej kapsułki , po jakiś dwudziestu minut od wmasowania produktu aplikowałam krem na noc.

Plusy:
    - cena (w promocji kosztowały troszkę ponad 5 zł)
    - dostępność (w każdym Rossmannie)
    - delikatny zapach
    - przyjemnie się wmasowują
    - delikatnie zmiękczają skórę
    - dość szybko się wchłaniają
    - nie zapychają

Minusy:
    - jako, że jest to kuracja przeciwzmarszczkowa można by oczekiwać jakiegoś chociaż lekkiego wygładzenia zmarszczek mimicznych, ale niestety nic takiego się nie dzieje
    - na moim opakowaniu producent zapewnia "efektywną pielęgnację zmęczonej skóry", rozumiem przez to, że powinny nawilżyć, poprawić nieco koloryt i ogólnie sprawić, że skóra będzie odświeżona i zdrowsza, ale niestety tego również nie robią; zbyt słabo nawilżają, nie ożywiają skóry w widoczny sposób, nie poprawiają jej wyglądu

Poza lekkim nawilżeniem (zbyt słabym jak na zimową aurę) i delikatnym zmiękczeniem skóry nie zauważyłam żadnego działania. Uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie dwa razy w tygodniu "saszetkowej" maseczki nawilżającej np. z firmy ziaja. Cenowo wyjdzie na to samo, a skóra zyska naprawdę porządne nawilżenie.

Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, ale...
  • Mam cerę mieszaną ( przetłuszczanie w strefie T i normalne policzki), niedoskonałości, dlatego nie próbowałam siedmiodniowej kuracji. Szukałam czegoś co przywróci blask zmęczonej skórze i oto co dostałam:

Zalety:
    +przecudownie miękka,gładka skóra
    +zminimalizowane pory
    +skóra pełna blasku, żywsza
    +nie brudzi (stosowałam na noc)
    +zlikwidowane suche skórki

Mimo wielu zalet nie wiem czy wrócę do tego produktu, ponieważ przy każdym użyciu następnego dnia pojawiają mi się pojedyncze podskórne pryszcze. Wydaje mi się, że pory są lekko zapchane.

Używam tego produktu od: nieregularnie, gdy skóra jest poszarzała od ok. 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwonka584 za czytelną i pomocną recenzję?