Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Anti - Age Pflegekapseln (Tygodniowa kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach)

Zgłaszająca osoba: allie

Kuracja efektywnie i intensywnie pielęgnuje suchą skórę wymagającą ukojenia i już po paru sekundach nadaje twojej skórze uczucie świeżości i delikatności. Wygładza suche fałdki a dzięki jojobie i olejkowi migdałowemu chroni skórę przed wysuszeniem. Połączenie witamin A, E i F przyspiesza proces regeneracji skóry. Przy regularnym stosowaniu wysokogatunkowa witamina E chroni przed wolnymi rodnikami i jednocześnie hamuje zależny od światła proces starzenia skóry.

Skład: Simmondsia Chinensis Oil, Octyldodecanol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Trilinolein, Triolein, Tripalmitin, Trilinolenin, Tristearin, Lecithin, Glyceryl Stereate, Citric Acid, Parfum

Cena: 5,99zł / 7x0,38ml

• Jestem z nich zadowolona
  • Jestem właścicielką tłustej i płytko unaczynionej cery.

Zawartośc kapsułki jest dosyć tłusta i ciężko się wchłania. Produkt wystarczył mi na aplikację samej skóry twarzy. Kapsułka wygładza skórę i chroni przed utratą nawilżenia. Ochraniająca powłoczka wizualnie poprawia skórę twarzy. Będzie to widoczne u właścicielek suchel albo przesuszonej skóry. Dla mnie ten produkt jest za ciężki. Ale sięgnę po niego, kiedy moja skóra będzie tego potrzebowała.

Serum ma bardzo dobry skład, bo na pierwszym miejscu znajduje się olej jojoba, a na trzecim- olej ze słodkich migdałów.

Polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • jedna kapsułka wystarcza na twarz szyję i dekolt
    konsystencja jest bardzo tłusta
    długo sie wchłania (używam na noc wiec raczej sie ściera)
    wygładza i nawilża skóre, znikają suche skórki
    cena jest niska
    używam 2 kapsułki w tygoniu (mam mieszaną skóre)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Kupiłam z powodu, iż dużo osób chwali te kapsułki na blogach, YT oraz ty - na KWC. Jednak u mnie się nie sprawdziły kompletnie.

Zalety:
    - cena - w promocji około 5 zł
    - wygodne opakowanie
    - jedna ampułka starcza na posmarowanie twarzy, szyi i dekoltu
    - nie podrażnia ani nie wysusza skóry

Minusy:
    - bardzo tłusta konsystencja
    - produkt w ogóle się nie wchłania w moja twarz! dosłownie twarz ocieka tłuszczem!
    - nie sprawdziła się również na innych partiach ciała aby je nawilżyć

Używam tego produktu od: Stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kosmetyk za dobrą cene
  • Nie kupiłam z powodu zmaszczek tylko na dobry skład oraz na cerę mieszaną.

- Ampułka bardzo fajnie wygładza miejsca suchę na mojej cerze. A cera pod oczami jest jaśniejsza. Amułka nie wzmożyła przetłuszczania się miejsc w strfie T.

- Zapach ampułki bardzo przyjemny. Zapach krótko utrzymuje się na twarzy.

- Kosmetyk wolno się wchłania.

- Opakowanie jest pomysłowe. Nie mam problemu z jego otwarciem. Zazwyczaj przebijam go igłą. I również nie mam problemu z aplikacją kosmetyku. Jedma kapsułka wystarcza mi na jeden raz.

Używam tego produktu od: w lutym 2014

Chcesz pochwalić kachula1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Wczoraj zakończyłam tygodniową kurację tymi kapsułkami. Ich działanie zachęciło mnie do regularnego ich kupowania.

Pozwolę sobie przedstawić moją cerę. Przede wszystkim mieszana i bardzo skłonna do zapychania. Czoło, nos i broda tłuste a policzki normalne.

Czego oczekiwałam?

Myślę, że lekkiego wyprostowania zmarszczki na czole (na punkcie której mam obsesję).

Co otrzymałam?

NAWILŻENIE przez duże N. Skóra po tygodniowej kuracji jest faktycznie ładniejsza. Zmarszczka na czole delikatnie naprostowana (!). W dodatku kapsułki mnie nie zapchały, chociaż wyskoczyło mi kilka pryszczyków... Kto wie, czy wyskoczyły same z siebie czy po tych właśnie kapsułkach?

Co do samych kapsułek: Powątpiewałam, aby jedna rybka wystarczała na pokrycie twarzy i szyi. Jednak jest to ilość w sam raz, bo olejek jest tłustawy i dobrze się rozprowadza.

Rybkom niestety ciężko ukręcić ogonek i czasami musiałam się wspomóc nożyczkami.

Kapsułki są łatwo dostępne i tanie. Warto spróbować. Krzywdy zrobić nie powinny. Ja teraz wypróbuje te niebieskie.

Używam tego produktu od: 8 lutego
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne...!
  • Świetny produkt moja cera pokochała te kapsułki, trochę obawiałam się jak się u mnie sprawdzą ale jestem bardzo zadowolona
    +skóra jest bardzo ładnie nawilżona
    +1 kapsułka wystarcza na całą twarz i szyję
    +przyjemny zapach
    +skóra jest ładnie napięta
    +bardzo niska cena

Czy działa przeciwzmarszczkowo? tego nie potwierdzę bo na szczęście jeszcze ich nie posiadam ale moja cera bardzo je polubiła i na pewno wypróbuje jeszcze inne kapsułki z tej firmy widziałam jeszcze niebieskie i czerwone ale nie pamiętam do jakiej cery były te są super z miłą chęcią kupie ponownie...

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić iwaosw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można, ale po co?
  • Kupiłam ten produkt ponieważ zimą lubię dać mojej skórze jakiś super "zastrzyk" nawilżający co jakiś czas. Nie oczekiwałam wygładzenia, a właśnie naprawdę dogłębnego nawilżenia.

Początkowo, pierwsze trzy kapsułki, nakładałam na oczyszczoną twarz wieczorem i nie stosowałam już kremu. Skóra rzeczywiście była miękka i przyjemna w dotyku, ale bardzo słabo nawilżona. Od czwartej kapsułki , po jakiś dwudziestu minut od wmasowania produktu aplikowałam krem na noc.

Plusy:
    - cena (w promocji kosztowały troszkę ponad 5 zł)
    - dostępność (w każdym Rossmannie)
    - delikatny zapach
    - przyjemnie się wmasowują
    - delikatnie zmiękczają skórę
    - dość szybko się wchłaniają
    - nie zapychają

Minusy:
    - jako, że jest to kuracja przeciwzmarszczkowa można by oczekiwać jakiegoś chociaż lekkiego wygładzenia zmarszczek mimicznych, ale niestety nic takiego się nie dzieje
    - na moim opakowaniu producent zapewnia "efektywną pielęgnację zmęczonej skóry", rozumiem przez to, że powinny nawilżyć, poprawić nieco koloryt i ogólnie sprawić, że skóra będzie odświeżona i zdrowsza, ale niestety tego również nie robią; zbyt słabo nawilżają, nie ożywiają skóry w widoczny sposób, nie poprawiają jej wyglądu

Poza lekkim nawilżeniem (zbyt słabym jak na zimową aurę) i delikatnym zmiękczeniem skóry nie zauważyłam żadnego działania. Uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie dwa razy w tygodniu "saszetkowej" maseczki nawilżającej np. z firmy ziaja. Cenowo wyjdzie na to samo, a skóra zyska naprawdę porządne nawilżenie.

Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, ale...
  • Mam cerę mieszaną ( przetłuszczanie w strefie T i normalne policzki), niedoskonałości, dlatego nie próbowałam siedmiodniowej kuracji. Szukałam czegoś co przywróci blask zmęczonej skórze i oto co dostałam:

Zalety:
    +przecudownie miękka,gładka skóra
    +zminimalizowane pory
    +skóra pełna blasku, żywsza
    +nie brudzi (stosowałam na noc)
    +zlikwidowane suche skórki

Mimo wielu zalet nie wiem czy wrócę do tego produktu, ponieważ przy każdym użyciu następnego dnia pojawiają mi się pojedyncze podskórne pryszcze. Wydaje mi się, że pory są lekko zapchane.

Używam tego produktu od: nieregularnie, gdy skóra jest poszarzała od ok. 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwonka584 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachowam im wierność
  • Jestem właśnie po tygodniu stosowania i nie mogę się nadziwić, że moja skóra może być taka miękka i nawilżona.
    Plusy:
    - idealnie nawilża, wygładza, zmiękcza skórę;
    - ma tłustą konsystencję, która całkowicie się wchłania i działa cuda;
    - nie powoduje powstawania wągrów ani pryszczy;
    - zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych;
    - rozświetla cerę;
    - wygodne w użyciu kapsułki "rybki";
    - cena;
    - bardzo przyjemny zapach;

Minusy:
    -tylko 7 kapsułek

Musze kupić zapas i myślę że przynajmniej raz w miesiącu zrobię taką kurację. Moja przesuszona skóra je uwielbia.

Używam tego produktu od: 7 dni
    Ilość zużytych opakowań: cały blister

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNE KAPSUŁKI!
  • PLUSY:

- świetnie odżywiają i od razu poprawiają stan cery- po peelingu chemicznym mam wysuszoną cerę, mimo kremów nawilżających nadal potrzebuje czegoś mocniejszego i kapsułki świetnie zdają egzamin,

- sprawiają ze skóra jest jaśniejsza, odżywiona, gładka i ukojona,

- nie podrażniają, nie powodują zaczerwienienia,

- świetny naturalny skład,

- jedna kapsułka starcza idealnie by pokryć całą twarz choć jest bardzo mała, i przed nałozeniem można mieć wątpliwości bo kapsułki są maleńkie

- dobre praktyczne opakowanie,

- stosuję je na noc ponieważ są dosyć tłuste

MINUSY:

- nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: 7 dni

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo )))))
  • chciałam kupić jakiś drogi krem żeby poprawić trochę buźkę ale kupiłam ten specyfik na próbę skuszona opiniami na kwc i ceną i nie żałuję

nawilża
    ujędrnia
    poprawia kontur twarzy
    bardzo tani

mam 40 lat i cerę mieszaną
    idealne kapsułki do masażu buzi szyi i dekoltu
    brak
    polecam nawet na próbę bo nie drogie i potem nie będzie szkoda

Używam tego produktu od: od 3 tygodni

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić jagna40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelka
  • Kupiłam opakowanie z myślą o moich zmarszczkach. Mam suchą, wrażliwą cerę i widać na niej już peirwsze zmarszczki mimiczne. Po pierwszej aplikacji (na wieczór) skóra nie była podrażniona i była doskonale nawilżona. Po tygodniowej kuracji zmarszczki były naprawdę mniej wyraźne, wygładzone, cera wyglądała na wypoczętą, lepiej nawilżoną i odżywioną. Od tego czasu minął tydzień, a efekt spłycenia zmarszczek nadal się utrzymuje.

Mimo, że w kosmetyku znajdują się olejki, to nie ma efektu tłustej twarzy, choć ja dość dobrze za każdym razem wmasowywałam zawartość ampułki w skórę.

Kuracja nie zapycha porów, nie robią się po niej wypryski.

Kapsułki są żelowe, a nie szklane co ułatwia zarówno ich otwarcie, jak i aplikację.

Jak dla mnie to jeden z najlepszych kosmetyków, jakich do tej pory używałam, na pewno będę często po niego sięgać.

Cena jest zdecydowanym plusem.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

Chcesz pochwalić arnetka111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pwyżej oczekiwań
  • Jeszcze nigdy nie miałam takiego produktu,który natychmiast po nałożeniu koił i wygładzałby skórę.Te ampułki właśnie takie są!
    Przeciwzmarszczkowo,wiadomo,nie działają,ale kiedy skóra potrzebuje natychmiastowego ukojenia,uspokojenia jest to mój ulubiony produkt.Jeżeli zastosujemy go na noc,to rano widać efekty-skóra jest gładka,bardziej jędrna,wygląda po prostu lepiej.

Używam tego produktu od: co jakiś czas jako kuracja od ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Lania za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na TAK!
  • W związku z tygodniem mamy w Rossmannie i obniżką 40% na produkty do pielęgnacji twarzy, skusiłam się na te kapsułki. W promocji kosztowały niecałe 5zł. Moja cera była przesuszona, blada i ziemista. Zmęczona.
    Wczoraj użyłam dwóch kapsułek. Jednej rano i drugiej po kąpieli wieczorem.
    To był strzał w 10. Obudziłam się dzisiaj rano z promienistą cerą, idealnie miękką i gładką w dotyku. Od kilku tygodni borykałam się z krostami ropnymi, po których zostały mi strupki, dzisiaj rano - strupki są prawie niewidoczne.

+cena
    +wygodna aplikacja (dziewczyny pisały o trudnym odrywaniu ogonka rybki- nic takiego nie zaobserwowałam, odrywa się łatwo)
    +forma kapsułek
    + efekty jakie daje na twarzy
    +nie zapycha
    + konsystencja
    + makijaż dobrze się na nim trzyma

minusy
    - długo się wchłania, przez co można wytrzeć produkt w poduszkę dlatego ujmuję pół gwiazdki

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić mtynai za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tłuścioch...
  • Pod namową recenzji zdecydowałam się robić taką kurację raz w miesiącu przez 7 dni. Kupiłam, więc rybki z olejkami i jakoś liczyłam na więcej... Trochę mnie rozczarowały, ale nie sa złe. Po prostu udało mi się znaleźc podobny produkt o dużo lepszym działaniu.

+cena
    +dostępność
    +nawilża, ale na krótko

-rybką ciężko ukręca się ogonek... niezbędne są nożyczki
    -konsystencja jest bardzo tłusta... dla mnie za tłusta, wolałabym choć trochę czuć, że się wchłania, a co za tym idzie działa
    -z racji konsystencji wszytko wyciera się potem w poduszkę... na szczęście nie zostawia plam

Spróbować warto choć ja polecam innym rybkowy produkt

Używam tego produktu od: 2 mięsiecy (2 kuracje)

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Vaneska_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować
  • Kupiłam dla nawilżenia i z racji, że nie zapycha jak ta wersja rybek niebieskich.
    Ostatnio miałam dość mocno przesuszoną skórę na czole, przez co wyglądała na zmęczoną a krem nawilżające nie umiały sobie z tym poradzić.
    Stwierdziłam,że może to coś pomoże a i akurat w promocji więc czemu nie.
    Po zaaplikowaniu skóra odrazo poczuła ukojenie a rano suchych skórek prawie nie było, cała cera była też miękka i gładka
    Nie wiem czy sprawdza się na zmarszczki (nie posiadam) ale dla suchej skóry dobre.
    Zapach? dla mnie obojętny, nawet go lubię.
    Ps. dobrze sprawdza się też na przesuszone zimą dłonie czy stopy.

PLUSY:
    – nawilża
    – daje uczucie ukojenia
    – wygładza
    – cena
    – dostępność (w każdym Rossmannie)

MINUSY:
    – może trochę pobrudzić poduszkę

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić _alison za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś za coś
  • Dziś zakończę tygodniową kurację, więc chyba mogę już wystawić recenzję.
    Nie zauważyłam na mojej skórze spektakularnego działania tej kuracji, jednak w wieku 33 lat nie mam wielu zmarszczek i problemów skórnych, zatem być może nie było potrzeby, by się nadzwyczajnie wygładzać i regenerować .
    Kuracja dobrze nawilżyła i odżywiła moją skórę, ale przy okazji zapchała pory na czole i brodzie.
    W pierwszych 3 dniach po użyciu specyfiku twarz faktycznie wyglądała fajnie, była gładka i rozświetlona, dobrze nawilżona. Byłam bardzo zadowolona, bo żadne serum, nawet z wyższej półki cenowej, nie dawało tak dobrego rezultatu (widocznie wygładzone zmarszczki na szyi, o której często zapominam kremując twarz ) . Jednak jak widać, albo moja skóra nie wymaga jeszcze zbyt intensywnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, albo po prostu powinnam używać ampułek raz na jakiś czas, żeby uniknąć niespodzianek.
    Ampułki są wygodne w użyciu, wydajne, nie mają intensywnego zapachu i nie podrażniają. Ich wielką zaletą jest z pewnością cena i dostępność w każdym Rossmannie.
    Nie wykluczam ich zakupu w przyszłości, ale jeśli tak się stanie, będę ich używać okazjonalnie.

Używam tego produktu od: sześciu dni
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie warto wypróbować.
  • Produkt z kategorii "perełka za grosze", standardowo kosztuje 7,99 zł, w promocji kupiłam go za 5,99 zł, cena więc niewysoka a działanie świetne.

7 kapsułek z odzywczym olejkiem przeznaczonych na 7-dniową kurację, która daje dobre efekty to super pomysł, tym bardziej że po tym okresie naprawdę widać efekty. Olejek dobrze się wchłania, nie natłuszcza nadmiernie, nakładałam go na noc, po godzinie/dwóch krem i rano budziłam się z piękną cerą.
    Efekty stosowania bardzo mi sie podobają - cera jest sprężysta, napięta, nawilżona, miękka, gładka i ma zdrowy koloryt. Naczynka są ukojona, skóra wygląda świeżo i ładnie. Czuć odżywienie, czuć że z tym olejkiem jest doskonale zadbana.

Podchodziłam do niego lekko sceptycznie, ale teraz jestem pewna, że raz w miesiącu taka kuracja na pewno będzie u mnie gościć. Naprawdę warto przetestować na sobie.

Używam tego produktu od: używałam 7 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 op. - 7 kapsułek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła alternatywa dla drogiego serum
  • A więc tak: przywiązuję dużą wagę do pielęgnacji twarzy i lubię mieć poczucie, ze nie ograniczam się do nakładania kremu 2 razy dziennie. Z drugiej strony nie zamierzam się rujnować kupując co miesiąc serum za kilkaset złotych. Znalazłam więc złoty środek, którym jest naprzemienne stosowanie czegoś droższego oraz tych ampułek.
    Plusy:
    - bardzo dobrze natłuszczają
    - nawilżają
    - są w przystępnej cenie
    - łatwe do otwarcia opakowanie, zapewniające jednocześnie sterylność produktu
    - po nałożeniu ich wieczorem, aplikacja kremu nie jest już konieczna
    - skóra nabiera ładniejszego kolorytu
    Większych minusów nie zauważyłam. Pewnie nie jest to kosmetyk, który zapewni nam wieczną młodość, ale na pewno jest w stanie ją przedłużyć.

Używam tego produktu od: rok z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: ok. 30

Chcesz pochwalić Sarunia5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • + świetnie nawilżają/natłuszczają. Nie potrzebuję już po nich kremu
    + ładnie pachną, delikatnie
    + nie uczulają
    + można stosować również na oczy (mam leciutką mgiełkę, ale tylko przez chwilę)
    + łagodzą podrażnienia

+/- na noc, bo na dzień są zbyt tłuste
    +/- ilość olejku w kapsułce jak dla mnie zbyt duża na twarz, a zbyt mała, by wystarczyło też na szyję i dekolt

- stosowane codziennie zapychają mi skórę. 2-3 razy w tygodniu jest super

Zmarszczki nie znikają ale cera jest nawilżona, odżywiona, taka dopieszczona.

Ilość zużytych opakowań: conajmniej 10

Chcesz pochwalić Setina za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Plusy:
    +Delikatna olejkowa konsystencja
    +Ładny zapach
    +Brak silikonów, parabenów
    +Ładany skład: olejek jojoba, migdałowy, witaminy A, E, F
    +Nie podrażnia skóry ani nie uczula
    +Dostępność: w każdym Rosmannie w którym byłam zawsze dostepne
    +Dużo zastosowań: można aplikować ją na twarz, pod oczy, na ciało jak i na skalp, jak również można dodać ją do odżywki do włosów. Można robić delikatny masaż albo delikatnie ją wklepać.
    +Doskonale wygładza skórę i świetnie regeneruje, również zadrapania itp- miałam rozdrapaną krostkę na policzku i bałam się że może się powiększyć a tu niespodzianka na drugi dzień jej prawie nie było
    +Aż miło było spojżeć rano na swoją twarz- wyglądała wypoczęto i świeżo.

Minusy:
    -Zbyt mała ampułka- nie wystarcza jak deklaruje producent na twarz, szyję i dekolt, a jedynie na twarz. Dodatkowo jest za miękka i jak się ją zbyt mocno naciśnie wypływa cała zawartość. Trudno ją otworzyć i nie naruszyć zawartości. Najlepiej zrobić w niej dziurkę dużą igłą i powoli aplikować na twarz.
    -Najlepiej aplikować wieczorem w niezbyt ciepłe dni,na upalne letnie noce nie polecam.
    -Ampułka natłuszcza ale nie nawilża, dlatego ja nie stosowałabym jej codziennie tylko na zmianę z nawilżaczem. Bałam się że na dłużą metę może wysuszyć twarz.
    -Skóra się świeci gdyż zawartość nie wchłania się całkowicie
    -Opakowanie- 7zł za opakowanie to dużo, wychodzi po złotówkę za jedną bardzo małą ampułkę (ampułki dermogalu są większe a koszt jednej w przeliczeniu to około 30 groszy)
    -Nie wiem czy działa przeciwzmarszczkowo.

**Na mojej ampułce jest nieco inny skład:
    INCI: Simmondsia Chinensis Oil, Octyldodecanol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Trilinolein, Parfum, Triolein, Tripalmitin, Trilinolenin, Tristearin, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stereate, Tocopherol, Glyceryl Oleate, Citric Acid.

Na pewno jeszcze je kupię, bo dla mojej skóry są lepsze niż Dermogal.

Używam tego produktu od: już nie
    Ilość zużytych opakowań: 7 ampułek

Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie jestem na tak!
  • Te kapsułki sprawiły, że na mojej twarzy objawił się istny cud! Mam cerę mieszaną i od kilku lat borykam się z trądzikiem, a moje czoło to obraz krwawego pola wiecznej bitwy z wiecznie powracającymi krostkami. Próbowałam mnóstwa specyfików i nie dawało rady tego ustrojstwa przepędzić... Kiedy byłam w Rossmanie i kupiłam te kapsułki ciągle zastanawiałam się po co mi to... ale jak sie okazało.... to był najlepszy wybór w moim życiu! Nie wiem czy to te witaminy czy co... w każdym razie co by to nie było wyleczyło mój tądzik. Teraz nawet zaczęłam upinać grzywkę do góry żeby pokazać moje czoło Odkąd to stosuję jeszcze nigdy moja cera nie była w tak świetnym stanie Nakładam olejek na noc i rano skóra jest po prostu mięciutka jak pupa archanioła;D . Minusów zdecydowanie nie zauważyłam i co najlepsze, mimo że mam mieszaną skórę nie zapychają mi się pory i nie tworzą nowe wypryski. Naprawdę polecam, nie jest drogie, a przyniosło fantastyczny rezultat

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: sześć

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Cat_love za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Stosowałam produkt przez 7 dni, tak jak jest w zaleceniach producenta. Przyjemnośc ogromna. Olejek ładnie pachnie, szybko się wchłania w skórę, nie pozostawiajac tłustej warstwy, a jedynie lekka poswiatę... Skóra ponim jest mieciutka, nawilzona, wygladzona i wypchnieta. Mam 42 lata, a musze przyznac, iz po nałozeniu go wygladam o wiele mlodziej.
    Odejmuje pół gwiazdki za migrowanie do oczu i odrobine ich podraznianiu...choc moze nie powinnam smarowac nim tak blisko powiek???

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić kocio9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne
  • Kapsułki kupiłam bo moja koleżanka mi je poleciła. Początkowo kupiłam te niebieskie nawilżające ale nie byłam zadowolona.
    Później zdecydowałam się na żółte przeciwzmarszczkowe, choc podchodziłam do ich działania sceptycznie.

Ale jakież było moje zdziwienie kiedy zauważyłam po 5 dniach jaką mam piękną cerę!

Nie mogłam uwierzyc że skóra na twarzy stała się tak gładka, promienna, elastyczna, nawet moja znajoma powiedziała mi że wyładniałam
    I choc trudno mi w to uwierzyc bo cena kapsułek jest bardzo niska, to zmarszczki rzeczywiście stały się mniej widoczne.

Działanie kapsułek naprawdę widac! i to dosłownie po tygodniu stosowania. Ale ja stosowałam je codziennie wieczorem po dokładnym oczyszczeniu twarzy, wsmarowywałam kapsułkę w całą twarz i szyję.

Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie / 7 kapsułek na tydzień

Chcesz pochwalić moniam89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Stosuje je raz - dwa razy w tygodniu po wcześniejszym peelingu na noc. Jestem bardzo zadowolona, ta wersja nie zapycha mi cery (hydro niestety tak), przyjemnie pachnie, forma kapsułek jest higieniczna, nie podrażnia cery i oczu, rano cera jest nawilżona, miękka jak po zastosowaniu dobrej maseczki a nie trzeba nic zmywać Dodatkowo są tanie więc bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić niemawolnegonicku za czytelną i pomocną recenzję?