Rival de Loop, Anti - Age, Pflegekapseln (Tygodniowa kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach (stara wersja))

Rival de Loop kapsułki pielęgnacyjne Anti-Age. Kuracja pielęgnuje suchą skórę wymagającą ukojenia i już po paru sekundach nadaje skórze uczucie świeżości i delikatności. Wygładza suche fałdki a dzięki jojobie i olejkowi migdałowemu chroni skórę przed wysuszeniem. Połączenie witamin A, E i F przyspiesza proces regeneracji skóry. Przy regularnym stosowaniu witamina E chroni przed wolnymi rodnikami i jednocześnie hamuje zależny od światła proces starzenia skóry. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Bez barwników, bez parabenów.

Idealne na szyję i dekolt

Tak jak to ujelam w tyltule jak dla mnie idealne na skórę szyi i dekoltu. Cudowne kapsułki wpadly mi w ręce przez przypadek w Rossmannie kupiłam bo uwielbiam testować produkty a ten wydał mi się bardzo ciekawy w bardzo niskiej cenie. Zaczęłam kurację na twarz kapsułki super nawlizaja rewelacyjnie napiniaja skórę niestety po dwóch dniach zauważyłam na mojej twarzy czerwone plamki zorientowałam się ze to od tego produktu nistety coś mnie w nim uczulilo bardzo żałuję ponieważ zapowiadały się rewelacyjnie.

Małe bombowe rybki:)

Bardzo fajna tygodniowa kuracja do twarzy. Ponadto skład kapsułek jest bardzo dobry. W dodatku do kupienia w Rossmannie za śmieszną cenę. Skóra po zastosowaniu jest bardziej nawilżona i wygląda na gładszą i bardziej promienną. Kapsułki te to prawdziwa bomba odżywcza zamknięta w małej rybce:). Gorąco polecam.

super

Miałam kiedyś takie w wersji hydro, mają ten sam skład i tak samo działają a o dziwo na wizażu mają inne opinie. Dla mnie bomba, bardzo polecam chociaż wypróbować, ja ich używam kiedy moja skóra bardzo potrzebuje pomocy, bo olej w tych kapsułkach działa zbawiennie na moją skórę, przyśpiesza gojenie, nadaje skórze blasku, wygląda zdrowo i świeżo a w dodatku jest dobrze nawilżona. Ja używam na noc raz na jakiś czas i jestem bardzo zadowolona, na pewno kupię ponownie, którąś z wersji, polecam cieplutko.

Super do włosów :)

Uzywam ich na zmianę z wersją q10 do włosów, ponieważ do twarzy są zbyt 'bogate'.
PLUSY:
jedna rybka starcza mi na wmasowanie w cała skórę głowy
włosy są lśniące, odżywione, miękkie, piękne, odbite od nasady
znikają podrażnienia skóry głowy, pożegnałam się ze strupkami i suchymi plackami
przyjemny zapach
wydajne przy stosowaniu co drugi dzień
cena na promocji

MINUSY:
jak dla mnie przy używaniu na włosy brak

lubie te rybki

Całkiem fajna zastępcza kuracja przeciwzmarszczkowa, super się rozprowadza na skórze, i fajnie się wchłania nie jest bardzo tłusta nie zostawia śladów na poduszce, jedynie dla mnie wadą jest to że ampułki są zbyt duże dla mnie ale za to dłużej masuje twarz likwidując przyszłe zmarszczki :)

Uwielbiam!

Coś co po prostu pokochałam!

Zacznę może od tego, że kupując te kapsułki wcale nie wzięłam je ze względu na to, aby odmłodzić się o 10 lat (no dobra... może o 2 :) hihi) czy pozbyć się zmarszczek, co to to nie. W takie cuda nie wierzę! Chciałam po prostu bardziej odżywić moją buzię i przede wszystkim sprawić, aby miała ładniejszy i zdrowszy koloryt. Już pierwsza aplikacja kosmetyku dała mi do zrozumienia, że było warto :) Kapsułki te, to prawdziwa bomba odżywcza!

Zalety:
+ łatwe w użyciu,
+ rewelacyjnie nawilżają (używałam ich wyłącznie na noc, same kapsułki tak mocno nawilżały i odżywiały moją skórę, że nie było potrzeby nakładania kremu na noc),
+ odżywiają i regenerują,
+ rozświetlają skórę - nadają jej ładny i zdrowy wygląd,
+ nie zapychają, pomimo tego, że były dni, kiedy używałam ich codziennie,
+ bezzapachowe,
+ bardzo wydajnie - jednak kapsułka wystarcza na pokrycie twarzy, szyi i dekoltu,
+ bardzo szybciutko się wchłaniają i nie pozostawiają tłustego i tak nieprzyjemnego dla mnie filmu,
+ nie uczulają i nie podrażniają,
+ tanie,
+ łatwo dostępne (Rossmann).

Wady:
- brak!

zapychaja

Zuzyłam dwa opakowania i musze stwierdzic ze niestety zapchały mi skore.
Mam raczej dobre doswiadczenia z olejkami wiec skusilam sie na wychwalane rossmanowskie \'\'perełki\'\'.
Nie dostrzegam w zasadzie adnego działania pielegnacyjnego, stosowałam je samodzielnie , wieczorem na spryskana woda termalna twarz.
Rano budziałm sie z efektem \'\'wymeczonej\'\', jakby bardziej poszarzałej skory.
Myslałam ze to efekt pprzejsciowy , niestety po takiej miesiecznej \'\'kuracji\'\' mam wiecej szkody niz pozytku.
Pojawiło mi sie duzo zamknietych zaskornikow na policzkach i na brodzie oraz wysyp małych, ropnych na szczescie nie bardzo zapalnych krostek na skroniach, ktore mnoza sie i mnoza bez zgledu na to jak probuje z nimi wlaczyc.
Producent deklaruje ze nadaja sie do kazdego typu skóry, ja sie z tym nie zgadzam.
Tłustej skorze szkodza wiec posaidaczkom takowej raczej odradzam.
Szkoda bo to kosmetyk za grosze, chciałam zeby sie spradził.

Używam tego produktu od: 1 miesiac z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dodatek do pielęgnacji.

Zacznę od tego, że nie używałam tego zgodnie z zaleceniami producenta przez 7 dni. Nie mam też zmarszczek.
Kapsułki posłużyły mi jako dodatek w pielęgnacji wieczornej po zmyciu maseczki. Taki zabieg robię średnio raz w tygodniu.
Plusy:
+łatwa dostępność
+cena
+brak zapachu
+jedna kapsułka starcza na pokrycie szyi i twarzy
+ładnie się wchłania
+nie pozostawia plam na pościeli
Minusów raczej nie zauważyłam, ale nie wrócę do tego produktu. Chcę sprawdzić inne.

Znam lepsze

Nie widzę nic specjalnego tym serum.
Fakt nawilża i natłuszcza, ale nie daje widzocznych znian stanu skóry. Nawet dzień po odstawieniu tego specyfiku nie widać, żeby skóra wygladała lepiej. Dla mnie jest to specyfik, który działa jak opatrunek dla suchej skóry, gdy jest nałożony skóra jest ukojona, gdy go zdejmiemy wraca do poprzedniej formy. W związku z tym formuła kilku kapsułek na tygodniową kurację jest chybiona. Kosmetyk musiałby być używany codziennie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

W sam raz dla 30 latki :)

Zacznę może od tego, że skład tych kapsułek nie jest wyjątkowo przeciwzmarszczkowy ;) Z pewnością odżywczy. Kapsułek używam od kilku miesięcy zamiennie z innymi olejami czy ampułkami.
Dla mnie są uzupełnieniem pielęgnacji po peelingu i masce glinkowej, która mimo, że mam tłustą cerę trochę mi ją wysusza.
Olejek zawarty w kapsułce powoduje, że na drugi dzień skóra jest nawilżona i rozświetlona. Zdarza się niestety, że mnie trochę zapcha, ale dużo zależy od tego w którym jestem dniu cyklu. Średnio używam ich raz na tydzień. Podejrzewam, że jakbym stosowała je 7 dni pod rząd doczekałabym się wysypu wykwitów.
Zapach kapsułek jest mało przyjemny, ale działanie olejku mi to rekompensuje.
Polecam dziewczynom 25+, myślę, że dla cer powyżej 40 tki będą te kapsułki mało odżywcze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

bardzo dobre

Mam 25 lat ale zachęcona poleceniami na YT zdecydowałam się zakupić właśnie te. Jest to mój pierwszy produkt tego typu. Mam skórę mieszaną w kierunku suchej ale pory są otwarte i ma skłonność do zapychań. Jestem po całej kuracji i myślę, że mogę opowiedzieć o swoich wrażeniach.

+ świetnie nawilżają, skóra rano jest miękka i przyjemna w dotyku,
+pomimo tego, że mam skłonności, mnie nie zapchał,
+ cena jak za taki kosmetyk jest dobra, bez promocji wychodzi ok 1zł dziennie,
+ dobry skład,
+ jedna kapsułka wystarcza na całą twarz i szyję
+ nie czułam żadnego zapachu,
+ opakowanie i w ogóle rozwiązanie 1kapsułka-1 użycie jest świetne

+/- ciężko się wchłania, zapewne zostaje na poduszce ale jednocześnie dzięki temu można wykonać bardzo fajny masaż twarzy

Uważam, że jest to dobry produkt i warto raz w miesiącu zrobić sobie taką kurację. Widziałam jeszcze inne tego typu kapsułki tej firmy i chętnie wypróbuję ale do tych na pewno wrócę.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno cale, 7 kapsułek

najgorsze z serii

Najgorsze z serii.

Nawilżają w bardzo małym stopniu, dodatkowo zapychają skórę i powodują reakcję alergiczną.

Pomimo kilku podejść, nie sprawdziły się.

Dodatkowo mają bardzo nieprzyjemny zapach.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: zero, nie byłam w stanie ich zużyć