Arcam, Lacalut Activ (Płyn do płukania jamy ustnej)

Powiększ Arcam, Lacalut Activ (Płyn do płukania jamy ustnej)

Zgłaszająca osoba: Gonia1

Działa bakteriobójczo, likwidując jeden z głównych czynników powstawania próchnicy i paradontozy. Zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego i w konsekwencji zapalenia dziąseł. Zawiera fluor i chlorheksydynę.

Cena: ok. 15zł / 250ml

• Świetny
  • Bardzo dobry! W duecie z pastą tworzy zestaw doskonały. Odświeża skutecznie i na długo. Smak ma wyrazisty, ale nie piekący. Bardzo go lubię i systematycznie do niego wracam.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić O_Yumi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomen!!!!
  • Dostalam probke tego plynu przy zakupie pasty Lacalut. Juz ubolewam nad tym ze plyn sie konczy i nie bede mogla go kupic az do mojego pobytu w Polsce.. Plyn swietnie odswieza i koi, jama ustna jest po nim czysta jak nigdy dotad Na pewno kupie go na zapas!!!!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla wrażliwego języka
  • Ubustwiam go po prostu i bede mu już zawsze wierna. Mam bardzo wrażliwy język nigdy nie pukałam żadnym płynem zalecanych 60sekund bo nie bylam w stanie bo strasznie bolał mnie język aż w koncu trafiłam na ten wytrzymuje 60sekund a po jego użyciu dziąsła są ściągnięte i ukojone po szczotkowaniu i nitkowaniu.

Polecam wszystkim z wrażliwą jamą ustna bo jest doskonały wielbiciele mocnych miętowych smaków będą zawiedzieni.

Używam tego produktu od:3miesięcy

Chcesz pochwalić Martik85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona
  • Może nie powala ostrą miętą, ale na pewno daje świeżość. W połączeniu z pastą robi się po prostu idealnie - świeżo, czysto i biało.
    Stosowałam już wiele płukanek,ale ta wydaje mi się najlepsza. Na pewno kupię kolejną.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Astorianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • Szybko się zużywa, a działanie? Jak większości płynów. Na pewno jakoś zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego.
    Wolę jednak płyny o bardziej miętowym smaku.

Używam tego produktu od:

Chcesz pochwalić Gonia1 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • ulubiony
  • wreszcie znalazlam idealny duet- paste i plyn - oba Lacalut.
    Plyn doskonale odswieza, nie podraznia, a mam bardzo wrazliwe dziąsła.Nie smierdzi jak wiekszosci plynow,nie wypala sluzowki prawie 100% spirytusem, spotkalam łagodniejsze, to fakt, ale tez ma za to dwa skladniki antybakteryjne i rozpuszczajace osady.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić evee za czytelną i pomocną recenzję?