Powiększ Lirene Dermoprogram, Mus samoopalający do twarzy i ciała (jasna i ciemna karnacja)

Zgłaszająca osoba: Kamlisa

Lekka pianka samoopalająca do twarzy i ciała. Szybko się wchłania, nie brudzi ubran, nie zostawia smug, przyjemnie pachnie. Dodatkowo poprawia kondycję twarzy i ciała, zwiekszając jędrnośc, elastyczność i nawilżenie skóry. Efekt widoczny juz po godzinie, ma się utrzymywać do 6 dni. Przeznaczona do jasnej i ciemnej karnacji.

Skład: Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate, isobytane, Glycerin, Ceteareth-20, Dimethicone, Steareth-2 Propane, Butane, Phenoxyethanol, methylparaben, Butylparaben, propylparaben, Ethylparaben, Parfum, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Appha-isomethyl Ionone, Citronelloi

Cena: ok. 18zł / 150ml

• Cudowny !!!
  • Idealny samoopalacz, uzywałam wielu dużo droższych kosmetyków między innymi fake bake po którym została mi cudowna rękawica do nakładania samoopalaczy.
    \n
    \nPlusy:
    \n- cena
    \n- konsystencja
    \n- łatwość nakładania (nakładam specjalną rękawicą)
    \n- zapach (po nałożeniu nie pachnie jak klasyczny samoopalacz)
    \n- długo utrzymująca się opalenizna
    \n- kolor opalenizny nie jest bardzo pomarańczowy i sztuczny
    \n

Chcesz pochwalić wewa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NUMER 1!!! KOCHAM!
  • Zaczne od konsystencji... Cudowna,pieknie pachnaca pianka ktora BARDZOOOO szybko sie wchlania (na czym bardzo zawsze mi zalezy) daje uczucie nawilzenia ktore dlugo utrzymuje sie na skorze. Naprawde nie brudzi ubran!!!! Smaruje sie nia nawet przed wyjsciem w letnie dni bo wiem ze szybko sie wchlonie i bedzie cudownie pachniec na mojej skorze z dostepnoscia jest ciezej bo ostatnio dlugo na nia musialam polowac .. Ale mysle ze bedzie lepiej. Cena jak za taki produkt - OK. Adekwatna jedyny , ale to taki bardzo malutenki minus za to ze w ostatnim opakowaniu czulam ze pianki jest na dnie jeszcze sporo, a nie dalo sie juz jej wycisnac pod cisnieniem ale i tak jest to moj nr 1 , przebila nawet samoopalacz z Dove bede kupowac juz zawsze

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić LadyCroft7777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak , tak !
  • Strzał w dziesiątkę, efekt juz po pierwszej aplikacji w moim przypadku bardzo naturalny, mozna stopniowac jego intensywnosc. Nigdy nie mialam plam po nierownomiernym nalozeniu - a nie mam w tym wprawy, co najlepsze nie zapycha idealnie nadaje sie na twarz i inne partie ciala. Na mnie schodzi rownomiernie zmywa sie bez plam, platów. IDEAŁ.

Używam tego produktu od: pol roku od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • samoopalaczowy ulubieniec
  • Bardzo dobry .
    Plusy ;
    - ładny odcień brązu
    - szybko się wchłania
    -intensywna opalenizna nawet po jednym użyciu

Minusy :
    -cena
    -brak wydajności
    -zapach
    - należy go aplikować umiejętnie bo może zostawiać plamy i zacieki na skórze.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 16 raz(y)
  • Pół na pół
  • Powiem "po chłopskiemu": mam bladą karnację, nie cierpię samoopalaczy a przede wszystkim towarzyszącego im zapachu, dlatego rzadko ich używam. Ten niestety nie różni się bardzo od innych.

MINUSY:
    - zapach,
    - forma pianki, choć wydaje się nowatorska, to niestety ma dość rzadką konsystencję, co utrudnia aplikację, dodatkowo jest bezbarwna, więc nie wiadomo, gdzie już produkt się nałożyło - wszystko to sprzyja uzyskaniu efektu "umpalumpa",
    - schodzi płatami.

+/- kolor opalenizny jest taki sobie, wolałabym, żeby był mniej pomarańczowy.

PLUSY:
    + po jednej aplikacji efekt jest widoczny i efekt truposza znika,
    + cena i dostępność.

Nie polecam, nie odradzam, ale drugi raz skuszę się na coś innego.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy!
  • Jak dla mnie najlepszy samoopalacz. Szybko się wchłania, jest praktyczny w aplikacji, stopień koloru zależy od ilości nałożonego kosmetyku. Zapach mnie nie drażni. Mam żółtą skórę, bardzo jasną, na mnie kolor samoopalacza wygląda bardzo naturalnie i to jest jego największy plus.Jeśli się nie zrobi peelingu ciała, schodzi tak jakby się miało lekkie bielactwo, takimi plamami, ale jest to do obejścia, jeśli się o siebie dba. Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić shhi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super samoopalacz
  • Najlepszy samoopalacz jaki do tej pory stosowałam. Łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug. Oczywiście, jak każdy samoopalacz, śmierdzi... ale da się wytrzymać

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 150 ml

Chcesz pochwalić Ankaajg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, warty wypróbowania
  • Jak do tej pory ten samoopalacz sprawdził się u mnie najlepiej. Kończę drugie opakowanie i na lato na pewno zaopatrzę się w kolejne.

+ Można uzyskać dzięki niemu bardzo ładną opalenizne w kolorze brązowym

+ Efekty widac szybko, już pierwsza aplikacja nadaje ładny kolor, każda kolejna go pogłębia

+ Nawet nie robi smug i zacieków, pomimo że ta pianka temu sprzyja, bo trudno jest jednak o dokładną aplikację

Jak przy każdym samoopalaczu:
    -Trzeba bardzo uważać na łokcie, kolana itp
    -Zapach który się uwalnia po jakimś czasie..
    - Nieładnie schodzi, czesto nierównomiernie

Ale mimo wszystko jak do tej pory sprawdził się u mnie najlepiej, można szybko uzyskać ładny kolor, który nie wpada w żadne pomaranczowe tylko jest ładnie brązowy
    Nie wiem czy jakoś szczególnie nawilża skórę, ale na pewno mi jej nie przesuszał

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 op

Chcesz pochwalić Ania_101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Chyba najlepszy!
  • Przetestowałam już chyba wszystie drogeryjne samoopalacze i balsamy brązujące i muszę przyznać, że ten jest chyba najlepszy. Kosmetyk fajnie się aplikuje, mus jest w postaci pianki, która szybko się "topi". Trzeba uważać, żeby nie narobić sobie smug i dokładnie umyć ręce oraz pilnować łokci i kolan. Zapach jak zapach, na początku fajny, po całej nocy śmierdzi, ale nie spotkałam się z samoopalaczem, który byłby pozbawiony tej wady. Można go dorwać w promocji za niecałe 15zł. Stosunek ceny do jakości bardzo zadowalający.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić m0nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do ciała, ale nie do twarzy.
  • Jestem naturalnie blada. Trupioblada. Opalanie niewskazane, więc ratuję się samoopalaczem.

EDIT!

Do niedawna mus stosowany na twarz zapychał i podrażniał, jednak...
    Minęło trochę czasu odkąd zaprzestałam stosowania retinoidów zewnętrznych i użyłam go ponownie na twarz. Niespodzianka! Nie zapchał, nie podrażniał, dał bardzo ładny efekt, więc:

Zalety:
    + Jeśli wcześniej wykona się peeling, nie ma mowy o nierównościach i plamach
    + Daje naturalny kolor, żadnych pomarańczy
    + Nie wysusza skóry (a mam ku temu skłonność)
    + Nie powoduje podrażnień na ciele (na twarzy owszem)
    + Efekt utrzymuje się około tygodnia (zależnie od ilości wykonanych peelingów)
    + Wygodny w użyciu, konsystencja nieco lżejsza niż pianki do golenia
    + Szybko się wchłania
    + Sam mus jest bezbarwny, przez co niczego nie brudzi
    + Nie zapycha (odkąd odstawiłam retinoidy)
    + Nie podrażnia (odkąd ostawiłam retinoidy)

Wady:
    brak : )

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad 4 miesięcy

Chcesz pochwalić StarsBeachSunriseAndHe za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij