Powiększ Lirene Dermoprogram, Mus samoopalający do twarzy i ciała (jasna i ciemna karnacja)

Zgłaszająca osoba: Kamlisa

Lekka pianka samoopalająca do twarzy i ciała. Szybko się wchłania, nie brudzi ubran, nie zostawia smug, przyjemnie pachnie. Dodatkowo poprawia kondycję twarzy i ciała, zwiekszając jędrnośc, elastyczność i nawilżenie skóry. Efekt widoczny juz po godzinie, ma się utrzymywać do 6 dni. Przeznaczona do jasnej i ciemnej karnacji.

Skład: Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate, isobytane, Glycerin, Ceteareth-20, Dimethicone, Steareth-2 Propane, Butane, Phenoxyethanol, methylparaben, Butylparaben, propylparaben, Ethylparaben, Parfum, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Appha-isomethyl Ionone, Citronelloi

Cena: ok. 18zł / 150ml

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Pół na pół
  • Powiem "po chłopskiemu": mam bladą karnację, nie cierpię samoopalaczy a przede wszystkim towarzyszącego im zapachu, dlatego rzadko ich używam. Ten niestety nie różni się bardzo od innych.

MINUSY:
    - zapach,
    - forma pianki, choć wydaje się nowatorska, to niestety ma dość rzadką konsystencję, co utrudnia aplikację, dodatkowo jest bezbarwna, więc nie wiadomo, gdzie już produkt się nałożyło - wszystko to sprzyja uzyskaniu efektu "umpalumpa",
    - schodzi płatami.

+/- kolor opalenizny jest taki sobie, wolałabym, żeby był mniej pomarańczowy.

PLUSY:
    + po jednej aplikacji efekt jest widoczny i efekt truposza znika,
    + cena i dostępność.

Nie polecam, nie odradzam, ale drugi raz skuszę się na coś innego.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy!
  • Jak dla mnie najlepszy samoopalacz. Szybko się wchłania, jest praktyczny w aplikacji, stopień koloru zależy od ilości nałożonego kosmetyku. Zapach mnie nie drażni. Mam żółtą skórę, bardzo jasną, na mnie kolor samoopalacza wygląda bardzo naturalnie i to jest jego największy plus.Jeśli się nie zrobi peelingu ciała, schodzi tak jakby się miało lekkie bielactwo, takimi plamami, ale jest to do obejścia, jeśli się o siebie dba. Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić shhi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super samoopalacz
  • Najlepszy samoopalacz jaki do tej pory stosowałam. Łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug. Oczywiście, jak każdy samoopalacz, śmierdzi... ale da się wytrzymać

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 150 ml

Chcesz pochwalić Ankaajg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, warty wypróbowania
  • Jak do tej pory ten samoopalacz sprawdził się u mnie najlepiej. Kończę drugie opakowanie i na lato na pewno zaopatrzę się w kolejne.

+ Można uzyskać dzięki niemu bardzo ładną opalenizne w kolorze brązowym

+ Efekty widac szybko, już pierwsza aplikacja nadaje ładny kolor, każda kolejna go pogłębia

+ Nawet nie robi smug i zacieków, pomimo że ta pianka temu sprzyja, bo trudno jest jednak o dokładną aplikację

Jak przy każdym samoopalaczu:
    -Trzeba bardzo uważać na łokcie, kolana itp
    -Zapach który się uwalnia po jakimś czasie..
    - Nieładnie schodzi, czesto nierównomiernie

Ale mimo wszystko jak do tej pory sprawdził się u mnie najlepiej, można szybko uzyskać ładny kolor, który nie wpada w żadne pomaranczowe tylko jest ładnie brązowy
    Nie wiem czy jakoś szczególnie nawilża skórę, ale na pewno mi jej nie przesuszał

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 op

Chcesz pochwalić Ania_101 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Chyba najlepszy!
  • Przetestowałam już chyba wszystie drogeryjne samoopalacze i balsamy brązujące i muszę przyznać, że ten jest chyba najlepszy. Kosmetyk fajnie się aplikuje, mus jest w postaci pianki, która szybko się "topi". Trzeba uważać, żeby nie narobić sobie smug i dokładnie umyć ręce oraz pilnować łokci i kolan. Zapach jak zapach, na początku fajny, po całej nocy śmierdzi, ale nie spotkałam się z samoopalaczem, który byłby pozbawiony tej wady. Można go dorwać w promocji za niecałe 15zł. Stosunek ceny do jakości bardzo zadowalający.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić m0nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do ciała, ale nie do twarzy.
  • Jestem naturalnie blada. Trupioblada. Opalanie niewskazane, więc ratuję się samoopalaczem.

EDIT!

Do niedawna mus stosowany na twarz zapychał i podrażniał, jednak...
    Minęło trochę czasu odkąd zaprzestałam stosowania retinoidów zewnętrznych i użyłam go ponownie na twarz. Niespodzianka! Nie zapchał, nie podrażniał, dał bardzo ładny efekt, więc:

Zalety:
    + Jeśli wcześniej wykona się peeling, nie ma mowy o nierównościach i plamach
    + Daje naturalny kolor, żadnych pomarańczy
    + Nie wysusza skóry (a mam ku temu skłonność)
    + Nie powoduje podrażnień na ciele (na twarzy owszem)
    + Efekt utrzymuje się około tygodnia (zależnie od ilości wykonanych peelingów)
    + Wygodny w użyciu, konsystencja nieco lżejsza niż pianki do golenia
    + Szybko się wchłania
    + Sam mus jest bezbarwny, przez co niczego nie brudzi
    + Nie zapycha (odkąd odstawiłam retinoidy)
    + Nie podrażnia (odkąd ostawiłam retinoidy)

Wady:
    brak : )

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad 4 miesięcy

Chcesz pochwalić StarsBeachSunriseAndHe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny wysuszacz
  • Plusy:
    + cena
    + nie pozostawia smug
    + nie za mocny, nie za słaby, taki akurat

Minusy:
    - bardzo wysusza mi skórę. Stosuję go głównie na twarz, szyję i dekold wieczorem i mimo, że nakładam go na skórę już nawilżoną to rano budzę się z suchą i napiętą skórą. Doprowadzenie jej potem do ładu zajmuje mi ok 2-3dni (!!!) - stosuję potem maseczki, kremy itp. To wysuszanie sprawiło, że wręcz boję się go używać. Sprobowałam kilka razy w połączeniu z różnymi kremami nawilżającymi i za każdym razem na twarzy był suchy wiór.

Pozostałę cechy, któych nie uważam ani za wadę, ani za zaletę, gdyż każdy samoopalacz z tej półki cenowej je ma:
    -specyficzny zapach skóry po zastosowaniu
    -żółtawy odcień
    ale to się już nie czepiam bo za taką cenę nie ma co cudów oczekiwać.

Generalnie byłoby ok gdyby nie to wysuszanie. Po większości samoopalaczy mam przesuszoną cerę ale po tym wyjątkowo mocno. Uważam to za dużą wadę tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: nie wiem czy zużyję do końca

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię!
  • Dobry samoopalacz w fajnej formie pianki, która rozpływa się na dłoniach i przybiera formę płynną. Dobrze się rozprowadza, stosuję zawsze na krem/balsam, więc nie mam smug. Zapach - no cóż, nie śmierdzi wybitnie, ale nutka smrodliwa jest. Kolor też mi pasuje, mam wersję do ciemnej karnacji.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Northpole za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Kupiłam ten samoopalacz skuszona dobrymi opiniami i niestety zawiodłam się :-( Efekt opalenizny utrzymuje się max. 2 dni. Mimo, że mam cerę normalną i nigdy nie miałam z nią żadnych problemów, po tym samoopalaczu pojawiły się na mojej twarzy liczne krostki, a przy nosie zrobiła mi się czerwona bolesna wysypka:-( Użyłam go dwa razy. 20 zł wyrzucone do kosza :-(

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Owunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry!
  • Naprawdę dobry kosmetyk, który może posiada drobne wady, ale z czystym sumieniem oceniam go na mocną 4! Dlaczego?
    + po pierwsze bardzo dobrze nawilża skórę
    +nie tworzy smug ( aplikuje go na dobrze nawilżoną skórę)
    + opalenizna ma ładny kolor (chociaż nie idealny! ciągle szukam ideału, który da efekt zimnego odcienia brązu. Polecicie coś?
    +w miarę równomiernie schodzi ze skóry (ale peeling jest konieczny!)
    +fajny sposób aplikacji (coś a la dezodorant w sprayu)
    + tani
    +wydajny
    +jak na samoopalacz ma wg mnie przyjemny zapach!

Jeśli chodzi o minusy to być może zbyt rzadka konsystencja ja, która od razu po wyciśnięciu zmienia się w rzadki płyn. Kolorek mógłby mieć odrobinę chłodniejszy odcień, ale jeszcze nie znalazłam samoopalacza, który w tym aspekcie zadowoliłby mnie w 100%!
    Jednak w porównaniu do innych samoopalaczy z tej półki cenowej, lirene wypada baaaardzo przyzwoicie!
    Ps: nigdy nie stosowałam go na twarz! Oceniam tylko efekty, jakie daje na ciele.
    Używam tego produktu od: 2 lata nieregularnieIlość zużytych opakowań: 3 całe

Chcesz pochwalić Lemi88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity produkt
  • Miałam niewiele przygód z samoopalaczami, bo zazwyczaj miałam plamy (nawet po balsami brązującym z dove). Jednak skusiłam się ponownie i nie żałuję. Znajoma namówiła mnie na Lirene jednak na krem a ja postawiłam na mus i to był strzał - złoty, dosłownie. Nakładam do na uprzednio nawilżoną skórę.
    Plusy:
    -nie ma żadnych plam i smug
    -ładny kolorek
    -wydajne opakowanie
    -utrzymuje się około tygodnia
    -stosowałam nawet na moją problematyczną twarz i o dziwo nie zapchał jakoś widocznie
    -nawilża

Minusy:
    -cena, jednak za taką jakość ujdzie w tłoku
    -no i.... smrodek, ale to chyba zmora wszystkich tego typu produktów

Także gorąco polecam

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić sysunia222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie
  • + dobrze się rozprowadza
    + tani
    I to niestety koniec plusów

- kolor jak dla mnie jest za bardzo żółty
    - podrażnił mi skórę
    - mało wydajny
    - potwornie śmierdzi

Po tej firmie spodziewałam się czegoś lepszego

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Vishnya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatna i szybka opalenizna
  • Używam tego samoopalacza od 2 lat. Jako osoba o bardzo bladej karnacji długo szukałam produktu, który będzie się dobrze aplikował i nie śmierdział chemią. I w musie z Lirene znalazłam to, co najlepsze!

+superwygodna aplikacja, mus idealnie rozprowadza się po ciele, nie tworzy zacieków (oczywiście trzeba uważać przy kostkach i nadgarstkach)
    +szybko się wchłania
    +nie brudzi ubrań
    +"opalenizna" utrzymuje się kilka dni po jednorazowej aplikacji, ale ja często robię tak, że nakładam produkt przed 2-3 dni pod rząd, dzięki temu efekt jest genialny, naturalny i utrzymuje się prawie 2 tygodnie
    +dość przyjemny zapach (choć niestety jest troszkę chemiczny, za co odejmuję pół gwiazdki)
    +stosowałam go również do twarzy i absolutnie nie zapychał, ładnie się wchłaniał
    +nie pozostawia lepkiej warstwy na ciele, w ciągu kilku chwil wchłaniał się całkowicie
    +skóra nie dość, że ma ładny koloryt, to jeszcze jest nawilżona
    +adekwatna do wydajności cena (u mnie w lokalnym sklepiku 20zł)
    +wydajny: 1 opakowanie wystarcza mi, przy stosowaniu przynajmniej 1 na 2 tygodnie, na około 4 miesiące

Jedyną uwagą, jaką można mieć, to dostępność - w Rossmanie go niestety nie ma, trzeba szukać w małych osiedlowych drogeriach.

Jeśli zależy Wam na szybkiej i przyjemnej sztucznej opaleniźnie, to polecam Wam ten produkt

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Madeline21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój faworyt
  • Najlepszy samopalacz jaki spotkałam.Już po pierwszym zastosowaniu widać ładny, brązowy kolor. Aplikuje go zawsze z rękawiczkach żeby potem uniknąć podejrzanie brązowych dłoni od wewenętrznej strony, jeśli dobrze się go rozsmaruje nie zostawa smug. Starcza na dosyć długo.Jedyny mały minus - zmywa się nie równomiernie ale dobry peeling sobie z tym radzi.
    Zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Ashley123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety typowy samoopalacz
  • Kupilam bo bylam pewna, ze piankowosc tego samoopalacza bedzie jego zaleta przy aplikacji ale bardzo sie przeliczylam. Pianka momentalnie rozplywa sie po dloni zamiast pozostawac w swojej formie - trudno przez to kontrolowac ilosc nakladanego samoopalacza a efektem sa smugi, i to koszmarne.
    Kolor na jaki barwi sie skora to pomaranczowy braz, zdecydowanie nie dla jasnych karnacji.

Na plus zdecydowanie mily zapach i to by bylo na tyle. Nie polecam.

Używam tego produktu od: jedna aplikacja, boje sie zrobic druga!
    Ilość zużytych opakowań: na poczatku pierwszego

Chcesz pochwalić SheWasYar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Rewelacyjny samoopalacz
    - nie robi smug
    - nawilza,
    - łatwo sie rozprowadza,
    - nie brudzi,
    - nie natłuszcza, przesadnie skóry, nie swieci ,
    - w miare wydajny choc czasem jest jeszcze sporo pianki której nie da sie wycisnac (:
    - brzydki zapach, ale i tak lepszy niz innych samoopalaczy w tubce,
    -długo utrzymuje sie na twarzy,
    - zawsze stosuje po maseczce na twarz.
    - nie uczula,
    ...u mnie w drogeri 21 zł.

Chcesz pochwalić taminka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny !
  • To jeden z najgorszych samoopalaczy jakie miałam, a miałam ich duzo.
    Po pierwsze, to nie żaden mus, tylko pianka, która rozlewa sie na dłoni zanim sie ją rozprowadzi. Niestety, robi smugi. Zmywa się dobrze, równomiernie. Kolor jest niby ok., ale przez to że robi placki i smugi, nie nadaje się do użycia. Z twarzy schodzi błyskawicznie, na sczęście - chociaz na początku jest go za dużo. Co do właściwości pielęgnacyjnych, to chyba jest w marę przyzwoity. Dla mnie jest to produkt, który w ostateczności może użyć osoba mocno opalona, żeby troche się "dosmarować" w razie blędnięcia. Nigdy więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić WERONIKA13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny ale mnie uczulił
  • pamietam, że kiedys przed jakimś wyjazdem zamarzyłam mieć szybko delikatna opaleniznę. Kiedyś używałam balsamów brązujących ale nie dawały one zadnego efektu. W sklepie polecono mi własnie lirene byłby to mój ideał lecz niestety mnie uczulił
    ale pomijając ten szkopuł to
    - NAPRAWDE DZIAŁA! po dwóch zastosowaniach ( przed uzyłam peelingu gruboziarnistego ) anajomi pytali gdzie się tak opaliłam. Skóra była lekko brązowa
    - zero marchewkowego efektu, lecz elegancki, zdrowo wyglądajacy brąz
    - świetna konsystencja, bardzo szybko wchłania sie w skórę
    - nie pozostawia smug i zacieków
    - nie śmierdzi jak typowy samoopalacz rzekła bym, że zapach jest przyjemny
    - opalenizna schodzi równomiernie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Rewelacja, zero smug, polecam !
  • Dla Mnie samoopalacz rewelacyjny. Nie pozostawia smug, oraz pieknie się rozprowadza. Mój KWC. Odejmuje pół gwiazdki za zapach, który Mnie osobiście nie odpowiada tak bardzo, jednak nie drażni.
    Jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: siedem

Chcesz pochwalić anhai za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły samoopalacz
  • Kupiłam zachęcona opiniami internetowymi, szukałam czegoś brązującego do twarzy i tak trafiłam na ten produkt. Miałam kiedyś samoopalacz z rossmana, taki najzwyklejszy i nie wspominam za dobrze ze względu na smugi i zapach. Tu pełna nadzieji, wykonałam pelling całego ciała, nałożyłam balsam, na twarz maseczka dokładne oczyszczenie i nawilżenie i następnie po odczekaniu godzinki nałożyłam pianke lirene. Pianka wydawała się lekka, dobrze się wchłaniała, rozprowadzała, wszystko jak najbardziej ok. Po godzinie ok. 17.00, opalenizna się nie pojawiła, zapach samoopalacza zaczął się pojawiać po 4 godzinach, a dopiero rano jak wstałam zobaczyłam, że całe ręce w smugach, a przecież tak dokładnie się wszystko rozprowadziło i wchłonęło, jedynie twarz była ok, chociaż szyja już miała smugi. Zwykły pierwszy lepszy samoopalacz, a za tą cenę oczekiwałam czegoś lepszego.

Chcesz pochwalić funkyangel za czytelną i pomocną recenzję?
  • dzialanie ma ok
  • bardzo dobry produkt jesli chodzi o dzialanie.
    ladnie brazuje,szybko sie wchlania,podczas aplikacji calkiem przyjemny zapach,a po nocy rano,po prysznicu zapach samoopalcza znika calkowicie,a kolor utzrymuje sie dosc dlugo.stosuje go ok 2 razy w tyg.plusem jest cena.
    i teraz minusy, ktore mega mnie draznia,a wiec opakowanie....ciezko wydobyc pianke,ale ja trafilam na jaks felerna sztuje i pompka mi sie zacina,najpierw nakladam na jedna reke,smaruje,bo szybko sie pianka rozpuszcza,i wtedy mam dlon tlusta,i tu sie zaczynaja schody,wtedy opakowanie mi sie slizga,zacina.
    w dodatku nie wiem ile zostalo.wole dlatego pianke z dax,pstryk i niema problemu.a dzialnie tez ma super

Używam tego produktu od: niecaly rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Chcesz pochwalić czarnulka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Baaardzo przyzwoity ....
  • Ogólnie jestem sceptycznie nastawiona do wszelkich samoopalaczy.... bo brzydki kolor, bo śmierdzą, bo wchłaniają się wieki, robią zacieki itd itd.
    Zdecydowanie bardziel lubię balsamy i kremy brązujące....
    Ten mus jest właściwie jednym z nielicznych które jestem w stanie "znieść".

Plusy:
    - fajna konsystencja - zdecydowanie wolę taką formę (mus) niż wszelkiego rodzaju mleczka, kremy i spraye
    - łatwo się rozprowadza i momentalnie wchłania
    - nie zostawia zacieków, plam itp.
    - schodzi równomiernie
    - nie podrażnia
    - nadaje ładny kolor - w moim przypadku bywa to trudne bo mam dość "dziwny" odcień skóry i większość tego typu preparatów nadaje jej sinawy odcień (oczywiście z wyjątkiem tych które są pomarańczowe
    - idealny na awaryjne sytuacje - po jego nałożeniu bardzo szybko się ubrać (nie brudzi)
    - cena
    - wydajność

Minusy:
    - po nałożeniu pachnie przyzwoicie, ale z czasem na skórze uwalnia się ten nieszczęsny samoopalaczowy zapach
    - dość szybko się zmywa
    - trochę wysusza

Nie odważyłam się stosować go na twarz więc moja opinia dotyczy tylko działania produktu na różnych partiach ciała (nogi, ręce, dekolt).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić safira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • plusy
    łady kolor
    szybko się wchłania
    schodząc nie zostawia plam
    wygodne opakowanie
    niska cena

minusy
    zapach ale dla mnie nie ma to znaczenia
    trochę mnie wysuszał
    smarując się 3 dni pod rząd nawet lekko nabierał brzydkiego koloru

godny polecenia

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić inesss20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • odkrycie!
  • W lecie moja skóra opalona jest w naturalny :słoneczny" sposób natomiast w zimie jestem blada jak ściana , dodam że mam bardzo chłodną i ziemistą cerę co niestety nie wygląda zdrowo i estetycznie moim zdaniem . Ja ten mus stosuję tylko jak letnia opalenizna zniknie czyli głównie późną jesienią , zimą i wczesną wiosną . Dodam że nie używam na całe ciało lecz tylko na fragmenty które w tm okresie są odsłonięte przez odziez czyli twarz dekold ramiona i ręcę 2 razy w tygodniu 1 warstwę . Efekt jest genialny , mam jeszcze pierwsze opakowanie z zeszłego roku i dopiero teraz zaczyna się powoli kończyć a w tym sezonie już go używam od miesiąca .

Plusy:
    -zapach- całowicie jak nie samoopalacz (ja stosuję na noc gdzie rano biore prysznic )
    -cena
    -wydajnosc
    -łatwość aplikacji
    -szybkie wchłanianie
    -brak smug
    -zero pomarańczowo marchewkowego odcienia
    - subtelny efekt nie tworzący sztucznie wyglądającej opalnenizny
    - nie brudzi ubrań

Minusów jak dla mnie nie ma , moja cera zachowuje sie jak po każdym kremie nawilzającym , zadnego zapychania wyprysków itd

Napewno go kupię ponownie !

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić joanna_za90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie rewelacja!
  • Mus bardzo fajnie się rozsmarowuje,szybko się wchłania.
    A opalenizna po nim jest bardzo naturalna.
    Nie plami ubrań i nie robi smug
    Mus jest bardzo wydajny
    Z pewnością dio niego ponownie wrócę
    Polecam!

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?