Powiększ Lirene Dermoprogram, Mus samoopalający do twarzy i ciała (jasna i ciemna karnacja)

Zgłaszająca osoba: Kamlisa

Lekka pianka samoopalająca do twarzy i ciała. Szybko się wchłania, nie brudzi ubran, nie zostawia smug, przyjemnie pachnie. Dodatkowo poprawia kondycję twarzy i ciała, zwiekszając jędrnośc, elastyczność i nawilżenie skóry. Efekt widoczny juz po godzinie, ma się utrzymywać do 6 dni. Przeznaczona do jasnej i ciemnej karnacji.

Skład: Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate, isobytane, Glycerin, Ceteareth-20, Dimethicone, Steareth-2 Propane, Butane, Phenoxyethanol, methylparaben, Butylparaben, propylparaben, Ethylparaben, Parfum, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Appha-isomethyl Ionone, Citronelloi

Cena: ok. 18zł / 150ml

• bardzo udany produkt
  • Używam tego samoopalacza długo , bardzo długo . Sama już nie pamiętam od kiedy - 4 lata?
    Używam go rano na buzię i dekolt.
    Bardzo przyjemnie się go aplikuje.
    Daje ładny naturalny efekt jeśli nie przesadzimy z ilością.
    Wydajny. Nawet bardzo. Przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na 4 miesiące

Używam tego produktu od: 4- 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić Lusila za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• działa, ale wysusza na wiór 😔
  • Plusem tego produktu jest to, że działa tzn. Opala, co wbrew pozorom nie jest takie oczywiste w przypadku samoopalaczy 😀
    * kolor opalenizny na plus
    *Intensywnosc opalenizny również
    *Aplikacja-dobry poślizg
    * Niezła wydajność jak na spray

Niestety, minusów sporo:
    - wysusza skórę na wiór, samoopalacze z reguły wysuszają, ale ten robi to wybitnie. Łokcie i kolana po użyciu mam jak nosorożec, łydki swędzą i palą!
    - multum parabenów o udowodniowym działaniu hormonalnym, tego się po lirene nie spodziewałam
    - duszący zapach, nie dla wrażliwców

Cóż jeśli przy nim zostanę to ze względu na intensywny kolor, z tego powodu zawyzam ocene 😋minusy mnie zniechęcają do użytkowania. A szkoda 😒

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2 200ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer jeden
  • Ten samoopalacz ma same zalety:
    - lekka konsystencja, szybko się wchłania, nie zapycha (dobry dla cery tłustej na twarzy)
    - nawilża
    - bardzo przyjemnie pachnie! /jak na samoopalacz/
    - jest wydajny
    - pozostawia fajny kolor, niezbyt słaby, ale również nie za bardzo intensywny
    - łatwo się aplikuje
    - cenę ma względnie przystępną

Chcesz pochwalić anerzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny !!!
  • Idealny samoopalacz, uzywałam wielu dużo droższych kosmetyków między innymi fake bake po którym została mi cudowna rękawica do nakładania samoopalaczy.
    \n
    \nPlusy:
    \n- cena
    \n- konsystencja
    \n- łatwość nakładania (nakładam specjalną rękawicą)
    \n- zapach (po nałożeniu nie pachnie jak klasyczny samoopalacz)
    \n- długo utrzymująca się opalenizna
    \n- kolor opalenizny nie jest bardzo pomarańczowy i sztuczny
    \n

Chcesz pochwalić wewa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NUMER 1!!! KOCHAM!
  • Zaczne od konsystencji... Cudowna,pieknie pachnaca pianka ktora BARDZOOOO szybko sie wchlania (na czym bardzo zawsze mi zalezy) daje uczucie nawilzenia ktore dlugo utrzymuje sie na skorze. Naprawde nie brudzi ubran!!!! Smaruje sie nia nawet przed wyjsciem w letnie dni bo wiem ze szybko sie wchlonie i bedzie cudownie pachniec na mojej skorze z dostepnoscia jest ciezej bo ostatnio dlugo na nia musialam polowac .. Ale mysle ze bedzie lepiej. Cena jak za taki produkt - OK. Adekwatna jedyny , ale to taki bardzo malutenki minus za to ze w ostatnim opakowaniu czulam ze pianki jest na dnie jeszcze sporo, a nie dalo sie juz jej wycisnac pod cisnieniem ale i tak jest to moj nr 1 , przebila nawet samoopalacz z Dove bede kupowac juz zawsze

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić LadyCroft7777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak , tak !
  • Strzał w dziesiątkę, efekt juz po pierwszej aplikacji w moim przypadku bardzo naturalny, mozna stopniowac jego intensywnosc. Nigdy nie mialam plam po nierownomiernym nalozeniu - a nie mam w tym wprawy, co najlepsze nie zapycha idealnie nadaje sie na twarz i inne partie ciala. Na mnie schodzi rownomiernie zmywa sie bez plam, platów. IDEAŁ.

Używam tego produktu od: pol roku od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • samoopalaczowy ulubieniec
  • Bardzo dobry .
    Plusy ;
    - ładny odcień brązu
    - szybko się wchłania
    -intensywna opalenizna nawet po jednym użyciu

Minusy :
    -cena
    -brak wydajności
    -zapach
    - należy go aplikować umiejętnie bo może zostawiać plamy i zacieki na skórze.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 18 raz(y)
  • Pół na pół
  • Powiem "po chłopskiemu": mam bladą karnację, nie cierpię samoopalaczy a przede wszystkim towarzyszącego im zapachu, dlatego rzadko ich używam. Ten niestety nie różni się bardzo od innych.

MINUSY:
    - zapach,
    - forma pianki, choć wydaje się nowatorska, to niestety ma dość rzadką konsystencję, co utrudnia aplikację, dodatkowo jest bezbarwna, więc nie wiadomo, gdzie już produkt się nałożyło - wszystko to sprzyja uzyskaniu efektu "umpalumpa",
    - schodzi płatami.

+/- kolor opalenizny jest taki sobie, wolałabym, żeby był mniej pomarańczowy.

PLUSY:
    + po jednej aplikacji efekt jest widoczny i efekt truposza znika,
    + cena i dostępność.

Nie polecam, nie odradzam, ale drugi raz skuszę się na coś innego.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy!
  • Jak dla mnie najlepszy samoopalacz. Szybko się wchłania, jest praktyczny w aplikacji, stopień koloru zależy od ilości nałożonego kosmetyku. Zapach mnie nie drażni. Mam żółtą skórę, bardzo jasną, na mnie kolor samoopalacza wygląda bardzo naturalnie i to jest jego największy plus.Jeśli się nie zrobi peelingu ciała, schodzi tak jakby się miało lekkie bielactwo, takimi plamami, ale jest to do obejścia, jeśli się o siebie dba. Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić shhi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super samoopalacz
  • Najlepszy samoopalacz jaki do tej pory stosowałam. Łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug. Oczywiście, jak każdy samoopalacz, śmierdzi... ale da się wytrzymać

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 150 ml

Chcesz pochwalić Ankaajg za czytelną i pomocną recenzję?