Powiększ Lirene Dermoprogram, Mus samoopalający do twarzy i ciała (jasna i ciemna karnacja)

Zgłaszająca osoba: Kamlisa

Lekka pianka samoopalająca do twarzy i ciała. Szybko się wchłania, nie brudzi ubran, nie zostawia smug, przyjemnie pachnie. Dodatkowo poprawia kondycję twarzy i ciała, zwiekszając jędrnośc, elastyczność i nawilżenie skóry. Efekt widoczny juz po godzinie, ma się utrzymywać do 6 dni. Przeznaczona do jasnej i ciemnej karnacji.

Skład: Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate, isobytane, Glycerin, Ceteareth-20, Dimethicone, Steareth-2 Propane, Butane, Phenoxyethanol, methylparaben, Butylparaben, propylparaben, Ethylparaben, Parfum, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Appha-isomethyl Ionone, Citronelloi

Cena: ok. 18zł / 150ml

• gdyby nie te parabeny...
  • W przypadku tego kosmetyku jestem rozdarta, kocham go i nienawidzę :P
    Kupiłam, bo to chyba ostatni samoopalacz, którego jeszcze nie używałam sanoopalacze stosuję już 17 lat.

+ dobrze się aplikuje, ponieważ ma dobry poślizg. Szybko się wchłania, szybko wysycha. Daje dość intensywny jak na na marketowe (i nie,tylko) samoopalacze kolor. Duzy plus.

+/- zapach bardzo intensywny, mnie nie przeszkadza. Po wejściu w reakcję ze skórą "pachnie" jak każdy samoopalacz, co też mi nie przeszkadza

- duży minus za chyba wszystkie możliwe parabeny w składzie. Zaskoczylo mnie to, bo mam inne wyobrażenie o firmie eris/lirene i nie spodziewalabym sie, ze napakuje konserwantów o udowodnionym działaniu, wpływającym na pracę hormonów
    -wysusza skórę - dość mocno. Trzeba stosować duże ilości balsamów, bo inaczej skora swędzi, a łokcie mam jak skóra nosorożca na twarz bym się nie odważyła

Podsumowując, polecam ze względu na dość mocny kolor po pierwszej aplikacji. Taką moc miał samoopalacz w mleczku garniera, którego teraz próżno szukać na polskim rynku. Odejmuję gwiazdki za parabeny i mocne przesuszenie skóry.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 200ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić a-n-k-a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer jeden
  • Ten samoopalacz ma same zalety:
    - lekka konsystencja, szybko się wchłania, nie zapycha (dobry dla cery tłustej na twarzy)
    - nawilża
    - bardzo przyjemnie pachnie! /jak na samoopalacz/
    - jest wydajny
    - pozostawia fajny kolor, niezbyt słaby, ale również nie za bardzo intensywny
    - łatwo się aplikuje
    - cenę ma względnie przystępną

Chcesz pochwalić anerzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny !!!
  • Idealny samoopalacz, uzywałam wielu dużo droższych kosmetyków między innymi fake bake po którym została mi cudowna rękawica do nakładania samoopalaczy.
    \n
    \nPlusy:
    \n- cena
    \n- konsystencja
    \n- łatwość nakładania (nakładam specjalną rękawicą)
    \n- zapach (po nałożeniu nie pachnie jak klasyczny samoopalacz)
    \n- długo utrzymująca się opalenizna
    \n- kolor opalenizny nie jest bardzo pomarańczowy i sztuczny
    \n

Chcesz pochwalić wewa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NUMER 1!!! KOCHAM!
  • Zaczne od konsystencji... Cudowna,pieknie pachnaca pianka ktora BARDZOOOO szybko sie wchlania (na czym bardzo zawsze mi zalezy) daje uczucie nawilzenia ktore dlugo utrzymuje sie na skorze. Naprawde nie brudzi ubran!!!! Smaruje sie nia nawet przed wyjsciem w letnie dni bo wiem ze szybko sie wchlonie i bedzie cudownie pachniec na mojej skorze z dostepnoscia jest ciezej bo ostatnio dlugo na nia musialam polowac .. Ale mysle ze bedzie lepiej. Cena jak za taki produkt - OK. Adekwatna jedyny , ale to taki bardzo malutenki minus za to ze w ostatnim opakowaniu czulam ze pianki jest na dnie jeszcze sporo, a nie dalo sie juz jej wycisnac pod cisnieniem ale i tak jest to moj nr 1 , przebila nawet samoopalacz z Dove bede kupowac juz zawsze

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić LadyCroft7777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak , tak !
  • Strzał w dziesiątkę, efekt juz po pierwszej aplikacji w moim przypadku bardzo naturalny, mozna stopniowac jego intensywnosc. Nigdy nie mialam plam po nierownomiernym nalozeniu - a nie mam w tym wprawy, co najlepsze nie zapycha idealnie nadaje sie na twarz i inne partie ciala. Na mnie schodzi rownomiernie zmywa sie bez plam, platów. IDEAŁ.

Używam tego produktu od: pol roku od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić gryzelda za czytelną i pomocną recenzję?
  • samoopalaczowy ulubieniec
  • Bardzo dobry .
    Plusy ;
    - ładny odcień brązu
    - szybko się wchłania
    -intensywna opalenizna nawet po jednym użyciu

Minusy :
    -cena
    -brak wydajności
    -zapach
    - należy go aplikować umiejętnie bo może zostawiać plamy i zacieki na skórze.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 17 raz(y)
  • Pół na pół
  • Powiem "po chłopskiemu": mam bladą karnację, nie cierpię samoopalaczy a przede wszystkim towarzyszącego im zapachu, dlatego rzadko ich używam. Ten niestety nie różni się bardzo od innych.

MINUSY:
    - zapach,
    - forma pianki, choć wydaje się nowatorska, to niestety ma dość rzadką konsystencję, co utrudnia aplikację, dodatkowo jest bezbarwna, więc nie wiadomo, gdzie już produkt się nałożyło - wszystko to sprzyja uzyskaniu efektu "umpalumpa",
    - schodzi płatami.

+/- kolor opalenizny jest taki sobie, wolałabym, żeby był mniej pomarańczowy.

PLUSY:
    + po jednej aplikacji efekt jest widoczny i efekt truposza znika,
    + cena i dostępność.

Nie polecam, nie odradzam, ale drugi raz skuszę się na coś innego.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lemka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy!
  • Jak dla mnie najlepszy samoopalacz. Szybko się wchłania, jest praktyczny w aplikacji, stopień koloru zależy od ilości nałożonego kosmetyku. Zapach mnie nie drażni. Mam żółtą skórę, bardzo jasną, na mnie kolor samoopalacza wygląda bardzo naturalnie i to jest jego największy plus.Jeśli się nie zrobi peelingu ciała, schodzi tak jakby się miało lekkie bielactwo, takimi plamami, ale jest to do obejścia, jeśli się o siebie dba. Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić shhi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super samoopalacz
  • Najlepszy samoopalacz jaki do tej pory stosowałam. Łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug. Oczywiście, jak każdy samoopalacz, śmierdzi... ale da się wytrzymać

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 150 ml

Chcesz pochwalić Ankaajg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, warty wypróbowania
  • Jak do tej pory ten samoopalacz sprawdził się u mnie najlepiej. Kończę drugie opakowanie i na lato na pewno zaopatrzę się w kolejne.

+ Można uzyskać dzięki niemu bardzo ładną opalenizne w kolorze brązowym

+ Efekty widac szybko, już pierwsza aplikacja nadaje ładny kolor, każda kolejna go pogłębia

+ Nawet nie robi smug i zacieków, pomimo że ta pianka temu sprzyja, bo trudno jest jednak o dokładną aplikację

Jak przy każdym samoopalaczu:
    -Trzeba bardzo uważać na łokcie, kolana itp
    -Zapach który się uwalnia po jakimś czasie..
    - Nieładnie schodzi, czesto nierównomiernie

Ale mimo wszystko jak do tej pory sprawdził się u mnie najlepiej, można szybko uzyskać ładny kolor, który nie wpada w żadne pomaranczowe tylko jest ładnie brązowy
    Nie wiem czy jakoś szczególnie nawilża skórę, ale na pewno mi jej nie przesuszał

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 op

Chcesz pochwalić Ania_101 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij